OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING - 5 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Olimpia Osowa
Data : 2021-09-12
Miejsce : Gdańsk
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 151
Wystartowało : 143
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 143
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 2.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaNSŻół. kartkiCzer. kartki2.5km
     
1WITUCKI Jacek 188KS IDMAR RACING TEAMPOZNAŃM50-5400:14:15
2MARCZAK Tomasz 141KS IDMAR RACING TEAMALEKSANDRIA IM18-2900:15:04
3BRZOZOWSKI Piotr 77AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-3900:15:07
4KRAJEWSKA Hanna 126LUKI TEAM POLANDPIŁAK18-2900:15:29
5WOROCH Roman 190KGHM METRACO RUDNADOPIEWOM60-6400:15:33
6KNITTER Michał 119BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:15:47
7GAJEWSKI Eugeniusz 90KGHM METRACO RUDNAGORZÓW WIELKOPOLSKIM60-6400:15:52
8HELWICH Stefan 107KGHM METRACO RUDNAWIELENM65-6900:15:53
9KOPCZEWSKI Dariusz 121WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINM55-59200:15:55
10PARZYBUT Jan 152POSTĘP PNIEWY TEAMPNIEWYM55-59100:15:56
11FRĄCKOWIAK Roman 89EKSPEDYCJA NORDIC TEAMSZCZECINWIELEŃM50-5400:15:59
12ŚWISŁOCKI Bogdan 177FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM55-59100:16:17
13PRZYBORKIEWICZ Kriss 156PIERNIKI TORUŃTORUŃM45-4900:16:21
14CZŁAPSKI Krzysztof 82NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-5900:16:24
15KLAWCZYŃSKI Marcin 118AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM18-2900:16:29
16MAŚLANKA Jacek 142SŁUPSKM55-5900:16:29
17TOPOREK Rafał 180POLIPACK TEAM GWEPRZODKOWOM-Niepełnosprawni(B)B00:16:33
18OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 146EKSPEDYCJA NORDIC TEAMSZCZECINWIELEŃK50-54100:16:37
19KUŚMIEREK Mateusz 135BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-29100:16:39
20MAŚLANKA Iwona 143MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK50-5400:16:48
21SANIUK Edward 162FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70-7400:16:49
22KRUGIOŁKA Grzegorz 127AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM30-3900:16:53
23WOJTCZAK Urszula 189CZAPELKICZAPLINEKK40-4400:16:55
24KOWNACKI Bartłomiej 125LASOWICE WIELKIEM40-44100:17:00
25GĄGÓŁ Krzysztof 92KGHM METRACO RUDNAGŁOGÓWM40-4400:17:00
26GIERSZEWSKI Arkadiusz 95CHOJNICEM40-4400:17:02
27POKŁADOWSKA Joanna 154WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK45-49100:17:03
28JÓŹWIAK Marianna 109SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-4900:17:08
29PARCHEM Jarosław 212OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM45-49200:17:14
30WALCZAK Ryszard 183ZIELONA GÓRAM70-7400:17:16
31GODZIŃSKA Dorota 97BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOK40-44100:17:23
32SZYMAŃSKI Stefan 172SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKKIEŹLINYM70-7400:17:29
33KASPRZAK Tadeusz 114BRAKOSIEKM-Niepełnosprawni(A)A00:17:40
34TOMCZYK Edward 179MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM70-7400:17:45
35GIBAS Asia 93BAŻANT NW ELBLĄGELBLĄGK40-4400:17:46
36RYCĄBEL Bogdan 161LICZEM50-5400:17:53
37GUJDA Janusz 104JAROSŁAWSKIE WŁÓCZYKIJEPRZEWORSKM45-4900:17:55
38ZAWADZKI Krzysztof 194WETERANZIELONA GORAM65-6900:17:59
39GÓRAL Andrzej 100KGHM METRACO RUDNABYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(A)A00:18:03
40STACHOWICZ Marcin 164BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM30-3900:18:06
41WITUCKA Karolina 187POZNAŃK-Dzieci100:18:11
42SZYBUT Weronika 170POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-Dzieci00:18:13
43PAWLAK Sebastian 209OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM45-4900:18:19
44WALCZAK Grzegorz 184NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASM45-4900:18:30
