OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING - 5 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Olimpia Osowa |
Data : | 2021-09-12 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 151 |
Wystartowało : | 143 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 143 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Mundurowi | M-Mundurowi | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | NS | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WITUCKI Jacek | 188 | KS IDMAR RACING TEAM | POZNAŃ | M50-54 | 00:14:15 | ||||
2 | MARCZAK Tomasz | 141 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:15:04 | ||||
3 | BRZOZOWSKI Piotr | 77 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | 00:15:07 | ||||
4 | WOROCH Roman | 190 | KGHM METRACO RUDNA | DOPIEWO | M60-64 | 00:15:33 | ||||
5 | KNITTER Michał | 119 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:15:47 | ||||
6 | GAJEWSKI Eugeniusz | 90 | KGHM METRACO RUDNA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M60-64 | 00:15:52 | ||||
7 | HELWICH Stefan | 107 | KGHM METRACO RUDNA | WIELEN | M65-69 | 00:15:53 | ||||
8 | KOPCZEWSKI Dariusz | 121 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | M55-59 | 2 | 00:15:55 | |||
9 | PARZYBUT Jan | 152 | POSTĘP PNIEWY TEAM | PNIEWY | M55-59 | 1 | 00:15:56 | |||
10 | FRĄCKOWIAK Roman | 89 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAMSZCZECIN | WIELEŃ | M50-54 | 00:15:59 | ||||
11 | ŚWISŁOCKI Bogdan | 177 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | M55-59 | 1 | 00:16:17 | |||
12 | PRZYBORKIEWICZ Kriss | 156 | PIERNIKI TORUŃ | TORUŃ | M45-49 | 00:16:21 | ||||
13 | CZŁAPSKI Krzysztof | 82 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:16:24 | ||||
14 | KLAWCZYŃSKI Marcin | 118 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M18-29 | 00:16:29 | ||||
15 | MAŚLANKA Jacek | 142 | SŁUPSK | M55-59 | 00:16:29 | |||||
16 | TOPOREK Rafał | 180 | POLIPACK TEAM GWE | PRZODKOWO | M-Niepełnosprawni(B) | B | 00:16:33 | |||
17 | KUŚMIEREK Mateusz | 135 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 1 | 00:16:39 | |||
18 | SANIUK Edward | 162 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M70-74 | 00:16:49 | ||||
19 | KRUGIOŁKA Grzegorz | 127 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M30-39 | 00:16:53 | ||||
20 | KOWNACKI Bartłomiej | 125 | LASOWICE WIELKIE | M40-44 | 1 | 00:17:00 | ||||
21 | GĄGÓŁ Krzysztof | 92 | KGHM METRACO RUDNA | GŁOGÓW | M40-44 | 00:17:00 | ||||
22 | GIERSZEWSKI Arkadiusz | 95 | CHOJNICE | M40-44 | 00:17:02 | |||||
23 | PARCHEM Jarosław | 212 | OLIMPIA OSOWA | GDAŃSK | M45-49 | 2 | 00:17:14 | |||
24 | WALCZAK Ryszard | 183 | ZIELONA GÓRA | M70-74 | 00:17:16 | |||||
25 | SZYMAŃSKI Stefan | 172 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | KIEŹLINY | M70-74 | 00:17:29 | ||||
26 | KASPRZAK Tadeusz | 114 | BRAK | OSIEK | M-Niepełnosprawni(A) | A | 00:17:40 | |||
27 | TOMCZYK Edward | 179 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70-74 | 00:17:45 | ||||
28 | RYCĄBEL Bogdan | 161 | LICZE | M50-54 | 00:17:53 | |||||
29 | GUJDA Janusz | 104 | JAROSŁAWSKIE WŁÓCZYKIJE | PRZEWORSK | M45-49 | 00:17:55 | ||||
30 | ZAWADZKI Krzysztof | 194 | WETERAN | ZIELONA GORA | M65-69 | 00:17:59 | ||||
31 | GÓRAL Andrzej | 100 | KGHM METRACO RUDNA | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(A) | A | 00:18:03 | |||
