PÓŁMARATON BŁĘDNYCH SKAŁ
Kudowski Festiwal Biegowy 2022
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-04-10
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 344
Wystartowało : 258
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 255
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 16km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuBłędne Skały
10km
Jakubowice
16km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1GLAPIAK Damian 4344AdRunafineM-401M 100:00:0100:54:4601:23:0601:41:25.4001:41:26.50 4:4912,4
2LAGNER Sebastian 4262KB SOBÓTKA/ PRZEDWOJEWSKI_TEAMSOBÓTKAM-301M 200:00:0000:56:1801:24:3101:44:08.3501:44:09.25+00:02:424:5712,1
3PIHIL Piotr 4345WSCHOWAM-402M 300:00:0101:02:3901:34:0101:53:36.4001:53:38.20+00:12:115:2411,1
4SZKOŁA Wojciech 4306NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃM-302M 400:00:0101:02:3601:34:0601:54:12.5501:54:14.45+00:12:475:2611,0
5ROSKOSZ Bartosz 4329KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEM-303M 500:00:0101:02:5701:36:2401:57:34.2501:57:35.35+00:16:085:3510,7
6ŁĘŻNIAK Aleksander 4257MONK SANDALS TEAMSOBÓTKAM-304M 600:00:0201:04:2701:37:0801:58:47.2501:58:49.45+00:17:225:3910,6
7STANKIEWICZ Tomasz 4236PLANYBIEGOWE.PLSREBRNA GÓRAM-305M 700:00:0201:07:0201:39:4002:00:40.0002:00:42.75+00:19:165:4410,4
8SENKOWSKI Jakub 4334KRAKÓWM-306M 800:00:0101:07:0701:39:5602:00:54.9502:00:56.75+00:19:305:4510,4
9MAKOWSKI Maciej 4058KORONA PABIANICEPABIANICEM-403M 900:00:0001:07:3401:39:5902:01:33.4002:01:33.40+00:20:065:4710,4
10MOCZULSKA Małgorzata 4294ŻARÓWK-401K 100:00:0201:07:3101:42:3402:04:24.6002:04:27.15+00:23:005:5510,1
11WOLSKI Marcin 4287KŁODZKOM-307M 1000:00:0101:09:0501:44:0902:06:24.8002:06:26.60+00:25:006:0110,0
12MISZTAL Kamil 4320GLIWICEM-308M 1100:00:0301:12:4901:47:1302:08:45.6002:08:48.75+00:27:226:079,8
13KULIK-GAWĘDA Iwona 4083KUDOWIANKARUNKUDOWA-ZDRÓJK-301K 200:00:0101:09:1301:45:1902:10:34.3002:10:35.95+00:29:096:139,7
14FLOREK Katarzyna 4244140MINUT.PLWROCŁAWK-302K 300:00:0201:12:4901:49:1202:11:51.6502:11:53.85+00:30:276:169,6
15SADOWSKI Marek 4165WARSZAWAM-404M 1200:00:0201:12:5901:49:3902:13:48.0502:13:50.80+00:32:246:229,4
16SZNUROWSKI Mariusz 4054KB SOBÓTKASOBÓTKAM-201M 1300:00:0601:16:0001:50:5702:13:47.1502:13:53.55+00:32:276:229,4
17WALKOWIAK Tomasz 4284GRYFINOM-405M 1400:00:0301:14:2301:50:3902:14:35.1502:14:38.80+00:33:126:249,4
18ZAJĄCZKOWSKI Jakub 4061MASTERCHEM RUN TEAMZIELONA GÓRAM-406M 1500:00:0301:12:5101:50:1102:15:35.8002:15:38.90+00:34:126:279,3
19KRAJEWSKI Marcin 4234ZRYW PARZYMIECHYPARZYMIECHYM-407M 1600:00:0201:14:2401:50:4902:16:02.3002:16:04.30+00:34:376:289,3
20BUDYNEK Tadeusz 4144ALVO RACING TEAMDABROWAM-408M 1700:00:0401:18:0101:57:0902:20:27.8502:20:32.30+00:39:056:419,0
21GRZĄBA Szymon 4307MIKOŁÓWM-409M 1800:00:0301:16:1601:55:3502:20:53.3502:20:56.50+00:39:306:428,9
22KUCIAK Bartosz 4049KROSNOM-309M 1900:00:0701:17:3201:57:1802:20:49.0502:20:56.75+00:39:306:428,9
23WOKAN Marcin 4008WROCŁAWM-4010M 2000:00:0301:16:2701:56:0602:21:56.5002:21:59.85+00:40:336:458,9
24GRYNKIEWICZ Krzysztof 4275TRÓJKOWY KLUB TURYSTYCZNYWROCŁAWM-202M 2100:00:0701:10:2301:57:0402:22:26.8502:22:34.35+00:41:076:468,8
25OKOŁOTOWICZ Michał 4020NOAWROCLAWM-3010M 2200:03:0101:21:0201:57:3902:20:29.6502:23:30.75+00:42:046:419,0
26GEZELA Robert 4007EUFORIABIEGACZA TEAMGÓRAM-4011M 2300:00:0201:21:0401:59:0402:24:54.6002:24:57.00+00:43:306:548,7
27CHAMALA Krzysztof 4086WEEGREELUBOSZYCEM-3011M 2400:00:0001:18:0502:01:3402:25:15.7002:25:15.70+00:43:496:558,7
28PIETRASIK Dawid 4067SZCZECINM-4012M 2500:00:0501:20:2702:00:4902:25:25.6502:25:30.90+00:44:046:558,7
29SZAFRAŃSKI Dominik 4335OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-3012M 2600:00:0002:01:4702:25:50.0002:25:50.00+00:44:236:568,6
30BRUS Marcin 4093WARSZAWAM-4013M 2700:00:0201:21:2302:02:1402:28:27.0502:28:29.15+00:47:027:048,5
