OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI PAR NORDIC WALKING - 21,1 KM
Otwarte Mistrzostwa Polski Par Nordic Walking
Otwarte Mistrzostwa Polski Par Nordic Walking
Organizator : | Gmina Biały Bór, PZNW |
Data : | 2021-10-09 |
Miejsce : | Biały Bór |
Dystans : | 21,1km km |
Zgłoszonych : | 27 |
Wystartowało : | 27 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 27 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Żeńska 60+ | Małżeństwa | Mieszana | Mieszana 60+ | Żeńska | Męska | Męska 60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Kategoria | Małżeństwa | 5.3km | 10.6km | 15.8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJTOWICZ Tomasz NIEPOKÓJ Radosław | 21 | GMINA MIEJSCE PIASTOWE | WIDACZ / WROCANKA | Męska | Męska | 00:32:05 | 01:03:56 | 01:36:10 | ||
2 | KNITTER Tomasz KNITTER Michał | 26 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | Męska | Męska | 00:32:51 | 01:04:55 | 01:39:38 | ||
3 | ANDRUSZKIEWICZ Grzegorz ANDRUSZKIEWICZ Paweł | 19 | SZCZECINEK | Męska | Męska | 00:45:46 | 01:27:03 | 02:07:09 | |||
4 | REHLIS Aleksander DOBRZYŃSKI Adam | 20 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | Męska | Męska | 00:45:37 | 01:30:17 | 02:19:39 | ||
5 | HELWICH Stefan GAJEWSKI Eugeniusz | 28 | KGHM METRACO RUDNA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Męska 60+ | Męska 60+ | 00:32:56 | 01:07:21 | 01:40:23 | ||
6 | PRACKA Katarzyna PRACKI Zbigniew | 15 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | Mieszana | Mieszana | M | 00:49:22 | 01:32:46 | 02:21:37 | |
7 | JÓŹWIAK Marianna JÓŹWIAK Łukasz | 16 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | Mieszana | Mieszana | M | 00:36:49 | 01:20:16 | 01:59:57 | |
8 | KUŚMIEREK Beata KUŚMIEREK Jan | 24 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | Mieszana | Mieszana | M | 00:39:50 | 01:13:18 | 01:52:37 | |
9 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela FRĄCKOWIAK Roman | 14 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | Mieszana | Mieszana | M | 00:35:23 | 01:09:00 | 01:46:15 | |
10 | GODZIŃSKI Paweł GODZIŃSKA Dorota | 17 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | Mieszana | Mieszana | M | 00:36:37 | 01:13:40 | 01:51:36 | |
11 | STACHOWICZ Joanna STACHOWICZ Marcin | 25 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | Mieszana | Mieszana | M | 00:35:16 | 01:12:16 | 01:48:38 | |
12 | JĘDRASIAK Renata SIWAK Piotr | 27 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | Mieszana | Mieszana | 00:34:46 | 01:09:23 | 01:43:37 | ||
13 | GRABOWSKA Bożena GRABOWSKI Jacek | 35 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | Mieszana | Mieszana | M | 00:40:32 | 01:16:23 | 01:58:22 | |
14 | WIŚNIEWSKI Sławomir KUŁAKOWSKA Halina | 36 | FLUGGER / KATOWICKI NORDIC WALKING | GDAŃSK | Mieszana | Mieszana | 00:37:42 | 01:12:11 | 01:50:11 | ||
15 | ŁUKASIK Michał ZAKRZEWSKA Iwona Katarzyna | 69 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | Mieszana | Mieszana | 00:39:00 | 01:16:48 | 01:56:41 | ||
16 | MAŁYSZEWICZ Teresa MAŁYSZEWICZ Andrzej | 29 | BIAŁY BÓR | Mieszana | Mieszana | M | 00:45:24 | 01:26:32 | 02:10:26 | ||
17 | SMARSZCZ Wiesław SMARSZCZ Grażyna | 18 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | Mieszana 60+ | Mieszana 60+ | M | 00:41:03 | 01:18:42 | 01:59:59 | |
18 | KURZAWSKA Jolanta STAWNIAK Karol | 23 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | Mieszana 60+ | Mieszana 60+ | 00:38:18 | 01:16:38 | 01:57:14 | ||
19 | KRAWCZYK Dorota RUSINOWICZ Andrzej | 22 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | Mieszana 60+ | Mieszana 60+ | 00:39:16 | 01:18:35 | 01:59:17 | ||
20 | MARCZAK Krzysztof WÓJCIK Barbara | 32 | LUKI TEAM POLAND | BEŁCHATÓW | Mieszana 60+ | Mieszana 60+ | 00:37:53 | 01:12:58 | 01:51:16 | ||
21 | KRIGER Roman DAROSZEWSKA Krystyna | 34 | PAPOWO TORUŃSKIE | Mieszana 60+ | Mieszana 60+ | 00:38:37 | 01:16:03 | 01:55:56 | |||
22 | KREFFT Barbara POSTEK Danuta | 30 | GRZECZNE DZIEWCZYNKI | POZNAŃ | Żeńska | Żeńska | 00:38:49 | 01:18:14 | 01:57:36 | ||
23 | GABRIEL Wioleta KORPAL Grażyna | 31 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | Żeńska | Żeńska | 00:44:23 | 01:29:23 | 02:13:49 | ||
24 | MIELCZAREK Monika MICHALAK Anna | 39 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | Żeńska | Żeńska | 00:43:05 | 01:26:57 | 02:09:18 | ||
25 | LATOS Małgorzata FORMALEWICZ Katarzyna | 33 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | Żeńska | Żeńska | 00:44:59 | 01:28:59 | 02:14:01 | ||
26 | SZYMSKA Małgorzata KRAJEWSKA Hanna | 37 | LUKI TEAM POLSKA | SZCZECIN | Żeńska | Żeńska | 00:36:11 | 01:09:53 | 01:46:07 | ||
27 | TKACZYK Marzena ADAMOWICZ Renata | 68 | KOSZALIN | Żeńska | Żeńska | 00:42:02 | 01:27:04 | 02:09:10 |
Znaleziono 27 wynik(ów)