45CIESIELSKI Krzysztof 79FAST WALKERGNIEZNOM65-6900:18:32
46BARTOSIEWICZ Włodzimierz 73FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM65-6900:18:32
47GRYGOROWICZ Bogdan 102KGHM METRACO RUDNALUBINM-Niepełnosprawni(B)B00:18:34
48GUTOWSKA Magdalena 105PAUL TEAMMALBORKK45-4900:18:34
49DAROSZEWSKA Krystyna 83SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-6400:18:35
50GAŁKOWSKA Elżbieta 91MARSZ PO ZDROWIETUCZNOK65-6900:18:41
51KURZAWSKA Jolanta 132KGHM METRACO RUDNALUBINK70-7400:18:43
52KĘPA Andrzej 116FAMILY TEAM KĘPA SPORTKOSZALINM70-7400:18:45
53FRANCZAK Dariusz 88NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-5900:18:52
54PALUCH Paweł 150AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM55-5900:18:53
55KUSIAK Włodzimierz 133SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKGDAŃSKM70-7400:18:54
56GIBAS Sławek 94BAŻANT NW ELBLĄGELBLĄGM40-44100:18:58
57SAPUŁA Wiktoria 163LUBLINK18-2900:19:01
58ŚLUSARCZYK Grzegorz 175WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-4900:19:02
59RUSINOWICZ Andrzej 160DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM75-7900:19:05
60SZEREMENT Katarzyna 166USTKAK40-4400:19:12
61KIERSNOWSKI Henryk 117DZIADKOWY KLUB SPORTOWYGDAŃSKM75-7900:19:14
62MALKIEWICZ Małgorzata 139SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWIERSZYNOK55-5900:19:16
63FORC Mikołaj 208OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM-Dzieci00:19:17
64WOROCH Jolanta 191KGHM METRACO RUDNADOPIEWOK55-5900:19:18
65KĘDZIERSKA Edyta 115EKG TEAM ❤️GDAŃSKK45-4900:19:19
66BRZEZIŃSKI Jan 199OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM-Dzieci00:19:20
67SZWAT Marta 168PRUSZCZ GDAŃSKIK30-3900:19:20
68MACKO Michał 138WYCHODZĘ Z KIJAMIMANOWOM-Dzieci00:19:22
69GÓRSKA Ilona 101GDYNIAK45-49100:19:23
70GRYGOROWICZ Teresa 103KGHM METRACO RUDNALUBINK65-6900:19:29
71KNITTER Zofia 120BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci00:19:33
72OCHOCKA Patrycja 206OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK40-4400:19:36
73TOWARNICKA Izabela 181DAMROKI¸ 19/5K-Niepełnosprawni(B)B100:19:40
74GUTOWSKI Paweł 106PAUL TEAMMALBORKM-Niepełnosprawni(A)A00:19:41
75NOWAK-MARKANICZ Katarzyna 207OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK50-5400:19:42
76SZAŁAJ Anna 165KGHM METRACO RUDNALUBINK-Niepełnosprawni(B)B00:19:44
77KASPEREK Edyta 113NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-4400:19:46
78PIETRZYK Anna 153KALISZ POMORSKIK-Niepełnosprawni(A)A00:19:47
79PIĄTKOWSKI Józef 197KGHM METRACO RUDNAPOLKOWICEM75-7900:19:53
80KUŚMIEREK Beata 134BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK45-4900:19:54
81KAROLEWSKA Katarzyna 112PIERNIKI TORUŃTORUŃK40-4400:19:55
82SOROKA Teresa 214NW PASŁĘKPASŁĘK K60-6400:19:57
83JASTRZĘBSKA-MACKO Marta 108WYCHODZĘ Z KIJAMIMANOWOK30-3900:20:02
84WIŚNIOWSKA Renata 186GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK60-6400:20:03
85ŚLUSARCZYK Karolina 174WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Jun.00:20:04
86ADAMOWICZ Andrzej 71ŁÓDŹM75-7900:20:05
87SZPERLAK Justyna 167GDAŃSKK30-39100:20:05
88GONIA Krzysztof 98TO MY!BANINOM55-5900:20:07
89KUBICA Alicja 129GDAŃSKK65-6900:20:08
90BIEGAJŁO Piotr 74ZDROWOPIJPABIANICEM50-5400:20:10
91TURZYŃSKA-STOPA Maria 182BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK65-6900:20:10
92LUBAŃSKA Leokadia 136SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(A)A00:20:10
93ANGIELCZYK Małgorzata 72MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK70-7400:20:17
94KOSTRZEWA Maciek 27NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-5400:20:20
95KLECZKOWSKA Anna 201OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK40-4400:20:21
