NOCNY DZIK
Huntrun Kotelnica
Organizator : ALOHA EVENTY sp. z o.o.
Data : 2022-08-06
Miejsce : Kozienice
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 125
Wystartowało : 112
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 112
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open - Kobiety | Open - Mężczyźni | Drużynowa | 23:00 | 23:15
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MFalaDrużyna 1Czas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KARWOWSKI Paweł 2086Open - Mężczyźni1M 123:00#MUSISZTEAM00:00:0000:48:47.4500:48:47.45 4:5212,3
2MAJCZYNA Marek 2033Open - Mężczyźni2M 223:00#MUSISZTEAM00:00:0000:49:56.6000:49:56.60+00:01:094:5912,0
3BIELAŃSKI Zbyszek 2117Open - Mężczyźni3M 323:0000:00:0000:53:05.2500:53:05.25+00:04:175:1811,3
4MISZKA Krzysztof 2085Open - Mężczyźni4M 423:00SPARTAŃSKA DZICZ00:00:0000:54:37.9000:54:37.90+00:05:505:2711,0
5ŻYWIEC Arkadiusz 2066Open - Mężczyźni5M 523:00SPARTAŃSKA DZICZ00:00:0000:54:57.9000:54:57.90+00:06:105:2910,9
6GÓRALSKI Jarosław 2115Open - Mężczyźni6M 623:00Pasibrzuchy00:00:0000:58:54.3500:58:54.35+00:10:065:5310,2
6PISZCZEK Marcin 2116Open - Mężczyźni6M 623:00Pasibrzuchy00:00:0000:58:54.3500:58:54.35+00:10:065:5310,2
8POKORA Tomasz 2046Open - Mężczyźni8M 823:00 00:00:0001:00:54.9501:00:54.95+00:12:076:059,9
9SOBOLEWSKI Robert 2051Open - Mężczyźni9M 923:00SPARTAŃSKA DZICZ00:00:0001:01:44.5001:01:44.50+00:12:576:109,7
10BROŃCZYK Robert 2072Open - Mężczyźni10M 1023:15 00:00:0001:01:53.4501:01:53.45+00:13:066:119,7
11DOKTÓR Tomasz 2012Open - Mężczyźni11M 1123:00 00:00:0001:02:08.3001:02:08.30+00:13:206:129,7
12BUDZ Jakub 2075Open - Mężczyźni12M 1223:15BIALKA TEAM00:00:0001:04:04.4001:04:04.40+00:15:166:249,4
13PISZCZEK Przemyslaw 2006Open - Mężczyźni13M 1323:00Pasibrzuchy00:00:0001:04:18.5001:04:18.50+00:15:316:259,3
14ŁĘTOWSKI Grzesiek 2093Open - Mężczyźni14M 1423:15BIALKA TEAM00:00:0001:05:27.7501:05:27.75+00:16:406:329,2
15ŁOPUCH Robert 2031Open - Mężczyźni15M 1523:00DZIADY OCR00:00:0001:05:53.0001:05:53.00+00:17:056:359,1
16SARAD Krzysztof 2050Open - Mężczyźni16M 1623:00SPARTAŃSKA DZICZ00:00:0001:06:32.3001:06:32.30+00:17:446:399,0
17ŁĄCZNY Marcin 2092Open - Mężczyźni17M 1723:15 00:00:0001:11:03.4001:11:03.40+00:22:157:068,4
18PERUCKI Piotr 2113Open - Mężczyźni18M 1823:15 00:00:0001:11:04.0001:11:04.00+00:22:167:068,4
19GRZYBOWSKI Mateusz 2010Open - Mężczyźni19M 1923:00BIMBROWNIKI00:00:0001:13:33.8001:13:33.80+00:24:467:218,2
20ŚLIWIŃSKI Mariusz 2009Open - Mężczyźni20M 2023:00Pasibrzuchy00:00:0001:14:55.7501:14:55.75+00:26:087:298,0
