Organizator : | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy |
Data : | 2016-12-04 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 633 |
Wystartowało : | 554 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 552 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 3 miejsca wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MUSIAŁ Michał | 242 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:00 | ||
2 | TUCZYŃSKI Sylwester Leon | 104 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:00 | |
3 | BABSKI Mariusz | 551 | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | WIELE | M-30 | 00:00:00 | |
4 | JUCHACZ Michał | 29 | Tri Team INO | INOWROCŁAW | M-30 | 00:00:00 | |
5 | PERLAK Maciej | 487 | III LO | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:00 | |
6 | KUBOWICZ Piotr | 182 | Kasia nie śpij, obudź się... | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:00 | |
7 | CIACIUCH Monika | 1 | Lotto Bydgostia | BYDOSZCZ | K-20 | 00:00:00 | |
8 | SKORY Kacper | 174 | WELD-line Team | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:00 | |
9 | STRZELECK1 Wiktor | 138 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:00 | ||
10 | ŚLIWA Marcin | 63 | ZIELONKA | M-40 | 00:00:00 | ||
11 | SOBCZAK Ewelina | 562 | K-Open | 00:00:00 | |||
12 | PIETRZAK Aga | 636 | K-Open | 00:00:00 | |||
13 | WIĘCKOWSKI Dariusz | 198 | ROWEROWA BRZOZA | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:00 | |
14 | GOLLOB Oskar A. | 523 | ŻKS Polonia Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:00 | |
15 | MAJEWSKA Aneta | 641 | K-50 | 00:00:00 | |||
16 | MAJDZIŃSKA Paulina | 474 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:00 | ||
17 | JAGODZIŃSKI Mateusz | 101 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:01 | |
18 | MYSZKA Łukasz | 241 | NOWA WIEŚ WIELKA | M-30 | 00:00:01 | ||
19 | RYMER Jakub | 429 | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:01 | |
20 | KUBEŁ Marta | 189 | WSG Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:01 | |
21 | JAGODZIŃSKA Magdalena | 102 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:01 | |
22 | KUŚ Dawid | 337 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:01 | ||
23 | WRÓBEL Mateusz | 243 | 1990 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:01 | |
24 | PASIEKA Tomasz | 72 | DRZEWIANOWO | M-40 | 00:00:01 | ||
25 | FRANKÓW Władysław | 260 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:01 | ||
26 | JAŚNIAK Kinga | 382 | Cross Team Bydgoszcz | SOLEC KUJAWSKI | K-20 | 00:00:01 | |
27 | NAGOW Michał | 341 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:01 | ||
28 | LYCZMAŃSKI Adam | 524 | Polonia Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:01 | |
29 | BĄK Agnieszka | 294 | Agnieszka Bąk | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:01 | |
30 | KLABACHA Katarzyna | 569 | K-40 | 00:00:01 | |||
31 | SZCZEŚNIAK Wiktor | 638 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:01 | ||
32 | GRALIK Jedrzej | 132 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:02 | |
33 | ŚLUSARSKI Przemysław | 210 | Brzozowa Team | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:02 | |
34 | NOWIKIEWICZ Maciej | 417 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:02 | ||
35 | GWITT Bartosz | 566 | M-30 | 00:00:02 | |||
36 | LEWANDOWSKI Mirosław | 279 | GNIEWKÓWIEC | M-30 | 00:00:02 | ||
37 | BUKOLT Rafał | M-Open | 00:00:02 | ||||
38 | ADAMCZAK Damian | 525 | ŻKS Polonia Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:02 | |
39 | NURKIEWICZ Franciszek | 154 | Kung fu Pandy 3 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:02 | |
40 | SZUSTER Marcin | 435 | WSD DB | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:02 | |
41 | KUŹNIAR Robert | 188 | WSG Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:02 | |
42 | DZIEWIĄTKOWSKI Paweł | 436 | WSD DB | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:02 | |
43 | WIŚNIEWSKI Kamil | 591 | M-Open | 00:00:02 | |||
44 | ZIELIŃSKA Agnieszka | 590 | K-Open | 00:00:02 | |||
45 | KACZMAREK Aleksandra | 114 | SUCHARY | K-20 | 00:00:02 | ||
46 | STAWLUK Marcin | 499 | SLA POLONIA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:02 | |
47 | NOWAK Agnieszka | 362 | III LO | PRZYŁĘKI | K-40 | 00:00:02 | |
48 | PELC Marcin | 587 | M-30 | 00:00:03 | |||
49 | PRZYBYLSKI Bartek | 568 | M-20 | 00:00:03 | |||
50 | SMOLA Daniel | 54 | 3LO | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:03 | |
51 | SMAŻYK Ewelina | 145 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:03 | |
52 | KRAJEWSKA Agnieszka | 388 | UKS Kopernik | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:03 | |
53 | GŁOWACKI Kacper | 342 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:03 | ||
54 | GRZUCHOWSKA Roksana | 471 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:03 | ||
55 | GACKOWSKI Krzysztof | 2 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:03 | ||
56 | KASZEWSKI Tomasz | 430 | UKS Wyspiański Szubin | SMOLNIKI | M-40 | 00:00:03 | |
57 | RATAJ Krzysztof | 405 | Polonia Bydgoszcz SLA | POZNAŃ | M-30 | 00:00:03 | |
58 | JEKEL Tobiasz | 55 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:03 | ||
59 | ŚLIGOWSKA Ewelina | 451 | UKS KOPERNIK BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:03 | |
60 | GOŁĘBIOWSKI Łukasz | 488 | III LO | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:03 | |
61 | p13 | 00:00:03 | |||||
62 | GOCH Aleksandra | 384 | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:03 | ||
63 | ZATOŃ Bożena | 598 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:03 | |
64 | RYGIEWICZ Hanna | 332 | Gimnazjum w Białych Błotach | ZAMOŚĆ | K-10 | 00:00:03 | |
65 | PATER Amelia | 314 | MUROWANIEC | K-10 | 00:00:03 | ||
66 | RESZKOWSKA Jolanta | p1 | K-50 | 00:00:03 | |||
