MOCARNY DZIK
Huntrun Kotelnica
Organizator : ALOHA EVENTY sp. z o.o.
Data : 2022-08-06
Miejsce : Kotelnica
Dystans : 18 km
Zgłoszonych : 120
Wystartowało : 106
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 106
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open - Kobiety | Open - Mężczyźni | Drużynowa | 07:00 | 07:30
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaFalaDrużyna 1Czas startu
    
1MAŁYJUREK Rafał 73Open - Mężczyźni07:30Carbon Silesia Sport00:00:00
2AUGUSTYŃSKI Damian 20Open - Mężczyźni07:00DZIKI GON SZCZUROWA00:00:00
3GIZA Michał 19Open - Mężczyźni07:00DZIKI GON SZCZUROWA00:00:00
4PRZYBYŁOWSKI Piotr 12Open - Mężczyźni07:00 00:00:00
5WIŚNIEWSKI Tomasz 109Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
6MAJEK Bartłomiej 118Open - Mężczyźni07:3000:00:00
7BARAN Maciej 23Open - Mężczyźni07:30DZICY OGRODNICY00:00:00
8MATYSIAK Sławomir 76Open - Mężczyźni07:00OCR GRUBAS TEAM 00:00:00
9GREŃ Wacław 46Open - Mężczyźni07:30HUSARIA RACE TEAM00:00:00
10BARAN Dawid 22Open - Mężczyźni07:30DZICY OGRODNICY00:00:00
11WILK Tomasz 21Open - Mężczyźni07:00DZIKI GON SZCZUROWA00:00:00
12DĄBROWSKI Krzysztof 1Open - Mężczyźni07:00SOCIOS SILESIA00:00:00
13POKORA Tomasz 11Open - Mężczyźni07:00 00:00:00
14OSIŃSKA Monika 87Open - Kobiety07:30DZIKIE BORSUKI00:00:00
15MIECH Szymon 79Open - Mężczyźni07:30HUSARIA RACE TEAM00:00:00
16CIACIEK Tomasz 674Open - Mężczyźni07:00OCR TEAM DĘBICA00:00:00
17LIPA Piotr 704Open - Mężczyźni07:00OCR TEAM DEBICA00:00:00
18SZYMASZEK Bartłomiej 739Open - Mężczyźni07:00OCR TEAM DĘBICA00:00:00
19DRYLL Damian 38Open - Mężczyźni07:00 00:00:00
20KĘDZIERSKI Kamil 58Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
21SICIARSKI Marcin 100Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
22KONIOR Marek 60Open - Mężczyźni07:30HUSARIA RACE TEAM00:00:00
23MARKS Maciej 75Open - Mężczyźni07:30PAPRYKARZE00:00:00
24WOJTASIK Krzysztof 111Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
25MARCINKOWSKI Łukasz 74Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
26SOBOLEWSKI Robert 14Open - Mężczyźni07:00 00:00:00
27HERNAT Rafał 50Open - Mężczyźni07:30PAPRYKARZE00:00:00
28GRZEJSZCZYK Łukasz 47Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
29ŁOPUCH Robert 70Open - Mężczyźni07:30DZIADY OCR00:00:00
30ZIĘBA Łukasz 114Open - Mężczyźni07:30HUSARIA RACE TEAM00:00:00
31KOCZUR Cyprian 59Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
32ZASTAWNA Aneta 18Open - Kobiety07:00 00:00:00
33KUZARA Rafał 6Open - Mężczyźni07:00UNIT37 00:00:00
34PASIEKA Damian 90Open - Mężczyźni07:30TRENER24H.COM.PL00:00:00
35MOTAK Tomasz 80Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
36HELUSZKA Tomasz 49Open - Mężczyźni07:30BIMBROWNIKI00:00:00
37OLSZEWSKI Mariusz 86Open - Mężczyźni07:30BIMBROWNIKI00:00:00
38KURKIEWICZ Marcin 67Open - Mężczyźni07:30GLADIO00:00:00
39KRUPA Damian 63Open - Mężczyźni07:30GLADIO00:00:00
40GRZESZCZAK Paweł 48Open - Mężczyźni07:30GLADIO00:00:00
41OBRĘBSKI Adrian 85Open - Mężczyźni07:30PRADZIKI00:00:00
42PERUCKI Piotr 93Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
43ZIMIN Mateusz 115Open - Mężczyźni07:30SZARE WILKI00:00:00
44MIKA Robert 711Open - Mężczyźni07:00OCR TEAM DĘBICA00:00:00
45GAŁĘZIA Tomasz 43Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
46PACUDA Maja 116Open - Kobiety07:30 00:00:00
47FRĄCKOWIAK Kinga 39Open - Kobiety07:30 00:00:00
48CYRIS Przemysław 36Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
49ŁĄCZNY Marcin 69Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
50KUZARA Joanna 5Open - Kobiety07:00UNIT3700:00:00
51GLINIECKI Bartłomiej 44Open - Mężczyźni07:00STRAŻAK00:00:00