21ZARZYCKI Piotr 2111Open - Mężczyźni21M 2123:15 00:00:0001:14:57.9001:14:57.90+00:26:107:298,0
22BUDZ Maciej 2074Open - Mężczyźni22M 2223:15BIALKA TEAM00:00:0001:16:14.3501:16:14.35+00:27:267:377,9
23IWAŃSKI Jacek 2019Open - Mężczyźni23M 2323:00 00:00:0001:16:54.8501:16:54.85+00:28:077:417,8
24MICHALIK Arkadiusz 2123Open - Mężczyźni24M 2423:0000:00:0001:19:32.5501:19:32.55+00:30:457:577,5
25GRZYBOWSKI Patryk 2015Open - Mężczyźni25M 2523:00BIMBROWNIKI00:00:0001:22:36.4501:22:36.45+00:33:498:157,3
26KALETA Bartłomiej 2007Open - Mężczyźni26M 2623:00Pasibrzuchy00:00:0001:22:39.6501:22:39.65+00:33:528:157,3
27WÓJCICKI Rafał 2107Open - Mężczyźni27M 2723:15 00:00:0001:23:58.6501:23:58.65+00:35:118:237,1
28RUS Krzysztof 2049Open - Mężczyźni28M 2823:00BIMBROWNIKI00:00:0001:24:36.9501:24:36.95+00:35:498:277,1
29ZAJĄC Krzysztof 2108Open - Mężczyźni29M 2923:15 00:00:0001:24:50.1501:24:50.15+00:36:028:297,1
30ZAJĄC Marek 2109Open - Mężczyźni30M 3023:15 00:00:0001:24:51.5501:24:51.55+00:36:048:297,1
31OBUCHOWICZ Igor 2039Open - Mężczyźni31M 3123:00POMYLONE KLEPKI00:00:0001:24:51.7501:24:51.75+00:36:048:297,1
32OBUCHOWICZ Adrian 2038Open - Mężczyźni32M 3223:00POMYLONE KLEPKI00:00:0001:24:58.4501:24:58.45+00:36:118:297,1
33MAKSYMOWICZ Krzysztof 2114Open - Mężczyźni33M 3323:0000:00:0001:25:24.3001:25:24.30+00:36:368:327,0
34MAJCZYNA Marcin 2032Open - Mężczyźni34M 3423:00#MUSISZTEAM00:00:0001:25:40.6501:25:40.65+00:36:538:347,0
35OCHNIO Andrzej 2040Open - Mężczyźni35M 3523:00#MUSISZTEAM00:00:0001:25:42.8001:25:42.80+00:36:558:347,0
36BORKOWSKI Jacek 2069Open - Mężczyźni36M 3623:15 00:00:0001:26:00.3001:26:00.30+00:37:128:367,0
37BORKOWSKI Karol 2070Open - Mężczyźni37M 3723:15 00:00:0001:26:05.5001:26:05.50+00:37:188:367,0
38DOMAŃSKI Maciej 2013Open - Mężczyźni38M 3823:00 00:00:0001:26:51.8001:26:51.80+00:38:048:416,9
39POPEK Zbigniew 2106Open - Mężczyźni39M 3923:15SÓWKI00:00:0001:27:57.5501:27:57.55+00:39:108:476,8
40BORKOWSKI Sebastian 2071Open - Mężczyźni40M 4023:0000:00:0001:29:39.6001:29:39.60+00:40:528:576,7
41KOCZUR Cyprian 2023Open - Mężczyźni41M 4123:00 00:00:0001:33:39.0001:33:39.00+00:44:519:216,4
42GLODEK Patryk 2017Open - Mężczyźni42M 4223:00 00:00:0001:35:29.1501:35:29.15+00:46:419:326,3
43STOBRAWA Michał 2052Open - Mężczyźni43M 4323:00CARBON SILESIA SPORT00:00:0001:38:50.6001:38:50.60+00:50:039:536,1
44KWAŚNIK Piotr 2089Open - Mężczyźni44M 4423:15 00:00:0001:39:49.7001:39:49.70+00:51:029:586,0
45DYLEWICZ Artur 2079Open - Mężczyźni45M 4523:15 00:00:0001:39:50.8501:39:50.85+00:51:039:596,0
