ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - WASILKÓW - 5KM - 10/3
Polish Nordic Walking Cup 10/3 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking
Data : 2022-06-04
Miejsce : Wasilków
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 113
Wystartowało : 104
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 102
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiLaps_2,5km
2.5km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WOJTOWICZ Tomasz 179LUKI TEAM POLSKAWIDACZM30-391M 100:14:2600:29:21.40 6:229,4
2MARCZAK Tomasz 129NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAALEKSANDRIA IM18-291M 200:14:2600:29:44.25+00:00:226:279,3
3STĘPAK Piotr 160LUKI TEAM POLSKATARNÓWM18-292M 300:14:5600:30:17.15+00:00:556:359,1
4CYRUS Bogdan 89SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM50-541M 400:14:5200:30:18.50+00:00:576:359,1
5DZIEDIEWICZ Andrzej 98NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM40-441M 500:14:5900:31:10.35+00:01:486:468,9
6SKIBA Krzysztof 158KGHM METRACOLEGNICAM60-641M 600:15:3200:31:25.15+00:02:036:498,8
7WILUSZ Erwina 177LUKI TEAM POLSKA/VINGBERG POLSKAIWONICZ-ZDRÓJK30-391K 100:15:2100:31:27.25+00:02:056:508,8
8ROŻYNEK Miron 155KGHM METRACOWROCŁAWM55-591M 700:15:3700:31:33.45+00:02:126:518,7
9WOROCH Roman 180KGHM METRACODOPIEWOM60-642M 8100:15:3600:31:42.15+00:02:206:538,7
10NOSAL Marek 134LUBLINM50-542M 900:15:4100:31:58.25+00:02:366:568,6
11OLSZAŃSKI Karol 138FEAR THE RETURNKRAKÓWM45-491M 1000:15:3700:32:05.70+00:02:446:588,6
12BIBKO Martin 83SPEEDBARKOSICEM45-492M 1100:15:5100:32:06.65+00:02:456:588,6
13ZACZYŃSKA-SKIBA Anna 182KGHM METRACOLEGNICAK40-441K 200:15:5200:32:17.75+00:02:567:018,5
14ŚWIDEREK Marcin 173NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM45-493M 1200:15:5500:32:24.85+00:03:037:028,5
15MAŚLANKA Jacek 131SŁUPSKM55-592M 1300:15:5700:32:26.10+00:03:047:038,5
16PARZYBUT Jan 143POSTĘP PNIEWY TEAMPNIEWYM55-593M 1400:16:0700:32:26.55+00:03:057:038,5
17BIELECKA Zuzanna 84NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-442K 300:16:0200:32:32.75+00:03:117:048,5
18FRĄCKOWIAK Roman 101EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM50-543M 1500:15:5700:32:42.60+00:03:217:068,4
19WOJTASIŃSKI Daniel 178NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-442M 1600:16:1700:33:08.70+00:03:477:128,3
20BREWKA Joachim 86NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM55-594M 1700:16:2200:33:10.80+00:03:497:128,3
21CZŁAPSKI Krzysztof 91NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-595M 1800:16:2500:33:49.60+00:04:287:218,2
22JĘDRASIAK Renata 194KGHM METRACOLUBINK55-591K 400:16:5500:34:09.00+00:04:477:258,1
23MAŚLANKA Iwona 130MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK50-541K 500:17:0000:34:38.15+00:05:167:318,0
24CHYRA Janusz 87NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM45-494M 1900:17:0200:34:41.30+00:05:197:328,0
25CIEŚLUK Marcin 88NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Niepełnosprawni(A)1M 2000:17:1800:34:42.60+00:05:217:328,0
26OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 136EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃK50-542K 600:17:1100:34:50.15+00:05:287:347,9
27HRYCIUK Waldemar 184TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM60-643M 2100:17:2200:34:53.85+00:05:327:357,9
28SZCZUDLIK Małgorzata 161KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-443K 700:17:1500:35:08.20+00:05:467:387,9
29ŚLUSARCZYK Marcin 167WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-443M 2200:16:5800:35:09.20+00:05:477:387,9
30MĄDRY Grzegorz 132KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-644M 2300:17:2300:35:28.85+00:06:077:427,8
31PINIS Agnieszka 145NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK45-491K 800:17:3400:35:42.00+00:06:207:457,7
