Organizator : | Fundacja na Ratunek |
Data : | 2022-01-08 |
Miejsce : | Szczebrzeszyn |
Dystans : | 18 km |
Zgłoszonych : | 151 |
Wystartowało : | 135 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 135 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | 3km | 9km | Czas netto 18km | Czas brutto 18km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SŁOWIŃSKI Marcin | 2099 | BIEGACZE SPECJALNEJ TROSKI | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 1 | M 2 | 00:00:03 | 00:14:28 | 01:34:32.90 | 01:34:35.95 | 5:15 | 11.4 (100%) | |||
2 | ANTOŃCZAK Marek | 2003 | ŻÓŁKIEWKA | Master Mężczyzn | 2 | M 3 | 00:00:03 | 00:14:51 | 00:47:39 | 01:35:08.60 | 01:35:12.50 | +00:00:36 (0.6%) | 5:17 | 11.4 (100%) | ||
3 | WÓJCIK Łukasz | 5060 | SZYBCIEJ NIE DAM RADY | NIEMCE | Master Mężczyzn | 3 | M 4 | 00:00:05 | 00:15:24 | 00:48:47 | 01:36:37.75 | 01:36:42.85 | +00:02:06 (2.2%) | 5:22 | 11.2 (98.2%) | |
4 | JAKUSZKO Grzegorz | 2031 | KB SZURACZ TERESPOL | TERESPOL | Master Mężczyzn | 4 | M 6 | 00:00:05 | 00:15:52 | 01:39:04.40 | 01:39:09.85 | +00:04:33 (4.6%) | 5:30 | 10.9 (95.6%) | ||
5 | TUTKA Dominik | 2114 | BIŁGORAJ BIEGA | BIŁGORAJ | Master Mężczyzn | 5 | M 7 | 00:00:02 | 00:16:11 | 01:39:13.05 | 01:39:16.00 | +00:04:40 (4.7%) | 5:30 | 10.9 (95.6%) | ||
6 | MACIĄG Grzegorz | 2063 | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 6 | M 8 | 00:00:09 | 00:16:12 | 01:40:05.25 | 01:40:14.65 | +00:05:38 (5.6%) | 5:33 | 10.8 (94.7%) | |||
7 | MOŻEJKO Artur | 12 | NIEPOLOMICE BIEGAJĄ | NIEPOŁOMICE | Master Mężczyzn | 7 | M 9 | 00:00:07 | 00:16:06 | 00:51:59 | 01:41:01.30 | 01:41:08.95 | +00:06:33 (6.5%) | 5:36 | 10.7 (93.9%) | |
8 | GRZĄDKA Przemysław | 2024 | PZU SPORT TEAM | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 8 | M 12 | 00:00:04 | 00:15:46 | 01:43:10.05 | 01:43:14.05 | +00:08:38 (8.4%) | 5:43 | 10.5 (92.1%) | ||
9 | KOŁAKOWSKI Przemek | 2039 | ROZBIEGANY ZAMOŚĆ | ZAMOŚĆ | Master Mężczyzn | 9 | M 14 | 00:00:09 | 00:16:02 | 00:52:17 | 01:46:58.70 | 01:47:08.40 | +00:12:32 (11.7%) | 5:56 | 10.1 (88.6%) | |
10 | PŁUCIENNICZAK Wojciech | 2086 | LATCHORZEW | Master Mężczyzn | 10 | M 15 | 00:00:04 | 00:16:34 | 00:54:10 | 01:47:09.35 | 01:47:13.75 | +00:12:37 (11.8%) | 5:57 | 10.1 (88.6%) | ||
11 | GUŁAS Daniel | 2026 | SAMSOBIEKLUB | LUBLIN | Master Mężczyzn | 11 | M 16 | 00:00:16 | 00:16:46 | 00:53:52 | 01:47:02.50 | 01:47:18.95 | +00:12:43 (11.8%) | 5:56 | 10.1 (88.6%) | |
12 | WAGNER Tomasz | 39 | TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA | BEŁŻEC | Master Mężczyzn | 12 | M 18 | 00:00:02 | 00:16:58 | 00:53:33 | 01:47:59.60 | 01:48:02.00 | +00:13:26 (12.4%) | 5:59 | 10 (87.7%) | |