67 | SMOLINSKI Artur | 330 | SportSerwisTeam | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:04 | |
68 | RUDOL Sebastian | 291 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:04 | ||
69 | KLINIKOWSKI Jaacek | 146 | KOCHAM ŻYCIE I... | ŚWIEKATOWO | M-40 | 00:00:04 | |
70 | RUDOL Magdalena | 293 | PRĄDOCIN | K-40 | 00:00:04 | ||
71 | RATAJ Zuzanna | 408 | kobietybiegaja.pl/Polonia Bydgoszcz SLA | POZNAŃ | K-30 | 00:00:04 | |
72 | JASINIECKI Wojciech | 41 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:04 | |
73 | TRUDNOWSKI Janusz | 69 | drużyna szpiku Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-60+ | 00:00:04 | |
74 | PAWŁOWSKA Gabriela | 416 | ŁOCHOWO | K-30 | 00:00:04 | ||
75 | BOROWIEC Wioleta | 26 | BBL Szubin | SZUBIN | K-30 | 00:00:04 | |
76 | KOMINEK Jakub | 184 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:04 | ||
77 | HAUS Katarzyna | 16 | BBL Szubin | SZUBIN | K-40 | 00:00:04 | |
78 | ZAWISZEWSKI Adam | 392 | BRZOZA | M-30 | 00:00:04 | ||
79 | KUGACZ Aneta | 238 | Run Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:04 | |
80 | MĄKA Radek | 267 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:04 | ||
81 | PFAJFER Marek | 99 | Spójnia Białe Błota | LEGBĄD | M-30 | 00:00:05 | |
82 | KLÓSKA Fabian | 321 | Spójnia Białe Błota | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:05 | |
83 | ZWIEWKA Sebastian | 217 | Publiczne Gimnazjum im. Mariana Rejewskiego Białe Błota | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:05 | |
84 | JANYSKA Krzysztof | 77 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:05 | ||
85 | BRĄSZKIEWICZ Piotr | 214 | Cross Team Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:05 | |
86 | FILARECKA Agnieszka | 443 | ASF by Trispeace | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:05 | |
87 | JANYSKA Adam | 354 | uks Kopernik Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:05 | |
88 | URBAŃSKI Dawid | 144 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:05 | ||
89 | ŚLESIŃSKA Patrycja | 9 | BRZOZA | K-20 | 00:00:05 | ||
90 | DEKOWSKA Anna | 265 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:05 | ||
91 | TOPOLNICKA Karolina | 477 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:05 | ||
92 | BUSZTA Anna | 579 | Klub zdrowego stylu życia | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:05 | |
93 | ORWAT Tomasz | 527 | ŻKS Polonia Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:05 | |
94 | BARTKOWIAK Agnieszka | 438 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:05 | ||
95 | ZARĘBSKA Sylwia | 390 | BRZOZA | K-20 | 00:00:06 | ||
96 | STRYCHALSKI Tomasz | 415 | run LOTTO-Bydgostia | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:06 | |
97 | TUCHOLSKI Bartłomiej | 498 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:06 | |
98 | KRYSKE Mariusz | 95 | Spójnia Białe Błota | BIAŁE BŁOTA | M-30 | 00:00:06 | |
99 | PIOTROWSKI Dariusz | 319 | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:06 | |
100 | DURCZAK Jerzy | 495 | TUR | M-30 | 00:00:06 | ||
101 | WALĘZA Hubert | 572 | M-20 | 00:00:06 | |||
102 | KWIATKOWSKI Daniel | 578 | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:06 | |
103 | STAFIEJ Wojciech | 153 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:06 | ||
104 | TORCHALSKI Krzysztof | 552 | M-50 | 00:00:06 | |||
105 | WĘGRZYKOWSKI Sławomit | 608 | M-40 | 00:00:06 | |||
106 | BANASZAK Monika | p57 | K-30 | 00:00:06 | |||
107 | KALINOWSKI Dariusz | 81 | SOLEC KUJAWSKI | M-30 | 00:00:06 | ||
108 | SZCZEPANIAJ Tomasz | 532 | CrossTeamBydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:06 | |
109 | KRZEWIŃSKI Lucjan | 257 | Cross Team Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:06 | |
110 | NOSKOWIAK-BAJNO Alicja | 13 | 4Fun | BOROWNO | K-30 | 00:00:06 | |
111 | WILCZYŃSKA Sara | 481 | Radiolokacj Sportowej | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:06 | |
112 | ŚLESIŃSKA Ewa | 391 | BRZOZA | K-40 | 00:00:06 | ||
113 | BUSTA Julia | 580 | K-10 | 00:00:06 | |||
114 | BARANOWSKA Julia | 244 | Klub Zdrowego Stylu Życia | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:06 | |
115 | WDOWIAK Kamil | 328 | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | NIEMCZ | M-20 | 00:00:07 | |
116 | NADRATOWSKI Maciej | 106 | Kabel Team Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:07 | |
117 | OSZUBSKI Kazimierz | 573 | M-40 | 00:00:07 | |||
118 | DE GRABLA-MŚCISZEWSKI Roland | 263 | Cross Team Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:07 | |
119 | MASŁEK Patrycja | 571 | K-20 | 00:00:07 | |||
120 | PYTLIK Agnieszka | 289 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:07 | ||
121 | OLECHNOWICZ Tomasz | 642 | M-40 | 00:00:07 | |||
122 | OBRĘBSKA Karolina | 428 | BACHORZEWO | K-20 | 00:00:07 | ||
123 | FEDORKIEWICZ Ryszard | 611 | M-Open | 00:00:07 | |||
124 | BŁASZKIEWICZ Marzena | p47 | K-10 | 00:00:07 | |||
125 | SZULC Kamil | 644 | Cross Team Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:07 | |
126 | KWINTAL Dominika | 560 | K-Open | 00:00:07 | |||
127 | ADACH Pawel | 376 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:08 | ||
128 | PAWLAK Jakub | 165 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:08 | |
129 | JOACHIMIAK Dariusz | 401 | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:08 | |
130 | JAROCKA Beata | 176 | - | DĄBROWA CHEŁM. | K-30 | 00:00:08 | |
131 | PRZYBYLSKA Karolina | 285 | Klinika Triathlonu Team | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:08 | |
132 | WOJTYSIAK Dorota | 469 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:08 | ||
133 | SZUKAJ Karol | 284 | Kanałowa 8 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:08 | |
134 | BEDNARCZYK Krzysztof | 374 | KWIDZYN | M-30 | 00:00:08 | ||
135 | PIELAK Sylwia | 369 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:08 | ||
