O-BŁĘDNY MARATON
Kudowski Festiwal Biegowy 2022
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-04-10
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 42 km
Zgłoszonych : 259
Wystartowało : 210
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 203
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 22.8km | 26km | 37km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuBłędne Skały
10km
Pod Szczelińcem
22.8km
Zielona Droga
26km
Jakubowice
37km
Czas
netto
42km
Czas
brutto
42km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 3253SALCO GARMIN TEAMDĄBCZEM-301M 100:00:0101:00:3502:12:3902:33:4403:27:4703:48:54.0003:48:55.50 5:2711,0
2MASIAREK Maciej 3235PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM-201M 200:00:0201:00:2602:12:5302:32:5903:29:0003:49:44.6003:49:46.75+00:00:515:2811,0
3URBAŃCZYK Karol 3012NON STOP TRAILGLIWICEM-302M 300:00:0101:00:2502:15:3902:38:4303:37:5003:59:37.3503:59:38.85+00:10:435:4210,5
4IWAŃSKI Bartłomiej 3237TEAM KOLARZ POLANICAWARSZAWAM-202M 400:00:0201:06:4502:25:1802:47:1503:50:0304:16:03.7004:16:06.20+00:27:106:059,8
5SKOWROŃSKI Janusz 3255OLEŚNICA POLSKAM-401M 500:00:0001:14:1302:40:3003:02:1904:08:3504:34:37.0004:34:37.00+00:45:416:329,2
6RĄCZKOWSKI Daniel 3119KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWCHOCIANÓWM-303M 600:00:0201:10:2102:40:1603:02:3504:10:0304:36:22.2504:36:24.85+00:47:296:349,1
7STYPEREK Jakub 3142VEGE RUNNERSPSARSKIEM-402M 700:00:0301:14:1002:44:5903:08:5204:13:3904:37:26.3004:37:29.50+00:48:346:369,1
8KOTARSKI Jarosław 3047WROCŁAWM-304M 800:00:0401:11:0502:36:5903:02:4104:17:1804:45:14.0504:45:18.15+00:56:226:478,8
9CZERCHAWSKI Janusz 3137SIEMIANICEM-501M 900:00:0501:19:5602:50:5303:14:3904:21:5304:45:21.4004:45:26.50+00:56:316:478,8
10NIEZGÓDKA Tomasz 3258Załoga GórskaWROCŁAWM-502M 1000:00:0201:16:4502:49:1303:14:3704:21:4304:47:30.3504:47:32.55+00:58:376:508,8
11GONCZAR Szymon 3256RYBNIKM-305M 1100:00:0501:19:5702:47:3203:10:4704:21:4104:50:06.9504:50:12.55+01:01:176:548,7
12ŁOPATYŃSKI Irek 3129REMA SPORT TEAMLĄDEK ZDRÓJM-503M 1200:00:0301:15:0802:44:5403:09:2204:25:3504:54:31.5504:54:34.90+01:05:397:008,6
13KACZMARCZYK Przemysław 3052140MINUT.PLROLANTOWICEM-203M 1300:00:0101:15:4602:47:4303:14:2104:30:0104:57:51.1004:57:53.00+01:08:577:058,5
14WOSZEK Tomasz 3132OPOLEM-403M 1400:00:0801:20:1302:54:4503:21:0904:36:2105:04:43.2505:04:51.50+01:15:567:158,3
15KOPCZYŃSKI Łukasz 3006K-TEAMWROCŁAWM-404M 1500:00:1101:22:1902:58:0003:23:4104:37:0805:04:56.4505:05:08.15+01:16:127:158,3
16WOSZEK Marzena 3133OPOLEK-401K 100:00:0601:19:1202:54:3903:20:4704:36:2105:05:08.8005:05:15.70+01:16:207:158,3
17PYREK Krzysztof 31141 RBLOGWAŁCZM-405M 1600:00:0301:16:0802:52:4203:17:5804:36:4705:06:00.9005:06:04.75+01:17:097:178,2
18JADACH Grzegorz 3160NOAWROCŁAWM-406M 1700:00:0501:22:2503:02:5903:27:5804:40:2505:07:08.5005:07:13.60+01:18:187:188,2
19LUBAŃSKI Robert 3210BUKOWICEM-504M 1800:00:0201:19:0302:55:3803:21:0604:37:5905:07:17.9005:07:20.10+01:18:247:188,2
20HOLC Katarzyna 3201BANDA GRUDNIALUBLINK-301K 200:00:0301:20:2502:56:4803:23:5904:41:1305:07:17.8505:07:21.35+01:18:257:188,2
21GŁOWACKI Artur 3112KGHM ZG RUNGŁOGÓWM-407M 1900:00:0201:19:5502:58:2803:25:4904:40:2205:07:29.0005:07:31.85+01:18:367:198,2
22KARPOWICZ Rafal 3079WROCLAWM-408M 2000:00:0401:19:5602:58:4503:24:4404:41:2105:09:47.4005:09:51.45+01:20:557:228,1
23WATROS Eryk 312631 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOLUBOŃM-306M 2100:00:1801:25:2703:02:5003:29:0904:45:4805:12:03.7005:12:21.85+01:23:267:258,1
