MAŁOPOLSKA - DŁUGA TRASA
Szuter Master - Małopolska
Organizator : Fundacja ULTRA
Data : 2022-06-25
Miejsce : Będkowice
Dystans : 183 km
Zgłoszonych : 71
Wystartowało : 64
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 62
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
183km
Czas
brutto
183km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KLIMASZEWSKI Łukasz 24MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWWROCŁAWM Open1M 100:00:0006:51:14.0006:51:14.00 2:1426,7
2JANDA Piotr 19RMF FM JBG 2 MTB TEAMŻORYM Open2M 200:00:0006:59:42.0006:59:42.00+00:08:282:1726,2
3RUST Elders 54KRAKÓWM Open3M 300:00:0007:07:46.0007:07:46.00+00:16:322:2025,7
4KOZIOŁ Jacek 29C T S - G.O.A.T. TEAMMICHAŁOWICEM Open4M 400:00:0007:34:02.0007:34:02.00+00:42:482:2824,2
5GRABOWSKI Grzegorz 12ŚWIROVERŁÓDŹM Open5M 500:00:0007:37:15.0007:37:15.00+00:46:012:2924,0
6GRUSZCZYŃSKI Artur 13SCS OSOZ RACING TEAMKATOWICEM Open6M 600:00:0007:37:17.0007:37:17.00+00:46:032:2924,0
7FIJAS Mateusz 9CYPRESS-CTWIELICZKAM Open7M 700:00:0007:37:22.0007:37:22.00+00:46:082:2924,0
8BARANEK Paweł 2CLOUDS ON MARSPIASECZNOM Open8M 800:00:0008:04:51.0008:04:51.00+01:13:372:3822,6
9MATRAS Wojciech 41FART STRONG GRAVEL TEAMPUŁAWYM Open9M 900:00:0008:12:44.0008:12:44.00+01:21:302:4122,3
10SZAJNA Piotr 59KRAKÓWM Open10M 1000:00:0008:28:30.0008:28:30.00+01:37:162:4621,6
11GÓŹDŹ Michał 11ETNH.CCKATOWICEM Open11M 1100:00:0008:29:37.0008:29:37.00+01:38:232:4721,5
12BRUZGIELEWICZ Piotr 6OŚWIĘCIMM Open12M 1200:00:0008:46:10.0008:46:10.00+01:54:562:5220,9
13ROTKIEWICZ Michał 53OLSZTYNM Open13M 1300:00:0008:50:15.0008:50:15.00+01:59:012:5320,7
14SZCZECKI Krzysztof 60KRAKÓWM Open14M 1400:00:0008:53:35.0008:53:35.00+02:02:212:5420,6
15RECMAN Filip 50TAŃCZĄCY Z BŁOTAMIKATOWICEM Open15M 1500:00:0008:56:11.0008:56:11.00+02:04:572:5520,5
16WIĄCEK Marcin 64JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOM Open16M 1600:00:0009:06:05.0009:06:05.00+02:14:512:5920,1
17KONDAK Rafał 25KRAKÓWM Open17M 1700:00:0009:07:00.0009:07:00.00+02:15:462:5920,1
18SOŁTYS Wojciech 57UNIT MARTOMBIKE TEAMPOZNAŃM Open18M 1800:00:0009:09:58.0009:09:58.00+02:18:443:0020,0
19PAWNUK Marek 45TARNOWSKIE GÓRYM Open19M 1900:00:0009:10:59.0009:10:59.00+02:19:453:0019,9
20IDZI Piotr 17WARCZĄCE SZPRYCHYKRAKÓWM Open20M 2000:00:0009:22:42.0009:22:42.00+02:31:283:0419,5
21SZEPIELAK Tomasz 61KATOWICEM Open21M 2100:00:0009:25:33.0009:25:33.00+02:34:193:0519,4
22LIPKA Patryk 37TORUŃM Open22M 2200:00:0009:31:42.0009:31:42.00+02:40:283:0719,2
23TYTKO Bartłomiej 63ETNH ULTRA TEAMTYCHYM Open23M 2300:00:0009:31:44.0009:31:44.00+02:40:303:0719,2
24KALETA Marcin 21ŁÓDŹM Open24M 2400:00:0009:33:10.0009:33:10.00+02:41:563:0719,2
25PNIAK Maciej 48KRAKÓWM Open25M 2500:00:0009:35:25.0009:35:25.00+02:44:113:0819,1
26SKOTARCZAK Jacek 56ROWERNATAKLUBLINM Open26M 2600:00:0009:43:42.0009:43:42.00+02:52:283:1118,8
27KUŚMIREK Mateusz 34ŁÓDŹM Open27M 2700:00:0009:46:29.0009:46:29.00+02:55:153:1218,7
28DYNOWSKI Przemysław 8ZGIERZM Open28M 2800:00:0009:49:50.0009:49:50.00+02:58:363:1318,6
29BUJAK Piotr 7KRAKÓWM Open29M 2900:00:0009:51:44.0009:51:44.00+03:00:303:1418,6