135 | KUCHTA Izabela | 379 | WYSOKA | K-20 | 00:00:08 | ||
137 | MAJEWSKA Maria | 381 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:08 | ||
138 | BOCIAN Natalia | 486 | Bydgoszcz Triathlon Team | BIAŁE BŁOTA | K-20 | 00:00:08 | |
139 | BRZUCHALSKI Mati | 393 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:09 | ||
140 | IŻKO Dariusz | 365 | brak | TORUŃ | M-30 | 00:00:09 | |
141 | DOMŻALSKI Marek | 3 | ŁOCHOWO | M-40 | 00:00:09 | ||
142 | PAWŁOWSKI Radosław | 164 | JFTC SU | ZIELONKA | M-40 | 00:00:09 | |
143 | SZULC Edmund | 343 | ZIELONKA | M-50 | 00:00:09 | ||
144 | MEDZIŃSKI Szymon | 462 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:09 | ||
145 | ANDRZEJEWSKA Agnieszka | 295 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:09 | ||
146 | LUBIŃSKA Anna | 588 | Fire House | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:09 | |
147 | PŁOCIŃSKA Patrycja | 409 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:09 | ||
148 | MAJSON Kamila | 364 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:09 | ||
149 | KALINOWSKA Patrycja | 68 | SOLEC KUJAWSKI | K-20 | 00:00:09 | ||
150 | PANKOWSKA Ewa | 116 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:09 | ||
151 | PIOTROWSKI Dariusz | 58 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:10 | ||
152 | KALLAS-LIPSKA Anetta | 83 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:10 | |
153 | ANDRZEJEWSKI Dariusz | 397 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:10 | ||
154 | TOMASZEK Marcin | 109 | KRUSZYN KRAJEŃSKI | M-30 | 00:00:10 | ||
155 | NUNZEK Agnieszka | 581 | K-40 | 00:00:10 | |||
156 | SUCHANEK Magdalena | 389 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:10 | ||
157 | DROZDOWSKA Anna | 108 | KRUSZYN KRAJEŃSKI | K-30 | 00:00:10 | ||
158 | NOWAK Piotr | 493 | ZIELONCZYN | M-40 | 00:00:10 | ||
159 | FAC Kacper | 442 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:10 | ||
160 | GŁOWACKI Maciej | 195 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:10 | ||
161 | ŻOŁYNIAK Bernard | 305 | WARSZAWA | M-40 | 00:00:11 | ||
162 | DROŻYŃSKI Maciej | 261 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:11 | ||
163 | BISKUPSKA Rita | 410 | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:11 | |
164 | DUDEK Joanna | 609 | K-Open | 00:00:11 | |||
165 | GRABARSKA Anna | 302 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K-30 | 00:00:11 | ||
166 | BANAŚ Marcin | 589 | M-20 | 00:00:11 | |||
167 | HOLESIŃSKA Danka | 358 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:11 | ||
168 | RUDOL Damian | M-30 | 00:00:11 | ||||
169 | SUCHARSKI Wojciech | 586 | M-40 | 00:00:11 | |||
170 | KUPIŃSKA Anna | 585 | K-30 | 00:00:11 | |||
171 | GÓRNY Maciej | 158 | SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ TEAM | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:12 | |
172 | LIPSKI Krzysztof | 288 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:12 | |
173 | SIERANT Marian | 236 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:12 | ||
174 | BONALSKA Magdalena | 553 | K-30 | 00:00:12 | |||
175 | RESZKOWSKA Maria | 630 | K-10 | 00:00:12 | |||
176 | KACZMAREK Agnieszka | 240 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:12 | ||
177 | SLINKO Anna | 231 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:12 | ||
178 | MARCINIAK Justyna | 620 | K-Open | 00:00:12 | |||
179 | DUDZIŃSKA Aleksandra | 516 | K-40 | 00:00:12 | |||
180 | LEWANDOWSKI Marek | 407 | Keeeper | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:13 | |
181 | SZYMAŃSKI Roman | 574 | M-10 | 00:00:13 | |||
182 | LEWICKI Maciej | 312 | Bydgoszcz na start! | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:13 | |
183 | CYL Dawid | 97 | RUN Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:13 | |
184 | STANEK Marek | 233 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:13 | ||
185 | PARUCKI Zbigniew | 14 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:13 | ||
186 | ZAKRZEWSKA Julia | 227 | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:13 | ||
187 | KOTLAREK Mariusz | 303 | INOWROCŁAW | M-20 | 00:00:13 | ||
188 | KRZYŻAŃSKI Kacper | 43 | Bydgoszcz Triathlon Team | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:13 | |
189 | WALCZAK Joanna | 229 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:13 | ||
190 | KAWAŁKOWSKI Marcel | 224 | ence-pence run team | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:13 | |
191 | OBRĘBSKI Grzegorz | 18 | BiegaSie | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:14 | |
192 | NADRAJKOWSKI Adam | 202 | BBL Inowrocław | INOWROCŁAW | M-50 | 00:00:14 | |
193 | MENDEL Magdalena | 50 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:14 | ||
194 | BIAŁY Szymon | 450 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:14 | ||
195 | RZEPECKA Katarzyna | 56 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:14 | ||
196 | SOSNOWSKI Jakub | 484 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:14 | ||
197 | SOSNOWSKA Aneta | 482 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:14 | ||
198 | OLECH-SIUCHNIŃSKA Małgorzata | 313 | BiegaSie | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:14 | |
199 | KLUCZYŃSKA Blanka | 30 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:14 | ||
200 | KOWALSKA Katarzyna | 136 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:14 | ||
201 | PROBANT Wioletta | 623 | K-Open | 00:00:14 | |||
202 | FILIPEK Piotr | 59 | WUDZYN | M-40 | 00:00:15 | ||
203 | SZYMAŃSKI Zenon | 558 | M-50 | 00:00:15 | |||
204 | WILIŃSKI Miłosz | 196 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:15 | ||
205 | PIECZEK Małgorzata | 356 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:15 | ||
206 | NĘCKA Gosia | 355 | ZAMOŚĆ | K-40 | 00:00:15 | ||