24DOMAGAŁA Grzegorz 3113JAWORM-307M 2200:00:0001:14:1402:51:1403:19:0404:45:2505:14:58.2505:14:58.25+01:26:027:298,0
25WIJATYK Adrian 3231KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKM-308M 2300:00:0701:19:4902:58:4903:24:4804:45:1705:14:51.4005:14:58.50+01:26:037:298,0
26SZELĄG Dariusz 3230LISY PUSTYNIKLUCZEM-409M 2400:00:0801:28:5203:13:3503:39:4004:55:0605:21:19.6005:21:28.35+01:32:327:397,8
27LANGE Szymon 3115WSK - SZYMONIXŚREMM-4010M 2500:00:3201:19:5202:57:2903:24:3504:46:1005:21:22.5005:21:55.20+01:32:597:397,8
28MAŚLANY Dominik 3208GOSTYNINM-4011M 2600:00:0501:20:2003:04:0403:31:3304:53:2705:22:04.1005:22:10.00+01:33:147:407,8
29SCHRODER Patryk 3146WSKZIELONA GÓRAM-4012M 2700:00:0901:21:1003:00:4503:29:0204:53:0405:23:28.1005:23:37.90+01:34:427:427,8
30CIEPŁY Kamil 3175GARMIN WROCŁAWWROCŁAWM-309M 2800:00:0501:26:3603:09:0903:36:4404:55:3505:24:16.5005:24:22.00+01:35:267:437,8
31LITKA Krzysztof 3019PZU SPORT TEAMWROCŁAWM-4013M 2900:00:0701:18:5502:57:0103:23:4104:51:0005:25:19.0505:25:26.70+01:36:317:447,7
32MUCHA Piotr 3110WILKANOWOM-3010M 3000:00:0401:20:1103:01:2703:32:0004:58:2605:29:05.2505:29:09.65+01:40:147:507,7
33MALEŃCZAK Piotr 3125WARSZAWAM-3011M 3100:00:0201:26:3803:09:5903:41:1205:02:3305:31:07.6505:31:09.80+01:42:147:537,6
34ABRAMOWICZ Agata 3250KRZEPTÓWK-201K 300:00:0701:24:1203:07:1403:35:0104:59:0605:31:35.6505:31:43.10+01:42:477:537,6
35PTASIŃSKI Tomasz 3241CZAJKERSINOWA RUDAM-4014M 3200:00:1101:33:2203:21:1903:47:1905:06:4505:32:29.9505:32:41.45+01:43:457:547,6
36ZIELIŃSKI Mateusz 3239KRAKÓWM-3012M 3300:00:0501:26:1603:13:0003:40:2405:03:4305:32:46.6005:32:52.00+01:43:567:557,6
37KŁODA Dariusz 3026DRUŻYNA SZPIKUCZAPURYM-4015M 3400:00:0601:26:4303:08:4703:36:4905:02:4205:35:44.2505:35:50.35+01:46:547:597,5
38BYŚ Mateusz 3014WROCŁAWM-3013M 3500:00:1701:32:0503:18:2503:47:2905:10:5105:38:26.9005:38:44.20+01:49:488:037,4
39SZYMAŃSKI Marek 3021WROCŁAWM-4016M 3600:00:2101:30:3503:11:5303:40:1905:08:4805:39:44.1005:40:05.95+01:51:108:057,4
40DYJA Magdalena 3059RNB TEAM POLANICA-ZDRÓJPOLANICA ZDR9JK-302K 400:00:0701:30:4303:17:2803:46:4905:10:5505:41:34.0005:41:41.95+01:52:468:077,4
41NIEDŹWIECKI Marcin 3228TRIWAWAWARSZAWAM-3014M 3700:00:1401:22:1203:08:1403:35:5405:06:0205:42:03.0505:42:17.45+01:53:218:087,4
42BURA Krystian 3074LESZNOM-3015M 3800:00:0201:23:5003:15:0503:48:2905:16:4705:45:02.8005:45:05.60+01:56:108:127,3
43RUSOŁ Tomasz 3055TROPEM ULTRAWROCŁAWM-3016M 3900:00:0501:19:4903:09:2103:36:1005:09:0205:45:27.3005:45:32.55+01:56:378:137,3
44SZCZECIŃSKI Piotr 3182ZBĄSZYŃM-4017M 4000:00:0801:27:5703:18:1003:47:4505:15:2105:45:35.1005:45:43.25+01:56:478:137,3
45BRONCZAK Tomasz 3116ZBĄSZYŃM-4018M 4100:00:0801:27:5603:18:2003:47:5005:15:2305:45:42.3505:45:50.60+01:56:558:137,3
46KSIEZKA Joanna 3147STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-402K 500:00:2301:33:2303:21:0403:51:5005:16:4805:45:51.9505:46:14.95+01:57:198:147,3
47RÓG Krzysztof 3118KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWCHOCIANÓWM-505M 4200:00:0401:25:4603:17:1103:49:2805:17:4405:48:21.6505:48:25.95+01:59:308:177,2
48KĘDRA Antoni 3054KŁODZKOM-204M 4300:00:0701:31:5003:18:5703:48:3205:17:5805:48:19.7005:48:27.05+01:59:318:177,2
49MUCHA Adam 3093BORÓWIECM-506M 4400:00:0401:26:4103:20:0303:50:1505:20:4605:49:26.3505:49:31.00+02:00:358:197,2
50RZYHA Hubert 3117RUNNER'S POWERMOŚCIENICAM-3017M 4500:00:0401:25:1703:18:5603:50:0905:21:2105:49:31.6005:49:35.70+02:00:408:197,2
51SROKA Marcin 3120ST RUNNERSPLEWISKAM-4019M 4600:00:1001:30:5403:21:0703:51:2005:18:5505:49:51.7005:50:02.10+02:01:068:197,2
