PYRZYCKA SZYBKA DYCHA - 5 KM
Pyrzycka Szybka Dycha FIEGE
Organizator : Stowarzyszenie K2 Partners
Data : 2022-03-21
Miejsce : Polska
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 52
Wystartowało : 38
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 38
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60 | K 70+ | M 70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1RYMER Wojciech 14WŁASNY JEDNOOSOBOWYPUCICEM 501M 100:22:27.00000:22:275,0+00:00:004:2913,4
2ROBAK Patryk 4022BPGOTMUCHÓWM 201M 200:24:36.00000:24:365,0+00:02:094:5512,2
3BARGŁOWSKI Kamil 49BIAŁYSTOKM 202M 300:24:58.00000:24:585,0+00:02:314:5912,0
4RYMER Szymon 15PUCICEM 203M 400:25:22.00000:25:225,0+00:02:555:0411,8
5RUTKOWSKI Marek 27KLUB BIEGACZA 100 JEZIORSIERAKÓWM 601M 500:25:30.00000:25:305,0+00:03:035:0611,8
6CHABIŃSKI Artur 33SZCZECINM 301M 600:27:00.00000:27:005,0+00:04:335:2411,1
7PASZKOWSKI Karol 30SZCZECINM 302M 700:27:36.00000:27:365,0+00:05:095:3110,9
8RUDZEWICZ Mariusz 1SWINOUJSCIEM 303M 800:27:55.00000:27:555,0+00:05:285:3510,7
9NECA Daniel 50BARLINEKM 304M 900:28:46.00000:28:465,0+00:06:195:4510,4
10STALICA Wiesław 3RYCHŁAWAM 502M 1000:29:18.00000:29:185,0+00:06:515:5110,2
11MIKOŁAJCZYK Karolina 12HAMBURGK 301K 100:29:42.00000:29:425,0+00:07:155:5610,1
12KOBUS Kasia 22PYRZYCE BIEGAJĄPYRZYCEK 401K 200:30:12.00000:30:125,0+00:07:456:029,9
13STALICA Bogusława 4RYCHŁAWAK 501K 300:30:48.00000:30:485,0+00:08:216:099,7
14KOT Arkadiusz 23MASZEWOM 503M 1100:30:48.00000:30:485,0+00:08:216:099,7
15NOWAK Waldemar 47TRI-AMATORBIAŁE BŁOTAM 504M 1200:31:08.00000:31:085,0+00:08:416:139,6
16WASIELEWSKI Sylwester 35CHOSZCZNOM 401M 1300:31:24.00000:31:245,0+00:08:576:169,6
17BEDNAREK Roman 42POZNAŃM 602M 1400:31:27.00000:31:275,0+00:09:006:179,5
18MIROS Edyta 16WIAZOWNAK 402K 400:31:49.00000:31:495,0+00:09:226:219,4
19WASIELEWSKI Piotr 36CHOSZCZNOM 204M 1500:31:58.00000:31:585,0+00:09:316:239,4
20MADUZIA Marcin 7PYRZYCE BIEGAJĄPYRZYCEM 402M 1600:32:10.00000:32:105,0+00:09:436:269,3
21ŻURAWSKI Jakub 13POZNAŃM 403M 1700:33:54.00000:33:545,0+00:11:276:468,8
22JARCZEWSKA Renata 6GOLENIÓWK 502K 500:33:59.00000:33:595,0+00:11:326:478,8
23GAPINSKI Rafał 52M 404M 1800:36:55.00000:36:555,0+00:14:287:238,1
24KOŁODZIEJCZYK Adam 18BUKOWNOM 405M 1900:38:10.00000:38:105,0+00:15:437:387,9
25KOWNACKI Arkadiusz 20DRUŻYNA SZPIKU / WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEWITKOWOM 505M 2000:39:22.00000:39:225,0+00:16:557:527,6
26MAŁKOWSKA Edyta 24IŃSKOK 302K 600:39:51.00000:39:515,0+00:17:247:587,5
27WOŹNIAK Alina 5BYDGOSZCZK 503K 700:40:34.00000:40:345,0+00:18:078:067,4
28BOGUSZ Damian 46ZABRZEM 305M 2100:41:21.00000:41:215,0+00:18:548:167,3
29KOWALSKA Joanna 31--GRYFINOK 303K 800:43:50.00000:43:505,0+00:21:238:466,8
30SZCZERBIŃSKA Barbara 32-GRYFINOK 601K 900:44:09.00000:44:095,0+00:21:428:496,8
31PIGUŁA Krzysztof 34ŁÓDŹM 603M 2200:44:09.00000:44:095,0+00:21:428:496,8
32SĘDROWSKA Ewa 41PYRZYCEK 201K 1000:45:20.00000:45:205,0+00:22:539:046,6
33DUDA Łukasz 38MIRAZ RACE TEAMCHORZÓWM 306M 2300:50:55.00000:50:555,0+00:28:2810:115,9
34MINER Artur 48SZCZECINM 406M 2400:59:10.00000:59:105,0+00:36:4311:505,1
35GURGACZ Artur 19SZCZECINM 407M 2501:00:22.00001:00:225,0+00:37:5512:045,0
36ANDRZEJAK Dawid 43SZCZECINM 205M 2601:10:18.00001:10:185,0+00:47:5114:034,3
37ŻMUDA Martyna 44SZCZECINK 202K 1101:21:43.00001:21:435,0+00:59:1616:203,7
38STULGYS Dainius 39VILNIUSM 604M 2708:00:00.00008:00:005,0+07:37:3396:000,6
Znaleziono 38 wynik(ów)