13 | SZKODA Robert | 2108 | BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAIL | BIŁGORAJ | Master Mężczyzn | 13 | M 19 | 00:00:02 | 00:16:23 | 00:53:04 | 01:48:21.90 | 01:48:24.65 | +00:13:48 (12.7%) | 6:01 | 10 (87.7%) | |
14 | WIECZOREK Marcin | 2117 | MILEJÓW | Master Mężczyzn | 14 | M 20 | 00:00:03 | 00:17:02 | 00:54:19 | 01:49:32.35 | 01:49:35.95 | +00:15:00 (13.7%) | 6:05 | 9.9 (86.8%) | ||
15 | ORYSZCZAK Bartłomiej | 2083 | MTB ROZTOCZE | JÓZEFÓWKA | Master Mężczyzn | 15 | M 21 | 00:00:03 | 00:16:02 | 00:54:40 | 01:49:53.55 | 01:49:56.55 | +00:15:20 (14.0%) | 6:06 | 9.8 (86.0%) | |
16 | KOZAK Marcin | 2045 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 16 | M 24 | 00:00:07 | 00:18:18 | 00:56:59 | 01:53:16.95 | 01:53:24.20 | +00:18:48 (16.6%) | 6:17 | 9.5 (83.3%) | ||
17 | SZEGDA Łukasz | 2107 | GARDONIE 279 | PUŁAWY | Master Mężczyzn | 17 | M 27 | 00:00:06 | 00:17:17 | 01:54:54.30 | 01:55:01.00 | +00:20:25 (17.8%) | 6:23 | 9.4 (82.5%) | ||
18 | KWIECIEŃ Sebastian | 20 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 18 | M 28 | 00:00:07 | 00:18:26 | 00:57:10 | 01:55:02.50 | 01:55:09.75 | +00:20:33 (17.9%) | 6:23 | 9.4 (82.5%) | ||
19 | SUŁEK Marcin | 575 | Master Mężczyzn | 19 | M 29 | 00:00:04 | 00:16:56 | 01:56:18.20 | 01:56:22.85 | +00:21:46 (18.7%) | 6:27 | 9.3 (81.6%) | ||||
20 | ZIMNY Witold | 2132 | ŁAŃCUT | Master Mężczyzn | 20 | M 31 | 00:00:07 | 00:17:27 | 01:56:41.25 | 01:56:48.80 | +00:22:12 (19.0%) | 6:28 | 9.3 (81.6%) | |||
21 | KORZENIOWSKI Damian | 2040 | REJOWIEC | Master Mężczyzn | 21 | M 35 | 00:00:03 | 00:16:16 | 00:54:57 | 01:59:09.80 | 01:59:13.10 | +00:24:37 (20.7%) | 6:37 | 9.1 (79.8%) | ||
22 | ŁĄCZNY Marcin | 2060 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 22 | M 36 | 00:00:06 | 00:16:58 | 00:57:37 | 01:59:30.90 | 01:59:37.45 | +00:25:01 (20.9%) | 6:38 | 9 (78.9%) | ||
23 | GRABOWIECKI Michał | 2022 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 23 | M 41 | 00:00:11 | 00:17:30 | 02:02:52.40 | 02:03:03.95 | +00:28:28 (23.1%) | 6:49 | 8.8 (77.2%) | |||
24 | RUSIN Łukasz | 2093 | RKS | CHEŁM | Master Mężczyzn | 24 | M 44 | 00:00:07 | 00:18:01 | 02:04:08.40 | 02:04:16.05 | +00:29:40 (23.9%) | 6:53 | 8.7 (76.3%) | ||
25 | ARCISZEWSKI Michał | 2004 | SPRÓCHNIALI HERKULESI | ŚWIERZOWA POLSKA | Master Mężczyzn | 25 | M 48 | 00:00:05 | 00:17:48 | 02:06:19.25 | 02:06:24.75 | +00:31:48 (25.2%) | 7:01 | 8.5 (74.6%) | ||
26 | MEŁGIEŚ Marek | 2073 | MELKOMP | PIASKI | Master Mężczyzn | 26 | M 50 | 00:00:10 | 00:18:58 | 02:06:43.00 | 02:06:53.95 | +00:32:18 (25.5%) | 7:02 | 8.5 (74.6%) | ||
