MISTRZOSTWA DGRSZ 2 W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - M 36-45 LAT - 8 000M
MISTRZOSTWA 12 DZ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
MISTRZOSTWA 12 DZ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
Organizator : | 8 brem |
Data : | 2023-03-07 |
Miejsce : | Kołobrzeg |
Dystans : | 8 km |
Zgłoszonych : | 20 |
Wystartowało : | 20 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 20 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | 1km | 2km | 3km | 4km | 5km | 6km | 7km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST.SIERŻ. PELO Artur | 93 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA | SŁUPSK | 00:03:23 | 00:07:01 | 00:10:41 | 00:14:22 | 00:18:15 | 00:21:51 | 00:25:35 | ||
2 | KPR. WILK Rafał | 91 | 12 BRYGADA ZMECHANIZOWANA | SZCZECIN | 00:03:42 | 00:07:30 | 00:11:18 | 00:15:08 | 00:19:02 | 00:22:55 | 00:26:48 | ||
3 | KPR. BARAN Tomasz | 96 | 25 BRYGADA KAWALERII POWIETRZNEJ | TOMASZÓW MAZ. | 00:03:38 | 00:07:24 | 00:11:18 | 00:15:14 | 00:19:13 | 00:23:08 | 00:27:05 | ||
4 | KPR. CHRUŚCIEL Filip | 99 | 5 PUŁK ARTYLERII | SULECHÓW | 00:03:43 | 00:07:30 | 00:11:19 | 00:15:14 | 00:19:13 | 00:23:09 | 00:27:11 | ||
5 | MŁ.CHOR. SZULOWSKI Tomasz | 95 | 25 BRYGADA KAWALERII POWIETRZNEJ | TOMASZÓW MAZ. | 00:03:49 | 00:07:43 | 00:11:40 | 00:15:39 | 00:19:40 | 00:23:42 | 00:27:43 | ||
6 | KPT. RYBACZEK Sebastian | 107 | 8 PUŁK PRZECIWLOTNICZY | KOSZALIN | 00:03:48 | 00:07:44 | 00:11:43 | 00:15:44 | 00:19:47 | 00:23:51 | 00:27:57 | ||
7 | KPR. NOWICKI Artur | 94 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA | SŁUPSK | 00:03:48 | 00:07:53 | 00:11:59 | 00:16:09 | 00:20:24 | 00:24:43 | 00:28:58 | ||
8 | KPR. MARSZAŁKOWSKI Mirosław | 97 | CENTRUM SZKOLENIA WOJSK LĄDOWYCH | POZNAŃ | 00:04:12 | 00:08:29 | 00:12:48 | 00:17:10 | 00:21:38 | 00:26:05 | 00:30:32 | ||
9 | KPR. GOŚCINIAK Łukasz | 100 | 5 PUŁK ARTYLERII | SULECHÓW | 00:04:09 | 00:08:26 | 00:12:47 | 00:17:10 | 00:21:38 | 00:26:05 | 00:30:34 | ||
10 | KPR. STELTER Grzegorz | 98 | CENTRUM SZKOLENIA WOJSK LĄDOWYCH | POZNAŃ | 00:04:21 | 00:08:43 | 00:13:15 | 00:17:39 | 00:22:13 | 00:26:28 | 00:30:47 | ||
11 | MŁ.CHOR. WIERZBICKI Tomasz | 106 | 5 PUŁK INŻYNIERYJNY | SZCZECIN PODJUCHY | 00:04:24 | 00:08:27 | 00:13:13 | 00:17:37 | 00:22:11 | 00:26:52 | 00:31:35 | ||
12 | PLUT. MAJEWSKI Tomasz | 103 | BRYGADA WSPARCIA DOWODZENIA | STARGARD | 00:04:23 | 00:08:53 | 00:13:27 | 00:18:02 | 00:22:35 | 00:27:10 | 00:31:44 | ||
13 | PLUT. LESZCZYŁOWSKI Łukasz | 102 | 12 BDOW/ 8 BREM | SZCZECIN/KOŁOBRZEG | 00:04:21 | 00:08:46 | 00:13:21 | 00:17:56 | 00:22:33 | 00:27:14 | 00:31:53 | ||
14 | PLUT. ORLIKOWSKI Arkadiusz | 101 | 12 BDOW/ 8 BREM | SZCZECIN/KOŁOBRZEG | 00:04:24 | 00:08:54 | 00:13:28 | 00:18:02 | 00:22:36 | 00:27:18 | 00:32:04 | ||
15 | CHOR. FAMULSKI Cezary | 108 | 8 PUŁK PRZECIWLOTNICZY | KOSZALIN | 00:04:19 | 00:08:41 | 00:13:19 | 00:18:22 | 00:23:04 | 00:27:50 | 00:32:32 | ||
16 | SZER. SIECZKOWSKI Michał | 92 | 12 BRYGADA ZMECHANIZOWANA | SZCZECIN | 00:03:44 | 00:07:45 | 00:12:07 | 00:16:50 | 00:21:47 | 00:27:09 | 00:32:39 | ||
17 | PLUT. MARCINKOWSKI Marek | 104 | BRYGADA WSPARCIA DOWODZENIA | STARGARD | 00:04:28 | 00:09:18 | 00:14:22 | 00:19:28 | 00:24:36 | 00:29:48 | 00:34:55 | ||
18 | ST.SZER. BLUJ Radosław | 109 | 2 BRYGADA ZMECHANIZOWANA | ZŁOCIENIEC | 00:04:33 | 00:09:22 | 00:14:27 | 00:19:40 | 00:24:54 | 00:30:11 | 00:35:32 | ||
19 | ST.SZER.SPECJ. WOJDYŁA Michał | 105 | 5 PUŁK INŻYNIERYJNY | SZCZECIN PODJUCHY | 00:04:30 | 00:09:21 | 00:14:25 | 00:19:39 | 00:25:07 | 00:30:48 | 00:36:39 | ||
20 | KPR. CESAK Grzegorz | 110 | 2 BRYGADA ZMECHANIZOWANA | ZŁOCIENIEC | 00:04:24 | 00:09:23 | 00:14:35 | 00:20:06 | 00:25:38 | 00:31:19 | 00:36:53 |
Znaleziono 20 wynik(ów)