Organizator : | Stowarzyszenie Studiów i Analiz Bezpieczeństwa |
Data : | 2022-05-14 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 80 |
Wystartowało : | 74 |
Nie ukończyło : | 74 |
Ukończyło : | 0 |
Na trasie : | 74 |
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna 1 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BUCZAK Anna | 13 | - | WARSZAWA | K-OPEN | ||
2 | KŁOPOCKA Marta | 8 | ENERGY FITNESS | ŁÓDŹ | K-OPEN | ||
3 | KŁOPOCKI Krzysztof | 6 | ENERGY | ŁÓDŹ | M-OPEN | ||
Poniżej dystansu minimalnego: 5,0 km | |||||||
4 | KONARSKI Łukasz | 3 | KRAV MAGA MOKOTÓW | WARSZAWA | M-OPEN | ||
5 | BABIARCZUK Marcin | 38 | ZACHODNIOPOMORSKIE ŚLEDZIE | NOWOGARD | M-OPEN | ||
6 | STĘPNIAK-OPALIŃSKA Marta | 22 | BRAK | GDAŃSK | K-OPEN | ||
7 | JABŁOŃSKI Grzegorz | 27 | BRAK | GDAŃSK | M-OPEN | ||
8 | MADEJA Aleksandra | 16 | MGB | BYTOM | K-OPEN | ||
9 | KOMOROWSKA Anita | 56 | - | GDYNIA | K-OPEN | ||
10 | OLEJNICZAK Lukasz | 67 | OLEY | BRACKNELL | M-OPEN | ||
11 | HUTYRA Tomasz | 33 | NIEZRZESZONY | WROCŁAW | M-OPEN | ||
12 | NIERZWICKI Jacek | 70 | PUMA | KAJKOWO | M-OPEN | ||
13 | TKACZYK Paweł | 28 | MARSZ ŚLEDZIA | WARSZAWA | M-OPEN | ||
14 | NOWOSAD Agnieszka | 23 | PRZYJACIÓŁ | WARSZAWA | K-OPEN | ||
15 | MARKIEWICZ Amadeusz | 12 | EZT | BOLESŁAWIEC | M-OPEN | ||
16 | GUDOWSKI Robert | 11 | GUDOS | JELENIA GÓRA | M-OPEN | ||
17 | WĘGRZYŃSKI Paweł | 35 | KRAKÓW | M-OPEN | |||
18 | KURKOWSKA Marta | 66 | 5 | OPOLE | K-OPEN | ||
19 | STARZYK Roman | 45 | STELOVEMORSY | CIELE | M-OPEN | ||
20 | CZESNOWSKI Grzegorz | 44 | MARSZ ŚLEDZIA | GDAŃŚK | M-OPEN | ||
21 | WĘGIELEWSKA Joanna | 1 | ASIA | BYDGOSZCZ | K-OPEN | ||
22 | RADOŁA Marcin | 10 | BEZKLUBOWIEC | KATOWIVE | M-OPEN | ||
23 | PRZEBIĘDA Joanna | 30 | BRAK | GDYNIA | K-OPEN | ||
24 | DĘBOWSKA Marta | 21 | WODNICZEK SZUWAREK 2022 | WARSZAWA | K-OPEN | ||
25 | TKACZYK Marzena | 47 | SARBINOWSKIE MORSY | KOSZALIN | K-OPEN | ||
26 | ГНАТЮК Коля | 54 | PĘPOWO | PĘPOWO | M-OPEN | ||
27 | TROC Marek | 61 | BIR | BIELSK PODLASKI | M-OPEN | ||
28 | KUBIAK Mateusz | 18 | MĘSKA STRONA RZECZYWISTOŚCI | OTWOCK | M-OPEN | ||
29 | PIĄTKOWSKI Michał | 2 | CROSSFIT MOKOTÓW | BRONISLAWOW | M-OPEN | ||
30 | BUBULA Katarzyna | 71 | STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT | WROCŁAW | K-OPEN | ||
31 | REJKOWSKI Mikołaj | 62 | DĘBOGÓRZE | DĘBOGÓRZE | M-OPEN | ||
32 | REJKOWSKA Natalia | 49 | KOSAKOWO | DĘBOGÓRZE | K-OPEN | ||
33 | MĘDYGRAŁ Krystian | 34 | WATAHA | WROCŁAW | M-OPEN | ||
34 | SZCZEPAŃSKA Joanna | 58 | KRAKOW | WĘGRZCE WIELKIE | K-OPEN | ||