52OŻÓG Mateusz 9Open - Mężczyźni07:00JAK ŻÓŁWIE W GALOPIE00:00:00
53IWAŃSKI Jacek 51Open - Mężczyźni07:30HOŻE KONIE00:00:00
54STEFAŃSKI Tomasz 16Open - Mężczyźni07:00 00:00:00
55WŁODARCZYK Arkadiusz 110Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
56HORN Rafał 3Open - Mężczyźni07:00 00:00:00
57PISNIAK Piotr 95Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
58BŁAZIAK Marcin 27Open - Mężczyźni07:30GLADIO00:00:00
59KRAWCZYK Joanna 61Open - Kobiety07:30HUSARIA RACE TEAM00:00:00
60OSIŃSKI Mariusz 88Open - Mężczyźni07:30PAPRYKARZE00:00:00
61PIETRZAK Maciej 94Open - Mężczyźni07:30PAPRYKARZE00:00:00
62CHEŁMIŃSKI Konrad 33Open - Mężczyźni07:30TEAM KOWALA00:00:00
63GOSPODARCZYK Michał 2Open - Mężczyźni07:30TEAM KOWALA00:00:00
64CHEŁMIŃSKI Jakub 34Open - Mężczyźni07:30TEAM KOWALA00:00:00
65CHEŁMIŃSKI Daniel 32Open - Mężczyźni07:30TEAM KOWALA00:00:00
66SOSIŃSKA Anna 103Open - Kobiety07:30 00:00:00
67CHUSTECKI Michał 35Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
68GOLISZEK Ryszard 45Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
69STOBRAWA Michał 17Open - Mężczyźni07:00CARBON SILESIA SPORT00:00:00
70PASTERKA Faustyna 91Open - Kobiety07:30HUSARIA RACE TEAM00:00:00
71PRZETOCKI Bartek 96Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
72MACIĄG Karolina 72Open - Kobiety07:30MA-CIĄGI00:00:00
73JABŁOŃSKA Sylwia 52Open - Kobiety07:30GUMOWE ZWIERZAKI00:00:00
74MACIĄG Krzysztof 71Open - Mężczyźni07:30MA-CIĄGI00:00:00
75WICHER Bartosz 107Open - Mężczyźni07:30GUMOWE ZWIERZAKI00:00:00
76MICHALSKI Bartłomiej 77Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
77MICHNIK Damian 78Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
78BIENIEK Wojciech 24Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
79BORKOWSKI Karol 29Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
80BORKOWSKI Jacek 28Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
81WOŁOSIEWICZ Paweł 112Open - Mężczyźni07:30SZARE WILKI00:00:00
82BIŃKOWSKI Janusz 26Open - Mężczyźni07:30PAPRYKARZE00:00:00
83KUR Paweł 66Open - Mężczyźni07:30GUMOWE ZWIERZAKI00:00:00
84PAPIERZ Michał 89Open - Mężczyźni07:30GUMOWE ZWIERZAKI00:00:00
85KACZOROWSKI Paweł 55Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
86SKOCZYLAS Maciej 101Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
87KRUK Sławomir 62Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
88OPRAWKA Tomasz 8Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
89TOMCZYK Wiktor Wacław 106Open - Mężczyźni07:30TEAM KOWALA00:00:00
90KRUPIŃSKI Dawid 64Open - Mężczyźni07:30TEAM KOWALA00:00:00
91PĄCZEK Szymon 92Open - Mężczyźni07:30TEAM KOWALA00:00:00
92DOMAŃSKI Maciej 37Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
93BIERNACKI Marcel 25Open - Mężczyźni07:30CTF00:00:00
94KACPRZAK Olga 54Open - Kobiety07:30 00:00:00
95MULLER Rafał 82Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
96ŁASKAWSKI Michał 68Open - Mężczyźni07:30BEFIT24TEAM00:00:00
97GAJDA Małgorzata 42Open - Kobiety07:30 00:00:00
98GAJDA Marcin 41Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
99BRZOZOWSKI Krzysztof 30Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
100ROMAŃCZAK Maja 98Open - Kobiety07:30 00:00:00
100OBRĘBSKI Przemysław 84Open - Mężczyźni07:30PRADZIKI00:00:00
102ROMAŃCZAK Dawid 97Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
103SIKORA Kamil 13Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
104ŁĘKAWA Karol 7Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
105PODSIADŁO Jolanta 10Open - Kobiety07:30 00:00:00
106JASIŃSKI Kamil 4Open - Mężczyźni07:30 00:00:00
Znaleziono 106 wynik(ów)