OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING - 5 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Olimpia Osowa
Data : 2021-09-12
Miejsce : Gdańsk
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 151
Wystartowało : 143
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 143
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaNSŻół. kartkiCzer. kartki2.5km
     
1BRZOZOWSKI Piotr 77AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-3900:15:07
2WITUCKI Jacek 188KS IDMAR RACING TEAMPOZNAŃM50-5400:14:15
3WOROCH Roman 190KGHM METRACO RUDNADOPIEWOM60-6400:15:33
4PARZYBUT Jan 152POSTĘP PNIEWY TEAMPNIEWYM55-59100:15:56
5KNITTER Michał 119BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:15:47
6FRĄCKOWIAK Roman 89EKSPEDYCJA NORDIC TEAMSZCZECINWIELEŃM50-5400:15:59
7KOPCZEWSKI Dariusz 121WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINM55-59200:15:55
8MARCZAK Tomasz 141KS IDMAR RACING TEAMALEKSANDRIA IM18-2900:15:04
9MACKO Michał 138WYCHODZĘ Z KIJAMIMANOWOM-Dzieci00:19:22
10ŚLUSARCZYK Błażej 176WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM-Dzieci00:24:43
11BRZEZIŃSKI Jan 199OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM-Dzieci00:19:20
12FORC Mikołaj 208OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM-Dzieci00:19:17
13GONIA Karol 216EKG Edyta KędzierskaGDAŃSKM18-2900:26:43
14JÓŹWIAK Dominik 110SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-2900:24:56
15KLAWCZYŃSKI Marcin 118AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM18-2900:16:29
16KUŚMIEREK Mateusz 135BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-29100:16:39
17STACHOWICZ Marcin 164BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM30-3900:18:06
18KRUGIOŁKA Grzegorz 127AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM30-3900:16:53
19REHLIS Aleksander 211WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINM30-3900:21:22
20GIBAS Sławek 94BAŻANT NW ELBLĄGELBLĄGM40-44100:18:58
21GIERSZEWSKI Arkadiusz 95CHOJNICEM40-4400:17:02
22KOWNACKI Bartłomiej 125LASOWICE WIELKIEM40-44100:17:00
23GĄGÓŁ Krzysztof 92KGHM METRACO RUDNAGŁOGÓWM40-4400:17:00
24PRZYBORKIEWICZ Kriss 156PIERNIKI TORUŃTORUŃM45-4900:16:21
25ŚLUSARCZYK Grzegorz 175WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-4900:19:02
26WALCZAK Grzegorz 184NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASM45-4900:18:30
27PARCHEM Jarosław 212OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM45-49200:17:14
28GUJDA Janusz 104JAROSŁAWSKIE WŁÓCZYKIJEPRZEWORSKM45-4900:17:55
29PAWLAK Sebastian 209OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM45-4900:18:19
30BIEGAJŁO Piotr 74ZDROWOPIJPABIANICEM50-5400:20:10
31KOSTRZEWA Maciek 27NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-5400:20:20
32RYCĄBEL Bogdan 161LICZEM50-5400:17:53
33CZŁAPSKI Krzysztof 82NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-5900:16:24
34CZAJA Wiesław 80GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM55-5900:20:41
35FRANCZAK Dariusz 88NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-5900:18:52
36MAŚLANKA Jacek 142SŁUPSKM55-5900:16:29
37ŚWISŁOCKI Bogdan 177FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM55-59100:16:17
38GONIA Krzysztof 98TO MY!BANINOM55-5900:20:07
39PALUCH Paweł 150AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM55-5900:18:53
40GAJEWSKI Eugeniusz 90KGHM METRACO RUDNAGORZÓW WIELKOPOLSKIM60-6400:15:52
41LUBAŃSKI Tomasz 137SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM60-6400:21:53
42CIESIELSKI Krzysztof 79FAST WALKERGNIEZNOM65-6900:18:32
43HELWICH Stefan 107KGHM METRACO RUDNAWIELENM65-6900:15:53
44BARTOSIEWICZ Włodzimierz 73FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM65-6900:18:32