31WOSZEK Szymon 4182OPOLEM-203M 2800:00:0301:20:3502:03:4302:28:36.9502:28:40.35+00:47:137:048,5
32FRYSIAK Artur 4223WIELUŃ ULTRAWIELUŃM-501M 2900:00:0301:20:2702:03:4702:28:54.1002:28:57.75+00:47:317:058,5
33GAWRYSIAK Marek 4141BIEGOSTACJASŁONEM-502M 3000:00:0001:19:5002:02:1102:31:02.0002:31:02.00+00:49:357:118,3
34ZIELIŃSKI Dominik 4332ŚREMM-3013M 3100:00:1801:26:5002:06:2302:31:06.4002:31:24.50+00:49:587:118,3
35RYBSKI Witold 4338532060501M-4014M 3200:00:0801:23:2102:05:5702:32:38.9002:32:47.50+00:51:217:168,3
36DĄBROWSKI Michał 4250CINCLUSŚWIĘTOCHŁOWICEM-503M 3300:00:1701:25:2102:07:1902:32:31.3002:32:49.20+00:51:227:158,3
37DOBERSZTYN Błażej 4328FIZJOBIEGACZESZCZECINM-4015M 3400:00:0001:21:2602:02:4702:32:50.8502:32:50.85+00:51:247:168,2
38ŁUSIAK Łukasz 4298SOBÓTKAM-3014M 3500:00:1501:26:2902:06:5502:32:39.0502:32:54.90+00:51:287:168,3
39SZCZEPANSKI Bartosz 4309REBELS SOFTWAREWROCŁAWM-3015M 3600:00:0701:23:5002:05:5902:32:54.2502:33:01.35+00:51:347:168,2
40BŁAŻEJEWSKI Łukasz 4310GŁOGÓWM-4016M 3700:00:0401:23:5502:05:4802:32:57.7002:33:02.45+00:51:357:178,2
41SZERMENT Eryk 4170MAZURTEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIM-4017M 3800:00:0701:26:3902:09:0102:35:02.2002:35:09.50+00:53:437:228,1
42OSTROWSKI Konrad 4196TRENING I GÓRYWARSZAWAM-3016M 3900:00:0002:08:4402:35:28.3002:35:28.30+00:54:017:248,1
43BACHURSKI Tomasz 4088140MINUT.PLMIŁOSZYCEM-4018M 4000:00:0001:25:0902:07:5502:35:28.5002:35:28.50+00:54:027:248,1
44RÓŻYCKI Jaroslaw 4319OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-4019M 4100:00:0401:23:2002:08:1602:35:46.6502:35:51.10+00:54:247:258,1
45WRÓBEL Marcin 4245ZBĄSZYŃM-4020M 4200:00:1201:26:4902:09:3202:35:43.9002:35:56.30+00:54:297:248,1
46JAKUS Michał 4314OTM.BNYSAM-3017M 4300:00:0801:25:2802:07:5702:36:07.0002:36:15.70+00:54:497:268,1
47DUDA Monika 4019SZCZECINK-402K 400:00:0601:23:5202:08:1402:36:30.3502:36:37.15+00:55:107:278,1
48RUDNICKI Krzysztof 4337KIETRZM-3018M 4400:00:0701:26:3502:09:3802:36:44.1002:36:51.20+00:55:247:278,0
49PODOLAK Ula 4212PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWK-201K 500:00:0401:25:3202:09:0302:37:52.4502:37:56.70+00:56:307:318,0
50PAWZUN Bartosz 4116ZRYW PARZYMIECHYWROCŁAWM-3019M 4500:00:0101:23:5402:09:0902:38:03.9502:38:05.25+00:56:387:318,0
51KRYSTEK Marcin 4240ZRYW PARZYMIECHYPARZYMIECHYM-4021M 4600:00:0001:25:0502:09:4002:38:04.5002:38:05.30+00:56:387:318,0
52ORZEŁEK Przemysław 4239ZRYW PARZYMIECHYPARZYMIECHYM-3020M 4700:00:0001:24:5602:09:4202:38:04.6502:38:05.45+00:56:387:318,0
53CHODKIEWICZ Tomasz 4127GARDENFLORA MTB TEAMBYDGOSZCZM-4022M 4800:00:0101:24:0102:09:0902:38:06.9502:38:08.45+00:56:417:318,0
54POLIWOCZAK Patryk 4132WILKI GÓRMROWINYM-3021M 4900:00:0901:23:5902:09:0202:38:29.7002:38:38.75+00:57:127:328,0
55RATAJCZAK Dorota 4207TRIO FORTISZIELONA GÓRAK-403K 600:00:0101:25:5002:10:4702:39:24.2002:39:25.70+00:57:597:357,9
56GŁUCHY Marek 4286OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-4023M 5000:00:0301:26:3902:12:0102:40:54.3502:40:58.15+00:59:317:397,8
57HARETSKI Aleksander 4210ŚWIEBODZICEM-3022M 5100:00:0001:25:5402:10:5202:41:35.9002:41:35.90+01:00:097:417,8
58ISHCHUK Aliaksandr 4211ŚWIEBODZICEM-3023M 5200:00:0001:25:5302:10:5002:41:36.0502:41:36.05+01:00:097:417,8
59LECH Judyta 4295ITMBW KRAKÓWKRAKÓWK-202K 700:00:0501:29:5402:14:2302:42:14.4502:42:19.65+01:00:537:437,8
60TOMELA Maciej 4130TEAM GOSZKAWROCŁAWM-3024M 5300:00:0001:30:0502:15:3602:44:10.1502:44:10.15+01:02:437:497,7
61SZYMAŃSKA Monika 4330ŚWINOUJŚCIEK-404K 800:00:0201:29:5802:15:4302:44:41.9502:44:44.05+01:03:177:507,7
62JAROSIŃSKA Barbara 4034TEAM BIEGANIE NA ŚNIADANIEŚMIGIELK-303K 900:00:0401:29:5102:17:4502:45:10.9502:45:15.60+01:03:497:517,6
63KRZESIMOWSKI Damian 4186KIELCEM-4024M 5400:00:0801:35:2302:19:3602:47:36.2002:47:44.75+01:06:187:587,5
