OCHOTNICA CHALLENGE 20 KM
Gorce Ultra-Trail 2022
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2022-08-05
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 20 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 196
Wystartowało : 171
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 171
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | 9km | 11.3km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart
0.001km
Potok
9km
Wieża Gorc
11.3km
Czas
netto
20.8km
Czas
brutto
20.8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1SOBAS Jacek 1348ON RUN CREWSZKLARSKA PORĘBAM 36-451M 100:00:0000:00:0100:49:0301:06:3701:50:48.5001:50:48.50 5:1911,3
2ŻUCHOWSKI Daniel 1382THE BEZ TEAM POLANDKRAKÓWM 18-351M 200:00:0000:00:0100:51:1601:09:2001:51:57.6001:51:57.60+00:01:095:2211,1
3KAZUŁA Jakub 1338M 18-352M 300:00:0000:00:0100:49:3801:08:2101:55:49.5001:55:49.50+00:05:015:3410,8
4GOŁĄB Marek 1238BANDA GRUDNIALUBLINM 36-452M 400:00:0000:00:0100:52:5701:11:4901:57:06.8001:57:06.80+00:06:185:3710,7
5BARAN Piotr 1202TRAIL IS OUR WAYNOWY SĄCZM 36-453M 500:00:0000:00:0200:54:4301:14:1702:00:33.8002:00:33.80+00:09:455:4710,4
6BARTECKI Jakub 1203NORMA STAL AGŁOPUSZNAM 18-353M 600:00:0000:00:0200:56:0901:15:4702:05:25.8002:05:25.80+00:14:376:0110,0
7PAPROCKA Urszula 1329NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK 18-351K 100:00:0000:00:0200:58:0101:18:1902:06:42.8502:06:42.85+00:15:546:059,9
8JANDURA Adrian 1251GRUPA PODHALAŃSKA GOPRKROŚCIENKO NAD DUNAJCEMM 18-354M 700:00:0000:00:0500:57:4501:17:3502:08:32.0002:08:32.00+00:17:436:109,7
9MISSALA Magdalena 1309POWER TRAININGSTARE BABICEK 18-352K 200:00:0000:00:0701:00:0001:20:4202:08:48.9002:08:48.90+00:18:006:119,7
10PAŁKA Mariusz 1327KB PARANTELALIMANOWAM 36-454M 800:00:0000:00:0201:00:4201:22:1402:13:19.7502:13:19.75+00:22:316:249,4
11RADKO Marcin 1205M 36-455M 900:00:0000:00:0501:00:5501:22:4702:14:55.3002:14:55.30+00:24:066:299,3
12TARANTA Daniel 1359B160WARSZAWAM 18-355M 1000:00:0000:00:0300:59:0701:20:3802:15:17.2002:15:17.20+00:24:286:309,2
13MIKA Andrzej 1304WROCŁAWM 36-456M 1100:00:0000:00:0201:01:4301:24:0802:16:17.8502:16:17.85+00:25:296:339,2
14JANCZEWSKI Marek 1250WIELICZKAM 36-457M 1200:00:0000:00:0500:58:3501:19:0302:16:55.5502:16:55.55+00:26:076:349,1
15SAINTEMARIE Arnaod 1387MARCIN SWIERC TEAMM 36-458M 1300:00:0000:00:0401:03:5501:25:0302:19:31.6502:19:31.65+00:28:436:428,9
16WOKAN Marcin 1369WROCŁAWM 36-459M 1400:00:0000:00:1101:04:3101:28:2402:21:45.9002:21:45.90+00:30:576:488,8
17DZIEDZIC Witold 1232RZESZÓWM 36-4510M 1500:00:0000:00:0101:04:1101:26:1402:21:53.1502:21:53.15+00:31:046:498,8
18MAZUR Jan 1300SOSNOWIECM 18-356M 1600:00:0000:00:0501:04:1401:26:4802:21:53.3502:21:53.35+00:31:046:498,8