45ZAWADZKI Krzysztof 194WETERANZIELONA GORAM65-6900:17:59
46ZIELIŃSKI Jacek 195GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM65-6900:21:19
47SANIUK Edward 162FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70-7400:16:49
48KALSKI Eugeniusz 198OSOWAM70-7400:20:55
49KĘPA Andrzej 116FAMILY TEAM KĘPA SPORTKOSZALINM70-7400:18:45
50SZYMAŃSKI Stefan 172SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKKIEŹLINYM70-7400:17:29
51WALCZAK Ryszard 183ZIELONA GÓRAM70-7400:17:16
52KULCZYCKI Jan 130SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKGDAŃSKM70-7400:23:58
53TOMCZYK Edward 179MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM70-7400:17:45
54KUSIAK Włodzimierz 133SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKGDAŃSKM70-7400:18:54
55RUSINOWICZ Andrzej 160DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM75-7900:19:05
56ADAMOWICZ Andrzej 71ŁÓDŹM75-7900:20:05
57PIĄTKOWSKI Józef 197KGHM METRACO RUDNAPOLKOWICEM75-7900:19:53
58KIERSNOWSKI Henryk 117DZIADKOWY KLUB SPORTOWYGDAŃSKM75-7900:19:14
59WALCZAK Henryk 185NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNAŃM80+00:23:23
60GÓRAL Andrzej 100KGHM METRACO RUDNABYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(A)A00:18:03
61GUTOWSKI Paweł 106PAUL TEAMMALBORKM-Niepełnosprawni(A)A00:19:41
62KASPRZAK Tadeusz 114BRAKOSIEKM-Niepełnosprawni(A)A00:17:40
63KĘDZIERSKA Edyta 115EKG TEAM ❤️GDAŃSKK45-4900:19:19
64JÓŹWIAK Łukasz 111SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)B00:20:40
65TOPOREK Rafał 180POLIPACK TEAM GWEPRZODKOWOM-Niepełnosprawni(B)B00:16:33
66GRYGOROWICZ Bogdan 102KGHM METRACO RUDNALUBINM-Niepełnosprawni(B)B00:18:34
67PAJĘCKI Adam 149PARAKULOS KOWALKOWALM-Niepełnosprawni(B)B00:23:56
68KRAJEWSKA Hanna 126LUKI TEAM POLANDPIŁAK18-2900:15:29
69OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 146EKSPEDYCJA NORDIC TEAMSZCZECINWIELEŃK50-54100:16:37
70POKŁADOWSKA Joanna 154WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK45-49100:17:03
71JÓŹWIAK Marianna 109SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-4900:17:08
72MAŚLANKA Iwona 143MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK50-5400:16:48
73WOJTCZAK Urszula 189CZAPELKICZAPLINEKK40-4400:16:55
74DAROSZEWSKA Krystyna 83SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-6400:18:35
75SZYBUT Weronika 170POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-Dzieci00:18:13
76KNITTER Zofia 120BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci00:19:33
77WITUCKA Karolina 187POZNAŃK-Dzieci100:18:11
78SAPUŁA Wiktoria 163LUBLINK18-2900:19:01
79ŚLUSARCZYK Karolina 174WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Jun.00:20:04
80RUDNIK Natalia 159BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:20:34
81SZWAT Marta 168PRUSZCZ GDAŃSKIK30-3900:19:20
82JASTRZĘBSKA-MACKO Marta 108WYCHODZĘ Z KIJAMIMANOWOK30-3900:20:02
83ZAWALICH Magdalena 204OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK30-3900:21:19
84SZPERLAK Justyna 167GDAŃSKK30-39100:20:05
85SZYBUT Roma 169POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-3900:23:46
86DZIEMIANCZUK Kamila 86BUENASGDANSKK30-3900:21:34
87LUBIENIECKA Beata 219OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK30-3900:22:11
88GIBAS Asia 93BAŻANT NW ELBLĄGELBLĄGK40-4400:17:46
89GODZIŃSKA Dorota 97BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOK40-44100:17:23
90KASPEREK Edyta 113NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-4400:19:46
91RAMPCZYK Beata 213EKG EdytaGDAŃSKK40-4400:20:59
92DĘBOWSKA Ewelina 205GDAŃSKK40-4400:22:17
93OCHOCKA Patrycja 206OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK40-4400:19:36
