MISTRZOSTWA DGRSZ 2 W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - M 35-45 LAT - 3 000M
MISTRZOSTWA 12 DZ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
MISTRZOSTWA 12 DZ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
Organizator : | 8 brem |
Data : | 2023-03-07 |
Miejsce : | Kołobrzeg |
Dystans : | 3 km |
Zgłoszonych : | 20 |
Wystartowało : | 20 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 19 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | 1km | 2km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST.SZER.SPECJ. RAKOWSKI Paweł | 68 | 8 PUŁK PRZECIWLOTNICZY | KOSZALIN | 00:03:56 | 00:08:11 | ||
2 | KPR. CZERNIAK Robert | 53 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA | SŁUPSK | 00:03:25 | 00:06:57 | ||
3 | MŁ.CHOR. PUT Janusz | 59 | 5 PUŁK ARTYLERII | SULECHÓW | 00:03:24 | 00:06:57 | ||
4 | ST.SZER. KUŚMIDER Andrzej | 52 | 12 BRYGADA ZMECHANIZOWANA | SZCZECIN | 00:03:24 | 00:06:58 | ||
5 | KPR. SMĘDA Bartosz | 51 | 12 BRYGADA ZMECHANIZOWANA | SZCZECIN | 00:03:26 | 00:07:01 | ||
6 | ST.SZER.SPECJ. GORLACH Dawid | 65 | 5 PUŁK INŻYNIERYJNY | SZCZECIN PODJUCHY | 00:03:25 | 00:07:00 | ||
7 | KPR. TERMAN Dariusz | 54 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA | SŁUPSK | 00:03:48 | 00:07:48 | ||
8 | MŁ.CHOR. ANDRZEJEWSKI Marcin | 61 | 12 BDOW/ 8 BREM | SZCZECIN/KOŁOBRZEG | 00:03:44 | 00:07:55 | ||
9 | SZER. LISIAK Tomasz | 55 | 25 BRYGADA KAWALERII POWIETRZNEJ | TOMASZÓW MAZ. | 00:03:54 | 00:08:07 | ||
10 | ST.SZER. DĄBROWSKI Robert | 62 | 12 BDOW/ 8 BREM | SZCZECIN/KOŁOBRZEG | 00:04:05 | 00:08:21 | ||
11 | SIERŻ. PŁÓCIENNIK Tomasz | 60 | 5 PUŁK ARTYLERII | SULECHÓW | 00:03:53 | 00:08:09 | ||
12 | KPR. KLIMCZAK Jakub | 56 | 25 BRYGADA KAWALERII POWIETRZNEJ | TOMASZÓW MAZ. | 00:03:57 | 00:08:24 | ||
13 | ST.SZER.SPECJ. SZYMAŃSKI Emil | 66 | 5 PUŁK INŻYNIERYJNY | SZCZECIN PODJUCHY | 00:04:00 | 00:08:08 | ||
14 | ST.SZER. KLEIN Przemysław | 57 | CENTRUM SZKOLENIA WOJSK LĄDOWYCH | POZNAŃ | 00:03:59 | 00:08:08 | ||
15 | MJR MUSIAŁ Krzysztof | 67 | 8 PUŁK PRZECIWLOTNICZY | KOSZALIN | 00:03:55 | 00:08:07 | ||
16 | KPR. ROSIŃSKI Rafał | 58 | CENTRUM SZKOLENIA WOJSK LĄDOWYCH | POZNAŃ | 00:04:07 | 00:08:22 | ||
17 | KPT. SAWICKI Tomasz | 64 | BRYGADA WSPARCIA DOWODZENIA | STARGARD | 00:04:05 | 00:08:22 | ||
18 | KPR. SZUSTAK Piotr | 63 | BRYGADA WSPARCIA DOWODZENIA | STARGARD | 00:04:06 | 00:08:27 | ||
19 | SIERŻ. PIECHOWIAK Mateusz | 70 | 2 BRYGADA ZMECHANIZOWANA | ZŁOCIENIEC | 00:04:21 | 00:09:02 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
CHOR. HORANIN Piotr | 69 | 2 BRYGADA ZMECHANIZOWANA | ZŁOCIENIEC | 00:04:20 DNF | DNF |
Znaleziono 20 wynik(ów)