64SZAFER Sylwester 4235ZRYW PARZYMIECHYPOPÓWM-4025M 5500:00:0101:29:3702:18:3502:48:33.2502:48:34.90+01:07:088:017,5
65BARANIAK Robert 4267JIM TEAM MTB GOSTYŃGOSTYŃM-4026M 5600:00:0601:26:5202:16:0202:48:31.9502:48:38.35+01:07:118:017,5
66BRYGAŁA Tomasz 4322ADIDAS RUNNERSPIASTÓWM-3025M 5700:00:2501:31:0502:21:3302:49:17.3502:49:42.45+01:08:158:037,4
67KOZŁOWSKI Szymon 4299WĄGROWIECM-4027M 5800:00:0201:29:5502:17:5802:49:50.3002:49:52.60+01:08:268:057,4
68ŁOBOS Mariusz 4121WAŁBRZYCHM-504M 5900:00:0601:29:3402:19:1502:49:58.4502:50:04.90+01:08:388:057,4
69KRAWIEC Dominik 4050KROSNO K.MOSINYM-3026M 6000:00:0801:35:2402:21:3402:50:04.0502:50:12.60+01:08:468:057,4
70BERDYCHOWSKI Jakub 4187MEPROZET KOŚCIAN TEAMBIELEWOM-4028M 6100:00:0801:26:5502:16:3602:50:17.7502:50:26.05+01:08:598:067,4
71SKRZYPCZYK Tomasz 4183GLIWICEM-3027M 6200:00:2001:35:2002:20:2102:50:07.1502:50:27.40+01:09:008:067,4
72MICHALSKA Magdalena 4181SOCIOS SILESIAGLIWICEK-304K 1000:00:2001:35:2002:20:2202:50:06.7502:50:27.65+01:09:018:067,4
73PIĘTA Piotr 4227WARSZAWAM-204M 6300:00:1101:30:4202:19:1202:50:45.8502:50:57.75+01:09:318:077,4
74BAHLAI Mykhailo 4221IWANO-FRANKIWSKM-205M 6400:00:1901:41:1302:25:1202:53:04.8002:53:23.80+01:11:578:147,3
75SMIERZCHAŁA Adam 4218MOSINAMOSINAM-505M 6500:00:0701:39:3402:26:5702:54:26.6502:54:33.75+01:13:078:187,2
76BUDYNEK Dariusz 4153POZNAŃM-4029M 6600:00:0501:35:2102:26:0502:54:56.3502:55:01.70+01:13:358:197,2
77TULIK Przemysław 4247WARSZAWAM-506M 6700:00:0801:35:2002:25:3402:55:08.4502:55:17.00+01:13:508:207,2
78WOJCIECHOWSKA Dorota 4290OLEŚNICAK-405K 1100:00:2201:35:2102:24:5602:55:11.8002:55:34.10+01:14:078:207,2
79DOBEK Mateusz 4062JAWOR RIVER GYMJAWORM-3028M 6800:00:1701:35:1902:24:1602:55:24.2502:55:41.80+01:14:158:217,2
80BOŻEK Grzegorz 4179KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWCHOCIANÓWM-4030M 6900:00:0701:39:2902:26:5602:55:41.8002:55:49.60+01:14:238:217,2
81NIMSZ Kamila 4276CS RUNNING CLUBJELCZ-LASKOWICEK-406K 1200:00:1201:36:0902:26:2202:55:48.4502:56:00.95+01:14:348:227,2
82PTAK Patryk 4232CHORZOWSKIE STOWARZYSZENIE BIEGACZY DŁUGODYSTANSOWYCH "W RUCHU"CHORZÓWM-3029M 7000:00:0901:36:4502:25:5102:55:54.7002:56:04.45+01:14:378:227,2
83FILIPEK Tomasz 4079WROCŁAWM-3030M 7100:00:0401:35:3002:24:3302:56:41.1502:56:45.25+01:15:188:247,1
84PLOK Krzysztof 4201POLKOWICEM-507M 7200:00:0501:35:2502:26:3202:57:22.1502:57:27.70+01:16:018:267,1
85TRZEPACZ Dorota 4123KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAK-407K 1300:00:2201:39:2402:26:2302:57:15.3002:57:37.80+01:16:118:267,1
86BUGAJ Alan 4249CZARNY BÓRM-3031M 7300:00:1201:39:2702:27:3402:58:13.3502:58:26.30+01:16:598:297,1
87SACZUK Dawid 4213KIEŁCZÓWM-3032M 7400:00:0601:35:3202:26:0502:58:47.5002:58:53.60+01:17:278:307,0
88SKARŻYŃSKI Kamil 4147PLANYBIEGOWE.PLPOZNAŃM-206M 7500:00:2001:40:2902:30:2702:58:36.9502:58:57.80+01:17:318:307,1
89WĘGOREK Monika 4324BYTOMK-408K 1400:00:0501:29:5602:30:5902:59:11.9502:59:17.00+01:17:508:317,0
90BASIŃSKI Bartosz 4274LESZNOM-4031M 7600:00:0201:35:2102:27:1002:59:14.4502:59:17.20+01:17:508:327,0
91BRUNKE Tomasz 4339RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-508M 7700:00:1101:41:3402:30:2502:59:15.2002:59:26.70+01:18:008:327,0
92BŁAŻEJCZAK Tomasz 4253#BIEGAJLESZNOLESZNOM-3033M 7800:00:0301:35:2002:29:5302:59:36.9502:59:40.00+01:18:138:337,0
93RABIEGA Monika 4238#BIEGAJLESZNOLESZNOK-409K 1500:00:0201:35:1902:29:5302:59:37.4502:59:40.20+01:18:138:337,0
94KUJACZYŃSKA Iga 4285TORUŃK-305K 1600:00:0301:36:5002:29:1302:59:38.7002:59:42.25+01:18:158:337,0
95STEPOWICZ Marek 4159VEGE RUNNERSWROCŁAWM-509M 7900:00:0601:35:2902:28:1003:00:14.8503:00:20.95+01:18:548:347,0
96KOŁEK Adrian 4283DRINK TEAMLEGNICAM-3034M 8000:00:0001:40:1302:30:5503:01:35.3503:01:35.35+01:20:088:386,9