207 | CZYŻEWSKA Bernadeta | 38 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:15 | ||
208 | SIUCHNIŃSKI Tomasz | 311 | BiegaSie | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:15 | |
209 | KRZYŻAŃSKA Pola | 37 | Bydgoszcz Triathlon Team | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:15 | |
210 | KRZYŻAŃSKI Przemysław | 40 | Bydgoszcz Triathlon Team | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:15 | |
211 | MUSIAŁ Elwira | 35 | Bydgoszcz Triathlon Team | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:15 | |
212 | GŁOGOWSKI Krystian | 387 | UKS KOPERNIK | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:16 | |
213 | GOLON Marlena | 42 | SICIENKO | K-40 | 00:00:16 | ||
214 | WIŚNIEWSKI Przemysław | 194 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:16 | ||
215 | PAPIS Piotr | 152 | Backonik | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:16 | |
216 | NAWROCKI Łukasz | 209 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:16 | ||
217 | CISZEWSKA Emilia | 76 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:16 | ||
218 | GÓRSKA Joanna | 245 | NOWA WIEŚ WIELKA | K-30 | 00:00:16 | ||
219 | GIERLICKI Mateusz | 473 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:16 | ||
220 | KWIATKOWSKI Damian | 126 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:17 | |
221 | WYSOCKI Michał | 32 | TORUŃ | M-20 | 00:00:17 | ||
222 | JAŻDŻEWSKA Alicja | 181 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:17 | ||
223 | OBRĘBSKA Ela | 20 | BiegaSie | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:17 | |
224 | FUJARSKA Agata | 426 | Zespół Szkół Chemicznych | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:17 | |
225 | MALINOWSKA Agata | 278 | WELD-line | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:17 | |
226 | SZMAJDA Seweryn | 621 | M-40 | 00:00:17 | |||
227 | GORGOL Renata | 615 | K-40 | 00:00:17 | |||
228 | MALINOWSKI Marcin | 277 | WELD-line | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:18 | |
229 | BRUNKE Tomasz | 151 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:18 | |
230 | MAZANOWSKA-KAWA Ewa | 582 | K-30 | 00:00:18 | |||
231 | LASKA Artur | 412 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:18 | ||
232 | POBIEDZIŃSKI Robert | 129 | Polonia Bydgoszcz SLA | BLĘKWIT | M-20 | 00:00:18 | |
233 | WONIAKOWSKI Czesław | 93 | Parkrun Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:18 | |
234 | BUDZIAK Bartosz | 62 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:18 | ||
235 | PIETRASZAK Tomasz | 475 | RUN BYDGOSZCZ | BIAŁE BŁOTA | M-40 | 00:00:18 | |
236 | BURITTA Robert | 422 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:18 | ||
237 | MAJEWSKI Wojciech | 322 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:18 | ||
238 | BICZKOWSKA Magdalena | 622 | K-30 | 00:00:18 | |||
239 | GORGOL Tomasz | 616 | M-30 | 00:00:18 | |||
240 | BURITTA Mariusz | 256 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:19 | ||
241 | KREŃSKI Tomasz | 413 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:19 | ||
242 | GIERSZEWSKA Grażyna | 504 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:19 | ||
243 | WOŹNIACKA Beata | 156 | Pomóżmy Jeżom-POLONIA Bydgoszcz | SOLEC KUJAWSKI | K-50 | 00:00:19 | |
244 | ZGÓRSKI Maciej | 117 | Level 10 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:19 | |
245 | JAMRÓZ Joanna | 383 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:19 | ||
246 | TWARDOWSKI Wojciech | 159 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:19 | |
247 | JUNKA Karolina | 162 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:19 | ||
248 | JUNKA Małgorzata | 287 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:19 | ||
249 | DONAJSKI Sławomir | 456 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:19 | ||
250 | BARTNIK Przemysław | 490 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:19 | ||
251 | CHRZANOWSKI Michał | 618 | M-20 | 00:00:19 | |||
252 | WOJCIECHOWSKI Jarosław | 87 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:20 | ||
253 | MIERNIK Szymon | 70 | CHOJNICE | M-20 | 00:00:20 | ||
254 | WOJCIECHOWSKA Emilia | 86 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:20 | ||
255 | MAJEK Agata | 508 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:20 | ||
256 | PIECZARA Iwona | 577 | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | K-40 | 00:00:20 | ||
257 | PIECZARA Michał | 394 | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:20 | |
258 | GACKOWSKI Szymon | 555 | M-30 | 00:00:21 | |||
259 | MAJEWSKI Michał | 320 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:21 | ||
260 | POTRZEBOWSKI Marek | 36 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:21 | ||
261 | HULISZ Karolina | 503 | Elko! | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:21 | |
262 | ŚWIATKOWSKI Przemysław | 561 | M-20 | 00:00:21 | |||
263 | KOWALSKA Anna | 472 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:21 | ||
264 | KAMIŃSKI Iga | 437 | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:21 | ||
265 | KAMIŃSKI Arkadiusz | 433 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:21 | ||
266 | SZYSZKOWSKI Grzegorz | 485 | III LO | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:21 | |
267 | HETEL Beata | 444 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:21 | ||
268 | DOMŻALSKI Jędrzej | 4 | ŁOCHOWO | M-10 | 00:00:22 | ||
269 | KOWALIK Patryk | 80 | Team Chojnice | CHOJNICE | M-30 | 00:00:22 | |
270 | WOJTYSIAK Kamil | 107 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:22 | ||
271 | POTRZEBOWSKA Agata | 46 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:22 | ||
272 | NIKOŁAJEW Monika | 208 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:22 | ||
273 | GIŻA Wioletta | 185 | Polonia Bydgoszcz SLA | OSIELSKO | K-30 | 00:00:22 | |
