OCEAN LAVA TRIATHLON POLSKA - SPRINT
Ocean Lava Triathlon Polska 2021
Organizator : Towarzystwo Sportowe TRI-SPORT
Data : 2021-08-22
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 25.75 km
Zgłoszonych : 160
Wystartowało : 145
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 143
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.75km | 1km | 21km | 21.01km | 25.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | 1 Fala | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70-79 | M70-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Moment startuP_Borowno
0.75km
Poz R_Lidl
20km
Poz B_Announcer
4.59km
Finish_All
5km
PozCzas
netto
26.01km
Różn.
              
1OCHAL Pawel 136FCNB TRI KLUB / TEAMOCHALBYDGOSZCZM40-491M 1FCNB TRI KLUB/TEAMOCHAL2021-08-22 10:00:1600:12:532700:02:0600:29:02300:00:4700:15:5100:16:01101:00:49.90 
2ANDRZEJEWSKI Marcin 538 BREMBYDGOSZCZM30-391M 22021-08-22 10:00:0700:11:441300:02:0400:28:17100:00:4800:18:0700:18:19301:01:12.05+00:00:22
3WIECZORKOWSKI Adam 117BIKE U UP / BIALLGDAŃSKM18-291M 32021-08-22 10:00:3000:11:26900:01:5800:29:02400:00:4500:18:2100:18:32401:01:43.45+00:00:53
4BEDNARCZYK Tomasz 59BIKE U UPGDYNIAM30-392M 42021-08-22 10:00:0800:11:17600:02:1300:29:56900:00:5200:19:3200:19:46901:04:04.25+00:03:14
5PLUTA Gniewomir 146UKS TRS SUSZBYDGOSZCZM40-492M 52021-08-22 10:00:2000:11:11400:02:1100:29:47600:00:5100:19:5400:20:081201:04:08.40+00:03:18
6TRZASKA Przmysław 42DREM TRI TEAMGDAŃSKM30-393M 62021-08-22 10:00:2500:12:452300:02:1000:28:56200:00:5400:19:2200:19:37601:04:22.35+00:03:32
7PRZYBYLSKI Jakub 44KOMPUTRONIKDABROWKAM40-493M 72021-08-22 10:00:2500:12:151700:02:0800:29:37500:00:5700:19:3500:19:491001:04:46.10+00:03:56
8MŁYŃCZAK Jakub 138KS GVTGLIWICEM18-292M 82021-08-22 09:59:5800:12:121500:01:4900:30:572000:00:4800:19:0000:19:13501:04:59.25+00:04:09
9JAHNZ Karolina 135GO2TRISTARGARDK30-391K 12021-08-22 10:00:0300:10:51100:02:0300:31:072300:00:4800:20:2700:20:391801:05:28.25+00:04:38
10MARTYNOWICZ Michał 3TRISPACE/TREKBRZOZAM40-494M 9TRISPACE/TREK2021-08-22 10:00:1600:11:22700:02:0300:30:391500:00:4900:20:3400:20:462101:05:39.10+00:04:49
11KOTŁOWSKI Bartosz 159ŁKS OstromeckoOSTROMECKOM18-293M 102021-08-22 10:01:1000:15:046600:01:5400:31:022100:01:0100:16:4100:16:53201:05:54.00+00:05:04
12HERMELIN Wojciech 7KANCELARIA HMMBYDGOSZCZM40-495M 112021-08-22 10:00:3100:11:351100:02:1000:29:591100:00:5700:21:1300:21:243201:06:05.35+00:05:15
13JAŚKIEWICZ Marcin 149CARSEKTMOGILNOM30-394M 122021-08-22 10:00:1100:12:141600:02:0400:29:54700:00:4800:20:5600:21:082901:06:08.70+00:05:18
14ŚLIWIŃSKI Łukasz 156LKS BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM30-395M 132021-08-22 10:00:3500:12:512600:02:1300:30:131300:00:5400:19:5500:20:181301:06:29.55+00:05:39