19WÓJCIAK Piotr 1370OCHOTNICA DOLNAM 18-357M 1700:00:0000:00:0701:02:0701:24:2802:22:45.4502:22:45.45+00:31:566:518,7
20STACHOŃ Radosław 1349BOCHNIAM 18-358M 1800:00:0000:00:0401:00:1501:23:0902:23:03.5002:23:03.50+00:32:156:528,7
21SIOŁA Rafał 1344OCHOTNICA GÓRNAM 18-359M 1900:00:0000:00:0301:08:0301:30:3302:23:39.8502:23:39.85+00:32:516:548,7
22PELA Dariusz 730TORUŃM 36-4511M 2000:00:0000:00:0301:04:3501:26:5102:24:22.9502:24:22.95+00:33:346:568,6
23SULIK Konrad 563M 36-4512M 2100:00:0000:00:0501:04:2001:25:5102:25:36.0002:25:36.00+00:34:477:008,6
24FLORYS Jakub 1234SEAHORSESOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM 36-4513M 2200:00:0000:00:0401:05:3101:29:5902:25:55.5502:25:55.55+00:35:077:008,6
25HASSAK Maciej 1246GKC GORLICEGORLICEM 36-4514M 2300:00:0000:00:0301:05:3601:28:3502:26:00.2502:26:00.25+00:35:117:018,5
26RUNOVIČ Anton 1342ZAKOPANEM 36-4515M 2400:00:0000:00:2801:07:3701:31:0002:28:06.1002:28:06.10+00:37:177:078,4
27JUDASZ Leszek 1258KLIKUSZOWAM 18-3510M 2500:00:0000:00:1101:04:1701:28:1002:28:22.4502:28:22.45+00:37:337:078,4
28WYPARŁO Paweł 1374KRAKÓWM 18-3511M 2600:00:0000:00:0201:09:0901:34:5402:29:23.0002:29:23.00+00:38:347:108,4
29DZIADOWIEC Joanna 1391K 18-353K 300:00:0000:00:0401:06:2501:31:2102:30:42.6002:30:42.60+00:39:547:148,3
30SAWICKI Michał 1393M 36-4516M 2700:00:0000:00:0501:04:4101:27:4402:31:49.5502:31:49.55+00:41:017:178,2
31KOMISARCZYK Anna 1264SZCZECINK 18-354K 400:00:0000:00:0701:30:2502:32:10.1002:32:10.10+00:41:217:188,2
32SZPONDER Artur 1357KBKS RADOMSKORADOMSKOM 36-4517M 2800:00:0000:00:0601:08:3401:33:1402:32:30.3502:32:30.35+00:41:417:198,2
33MAZUR Emiliusz 1299DARŁOWOM 46-551M 2900:00:0000:00:1401:05:2701:29:1402:32:30.5002:32:30.50+00:41:427:198,2
34PLEWA Rafał 1333JADOWNIKIM 36-4518M 3000:00:0000:00:0601:30:0502:32:53.7502:32:53.75+00:42:057:218,2
35TIČINOVIĆ Daniel 1360BŁĘKITNA XVII-TKAKRAKÓWM 18-3512M 3100:00:0000:00:0301:09:0101:34:3402:33:24.0002:33:24.00+00:42:357:228,1
36TROCKI Marcin 1363MYŚLENICEM 18-3513M 3200:00:0000:00:1001:08:3801:32:4702:34:27.6502:34:27.65+00:43:397:258,1
37ŁUCKA Artur 1290KRAKÓWM 18-3514M 3300:00:0000:00:0501:09:2601:33:5702:34:32.5002:34:32.50+00:43:447:258,1
38LIGAS Andrzej 1287JAZOWSKOM 36-4519M 3400:00:0000:00:0301:08:5801:35:1602:36:30.4502:36:30.45+00:45:417:318,0
39KWAK Szymon 1282KRAKÓWM 18-3515M 3500:00:0000:00:1301:08:1201:34:5002:37:01.5502:37:01.55+00:46:137:327,9
40GURGUL Mateusz 1244AROMAT NÓGKRAKÓWM 36-4520M 3600:00:0000:00:1601:11:4601:37:4302:37:42.5002:37:42.50+00:46:547:347,9
41ZAWADA Michał 1377SPRYTNE WIEWIÓRKITORUNM 46-552M 3700:00:0000:00:0401:10:5001:37:3702:37:52.1002:37:52.10+00:47:037:357,9
