OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING - 5 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Olimpia Osowa
Data : 2021-09-12
Miejsce : Gdańsk
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 151
Wystartowało : 143
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 143
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MNSŻół. kartkiCzer. kartki2.5kmCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1WITUCKI Jacek 188KS IDMAR RACING TEAMPOZNAŃM50-541M 100:14:1500:29:08.70 5:4910,3
2MARCZAK Tomasz 141KS IDMAR RACING TEAMALEKSANDRIA IM18-291M 200:15:0400:30:49.50+00:01:406:099,7
3BRZOZOWSKI Piotr 77AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-391M 300:15:0700:31:17.75+00:02:096:159,6
4WOROCH Roman 190KGHM METRACO RUDNADOPIEWOM60-641M 400:15:3300:31:36.50+00:02:276:199,5
5KNITTER Michał 119BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-292M 500:15:4700:32:02.30+00:02:536:249,4
6KOPCZEWSKI Dariusz 121WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINM55-591M 6200:15:5500:32:06.90+00:02:586:259,3
7PARZYBUT Jan 152POSTĘP PNIEWY TEAMPNIEWYM55-592M 7100:15:5600:32:14.70+00:03:066:269,3
8GAJEWSKI Eugeniusz 90KGHM METRACO RUDNAGORZÓW WIELKOPOLSKIM60-642M 800:15:5200:32:21.50+00:03:126:289,3
9HELWICH Stefan 107KGHM METRACO RUDNAWIELENM65-691M 900:15:5300:32:22.20+00:03:136:289,3
10FRĄCKOWIAK Roman 89EKSPEDYCJA NORDIC TEAMSZCZECINWIELEŃM50-542M 1000:15:5900:32:22.30+00:03:136:289,3
11TOPOREK Rafał 180POLIPACK TEAM GWEPRZODKOWOM-Niepełnosprawni(B)1M 11B00:16:3300:32:54.40+00:03:456:349,1
12PRZYBORKIEWICZ Kriss 156PIERNIKI TORUŃTORUŃM45-491M 1200:16:2100:32:58.40+00:03:496:359,1
13ŚWISŁOCKI Bogdan 177FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM55-593M 13100:16:1700:33:01.55+00:03:526:369,1
14MAŚLANKA Jacek 142SŁUPSKM55-594M 1400:16:2900:33:23.95+00:04:156:409,0
15KLAWCZYŃSKI Marcin 118AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM18-293M 1500:16:2900:33:41.30+00:04:326:448,9
16SANIUK Edward 162FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70-741M 1600:16:4900:33:49.05+00:04:406:458,9
17CZŁAPSKI Krzysztof 82NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-595M 1700:16:2400:33:56.75+00:04:486:478,8
18KUŚMIEREK Mateusz 135BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-294M 18100:16:3900:34:03.20+00:04:546:488,8
19KRUGIOŁKA Grzegorz 127AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM30-392M 1900:16:5300:34:21.25+00:05:126:528,7
20GIERSZEWSKI Arkadiusz 95CHOJNICEM40-441M 2000:17:0200:34:23.50+00:05:146:528,7
21KOWNACKI Bartłomiej 125LASOWICE WIELKIEM40-442M 21100:17:0000:34:36.70+00:05:286:558,7
22GĄGÓŁ Krzysztof 92KGHM METRACO RUDNAGŁOGÓWM40-443M 2200:17:0000:34:49.90+00:05:416:578,6
23WALCZAK Ryszard 183ZIELONA GÓRAM70-742M 2300:17:1600:35:16.15+00:06:077:038,5
24SZYMAŃSKI Stefan 172SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKKIEŹLINYM70-743M 2400:17:2900:35:34.95+00:06:267:068,4
25KASPRZAK Tadeusz 114BRAKOSIEKM-Niepełnosprawni(A)1M 25A00:17:4000:35:47.20+00:06:387:098,4
26PARCHEM Jarosław 212OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM45-492M 26200:17:1400:35:48.15+00:06:397:098,4
27RYCĄBEL Bogdan 161LICZEM50-543M 2700:17:5300:36:02.20+00:06:537:128,3
28ZAWADZKI Krzysztof 194WETERANZIELONA GORAM65-692M 2800:17:5900:36:24.05+00:07:157:168,2
29TOMCZYK Edward 179MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM70-744M 2900:17:4500:36:34.00+00:07:257:188,2
30GUJDA Janusz 104JAROSŁAWSKIE WŁÓCZYKIJEPRZEWORSKM45-493M 3000:17:5500:36:38.70+00:07:307:198,2
31STACHOWICZ Marcin 164BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM30-393M 3100:18:0600:36:44.15+00:07:357:208,2
32GÓRAL Andrzej 100KGHM METRACO RUDNABYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(A)2M 32A00:18:0300:36:52.70+00:07:447:228,1