27 | PRAŁAT Dawid | 2088 | PZU SPORT TEAM | ZELÓW | Master Mężczyzn | 27 | M 54 | 00:00:14 | 00:19:12 | 02:08:08.15 | 02:08:23.05 | +00:33:47 (26.3%) | 7:07 | 8.4 (73.7%) | ||
28 | MAŁKIEIWCZ Adrian | 2069 | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Master Mężczyzn | 28 | M 59 | 00:00:10 | 00:18:55 | 01:06:04 | 02:09:58.05 | 02:10:08.70 | +00:35:32 (27.3%) | 7:13 | 8.3 (72.8%) | ||
29 | KRUKOWSKI Robert | 2047 | PLATINIUM ZAMOŚĆ | ZAMOŚĆ | Master Mężczyzn | 29 | M 64 | 00:00:03 | 00:17:47 | 01:01:56 | 02:12:14.25 | 02:12:17.35 | +00:37:41 (28.5%) | 7:20 | 8.2 (71.9%) | |
30 | ABRAMOWICZ Daniel | 2001 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Master Mężczyzn | 30 | M 65 | 00:00:06 | 00:17:57 | 01:02:48 | 02:12:42.80 | 02:12:49.30 | +00:38:13 (28.8%) | 7:22 | 8.1 (71.1%) | |
31 | GILAS Michał | 2019 | BIŁGORUN | BIŁGORAJ | Master Mężczyzn | 31 | M 66 | 00:00:11 | 00:19:38 | 01:03:56 | 02:12:39.00 | 02:12:50.75 | +00:38:14 (28.8%) | 7:22 | 8.1 (71.1%) | |
32 | ANDREASIK Mariusz | 35 | PRO-MILE TEAM | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 32 | M 68 | 00:00:06 | 00:18:53 | 01:04:18 | 02:13:42.90 | 02:13:49.75 | +00:39:13 (29.3%) | 7:25 | 8.1 (71.1%) | |
33 | TALAROWSKI Paweł | 2113 | KRASNYSTAW | Master Mężczyzn | 33 | M 71 | 00:00:09 | 00:20:00 | 02:15:50.80 | 02:15:59.80 | +00:41:23 (30.4%) | 7:32 | 8 (70.2%) | |||
34 | PACZUSKI Piotr | 2084 | 8 BALL CROSS GYM CHEŁM | CHEŁM | Master Mężczyzn | 34 | M 75 | 00:00:13 | 00:22:11 | 01:09:32 | 02:19:55.30 | 02:20:08.75 | +00:45:32 (32.5%) | 7:46 | 7.7 (67.5%) | |
35 | LEWIŃSKI Tomasz | 2055 | JEST LEPIEJ RUN TEAM | CZĘSTOCHOWA | Master Mężczyzn | 35 | M 77 | 00:00:07 | 00:19:17 | 01:06:57 | 02:21:51.15 | 02:21:58.90 | +00:47:22 (33.4%) | 7:52 | 7.6 (66.7%) | |
36 | GILAS Szymon | 2018 | CHEŁM | Master Mężczyzn | 36 | M 78 | 00:00:12 | 00:19:37 | 01:06:08 | 02:24:05.00 | 02:24:17.55 | +00:49:41 (34.4%) | 8:00 | 7.5 (65.8%) | ||
37 | POPIEL-POPIELEC Jakub | 40 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 37 | M 84 | 00:00:09 | 00:20:12 | 01:08:26 | 02:26:03.35 | 02:26:12.45 | +00:51:36 (35.3%) | 8:06 | 7.4 (64.9%) | ||
38 | MENDEL Grzegorz | 2074 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 38 | M 88 | 00:00:08 | 00:20:16 | 01:10:56 | 02:30:35.15 | 02:30:43.30 | +00:56:07 (37.2%) | 8:21 | 7.2 (63.2%) | ||
39 | MAŁEK Mariusz | 2067 | BIEGOWA_FURIA | CHEŁM | Master Mężczyzn | 39 | M 93 | 00:00:09 | 00:24:56 | 01:22:15 | 02:46:33.30 | 02:46:42.90 | +01:12:06 (43.3%) | 9:15 | 6.5 (57.0%) | |
40 | KORNECKI Dominik | 45 | WOŁOMIN | Master Mężczyzn | 40 | M 94 | 00:00:07 | 00:22:03 | 01:16:14 | 02:46:48.50 | 02:46:55.75 | +01:12:19 (43.3%) | 9:16 | 6.5 (57.0%) |
Znaleziono 40 wynik(ów)