52BUCHAŁA Bartek 3187KATOWICEM-4020M 4700:00:0501:26:3903:15:5503:45:4905:16:5105:50:49.2505:50:54.75+02:01:598:217,2
53BOKSZA Piotr 3190TIME4RUNNINGTRESTAM-4021M 4800:00:1201:26:3403:17:0703:48:3305:18:1005:51:09.6505:51:21.90+02:02:268:217,2
54DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 3104ZBÓJ TEAMŁÓDŹK-403K 600:00:0601:31:1703:24:1703:53:5505:21:1705:51:37.0505:51:43.35+02:02:478:227,2
55KRZEPKOWSKI Radosław 3048ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM-4022M 4900:00:0601:31:4703:25:2503:54:4905:21:4105:51:40.2505:51:46.80+02:02:518:227,2
56HAMERLA Adam 3185RUDA ŚLĄSKAM-3018M 5000:00:1001:31:4503:18:5603:46:5405:17:3905:52:47.7505:52:57.90+02:04:028:237,1
57KUCHARSKI Adrian 3204KOBYLA GORAM-3019M 5100:00:0501:28:5903:22:1303:53:2305:22:2905:53:02.4005:53:07.40+02:04:118:247,1
58SAMSON Robert 3167VESTAS / SUNCHASER TRAILRUNNING TEAMWARZYMICEM-4023M 5200:00:0901:28:5003:16:3903:49:3505:21:4705:52:59.4505:53:08.95+02:04:138:247,1
59TOMCZUK Krzysztof 3198WROCLAWM-4024M 5300:00:0901:31:5803:22:5703:53:0705:22:5705:54:54.1505:55:03.50+02:06:088:277,1
60WOJEWODA Maciej 3148VEGE RUNNERSJEZIERZYCEM-3020M 5400:00:0501:29:0703:26:5003:54:5905:23:0605:55:01.5505:55:07.25+02:06:118:277,1
61RĘBIAŁKOWSKI Jakub 3057RNB TEAM POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJM-3021M 5500:00:0701:30:4403:22:4903:53:3405:24:3805:55:32.3505:55:40.30+02:06:448:277,1
62RUTKOWSKI Konrad 3227TOMASZÓW MAZOWIECKIM-3022M 5600:00:1201:30:4703:19:3303:47:0405:24:1305:55:46.0005:55:58.35+02:07:028:287,1
63HERBINGER Maciej 3249WROCŁAWM-4025M 5700:00:0701:20:1603:12:5403:41:0305:19:0905:55:56.3505:56:03.45+02:07:078:287,1
64DYRAGA Marcin 3164SAINT-GOBAIN SQUADGLIWICEM-4026M 5800:00:0901:28:5703:23:0603:52:3705:23:3905:56:01.1505:56:10.15+02:07:148:287,1
65SZECHOWSKI Paweł 3244ZIELONA GÓRAM-4027M 5900:00:0501:33:0303:22:0503:52:1305:20:1905:56:30.5005:56:36.00+02:07:408:297,1
66MARCINEK Łukasz 3016NIE TERAZ, POTEMSIEMIANOWICE ŚL.M-4028M 6000:00:0401:29:0503:22:2503:52:4605:25:0005:57:40.1505:57:44.70+02:08:498:307,0
67SOBOLEWSKI Dariusz 3166BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM-3023M 6100:00:0801:28:4603:20:5603:53:1505:26:1905:59:09.7005:59:18.25+02:10:228:337,0
68SZYMANIK Paweł 3149WARSZAWAM-4029M 6200:00:0801:33:3003:26:0403:56:0605:28:4005:59:13.6005:59:22.15+02:10:268:337,0
69PACZKOWSKA Katarzyna 3075BIEGAJĄCE KREJZOLEKIEKRZK-303K 700:00:0401:30:3303:25:0403:56:3505:28:0205:59:29.4005:59:33.45+02:10:378:337,0
70STROMIDŁO Sebastian 3213KB AKTYWNI KRZYŻ WLKPPIŁAM-4030M 6300:00:0301:30:3503:22:5903:53:4305:24:4105:59:31.3005:59:34.95+02:10:398:337,0
71LEWANDOWSKI Grzegorz 3035GOLENIÓWGOLENIÓWM-4031M 6400:00:0901:35:5203:28:1504:02:3705:27:3705:59:55.6006:00:05.10+02:11:098:347,0
72WAŃKOWICZ Adrian 3209BRZEG DOLNYM-4032M 6500:00:1501:28:4103:26:1303:57:4105:28:1305:59:55.1006:00:10.20+02:11:148:347,0
73KOZŁOWSKA Iwona 3195LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOK-404K 800:00:0301:35:1403:32:5704:09:0205:31:3206:01:16.2506:01:19.90+02:12:248:367,0
74MASTERNAK Marta 3145PRZYTOKK-304K 900:00:0601:36:1403:30:4304:02:3305:29:5606:01:54.4506:02:00.85+02:13:058:377,0
75MAŁYSZKA Krzysztof 3205KRISTRANS KRZYSZTOF MAŁYSZKAKOBYLNICAM-507M 6600:00:0201:26:3603:19:2103:49:3505:28:0006:02:21.8006:02:24.10+02:13:288:377,0
76PODLEŚ Robert 3022COBI POLANDWARSZAWAM-601M 6700:00:0301:42:1503:35:4204:04:0405:31:2506:02:31.4006:02:35.05+02:13:398:377,0
77CHWAŁA Przemysław 3169POWOLNYWOLICEM-4033M 6800:00:0901:28:4903:20:2203:52:3005:29:1406:03:36.4506:03:45.75+02:14:508:396,9