42KOWALIŃSKI Wiesław 1269HUTNIK KRAKÓWKRAKÓWM 36-4521M 3800:00:0000:00:0301:09:3101:34:3102:38:02.2502:38:02.25+00:47:137:357,9
43TOPORKIEWICZ Bartosz 1362KRAKÓWM 36-4522M 3900:00:0000:00:1801:09:2301:33:3002:38:10.1502:38:10.15+00:47:217:367,9
44MUCHA Maciej 1310TYMBARKM 18-3516M 4000:00:0000:00:1701:03:5801:25:2902:39:48.1502:39:48.15+00:48:597:407,8
45DZIEDZIC Grzegorz 1231NOWY TARGM 36-4523M 4100:00:0000:00:0901:11:0401:38:1202:40:31.2502:40:31.25+00:49:427:437,8
46KAPŁON Anna 1259INFINITY-GYMKLIMONTÓWK 36-451K 500:00:0000:00:0401:10:0301:35:4902:40:51.3002:40:51.30+00:50:027:437,8
47KAPŁON Piotr 1260PIGAL KING TEAMKLIMONTÓWM 36-4524M 4200:00:0000:00:0501:10:0901:35:4402:40:52.2502:40:52.25+00:50:037:447,8
48BIELECKI Tadeusz 1209UKS SIÓDEMKA RUMIARUMIAM 46-553M 4300:00:0000:00:2301:13:2201:40:0802:41:39.7002:41:39.70+00:50:517:467,7
49RAJSKI Rafal 1339WARTKIE KIYRPCENOWY TARGM 36-4525M 4400:00:0000:00:0301:04:0701:26:3002:42:25.1502:42:25.15+00:51:367:487,7
50ŚWIĘTACH Piotr 1388FENIX RUNNING TEAMM 18-3517M 4500:00:0000:00:1401:08:5101:34:0202:42:49.7002:42:49.70+00:52:017:497,7
51ZAJĄC Andrzej 1376GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM 36-4526M 4600:00:0000:00:0701:11:5001:40:4602:43:50.5502:43:50.55+00:53:027:527,6
52KOWALSKA Dorota 1270KB PARANTELALIMANOWAK 36-452K 600:00:0000:00:1001:14:2101:41:3802:43:59.6502:43:59.65+00:53:117:537,6
53KWAK Marek 1281KROŚCIENKO N.DM 18-3518M 4700:00:0000:00:1301:10:4401:36:4202:44:07.9002:44:07.90+00:53:197:537,6
54NOWOROLNIK Piotr 1317LKS LUBAŃ TYLMANOWATYLMANOWAM 36-4527M 4800:00:0000:00:1701:15:2901:40:5402:45:20.6002:45:20.60+00:54:327:567,5
55ZLATKOVA Aleksandra 1379KRAKOWK 18-355K 700:00:0000:00:0801:14:4301:40:5802:46:23.2002:46:23.20+00:55:347:597,5
56WARDA Paweł 1365MED-SPORTRYKIM 36-4528M 4900:00:0000:00:0701:12:2501:39:2102:46:34.5002:46:34.50+00:55:468:007,5
57ZWATYKANICZ Martyna 1384PROJEKT 1000UPK 36-453K 800:00:0000:00:1501:43:3602:47:03.5502:47:03.55+00:56:158:017,5
58LEWCZUK Norbert 1286BIEGACZE POMAGACZE / EDYTA LEWANDOWSKA TEAMŁOSICEM 36-4529M 5000:00:0000:00:1201:14:0501:41:0202:47:06.9002:47:06.90+00:56:188:027,5
59POPŁAWSKI Piotr 1335PGB SPORTOWA PACZKAŁOSICEM 36-4530M 5100:00:0000:00:0801:15:3701:43:4002:48:01.2002:48:01.20+00:57:128:047,4
60KRAKOWSKI Maciej 1392ZABIEGANI MIELECM 18-3519M 5200:00:0000:00:1601:20:2601:48:2202:48:04.2502:48:04.25+00:57:158:047,4
61KRZAK Wiktor 1274ENHA SQUADKRAKÓWM 36-4531M 5300:00:0000:00:0401:13:3801:40:5002:49:38.4002:49:38.40+00:58:498:097,4
62CURZYDŁO Magdalena 1222SANOK BIEGASANOKK 36-454K 900:00:0000:00:0501:16:5401:44:2202:50:22.1002:50:22.10+00:59:338:117,3
63MYJAK Paweł 1311UKS FENIXKRZYŻÓWKAM 36-4532M 5400:00:0000:00:3001:14:4601:41:4702:51:12.3502:51:12.35+01:00:238:137,3
