OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING - 10 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Olimpia Osowa |
Data : | 2021-09-12 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 64 |
Wystartowało : | 62 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 62 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Mundurowi | 2.5km | 5km | 7.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MARCZAK Tomasz | 35 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:14:49 | 00:30:26 | 00:45:58 | ||||
2 | POŁUBIAK Paweł | 44 | SIECINO | M30-39 | 00:15:16 | 00:31:10 | 00:47:11 | |||||
3 | POLKOWSKI Piotr | 43 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 00:15:11 | 00:31:08 | 00:47:13 | ||||
4 | KNITTER Tomasz | 25 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:16:01 | 00:32:55 | 00:49:49 | ||||
5 | JUREK Adam | 21 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M60-69 | 00:16:05 | 00:32:52 | 00:49:49 | ||||
6 | CZŁAPSKI Krzysztof | 11 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:16:07 | 00:32:53 | 00:49:50 | ||||
7 | CHOJNACKI Paweł | 4 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN-MIERZYN | M50-59 | 1 | 00:16:15 | 00:33:10 | 00:50:08 | |||
8 | HELWICH Stefan | 17 | KGHM METRACO RUDNA | WIELEN | M60-69 | 00:15:45 | 00:32:09 | 00:48:41 | ||||
9 | KUŚMIEREK Jan | 32 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M50-59 | 00:16:25 | 00:33:19 | 00:50:25 | ||||
10 | SIWAK Piotr | 48 | KGHM METRACO RUDNA | RUDNA | M60-69 | 00:16:05 | 00:32:50 | 00:49:49 | ||||
11 | CZERWIŃSKI Mateusz | 10 | TORUŃ | M18-29 | 00:18:58 | 00:38:38 | 00:58:46 | |||||
12 | KŁOS Maciej | 24 | NW WYSPA SOBIESZEWSKA | GDAŃSK | M30-39 | 1 | 00:15:14 | 00:30:58 | 00:47:51 | |||
13 | ROWIŃSKI Paweł | 46 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 2 | 00:18:04 | 00:36:20 | 00:54:52 | |||
14 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 60 | FLUGGER | GDAŃSK | M40-49 | 00:16:24 | 00:33:26 | 00:50:56 | ||||
15 | CHYRA Janusz | 7 | LUBLINIEC | M40-49 | 2 | 00:16:54 | 00:34:13 | 00:51:45 | ||||
16 | OLECH Marcin | 39 | GDAŃSK | M40-49 | 1 | 00:20:20 | 00:40:37 | 01:00:11 | ||||
17 | ŚLUSARCZYK Marcin | 56 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-49 | 00:17:34 | 00:35:49 | 00:54:23 | ||||
18 | GODZIŃSKI Paweł | 16 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | M40-49 | 1 | 00:17:46 | 00:36:15 | 00:55:01 | |||
19 | JUCHNIEWICZ Marcin | 20 | GDANSK | M40-49 | 00:20:48 | 00:41:15 | 01:01:19 | |||||
20 | FRANCZAK Dariusz | 14 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:18:28 | 00:37:01 | 00:55:31 | ||||
21 | NIETUPSKI Dariusz | 65 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | M50-59 | 2 | 00:16:55 | 00:34:22 | 00:52:05 | |||
22 | ŻYGENDA Robert | 62 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | M50-59 | 00:18:39 | 00:37:33 | 00:56:55 | ||||
23 | PALUCH Paweł | 41 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M50-59 | 00:18:43 | 00:38:18 | 00:58:09 | ||||
24 | JÓŹWIAK Łukasz | 19 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-59 | Tak | 00:19:47 | 00:40:06 | 01:00:12 | |||
25 | KRIGER Roman | 29 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | PAPOWO TORUŃSKIE | M60-69 | Tak | 00:18:14 | 00:36:37 | 00:55:11 | |||
26 | REJMAK Marek | 64 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | M60-69 | 00:19:57 | 00:39:53 | 00:59:28 | |||||
27 | MĄDRY Grzegorz | 36 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 1 | 00:16:27 | 00:33:43 | 00:50:58 | |||
28 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 57 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70+ | 00:17:49 | 00:36:07 | 00:54:36 | ||||