96SZYMAŃSKA Lucyna 171XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK70-74100:20:21
97WYPYCH Aneta 193NW CZŁAPSKI TEAMŁOMIANKIK45-4900:20:25
98BIEGAJŁO Małgorzata 75PABIANICEK50-5400:20:29
99RUDNIK Natalia 159BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:20:34
100KOSTRZEWA Ela 124NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-5400:20:34
101PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia 66JEZIERZEK-Niepełnosprawni(B)B00:20:35
102JÓŹWIAK Łukasz 111SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)B00:20:40
103CZAJA Wiesław 80GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM55-5900:20:41
104KURCZ Barbara 131WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK50-5400:20:46
105GÓRA Beata 99WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDAŃSKK50-5400:20:49
106BALCERAK Grażyna 218Olimpia GdańskCHWASZCZYNOK50-5400:20:53
107KALSKI Eugeniusz 198OSOWAM70-7400:20:55
108RAMPCZYK Beata 213EKG EdytaGDAŃSKK40-4400:20:59
109TKACZYK Marzena 178WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK50-5400:21:11
110ZIELIŃSKI Jacek 195GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM65-6900:21:19
111ZAWALICH Magdalena 204OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK30-3900:21:19
112REHLIS Aleksander 211WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINM30-3900:21:22
113NERC Dorota 145RUMIAK60-6400:21:30
114DZIEMIANCZUK Kamila 86BUENASGDANSKK30-3900:21:34
115WIŚNIEWSKA-SZYTENHELM Iwona 202OLIMPIA OSOWAGDAŃSK K45-4900:21:45
116WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 192KGHM METRACO RUDNALUBINK75-7900:21:45
117LUBAŃSKI Tomasz 137SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM60-6400:21:53
118PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 151GOWINOK70-7400:21:57
119REMIZOWICZ-ŚWIGOST Olga 203OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK40-4400:22:02
120PRZYBYLSKA Aleksandra 158ELITE TEAMGDYNIAK-Niepełnosprawni(B)B00:22:06
121LUBIENIECKA Beata 219OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK30-3900:22:11
122PRACKA Katarzyna 155SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5400:22:15
123DĘBOWSKA Ewelina 205GDAŃSKK40-4400:22:17
124FORMALEWICZ Katarzyna 87WYCHODZĘ Z KIJAMIPARSOWOK50-54100:22:20
125GONIA Katarzyna 215EKG Edyta KędzierskaBAWINOK55-5900:22:39
126GARGANISZ Ewa 200OLIMPIA OSOWASOPOTK55-5900:22:43
127PRZYBORKIEWICZ Gosia 157PIERNIKI TORUŃTORUŃK-Niepełnosprawni(A)A00:23:04
128BRYLOWSKA Grażyna 76GDAŃSKK40-4400:23:07
129OWCZAREK Henryka 147MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK75-7900:23:10
130WALCZAK Henryk 185NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNAŃM80+00:23:23
131ŚLUSARCZYK Danuta 173WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK65-6900:23:44
132SZYBUT Roma 169POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-3900:23:46
133PAJĘCKI Adam 149PARAKULOS KOWALKOWALM-Niepełnosprawni(B)B00:23:56
134KULCZYCKI Jan 130SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKGDAŃSKM70-7400:23:58
135ŻUKOWSKA Ala 196GDAŃSKK40-4400:23:58
136ŚWISŁOCKA Ewa 210FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOK55-5900:24:13
137ŚLUSARCZYK Błażej 176WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM-Dzieci00:24:43
138JÓŹWIAK Dominik 110SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-2900:24:56
139KORZEC Anna 122LICZEK45-4900:25:39
140GONIA Karol 216EKG Edyta KędzierskaGDAŃSKM18-2900:26:43
141GILEWICZ Katarzyna 96GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK45-4900:26:57
142PRUSS-CZAJA Bożena 217GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK55-5900:26:57
143CZAPP Iwona 81GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK45-4900:26:58
Znaleziono 143 wynik(ów)