94KLECZKOWSKA Anna 201OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK40-4400:20:21
95KAROLEWSKA Katarzyna 112PIERNIKI TORUŃTORUŃK40-4400:19:55
96REMIZOWICZ-ŚWIGOST Olga 203OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK40-4400:22:02
97BRYLOWSKA Grażyna 76GDAŃSKK40-4400:23:07
98ŻUKOWSKA Ala 196GDAŃSKK40-4400:23:58
99SZEREMENT Katarzyna 166USTKAK40-4400:19:12
100KORZEC Anna 122LICZEK45-4900:25:39
101KUŚMIEREK Beata 134BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK45-4900:19:54
102WYPYCH Aneta 193NW CZŁAPSKI TEAMŁOMIANKIK45-4900:20:25
103WIŚNIEWSKA-SZYTENHELM Iwona 202OLIMPIA OSOWAGDAŃSK K45-4900:21:45
104GÓRA Beata 99WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDAŃSKK50-5400:20:49
105GÓRSKA Ilona 101GDYNIAK45-49100:19:23
106GUTOWSKA Magdalena 105PAUL TEAMMALBORKK45-4900:18:34
107CZAPP Iwona 81GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK45-4900:26:58
108GILEWICZ Katarzyna 96GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK45-4900:26:57
109PRUSS-CZAJA Bożena 217GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK55-5900:26:57
110BIEGAJŁO Małgorzata 75PABIANICEK50-5400:20:29
111PRACKA Katarzyna 155SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5400:22:15
112BALCERAK Grażyna 218Olimpia GdańskCHWASZCZYNOK50-5400:20:53
113FORMALEWICZ Katarzyna 87WYCHODZĘ Z KIJAMIPARSOWOK50-54100:22:20
114KOSTRZEWA Ela 124NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-5400:20:34
115KURCZ Barbara 131WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK50-5400:20:46
116NOWAK-MARKANICZ Katarzyna 207OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK50-5400:19:42
117TKACZYK Marzena 178WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK50-5400:21:11
118MALKIEWICZ Małgorzata 139SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWIERSZYNOK55-5900:19:16
119WOROCH Jolanta 191KGHM METRACO RUDNADOPIEWOK55-5900:19:18
120GONIA Katarzyna 215EKG Edyta KędzierskaBAWINOK55-5900:22:39
121ŚWISŁOCKA Ewa 210FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOK55-5900:24:13
122GARGANISZ Ewa 200OLIMPIA OSOWASOPOTK55-5900:22:43
123NERC Dorota 145RUMIAK60-6400:21:30
124WIŚNIOWSKA Renata 186GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK60-6400:20:03
125SOROKA Teresa 214NW PASŁĘKPASŁĘK K60-6400:19:57
126GAŁKOWSKA Elżbieta 91MARSZ PO ZDROWIETUCZNOK65-6900:18:41
127GRYGOROWICZ Teresa 103KGHM METRACO RUDNALUBINK65-6900:19:29
128ŚLUSARCZYK Danuta 173WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK65-6900:23:44
129TURZYŃSKA-STOPA Maria 182BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK65-6900:20:10
130KUBICA Alicja 129GDAŃSKK65-6900:20:08
131ANGIELCZYK Małgorzata 72MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK70-7400:20:17
132SZYMAŃSKA Lucyna 171XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK70-74100:20:21
133KURZAWSKA Jolanta 132KGHM METRACO RUDNALUBINK70-7400:18:43
134PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 151GOWINOK70-7400:21:57
135WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 192KGHM METRACO RUDNALUBINK75-7900:21:45
136OWCZAREK Henryka 147MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK75-7900:23:10
137LUBAŃSKA Leokadia 136SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(A)A00:20:10
138PIETRZYK Anna 153KALISZ POMORSKIK-Niepełnosprawni(A)A00:19:47
139SZAŁAJ Anna 165KGHM METRACO RUDNALUBINK-Niepełnosprawni(B)B00:19:44
140PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia 66JEZIERZEK-Niepełnosprawni(B)B00:20:35
141PRZYBORKIEWICZ Gosia 157PIERNIKI TORUŃTORUŃK-Niepełnosprawni(A)A00:23:04
142PRZYBYLSKA Aleksandra 158ELITE TEAMGDYNIAK-Niepełnosprawni(B)B00:22:06
143TOWARNICKA Izabela 181DAMROKI¸ 19/5K-Niepełnosprawni(B)B100:19:40
Znaleziono 143 wynik(ów)