15EJSMONT Krzysztof 107M40-496M 142021-08-22 10:00:1600:13:163400:02:3500:29:55800:00:5000:19:3300:19:561101:06:32.55+00:05:42
16KONIAIEV Volodymyr 92TARPOL TEAMKREMENCHUKM30-396M 152021-08-22 10:01:0000:12:472400:02:2000:30:141400:00:5300:20:0900:20:221401:06:36.80+00:05:46
17MISZTELA Jakub 54PTT DELTASŁUPNOM18-294M 16PTT DELTA2021-08-22 09:59:5800:10:55200:02:2300:32:153200:00:4100:20:2300:20:361701:06:50.35+00:06:00
18WOLAK Paweł 47KLUB BIEGACZA T2/4TORUŃM30-397M 172021-08-22 10:01:2100:11:08300:02:3900:30:471700:01:0200:21:0900:21:213101:06:57.90+00:06:08
19GACKA Rafal 155LUPUS TEAMSICIENKOM40-497M 18LUPUS TEAM2021-08-22 10:00:4100:13:103200:02:2500:30:481800:01:0500:19:3200:19:45801:07:13.80+00:06:23
20TRAWCZYŃSKI Jacek 10TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM50-591M 19TRISPACE/TREK2021-08-22 10:00:3600:13:223500:02:0600:29:571000:01:0000:20:3600:20:482301:07:13.90+00:06:24
21SZYTTENHOLM Oliwier 61TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM30-398M 20TRISPACE/TREK2021-08-22 10:00:2100:13:123300:02:0000:31:182400:00:5100:20:4300:20:542601:08:15.90+00:07:26
22LICZNIERSKI Marek 37ZONE 3 TEAMPLEWISKAM30-399M 21ZONE 3 TEAM2021-08-22 10:00:3100:11:311000:02:0700:33:044700:01:0000:20:3200:20:452001:08:27.60+00:07:37
23KOWALSKA Angelika 56TRISPACE\TREKBIAŁE BŁOTAK40-491K 2TRISPACE/TREK2021-08-22 10:00:2500:13:063100:01:5800:31:272500:01:0400:20:4200:20:542501:08:29.45+00:07:39
24CHUDZIŃSKI Filip 39EŁKM18-295M 222021-08-22 10:01:2500:12:282000:03:2400:32:193300:01:0300:19:38701:08:52.40+00:08:02
25PEKRUL Wojciech 119MIĘDZY TRENINGAMI / DAWAJ KALACH TEAMGDAŃSKM18-296M 232021-08-22 10:00:5000:11:521400:02:2000:32:283700:00:5000:21:2800:21:393601:09:09.70+00:08:19
26PARTYKA Rafał 21BYDGOSZCZM40-498M 24 00:33:124800:01:4300:20:291501:10:29.00+00:09:39
27FÓRMANIAK Piotr 85TM IRON TEAMBYDGOSZCZM40-499M 25TM Iron Tri-Team2021-08-22 10:01:4100:12:472500:02:1200:31:502800:01:2000:22:0800:22:204201:10:29.45+00:09:39
28KAPUSNIAK Tomasz 145TAK DLA TRANSPLANTACJIBYDGOSZCZM40-4910M 262021-08-22 10:03:1500:13:564400:02:4900:31:032200:01:2700:21:1600:21:293301:10:44.90+00:09:55
29ZIEMIŃSKI Bartosz 110PTT DELTAPŁOCKM30-3910M 27PTT DELTA2021-08-22 10:02:0100:15:438600:02:4200:30:511900:00:5300:20:2300:20:361601:10:45.55+00:09:55
30JAROCKA Wioleta 60TWISTER TEAMSEROCKK30-392K 32021-08-22 10:01:2500:13:033000:02:4100:32:253600:00:5100:21:3400:21:473801:10:47.90+00:09:58
31PALACZ Jarosław 29BYDGOSZCZM40-4911M 282021-08-22 10:02:2500:15:107100:02:4200:30:091200:01:1700:21:1800:21:303401:10:48.75+00:09:58
32HIPNAROWICZ Grzegorz 101SPORTTREND.PLBYDGOSZCZM40-4912M 292021-08-22 10:01:5100:12:161800:02:1800:32:293800:01:2100:22:1900:22:324501:10:56.25+00:10:06
33MICHALSKI Michał 118M40-4913M 302021-08-22 10:01:2000:12:312100:02:2200:32:334000:01:1600:22:0400:22:184101:11:00.40+00:10:10