78LISIECKI Tomasz 3154WROCŁAWM-3024M 6900:00:0601:30:4703:24:1103:53:4905:28:0606:03:39.6506:03:46.35+02:14:508:396,9
79LISOWSKI Grzegorz 3229JAWORM-4034M 7000:00:0601:31:1903:29:0604:02:2605:32:0806:05:05.3006:05:11.70+02:16:168:416,9
80WAJDA Maciej 3102SPELEOCLUB WROCŁAWWROCŁAWM-3025M 7100:00:2001:33:1503:27:5104:00:5605:35:4906:07:38.7006:07:58.90+02:19:038:456,9
81JURDZIAK Jakub 3082WROCŁAWM-3026M 7200:00:1101:34:5503:33:1504:05:0205:34:2106:08:01.0006:08:12.70+02:19:178:456,8
82PURCZYŃSKI Grzegorz 3009ZIELONA GÓRAM-4035M 7300:00:0201:30:5303:25:5403:57:3705:32:0406:08:43.4506:08:46.20+02:19:508:466,8
83BINIENDA Agnieszka 3215KOBIETY WATAHYZABRZEK-405K 1000:00:0801:34:4003:34:1104:07:0005:35:4406:09:03.4006:09:11.55+02:20:168:476,8
84ZIEBARTH Przemysław 3176CHODZIEŻM-4036M 7400:00:1501:38:2103:37:5604:09:5205:36:4706:10:14.4506:10:29.50+02:21:348:486,8
85HACUŚ Jacek 3050DUSZNIKI ZDRÓJM-3027M 7500:00:0601:35:3103:30:3303:59:5805:35:1306:11:06.5006:11:12.50+02:22:178:506,8
86ORŁOWSKI Kacper 3136WROCŁAWM-3028M 7600:00:0301:22:2003:16:1003:52:3005:36:2706:11:34.0006:11:37.20+02:22:418:506,8
87CHOLEWA Zbigniew 3225LISY PUSTYNIKLUCZEM-4037M 7700:00:1001:34:5303:32:0204:05:5305:36:0606:12:01.7506:12:12.35+02:23:168:516,8
88RYCHLIK Sebastian 3226LISY PUSTYNIKLUCZEM-4038M 7800:00:1101:35:1703:32:3904:05:4805:36:0606:12:01.1006:12:12.60+02:23:178:516,8
89CICHOŃ Magdalena 3199PROFIL OPOLEOPOLEK-406K 1100:00:0001:39:5603:43:0404:14:2205:41:3306:15:16.4506:15:16.45+02:26:208:566,7
90MAZAN Wojciech 3221WROCLAWM-3029M 7900:00:2401:43:3803:39:5804:12:5105:39:3806:14:52.5006:15:16.85+02:26:218:556,7
91KOTARSKI Marek 3134KRS TKKF RELAKS WODZISŁAW ŚLASKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM-508M 8000:00:0901:33:3603:29:1103:59:3905:42:2506:15:52.8006:16:01.95+02:27:068:566,7
92KASPERKIEWICZ Wojtek 3203KOBYLA GÓRAM-3030M 8100:00:0401:39:5703:45:0704:16:0805:45:0306:16:28.0006:16:32.75+02:27:378:576,7
93PIOTROWSKI Michał 3013#ŻEBERKATEAMWROCŁAWM-4039M 8200:00:1201:35:0703:32:1904:06:0705:44:0206:16:31.4006:16:43.70+02:27:488:576,7
94BORECKI Piotr 3238CZAJKERSINOWA RUDAM-3031M 8300:00:1301:43:3603:37:5204:10:0505:42:1606:16:50.0006:17:03.65+02:28:088:586,7
95WALKOWIAK Maciej 3211ŚRODA WLKPM-3032M 8400:00:1401:36:3603:35:2704:09:2405:43:2906:17:50.1006:18:04.90+02:29:098:596,7
96KUJAWSKA Agnieszka 3005SUCHEDNIÓWK-407K 1200:00:1901:43:2503:44:2704:16:5105:47:3306:19:17.3506:19:36.80+02:30:419:016,6
97JAŚKOWIAK Michał 3084PROXICOMŚREMM-3033M 8500:00:0401:33:2803:34:4804:11:1405:43:3906:19:48.8506:19:53.10+02:30:579:026,6
98BARTKOWIAK Marek 3080BEST TEAM ŚREMMECHLINM-3034M 8600:00:0301:32:2103:34:0304:10:5805:43:3106:19:49.7006:19:53.55+02:30:589:026,6
99ZARĘBA Anna 3202SILNOWOK-305K 1300:00:0401:36:1203:37:4204:10:4805:43:3306:21:00.5506:21:05.15+02:32:099:046,6
100JASIAK Karol 3206NIE WIEM GDZIE JESTEMOSTRZESZÓWM-3035M 8700:00:0801:38:0703:36:3204:10:3805:45:5606:21:00.4006:21:08.95+02:32:139:046,6
101TKACZYK Katarzyna 3041STRZEGOMK-408K 1400:00:2201:41:4903:43:1204:14:5005:47:5206:20:47.3506:21:09.95+02:32:149:036,6
102WALKOWIAK Marcin 3042CZERWONAK BIEGABOLECHÓWKOM-205M 8800:00:1301:35:0703:29:2104:09:4605:47:0506:21:28.0006:21:41.20+02:32:459:046,6
103SYCHOWSKI Dawid 3252TOMASZÓW BOLESŁAWIECKIM-3036M 8900:00:1201:32:0703:31:0404:08:5905:44:2306:22:16.8506:22:29.75+02:33:349:066,6
104MARCHEWKA Jarosław 3168W DRODZEŚWIERKLANIECM-4040M 9000:00:0701:35:2703:35:1904:09:3705:48:4306:23:39.6006:23:46.95+02:34:519:086,6
105MYCIELSKI Mariusz 3105W DRODZEŚWIERKLANIECM-509M 9100:00:0701:35:2903:35:2404:09:2705:48:4406:23:40.0506:23:47.10+02:34:519:086,6