32DUSZEŃKO Zygmunt 96KGHM METRACOLUBINM-Niepełnosprawni(A)2M 2400:17:3000:35:48.10+00:06:267:467,7
33JÓŹWIAK Marianna 116SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-492K 9100:17:5900:36:03.70+00:06:427:507,7
34GUTOWSKA Magda 112PAUL TEAMMALBORKK45-493K 1000:17:5900:36:20.25+00:06:587:537,6
35KRIGER Roman 122MAPEI POLSKAPAPOWO TORUŃSKIEM60-645M 2500:17:4000:36:20.40+00:06:597:537,6
36OSAKOWICZ Jarosław 139NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM45-495M 2600:17:5000:36:33.55+00:07:127:567,6
37GĄGÓŁ Krzysztof 105KGHM METRACOGŁOGÓWM40-444M 2700:17:4500:36:34.00+00:07:127:567,5
38SZYMAŃSKI Stefan 166XV KOŁO PZERII W DYWITACHKIEŹLINYM75-791M 2800:18:1800:36:43.80+00:07:227:587,5
39KUŁAKOWSKA Halina 124KATOWICKI NORDIC WALKINGOLKUSZK45-494K 1100:17:5500:36:45.60+00:07:247:597,5
40ŚLUSARCZYK Grzegorz 169WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-496M 2900:18:1200:36:50.00+00:07:288:007,5
41PLEWIŃSKI Rafał 146NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABANINOM30-392M 3000:18:2400:37:11.50+00:07:508:057,4
42PANKIEWICZ Ewelina 141NORDIC SPORT 2021ZAWADZKIEK30-392K 1200:18:3000:37:13.85+00:07:528:057,4
43HRYCIUK Teresa 114TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAK60-641K 1300:18:1500:37:14.85+00:07:538:057,4
44WALCZAK Grzegorz 176SUCHY LASM45-497M 3100:18:0900:37:16.80+00:07:557:278,1
45KOWACZ Agata 120SPEEDBARWAŁBRZYCHK40-444K 1400:18:2500:37:22.75+00:08:018:077,4
46KARPOWICZ Janusz 118BRAKBIAŁYSTOKM65-691M 3200:18:3300:37:23.25+00:08:018:077,4
47RADECKI Artur 152CHODZĄCY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM55-596M 3300:18:0000:37:27.50+00:08:068:087,4
48SZPILMAN Katarzyna 162ESJA TEAMGDYNIAK50-543K 1500:18:2900:37:36.60+00:08:158:107,3
49CZMOCH Marian 92PUKS ŁOSICEŁOSICEM70-741M 3400:18:5600:37:48.20+00:08:268:137,3
50FRANCZAK Małgorzata 100NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-291K 1600:18:5400:38:16.30+00:08:548:197,2
51GAŁKOWSKA Elżbieta 104KGHM METRACOTUCZNOK65-691K 1700:18:5500:38:34.20+00:09:128:237,2
52GRYGOROWICZ Bogdan 111KGHM METRACOLUBINM-Niepełnosprawni(B)1M 3500:19:1600:38:43.95+00:09:228:257,1
53FRANCZAK Dariusz 99NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-597M 3600:19:2600:39:14.00+00:09:528:317,0
54WNĘK Ewa 188KGHM METRACOKŁODZKOK65-692K 1800:19:1500:39:19.10+00:09:578:327,0
55ŚLUSARCZYK Andrzej 168WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70-742M 3700:19:4400:39:23.30+00:10:018:337,0
56SAPUŁA Wiktoria 157NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWALUBLINK18-292K 1900:19:3800:39:35.80+00:10:148:367,0
57ŚLUSARCZYK Karolina 172WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK18-293K 2000:19:4100:39:40.30+00:10:188:377,0
58LEGOCKA - WALCZAK Kinga 126SUCHY LASK45-495K 2100:19:4300:39:46.70+00:10:257:577,5
59SZYBUT Weronika 164POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-Dzieci1K 2200:19:4300:39:55.10+00:10:338:406,9
60DYBEŁ Agnieszka 97NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Niepełnosprawni(A)1K 2300:19:5100:40:00.25+00:10:388:416,9
61PLUTO-PRĄDZYŃSKA Anna 147SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKJEZIERZEK30-393K 2400:19:5300:40:15.55+00:10:548:456,9
62MYDLARZ Jerzy 186JUVENIA BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM65-692M 3800:20:1100:40:24.00+00:11:028:466,8
63KORZENIECKA- BĄCZEK Renata 119KRUCZA TEAM WASILKÓWWASILKÓWK45-496K 25100:20:4000:41:01.40+00:11:408:556,7
64PIETRZYK Anna 144KLUB OLIMPIJCZYKA IM IRENY SZEWIŃSKIEJ W KALISZU POMORSKIMKALISZ POMORSKIK-Niepełnosprawni(A)2K 2600:19:5700:41:03.95+00:11:428:556,7
65GRYGOROWICZ Teresa 110KGHM METRACOLUBINK70-741K 2700:19:5900:41:10.50+00:11:498:566,7
66PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia 148SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(B)1K 2800:19:5600:41:15.00+00:11:538:586,7
67ZIELIŃSKA Barbara 185PUKS ŁOSICEŁOSICEK60-642K 2900:20:2300:41:21.50+00:12:008:596,7
68JÓŹWIAK Łukasz 117SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)2M 3900:21:0300:41:35.30+00:12:139:026,6
69DĄBROWSKA Agnieszka 94BIAŁYSTOKK30-394K 3000:20:4300:41:42.80+00:12:219:036,6
70POGORZELSKI Kamil 150BIAŁYSTOKM18-293M 40100:20:3500:41:57.25+00:12:359:076,6
71GRUSZKA Michal 109NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM45-498M 4100:21:0700:41:57.50+00:12:369:076,6
72CZERWINSKA Anna 90NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK-Niepełnosprawni(A)3K 3100:20:5100:42:13.90+00:12:529:106,5
73PALUCH Paweł 140AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM55-598M 4200:20:3600:42:21.10+00:12:599:126,5
74PLUTO-PRĄDZYŃSKI Kacper 149SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKJEZIERZEM-Dzieci1M 4300:21:1700:42:25.15+00:13:039:136,5
75JAKUBOWSKI Zbigniew 191BIAŁYSTOKM70-743M 4400:21:1700:42:37.15+00:13:159:156,5
76NOSAL Bronisław 135WSOLAM75-792M 45100:20:5600:42:39.20+00:13:179:166,5
77THOMALLA Bogdan 174EKIPA NA KIJACHZABRZEM80+1M 4600:21:0000:43:33.45+00:14:129:286,3
78SZYMAŃSKA Lucyna 165WESOŁY BORSUK TEAMKIEŹLINYK70-742K 3200:21:0300:43:49.05+00:14:279:316,3
79ŁUCKIEWICZ Adrian 128WASILKÓWM30-393M 47100:21:3000:44:03.70+00:14:429:346,3
80NERC Dorota 133RUMIAK60-643K 3300:21:4200:44:04.10+00:14:429:346,3
81WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 181KGHM METRACOLUBINK75-791K 3400:22:1900:44:56.95+00:15:359:466,1
82BAGIŃSKA Joanna 81BIAŁYSTOKK45-497K 3500:22:2200:45:05.15+00:15:439:486,1
83MŁYNARCZUK-SOKOŁOWSKA Anna 193NOWODWORCEK40-445K 36100:22:0600:45:09.85+00:15:489:486,1
84SZYBUT Roma 163POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-395K 3700:22:2100:45:15.65+00:15:549:506,1
85GOLECKA Agnieszka 107LUBLINK45-498K 3800:22:3700:45:22.00+00:16:009:516,1
86GAIŃSKA Iwona 102CHODZĘ BO LUBIĘ BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKK40-446K 3900:22:3400:45:25.25+00:16:039:526,1
87KURCEWICZ Aneta 125BIAŁYSTOKK45-499K 4000:22:4300:45:55.40+00:16:349:586,0
88RADOMSKA Janina 153BIAŁYSTOKK55-592K 4100:23:0900:46:27.65+00:17:0610:055,9
89PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 142GOWINOK70-743K 4200:23:0900:47:08.25+00:17:4610:145,9
90SOBOLEWSKI Bogusław 159WYCZÓŁKIM75-793M 4800:23:2900:47:18.35+00:17:5610:165,8
91LEONOWICZ Grazyna 127WASILKÓWK55-593K 4300:23:2700:47:26.15+00:18:0410:185,8
92ŚLUSARCZYK Danuta 171WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK70-744K 4400:23:0900:47:26.60+00:18:0510:185,8
93RADZISZEWSKA Renata 154WASILKÓWK45-4910K 4500:23:5400:47:48.05+00:18:2610:235,8
94TOLOCZKO Agnieszka 175OSOBA PRYWATNAWASILKOWK45-4911K 4600:23:5500:47:53.15+00:18:3110:245,8
95SAKOWSKA Łucja 156EMERYTŁOSICEK60-644K 47100:25:1300:50:36.55+00:21:1511:005,5
96KECZYXXX Wiesława 190WASILKÓWK75-792K 4800:25:0300:51:06.05+00:21:4411:065,4
97ŚLUSARCZYK Błażej 170WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM-Dzieci2M 4900:25:0400:51:15.00+00:21:5311:085,4
98JÓŹWIAK Dominik 115SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-294M 5000:25:3600:51:25.30+00:22:0311:105,4
99BIERĆ Wioletta 85CHODZĘBOLUBIĘBIALYSTOKK45-4912K 4900:26:1400:53:11.00+00:23:4911:335,2
100KULCZYCKI Jan 123GDAŃSKM70-744M 5100:25:5900:54:23.90+00:25:0211:495,1
101RADECKA Krystyna 151CHODZĄCY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKK80+1K 5000:28:2100:57:15.70+00:27:5412:264,8
102GRZEGORCZYK-ANDRZEJCZUK Beata 192WASILKÓWK55-594K 51   
Niesklasyfikowani
DQBĄCZEK Mariusz 82KRUCZA TEAM WASILKÓWWASILKÓWM45-49100:20:36 DQ00:42:42.10 DQ0:006,5
DQFRACH Piotr 189WASILKÓWM40-44100:20:44 DQ DQ  
Znaleziono 104 wynik(ów)