34DADEJ Rafal 151PIASKIEM W RAKAGDYNIAM40-4914M 312021-08-22 10:03:4100:13:514300:02:2000:32:203400:00:5700:21:2400:21:363501:11:04.25+00:10:14
35ZIELIŃSKI Maciej 78ELENSPORT.PLBYDGOSZCZM30-3911M 322021-08-22 10:00:4500:14:225000:02:0200:30:421600:00:5400:23:0600:23:215301:11:21.30+00:10:31
36KAPSA Dawid 40TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM40-4915M 33TRISPACE/TREK2021-08-22 10:01:4000:14:395700:02:1300:32:303900:01:0600:20:5400:21:072801:11:35.90+00:10:46
37JANUSZKIEWICZ Piotr 112ŁOCHOWOM30-3912M 342021-08-22 10:00:4000:13:243600:02:4800:33:415300:00:5400:20:4100:20:522401:11:39.25+00:10:49
38KWAPIŃSKI Damian 26FCNB TRI KLUB / TEAMOCHALBYDGOSZCZM40-4916M 35TEAM OCHAL2021-08-22 10:02:3600:14:275300:03:0100:31:553000:01:1500:20:5800:21:093001:11:47.45+00:10:57
39TYMIŃSKI Dariusz 103PTT DELTABRWILNOM50-592M 36PTT DELTA2021-08-22 10:00:5500:15:267800:02:5100:31:542900:01:0700:20:3500:20:462201:12:04.75+00:11:14
40WOJTASZEWSKI Robert 160RACIBÓRZM30-3913M 372021-08-22 10:01:3500:11:401200:02:4000:34:136700:00:5600:22:544901:12:23.15+00:11:33
41JABŁOŃSKI Marcin 158KRYSPORT TEAMBYDGOSZCZM50-593M 382021-08-22 10:01:1500:15:026400:02:2600:32:494400:01:1900:20:5000:21:022701:12:38.05+00:11:48
42KARSKI Kacper 130INOWROCŁAWM18-297M 392021-08-22 10:00:4000:11:13500:03:0600:35:098500:01:1200:22:1400:22:244301:13:04.90+00:12:15
43BAJ Joanna 139KS GVTMARCINKOWICEK18-291K 4KS GVT2021-08-22 10:00:0300:11:24800:02:3100:35:108600:00:5000:23:1800:23:325801:13:27.40+00:12:37
44SMOCZYŃSKA Emilia 34MBC TEAMTUCHOLAK30-393K 52021-08-22 10:02:1000:14:295400:02:5300:31:392600:01:0300:23:1200:23:386201:13:42.30+00:12:52
45BASIŃSKI Łukasz 81ELENSPORT.PLOSIELSKOM18-298M 40ElenSport.PL2021-08-22 10:00:4500:13:464000:02:1700:32:153100:00:5400:24:2100:24:337701:13:45.95+00:12:56
46DUDKOWIAK Wojtek 129ZKS TRIATHLON DRZONKÓWZIELONA GÓRAM18-299M 412021-08-22 10:01:0000:12:442200:02:1800:34:327400:01:0200:23:1400:23:275601:14:03.55+00:13:13
47KOZŁOWSKI Jacek 25PTT DELTAPŁOCKM40-4917M 42PTT DELTA2021-08-22 10:01:1600:15:187400:03:0400:32:344100:01:2500:21:3300:21:453701:14:06.90+00:13:17
48GILL Daniel 152BOGMAR OSTROMECKOBYDGOSZCZM40-4918M 432021-08-22 10:02:2100:14:476100:02:4400:33:415200:00:5600:21:5000:22:024001:14:10.15+00:13:20
49SOBCZAK Marcin 150CZARNE STOPYBYDGOSZCZM30-3914M 442021-08-22 10:00:3600:13:464100:02:2500:33:485500:00:5900:23:1400:23:275501:14:25.45+00:13:35
50GIERES Waldemar 1PTT DELTAPŁOCKM50-594M 45PTT DELTA2021-08-22 10:00:4600:15:257700:02:1200:32:223500:00:5900:23:2000:23:356001:14:33.60+00:13:43
51BUDZIK Ireneusz 131BOZITA POLSKABYDGOSZCZM40-4919M 462021-08-22 10:02:5000:15:418200:03:0200:31:412700:01:4500:22:4100:22:545001:15:03.75+00:14:13
52STANIEK Agata 14BS- TRI TEAMMOGILNOK18-292K 62021-08-22 09:59:5800:12:221900:02:5400:34:518000:01:0500:23:4200:23:566701:15:08.00+00:14:18