106PIWOWARSKI Maciej 3140WIELICZKAM-3037M 9200:00:2001:43:2603:46:3604:18:2405:52:5806:25:54.3006:26:15.20+02:37:199:116,5
107LITEWKA Grzegorz 3078JTC TEAMJAWORM-5010M 9300:00:1501:37:5903:37:2704:11:3205:48:4506:26:05.1006:26:20.25+02:37:249:116,5
108SZYMAŃSKI Michał 3223TENIS CENTRUM ASKŁODZKOM-206M 9400:00:1201:43:3503:43:0104:14:0305:53:0506:27:24.3006:27:37.00+02:38:419:136,5
109SKRZYPIŃSKI Arkadiusz 3073PSI PATROLLESZNOM-4041M 9500:00:1301:40:0203:43:1004:16:4905:53:2706:27:44.9506:27:58.70+02:39:039:136,5
110SŁOWIK Grzegorz 3222NIE WIEM GDZIE JESTEMOSTRZESZÓWM-4042M 9600:00:0801:35:3003:36:2304:11:5405:51:4706:28:01.6506:28:10.50+02:39:159:146,5
111BRZEZIŃSKI Cezary 3143PAŃSTWOWA UCZELNIA IM. STEFANA BATOREGO W SKIERNIEWICACHZGIERZM-5011M 9700:00:0401:33:3903:33:2804:10:3105:54:0906:28:37.6506:28:42.30+02:39:469:156,5
112KUCHARSKI Dariusz 3214KRZYKÓWM-4043M 9800:00:1401:45:0003:50:2104:24:5905:58:3606:30:14.1506:30:28.20+02:41:329:176,5
113KLIMECKI Łukasz 3184KB INTREX POZNAŃPOZNAŃM-3038M 9900:00:1501:40:0303:40:2204:13:1005:51:1506:30:30.3506:30:45.50+02:41:509:176,5
114BYLINA Bartosz 3101POZNANM-5012M 10000:00:0901:33:4003:33:3504:07:5405:52:4906:32:33.5506:32:43.50+02:43:489:206,4
115GAWRON Bartłomiej 3178POLSKA NOWA WIEŚM-4044M 10100:00:0901:36:0903:36:5504:11:5905:52:4306:32:41.2006:32:50.95+02:43:559:206,4
116RATAJCZAK Mateusz 3194MFSLESZNOM-4045M 10200:00:0501:29:2803:30:0404:09:4405:54:5206:33:05.6506:33:11.50+02:44:169:216,4
117KUBIAK Karolina 3128WEJHEROWOK-409K 1500:00:1501:42:0403:47:1404:17:5205:57:4106:33:46.4506:34:02.10+02:45:069:226,4
118TURNIAK Miłosz 3011GLIWICEM-3039M 10300:00:1001:40:0103:42:5104:16:0905:58:5506:35:22.8506:35:33.45+02:46:379:246,4
119KOWALEWSKI Grzegorz 3085KRZEPTÓWM-5013M 10400:00:0701:45:4903:45:4104:17:3205:59:1806:35:54.4506:36:01.45+02:47:059:256,4
120JACKOWIAK Agnieszka 3153RUNNER'S POWERŚREMK-306K 1600:00:0401:43:3603:51:2104:30:1806:05:5306:39:15.7006:39:20.65+02:50:259:306,3
121PROSOWIECKA SMAK Katarzyna 3200OPOLEK-4010K 1700:00:0701:39:5003:46:2904:20:4806:02:3506:39:30.7006:39:38.50+02:50:439:306,3
122DZICZEK Ireneusz 3003BEZRZECZEM-5014M 10500:00:1001:40:0903:43:1704:17:0706:01:0406:39:31.5006:39:42.30+02:50:469:306,3
123ZARĘBSKI Marcin 3162EXTREME WOLFSZCZECINM-4046M 10600:00:1901:43:5003:49:5704:19:4206:02:4806:39:27.2006:39:46.30+02:50:509:306,3
124PREISS Grzegorz 3135WROCŁAWM-4047M 10700:00:1601:43:2803:42:5404:15:5106:00:4806:39:47.5506:40:04.20+02:51:089:316,3
125ROMANOWSKI Bartłomiej 3121WROCŁAWM-4048M 10800:00:1601:41:5803:42:5104:16:2706:01:0906:40:08.0506:40:24.55+02:51:299:316,3
126MACIEJEWSKI Adrian 3234ŚREMM-207M 10900:00:1601:44:1703:48:2404:19:5706:08:3006:41:44.5506:42:00.65+02:53:059:336,3
127JAKUBIAK Anna 3081RUCHOWA AKADEMIA ZDROWIASZCZECINK-501K 1800:00:1101:40:3303:45:5304:20:1206:07:3706:41:49.6006:42:01.20+02:53:059:346,3
128RUCIŃSKI Adam 3212WARSZAWAM-5015M 11000:00:2101:47:1803:53:2404:29:2706:08:0206:42:07.3006:42:28.50+02:53:339:346,3
129PISULA Łukasz 3040KUDOWA-ZDRÓJM-3040M 11100:00:0601:36:4203:48:5704:25:3206:11:3506:43:17.8506:43:24.75+02:54:299:366,2
130MRÓZ Anna 3099POZNAŃK-307K 1900:00:0001:45:3604:01:2604:38:0006:13:3706:44:55.8506:44:55.85+02:56:009:386,2
131LUBELCZYK Grzegorz 3130SPELEOCLUB WROCŁAWMIĘKINIAM-5016M 11200:00:2001:43:5803:42:5904:17:5606:06:0606:45:11.1506:45:31.30+02:56:359:386,2
132NIKODEM Klaudiusz 3242NOWA RUDAM-4049M 11300:00:1201:43:3903:50:3604:25:5006:09:1206:45:50.6006:46:03.25+02:57:079:396,2
