ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - WASILKÓW - 10KM - 10/3
Polish Nordic Walking Cup 10/3 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking
Data : 2022-06-04
Miejsce : Wasilków
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 58
Wystartowało : 54
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 54
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Mundurowi | OPEN -K | OPEN -M | Drużynowa | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiLap 2.5km
2.5km
Laps_5km
5km
Lap 7.5km
7.5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1DZIEDIEWICZ Andrzej 13NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM40-491M 1100:14:2400:29:4200:45:0301:00:10.80 6:0110,0
2WOJTOWICZ Tomasz 51LUKI TEAM POLSKAWIDACZM30-391M 200:14:2600:29:4500:45:0601:00:16.30+00:00:056:0110,0
3MARCZAK Tomasz 32NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAALEKSANDRIA IM18-291M 300:15:0700:30:4200:46:3201:02:33.05+00:02:226:159,6
4SKIBA Krzysztof 44KGHM METRACOLEGNICAM60-691M 400:15:0600:30:4400:46:4601:02:46.30+00:02:356:169,6
5ZACZYŃSKA-SKIBA Anna 53KGHM METRACOLEGNICAK40-491K 100:15:3800:31:5800:48:1201:04:18.05+00:04:076:259,3
6KRAJEWSKA Hanna 26NORDIC WALKING NEW FOR YOU PIŁA/ LUKI TEAM POLANDPIŁAK18-291K 200:15:2400:31:4200:48:0101:04:47.35+00:04:366:289,3
7ŚWIDEREK Marcin 47NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM40-492M 500:15:5700:32:2800:49:0101:05:32.20+00:05:216:339,2
8BIELECKA Zuzanna 3NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-492K 300:15:4700:32:2100:49:1601:06:17.90+00:06:076:379,1
9RACIBORSKA Ewa 40ESJA TEAMWARSZAWAK40-493K 400:16:1500:33:0700:49:5501:06:21.30+00:06:106:389,0
10WOJTASIŃSKI Daniel 50NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-493M 600:15:5900:32:4700:49:5601:07:05.35+00:06:546:428,9
11KABATA Jarosław 23NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYM50-591M 7100:15:5400:32:4500:49:5301:07:08.10+00:06:576:428,9
12BIBKO Martin 2SPEEDBARKOSICEM40-494M 800:15:5700:32:5600:50:2401:07:11.40+00:07:006:438,9
13JUREK Adam 22KGHM METRACOLUBINM60-692M 900:15:5400:32:4700:50:0001:07:12.25+00:07:016:438,9
14CZŁAPSKI Krzysztof 10NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-592M 1000:16:0900:33:0300:50:1701:07:19.70+00:07:086:438,9
15SIWAK Piotr 43KGHM METRACORUDNAM60-693M 11100:16:0200:32:5500:50:0101:07:27.40+00:07:166:448,9
16LABUS Marzena 30NORDIC SPORT 2021LUBLINIECK30-391K 500:16:1000:33:2300:50:3501:07:48.00+00:07:376:468,8
17JĘDRASIAK Renata 19KGHM METRACOLUBINK50-591K 600:16:2100:33:3100:50:5901:08:50.50+00:08:396:538,7
18CHYRA Janusz 8NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM40-495M 1200:17:1200:34:4500:52:1901:09:47.50+00:09:366:588,6
19MĄDRY Grzegorz 33KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-694M 1300:16:3100:34:0300:52:0701:10:09.60+00:09:587:008,6
20HRYCIUK Waldemar 18TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM60-695M 1400:16:4900:34:2800:52:2801:10:29.65+00:10:187:028,5
21ABRAMOWICZ Małgorzata 1EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK30-392K 700:16:5900:34:4700:52:5401:10:48.05+00:10:377:048,5
22RADECKI Artur 41CHODZĄCY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM50-593M 1500:16:5100:34:4200:53:1301:12:30.30+00:12:197:158,3
23SZCZUDLIK Małgorzata 45KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-494K 800:17:1300:35:2300:53:5701:12:43.30+00:12:327:168,3
24PINIS Agnieszka 37NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-495K 900:17:2300:35:4100:54:3401:13:37.55+00:13:267:218,2