97ŁUSIAK Katarzyna 4297SOBÓTKAK-306K 1700:00:1601:41:1202:30:3503:01:31.8503:01:48.15+01:20:218:386,9
98GAJDA Michał 4178POZNAŃM-3035M 8100:00:1301:44:5702:33:0003:02:20.1503:02:34.10+01:21:078:406,9
99KOPKA Paweł 4190MURÓWM-4032M 8200:00:1801:39:2502:29:4303:02:24.6503:02:42.70+01:21:168:416,9
100KACZMAREK Mateusz 4326ŚWIEBODZINM-3036M 8300:00:2001:44:5802:33:0603:02:42.9003:03:03.75+01:21:378:426,9
101ZIOMBKA Kuba 4085SIECHNICEM-4033M 8400:00:0501:39:3302:30:4603:03:12.2003:03:17.75+01:21:518:436,9
102MASZTALSKA Joanna 4209ZABRZEK-203K 1800:00:0301:37:4302:31:5503:03:47.5003:03:51.20+01:22:248:456,9
103CZELUŚNIAK Filip 4266POZNAŃM-3037M 8500:00:1001:43:3402:33:4603:04:09.0003:04:19.35+01:22:528:466,8
104DZIERGWA Agnieszka 4340RNB TEAM POLANICA ZDRÓJ/ PRZEDWOJEWSKI TEAMSIECHNICEK-307K 1900:00:0901:39:5002:30:5803:04:11.8003:04:21.15+01:22:548:466,8
105JANOWICZ Wojtek 4164KŁODZKOM-3038M 8600:00:0001:38:2502:31:4503:04:33.3003:04:33.30+01:23:068:476,8
106JASIŃSKI Adam 4291OLEŚNICAM-4034M 8700:00:2201:44:5402:34:5603:04:19.0503:04:41.05+01:23:148:466,8
107WYLEŻAŁA Marzena 4174#BIEGIEMWLASPAWŁOWO SKOCKIEK-4010K 2000:00:1201:39:2302:33:5303:05:44.5003:05:56.60+01:24:308:506,8
108JESKE Marek 4010RUN BYDGOSZCZNIWYM-5010M 8800:00:1001:41:2402:32:4503:05:57.2503:06:07.90+01:24:418:516,8
109ZIELEZINSKI Łukasz 4263HURAGAN LIGOTAKATOWICEM-3039M 8900:00:0901:42:2702:34:1003:06:20.4003:06:30.35+01:25:038:526,8
110BŁASZKIEWICZ Klaudia 4280POZNAŃK-308K 2100:00:0601:43:0702:34:4003:06:29.1003:06:35.25+01:25:088:526,8
111UPTAS Tomasz 4242CROSS STRACEŃCÓW TEAMGŁOGÓWM-4035M 9000:00:0801:43:4202:38:3103:07:01.0003:07:09.55+01:25:438:546,7
112OSSOWSKI Adam 4272SZTEKLINM-4036M 9100:00:2301:46:1402:33:5403:07:01.1003:07:24.15+01:25:578:546,7
113WÓJCICKI Tomasz 4331ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM-3040M 9200:00:0401:40:0502:35:1603:07:25.7503:07:30.70+01:26:048:556,7
114LAUBACH Radosław 4197RAANKNURÓWM-3041M 9300:00:0001:47:0802:42:2303:07:45.1003:07:45.10+01:26:188:566,7
115KOZAK Bartosz 4119KOZAKIDŁUGOŁĘKAM-4037M 9400:00:2101:44:4702:39:0003:07:41.1003:08:02.70+01:26:368:566,7
116MODZELEWSKA Anna 4336BRANICEK-204K 2200:00:0701:42:2802:35:3203:08:19.5003:08:26.70+01:27:008:586,7
117BUSZEWSKI Zbyszek 4217KARPICKOM-3042M 9500:00:0801:42:3102:35:1603:08:33.2503:08:42.10+01:27:158:586,7
118CYBUSLKI Dariusz 4204KB INTREX POZNAŃPOZNAŃM-4038M 9600:00:0601:45:0802:37:3803:09:01.9003:09:08.60+01:27:429:006,7
119LUBAŃSKA Alicja 4273BUKOWICEK-501K 2300:00:0601:40:5502:37:5603:09:24.9503:09:31.55+01:28:059:016,7
120SUCHENIA Daniel 4163WAŁBRZYCHM-5011M 9700:00:1601:47:2502:39:1103:10:09.4503:10:25.95+01:28:599:036,6
121SKRĘTEK Monika 4151BIEGAMDLAZDROWIA. PLJELENIA GÓRAK-502K 2400:00:1901:46:2202:39:0703:10:15.4503:10:34.75+01:29:089:036,6
122WOJCIECHOWSKI Mariusz 4203KB INTREX POZNAŃWRZEŚNIAM-3043M 9800:00:0601:45:0702:37:4003:10:36.6003:10:43.40+01:29:169:046,6
123NOWAK Arkadiusz 4148CHORZÓWM-3044M 9900:00:0001:44:4602:39:1903:11:29.2503:11:29.25+01:30:029:076,6
124ORŁOWSKI Robert 4056BIEGNĘ NA PÓŁNOCPOZNAŃM-3045M 10000:00:1101:44:5802:38:4903:12:29.9003:12:40.90+01:31:149:096,5
125KUSZ Joanna 4243CROSS STRACEŃCÓW TEAMGŁOGÓWK-309K 2500:00:0701:43:4402:39:1703:12:50.5003:12:58.30+01:31:319:106,5
126WALKOWIAK Dominika 4135#BIEGAJLESZNOLESZNOK-3010K 2600:00:0501:42:1802:39:4403:13:04.5003:13:10.30+01:31:439:116,5
127RACZKOWSKI Rafał 4096TYCHYM-4039M 10100:00:2101:48:0802:39:1403:12:52.8503:13:14.00+01:31:479:116,5
128CZYŻOWICZ-GOTFRYD Agnieszka 4268POLISH RUNNERS SQUADJASŁOK-503K 2700:00:1501:50:0002:42:1503:13:13.6503:13:28.90+01:32:029:126,5
129BARTKIEWICZ Lech 4059ZIELONA GÓRAM-4040M 10200:00:1401:46:0202:42:2903:14:04.8503:14:19.50+01:32:539:146,5
130WIETRZYŃSKA Agnieszka 4092SZTUKA RUCHUBRZEGK-4011K 2800:00:0801:42:2402:40:2303:15:32.2503:15:40.55+01:34:149:186,4
