Organizator : | Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2016-05-22 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 260 |
Wystartowało : | 237 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 228 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KASZTELAN Urszula | 91 | TKKF TRIATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:35 | 00:04:40 | 00:26:21 | 00:49:24 | 01:13:38 | |
2 | MERDA Katarzyna | 136 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | K30-39 | 00:00:38 | 00:05:16 | 00:30:40 | 00:56:48 | 01:22:54 | |
3 | KAMIŃSKA Agata | 85 | KŁAM SZCZECIN | SZCZECIN | K30-39 | 00:00:47 | 00:05:33 | 00:31:10 | 00:56:48 | 01:23:05 | |
4 | MAKSYMOWICZ Kornelia | 127 | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:00:35 | 00:04:53 | 00:29:18 | 00:55:13 | 01:24:37 | ||
5 | CHODOR Martyna | 251 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:39 | 00:05:30 | 00:30:59 | 00:57:07 | 01:25:57 | ||
6 | STORCZYK-RAK Agnieszka | 197 | SZCZECINEK | K30-39 | 00:00:42 | 00:05:27 | 00:30:57 | 00:57:19 | 01:26:15 | ||
7 | DIAKOWICZ Magdalena | 250 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:43 | 00:05:37 | 00:32:06 | 01:01:42 | 01:33:50 | ||
8 | RUDNIK Janina Ewa | 176 | KRĘPA SŁUPSKA | K30-39 | 00:00:47 | 00:06:14 | 00:36:01 | 01:07:49 | 01:39:37 | ||
9 | HAŁAJKO Magdalena | 56 | BABECZKI | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:50 | 00:05:43 | 00:32:12 | 01:05:36 | 01:39:43 | |
10 | MAZUREK Barbara | 133 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:49 | 00:06:12 | 00:35:51 | 01:07:25 | 01:40:36 | |
11 | JANICKA Katarzyna | 68 | BAJADERKI KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:52 | 00:06:14 | 00:35:59 | 01:07:28 | 01:41:13 | |
12 | PASTERNAK Magdalena | 162 | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:00:47 | 00:06:20 | 00:36:47 | 01:08:41 | 01:41:42 | ||
13 | PRENDECKA Sylwia | 169 | RUNNERS OF WAŁCZ | KŁĘBOWIEC | K30-39 | 00:00:40 | 00:05:49 | 00:37:03 | 01:11:18 | 01:45:31 | |
14 | BRODOWSKA Honorata | 16 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:47 | 00:06:15 | 00:37:59 | 01:11:32 | 01:46:16 | ||
15 | JANKOWSKA Justyna | 71 | SŁUPSK | K30-39 | 00:00:36 | 00:05:30 | 00:35:33 | 01:10:17 | 01:47:42 | ||
16 | GZELA Olga | 55 | BIEGNIJMY.PL | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:41 | 00:05:57 | 00:38:23 | 01:14:12 | 01:51:29 | |
17 | KOMOROWSKA Beata | 99 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:48 | 00:06:27 | 00:38:57 | 01:15:25 | 01:54:35 | |
18 | PASEK Paula | 158 | DUNOWO | K30-39 | 00:00:51 | 00:06:42 | 00:41:42 | 01:21:37 | 02:04:08 | ||
19 | TARNIONEK Katarzyna | 206 | DARŁOWO | K30-39 | 00:00:36 | 00:05:09 | 00:30:11 | 00:59:18 |
Znaleziono 19 wynik(ów)