64PACHUT Krzysztof 1326RZYMM 36-4533M 5500:00:0000:00:1001:15:5701:44:3102:51:25.4002:51:25.40+01:00:368:147,3
65DUDEK Piotrek 1229NOWA GÓRAM 18-3520M 5600:00:0000:00:1801:15:2301:41:3202:53:21.7002:53:21.70+01:02:338:207,2
66PODLEŚ Robert 1334WARSZAWAM 56+1M 5700:00:0000:00:0401:12:2301:39:5602:54:14.1502:54:14.15+01:03:258:227,2
67BOCHNIAK Maciej 564M 36-4534M 5800:00:0000:00:1101:14:2501:41:0402:54:33.8002:54:33.80+01:03:458:237,1
68ZYZIUK Piotr 1380GDAŃSKM 36-4535M 5900:00:0000:00:2201:14:2901:41:2602:54:35.9502:54:35.95+01:03:478:237,1
69KOWALSKA Monika 1271WARSZAWAK 36-455K 1000:00:0000:00:2001:15:0801:43:4902:55:08.4002:55:08.40+01:04:198:257,1
70KONARSKI Paweł 1265WIELICZKAM 18-3521M 6000:00:0000:00:2501:17:5401:46:3602:55:17.8502:55:17.85+01:04:298:257,1
71ŁUCZYCKA Iwona 1291SANOK BIEGA/KOZACKI TEAM HŁOMCZAHŁOMCZAK 36-456K 1100:00:0000:00:0401:49:5202:55:31.1002:55:31.10+01:04:428:267,1
72ZADYKOWICZ-DAWIDZIUK Katarzyna 1375PROJEKT 1000UPRUMIAK 36-457K 1200:00:0000:00:1401:17:3701:46:1602:56:23.1502:56:23.15+01:05:348:287,1
73STRZELCZYK Mariusz 1351PROJEKT 1000UPGDYNIAM 36-4536M 6100:00:0000:00:1301:17:3901:46:0202:56:23.2502:56:23.25+01:05:348:287,1
74NIELEPIEC Artur 1314KRAKÓWM 36-4537M 6200:00:0000:00:1901:12:2801:38:3502:56:58.0002:56:58.00+01:06:098:307,1
75BOGUSZ Tomasz 1211PROGRAMISTAWRUCHULUSZOWICEM 36-4538M 6300:00:0000:00:3301:17:0601:45:0902:57:59.5502:57:59.55+01:07:118:337,0
76DUTKOWIAK Aleksandra 1230PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃK 36-458K 1300:00:0000:00:0901:19:0101:48:5502:59:06.6002:59:06.60+01:08:188:367,0
77OBRZUT Tomasz 1318WIELOPOLEM 18-3522M 6400:00:0000:00:1501:15:4001:44:1702:59:07.2002:59:07.20+01:08:188:367,0
78KORYCIŃSKI Adam 1266NOWE OPOLEM 18-3523M 6500:00:0000:00:1201:18:1201:48:3303:00:02.1003:00:02.10+01:09:138:396,9
79DENYSENKO Lech 1225BDB KATOWICEKATOWICEM 56+2M 6600:00:0000:00:3101:19:2301:47:3303:00:02.7503:00:02.75+01:09:148:396,9
80JĘZYK Marek 1257KS KORONA KRAKÓWKRAKÓWM 18-3524M 6700:00:0000:00:0701:16:1801:45:4703:00:12.3003:00:12.30+01:09:238:396,9
81CZAYKOWSKI Wojciech 1223MAMY TO / GRUPA DRUHA BORUCHAGDYNIAM 36-4539M 6800:00:0000:00:0501:16:0701:46:2903:00:37.9003:00:37.90+01:09:498:416,9
82SUSZYŃSKA Urszula 1353WROCŁAWK 18-356K 1400:00:0000:00:1401:24:2701:54:3503:00:49.6003:00:49.60+01:10:018:416,9
83MATUŁA Natalia 1298TRIOOSWIECIMK 18-357K 1500:00:0000:00:0401:20:1101:49:5403:01:14.2503:01:14.25+01:10:258:426,9
84BORK Łukasz 1212GRUPA DRUHA BORUCHAŻUŁAWAM 36-4540M 6900:00:0000:00:0801:18:2001:49:1003:01:17.6003:01:17.60+01:10:298:426,9
85CHLIPALA Ewelina 1218TYLMANOWAK 18-358K 1600:00:0000:00:1101:21:0301:50:5603:01:50.8003:01:50.80+01:11:028:446,9
