PÓŁMARATON KOSZALIN - 21.1KM
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2016-05-22
Miejsce : Koszalin
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 260
Wystartowało : 237
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 228
Na trasie : 8
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Drużyna | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | M-70+ | K-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu1.1km6.1km11.1km16.1km
      
1MOKSA Dariusz 261SIANÓWM18-2900:00:3400:04:0600:26:1000:52:2101:20:25
2KĘPKA Adrian 92DARŁOWO/WIEKOWOM18-2900:00:3500:04:1500:24:3000:44:5801:06:50
3MAGALSKI Tomasz 126KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM18-2900:00:3500:04:2700:25:3900:46:5201:09:22
4JAMNIAK Bartosz 66MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM18-2900:00:3500:04:3000:26:5400:51:4401:18:06
5SAPIECHO Bartłomiej 179RONIN GOLD TEAMKOSZALINM18-2900:00:3500:04:4200:27:5800:53:1701:18:55
6CHRZĄSZCZ Piotr 21KOSZALINM18-2900:00:3500:04:0700:25:0100:45:3001:06:56
7STACHOWIAK Adrian 193280 KOMPANIA RADIOTECHNICZNAKOŁOBRZEGM18-2900:00:3600:04:2900:26:2600:50:0801:14:43
8GOŃKA Krzysztof 47DECATHLON KOSZALINKOSZALINM18-2900:00:3700:05:1800:30:1700:56:0201:23:20
9KUBALA Mateusz 117CZARNEM18-2900:00:3700:05:1800:31:0200:58:2201:26:13
10KORCZYŃSKI Sławomir 102DECATHLON KOSZALINKOSZALINM18-2900:00:3700:04:3700:27:0400:51:3401:30:00
11DZIUBA Krzysztof 254LUBLINIECM18-2900:00:3700:06:1700:35:2201:08:0301:49:39
12BIELSKI Sebastian 8NOWOGARDNOWOGARDM18-2900:00:3800:04:2200:25:5400:48:26
13JAROSZ Jakub 78TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM18-2900:00:3900:05:1200:32:4101:05:3901:45:58
14WILEWSKI Paweł 220STARGARDM18-2900:00:4100:05:2100:29:2100:53:1101:17:36
15MARCINIAK Kacper 132WARSZAWAM18-2900:00:4100:05:3200:31:1600:56:4301:23:13
16WASZAK Karol 28KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM18-2900:00:4100:05:2900:30:2000:56:3701:25:13
17MARZEC Edwin 255HERB PIETRUSZKIKOSZALINM18-2900:00:4400:05:5300:35:1501:08:0801:47:48
18MILCZAREK Grzegorz 141KOSTRZYN NAD ODRĄM18-2900:00:4500:05:1200:28:0900:51:5401:17:12
19WOJCIECHOWSKI Marcin 225INOWROCŁAWM18-2900:00:4700:05:4500:32:3401:00:2801:30:16
20GAWROŃSKI Paweł 42OGIEŃ W SZOPIEKOSZALINM18-2900:00:4900:05:5900:34:2401:03:3501:32:22
21PANASZEWSKI Przemysław 157NEW YORK ISLANDERSKOSZALINM18-2900:00:4900:05:5500:34:4501:06:1701:39:50
22MISZCZYK Jan 142KOSZALINM18-2900:00:5000:05:4600:32:3101:02:1501:34:57
Niesklasyfikowani
GODLEWSKI Tomasz 45KOSZALINM18-29DNF00:05:57 DNF00:32:12 DNF00:58:49 DNF01:30:29 DNF
Znaleziono 23 wynik(ów)