25CZMOCH Marian 11PUKS ŁOSICEŁOSICEM70+1M 1600:18:3100:37:0600:56:0001:14:56.05+00:14:457:298,0
26KOWACZ Agata 25SPEEDBARWAŁBRZYCHK40-496K 1000:17:5400:36:5200:56:1301:15:24.25+00:15:137:328,0
27ŚLUSARCZYK Andrzej 46WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70+2M 1700:18:3200:37:2700:56:1701:15:47.60+00:15:367:347,9
28KUŁAKOWSKA Halina 29KATOWICKI NORDIC WALKINGOLKUSZK40-497K 1100:18:1100:37:0500:56:3601:16:03.10+00:15:527:367,9
29CZAJKA Urszula 9RUMIAK60-691K 1200:18:2100:37:1500:56:3001:16:17.10+00:16:067:377,9
30FRANCZAK Małgorzata 14NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-292K 1300:18:2200:37:2200:56:4801:16:25.30+00:16:147:387,9
31FRANCZAK Dariusz 16NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-594M 1800:18:5400:38:0800:57:4801:17:31.30+00:17:207:457,7
32BIERĆ Jarosław 4CHODZĘBOLUBIĘBIAŁYSTOKM50-595M 1900:19:0200:38:0900:57:4901:17:32.10+00:17:217:457,7
33KUBIAK Andrzej 28RUMIAM70+3M 2000:18:3700:37:5300:58:0201:17:52.90+00:17:427:477,7
34PLEWIŃSKI Rafał 39NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABANINOM30-392M 21100:19:0300:38:5000:58:4701:19:22.30+00:19:117:567,6
35BIERYLO Dariusz 5ŚRÓDLESIEM60-696M 22100:19:5500:39:4300:59:5001:20:03.10+00:19:528:007,5
36KARASEWICZ Łukasz 187WASILKÓWM30-393M 23200:19:3600:39:4400:59:5601:20:24.90+00:20:148:027,5
37KUBIAK Maria 27RUMIAK70+1K 1400:19:3300:39:3900:59:4601:20:26.85+00:20:168:027,5
38PIEŃKOWSKA Urszula 36SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-498K 1500:19:0000:39:0701:00:5201:21:48.90+00:21:388:107,3
39KAMIANOWSKI Jan 24NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM70+4M 2400:19:2500:39:5201:00:5401:22:03.90+00:21:538:127,3
40PALUCH Paweł 35AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-596M 2500:19:3300:40:1201:00:5501:22:08.45+00:21:578:127,3
41JÓŹWIAK Łukasz 21SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-597M 26100:20:3600:41:1201:01:5201:22:31.15+00:22:208:157,3
42ŁAPIŃSKA Iwona 31CHODŹ Z NAMIBIAŁYSTOKK40-499K 1600:20:1000:41:1101:02:5301:24:21.85+00:24:118:267,1
43GRUSZKA Michal 17NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM40-496M 2700:20:3800:42:2201:04:1401:25:01.55+00:24:508:307,1
44SAPUŁA Wiktoria 42NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWALUBLINK18-293K 1700:21:0400:42:2701:03:5701:25:30.50+00:25:198:337,0
45WOJTYCZKA Alicja 52NORDIC SPORT 2021MYSŁOWICEK60-692K 18100:20:1000:41:5001:03:5201:25:37.65+00:25:268:337,0
46KLIMASZEWSKA Ewa 56JUROWCEK40-4910K 19200:20:4400:41:4601:04:0101:25:43.95+00:25:338:347,0
47WEZA Krzysztof 57BIAŁYSTOKM30-394M 2800:20:3600:42:0401:03:3001:25:46.50+00:25:358:347,0
48FRANCZAK Anna 15NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-592K 2000:20:5400:42:4001:04:3001:26:34.85+00:26:248:396,9
49BONKOWSKA Barbara 20SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-593K 21100:21:1600:43:4401:06:2201:29:08.30+00:28:578:546,7
50ŚWIRYDOWICZ Ewa 48CHODŹ Z NAMIBIAŁYSTOKK40-4911K 22100:21:2000:43:3801:06:4701:29:12.95+00:29:028:556,7
51NIELIPIŃSKA Mariola 34CBL BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKK50-594K 2300:22:3600:45:4501:09:0901:31:28.95+00:31:189:086,6
52DOŻYNKA Grażyna 12CHODZĘ BO LUBIĘ BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKK40-4912K 2400:22:3600:45:4601:09:1001:32:55.70+00:32:449:176,5
53PLEWA Halina 38HAJNÓWKAK60-693K 2500:22:0900:45:4401:09:2901:33:49.70+00:33:389:226,4
54BURA Renata 6HAJNÓWKAK40-4913K 2600:22:4300:46:1901:09:3301:34:24.55+00:34:139:266,4
Znaleziono 54 wynik(ów)