86KULAK-OKÓLSKA Nina 1280KAY-MAXKRAKÓWK 36-459K 1700:00:0000:00:2001:22:0201:50:0503:03:05.0503:03:05.05+01:12:168:486,8
87KUCZYŃSKI Grzegorz 1278BIAŁYSTOK BIEGA TEAMIGNATKIM 46-554M 7000:00:0000:00:2001:20:2901:50:4803:04:47.1003:04:47.10+01:13:588:536,8
88OKÓLSKI Paweł 1321KAY-MAXKRAKÓWM 36-4541M 7100:00:0000:00:2101:19:5701:48:0003:05:27.3503:05:27.35+01:14:388:546,7
89GÓRSKI Jakub 1240TYCHYM 36-4542M 7200:00:0000:00:1201:19:2801:47:1803:05:36.5503:05:36.55+01:14:488:556,7
90KULA Piotr 1279PRZEBIEGŁY ANALITYKWARSZAWAM 46-555M 7300:00:0000:00:0801:18:0801:47:2303:06:13.5003:06:13.50+01:15:258:576,7
91FRONK Grzegorz 1236WARSZAWAM 18-3525M 7400:00:0000:00:2301:20:0501:50:3203:06:43.3503:06:43.35+01:15:548:586,7
92HORODECKI Łukasz 1247KRAKÓWM 36-4543M 7500:00:0000:00:1501:21:0801:51:0403:06:55.6003:06:55.60+01:16:078:596,7
93PARTYKA Gabriel 1330KRAKÓWM 18-3526M 7600:00:0000:00:1901:17:1801:46:0803:07:13.6003:07:13.60+01:16:259:006,7
94CZERWIEC Jola 1224SKOMIELNA BIAŁAK 36-4510K 1800:00:0000:00:0501:18:5801:49:4903:07:32.7503:07:32.75+01:16:449:006,7
95APANOWICZ Angelika 1385K 46-551K 1900:00:0000:00:1101:22:2401:51:4503:07:42.5503:07:42.55+01:16:549:016,6
96FETSOVA Katia 1008K 36-4511K 2000:00:0000:00:1101:22:1101:50:2903:07:42.6003:07:42.60+01:16:549:016,6
97ZIOMBKA Kuba 1378SIECHNICEM 36-4544M 7700:00:0000:00:0701:17:3201:48:2903:07:51.3503:07:51.35+01:17:029:016,6
98BERNAKIEWICZ Aleksandra 1208NOWY TARGK 18-359K 2100:00:0000:00:1301:23:1401:54:0103:08:59.8003:08:59.80+01:18:119:056,6
99WRÓBLEWSKA Olga 1372VEGE RUNNERSWILCZA GÓRAK 46-552K 2200:00:0000:00:1201:25:5701:58:0003:09:22.1003:09:22.10+01:18:339:066,6
100LISIAK Mateusz 1289LONŻA TEAMKRAKÓWM 18-3527M 7800:00:0000:00:2401:23:1901:54:4903:10:22.1503:10:22.15+01:19:339:096,6
101BEM Jakub 1207NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM 18-3528M 7900:00:0000:00:2401:23:2301:54:4003:10:25.8503:10:25.85+01:19:379:096,6
102PAŁKA Ewa 1328KB PARANTELALIMANOWAK 46-553K 2300:00:0000:00:1001:24:5101:55:4603:10:57.2003:10:57.20+01:20:089:106,5
103DROBOT Piotr 1228NA PRZEKÓRSANOKM 46-556M 8000:00:0000:00:3201:18:2901:46:4203:11:03.4503:11:03.45+01:20:149:116,5
104NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 1315SANOKK 36-4512K 2400:00:0000:00:3101:18:2501:46:3903:11:03.7503:11:03.75+01:20:159:116,5
105BOROWSKA Teresa 1213MIASTKOK 46-554K 2500:00:0000:00:1401:24:4701:55:5003:11:21.9503:11:21.95+01:20:339:116,5
106BARTOSIK Marcin 1204WOJCIECHPIETKATRAININGTOMASZÓW LUBELSKIM 18-3529M 8100:00:0000:00:2601:22:3701:55:3903:12:04.7503:12:04.75+01:21:169:146,5
107KAŹMIERCZAK Adrian 1263KOŁOBRZEGM 18-3530M 8200:00:0000:00:1101:17:4401:46:3303:12:25.0003:12:25.00+01:21:369:156,5