53DULIŃSKI Bartek 99TRISPACE TREKNIEMCZM18-2910M 47TRISPACE/TREK2021-08-22 10:01:5000:15:458700:02:3900:33:515700:01:2400:21:3900:21:483901:15:27.70+00:14:37
54ŁUCZAK Paweł 69TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM50-595M 482021-08-22 10:01:4000:15:539100:03:1200:33:244900:01:1400:22:1200:22:274401:16:10.30+00:15:20
55GRUBICH Arkadiusz 154NIEMCZM40-4920M 492021-08-22 10:02:1500:15:438500:02:3400:33:315000:00:5800:23:2300:23:366101:16:22.70+00:15:32
56RYMARKIEWICZ Małgorzata 90KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZK30-394K 72021-08-22 10:01:3000:15:076900:03:1100:33:034600:01:3400:23:1800:23:325701:16:27.50+00:15:37
57GRZESIAK Patryk 73ARTURKUREK.PROŻYRARDÓWM40-4921M 502021-08-22 10:03:4000:13:584500:03:4100:32:394200:01:0400:24:5900:25:138601:16:35.65+00:15:45
58NOWAK Konrad 46KRISSCOACHING.PL TEAMKROTOSZYNM40-4922M 512021-08-22 10:01:3600:15:127200:02:5200:32:424300:01:5800:23:4200:23:566801:16:40.80+00:15:50
59ZALEWSKI Marcin 87FOTOBUDKA FUNSHOTSPLŻYRARDÓWM30-3915M 522021-08-22 10:02:5000:14:576300:02:4500:34:347500:01:2300:23:0000:23:105201:16:49.85+00:15:59
60ANTCZAK Marek 41WARSZAWAM40-4923M 532021-08-22 10:03:5000:16:3210000:04:0100:34:035900:01:3900:20:3200:20:441901:16:59.60+00:16:09
61WARCZAK Katarzyna 114FCNB TRI KLUB / TEAMOCHALBYDGOSZCZK40-492K 8FCNB TRI KLUB/TEAMOCHAL2021-08-22 10:00:2100:13:363700:03:0000:34:237100:01:0700:24:4200:24:598301:17:05.00+00:16:15
62OSYDA Maciej 51HTF LUDWIK SIKORSKIŁÓDŹM30-3916M 542021-08-22 10:03:1600:14:456000:03:3400:34:066100:01:1200:23:2100:23:335901:17:10.10+00:16:20
63BOHDANOWICZ Patrycja 147BYDGOSZCZK30-395K 92021-08-22 10:01:1000:14:245100:02:4900:34:176800:01:0400:24:4300:24:588201:17:32.05+00:16:42
64MALANOWSKI Jarosław 142PTT DELTAPŁOCKM60-691M 55PTT DELTA2021-08-22 10:03:0100:15:589200:02:4000:34:217000:01:1800:23:1300:23:265401:17:43.90+00:16:54
65MARKIEWICZ Bartosz 11PTT DELTAPŁOCKM30-3917M 56PTT DELTA2021-08-22 10:02:0100:14:395800:03:2000:34:086300:01:3300:24:0300:24:177201:17:57.80+00:17:07
66PIETRUSZEWSKA Ewa 64HTF LUDWIK SIKORSKIŁÓDŹK30-396K 10HTF Ludwik Sikorski2021-08-22 10:03:3500:14:536200:03:2000:34:086400:01:0800:24:1600:24:297601:17:58.10+00:17:08
67KLOMFAS Miron 120AS BOXTRYSZCZYNM40-4924M 572021-08-22 10:01:4500:13:594600:03:4300:34:517900:00:5900:24:1200:24:267501:17:58.30+00:17:08
68GWIAZDOWSKI Krzysztof 8BYDGOSZCZM40-4925M 582021-08-22 10:02:2100:16:3610100:03:2600:32:594500:01:2000:23:3300:23:446301:18:05.30+00:17:15
69ŁABEDZKI Maciej 65TRISPACE TREKBYDGOSZCZM30-3918M 592021-08-22 10:02:4500:14:004700:03:2800:35:379100:01:1400:23:3700:23:506501:18:09.55+00:17:19
70LICZNIERSKA Alina 86OWOCBIEGATEAMPLEWISKAK30-397K 112021-08-22 10:02:3100:16:4110200:02:2900:35:348800:01:0100:22:2200:22:354601:18:20.55+00:17:30