30ROSIŃSKI Mateusz 52JÓZEFÓWM Open30M 3000:00:0009:52:51.0009:52:51.00+03:01:373:1418,5
31JURANEK Dorota 20KATOWICEK Open1K 100:00:0009:53:21.0009:53:21.00+03:02:073:1418,5
32KOPEL Krzysiek 27KRAKOSKA SCENA GRAVELOWAKRAKÓWM Open31M 3100:00:0009:53:23.0009:53:23.00+03:02:093:1418,5
33PIOTROWSKI Przemysław 47BIKEBAJKA/E-KOLARSKI TEAMSOSNOWIECM Open32M 3200:00:0009:56:41.0009:56:41.00+03:05:273:1518,4
34CZAJKOWSKI Dariusz 69BĘDZINM Open33M 3300:00:0010:04:51.0010:04:51.00+03:13:373:1818,2
35BARYŁA Paweł 3BIAŁAM Open34M 3400:00:0010:13:53.0010:13:53.00+03:22:393:2117,9
36KOPCZYNSKI Filip 26WIELUŃM Open35M 3500:00:0010:22:30.0010:22:30.00+03:31:163:2417,6
37BIELISZCZUK Grzegorz 5BOLEŃM Open36M 3600:00:0010:22:34.0010:22:34.00+03:31:203:2417,6
38BIAŁKA Rafał 4GOAT TEAM MICHAŁOWICEMASŁOMIĄCAM Open37M 3700:00:0010:25:07.0010:25:07.00+03:33:533:2417,6
39TOMAN Mariusz 62TYCHYM Open38M 3800:00:0010:25:10.0010:25:10.00+03:33:563:2417,6
40GAJKOWSKI Marcin 68CHOTOMÓWM Open39M 3900:00:0010:26:36.0010:26:36.00+03:35:223:2517,5
41PAVLOVSKYI Ostap 44WROCŁAWM Open40M 4000:00:0010:47:08.0010:47:08.00+03:55:543:3217,0
42HIRSZ Jan 16HIRSZBUDTARNÓWM Open41M 4100:00:0010:49:47.0010:49:47.00+03:58:333:3316,9
43KAŹMIERCZAK Piotr 23WROCŁAWM Open42M 4200:00:0010:59:37.0010:59:37.00+04:08:233:3616,6
44MOTYL Michał 43CLOUDS ON MARSCZUDECM Open43M 4300:00:0011:03:43.0011:03:43.00+04:12:293:3716,5
45KRZYWIECKI Maciej 31BYTOMM Open44M 4400:00:0011:04:09.0011:04:09.00+04:12:553:3716,5
46STYŚ Jakub 58ZIELONKAM Open45M 4500:00:0011:04:51.0011:04:51.00+04:13:373:3716,5
47MAJEWSKI Piotr 39JSCJASŁOM Open46M 4600:00:0011:09:04.0011:09:04.00+04:17:503:3916,4
48SERNECKI Mateusz 55IRONBIKEWROCŁAWM Open47M 4700:00:0011:13:28.0011:13:28.00+04:22:143:4016,3
49KRAJEWSKI Maciej 30GDAŃSKM Open48M 4800:00:0011:43:25.0011:43:25.00+04:52:113:5015,6
50KUŹMIEK Maciej 35PRZEMYŚLM Open49M 4900:00:0011:58:33.0011:58:33.00+05:07:193:5515,3
51WIŚNIEWSKI Michał 65KRAKÓWM Open50M 5000:00:0012:07:33.0012:07:33.00+05:16:193:5815,1
52KOZA Jan 28N/AKRAKÓWM Open51M 5100:00:0012:07:36.0012:07:36.00+05:16:223:5815,1
53JAMRO Michał 18MYŚLENICEM Open52M 5200:00:0012:07:38.0012:07:38.00+05:16:243:5815,1
54KAWALER Krzysztof 22PRZYTKOWICEM Open53M 5300:00:0012:18:57.0012:18:57.00+05:27:434:0214,9
55PODHAJSKI Wiktor 49SZTYWNE BADYLE TEAMKIELCEM Open54M 5400:00:0012:27:40.0012:27:40.00+05:36:264:0514,7
56TOMASIK Weronika 67KRAKÓWK Open2K 200:00:0012:27:42.0012:27:42.00+05:36:284:0514,7
57WITAŃSKI Robert 66KIJ W SZPRYCHACHKATOWICEM Open55M 5500:00:0013:29:58.0013:29:58.00+06:38:444:2513,6
58REMBISZ Konrad 51WIELICZKAM Open56M 5600:00:0013:29:59.0013:29:59.00+06:38:454:2513,6
59PIOTROWSKA Katarzyna 46KRAKÓWK Open3K 300:00:0013:50:24.0013:50:24.00+06:59:104:3213,2
60MAKOMASKI Tomasz 40BERLINM Open57M 5700:00:0014:34:28.0014:34:28.00+07:43:144:4612,6
61KWIATKOWSKI Piotr 36WARSZAWAM Open58M 5800:00:0014:34:33.0014:34:33.00+07:43:194:4612,6
Niesklasyfikowani
DNCHALEJAK Wojciech 15RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAMGLIWICEM Open00:00:0007:19:54.0007:19:54.000:0025,0
BANASZEWSKI Bartłomiej 1ZABRZEM OpenDNF DNF DNF--
KURTYS Michał 33TANCZACY Z BLOTAMIWROCŁAWM OpenDNF DNF DNF--
Znaleziono 64 wynik(ów)