32 | STACHOWICZ Marcin | 164 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M30-39 | 00:18:06 | ||||
33 | PAWLAK Sebastian | 209 | OLIMPIA OSOWA | GDAŃSK | M45-49 | 00:18:19 | ||||
34 | WALCZAK Grzegorz | 184 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SUCHY LAS | M45-49 | 00:18:30 | ||||
35 | CIESIELSKI Krzysztof | 79 | FAST WALKER | GNIEZNO | M65-69 | 00:18:32 | ||||
36 | BARTOSIEWICZ Włodzimierz | 73 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M65-69 | 00:18:32 | ||||
37 | GRYGOROWICZ Bogdan | 102 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | B | 00:18:34 | |||
38 | KĘPA Andrzej | 116 | FAMILY TEAM KĘPA SPORT | KOSZALIN | M70-74 | 00:18:45 | ||||
39 | FRANCZAK Dariusz | 88 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:18:52 | ||||
40 | PALUCH Paweł | 150 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M55-59 | 00:18:53 | ||||
41 | KUSIAK Włodzimierz | 133 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | GDAŃSK | M70-74 | 00:18:54 | ||||
42 | GIBAS Sławek | 94 | BAŻANT NW ELBLĄG | ELBLĄG | M40-44 | 1 | 00:18:58 | |||
43 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 175 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 00:19:02 | ||||
44 | RUSINOWICZ Andrzej | 160 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M75-79 | 00:19:05 | ||||
45 | KIERSNOWSKI Henryk | 117 | DZIADKOWY KLUB SPORTOWY | GDAŃSK | M75-79 | 00:19:14 | ||||
46 | FORC Mikołaj | 208 | OLIMPIA OSOWA | GDAŃSK | M-Dzieci | 00:19:17 | ||||
47 | BRZEZIŃSKI Jan | 199 | OLIMPIA OSOWA | GDAŃSK | M-Dzieci | 00:19:20 | ||||
48 | MACKO Michał | 138 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | MANOWO | M-Dzieci | 00:19:22 | ||||
49 | GUTOWSKI Paweł | 106 | PAUL TEAM | MALBORK | M-Niepełnosprawni(A) | A | 00:19:41 | |||
50 | PIĄTKOWSKI Józef | 197 | KGHM METRACO RUDNA | POLKOWICE | M75-79 | 00:19:53 | ||||
51 | ADAMOWICZ Andrzej | 71 | ŁÓDŹ | M75-79 | 00:20:05 | |||||
52 | GONIA Krzysztof | 98 | TO MY! | BANINO | M55-59 | 00:20:07 | ||||
53 | BIEGAJŁO Piotr | 74 | ZDROWOPIJ | PABIANICE | M50-54 | 00:20:10 | ||||
54 | KOSTRZEWA Maciek | 27 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-54 | 00:20:20 | ||||
55 | JÓŹWIAK Łukasz | 111 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | B | 00:20:40 | |||
56 | CZAJA Wiesław | 80 | GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ | GDAŃSK | M55-59 | 00:20:41 | ||||
57 | KALSKI Eugeniusz | 198 | OSOWA | M70-74 | 00:20:55 | |||||
58 | ZIELIŃSKI Jacek | 195 | GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ | GDAŃSK | M65-69 | 00:21:19 | ||||
59 | REHLIS Aleksander | 211 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | M30-39 | 00:21:22 | ||||
60 | LUBAŃSKI Tomasz | 137 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M60-64 | 00:21:53 | ||||
61 | WALCZAK Henryk | 185 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | M80+ | 00:23:23 | ||||
62 | PAJĘCKI Adam | 149 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | M-Niepełnosprawni(B) | B | 00:23:56 | |||
63 | KULCZYCKI Jan | 130 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | GDAŃSK | M70-74 | 00:23:58 | ||||
64 | ŚLUSARCZYK Błażej | 176 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M-Dzieci | 00:24:43 | ||||
65 | JÓŹWIAK Dominik | 110 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:24:56 | ||||
66 | GONIA Karol | 216 | EKG Edyta Kędzierska | GDAŃSK | M18-29 | 00:26:43 |
Znaleziono 66 wynik(ów)