131NEUMANN Jacek 4154CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWM-5012M 10300:00:1701:47:5102:41:5303:16:30.3003:16:47.30+01:35:209:216,4
132BRZEŻAŃSKA Joanna 4333ROZTOKAK-4012K 2900:00:0801:45:3302:44:5103:16:54.8503:17:03.10+01:35:369:226,4
133CHUDZIŃSKI Łukasz 4254JIM TEAM MTB GOSTYŃGOSTYNM-4041M 10400:00:0801:45:4502:41:4203:17:02.2503:17:10.85+01:35:449:226,4
133PRZEWOŹNY Robert 4265JIM TEAM MTB GOSTYŃGOSTYŃM-3046M 10400:00:0701:45:3802:41:4303:17:02.9003:17:10.85+01:35:449:226,4
135LAUBACH Anna 4198RAANKNURÓWK-3011K 3000:00:1301:46:5702:45:1403:17:07.1503:17:20.75+01:35:549:236,4
136DOMOSŁAWSKA Joanna 4214WROCŁAWK-4013K 3100:00:1001:47:2702:44:2103:19:00.6003:19:11.40+01:37:449:286,3
137ERET Marzena 4206GUBINK-4014K 3200:00:0201:45:3902:44:5203:20:08.9503:20:11.80+01:38:459:316,3
138HEJNE Agnieszka 4193DĄBRÓWKAK-4015K 3300:00:0301:45:4002:44:5303:20:10.5003:20:13.55+01:38:479:316,3
139JANOWSKA Ewa 4142WARSZAWAK-3012K 3400:00:1801:52:4402:47:3003:20:04.0503:20:22.70+01:38:569:316,3
140BRZOZOWSKA Marlena 4293NIDZICAK-4016K 3500:00:1601:47:5002:46:0303:21:45.2003:22:01.90+01:40:359:366,2
141BRZOZOWSKI Marcin 4292NIDZICAM-4042M 10600:00:1701:47:4702:45:5803:21:45.0503:22:02.05+01:40:359:366,2
142LESIK Łukasz 4278RADOMIERZYCEM-4043M 10700:00:0002:45:3403:22:23.7003:22:23.70+01:40:579:386,2
143STASIAK Łukasz 4013WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIELUBINM-3047M 10800:00:2301:52:1402:47:5503:22:17.4503:22:40.70+01:41:149:376,2
144KAŹMIERCZAK Anna 4230#BIEGAJLESZNOLESZNOK-4017K 3600:00:0601:47:0002:49:0403:23:02.6503:23:09.15+01:41:429:406,2
145DZIWAK Dariusz 4012TIMOTHYKATOWICEM-3048M 10900:00:2001:51:2902:49:1703:22:50.3503:23:11.15+01:41:449:396,2
146SOBOTA Paweł 4095CHORZÓWM-3049M 11000:00:0001:45:0302:47:3603:23:26.7503:23:26.75+01:42:009:416,2
147STACHOWIAK Emilia 4173#BIEGIEMWLASPOZNAŃK-3013K 3700:00:1301:43:3502:48:4703:24:07.7503:24:21.70+01:42:559:436,2
148DZIEŻA Roma 4084RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-504K 3800:00:1301:51:5302:50:1903:24:37.5003:24:50.65+01:43:249:446,2
148MELWIŃSKA Paulina 4091RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4018K 3800:00:1301:51:5402:50:1803:24:37.4503:24:50.65+01:43:249:446,2
150WUDECKA Beata 4281ŁAMBINOWICEK-505K 4000:00:1201:54:5402:48:2803:24:46.9003:24:59.00+01:43:329:456,2
151STAMM Tomasz 4134POZNAŃM-5013M 11100:00:1401:48:0502:48:5003:25:01.8003:25:16.15+01:43:499:456,1
152SZYMURA Izabela 4246RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKK-4019K 4100:00:0601:48:2002:50:1603:25:25.1503:25:31.30+01:44:049:466,1
153KONIECZNA Aleksandra 4317-OPALENICAK-3014K 4200:00:1801:52:3802:51:2603:25:37.0503:25:55.45+01:44:289:476,1
154BERNACKA Kinga 4318TOMICEK-3015K 4300:00:1801:52:3702:51:2703:25:37.4503:25:55.60+01:44:299:476,1
155ŚMIECHOWSKA Małgorzata 4301RECZK-4020K 4400:00:0901:52:5802:52:0903:26:14.2003:26:23.55+01:44:579:496,1
156NAMYSŁ Maciej 4081KOŹMIN BIEGA ULTRA RUNNERSKOŹMIN WIELKOPOLSKIM-4044M 11200:00:0401:45:4302:44:5303:26:36.4503:26:41.35+01:45:149:506,1
157WOŹNA Marta 4308RUN TEAM RYDZYNADĄBCZEK-3016K 4500:00:1201:51:4202:50:4103:26:44.9003:26:57.20+01:45:309:506,1
158LUPA Mirosław 4175ŚCINAWAM-5014M 11300:00:0601:54:3102:50:0003:27:29.2003:27:35.80+01:46:099:526,1
159KLICH Sylwia 4156#BIEGIEMWLASMUROWANA GOŚLINAK-3017K 4600:00:1301:48:0502:50:5703:28:03.0003:28:16.45+01:46:499:546,1
160MAŚLANA Katarzyna 4271GOSTYNINK-3018K 4700:00:1601:58:2902:57:0603:28:18.3003:28:34.40+01:47:079:556,0
161GNIZA Karolina 4302KATOWICEK-205K 4800:00:0401:48:2402:48:0303:29:25.5003:29:29.50+01:48:039:586,0
162BORKOWSKI Marcel 4101LEGNICAM-3050M 11400:00:2201:49:3502:50:1603:29:17.4003:29:40.00+01:48:139:576,0
163ZIELIŃSKA Małgorzata 4136IMIELINEKK-506K 4900:00:0701:49:5902:51:3303:30:31.3503:30:39.30+01:49:1210:016,0
