OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING KOSZALIN - 10 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Koszalin 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Koszalin 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-06-05 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 68 |
Wystartowało : | 59 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 59 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5km | Laps_5km 5km | 7.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KNITTER Tomasz | 27 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:15:45 | 00:32:12 | 00:49:18 | |||
2 | MARCZAK Tomasz | 35 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:15:19 | 00:31:06 | 00:47:16 | |||
3 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 115 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M18-29 | 00:17:23 | 00:36:26 | 00:55:41 | |||
4 | POŁUBIAK Paweł | 41 | SIECINO | M30-39 | 00:15:53 | 00:32:13 | 00:48:37 | ||||
5 | POLKOWSKI Piotr | 67 | NW CZŁAPSKI TEAM | M30-39 | 00:15:16 | 00:31:18 | 00:47:52 | ||||
6 | NOWACZYK Tomasz | 38 | MARSZ PO ZDROWIE | GNIEZNO | M40-49 | 00:18:23 | 00:38:02 | 00:57:45 | |||
7 | GODZIŃSKI Paweł | 16 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | M40-49 | 00:17:58 | 00:36:29 | 00:54:58 | |||
8 | ŚLUSARCZYK Marcin | 53 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-49 | 00:19:25 | 00:42:34 | 01:03:14 | |||
9 | ŚWIDEREK Marcin | 56 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M40-49 | 00:16:05 | 00:32:42 | 00:49:18 | |||
10 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 61 | FLUGGER | GDAŃSK | M40-49 | 00:16:58 | 00:34:52 | 00:52:59 | |||
11 | CHYRA Janusz | 7 | LUBLINIEC | M40-49 | 00:17:06 | 00:34:37 | 00:52:33 | ||||
12 | CHOJNACKI Paweł | 5 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | MIERZYN | M50-59 | 1 | 00:16:18 | 00:33:18 | 00:50:52 | ||
13 | CZŁAPSKI Krzysztof | 10 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:16:00 | 00:32:45 | 00:50:02 | |||
14 | KLIMCZAK Adam | 26 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:16:54 | 00:34:20 | 00:52:00 | |||
15 | FRANCZAK Dariusz | 14 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:18:35 | 00:37:46 | 00:57:21 | |||
16 | KUŚMIEREK Jan | 31 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M50-59 | 00:16:57 | 00:33:59 | 00:51:06 | |||
17 | JÓŹWIAK Łukasz | 20 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-59 | 00:20:31 | 00:41:20 | 01:02:21 | |||
18 | PALUCH Paweł | 40 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M50-59 | 00:18:51 | 00:38:16 | 00:57:54 | |||
19 | RADECKI Artur | 44 | CHODZĄCY BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | M50-59 | 00:16:23 | 00:33:40 | 00:51:03 | |||
20 | MĄDRY Grzegorz | 36 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 00:17:29 | 00:35:16 | 00:53:25 | |||
21 | PUSZKIEL Leszek | 43 | ZIELONA GÓRA | M60-69 | 1 | 00:15:49 | 00:32:16 | 00:49:09 | |||
22 | SIWAK Piotr | 46 | KGHM METRACO RUDNA | RUDNA | M60-69 | 1 | 00:15:56 | 00:32:39 | 00:49:43 | ||
23 | JANKOWSKI Grzegorz | 18 | STĘSZEW TEAM | WITOBEL | M60-69 | 00:18:21 | 00:37:16 | 00:56:40 | |||
24 | JUREK Adam | 22 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M60-69 | 1 | 00:15:46 | 00:32:19 | 00:49:10 | ||
25 | ŻAMOJCIN Marek | 65 | NORDICLUB SZCZECIN | SZCZECIN | M60-69 | 00:18:48 | 00:38:45 | 00:59:32 | |||
26 | BERESZKO Waldemar | 103 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | SOSNOWIEC | M60-69 | 1 | 00:18:24 | 00:37:39 | 00:57:12 | ||
27 | KRIGER Roman | 29 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | PAPOWO TORUŃSKIE | M60-69 | 00:18:21 | 00:37:29 | 00:56:40 | |||