46MUSIAŁ Mateusz 2098Open - Mężczyźni46M 4623:15 00:00:0001:39:51.7501:39:51.75+00:51:049:596,0
47MARONDEL Mariusz 2034Open - Mężczyźni47M 4723:00 00:00:0001:40:52.0001:40:52.00+00:52:0410:055,9
48FRELIGA Łukasz 2014Open - Mężczyźni48M 4823:00BIMBROWNIKI00:00:0001:42:12.2001:42:12.20+00:53:2410:135,9
49ŁABUDA Jan 2029Open - Mężczyźni49M 4923:00 00:00:0001:46:49.5001:46:49.50+00:58:0210:405,6
50PAWLIKOWSKI Bartłomiej 2045Open - Mężczyźni50M 5023:00 00:00:0001:46:50.4001:46:50.40+00:58:0210:415,6
51HANKUS Damian 2081Open - Mężczyźni51M 5123:15 00:00:0001:49:11.9501:49:11.95+01:00:2410:555,5
52MAŚLANKA Łukasz 2097Open - Mężczyźni52M 5223:15 00:00:0001:49:13.1001:49:13.10+01:00:2510:555,5
53KRZESIAK Adam 2087Open - Mężczyźni53M 5323:15 00:00:0001:49:16.1501:49:16.15+01:00:2810:555,5
54OLEJNIK Paweł 2041Open - Mężczyźni54M 5423:00WATAHA DZIKICH WIEPRZY00:00:0001:51:23.3001:51:23.30+01:02:3511:085,4
55ŁAKOMY Przemysław 2030Open - Mężczyźni55M 5523:00WATAHA DZIKICH WIEPRZY00:00:0001:51:27.9001:51:27.90+01:02:4011:085,4
56WIOREK Szymon 2058Open - Mężczyźni56M 5623:00WATAHA DZIKICH WIEPRZY00:00:0001:51:30.3501:51:30.35+01:02:4211:095,4
57KWAŚNIK Michał 2090Open - Mężczyźni57M 5723:15 00:00:0001:58:05.1501:58:05.15+01:09:1711:485,1
58KWAŚNIK Andrzej 2088Open - Mężczyźni58M 5823:15 00:00:0001:58:07.5001:58:07.50+01:09:2011:485,1
59WALCZAK Hubert 2055Open - Mężczyźni59M 5923:00 00:00:0002:07:25.2502:07:25.25+01:18:3712:444,7
60ADAMOWICZ Wojciech 2112Open - Mężczyźni60M 6023:1500:00:0002:14:09.7502:14:09.75+01:25:2213:244,5
61NAJMAN Damian 2119Open - Mężczyźni61M 6123:1500:00:0002:15:25.1002:15:25.10+01:26:3713:324,4
62KUREK Sebastian 2118Open - Mężczyźni62M 6223:1500:00:0002:15:26.6002:15:26.60+01:26:3913:324,4
63JAŁOSIŃSKI Andrzej 2084Open - Mężczyźni63M 6323:15JATYMY00:00:0002:15:33.8002:15:33.80+01:26:4613:334,4
64BRZOZOWSKI Krzysztof 2073Open - Mężczyźni64M 6423:15 00:00:0002:23:20.9002:23:20.90+01:34:3314:204,2
65ZEMŁA Dawid 2062Open - Mężczyźni65M 6523:00OCR GRUBAS TEAM00:00:0002:23:22.4502:23:22.45+01:34:3514:204,2
66MATYSIAK Sławomir 2035Open - Mężczyźni66M 6623:00OCR GRUBAS TEAM 00:00:0002:23:26.3502:23:26.35+01:34:3814:204,2
67OŻÓG Mateusz 2043Open - Mężczyźni67M 6723:00JAK ŻÓŁWIE W GALOPIE00:00:0002:23:27.2002:23:27.20+01:34:3914:204,2
68WARCHOŁ Kamil 2056Open - Mężczyźni68M 6823:00OCE GRUBAS TEAM00:00:0002:23:27.9502:23:27.95+01:34:4014:204,2
Niesklasyfikowani
DNCGADUŁKA Piotr 2016Open - Mężczyźni23:0000:00:0000:31:36.0000:31:36.000:0019,0
Znaleziono 69 wynik(ów)