108OLSZAK Kuba 1324WARSZAWAM 18-3531M 8300:00:0000:00:1801:20:5401:49:5703:13:11.3003:13:11.30+01:22:229:176,5
109MYŚLICKA Natalia 1312WARSZAWAK 18-3510K 2600:00:0000:00:1601:20:5901:50:0103:13:11.5003:13:11.50+01:22:239:176,5
110SIPIERA Tomasz 1345GIEBUŁTÓWM 46-557M 8400:00:0000:00:0701:22:2901:53:5603:13:15.3503:13:15.35+01:22:269:176,5
111BRZOZOWSKA Teresa 1214KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK 46-555K 2700:00:0000:00:2701:25:2201:56:5203:13:28.3503:13:28.35+01:22:399:186,5
112BAKUN Jolanta 1201CHEŁMK 46-556K 2800:00:0000:00:0901:24:3801:54:5603:13:35.2503:13:35.25+01:22:469:186,4
113BAKUN Mariusz 1200CHEŁMCHEŁMM 46-558M 8500:00:0000:00:0901:24:2901:55:0003:13:35.7003:13:35.70+01:22:479:186,4
114BEDNARSKA Beata 1206MARKIK 36-4513K 2900:00:0000:00:1301:25:2001:57:0003:15:00.3503:15:00.35+01:24:119:226,4
115MALIK Szymon 1296WARSZAWAM 46-559M 8600:00:0000:00:1301:25:2801:57:0903:15:06.3003:15:06.30+01:24:179:226,4
116PUCHAŁA Mariusz 1337WARSZAWAM 46-5510M 8700:00:0000:00:0201:15:2001:46:2603:16:20.9003:16:20.90+01:25:329:266,4
117SMYCZYŃSKI Tomasz 1347GRUPA DRUHA BORUCHASOPOTM 36-4545M 8800:00:0000:00:0701:18:1701:49:0803:16:24.9003:16:24.90+01:25:369:266,4
118MELZER Hanna 1301RUMIAK 46-557K 3000:00:0000:00:2501:24:1901:54:0803:17:26.4003:17:26.40+01:26:379:296,3
119MELZER Arkadiusz 1302RUMIAM 46-5511M 8900:00:0000:00:2601:24:1101:52:5303:17:26.4503:17:26.45+01:26:379:296,3
120OLEKSY Łukasz 1322NOWY SĄCZM 18-3532M 9000:00:0000:00:1401:22:0701:52:4903:19:18.7003:19:18.70+01:28:309:346,3
121RUSNARCZYK Kinga 1548K 36-4514K 3100:00:0000:00:0901:26:0801:59:3603:19:42.3503:19:42.35+01:28:539:366,2
122MAKOS Adam 1295SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 46-5512M 9100:00:0000:00:1801:20:1901:50:5103:20:27.3003:20:27.30+01:29:389:386,2
123KARCZ Joanna 1261BĘDUSKA BRYGADA BIEGOWAMYSZKÓWK 36-4515K 3200:00:0000:00:2701:27:2502:00:4903:20:29.5503:20:29.55+01:29:419:386,2
124PIĘTKA Wojciech 1332WARSZAWAM 18-3533M 9200:00:0000:00:2701:26:0401:58:3703:20:36.9503:20:36.95+01:29:489:386,2
125OKÓLSKA Aneta 1320KAY-MAXKRAKÓWK 46-558K 3300:00:0000:00:2201:27:3802:00:5303:20:46.6003:20:46.60+01:29:589:396,2
126RAMUS-BLACHUTA Katarzyna 1340RABA WYŻNAK 36-4516K 3400:00:0000:00:0601:23:2701:54:0503:21:34.5503:21:34.55+01:30:469:416,2
127BŁASZCZYK Tomek 1210WARTAM 36-4546M 9300:00:0000:00:0901:22:5801:57:5503:24:08.9003:24:08.90+01:33:209:486,1
128JASIŃSKA Marzena 1252PIECHOTĄ PO SCHODACHŁÓDŹK 18-3511K 3500:00:0000:00:2301:29:4802:02:3503:24:11.9503:24:11.95+01:33:239:486,1
129JASIŃSKI Daniel 1253PIECHOTĄ PO SCHODACHŁÓDŹM 36-4547M 9400:00:0000:00:2401:29:5302:02:3803:24:12.0003:24:12.00+01:33:239:496,1