274 | SZTURO Lidia | 57 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:22 | ||
275 | MAJEK Marcin | 506 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:22 | ||
276 | STORMANN Maja | 204 | TEAM CHOJNICE | CHOJNICE | K-30 | 00:00:22 | |
277 | ADAMIK Ilona | 67 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:22 | ||
278 | ZIELIŃSKI Maciej | 239 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:23 | ||
279 | FILIPIAK Jakub | 48 | HANWOJ | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:23 | |
280 | DUDEK Dawid | 351 | Polonia Bydgoszcz sekcja lekkoatletyczna | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:23 | |
281 | LENC Agnieszka | 216 | Polonia Bydgoszcz SLA | OSIELSKO | K-30 | 00:00:23 | |
282 | BĄK Magda | 253 | Biegam z Karolem | NAKŁO | K-30 | 00:00:23 | |
283 | JAGŁA Mateusz | 528 | ŻKS Polonia Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:23 | |
284 | MARĆ Natalia | 252 | Biegam z Karolem | NAKŁO | K-30 | 00:00:23 | |
285 | WYSTĘPSKA Agata | 626 | K-20 | 00:00:23 | |||
286 | BINIENDA Mateusz | 8 | BIMAT | KRUSZYN | M-30 | 00:00:24 | |
287 | ZIELIŃSKI Krzysztof | 64 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:24 | ||
288 | KISZKA Justyna | 359 | RUNPASJA | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:24 | |
289 | CZEKALSKA Beata | 632 | K-Open | 00:00:24 | |||
290 | NOWAK Karol | 249 | Biegaj z Karolem | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:24 | |
291 | WENCEL Agnieszka | 251 | Biegam z Karolem | NAKŁO | K-20 | 00:00:24 | |
292 | WIERZBICKA Anna | 414 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:24 | ||
293 | NOWAK Oliwia | 494 | ZIELONCZYN | K-30 | 00:00:24 | ||
294 | KOWALIK Damian | 372 | CHOJNICE | M-30 | 00:00:25 | ||
295 | MARAŚKIEWICZ Agnieszka | 345 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:25 | ||
296 | WIŚNIEWSKA Aleksandra | 127 | MATYLDZIN | K-10 | 00:00:25 | ||
297 | PASIEKA Magda | 71 | DRZEWIANOWO | K-30 | 00:00:25 | ||
298 | GACKOWSKI Edward | 554 | M-60+ | 00:00:25 | |||
299 | WIRKUS Justyna | 98 | Team Chojnice | CHOJNICE | K-Open | 00:00:25 | |
300 | WIŚNIEWSKA Ewa | 124 | DRZEWIANOWO | K-40 | 00:00:25 | ||
301 | KWIATOŃ Michał | 650 | M-20 | 00:00:25 | |||
302 | BINIENDA Martyna | 10 | Bimat | KRUSZYN | K-10 | 00:00:25 | |
303 | NOWAK Bartosz | 557 | M-10 | 00:00:25 | |||
304 | SKUZA Sebastian | 24 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:26 | ||
305 | NOWAKOWSKI Tomasz | 178 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:26 | ||
306 | DERING Hanna | 65 | Bydgoskie Żółwie | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:26 | |
307 | KOZICKI Marcin | 115 | Bydgoskie Żółwie | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:26 | |
308 | STRYCZYŃSKI Marek | 349 | KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:26 | |
309 | KOLIGNAN Katarzyna | 234 | brak | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:26 | |
310 | KROPIŃSKA Monika | 323 | ZAMOŚĆ | K-20 | 00:00:26 | ||
311 | KOWALIK Justyna | 464 | CHOJNICE | K-30 | 00:00:26 | ||
312 | WIADERKIEWICZ Magdalena | 21 | CLIMAG | KRUSZYN | K-30 | 00:00:26 | |
313 | KOWALIK Katarzyna | 79 | Team Chojnice | CHOJNICE | K-20 | 00:00:26 | |
314 | WIADERKIEWICZ Mariusz | 15 | CLIMAG | KRUSZYN | M-30 | 00:00:26 | |
315 | ZASKURSKI Tomasz | 501 | Bydgoskie Żółwie | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:27 | |
316 | LEWIŃSKA Aleksandra | 565 | K-30 | 00:00:27 | |||
317 | RADKOWSKI Jakub | 564 | M-10 | 00:00:27 | |||
318 | CHROBAK Kamila | 74 | Team Chojnice | CHOJNICE | K-30 | 00:00:27 | |
319 | KOZIOŁ Mariusz | 221 | CLIMAG | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:27 | |
319 | BINIENDA Katarzyna | 11 | BIMAT | KRUSZYN | K-30 | 00:00:27 | |
321 | SOSIŃSKA Izabela | 170 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K-30 | 00:00:28 | ||
322 | DZIĘDZIK Agnieszka | 594 | K-30 | 00:00:28 | |||
323 | DERON Łukasz | 459 | KAROLEWO | M-20 | 00:00:28 | ||
324 | RABKOWSKI Dariusz | 567 | M-40 | 00:00:28 | |||
325 | BINIENDA Zbigniew | 119 | BIMAT | BYDGOSZCZ | M-60+ | 00:00:28 | |
326 | SZCZEŚNIAK Waldemar | 635 | M-Open | 00:00:28 | |||
327 | SZCZEŚNIAK Magdalena | 634 | K-Open | 00:00:28 | |||
328 | GROBELNIAK Adam | 406 | KORYTOWO | M-20 | 00:00:29 | ||
329 | GRYTA Karol | 457 | WUDZYNEK | M-20 | 00:00:29 | ||
330 | LEWANDOWSKI Sebastian | 201 | DOBRCZ | M-30 | 00:00:29 | ||
331 | SOSIŃSKI Paweł | 169 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M-30 | 00:00:29 | ||
332 | GRODZKA Ewelina | 404 | DOBRCZ | K-20 | 00:00:29 | ||
333 | SOBOLEWSKA Agnieszka | 276 | ZIELONKA | K-40 | 00:00:29 | ||
334 | SOBOLEWSKI Jarosław | 275 | ZIELONKA | M-40 | 00:00:29 | ||
335 | ROSA Bartosz | 423 | Smashing PĄpkins | TORUŃ | M-30 | 00:00:30 | |
336 | DOLATA Grzegorz | 61 | Oceloty | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:30 | |
337 | WOLOSZYN Kazimierz | 246 | ROWEROWA BRZOZA/ BRZOZA BIEGA | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:30 | |
338 | PIETKUN Ryszard | 357 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:30 | ||
339 | RYDELSKA Kinga | 556 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:30 | ||
340 | KOPCIŃSKA Małgorzata | 329 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:30 | ||
341 | GÓRSKA Paulina | 631 | K-30 | 00:00:30 | |||
342 | WIOLA Maria | 584 | K-50 | 00:00:30 | |||
343 | KORNIK Agata | 466 | brak | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:30 | |
344 | LEWANDOWSKI Władysław | 346 | BBL INOWROCŁAW | INOWROCŁAW | M-60+ | 00:00:31 | |
345 | KUJDA Arkadiusz | 149 | 1 Brygada Logistyczna | OSIELSKO | M-30 | 00:00:31 | |
346 | PIŃSKA Sylwia | 47 | BBL INOWROCŁAW | INOWROCŁAW | K-30 | 00:00:31 | |
347 | KOZIŃSKI Tomasz | 228 | Bydgoskie Żółwie | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:31 | |
