ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - MIELNO - 10KM - 10/2
Polish Nordic Walking Cup 10/2 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking
Data : 2022-05-01
Miejsce : Mielno
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 59
Wystartowało : 55
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 51
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.3km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiLaps_5km
5.3km
Czas
netto
10.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WOJTOWICZ Tomasz 49LUKI TEAM POLSKAWIDACZM30-391M 100:32:2401:06:04.35 6:139,6
2SKIBA Krzysztof 52KGHM METRACOLEGNICAM60-691M 200:33:1901:08:06.80+00:02:026:259,3
3MARCZAK Tomasz 26NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAALEKSANDRIA IM18-291M 300:33:0701:09:47.45+00:03:436:359,1
4KRAJEWSKA Hanna 20NORDIC WALKING NEW FOR YOU PIŁA/ LUKI TEAM POLANDPIŁAK18-291K 100:34:3301:09:49.90+00:03:456:359,1
5POŁUBIAK Paweł 58M30-392M 400:34:5501:10:25.95+00:04:216:389,0
6PRZYBORKIEWICZ Kriss 33PIERNIKI TORUNTORUŃM40-491M 500:35:0401:10:34.50+00:04:306:399,0
7PRZYSTARZ Grzegorz 34OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM50-591M 600:35:0401:10:45.25+00:04:406:409,0
8HELWICH Stefan 53KGHM METRACOWIELENM60-692M 700:35:1801:11:19.45+00:05:156:438,9
9ZACZYŃSKA-SKIBA Anna 51KGHM METRACOLEGNICAK40-491K 200:35:1301:11:47.20+00:05:426:468,9
10BIELECKA Zuzanna 4NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-492K 300:35:3501:12:18.55+00:06:146:498,8
11KOZŁOWSKI Piotr 19STARE KUROWOM50-592M 800:36:2301:12:50.95+00:06:466:528,7
12BIBKO Martin 3SPEEDBARKOSICEM40-492M 900:36:1201:13:39.45+00:07:356:568,6
13SIWAK Piotr 57KGHM METRACORUDNAM60-693M 1000:36:3001:13:43.10+00:07:386:578,6
14KABATA Jarosław 12NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYM50-593M 1100:36:0101:13:48.50+00:07:446:578,6
15WOJTASIŃSKI Daniel 48NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-493M 1200:36:5501:14:03.65+00:07:596:598,6
16BARTOSIEWICZ Łukasz 2LUKI TEAM POLSKAGDAŃSKM30-393M 1300:37:2701:14:05.40+00:08:016:598,6
17CHYRA Janusz 5NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM40-494M 1400:37:4101:14:09.15+00:08:046:598,6
18LABUS Marzena 24NORDIC SPORT 2021LUBLINIECK30-391K 400:37:0401:15:13.65+00:09:097:058,5
19MĄDRY Grzegorz 27KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-694M 1500:37:2501:15:58.10+00:09:537:108,4
20SZCZUDLIK Małgorzata 42KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-493K 500:38:3801:17:16.70+00:11:127:178,2
21ABRAMOWICZ Małgorzata 1EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK30-392K 600:38:2701:17:29.00+00:11:247:188,2
22JĘDRASIAK Renata 54KGHM METRACOLUBINK50-591K 700:37:5901:17:44.75+00:11:407:208,2
23SITKO Stanisław 37GRZYBOWOM50-594M 1600:39:2601:19:50.30+00:13:457:318,0
24KROMSKI Paweł 145NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZM50-595M 1700:39:3501:20:15.55+00:14:117:347,9
25KUŁAKOWSKA Halina 23KATOWICKI NORDIC WALKINGOLKUSZK40-494K 800:39:4501:21:09.10+00:15:047:397,8
26ŚLUSARCZYK Andrzej 44WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70+1M 18100:40:2201:21:25.15+00:15:207:407,8
27KOWACZ Agata 18SPEEDBARWAŁBRZYCHK40-495K 900:40:0101:21:32.00+00:15:277:417,8
28WIECZORKOWSKA Dagmara 47WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK50-592K 1000:40:0901:21:54.10+00:15:497:437,8
29CZMOCH Marian 8PUKS JEDYNKAŁOSICEM70+2M 1900:40:4701:22:01.05+00:15:567:447,8
30JARUGA Beata 10OŁAWAK40-496K 1100:41:1101:22:43.90+00:16:397:487,7
31CZAJKA Urszula 6RUMIAK60-691K 1200:40:3701:22:48.60+00:16:447:487,7
32KUBIAK Andrzej 21RUMIAM70+3M 2000:40:3301:22:49.95+00:16:457:487,7
33KĘPA Andrzej 15KOSZALINM70+4M 2100:41:4901:23:55.45+00:17:517:557,6
34KAROLAK Andrzej 14TRZEBIATÓWM60-695M 2200:41:2601:24:18.05+00:18:137:577,5
35SZEPCZYŃSKI Kamil 43SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM30-394M 2300:43:0201:26:07.10+00:20:028:077,4
36EWERTOWSKA Ewa 103NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZK50-593K 1300:42:4201:26:50.30+00:20:458:117,3
37ŁOPIŃSKI Aleksy 25FABRYKA NORDICA TRZCIANKAPIŁAM70+5M 2400:43:2501:27:16.55+00:21:128:137,3
38SOROKA-MITUŁA Grażyna 38SZCZECINK40-497K 14100:43:0701:27:27.60+00:21:238:157,3
39KUBIAK Maria 22RUMIAK70+1K 1500:43:1601:27:33.10+00:21:288:157,3
40NIEDŹWIEDZ Ewa 28BŁYSKAWICEKALISZ POMORSKIK60-692K 16100:42:5501:27:45.05+00:21:408:167,2
41CZŁAPSKI Krzysztof 7NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-596M 2500:39:5801:27:48.70+00:21:448:167,2
42PIEŃKOWSKA Urszula 30SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-498K 1700:43:1201:27:54.20+00:21:498:177,2
43DOROŻKO Dariusz 56GORZOW WIELKOPOLSKIM40-495M 2600:43:4101:29:03.50+00:22:598:247,1
44RODZIEWICZ Wioletta 35USTKAK50-594K 18200:44:3101:30:23.35+00:24:198:317,0
45WOJTYCZKA Alicja 50NORDIC SPORT 2021MYSŁOWICEK60-693K 1900:44:2101:30:36.55+00:24:328:327,0
46GŁYDA Maciej 9POZNAŃM60-696M 27100:43:3901:30:53.85+00:24:498:347,0
47KOSTRZEWA Maciek 16NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-597M 2800:47:3001:34:01.00+00:27:568:526,8
48STATNIK Genowefa 39GMINA SUCHY LASBIEDRUSKOK70+2K 2000:47:0001:35:42.35+00:29:389:016,6
49STATNIK Tomasz 40GMINA SUCHY LASBIEDRUSKOM60-697M 2900:47:0801:35:58.90+00:29:549:036,6
50KOSTRZEWA Ela 17NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-595K 2100:47:3101:36:09.10+00:30:049:046,6
51SAPUŁA Wiktoria 36NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWALUBLINK18-292K 2200:48:2901:36:33.10+00:30:289:066,6
52MOTYLIŃSKA Jolanta 249MIELNOK60-694K 2301:03:06+00:30:4211:545,0
53POKORSKA Katarzyna 31CHWALECICEK40-499K 24   
Niesklasyfikowani
DQNOWAK Wiesław 29UKS SKOCZEK SKOKISKOKIM60-691 DQ DQ  
JÓŹWIAK Dominik 11SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-2901:02:55 DNF DNF--
Znaleziono 55 wynik(ów)