164DUSZYŃSKI Jacek 4270ZGORZELECM-5015M 11500:00:0701:47:1602:51:1303:30:33.8003:30:41.25+01:49:1410:016,0
165SZÓSTAK Krzysztof 4098KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEM-601M 11600:00:1401:52:4002:56:5303:30:32.9503:30:47.80+01:49:2110:016,0
166KWIATKOWSKA Marta 4107WROCŁAWK-4021K 5000:00:1401:52:5702:53:0903:30:43.2003:30:57.55+01:49:3110:026,0
167RAJTAR Robert 4327DOWBORA MUSNICKIEGO 38 M16.M-4045M 11700:00:2301:59:3602:57:0603:31:02.6503:31:26.35+01:49:5910:026,0
168KOŃ Aleksandra 4097EKIPA LIPALIPAK-4022K 5100:00:0301:52:0502:52:1103:31:40.4503:31:44.30+01:50:1710:046,0
169PACYNA Marek 4220OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-5016M 11800:00:1101:52:5602:54:0403:32:24.7503:32:36.55+01:51:1010:065,9
170BĘBAS Paweł 4208WROCŁAWM-4046M 11900:00:0001:59:5702:59:4303:32:48.7503:32:48.75+01:51:2210:085,9
171ZYGOŃ Artur 4158STARGARDM-3051M 12000:00:0501:50:4902:58:3603:33:18.2003:33:23.80+01:51:5710:095,9
172GOZDYRA Dariusz 4011RAZ SZCZECINSZCZECINM-4047M 12100:00:1001:46:3302:49:2503:33:21.1003:33:31.25+01:52:0410:095,9
173JAŚKIEWICZ Katarzyna 4199SZCZECINK-4023K 5200:00:1001:52:5902:52:4203:33:23.0503:33:33.10+01:52:0610:095,9
174DOLECKA Elżbieta 4114NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLK-4024K 5300:00:2001:58:2802:58:1303:33:23.0003:33:43.00+01:52:1610:095,9
175GEJDA Przemysław 4259JONKOWOM-4048M 12200:00:2301:54:2702:57:0503:34:03.2503:34:26.90+01:53:0010:115,9
176KASPRZYK Marcin 4113POZNAŃM-207M 12300:00:1402:01:0703:00:4103:34:17.2003:34:31.45+01:53:0410:125,9
177HYLIŃSKA Hanna 4076PATORUNNERSWROCŁAWK-3019K 5400:00:0901:47:2802:52:2403:34:27.8503:34:37.30+01:53:1010:125,9
178CHEŁCHOWSKA Katarzyna 4078RADKÓWK-3020K 5500:00:0401:54:2102:58:0203:34:50.1503:34:54.80+01:53:2810:135,9
179MAJ Magdalena 4117GRAŻYNKI OCRROKIETNICAK-3021K 5600:00:0501:54:3202:58:0603:34:49.9003:34:54.90+01:53:2810:135,9
180POKORNY Tomasz 4282WROCLAWM-5017M 12400:00:1102:02:5603:01:0203:35:18.4003:35:30.30+01:54:0310:155,9
181MODRZYŃSKI Przemysław 4139NGT PROBARELBLĄGM-5018M 12500:00:1701:58:1103:00:1103:35:33.0003:35:50.85+01:54:2410:155,8
182NOLAS Jolanta 4195KLUB BIEGACZA HARCOWNIKJELCZ-LASKOWICEK-507K 5700:00:1402:01:0503:01:2003:35:56.9003:36:11.45+01:54:4410:165,8
183KOZAK Ewa 4118KOZAKIDŁUGOŁĘKAK-4025K 5800:00:2101:59:3203:01:1603:36:08.8503:36:30.25+01:55:0310:175,8
184SKRZĄTEK Anna 4137PRZYŁĘKIK-4026K 5900:00:1102:01:0903:01:2503:36:22.4503:36:33.75+01:55:0710:185,8
185APANOVA Ekaterina 4256KLODZKOK-3022K 6000:00:1901:54:1403:00:2803:37:09.1003:37:28.80+01:56:0210:205,8
186SKÓRSKI Stanisław 4027RAZ SZCZECINSZCZECINM-602M 12600:00:0901:57:1703:00:5803:37:44.0503:37:53.95+01:56:2710:225,8
187KOŁODZIEJ Marzena 4155#BIEGIEMWLASMUROWANA GOŚLINAK-4027K 6100:00:1301:54:2203:02:0703:37:44.8503:37:58.65+01:56:3210:225,8
188SAJNAJ Adrian 4080SWARZĘDZM-208M 12700:00:1502:03:0603:03:0103:37:58.9003:38:14.25+01:56:4710:225,8
189NATKANIEC Grazyna 4100EKIPA LIPALIPAK-508K 6200:00:0401:59:3802:59:0303:38:10.3003:38:14.40+01:56:4710:235,8
190STACHOWIAK Joanna 4074SWARZĘDZK-206K 6300:00:1502:03:0303:03:0303:37:59.0503:38:14.50+01:56:4810:225,8
191KAMIŃSKA Andżelika 4177KUDOWA-ZDRÓJK-4028K 6400:00:1702:01:0103:03:0903:39:28.2503:39:45.95+01:58:1910:275,7
192URBAN Alicja 4102KACZKATEAMWROCŁAWK-207K 6500:00:1101:57:4903:03:2803:39:36.5003:39:47.90+01:58:2110:275,7
193MORAŃSKA Małgorzata 4125BOŻEJOWICEK-3023K 6600:00:1802:03:5203:04:1103:39:48.6503:40:07.30+01:58:4010:285,7
194FLORCZAK Monika 4047WROCŁAWK-3024K 6700:00:1101:58:1703:05:1803:40:34.8003:40:46.10+01:59:1910:305,7
195SKIBA Anna 4289KB HARCOWNIKMIŁOSZYCEK-4029K 6800:00:1502:00:4503:04:1803:40:36.5503:40:52.50+01:59:2610:305,7
196MAĆKOWIAK Joanna 4225WARSZAWAK-208K 6900:00:1802:02:5003:05:1303:41:04.8503:41:23.50+01:59:5710:315,7
197ANTKOWIAK Mirosław 4224KROSNO ODRZAŃSKIEM-5019M 12800:00:0401:55:3503:04:4303:41:21.0503:41:25.30+01:59:5810:325,7