71HENDRZAK Sylwester 128ŁUBIANKAM30-3919M 602021-08-22 10:03:0600:17:2510900:03:1500:34:287200:00:4300:22:3400:22:464701:18:37.80+00:17:47
72GÓRNY Bartłomiej 76MALBORKM40-4926M 612021-08-22 10:02:1000:16:4310300:02:4800:34:086500:01:0700:23:5200:24:057001:18:51.95+00:18:02
73KARCZEWSKA Karolina 50OWOCBIEGA TEAMOSIELSKOK30-398K 12ZONE 3 TEAM2021-08-22 10:02:2600:15:046700:03:4800:35:599800:01:1800:22:4500:22:565101:19:05.75+00:18:15
74KMIEĆ Karolina 71TM IRON TEAMK30-399K 132021-08-22 10:01:4500:14:325500:02:4200:35:088400:01:2700:25:1100:25:258901:19:14.40+00:18:24
75RUCIŃSKI Rafał 16SELEKCJA NATURALNAMAŁE RUDYM30-3920M 62Selekcja Naturalna2021-08-22 10:01:1600:16:129500:02:5400:33:425400:01:2900:24:5400:25:078501:19:24.45+00:18:34
76CABAJ Martyna 9BYDGOSZCZK18-293K 142021-08-22 10:00:0300:14:094900:02:3300:34:588200:01:3200:26:0600:26:2110501:19:33.00+00:18:43
77PACZKOWSKI Miroslaw 143BYDGOSZCZM50-596M 632021-08-22 10:02:5000:16:099300:03:1200:35:449600:01:4400:22:3600:22:484801:19:37.50+00:18:47
78OZOROWSKI Lukasz 82KROBIAM30-3921M 642021-08-22 10:01:4600:15:087000:04:2200:34:507800:01:4000:23:3400:23:476401:19:47.35+00:18:57
79JANKOWSKI Arkadiusz 96NAGEL GROUPGLIWICEM40-4927M 652021-08-22 10:02:0500:15:056800:04:2900:34:046000:01:1400:24:5000:25:028401:19:54.80+00:19:04
80ANDRZEJEWSKI Bartosz 33BORÓWNOM40-4928M 662021-08-22 10:02:4000:13:494200:04:0500:33:395100:01:3900:26:3200:26:4911101:20:01.30+00:19:11
81KARCZEWSKI Filip 2BYDGOSZCZM30-3922M 672021-08-22 10:03:2000:16:159700:03:0600:34:076200:01:0700:25:2100:25:359201:20:10.75+00:19:20
82ZALESINSKI Marcin 83OSIELSKOM40-4929M 682021-08-22 10:02:3100:14:255200:03:1300:36:3310200:01:1200:24:4300:24:588101:20:21.65+00:19:31
83DUDKOWIAK Jacek 127ZKS TRIATHLON DRZONKÓWZIELONA GÓRAM50-597M 692021-08-22 10:01:2100:15:026500:03:2500:34:297300:01:4600:25:3200:25:479501:20:29.60+00:19:39
84KRAWISZ Maciej 20LP500/SOPLICA TEAMŁOCHOWOM40-4930M 702021-08-22 10:02:4000:15:528900:03:1900:33:555800:01:0700:26:2100:26:3410701:20:47.75+00:19:57
85JANOWSKI Krzysztof 63ESZYBY.PLTUCHOLAM40-4931M 712021-08-22 10:02:0600:15:378000:03:0900:34:206900:01:0300:26:2800:26:4511001:20:54.10+00:20:04
86CICHY Adam 28RUN4FUNBYDGOSZCZM30-3923M 722021-08-22 10:02:1000:15:297900:04:1000:35:369000:01:0100:24:3300:24:487801:21:04.20+00:20:14
87REPKA Marek 137LUPUS TEAMBYDGOSZCZM40-4932M 732021-08-22 10:00:5000:17:3111300:02:3800:34:417600:01:2400:24:3700:24:507901:21:04.60+00:20:14
88LIZIK Radosław 105TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM40-4933M 74TRISPACE/TREK2021-08-22 10:02:0100:15:247500:03:2600:35:038300:01:2400:25:4000:25:549701:21:11.95+00:20:22
89ROMAN Krzysztof 19PRZECINAK 77BOLSZEWOM40-4934M 752021-08-22 10:03:4500:16:4810500:03:3800:35:288700:01:5500:23:4100:23:566601:21:45.10+00:20:55
