PYRZYCKA SZYBKA DYCHA - 10 KM
Pyrzycka Szybka Dycha FIEGE
Organizator : Stowarzyszenie K2 Partners
Data : 2022-03-21
Miejsce : Polska
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 70
Wystartowało : 55
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 55
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZYMANOWICZ Mariusz 48CHARTY CHARTOWO/DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃM 401M 100:42:16.00000:42:1610,0+00:00:004:1314,2
2BOJKO Marek 3STEPNICAM 501M 200:44:29.00000:44:2910,0+00:02:134:2613,5
3ZATAJ Igor 50KB MANIAC/CHARTY CHARTOWOPOZNAŃM 402M 300:46:10.00000:46:1010,0+00:03:544:3713,0
4DOMAŃSKI Henryk 69M 601M 400:46:46.00000:46:4610,0+00:04:304:4012,8
5JASTAK Paweł 67SZCZECINM 403M 500:47:44.00000:47:4410,0+00:05:284:4612,6
6POLANSKI Jerzy 37FANTOM KARTUZYKIELPINO KARTUSKIEM 404M 600:48:51.00000:48:5110,0+00:06:354:5312,3
7SEMENIUK Igor 60SEMENIUK INTERIOR DESIGNSZCZECINM 405M 700:49:03.00000:49:0310,0+00:06:474:5412,2
8CZYŻ Adam 18SZCZECINM 406M 800:49:30.00000:49:3010,0+00:07:144:5712,1
9DZIEKOŃSKA Agnieszka 32SOBOTNI BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK 401K 100:49:50.00000:49:5010,0+00:07:344:5912,0
10STALKA Przemek 33SOBOTNI BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM 407M 900:50:49.00000:50:4910,0+00:08:335:0411,8
11SIENIUĆ Maciej 61GOLENIÓWM 301M 1000:51:12.00000:51:1210,0+00:08:565:0711,7
12STALMACH Damian 13LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM 408M 1100:51:40.00000:51:4010,0+00:09:245:1011,6
13ZABOROWSKI Tomasz 54SOCHACZEWM 302M 1200:52:44.00000:52:4410,0+00:10:285:1611,4
14SZACH Andrzej 22LĄDEK ZDRÓJM 409M 1300:53:11.00000:53:1110,0+00:10:555:1911,3
15ZAJAC Przemyslaw 15ASHTON - UNDER - LYNEM 4010M 1400:53:15.00000:53:1510,0+00:10:595:1911,3
16ZIELONKA Wiesław 70PACCOR-POLSKAKATOWICEM 602M 1500:53:53.00000:53:5310,0+00:11:375:2311,1
17GRABOWICZ Paweł 43SIEKIERKI WIELKIEM 4011M 1600:54:36.00000:54:3610,0+00:12:205:2711,0
18ŁAPAĆ Beata 59WROCŁAWK 301K 200:54:55.00000:54:5510,0+00:12:395:2910,9
19SZEWCZYK Tomasz 6AKCJA MOTYWACJADĘBNOM 502M 1700:55:05.00000:55:0510,0+00:12:495:3010,9
20HASIAK Aleksander 35NYSAM 503M 1800:55:51.00000:55:5110,0+00:13:355:3510,7
21PIETRAŚ Arkadiusz 39BABINM 303M 1900:57:06.00000:57:0610,0+00:14:505:4210,5
22SIENKIEWICZ-KRAMEK Agnieszka 55STARGARDK 402K 300:57:38.00000:57:3810,0+00:15:225:4510,4
23PASZKIEWICZ Sandra 58SZCZECINK 302K 400:57:47.00000:57:4710,0+00:15:315:4610,4
24HYLLA Mateusz 41TARNÓW OPOLSKIM 304M 2000:58:01.00000:58:0110,0+00:15:455:4810,3
25GODZIUK Roman 7TORUŃM 603M 2100:58:12.00000:58:1210,0+00:15:565:4910,3