198STROMIDŁO Anna 4279BROWAR DOMOWY HATAKPIŁAK-4030K 7000:00:0801:56:2503:02:3203:42:52.9503:43:01.85+02:01:3510:365,7
199OLEJNIK Ilona 4017KRWIOBIEGANIEZIELONA GÓRAK-509K 7100:00:1402:03:2503:08:4003:43:38.2003:43:52.25+02:02:2510:385,6
200BACHURSKA Ewa 4077KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEK-4031K 7200:00:1502:04:5203:09:3203:44:22.8503:44:38.50+02:03:1210:415,6
201FRYSIAK Barbara 4222WIELUŃWIELUŃK-5010K 7300:00:0302:01:1403:07:1803:44:44.7503:44:48.10+02:03:2110:425,6
202KACZMAREK Monika 4124NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLK-4032K 7400:00:1902:04:5003:09:3203:44:34.1503:44:53.30+02:03:2610:415,6
203SKRZYŃSKA Marlena 4150ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAK-3025K 7500:00:1402:03:2803:09:0003:45:11.1003:45:25.15+02:03:5810:435,6
204NIEPORECKA Sylwia 4248WARSZAWAK-4033K 7600:00:1702:05:2003:09:4803:45:16.7003:45:34.25+02:04:0710:435,6
205CICHY Roman 4188MUAY RUNNING TEAMZALASEWOM-4049M 12900:00:1602:05:1703:10:2303:45:24.7003:45:41.00+02:04:1410:445,6
206WIELAND Lidia 4103RUN TEAM RYDZYNALESZNOK-5011K 7700:00:0702:02:4603:09:5803:47:05.0503:47:12.20+02:05:4510:485,5
206GISZCZYŃSKA Wanda 4111RUN TEAM RYDZYNALESZNOK-4034K 7700:00:0502:02:5403:10:0103:47:06.6503:47:12.20+02:05:4510:485,5
208TRAWA Małgorzata 4108RUN TEAM RYDZYNAWIELICHOWOK-4035K 7900:00:0602:02:4403:09:5503:47:06.3003:47:12.40+02:05:4510:485,5
209BARTOSZEWSKA Katarzyna 4269TEAM RÓŻOWEJ PELERYNKIDŁUGOŁĘKAK-4036K 8000:00:1302:05:1003:09:2903:47:30.7003:47:43.90+02:06:1710:505,5
210MARCINIAK Irmina 4035TEAM BIEGANIE NA ŚNIADANIEŚMIGIELK-4037K 8100:00:1702:05:5703:11:5603:48:25.7003:48:42.70+02:07:1610:525,5
211SKRZYPIŃSKA Agnieszka 4126PSI PATROLLESZNOK-4038K 8200:00:1002:04:2703:09:5803:48:41.7503:48:51.95+02:07:2510:535,5
212GOŹDZICKA Iwona 4149ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ / GB STATYSTYKA LUBUSKAZIELONA GÓRAK-4039K 8300:00:1302:06:3903:10:5803:49:16.0503:49:30.00+02:08:0310:555,5
213BARTKIEWICZ Halina 4018ZIELONA GÓRAK-4040K 8400:00:1502:07:1603:10:5603:49:16.9003:49:31.95+02:08:0510:555,5
214SIARKIEWICZ Jola 4133BIEGAMDLAZDROWIA.PLPODGÓRZYNK-601K 8500:00:1902:04:5603:10:4803:49:24.6503:49:44.35+02:08:1710:555,5
215PICHER RÓŻYŁO Joanna 4140BIELANY WROCŁAWSKIEK-4041K 8600:00:1802:07:4603:14:3603:49:32.3503:49:51.20+02:08:2410:555,5
216WOZNIAK Radoslaw 4143BIELANY WROCŁAWSKIEM-5020M 13000:00:1902:08:0403:14:3803:49:32.4503:49:51.55+02:08:2510:555,5
217NOWAK Monika 4233POZNAŃK-4042K 8700:00:2202:05:0903:10:1803:49:58.0003:50:20.80+02:08:5410:575,5
218JANKOWSKA Katarzyna 4215WROCŁAWK-4043K 8800:00:1001:54:1403:07:2703:50:19.6503:50:30.30+02:09:0310:585,5
219MAĆKOWIAK Adam 4226WARSZAWAM-209M 13100:00:1902:05:5903:10:2903:50:38.0003:50:57.30+02:09:3010:585,5
220CHILARSKA Elżbieta 4152KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJK-3026K 8900:00:1702:05:0003:12:3403:51:16.0503:51:33.75+02:10:0711:005,4
221KMIECIŃSKI Paweł 4009KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJM-4050M 13200:00:1802:04:5903:12:3103:51:15.8003:51:33.85+02:10:0711:005,4
222SERWATKA Angelika 4277KOBIETY WATAHYZABRZEK-3027K 9000:00:1102:05:2803:11:5703:52:03.9003:52:15.25+02:10:4811:035,4
223MANDES Anna 4304IZABELIN NA STARTLASKIK-4044K 9100:00:1402:06:2903:13:3103:52:42.1003:52:56.95+02:11:3011:045,4
224ADAMCZYK Piotr 4323POZNAŃM-3052M 13300:00:2102:02:5203:10:5503:52:56.0003:53:17.70+02:11:5111:055,4
225DOBRZYŃSKA Joanna 4169GDYNIAK-4045K 9200:00:1602:07:4503:19:0103:55:19.1003:55:36.00+02:14:0911:125,4
226ŁUŻNY Agnieszka 4255TEAM PAPRYTYCHYK-3028K 9300:00:1602:05:1903:17:1503:55:34.8003:55:51.05+02:14:2411:135,3
227PAWLAK Mateusz 4015BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-3053M 13400:01:1802:06:1803:16:2803:55:25.2503:56:44.15+02:15:1711:125,4