130USNACHT Roksana 1364KAMIENICAK 18-3512K 3600:00:0000:00:2201:07:0002:03:4203:25:13.6003:25:13.60+01:34:259:516,1
131OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 1323KATOWICEK 46-559K 3700:00:0000:00:2802:00:0003:25:24.1003:25:24.10+01:34:359:526,1
132CHORYBIŃSKI Krystian 562M 36-4548M 9500:00:0000:00:2501:27:4402:02:3203:25:58.1003:25:58.10+01:35:099:546,1
133CHORBIŃSKA Paulina 1219NOWA WOLAK 18-3513K 3800:00:0000:00:2601:27:3402:02:2703:25:58.1503:25:58.15+01:35:099:546,1
134GAJEWSKA-BROŻYNA Katarzyna 1386KLUB BIEGACZA WARTAK 36-4517K 3900:00:0000:00:1001:30:3502:03:3803:26:12.6003:26:12.60+01:35:249:546,1
135GRYGORUK Marek 1243VEGE RUNNERSBIELSK PODLASKIM 46-5513M 9600:00:0000:00:2901:34:1302:09:2403:27:16.1003:27:16.10+01:36:279:576,0
136DORSZ Beata 1227GDYNIAK 46-5510K 4000:00:0000:00:1701:32:1602:06:1703:27:28.8003:27:28.80+01:36:409:586,0
137KROMER Ludwik 1273GDAŃSKM 56+3M 9700:00:0000:00:1801:31:5502:06:1203:27:29.1503:27:29.15+01:36:409:586,0
138JĘZYK Bartłomiej 1256KRAKÓWM 36-4549M 9800:00:0000:00:1101:26:0001:59:2103:29:31.5503:29:31.55+01:38:4310:046,0
139BUGAJCZYK Cezary 1390M 36-4550M 9900:00:0000:00:1801:21:3201:52:4103:29:44.0003:29:44.00+01:38:5510:056,0
140SICZEK Kamil 1343BIEGOWA RODZINALEGNICAM 36-4551M 10000:00:0000:00:2201:25:1701:56:4203:32:23.8003:32:23.80+01:41:3510:125,9
141SMĘTKOWSKA Anna 1346BIEGOWA RODZINASIEDLCEK 18-3514K 4100:00:0000:00:2201:25:1301:56:4803:32:34.2003:32:34.20+01:41:4510:135,9
142GRABARSKA Lidia 1241WARSZAWAK 36-4518K 4200:00:0000:00:1801:33:4702:10:0703:37:30.9003:37:30.90+01:46:4210:275,7
143SAJEWICZ Magda 1383ULTRA WAYK 36-4519K 4300:00:0000:00:2801:34:0502:07:4303:43:34.3003:43:34.30+01:52:4510:445,6
144LENARCZYK Katarzyna 1285WARSZAWAK 46-5511K 4400:00:0000:00:0601:34:3702:10:4503:45:32.0503:45:32.05+01:54:4310:505,5
145SUDER Grzegorz 1352KRAKÓWM 36-4552M 10100:00:0000:00:3501:32:0502:08:3503:45:35.4003:45:35.40+01:54:4610:505,5
146STANIASZEK Damian 1350DASTAN RUNNING TEAMPABIANICEM 36-4553M 10200:00:0000:00:1501:37:1102:12:1603:46:17.5503:46:17.55+01:55:2910:525,5
147MILCZAREK Marta 1306GRÓJECK 18-3515K 4500:00:0000:00:3201:38:4102:14:3803:46:25.2003:46:25.20+01:55:3610:535,5
148ŻAK Oliwia 1381JASTRZĘBIEK 36-4520K 4600:00:0000:00:2101:30:4602:04:5203:46:46.7503:46:46.75+01:55:5810:545,5
149TOMASZUK Ewelina 1361NASTĘPNY KROK TEAMKORCZÓWKAK 18-3516K 4700:00:0000:00:1901:36:1302:12:0103:48:27.0003:48:27.00+01:57:3810:585,5
150CIALOWICZ Tomasz 1221CENTRUM SZKOLENIA SPECJALNEGO BLACKKRAKÓWM 36-4554M 10300:00:0000:00:2301:26:5501:58:2703:50:10.6503:50:10.65+01:59:2211:035,4
151FALKIEWICZ Jacek 1233CENTRUM SZKOLENIA SPECJALNEGO BLACKOLKUSZM 36-4555M 10400:00:0000:00:2401:27:1201:59:4903:50:11.3003:50:11.30+01:59:2211:035,4
