NORDIC WALKING GLIWICKI - 10KM
VIII PÓŁMARATON GLIWICKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-10-22
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10N km
Zgłoszonych : 92
Wystartowało : 85
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 84
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1CYRUS Bogdan 42STRZEBIŃM-501M 100:59:37.45 5:5710,1
2ROMANOWSKI Daniel 28KATOWICKI NORDIC WALKINGRYBNIKM-201M 201:00:52.60+00:01:156:059,9
3MAŁKA Marian 4GLIWICEM-601M 301:04:31.55+00:04:546:279,3
4SADOWSKI Tomasz 91CZELADZKIE KIJESOSNOWIECM-401M 401:04:32.80+00:04:556:279,3
5BAGIŃSKA Dorota 75SŁAWKOWSKIE WŁÓCZYKIJESŁAWKÓWK-501K 101:06:46.45+00:07:096:409,0
6GRABOWSKI Krzysztof 38ZABRZEM-502M 501:07:31.80+00:07:546:458,9
7FUDALI Ryszard 69SAINT-GOBAIN SQUADGLIWICEM-602M 601:07:43.40+00:08:056:468,9
8RZEPKA Małgorzata 61-GLIWICEK-502K 201:07:43.95+00:08:066:468,9
9NOGA Dorota 74TYCHYK-301K 301:10:33.70+00:10:567:038,5
10MANDRYSZ Aleksandra 36LYSKIK-401K 401:10:34.70+00:10:577:038,5
11KOPIEC Dawid 16AKTYWNI RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYM-402M 701:10:35.60+00:10:587:038,5
12RÓŻEWICZ Dariusz 85PANCETYCHYM-603M 801:10:38.65+00:11:017:038,5
13GERLE-KOTULA Anna 63KATOWICEK-302K 501:11:03.80+00:11:267:068,4
14KŁYSZ Wojciech 73PYSKOWICEM-403M 901:11:11.60+00:11:347:078,4
15KUŁAKOWSKA Halina 43KATOWICKI NORDIC WALKINGOLKUSZK-402K 601:11:26.70+00:11:497:088,4
16WOJTUNIK Andrzej 35BYTOMM-604M 1001:12:09.40+00:12:317:128,3
17PIECHOCZEK-NIEZGODA Lucyna 32ŻORYK-403K 701:12:15.15+00:12:377:138,3
18MILERT Jolanta 1NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEK-404K 801:12:22.20+00:12:447:148,3
19PORSZKE Magdalena 70TYCHYK-303K 901:12:31.40+00:12:537:158,3
20RZEŹNICZEK Czesław 55PIEKARY ŚLĄSKIEM-503M 1101:13:17.50+00:13:407:198,2
21TYCZEWSKI Jacek 15LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAGLIWICEM-404M 1201:14:42.00+00:15:047:288,0
22RZEPKA Tomasz 62-GLIWICEM-504M 1301:15:39.35+00:16:017:337,9
23POPIOŁKIEWICZ Malgorzata 50PRZEZCHLEBIEK-405K 1001:15:53.05+00:16:157:357,9
24RÓŻEWICZ Ewa 86PANCETYCHYK-601K 1101:16:49.80+00:17:127:407,8
25SZKAMRUK Janusz 37EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIEGLIWICEM-605M 1401:16:50.30+00:17:127:417,8
26MARONDEL Katarzyna 76BYTOMK-304K 1201:17:18.55+00:17:417:437,8
27TRAUTMANN Piotr 82ZBROSŁAWICEM-505M 1501:17:54.95+00:18:177:477,7
28NIESTRÓJ Sylwia 72LUBOMIAK-503K 1301:20:04.50+00:20:278:007,5
29LISZKA Ilona 87OFIARY KAMIEŃCAKAMIENIECK-406K 1401:20:07.95+00:20:308:007,5
30CZERWIK Ilona 47PRZEZCHLEBIEK-407K 1501:20:18.90+00:20:418:017,5
31KOPCZYŃSKA Agata 18#HUTATEAMGLIWICEK-305K 1601:20:37.90+00:21:008:037,4
32HAZELBUSZ Joanna 51PRZEZCHLEBIEK-408K 1701:20:48.30+00:21:108:047,4
33KRUPA Diana 68ORŁY Z KNUROWAKNURÓWK-409K 1801:20:48.40+00:21:108:047,4
34KOWALCZYK Grażyna 13ZABRZEK-504K 1901:21:08.10+00:21:308:067,4
35LUDWIG Patrycja 8LECYMY DURŚBYTOMK-306K 2001:21:20.65+00:21:438:087,4
36GAMRACY Leszek 2UTW GLIWICEGLIWICEM-606M 1601:21:25.85+00:21:488:087,4
37SZYJKA Katarzyna 21HCPZABRZEK-4010K 2101:21:26.90+00:21:498:087,4
38JAWORSKI Andrzej 6GLIWICEM-506M 1701:21:33.40+00:21:558:097,4
39GRABIŃSKI Lech 52BŁYSKAWICA SARNÓWGLIWICEM-607M 1801:21:47.50+00:22:108:107,3