133KAMIŃSKA Ewelina 3103BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃK-4011K 2000:00:0301:44:2204:01:1904:38:2906:15:0706:46:46.8506:46:50.20+02:57:549:416,2
134KOSIELSKI Robert 3236ŁÓDŹM-4050M 11400:00:1201:43:4303:51:3804:27:1906:07:3606:47:42.3506:47:55.20+02:58:599:426,2
135BURDELAK Bartosz 32206BDOWSPPOZNAŃM-208M 11500:00:1501:44:2103:48:2904:20:5906:08:3306:48:57.7506:49:13.15+03:00:179:446,2
136GĘSIAREK Grzegorz 3131KROTOSZYNM-4051M 11600:00:1701:43:5803:45:5304:18:3106:09:2406:50:07.4006:50:25.30+03:01:299:456,1
137KRZYŻYK Agnieszka 3179TRIO FORTISZIELONA GÓRAK-4012K 2100:00:0701:43:5103:52:4804:30:4206:13:4506:51:23.4006:51:30.55+03:02:359:476,1
138SIKORSKI Cezary 3068BBL GUBINGUBINM-5017M 11700:00:0201:43:5703:56:4804:30:1206:16:5906:54:06.5506:54:09.00+03:05:139:516,1
139PANKOWSKI Jerzy 3174ALEFZIELENIEWOM-3041M 11800:00:1901:43:5703:50:2304:25:2806:17:0206:55:55.8506:56:15.30+03:07:199:546,1
140SZPYTMA Remigiusz 3243ABY DO PRZODUBYSTRZYCAM-3042M 11900:00:1601:44:0503:55:5304:32:1706:17:4506:57:10.3006:57:27.10+03:08:319:556,0
141STELMACH Mariusz 3163SZCZECINM-3043M 12000:00:1801:43:5603:53:1004:30:1006:17:0306:57:09.0006:57:27.80+03:08:329:556,0
142MAZUR Katarzyna 3067UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEK-4013K 2200:00:0201:52:0004:06:5704:41:3206:24:1606:58:07.9506:58:10.20+03:09:149:576,0
143JEKIEL Grzegorz 3033WROCŁAWM-4052M 12100:00:1301:47:4003:59:5404:38:0206:25:1107:03:09.2007:03:22.35+03:14:2610:046,0
144GŁOGOWSKI Adam 3251NOAWROCŁAWM-4053M 12200:00:1101:44:1303:57:5904:37:4206:26:2907:03:50.0507:04:01.50+03:15:0610:055,9
145HERBEĆ-LABOCHA Magdalena 3156KĘDZIERZYN-KOŹLEK-4014K 2300:00:2401:47:0204:01:0704:38:1406:25:5607:06:15.8507:06:40.75+03:17:4510:085,9
146LABOCHA Aleksander 3157KĘDZIERZYN-KOŹLEM-4054M 12300:00:2501:47:0304:01:1104:38:2106:25:5807:06:15.9007:06:40.95+03:17:4510:085,9
147PORCZYK Marius 3191WIKINGS RUNTOMASZÓW MAZOWIECKIM-4055M 12400:00:1201:40:1403:58:3904:38:5906:27:5507:08:37.4007:08:50.25+03:19:5410:125,9
148MIELNIK Krzysztof 3196DCTRIATHLONTEAMNAMYSŁÓWM-3044M 12500:00:1101:47:1103:59:2804:39:1406:31:0207:10:08.7507:10:20.25+03:21:2410:145,9
149MIŚ Piotr 3189NAMYSŁÓWM-3045M 12600:00:1101:47:1103:59:2304:39:0706:31:0007:10:09.3007:10:20.45+03:21:2410:145,9
150SZTACHELSKI Krzysztof 3219WROCLAWM-4056M 12700:00:2301:44:5503:53:0204:32:3906:29:0307:10:28.7007:10:51.95+03:21:5610:145,9
151KANIA Damian 3192DUSZNIKI ZDRM-4057M 12800:00:0001:45:0103:57:3404:33:2406:28:2907:11:33.1007:11:33.10+03:22:3710:165,8
152BUDZIŃSKI Krzysztof 3233OPOLEM-5018M 12900:00:1701:50:2504:06:2404:47:5806:32:3307:12:56.4007:13:14.00+03:24:1810:185,8
153ŻMIJEWSKA Dominika 3122KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKKOSZTOWOK-308K 2400:00:0301:45:1804:03:4004:45:4006:37:5907:13:23.7007:13:27.10+03:24:3110:195,8
154STARSZAK Marcin 3123KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKOSIEK NAD NOTECIĄM-4058M 13000:00:0301:45:1904:03:4704:45:3406:37:5907:13:23.7507:13:27.40+03:24:3110:195,8
155BULANDA Barbara 3247ŻUBRY BOCHNIABOCHNIAK-4015K 2500:00:0601:50:0504:12:4804:50:4906:37:5907:16:41.4507:16:48.00+03:27:5210:235,8
156BIAŁA Malgorzata 3155KOMORNIKIK-309K 2600:00:1301:54:3204:11:5804:49:2806:37:5207:16:34.9007:16:48.10+03:27:5210:235,8
157KACZMARCZYK Mariusz 3018REXERSIEMIANOWICE ŚLĄSKIAM-5019M 13100:00:0001:40:2404:02:5404:46:0506:37:2507:17:19.7007:17:19.70+03:28:2410:245,8
158FANAJŁO Kasia 3144ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAK-3010K 2700:00:0601:57:0404:16:3704:54:2806:41:4607:19:10.3507:19:16.65+03:30:2110:275,7