227JAROSŁAWSKI Mariusz 4106BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-5021M 13400:01:1802:06:4103:16:3003:55:26.0003:56:44.15+02:15:1711:125,4
229SAMULSKA Agata 4109GORZÓW WIELKOPOLSKIK-5012K 9400:00:0702:05:2403:17:5403:57:04.2503:57:11.25+02:15:4411:175,3
230GRĘZEL-GAWRON Jolanta 4044POLSKA NOWA WIEŚK-4046K 9500:00:1602:06:3403:16:1803:57:13.1003:57:30.05+02:16:0311:175,3
231RĘBECKA Violetta 4029BIEGAMDLAZDROWIA. PLJELENIA GÓRAK-4047K 9600:00:2002:05:5703:17:4103:57:55.3003:58:15.35+02:16:4811:195,3
232PELCZER Agnieszka 4128KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEK-4048K 9700:00:1502:08:0203:18:2103:59:26.6003:59:42.35+02:18:1511:245,3
233IGNASZEWSKA Marta 4160RADZYNYK-4049K 9800:00:1102:08:1903:17:3304:00:37.0004:00:48.60+02:19:2211:275,2
234PIETRZAK Agnieszka 4172BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃK-4050K 9900:00:1202:08:2703:17:4904:00:36.2004:00:48.70+02:19:2211:275,2
235MAĆKOWIAK Karolina 4072MAĆKOWIAK TEAMŚREMK-4051K 10000:00:0702:05:4303:20:2704:02:01.8004:02:09.40+02:20:4211:315,2
236VAN KESSEL - PALUSZKIEWICZ Monika 4073MAĆKOWIAK TEAMOIRSBEEKK-4052K 10100:00:0702:06:0503:20:3104:02:01.8004:02:09.50+02:20:4311:315,2
237BRZEZIŃSKA Ewa 4138GDYNIAK-5013K 10200:00:0902:08:2003:22:0404:04:19.6004:04:28.80+02:23:0211:385,2
238SZALEWICZ Małgorzata 4037RAZ SZCZECINSZCZECINK-5014K 10300:00:0902:08:0703:21:1404:05:34.3504:05:43.95+02:24:1711:415,1
239BUĆKO Artur 4131I'M INSPIRATIONJELENIA GÓRAM-5022M 13600:00:2002:11:1303:28:1504:06:42.9504:07:03.40+02:25:3611:445,1
240PIETRZAK Anna 4036WROCŁAWK-4053K 10400:00:0902:17:1303:29:3104:07:44.3504:07:53.55+02:26:2711:475,1
241POMAŁECKA Barbara 4094KRAKÓWK-3029K 10500:00:0802:07:2003:22:2904:10:42.3504:10:51.20+02:29:2411:565,0
242DZIEDZIC Paweł 4031WROCŁAWM-5023M 13700:00:2302:07:1103:23:2904:11:02.8004:11:26.40+02:29:5911:575,0
243PAWLUSIŃSKA Marzena 4057PABIANICEK-4054K 10600:00:0902:10:1203:28:3504:11:18.7004:11:28.15+02:30:0111:585,0
244UCHEREK Kazimierz 4166ŻORYM-5024M 13800:00:1102:05:0203:19:1004:18:00.5504:18:11.55+02:36:4512:174,9
245UCHEREK Kinga 4167ŻORYK-4055K 10700:00:1102:05:0003:19:1104:17:59.9504:18:11.85+02:36:4512:174,9
246KONIECZNY Piotr 4087NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM-4051M 13900:00:1902:19:1003:42:2404:25:31.2004:25:50.60+02:44:2412:384,7
247WOJCIECHOWSKI Przemysław 4066CHYŁA SPRINT GROUPPRZECŁAWM-5025M 14000:00:2402:21:2603:37:0704:29:16.8004:29:41.10+02:48:1412:494,7
248CAŁKA Barbara 4065KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK-5015K 10800:00:2402:21:2203:37:0904:29:16.9004:29:41.40+02:48:1412:494,7
249TWARDOWSKI Wojciech 4168RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5026M 14100:00:1202:34:3803:54:1404:41:20.3004:41:32.40+03:00:0513:234,5
250BRZEZIŃSKI Andrzej 4162LANRUNSOLKUSZM-603M 14200:00:0402:27:5503:55:3504:45:55.5504:45:59.80+03:04:3313:364,4
251DOBROWOLSKA Bozena 4104SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRAJELENIA GORAK-602K 10900:00:1502:33:0304:01:3504:49:23.6004:49:39.20+03:08:1213:464,4
252DOBROWOLSKI Robert 4105SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRAJELENIA GORAM-604M 14300:00:1502:32:3104:00:3904:49:23.5504:49:39.30+03:08:1213:464,4
253FRĄCKOWIAK Anna 4129KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEGRĘDZINAK-5016K 11000:00:1402:38:0304:01:4704:49:28.8004:49:43.50+03:08:1713:474,4
254BARAŃSKA Adrianna 4261SOCIOS SILESIAKATOWICEK-209K 11100:00:1702:39:3004:00:1404:52:34.7504:52:52.00+03:11:2513:554,3
255KOSTULSKA Olga 4300WKURW_TEAMTORUŃK-3030K 11200:00:1302:36:3104:02:2604:52:41.6004:52:55.15+03:11:2813:564,3
Niesklasyfikowani
BAKSALARY Lidia 4180#BIEGAJLESZNOLESZNOK-40DNF01:40:58 DNF DNF DNF DNF--
MACHNIO Nikola 4228WARSZAWAK-20DNF02:58:46 DNF DNF DNF DNF--
KOTYŚ Paweł 4229WARSZAWAM-20DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 258 wynik(ów)