35 | DROZDOWSKI Grzegorz | 41 | PRISJAKT POLAND | KRAKÓW | M-OPEN | ||
36 | MARYNCHYN Vadym | 65 | 5 | OPOLE | M-OPEN | ||
37 | KLEPACKI Maciej | 43 | KALER | WARSZAWA | M-OPEN | ||
38 | PAŚKO Krzysztof | 80 | ALPHA TECHNOLOGY | KRAKÓW | M-OPEN | ||
39 | WĘGIELEWSKI Szymon | 79 | - | BYDGOSZCZ | M-OPEN | ||
40 | PACYNIAK Ewa | 78 | MORSY TUCHOM | KARWIA | K-OPEN | ||
41 | SZYMAŃSKI Jakub | 19 | NEPTUN GDAŃSK | GDAŃSK | M-OPEN | ||
42 | HAWRO Karolina | 9 | BRAK | PRZEMYŚL | K-OPEN | ||
43 | TOMASZEWSKA Julita | 5 | COCO BONGO PINK CLUB | LEGIONOWO | K-OPEN | ||
44 | SKUBISZEWSKI Robert | 63 | INDYWIDUALNY | ŁĘCZNA | M-OPEN | ||
45 | GLINIAK Jacek | 24 | WODNICZEK SZUWAREK 2022 | WARSZAWA | M-OPEN | ||
46 | KASTELIK Marek | 50 | - | MYSLOWICE | M-OPEN | ||
47 | SOSNOWSKA Małgorzata | 52 | . | WARSZAWA | K-OPEN | ||
48 | BRZOZOWSKI Tomasz | 60 | NIEDOBIEGANY | CZARNA | M-OPEN | ||
49 | ŻABA Wojciech | 75 | ŻABA | KRAKÓW | M-OPEN | ||
50 | SYGUŁA Joanna | 26 | COCOBONGOPINKTEAM | WARSZAWA | K-OPEN | ||
51 | ZIÓŁKOWSKI Michał | 69 | GRUPA 5 | WARSZAWA | M-OPEN | ||
52 | SZYMAŃSKI Mariusz | 17 | NONAME | CHEŁMNO | M-OPEN | ||
53 | DRAGAN Karol | 48 | BRAK | GDYNIA | M-OPEN | ||
54 | RUMIAN Jakub | 77 | NIE DOTYCZY | KRAKÓW | M-OPEN | ||
55 | BOGOŃSKI Piotr | 14 | B4SPORT | MARKI | M-OPEN | ||
56 | PIĄTKOWSKA Karolina | 73 | BRONX RUNNING TEAM | BRONISŁAWÓW | K-OPEN | ||
57 | SERDEŃ Michał | 7 | ZGIERZOLUDY | ZGIERZ | M-OPEN | ||
58 | BIELA Celina | 46 | BIELAKI | WARSZAWA | K-OPEN | ||
59 | BIELA Wojciech | 68 | BIELAKI | WARSZAWA | M-OPEN | ||
60 | TRETYN Marek | 36 | ŚLEDZIE WARSZAWSKIE RAZ! | WARSZAWA | M-OPEN | ||
61 | WALIŁKO Michał | 37 | BRAK | GDAŃSK | M-OPEN | ||
62 | BIEDROŃ Artur | 40 | ERP HEART TEAM | WARSZAWA | M-OPEN | ||
63 | LETNIOWSKI Maciej | 20 | MASTERLEASE | KOWALE | M-OPEN | ||
64 | BROWIŃSKI Bartosz | 31 | BB | SOPOT | M-OPEN | ||
65 | NOWIK Miroslaw | 25 | PORTA ACTIVE TEAM | GDAŃSK | M-OPEN | ||
66 | FORMALEWICZ Kasia | 74 | SARBINOWSKIE MORSY | PARSOWO | K-OPEN | ||
67 | KUJAWSKA-NOWIK Marta | 64 | PORTA ACTIVE TEAM | KOWALE | K-OPEN | ||
68 | KASIŃSKI Bartosz | 59 | NIE DOTYCZY | KRAKÓW | M-OPEN | ||
69 | PARMA Katarzyna | 57 | BEZ KLUBU | RYBNIK | K-OPEN | ||
70 | DYNDUL Piotr | 55 | PĘPOWO | PĘPOWO | M-OPEN | ||
71 | LATOS Małgorzata | 39 | SARBINOWSKIE MORSY | KOSZALIN | K-OPEN | ||
72 | SOCHOCKI Sławomir | 29 | BRAK | SIERPC | M-OPEN | ||
73 | SKOWROŃSKA Paulina | 15 | B4SPORT | MARKI | K-OPEN | ||
74 | HNATOW Magdalena | 4 | REDA | REDA | K-OPEN |
Znaleziono 74 wynik(ów)