348 | CEMKE Magdalena | 268 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:31 | ||
349 | MALICKA Beata | 367 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:31 | ||
350 | BAUMGART Jacek | 502 | Biegaj z Dębami | OSIELSKO | M-50 | 00:00:32 | |
351 | KUJDA Dorota | 150 | OSIELSKO | K-30 | 00:00:32 | ||
352 | STAFIEJ Mariusz | 465 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:32 | ||
353 | STAFIEJ Barbara | 468 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:32 | ||
354 | PRZYBYLSKI Mariusz | 396 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:32 | ||
355 | MAKOWSKA Justyna | 120 | TASAK TEAM | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:32 | |
356 | GAJEK Agnieszka | 131 | TASAK TEAM | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:32 | |
357 | GRZYB Aleksandra | 160 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K-30 | 00:00:32 | ||
358 | MAJDA Adrian | 445 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:33 | ||
359 | MIKOŁAJCZAK Tomasz | 441 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:33 | ||
360 | ROGALSKA Justyna | 316 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:33 | ||
361 | IWAN Remigiusz | 155 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:33 | ||
362 | CABANSKA Katarzyna | 73 | vitapol | BARCIN | K-30 | 00:00:33 | |
363 | MIKOŁAJEWSKI Jacek | 515 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:33 | ||
364 | MELER Iwona | 180 | PATEREK | K-50 | 00:00:33 | ||
365 | MACKIEWICZ Piotr | 325 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:34 | ||
366 | DOŁHUN Adam | 282 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:34 | |
367 | FRANCZAK Joanna | 300 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:34 | ||
368 | PAWSKI Przemysław | 315 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:34 | ||
369 | WERLING Daniel | 318 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:34 | ||
370 | ROGALSKA Marcelina | 317 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:34 | ||
371 | RESZKOWSKI Maciej | 533 | NULL | M-30 | 00:00:34 | ||
372 | JÓZEFIAK Iwona | 400 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:34 | ||
373 | RUTKOWSKI Adam | 110 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:35 | ||
374 | WEBER Krzysztof | 373 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:35 | ||
375 | KACZOR Michał | 324 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:35 | ||
376 | DURAND Małgorzata | 411 | keeeper | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:35 | |
377 | NAPIERALSKA Katarzyna | 225 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:35 | ||
378 | JÓZEFIAK Agnieszka | 222 | BYDGOSZCZ | K-Open | 00:00:35 | ||
379 | RUTKOWSKA Ania | 51 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:35 | ||
380 | HERMELIN Wojciech | 570 | M-30 | 00:00:36 | |||
381 | MELLER Agata | 463 | Głodne żółwiki | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:36 | |
382 | GIŻA Michał | 496 | Głodne żółwiki | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:36 | |
383 | LEWANDOWSKI Maciej | 403 | keeeper | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:36 | |
384 | CEGIELSKI Maciej | 92 | Żandarmi z Bydgoszczy | ŚWIEKATOWO | M-40 | 00:00:36 | |
385 | WRÓBLEWSKI Bolesław | 309 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:36 | ||
386 | BRZUCHALSKA Justyna | 270 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:36 | ||
387 | LICZNERSKA Natalia | 266 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:36 | ||
388 | GUCZALSKA Wioletta | 290 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:36 | ||
389 | KALINOWSKI Zbigniew | 326 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:37 | ||
390 | KEMPIŃSKA Beata | 226 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K-30 | 00:00:37 | ||
391 | RAKOMSKI Piotr | 629 | M-60+ | 00:00:37 | |||
392 | FILASEK Paweł | 583 | M-20 | 00:00:37 | |||
392 | WŁODARCZYK Olga | 52 | RUSZKOWICE | K-20 | 00:00:37 | ||
394 | MELLEM-ZWIEWKA Małgorzata | 212 | Publiczne Gimnazjum im. Mariana Rejewskiego Białe Błota | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:37 | |
395 | PIĄTEK Lidia | 218 | Publiczne Gimnazjum im. Mariana Rejewskiego Białe Błota | PRZYŁĘKI | K-30 | 00:00:37 | |
396 | RUSIECKI Mikolaj | 425 | keeeper | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:38 | |
397 | BUDZIK Justyna | 340 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:38 | ||
398 | BUDZIK Ireneusz | 338 | Bozita Polska | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:38 | |
399 | BYCZYŃSKI Michał | 179 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:38 | ||
400 | KOŁECKA KORONOWSKA Kamila | 262 | PRZYŁĘKI | K-30 | 00:00:38 | ||
401 | ANDRZEJEWSKA Sylwia | 483 | BYDGOSCZ | K-20 | 00:00:39 | ||
402 | DROBIŃSKI Dawid | 600 | M-30 | 00:00:39 | |||
403 | WYRĄBKIEWICZ Grzegorz | 339 | UKS Kopernik | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:40 | |
404 | GOTOWICZ Damian | 507 | UKS Kopernik | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:40 | |
405 | RABKOWSKA Marta | 563 | K-10 | 00:00:40 | |||
406 | RAKOWSKI Wiesław | 386 | UKS Kopernik | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:40 | |
407 | TELIŻYN Henryka | 377 | Kopernik Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:40 | |
408 | ŁASSA Rafał | 427 | UKS KOPERNIK | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:41 | |
409 | FIUT Kazimierz | 599 | M-50 | 00:00:41 | |||
410 | PIKULSKI Krzysztof | 606 | M-20 | 00:00:41 | |||
411 | DRAŻDŻEWSKI Marian | 605 | M-60+ | 00:00:41 | |||
412 | BOJAREK Daniel | 607 | M-20 | 00:00:41 | |||
413 | SZAMROWICZ Piotr | 100 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:41 | ||
414 | SZAMROWICZ Jacek | 90 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:41 | ||
415 | BRYŚ Bartłomiej | 31 | ŁOCHOWO | M-20 | 00:00:42 | ||