28 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 55 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70+ | 1 | 00:17:54 | 00:36:30 | 00:55:53 | ||
29 | KACZMAREK Eugeniusz | 23 | SŁUPSK | M70+ | 2 | 00:17:17 | 00:35:02 | 00:53:20 | |||
30 | KĘPA Andrzej | 25 | FAMILY TEAM KĘPA SPORT | KOSZALIN | M70+ | 00:18:30 | 00:37:59 | 00:57:25 | |||
31 | SZYMAŃSKI Stefan | 52 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | KIEŹLINY | M70+ | 1 | 00:17:20 | 00:35:02 | 00:53:11 | ||
32 | BENZA Ewa | 4 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | 00:18:18 | 00:37:18 | 00:56:30 | |||
33 | TYLKA Edyta | 58 | CIDRY LOTAJOM | TARNOWSKIE GÓRY | K18-29 | 00:22:06 | 00:44:45 | 01:07:23 | |||
34 | FRANCZAK Małgorzata | 12 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | 00:18:09 | 00:36:53 | 00:55:38 | |||
35 | KNITTER Monika | 140 | POLANÓW | K30-39 | 00:19:20 | 00:39:21 | 00:59:07 | ||||
36 | STACHOWICZ Joanna | 48 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K30-39 | 00:18:36 | 00:37:25 | 00:56:30 | |||
37 | IGNASIAK Anna | 17 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | STARE | K30-39 | 1 | 00:21:23 | 00:43:21 | 01:05:29 | ||
38 | JUREK Kamila | 21 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | BIAŁOŚLIWIE | K30-39 | 00:19:55 | 00:41:30 | 01:03:44 | |||
39 | BROŻYNA Agata | 104 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K30-39 | 00:19:23 | 00:39:36 | 00:59:29 | |||
40 | LUDWICZAK Andżelika | 34 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K40-49 | 1 | 00:17:26 | 00:35:20 | 00:53:21 | ||
41 | PALIWODA Kasia | 39 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | MIERZYN | K40-49 | 00:18:17 | 00:37:30 | 00:57:16 | |||
42 | KASZUBA Adriana | 24 | KOSZALIN | K40-49 | 00:20:00 | 00:40:00 | 00:59:49 | ||||
43 | SZCZUDLIK Małgorzata | 51 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 1 | 00:17:37 | 00:35:31 | 00:53:19 | ||
44 | JANUR Wiesława | 19 | POZNAŃ | K40-49 | 00:18:24 | 00:37:33 | 00:56:55 | ||||
45 | BECHLER Zofia | 2 | GWIAZDY PÓŁNOCY | CEWLINO | K40-49 | 00:22:08 | 00:44:44 | 01:07:31 | |||
46 | WIECZORKOWSKA Dagmara | 60 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | K40-49 | 00:17:52 | 00:36:22 | 00:55:10 | |||
47 | WYSOCKA Bernadeta | 62 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K40-49 | 00:20:08 | 00:41:15 | 01:02:48 | |||
48 | KUŁAKOWSKA Halina | 30 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K40-49 | 1 | 00:18:15 | 00:37:05 | 00:55:47 | ||
49 | DUSZA Anna | 11 | SZCZECIN | K50-59 | 00:20:18 | 00:41:46 | 01:03:26 | ||||
50 | JĘDRASIAK Renata | 66 | KGHM METRACO RUDNA | K50-59 | 00:17:03 | 00:34:31 | 00:51:59 | ||||
51 | FRANCZAK Anna | 13 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 00:21:12 | 00:42:40 | 01:03:51 | |||
52 | KREFT Barbara | 28 | PARCHOWO | K50-59 | 00:18:40 | 00:37:38 | 00:56:56 | ||||
53 | POSTEK Danuta | 42 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:20:08 | 00:40:30 | 01:01:02 | |||
54 | ZIÓŁKOWSKA Ewa | 63 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-59 | 1 | 00:21:01 | 00:42:37 | 01:04:39 | ||
55 | CZEKRYSZEW Małgorzata | 9 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-59 | 00:23:32 | 00:47:55 | 01:12:42 | |||
56 | CHOLEWKA Jolanta | 6 | MARSZ PO ZDROWIE | KOSTRZYN WLKP | K60-69 | 1 | 00:20:53 | 00:42:55 | 01:05:00 | ||
57 | MIŚKOWICZ Anna | 37 | NESSI TIME BIAŁA | GŁOGÓWEK | K60-69 | 00:18:46 | 00:38:16 | 00:58:03 | |||
58 | CZAJKA Urszula | 8 | RUMIA | K60-69 | 1 | 00:18:14 | 00:37:04 | 00:56:27 | |||
59 | STOLTMANN Helena | 196 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-69 | 00:18:21 | 00:37:46 | 00:58:38 |
Znaleziono 59 wynik(ów)