90DUDKOWIAK Michal 125DUDKOWIAK TEAMPOZNAŃM30-3924M 762021-08-22 10:01:0500:12:562800:03:0600:38:1311800:00:5300:26:2900:26:4010801:21:48.90+00:20:59
91WOŹNIAK Radek 108BOZITA POLSKABYDGOSZCZM30-3925M 772021-08-22 10:02:4000:17:5511600:02:5000:33:505600:01:1700:25:4300:25:579801:21:49.15+00:20:59
92STRYCZYŃSKI Marek 94TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM30-3926M 78TRISPACE/TREK2021-08-22 10:00:5000:15:167300:03:4300:34:487700:02:0300:26:3200:26:4510901:22:35.05+00:21:45
93STĘPSKA Małgorzata 57K.T.O Z KRAKOWA B3TKRAKÓWK40-493K 152021-08-22 10:02:3600:15:458800:03:5000:35:379200:01:2800:26:0800:26:2610601:23:06.90+00:22:17
94KLIMKOWSKI Mateusz 48DECATHLON TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM18-2911M 792021-08-22 10:01:3500:16:149600:02:4100:34:538100:01:0200:28:2000:28:3312401:23:23.10+00:22:33
95KOBZIAKOWSKI Klaudiusz 1233GRAVITYBYDGOSZCZM30-3927M 80TRISPACE/TREK2021-08-22 10:00:5500:13:393900:03:1300:35:429400:01:2600:29:2000:29:3812901:23:38.10+00:22:48
96TOMAŚ Mariusz 38TRIIM OŁAWAOŁAWAM40-4935M 812021-08-22 10:02:1500:17:0610700:03:4800:35:429500:02:0100:25:0600:25:208701:23:57.10+00:23:07
97DULIŃSKA Dorota 100TRISPACE TREKNIEMCZK40-494K 16TRISPACE/TREK2021-08-22 10:01:5000:17:0110600:02:4000:35:529700:01:1900:26:5800:27:1311701:24:05.55+00:23:15
98RADZIŃSKA Joanna 15TRISPACE/TREKBYDGOSZCZK30-3910K 17TRISPACE/TREK2021-08-22 10:04:0000:17:2811200:03:3400:35:368900:01:4700:25:2700:25:439401:24:08.85+00:23:18
99LISEWSKI Piotr 68BYDGOSZCZM50-598M 822021-08-22 10:02:1600:16:329900:03:4400:36:4510500:01:5300:25:1000:25:218801:24:15.70+00:23:25
100GIEDRYS Roman 55TUCHOLAM50-599M 832021-08-22 10:02:0500:16:109400:03:4300:36:009900:01:3500:26:4100:26:5511301:24:23.85+00:23:33
101CZACHOWSKI Jacek 148BYDGOSZCZM30-3928M 842021-08-22 10:02:5600:15:418100:03:2300:38:3712300:00:3500:26:0400:26:1410301:24:30.85+00:23:40
102SŁOMSKI Marcin 72TRIATHLON KONSULTINGMAKSYMILIANOWOM40-4936M 852021-08-22 10:01:5500:15:257600:04:0400:35:389300:01:1100:28:1200:28:2812301:24:46.90+00:23:57
103SOŁDYGA Paweł 95SKOWRONEKBIEGABYDGOSZCZM40-4937M 862021-08-22 10:03:5500:18:5012400:03:4100:36:2410100:01:5400:24:0600:24:207301:25:09.95+00:24:20
104DUDKOWIAK Andrzej 133KANCELARIA ADWOKACKA - DUDKOWIAKDRZONKÓW - ZIELONA GORAM60-692M 872021-08-22 10:01:1000:12:572900:03:2900:36:4310400:01:3800:30:1000:30:2613301:25:13.15+00:24:23
105BARANOWICZ Bartosz 23GLOBART MEBLEBYDGOSZCZM40-4938M 882021-08-22 10:01:3000:13:363800:04:3500:37:1510800:01:5400:28:2500:28:4012601:26:00.05+00:25:10
106RASZLIŃSKA Mariola 4BYDGOSZCZK50-591K 182021-08-22 10:03:2500:15:428400:03:1100:39:0812600:01:5700:25:5300:26:0810101:26:06.95+00:25:17
107RUTKOWSKA Virginia 134ATOS/KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZK30-3911K 192021-08-22 10:01:3100:14:435900:03:2400:37:5011400:01:1800:28:4500:29:0112701:26:16.50+00:25:26