159WĘGIER Agnieszka 3108ZIELONA GÓRA ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAK-4016K 2800:00:0601:57:0504:16:4004:54:2006:41:4507:19:10.1507:19:17.05+03:30:2110:275,7
160SZULC Rafał 3083PREGRESTARKOWO DOLNEM-3046M 13200:00:0801:47:0604:07:1104:46:2906:43:1107:20:55.8007:21:04.35+03:32:0810:295,7
161RABIEJ Kazimierz 3161ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWM-602M 13300:00:0001:49:4404:06:1504:44:0606:40:0507:21:05.6007:21:05.60+03:32:1010:305,7
162KOWAL Ireneusz 3158LESZNOM-4059M 13400:00:0901:43:5504:06:4004:48:3506:41:5207:22:42.9507:22:52.25+03:33:5610:325,7
163ZDYB Grzegorz 303644 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZYLEŚNIÓW WIELKIM-4060M 13500:00:1101:52:5804:17:4904:55:0706:43:1407:24:10.3007:24:21.60+03:35:2610:345,7
164PUZIO Maciej 3023KRAKÓWM-3047M 13600:00:2101:47:1104:04:0304:40:4806:41:2507:24:51.9007:25:13.40+03:36:1710:355,7
165NAWROCKA Aleksandra 3172ZIELONA GÓRAK-4017K 2900:00:0701:49:0204:11:2104:49:5006:43:1107:25:42.1007:25:49.60+03:36:5410:365,7
166KONCA Mariusz 3096OŻARÓW MAZOWIECKIM-5020M 13700:00:2001:56:4504:22:0204:57:5106:46:1107:26:10.8507:26:31.65+03:37:3610:375,6
167SIKORSKI Grzegorz 3043BORYSŁAWICE ZAMKOWEM-5021M 13800:00:0002:02:1904:26:1105:04:3606:48:5707:27:58.7007:27:58.70+03:39:0310:395,6
168SZYMUSIK Tomasz 3020DĄBROWA GÓRNICZAM-4061M 13900:00:1401:49:0504:06:1404:48:2506:42:1907:27:47.2007:28:01.45+03:39:0510:395,6
169LIS Miroslaw 3090CEREKWICAM-4062M 14000:00:1401:49:3204:11:1104:48:4606:44:1607:27:56.3007:28:10.70+03:39:1510:395,6
170GIBOWSKI Lukasz 3091TRZEBNICAM-4063M 14100:00:1401:49:3104:10:4004:48:4006:44:1007:27:56.9007:28:11.45+03:39:1510:395,6
171KRÓLIKOWSKA Agnieszka 3141KUDOWA-ZDROJK-4018K 3000:00:0601:52:5804:08:1004:44:0706:38:5307:28:15.8507:28:22.35+03:39:2610:405,6
172PUZIO Waldemar 3246MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAM-603M 14200:00:2101:56:2804:18:4104:57:5706:45:4007:28:02.4507:28:24.05+03:39:2810:405,6
173BŁACHNIO Krzysztof 3001RAZ SZCZECINSZCZECINM-5022M 14300:00:1101:44:5804:04:0804:49:2406:43:2007:28:19.6007:28:30.65+03:39:3510:405,6
174GROMADZKA Justyna 3218KOBIETY WATAHABYTOMK-4019K 3100:00:0801:55:3904:21:0204:57:1106:48:3407:28:48.9007:28:57.30+03:40:0110:415,6
175KRYSIAK Łukasz 3188PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃM-4064M 14400:00:0801:54:2904:17:4004:57:4406:48:0607:29:20.7007:29:29.60+03:40:3410:415,6
176SAŁAMACHA Izabela 3089MAMY BIEGAMYOLSZTYNK-4020K 3200:00:0701:49:5204:20:5804:57:2006:52:3207:29:27.9507:29:35.60+03:40:4010:425,6
177DOCZEKALSKI Jarek 3000GB.GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-5023M 14500:00:1701:49:1404:16:5604:54:2606:43:2207:29:31.6507:29:48.85+03:40:5310:425,6
178JĘDRYKA Sebastian 3031GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-4065M 14600:00:1701:49:1104:17:0004:54:4206:43:2507:29:33.7007:29:51.00+03:40:5510:425,6
179GRUCHOT Małgorzata 3171WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUGOGOLINK-4021K 3300:00:1601:47:0204:10:5804:53:3806:55:3807:32:31.4007:32:48.30+03:43:5210:465,6
180BOGACKA Aneta 3109ZGZBZIELONA GÓRAK-3011K 3400:00:0601:57:1704:17:0304:56:5906:53:4907:32:45.6507:32:52.35+03:43:5610:465,6
181KRAJEWSKA-PALUCH Ewa 3193DĄBROWA GÓRNICZAK-4022K 3500:00:1201:52:4004:16:5404:57:3606:52:5107:35:00.1507:35:12.70+03:46:1710:505,5
182JURASZ Aleksandra 3058KAMIENIEC ZĄBKOWICKIK-3012K 3600:00:1201:47:4204:11:0906:55:4207:35:39.4007:35:52.05+03:46:5610:505,5
183KOT Tomasz 3197WARSZAWAM-4066M 14700:00:1401:58:2504:21:4605:04:0506:52:5107:37:16.1007:37:30.20+03:48:3410:535,5