40BABCZUK Katarzyna 67ORŁY Z KNUROWAKNURÓWK-4011K 2201:21:53.00+00:22:158:117,3
41SKALEC Damian 58PYSKOWICEM-301M 1901:22:00.00+00:22:228:127,3
42KUCHTA-SKALEC Agnieszka 59PYSKOWICEK-4012K 2301:22:01.00+00:22:238:127,3
43JANUSZEWSKA-ZENOWICZ Anna 26NYSAK-505K 2401:22:01.80+00:22:248:127,3
44KIDAWA Bożena 66GLIWICEK-602K 2501:22:29.10+00:22:518:147,3
45KURPIOS Piotr 84GLIWICEM-302M 2001:23:22.10+00:23:448:207,2
46SIEJKO Janusz Adam 19GLIWICEM-608M 2101:23:43.55+00:24:068:227,2
47MAŁKA Irena 25GLIWICEK-603K 2601:23:50.30+00:24:128:237,2
48FELKEL Aldona 27#HUTATEAMGLIWICEK-506K 2701:23:54.45+00:24:178:237,2
49KIDAWA Marian 65GLIWICEM-609M 2201:24:36.95+00:24:598:277,1
50PAWLIK Andrzej 80GLIWICEM-6010M 2301:25:08.00+00:25:308:307,0
51KOMANDER Joanna 40JOMAR RUNNERSGLIWICEK-507K 2801:25:09.75+00:25:328:307,0
52LUDYGA Krystian 44BYTOMM-507M 2401:25:12.10+00:25:348:317,0
53WINKIEWICZ Jolanta 71GLIWICEK-508K 2901:25:33.35+00:25:558:337,0
54DYRLAGA Stanisław 56WĘGIERSKA GÓRKAM-6011M 2501:25:43.60+00:26:068:347,0
55MARSZAŁ Janina 45GLIWICEK-604K 3001:26:26.05+00:26:488:386,9
56TWARDAWA Agnieszka 17ZABRZEK-307K 3101:27:07.65+00:27:308:426,9
57SIDOR Anna 48PRZEZCHLEBIEK-4013K 3201:27:55.80+00:28:188:476,8
58SPENDE Anna 49PRZEZCHLEBIEK-308K 3301:27:56.75+00:28:198:476,8
59PIERNIKARCZYK Mirela 46PRZEZCHLEBIEK-309K 3401:27:57.00+00:28:198:476,8
60SMORZ Gabriela 5PANIÓWKIK-509K 3501:28:06.70+00:28:298:486,8
61JURETKO Aneta 60CHORZOWK-5010K 3601:28:40.00+00:29:028:526,8
62ZABAWSKA Aleksandra 83GLIWICEK-4014K 3701:29:21.55+00:29:448:566,7
63SZROBARCZYK Małgorzata 33KARCHOWICEK-5011K 3801:29:46.35+00:30:088:586,7
64TRAUTMANN Bogusława 81ZBROSŁAWICEK-5012K 3901:29:49.65+00:30:128:586,7
65RYFIAK-KOWALCZYK Marta 88GLIWICEK-4015K 4001:30:01.60+00:30:249:006,7
66ZIMNY Kasia 78GLIWICEK-4016K 4101:31:13.35+00:31:359:076,6
67POTRAWA Patrycja 90MOMO RUNNING TEAMGLIWICEK-3010K 4201:31:15.55+00:31:389:076,6
68KRAKOWCZYK Justyna 89MOMO RUNNING TEAMGLIWICEK-4017K 4301:31:15.80+00:31:389:076,6
69MARONDEL Jan 77BYTOMM-6012M 2601:31:39.50+00:32:029:096,5
70BIAŁEK Daria 31RYBNIKK-4018K 4401:31:42.90+00:32:059:106,5
71ZEGZUŁA Łukasz 23HUTA TIMGLIWICEM-405M 2701:31:51.80+00:32:149:116,5
72RESEL Iwona 22#HUTATEAMGLIWICEK-5013K 4501:31:52.20+00:32:149:116,5
73WÓJCIKIEWICZ Bernadeta 9RUNAWAYSBIERUŃ NOWYK-5014K 4601:32:17.55+00:32:409:136,5
74MACYSZYN Beata 57GLIWICEGLIWICEK-5015K 4701:32:25.75+00:32:489:146,5
75SNOCHOWSKA Agata 12SZOMBIERKI CHODZĄ I BIEGAJĄBYTOMK-4019K 4801:32:37.70+00:33:009:156,5
76ZIELONKA Barbara 3GLIWICEK-605K 4901:33:20.25+00:33:429:206,4
77WITRAK Aleksandra 30GLIWICEK-4020K 5001:34:49.05+00:35:119:286,3
78GRIEGER-GORCZYŃSKA Ewa 29GLIWICEK-4021K 5101:34:49.15+00:35:119:286,3
79ZIMNY Marcin 79GLIWICEM-406M 2801:35:19.35+00:35:419:316,3
80SARRE Joanna 53GLIWICEK-606K 5201:37:08.20+00:37:309:426,2
81KOTOWSKA Karolina 54SLOW JOGGING GLIWICEGLIWICEK-3011K 5301:37:28.25+00:37:509:446,2
82PRZEPIERSKI Piotr 41GLIWICEM-508M 2901:38:00.85+00:38:239:486,1
83KAREŁ Katarzyna 14ZABRZEK-4022K 5401:40:39.00+00:41:0110:036,0
84MARZEC Janina 7GLIWICEK-607K 5501:41:00.95+00:41:2310:065,9
85NOWAK Ryszard 24GLIWICEM-6013M 30   
Znaleziono 85 wynik(ów)