416 | KOSIŃSKA Agata | 12 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K-20 | 00:00:42 | ||
417 | MIKLASZ Michał | 274 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:42 | ||
418 | MIKLASZ Ola | 273 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:42 | ||
419 | PATER Jarosław | 310 | MUROWANIEC | M-40 | 00:00:42 | ||
420 | ĆWIKLIŃSKI Jarosław | 304 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:43 | ||
421 | PROKOPOWICZ Agnieszka | 49 | KRUSZYN KRAJEŃSKI | K-30 | 00:00:43 | ||
422 | MEGER Agnieszka | 518 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:43 | ||
423 | ZAMIATOWSKA Kinga | 519 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:43 | |
424 | SIUDA Rafal | 301 | RUN BDG | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:43 | |
425 | STACHNIK Jadwiga | 142 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:43 | ||
426 | POLEK Krystyna | 128 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:43 | ||
427 | BOCZKAJA Agata | 130 | SOLEC KUJAWSKI | K-30 | 00:00:43 | ||
428 | BURDZIŃSKI Igor | 360 | MEDUZA | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:44 | |
429 | DROŻ Krzysztof | 207 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:44 | ||
430 | BIAŁOUSEWICZ-SUCZYŃSKA Justyna | 140 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:44 | ||
431 | WIŚNIEWSKA Małgorzata | 118 | DOBRCZ | K-30 | 00:00:44 | ||
432 | WORONIECKA Anna | 105 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:44 | ||
433 | KONARZEWSKA Jolanta | 91 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:44 | ||
434 | KONOPIŃSKA Agnieszka | 89 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:44 | |
435 | KAŹMIERCZAK Michał | 633 | M-Open | 00:00:45 | |||
436 | OŻGA Agnieszka | 84 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:45 | ||
437 | SZTYMA Michał | 480 | Klub Radiolokacji Sportowej | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:45 | |
438 | PRZYBYLSKA Grażyna | 286 | brak | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:45 | |
439 | JANKOWSKI Rafał | 380 | 7 BDH | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:45 | |
440 | NAPIÓRKOWSKA Ewa | 237 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:45 | ||
441 | SKOWRON Monika | K-10 | 00:00:45 | ||||
442 | KOMOSIŃSKI Paweł | 250 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:45 | ||
443 | TUCZKOWSKA Joanna | 112 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:45 | ||
444 | BIAŁKOWSKI Tymoteusz | 439 | WSD DB | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:46 | |
445 | LEWANDOWSKI Daniel | 446 | WSD DB | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:46 | |
446 | JARZYŃSKI Maciej | 28 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:46 | ||
447 | ŚWIECA Justyna | 199 | III LO | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:46 | |
448 | PORĘBNA Aleksandra | 575 | K-30 | 00:00:46 | |||
449 | BIAŁEK Grzegorz | 447 | WSD DB | BYDHOSZCZ | M-20 | 00:00:47 | |
450 | KLISZEWSKI Damian | 452 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:47 | ||
451 | KAMZELEWSKI Filip | 420 | BIAŁE BŁOTA | M-10 | 00:00:47 | ||
452 | KURANT Zuzanna | 418 | ZAMOŚĆ KOŁO BYDGOSZCZY | K-10 | 00:00:47 | ||
453 | ZWIĄZEK Hanka | 336 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:48 | ||
454 | GACKOWSKI Napoleon | 335 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:48 | ||
455 | WASILEWSKA Martyna | 639 | K-30 | 00:00:48 | |||
456 | MAGDZIARZ Katarzyna | 254 | KANCELARIA HMM | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:48 | |
457 | MAJEWSKA Zuzanna | 402 | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:48 | ||
458 | WASILEWSKA Agata | 640 | K-30 | 00:00:48 | |||
459 | PRZEKWASI�SKA Anna | 255 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:49 | ||
460 | RYNKOWSKI Jędrzej | 419 | SZUBIN | M-10 | 00:00:49 | ||
461 | KASZEWSKI Adam | 432 | SMOLNIKI | M-10 | 00:00:49 | ||
462 | FARBOTKO Anna | 461 | Mam na to wybiegane | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:49 | |
463 | NOWAKOWSKA Paulina | 434 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:49 | ||
464 | OPARCZYK Karolina | 157 | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:49 | ||
465 | MALCZEWSKA Mirka | 344 | Sport Faktory | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:49 | |
466 | KUŹNIAR Patryk | 190 | CM UMK | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:49 | |
467 | MUSZYŃSKI Krzysztof | 125 | OJ tam OJ tam | BYDGOSZCZ/KRUSZYN KRAJEŃSKI | M-40 | 00:00:50 | |
468 | SZYCZEWSKA Ewa | 454 | keeeper | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:50 | |
469 | JELEŃ Agnieszka | 424 | keeeper | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:50 | |
470 | KRZYŻELEWSKA - SUŚ Anna | 23 | Bydzia Power Bike Team | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:50 | |
471 | SUŚ Cyprian | 27 | N-Bike Academy | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:50 | |
472 | BARTKOWIAK Kasia | 271 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:50 | ||
473 | ŚLIWA Magdalena | 7 | ZIELONKA | K-30 | 00:00:50 | ||
474 | ŁOBOCKI Krzysztof | 143 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:51 | ||
475 | KAZERA Marek | 610 | M-40 | 00:00:51 | |||
476 | NALEWALSKA Justyna | 453 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:51 | ||
477 | MATEUSZCZYK Dawid | 307 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:51 | ||
478 | WYRWAS Anetta | 308 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:51 | ||
479 | SUSZEK Katarzyna | 219 | SIENNO | K-30 | 00:00:51 | ||
480 | SIKORSKA Marta | 657 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:51 | ||
481 | SARNOWSKA Beata | 33 | ZNIN | K-20 | 00:00:51 | ||
482 | MENDEL Patryk | 88 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:52 | ||