184GWORYS Katarzyna 3038ZRYW PARZYMIECHYKLEŚNISKAK-4023K 3700:00:0201:55:4204:21:3604:59:1906:54:1207:37:51.3507:37:54.15+03:48:5810:545,5
185GWORYS Krzysztof 3039ZRYW PARZYMIECHYKLEŚNISKAM-4067M 14800:00:0301:55:4404:21:2604:59:1006:54:1107:37:51.2507:37:54.35+03:48:5810:545,5
186WIELICZKO Rafał 3063ZONE RUNNERSWROCŁAWM-3048M 14900:00:1001:52:5504:21:5905:00:0206:54:2307:38:05.5007:38:15.80+03:49:2010:545,5
186WIELICZKO Dagmara 3064ZONE RUNNERSWROCŁAWK-3013K 3800:00:1101:52:5604:22:0105:00:0806:54:2907:38:04.7507:38:15.80+03:49:2010:545,5
188CHROMIK Krzysztof 3072WROCŁAWM-4068M 15000:00:1001:50:1104:17:5404:59:5006:57:5107:43:36.8007:43:47.00+03:54:5111:025,4
189KOPACZYŃSKA Beata 3216CROSSFIT ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK-502K 3900:00:1601:55:2604:28:0705:09:3407:05:1707:44:32.8507:44:49.25+03:55:5311:035,4
190KRAJEWSKA-KŁODA Katarzyna 3027DRUŻYNA SZPIKUCZAPURYK-4024K 4000:00:1502:04:5104:38:5605:16:2607:09:1907:44:33.9007:44:49.80+03:55:5411:035,4
190BARANIAK Beata 3025DRUŻYNA SZPIKUDASZEWICEK-4024K 4000:00:1602:04:5404:39:0305:16:3007:09:2107:44:33.6007:44:49.80+03:55:5411:035,4
192CUPAK Łukasz 3071DŁUGOŁĘKAM-3049M 15100:00:0901:56:5904:31:0905:11:0707:05:2207:47:00.4507:47:10.20+03:58:1411:075,4
193KONCA Beata 3095KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIK-4026K 4200:00:2002:06:0704:37:0505:16:1707:09:4407:51:09.8507:51:30.65+04:02:3511:135,3
194KAWIK Janusz 3127ZEBRZYDOWICEM-5024M 15200:00:0001:52:5604:28:4905:20:5907:12:4407:51:38.5507:51:38.55+04:02:4311:135,3
195SAŁAMACHA Stanisław 3088BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM-604M 15300:00:0801:50:1504:24:2205:05:3607:05:0207:53:48.3007:53:56.55+04:05:0111:165,3
196SALAMACHA Jarek 3124AKTYWNA NOWA RUDAM-4069M 15400:00:0701:50:0504:24:3505:05:2907:05:0207:53:49.5007:53:57.20+04:05:0111:165,3
Przekroczony limit czasu: 08:00:00
197DUBIEL Andrzej 3032LUTYNIAM-4070M 15500:00:1102:03:4404:44:1005:28:2607:25:4308:11:04.2008:11:16.10+04:22:2011:415,1
198TRZCINA Agata 3024ŚWIDNICAK-4027K 4300:00:1902:10:3804:59:4705:39:5708:27:04.3508:27:23.50+04:38:2812:045,0
199LANGE Hanna 3181ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK-4028K 4400:00:1702:07:5904:57:3205:39:3308:35:43.1508:36:01.05+04:47:0512:164,9
200GÓRNA Aldona 3183ZÓŁWICE W BIEGUŚREMK-4029K 4500:00:1802:07:4404:57:5805:39:4008:35:47.1508:36:05.85+04:47:1012:164,9
201NOWAK Magdalena 3053FILIP RUNNING TEAMWARSZAWAK-3014K 4600:00:0902:09:2005:00:4005:43:3808:43:15.5508:43:25.50+04:54:3012:274,8
202BEDNARSKA-KOZIOŁ Danuta 3066WKURW_TEAMZIELĘCICEK-4030K 4700:00:0502:10:5005:02:0005:40:1608:43:20.4008:43:25.90+04:54:3012:274,8
Niesklasyfikowani
DQZIÓŁKOWSKA Ewelina 3254KB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICEOŁAWAK-30DQ02:00:30 DQ DQ DQ03:04:15 DQ03:40:31.50 DQ DQ0:0011,4
DĘBEK Piotr 3257ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAM-40DNF02:06:16 DNF04:48:51 DNF05:33:18 DNF DNF DNF DNF--
RAJKOWSKI Tomasz 3065GUBINM-30DNF02:03:14 DNF04:46:20 DNF05:38:30 DNF DNF DNF DNF--
LACHOWSKI Karol 3056FILIP RUNNING TEAMWARSZAWAM-30DNF02:09:08 DNF05:00:50 DNF05:43:44 DNF DNF DNF DNF--
DZITKOWSKI Witold 3180GOWARZEWOM-30DNF01:21:58 DNF03:02:55 DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWOMIEJSKI Marcin 3152PROGRESMIŃSK MAZOWIECKIM-40DNF01:30:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POPOWICZ Justyna 3232DOMASZKOWK-40DNF02:06:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HAUTON Monika 3015NIE TERAZ, POTEMSOSNOWIECK-40DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 210 wynik(ów)