108GARBIEC Mirosław 62BYDGOSZCZM60-693M 892021-08-22 10:03:5400:19:4213000:04:4300:34:116600:02:1700:25:2000:25:359301:26:28.45+00:25:38
109ZIÓŁKOWSKI Bartosz 18STRZELNOM18-2912M 902021-08-22 10:01:5500:19:0612600:02:3800:37:5411500:01:1800:25:3600:25:499601:26:45.40+00:25:55
110JARGIŁO Michał 113BYDGOSZCZM30-3929M 912021-08-22 10:03:1000:17:2811100:03:0200:38:1011600:01:5200:26:0400:26:1910401:26:51.45+00:26:01
111ZAJĄKAŁA Wojciech 124BYDGOSZCZM18-2913M 922021-08-22 10:02:5500:17:4611500:04:5600:37:5011300:02:1300:24:0900:24:237401:27:08.15+00:26:18
112WRÓBEL Paweł 5BYDGOSZCZM30-3930M 932021-08-22 10:03:2500:15:529000:04:4300:36:1510000:01:4400:28:1500:28:3412501:27:08.20+00:26:18
113LEBIECKI Paweł 24KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM30-3931M 942021-08-22 10:02:2600:18:1511700:03:5600:36:4810600:01:4900:26:4400:27:0111601:27:49.45+00:26:59
114CHROMIŃSKI Fabian 153BYDGOSZCZM18-2914M 952021-08-22 10:02:2200:20:2613600:03:3700:36:3810300:01:4800:25:1600:25:299001:27:58.25+00:27:08
115DRZEWIECKI Mikołaj 32BYDGOSZCZM30-3932M 962021-08-22 10:03:1600:19:5013100:03:2000:36:5110700:01:1700:26:4600:26:5911401:28:17.50+00:27:27
116LECH Mikołaj 116BYDGOSZCZM30-3933M 972021-08-22 10:03:1100:19:2612900:04:2300:38:1811900:01:1800:24:4300:24:558001:28:20.40+00:27:30
117ŁATKA Marcin 27BYDGOSZCZM40-4939M 982021-08-22 10:00:5500:14:054800:04:1800:40:2713100:01:3200:27:5100:28:0712101:28:29.15+00:27:39
118GRUBA Jacek 17TRISPACE/TREKBRZOZAM60-694M 99TRISPACE/TREK2021-08-22 10:02:4600:19:1012700:03:5700:37:2810900:01:2900:26:3800:26:5311201:28:57.60+00:28:07
119OSIŃSKI Adam 22CHŁOPAKI TO MY.BYDGOSZCZM40-4940M 1002021-08-22 10:01:2600:18:2911900:05:0600:37:4511100:01:4600:25:4400:26:0210001:29:08.70+00:28:18
120NECHYTAILOVA Anna 43TRIPASSIONM. WARSZAWAK18-294K 202021-08-22 10:01:5500:14:365600:02:1800:38:2812100:01:2100:32:1700:32:3613901:29:19.30+00:28:29
121GRZESIAK Weronika 77ŻYRARDÓWK40-495K 212021-08-22 10:03:3600:15:428300:03:4800:38:1111700:01:4600:29:3800:29:5413001:29:21.90+00:28:32
122JASNOCH Adam 121BEZTLENOWIMALBORKM40-4941M 1012021-08-22 10:03:4500:18:3812300:03:5700:37:4911200:01:5200:27:0000:27:1611801:29:32.90+00:28:43
123MILERSKA Natalia 66CIESZYNK30-3912K 222021-08-22 10:03:3000:16:4710400:05:2300:39:0312500:00:5100:27:4000:27:5412001:29:58.45+00:29:08
124DWOJACZNA-CHRAPKOWSKA Anna 12IRON HOUSE TRIATHLON WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK30-3913K 23Iron House Triathlon Włocławek2021-08-22 10:03:3000:20:4313800:04:1700:38:3312200:01:5600:25:5500:26:1110201:31:40.00+00:30:50
125PASTWA Donata 141BYDGOSZCZK50-592K 24TRISPACE/TREK2021-08-22 10:03:0500:20:2313500:03:5500:40:5313400:02:3100:23:5200:24:077101:31:49.15+00:30:59