152CEPIELIK Karolina 1217BBL KROSNO ODRZAŃSKIEKROSNO ODRZAŃSKIEK 36-4521K 4800:00:0000:00:2701:31:4502:09:0303:52:30.0503:52:30.05+02:01:4111:105,4
153PIECYK Ada 1331ŻORYK 46-5512K 4900:00:0000:00:1601:32:0102:09:1103:53:05.6003:53:05.60+02:02:1711:125,4
154MAKARA Dorota 1294MAMY TOGDYNIAK 46-5513K 5000:00:0000:00:0601:46:5402:22:2903:53:20.3503:53:20.35+02:02:3111:135,3
155GASIK Wioletta 1237SŁOŃCA JURYOLSZTYNK 36-4522K 5100:00:0000:00:2001:38:2502:14:3103:56:12.2503:56:12.25+02:05:2311:215,3
156JABŁOŃSKA Dominika 1248MUSZYNAK 36-4523K 5200:00:0000:00:2101:54:3704:00:33.9504:00:33.95+02:09:4511:335,2
157PTAK Ewa 1336KLUB BIEGACZA WARTAWĄSOSZ GÓRNYK 36-4524K 5300:00:0000:00:0901:41:1302:16:2804:01:20.7004:01:20.70+02:10:3211:365,2
158KRAJEWSKA-KŁODA Katarzyna 1272DRUŻYNA SZPIKURADZEWOK 46-5514K 5400:00:0000:00:3301:49:1602:26:0304:02:39.4004:02:39.40+02:11:5011:395,1
159OSZCZĘDA Marzena 1325ŻORYK 46-5515K 5500:00:0000:00:1601:48:0302:25:1704:14:06.5504:14:06.55+02:23:1812:124,9
160HAŁACZKIEWICZ Emilia 1245KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOK 36-4525K 5600:00:0000:00:0801:50:5302:30:5704:23:12.5004:23:12.50+02:32:2412:394,7
161SUWALD Andrzej 1354JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM 56+4M 10500:00:0000:00:3501:47:2002:23:3404:23:55.1504:23:55.15+02:33:0612:414,7
162MIĘTKA Krzysztof 1303KRAKÓWM 46-5514M 10600:00:0000:00:3401:52:2902:31:1504:23:55.6504:23:55.65+02:33:0712:414,7
163KOCHMAN Iwona 1389VEGE RUNNERSK 56+1K 5700:00:0000:00:1501:58:3302:36:1104:26:40.2004:26:40.20+02:35:5112:494,7
164NITECKA Patrycja 1316WARSZAWAK 18-3517K 5800:00:0000:00:2101:54:5302:37:4904:38:26.6504:38:26.65+02:47:3813:234,5
165MARMUROWICZ Krystian 1297WODOCIĄGI BIEGAJĄKATOWICEM 46-5515M 10700:00:0000:00:2901:55:1402:35:2404:39:27.7004:39:27.70+02:48:3913:264,5
166REGUŁA Piotr 1341KATOWICEM 46-5516M 10800:00:0000:00:2901:56:0502:35:0104:39:27.8504:39:27.85+02:48:3913:264,5
167BRZOZOWSKI Piotr 1215JAWORZNOM 46-5517M 10900:00:0000:00:2902:00:0102:40:0904:45:18.4004:45:18.40+02:54:2913:424,4
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
168KWIATKOWSKA Tatiana 1284KOWALE BIEGAJĄKOWALEK 18-3518K 5900:00:0000:00:3002:13:0202:53:3005:05:39.5005:05:39.50+03:14:5114:414,1
169KWIATKOWSKA Alicja 1283KOWALE BIEGAJĄKOWALEK 36-4526K 6000:00:0000:00:3102:13:0602:54:5305:16:43.4505:16:43.45+03:25:5415:133,9
170DOBOSZ-CHUDA Joanna 1226PRESTIGE CONSULTINGLIMERICKK 46-5516K 6100:00:0000:00:3102:12:5402:55:2005:21:59.8505:21:59.85+03:31:1115:283,9
171CHUDA Zofia 1220PRESTIGE CONSULTINGLIMERICKK 18-3519K 6200:00:0000:00:3102:12:5902:57:0805:22:00.6505:22:00.65+03:31:1215:283,9
Znaleziono 171 wynik(ów)