29 | KĘPA Andrzej | 23 | FAMILY TEAM KĘPA SPORT | KOSZALIN | M70+ | Tak | 00:18:20 | 00:37:08 | 00:55:57 | |||
30 | BIAŁK Roman | 2 | GDAŃSK | M70+ | 00:19:28 | 00:39:32 | 00:59:36 | |||||
31 | KACZMAREK Eugeniusz | 22 | SŁUPSK | M70+ | 1 | 00:17:43 | 00:35:31 | 00:53:33 | ||||
32 | SZYMAŃSKI Stefan | 55 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | KIEŹLINY | M70+ | 00:17:43 | 00:35:29 | 00:53:33 | ||||
33 | LUDWICZAK Andżelika | 34 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K40-49 | 00:17:04 | 00:34:05 | 00:51:18 | ||||
34 | SZCZUDLIK Małgorzata | 52 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:17:24 | 00:34:58 | 00:52:29 | ||||
35 | JĘDRASIAK Renata | 18 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K50-59 | 00:17:25 | 00:35:00 | 00:52:35 | ||||
36 | CZAJKA Urszula | 8 | RUMIA | K60-69 | 00:17:56 | 00:36:24 | 00:55:12 | |||||
37 | STACHOWICZ Joanna | 50 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K30-39 | 1 | 00:17:30 | 00:35:14 | 00:53:13 | |||
38 | KUŁAKOWSKA Halina | 30 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K40-49 | 1 | 00:17:55 | 00:36:22 | 00:55:09 | |||
39 | KREFT Barbara | 28 | PARCHOWO | K50-59 | 00:18:44 | 00:37:46 | 00:56:42 | |||||
40 | LATOSINSKA Kamila | 33 | OSOWA BIEGA | GDAŃSK | K30-39 | 00:18:25 | 00:37:43 | 00:57:03 | ||||
41 | KNITTER Agata | 26 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K18-29 | 00:20:00 | 00:41:01 | 01:01:50 | ||||
42 | SAPUŁA Wiktoria | 47 | LUBLIN | K18-29 | 00:21:23 | 00:42:47 | 01:04:06 | |||||
43 | SKWERES Adriana | 49 | KLUB SPORTOWY GMINY PELPLIN SPRINT KULICE | PELPLIN | K30-39 | 00:17:38 | 00:35:35 | 00:53:19 | ||||
44 | SZYMAŃSKA Monika | 54 | GDAŃSK | K40-49 | 00:18:24 | 00:36:59 | 00:55:32 | |||||
45 | ŻYGENDA Anna | 61 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | K40-49 | 00:21:09 | 00:41:55 | 01:02:16 | ||||
46 | BEKISZ Małgorzata | 1 | LIPUSZ | K40-49 | 00:19:32 | 00:40:14 | 01:01:29 | |||||
47 | STANKOWSKA Marzena | 51 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:19:53 | 00:40:11 | 01:00:06 | ||||
48 | CHUDOWICZ Sylwia | 6 | GDAŃSK | K40-49 | 00:20:37 | 00:41:56 | 01:03:10 | |||||
49 | GIEREJ Urszula | 15 | GDAŃSK | K40-49 | 00:21:37 | 00:44:04 | 01:06:27 | |||||
50 | NOWAK Katarzyna | 38 | GDAŃSK | K40-49 | 00:22:32 | 00:45:33 | 01:08:29 | |||||
51 | OLECH Anna | 40 | GDAŃSK | K40-49 | 00:19:01 | 00:38:32 | 00:58:14 | |||||
52 | PACYGA-GRAJEWSKA Joanna | 63 | GDAŃSK | K40-49 | 00:20:47 | 00:42:19 | 01:04:08 | |||||
53 | POSTEK Danuta | 45 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:19:04 | 00:38:14 | 00:57:42 | ||||
54 | SZULC Beata | 53 | OSOWA-BIEGA | GDAŃK | K50-59 | 00:19:45 | 00:39:53 | 01:00:13 | ||||
55 | FRANCZAK Anna | 13 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 00:19:56 | 00:40:06 | 01:00:33 | ||||
56 | DZIEMIAN-PACZKOWSKA Małgorzata | 12 | OSOWA BIEGA | GDAŃSK | K40-49 | 1 | 00:19:56 | 00:39:53 | 01:00:09 | |||
57 | WASILA Kinga | 59 | GDAŃSK | K50-59 | 00:22:55 | 00:45:51 | 01:09:15 | |||||
58 | CZEKRYSZEW Małgorzata | 9 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-59 | 00:23:42 | 00:47:23 | 01:11:00 | ||||
59 | BUCZKOWSKA Wiesława | 3 | ESJA TEAM | GDYNIA | K60-69 | 00:19:01 | 00:38:50 | 00:59:43 | ||||
60 | NIEWIADOMSKA Zofia | 37 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-69 | 00:22:32 | 00:45:21 | 01:08:10 | ||||
61 | CHOLEWKA Jolanta | 5 | MARSZ PO ZDROWIE | KOSTRZYN WLKP | K60-69 | Tak | 00:20:38 | 00:42:14 | 01:04:01 | |||
62 | KURZAWSKA Jolanta | 31 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K70+ | 00:18:36 | 00:37:31 | 00:56:46 |
Znaleziono 62 wynik(ów)