33PAWLAK Sebastian 209OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM45-494M 3300:18:1900:36:55.60+00:07:467:238,1
34GRYGOROWICZ Bogdan 102KGHM METRACO RUDNALUBINM-Niepełnosprawni(B)2M 34B00:18:3400:37:16.35+00:08:077:278,1
35BARTOSIEWICZ Włodzimierz 73FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM65-693M 3500:18:3200:37:30.10+00:08:217:308,0
36CIESIELSKI Krzysztof 79FAST WALKERGNIEZNOM65-694M 3600:18:3200:37:33.10+00:08:247:308,0
37WALCZAK Grzegorz 184NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASM45-495M 3700:18:3000:37:46.30+00:08:377:337,9
38FRANCZAK Dariusz 88NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-596M 3800:18:5200:37:54.30+00:08:457:347,9
39KĘPA Andrzej 116FAMILY TEAM KĘPA SPORTKOSZALINM70-745M 3900:18:4500:38:04.45+00:08:557:367,9
40GIBAS Sławek 94BAŻANT NW ELBLĄGELBLĄGM40-444M 40100:18:5800:38:06.20+00:08:577:377,9
41RUSINOWICZ Andrzej 160DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM75-791M 4100:19:0500:38:19.80+00:09:117:397,8
42KUSIAK Włodzimierz 133SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKGDAŃSKM70-746M 4200:18:5400:38:21.55+00:09:127:407,8
43PALUCH Paweł 150AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM55-597M 4300:18:5300:38:28.30+00:09:197:417,8
44ŚLUSARCZYK Grzegorz 175WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-496M 4400:19:0200:38:56.05+00:09:477:477,7
45KIERSNOWSKI Henryk 117DZIADKOWY KLUB SPORTOWYGDAŃSKM75-792M 4500:19:1400:39:00.85+00:09:527:487,7
46FORC Mikołaj 208OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM-Dzieci1M 4600:19:1700:39:19.40+00:10:107:517,6
47BRZEZIŃSKI Jan 199OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM-Dzieci2M 4700:19:2000:39:23.60+00:10:147:527,6
48MACKO Michał 138WYCHODZĘ Z KIJAMIMANOWOM-Dzieci3M 4800:19:2200:39:50.10+00:10:417:587,5
49PIĄTKOWSKI Józef 197KGHM METRACO RUDNAPOLKOWICEM75-793M 4900:19:5300:39:56.80+00:10:487:597,5
50GUTOWSKI Paweł 106PAUL TEAMMALBORKM-Niepełnosprawni(A)3M 50A00:19:4100:40:07.20+00:10:588:017,5
51ADAMOWICZ Andrzej 71ŁÓDŹM75-794M 5100:20:0500:40:19.15+00:11:108:037,4
52BIEGAJŁO Piotr 74ZDROWOPIJPABIANICEM50-544M 5200:20:1000:40:37.15+00:11:288:077,4
53JÓŹWIAK Łukasz 111SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)3M 53B00:20:4000:41:00.00+00:11:518:127,3
54GONIA Krzysztof 98TO MY!BANINOM55-598M 5400:20:0700:41:11.75+00:12:038:147,3
55KOSTRZEWA Maciek 27NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-545M 5500:20:2000:41:21.85+00:12:138:167,3
56CZAJA Wiesław 80GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM55-599M 5600:20:4100:41:27.30+00:12:188:177,2
57KALSKI Eugeniusz 198OSOWAM70-747M 5700:20:5500:42:13.25+00:13:048:267,1
58ZIELIŃSKI Jacek 195GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM65-695M 5800:21:1900:42:50.65+00:13:418:347,0
59REHLIS Aleksander 211WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINM30-394M 5900:21:2200:42:54.65+00:13:458:347,0
60LUBAŃSKI Tomasz 137SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM60-643M 6000:21:5300:43:31.55+00:14:228:426,9
61PAJĘCKI Adam 149PARAKULOS KOWALKOWALM-Niepełnosprawni(B)4M 61B00:23:5600:47:15.35+00:18:069:276,3
62WALCZAK Henryk 185NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNAŃM80+1M 6200:23:2300:47:26.20+00:18:179:296,3
63KULCZYCKI Jan 130SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKGDAŃSKM70-748M 6300:23:5800:48:06.30+00:18:579:376,2
64ŚLUSARCZYK Błażej 176WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM-Dzieci4M 6400:24:4300:50:01.90+00:20:5310:006,0
65JÓŹWIAK Dominik 110SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-295M 6500:24:5600:50:48.20+00:21:3910:095,9
66GONIA Karol 216EKG Edyta KędzierskaGDAŃSKM18-296M 6600:26:4300:54:05.30+00:24:5610:495,5
Znaleziono 66 wynik(ów)