26JAŁOWSKI Marcin 20BIEGAM BO LUBIĘ LASY BOGDANIECKIEGORZÓW WIELKOPOLSKIM 305M 2200:58:19.00000:58:1910,0+00:16:035:4910,3
27JABŁOŃSKI Wojciech 51KLINISKAM 504M 2300:59:14.00000:59:1410,0+00:16:585:5510,1
28HASIAK Katarzyna 36NYSAK 501K 500:59:27.00000:59:2710,0+00:17:115:5610,1
29ROJEK Stanisław 23WARSZAWAM 505M 2401:00:04.00001:00:0410,0+00:17:486:0010,0
30LESZCZYŃSKA Marlena 24WARSZAWAK 403K 601:00:04.00001:00:0410,0+00:17:486:0010,0
31MACKIEWICZ Ewelina 57WYSOKAK 303K 701:01:00.00001:01:0010,0+00:18:446:069,8
32TOMASZKIEWICZ Marek 19ZĄBKIM 506M 2501:01:14.00001:01:1410,0+00:18:586:079,8
33TROJNAR Krzysztof 65KLUB OLIMPIJCZYKA IM. IRENY SZEWIŃSKIEJ W KALISZU POMORSKIMKALISZ POMORSKIM 604M 2601:01:17.00001:01:1710,0+00:19:016:079,8
34REINHOLZ Elżbieta 10SZCZECINK 404K 801:01:21.00001:01:2110,0+00:19:056:089,8
35GĘBSKI Mieczysław 66OLSZTYNM 605M 2701:01:39.00001:01:3910,0+00:19:236:099,7
36PODKAŃSKI Krzysztof 1INOWROCŁAWM 507M 2801:02:23.00001:02:2310,0+00:20:076:149,6
37FURMAŃSKI Marcin 2SZCZECINM 306M 2901:04:29.00001:04:2910,0+00:22:136:269,3
38GAWROŃSKA Angelika 56GORZÓW WIELKOPOLSKIK 304K 901:05:45.00001:05:4510,0+00:23:296:349,1
39PODOBIŃSKI Krzysztof 38POGOŃ SZCZECINSZCZECINM 307M 3001:05:57.00001:05:5710,0+00:23:416:359,1
40OJDOWSKI Leon 29WAŁBRZYCHM 508M 3101:06:27.00001:06:2710,0+00:24:116:389,0
41ROSZAK Henryk 31KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOM 509M 3201:07:13.00001:07:1310,0+00:24:576:438,9
42GENDERA Bartosz 14POZNAŃM 4012M 3301:07:22.00001:07:2210,0+00:25:066:448,9
43ZEMANKIEWICZ Łukasz 68KANAŁ 6AMSZCZECINM 4013M 3401:08:38.00001:08:3810,0+00:26:226:518,7
44BATOR Zbigniew 44WARSZAWAM 606M 3501:09:22.00001:09:2210,0+00:27:066:568,6
45PRZYBYLAK Paweł 25LESZNOM 5010M 3601:09:33.00001:09:3310,0+00:27:176:578,6
46PAJKOWSKI Mirosław 21SZCZECINM 5011M 3701:10:17.00001:10:1710,0+00:28:017:018,5
47URBAN Henryk 42ROCK70RUNNERKWIDZYNM 607M 3801:10:40.00001:10:4010,0+00:28:247:048,5
48MOLSKA Małgorzata 52OSP KŁODAWAKŁODAWAK 502K 1001:13:11.00001:13:1110,0+00:30:557:198,2
49MAZUR Michał 49SZCZECINM 4014M 3901:25:50.00001:25:5010,0+00:43:348:357,0
50HAMERSKI Artur 27SZCZECINM 4015M 4001:28:48.00001:28:4810,0+00:46:328:526,8
51STEMPIŃSKA Elżbieta 46SZCZECINK 503K 1101:52:25.00001:52:2510,0+01:10:0911:145,3
52STEMPIŃSKI Paweł 47SZCZECINM 308M 4101:53:20.00001:53:2010,0+01:11:0411:205,3
53STASZEWSKA Agata 4SZCZECINK 405K 1201:55:56.00001:55:5610,0+01:13:4011:355,2
54LITWINIAK Izabela 5GOLENIÓWK 406K 1301:56:20.00001:56:2010,0+01:14:0411:385,2
55TROJNAR Jarosław 62KLUB OLIMPIJCZYKA IM. IRENY SZEWIŃSKIEJ W KALISZU POMORSKIMKALISZ POMORSKIM 309M 4202:02:34.00001:01:1710,0+01:20:1812:154,9
Znaleziono 55 wynik(ów)