483 | DOMŻALSKA Sławomira | 5 | ŁOCHOWO | K-40 | 00:00:52 | ||
484 | PARADOWSKA Bogumiła | 306 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:52 | ||
485 | SZATKOWSKA Beata | 576 | K-50 | 00:00:52 | |||
486 | MENDEL Karolina | 53 | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:52 | ||
487 | SZWEDA Roma | 22 | ŁOCHOWO | K-20 | 00:00:52 | ||
488 | WIŚNIEWSKI Dawid | 363 | CzarDzieci.pl | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:53 | |
489 | KANIA Dorota | 299 | 1975 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:53 | |
490 | NAPIERALSKA Natalia | 440 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:53 | ||
491 | STEFANOWICZ Wojciech | 135 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:53 | |
492 | ANDRYSZAK Karolina | 509 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:53 | ||
493 | NOWAK Adam | 593 | M-40 | 00:00:53 | |||
494 | RATAJCZAK Aurelia | 646 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:53 | |
495 | CIESIÓŁKA Angelika | 619 | K-10 | 00:00:53 | |||
496 | ETTINGER Justyna | 617 | K-30 | 00:00:53 | |||
497 | MADEJ Kamil | 173 | WELD-line Team | ŁOCHOWO | M-30 | 00:00:54 | |
498 | KUZIAK Ola | 192 | NIEMCZ | K-50 | 00:00:54 | ||
499 | CZEKAŁA Dorota | 193 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:54 | ||
500 | RÓŻYCKA Jadwiga | 186 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:54 | ||
501 | MADEJ Patrycja | 171 | WELD-line Team | ŁOCHOWO | K-20 | 00:00:54 | |
502 | WOJTECKI Łukasz | 479 | SOLEC KUJAWSKI | M-30 | 00:00:55 | ||
503 | KRAWCZYK Przemysław | 25 | TORUN | M-30 | 00:00:55 | ||
504 | STASIAK Renata | 113 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:55 | ||
505 | SZYMAŃSKA Haina | 627 | K-50 | 00:00:55 | |||
506 | IZAJASZ Tomasz | 292 | 3LO | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:56 | |
507 | PILECKI Michał | 529 | M-30 | 00:00:56 | |||
508 | REDLIŃSKI Bartosz | 141 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:57 | ||
509 | MODRZEJWSKI Grzegorz | 613 | M-40 | 00:00:57 | |||
510 | WIECHECKA-KORENKIEWICZ Joanna | 197 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:57 | ||
511 | NADRAJKOWSKA Marta | 203 | BBL Inowrocław | INOWROCŁAW | K-60+ | 00:00:57 | |
512 | OSTAPCZUK Monika | 347 | Nałogowi Pożeracze Kilometrów | GDYNIA | K-30 | 00:00:58 | |
513 | OSTAPCZUK Kamil | 348 | Nałogowi Pożeracze Kilometrów | GDYNIA | M-40 | 00:00:58 | |
514 | TYSZKA Renata | 531 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:59 | ||
515 | MIKOŁAJCZAK Aleksandra | 103 | SOLEC KUJAWSKI | K-30 | 00:00:59 | ||
516 | ŁAWRECKA Natalia | 327 | OSTRODA | K-20 | 00:00:59 | ||
517 | SKRZYPCZAK Arkadiusz | 395 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:01:00 | ||
518 | KUDŁA Monika | 476 | ZIELONKA | K-30 | 00:01:00 | ||
519 | TUPTANOWSKI Przemysław | 167 | WELD-line Team | ŁOCHOWO | M-30 | 00:01:00 | |
520 | MARSZAŁEK Agata | 478 | JELENIA GÓRA | K-20 | 00:01:00 | ||
521 | SKORA-TUPTANOWSKA Monika | 168 | WELD-line Team | ŁOCHOWO | K-30 | 00:01:00 | |
522 | SZAFKOWSKI Arek | 82 | SOLEC KUJAWSKI | M-40 | 00:01:01 | ||
523 | MAĆKOWIAK Kasia | 96 | SOLEC KUJAWSKI | K-30 | 00:01:01 | ||
524 | PŁOSZAJ Magdalena | 19 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:01:01 | ||
525 | OLEKSY Ilona | 500 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:01:01 | ||
526 | PIÓRKOWSKA Aga | 6 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:01:01 | ||
527 | BUKOWSKI Mikołaj | 34 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:01:01 | ||
528 | TUPTANOWSKI Wiesław | 175 | WELD-line Team | BYDGOSZCZ | M-60+ | 00:01:01 | |
529 | BIAŁOWĄS Dariusz | 283 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:01:02 | ||
530 | ŁYSZCZARZ Radosław | 643 | M-30 | 00:01:02 | |||
531 | PŁOSZAJ Maciej | 17 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:01:02 | ||
532 | GOLIMOWSKA Anna | 517 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:01:03 | ||
533 | RACZYŃSKI Mikołaj | 370 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:01:03 | ||
534 | PAWLAK Franciszek | 121 | SZUBIN | M-20 | 00:01:03 | ||
535 | PÓŁGĘSEK Rafał | 66 | SOLEC KUJAWSKI | M-40 | 00:01:03 | ||
536 | MAJEWSKI Tomasz | 264 | Zespół Szkół nr 2 w Chełmnie | UNISŁAW | M-40 | 00:01:03 | |
537 | STACHNIUK Przemek | 166 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:01:04 | |
538 | ZAWADZKI Wojciech | 645 | M-Open | 00:01:04 | |||
539 | RACZYŃSKI Mikołaj | 371 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:01:04 | ||
540 | HORABIK Waldemar | 489 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:01:04 | ||
541 | POZNAŃ Łukasz | 133 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:01:05 | ||
542 | HORABIK Jan | 492 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:01:05 | ||
543 | IDZIKOWSKA Agnieszka | 647 | K-Open | 00:01:05 | |||
544 | IDZIKOWSKI Mariusz | 648 | M-Open | 00:01:05 | |||
545 | MORYKSIEWICZ Marcin | 44 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:01:06 | ||
546 | CZARNECKI Błażej | 559 | M-30 | 00:01:06 | |||
547 | ROŚCISZEWSKA Paulina | 521 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:01:06 | ||
548 | DĄGIEL Aleksander | 597 | M-30 | 00:01:07 | |||
549 | ARNDT Robert | 333 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:01:07 | ||
550 | ROŚCISZEWSKI Alan | 522 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:01:07 | ||
551 | KAWA Marcin | 460 | CUKIER & SERCE | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:01:08 | |
552 | KOWALCZYK Tomasz | 187 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:01:09 | ||
553 | NURKIEWICZ Zofia | 334 | Kung fu Pandy 3 | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:01:09 | |
554 | NURKIEWICZ Jarosław | 94 | Kung fu Pandy 3 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:01:10 |
Znaleziono 554 wynik(ów)