126MONIKOWSKI Adam 80TRINITY TRIATHLONCHOJNICEM40-4942M 1022021-08-22 10:04:0100:19:2512800:05:1300:38:2112000:02:2600:26:4300:26:5911501:32:24.15+00:31:34
127OSYDA Sylwia 52HTF LUDWIK SIKORSKIŁÓDŹK30-3914K 252021-08-22 10:03:3100:17:4411400:04:3800:39:3612700:01:3300:28:5500:29:0912801:32:40.20+00:31:50
128JESION Remigiusz 109DOBRCZM30-3934M 1032021-08-22 10:03:1000:20:1213400:04:2500:42:5213600:01:1300:23:4500:23:586901:32:40.55+00:31:50
129MONTOWSKI Jakub 84KS KANDAHARBYDGOSZCZM30-3935M 1042021-08-22 10:03:0100:20:0313300:03:4000:39:5612800:01:3000:27:3500:27:5011901:32:59.70+00:32:09
130FIEGEL Katarzyna 106TRISPACE/TREKBYDGOSZCZK40-496K 26TRISPACE/TREK2021-08-22 10:03:2100:19:5313200:02:4200:42:5813700:01:3700:25:4600:26:009901:33:10.65+00:32:20
131KRAZIŃSKA Samanta 144MIĘDZY TRENINGAMIGDAŃSKK18-295K 272021-08-22 10:02:4500:18:5112500:03:0700:40:2213000:01:0500:29:4200:29:5813101:33:23.40+00:32:33
132GRUSZKA Mateusz 67WARSZAWAM40-4943M 1052021-08-22 10:03:5000:20:2913700:03:2200:43:4813900:00:3900:25:1700:25:329101:33:50.60+00:33:00
133CHMURA Maciej 70STRZELCE GÓRNEM40-4944M 1062021-08-22 10:02:5500:17:2210800:06:1600:41:2513500:02:0900:28:0800:28:2512201:35:37.20+00:34:47
134KULCZYŃSKI Przemysław 49BYDGOSZCZM30-3936M 1072021-08-22 10:03:0000:22:1314000:03:3700:37:3011000:01:3500:30:4000:30:5613401:35:51.35+00:35:01
135CZYŻEWSKI Piotr 30BRZOZAM30-3937M 1082021-08-22 10:03:5100:18:3312000:04:2900:38:4412400:01:0100:33:4800:34:0314001:36:50.40+00:36:00
136MONTOWSKI Jan 93OPŁAWIECBYDGOSZCZM60-695M 1092021-08-22 10:03:2100:21:4413900:04:3300:39:5712900:01:0000:29:5500:30:1113201:37:25.90+00:36:36
137BARTOSZEWSKA Katarzyna 111DŁUGOŁĘKAK40-497K 282021-08-22 10:02:3100:17:2711000:04:5600:40:4013200:03:0200:31:0900:31:2713801:37:32.65+00:36:42
138WISNIEWSKA Małgorzata 36DOBRCZK40-498K 292021-08-22 10:03:2500:18:3412100:03:2300:44:0814000:00:5800:30:4500:31:0013601:38:03.55+00:37:13
139MORDAKA Maciej 13KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM30-3938M 1102021-08-22 10:03:5500:16:299800:03:5200:40:4613300:01:4600:36:5700:37:1714201:40:10.75+00:39:20
140NOWAKOWSKA Natalia 88BYDGOSZCZK30-3915K 302021-08-22 10:03:4500:18:2611800:02:5700:50:0414200:01:0700:30:3800:30:5913501:43:33.00+00:42:43
141DUECHTING Ben 115BERLINM30-3939M 1112021-08-22 10:03:4100:18:3712200:05:4100:43:0213800:02:1100:34:0100:34:1814101:43:49.35+00:42:59
142BŁASZKIEWICZ Marzena 6CHOŁE KŁÓLIKIBORÓWNOK40-499K 312021-08-22 10:03:0600:22:5514200:04:0301:00:5814300:00:4900:30:4900:31:0513701:59:50.60+00:59:00
143SAWICKI Waldemar 9880+BYDGOSZCZM80+1M 1122021-08-22 10:03:3600:22:2014100:06:1600:46:3614100:01:3700:47:4900:48:2114302:05:10.55+01:04:20
Niesklasyfikowani
PALACZ Mirosław 91BYDGOSZCZM60-692021-08-22 10:02:3600:24:0114300:05:38 DNF
KLARKOWSKI Adrian 97WAKE UPBYDGOSZCZM30-392021-08-22 10:04:00  DNF
Znaleziono 145 wynik(ów)