RUNAWAY POLSKI UCIEKINIER | ELITA
Runaway Polski Uciekinier Pępowo
Organizator : Runaway - Polski Uciekinier
Data : 2022-06-18
Miejsce : Pępowo
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 170
Wystartowało : 157
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 157
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Moment startuCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WOJTYSZYN Wojciech 125WROCŁAWM25-291M 1Ex Team2022-06-18 13:06:5800:45:03.20 4:3013,3
2OŚLIZŁO Tomasz 122ŚWIERKLANYM35-391M 2SOCIOS SILESIA2022-06-18 13:06:5900:47:10.15+00:02:064:4312,7
3SERAFIŃSKI Maciej 25KONINM25-292M 3RUNMAGEDDON TEAM2022-06-18 13:06:5800:47:34.35+00:02:314:4512,6
4BRZOSKWINIA Wojciech 61CZĘSTOCHOWAM30-341M 4Lemon Team2022-06-18 13:06:5900:49:40.10+00:04:364:5812,1
5PRYKOWSKI Tomasz 106ŁÓDŹM25-293M 5Warriors Łódź2022-06-18 13:17:2200:49:41.75+00:04:384:5812,1
6JACIÓW Paweł 44PRZEMYŚLM30-342M 6WATAHA2022-06-18 13:06:5900:51:05.10+00:06:015:0611,7
7MARKOWSKI Fabian 81GARZYNM35-392M 7RAJSPORT ACTIVE2022-06-18 13:06:5800:52:01.10+00:06:575:1211,5
8OLICHOWSKI Mateusz 134M30-343M 8WOLF TEAM2022-06-18 13:28:5500:53:50.00+00:08:465:2311,1
9KOZŁOWSKI Artur 76ŁASKM25-294M 9RAJSPORT ACTIVE2022-06-18 13:06:5800:54:05.60+00:09:025:2411,1
10KALWAS Mateusz 71MAŃKOWOM13-171M 10RAJSPORT ACTIVE2022-06-18 13:06:5800:54:36.45+00:09:335:2711,0
11RYNKIEWICZ Mateusz 129BOGDANIECM35-393M 11RUNMAGEDDON TEAM2022-06-18 13:17:2200:54:56.20+00:09:535:2910,9
12BRZOZOWSKI Filip 45ZALASEWOM30-344M 12SPARTA RUNNERS2022-06-18 13:06:5900:55:51.05+00:10:475:3510,7
13SIKORA Adam 27MIEROSZÓWM30-345M 132022-06-18 13:06:5900:56:49.35+00:11:465:4010,6
14JAGODZIŃSKI Karol 96WARSZAWAM30-346M 14POWER TRAINING2022-06-18 13:17:2300:58:16.45+00:13:135:4910,3
15BYRCZEK Michał 29WROCŁAWM35-394M 15WATAHA2022-06-18 13:07:0000:58:34.75+00:13:315:5110,2
16KOZUBEK Sebastian 55SIERADZM30-347M 16RAJSPORT ACTIVE2022-06-18 13:07:0000:58:37.50+00:13:345:5110,2
17JAKUSZEK Piotr 297DRZECZEWOM35-395M 17Hell`s gym OCR Pępowo2022-06-18 13:28:5600:58:58.95+00:13:555:5310,2
18BURAS Radosław 82GRYFINOM30-348M 182022-06-18 13:06:5900:59:50.25+00:14:475:5910,0
19OBRĘBSKI Patryk 59PŁOCKM30-349M 19RAJSPORT ACTIVE2022-06-18 13:06:5900:59:52.10+00:14:485:5910,0
20TARKA Andrzej 77ZELÓWM45-491M 202022-06-18 13:07:0001:00:43.80+00:15:406:049,9
21BAJON Przemysław 91MIEJSKA GÓRKAM25-295M 21WATAHA2022-06-18 13:17:2201:01:20.60+00:16:176:089,8
22KALININ Jarosław 100WROCŁAWM25-296M 22RAJSPORT ACTIVE2022-06-18 13:17:2201:02:33.00+00:17:296:159,6
23KOZUBEK Seweryn 57SIERADZM25-297M 23RAJSPORT ACTIVE2022-06-18 13:07:0001:02:36.90+00:17:336:159,6
24KACPERSKI Jacek 58BUCZEKM40-441M 24RAJSPORT ACTIVE2022-06-18 13:07:0001:02:51.00+00:17:476:179,5
25TYCZYNO Wojciech 42WROCŁAWM40-442M 25WATAHA2022-06-18 13:06:5901:03:22.20+00:18:196:209,5
26BERNACKI Grzegorz 14CZARNKÓWM40-443M 26WOLF TEAM2022-06-18 13:06:5901:03:43.75+00:18:406:229,4
27KĘPA Bartosz 46ZALASEWOM30-3410M 27SPARTA RUNNERS2022-06-18 13:06:5901:03:57.25+00:18:546:239,4
28GŁYK Łukasz 31MYSŁOWICEM30-3411M 282022-06-18 13:06:5901:04:11.95+00:19:086:259,3
29DŁUGOSZ Łukasz 49ZIELONA GÓRAM25-298M 29OSPRO OCR2022-06-18 13:06:5901:04:41.60+00:19:386:289,3
30JUSZKIEWICZ Dominik 137M35-396M 30RAJSPORT ACTIVE2022-06-18 13:28:5501:05:16.40+00:20:136:319,2
31SOBOŃ Krystian 110RADZIĄDZM30-3412M 31Mad runners2022-06-18 13:17:2301:05:59.65+00:20:566:359,1
32PSUT Kamil 135M25-299M 322022-06-18 13:28:5501:06:24.65+00:21:216:389,0
33SZYMAŃSKI Bartomiej 66ŁÓDŹM30-3413M 33Warriors Łódź2022-06-18 13:07:0101:06:38.45+00:21:356:399,0
34WOŁCZEK Paulina 235WĘGORZEWOK25-291K 1Ex Team2022-06-18 14:05:0701:07:05.05+00:22:016:428,9
35KALISZYK Grzegorz 121WAŁBRZYCHM45-492M 34Mad Runners2022-06-18 13:17:2401:07:12.55+00:22:096:438,9
36BARAN Konrad 92SKIERNIEWICEM25-2910M 35Warriors Łódź2022-06-18 13:17:2501:07:52.65+00:22:496:478,8
37TRACZYŃSKI Daniel 111ŚWIDNICAM30-3414M 36Mad Runners2022-06-18 13:17:2201:08:01.80+00:22:586:488,8
38DARGACZ Dominik 109WAŁBRZYCHM25-2911M 37Mad Runners2022-06-18 13:17:2301:08:03.40+00:23:006:488,8
39DRZEWIECKI Marcin 118WAŁBRZYCHM35-397M 38Mad Runners2022-06-18 13:17:2201:08:57.00+00:23:536:538,7
40RYNKIEWICZ Agnieszka 237BOGDANIECK35-391K 2RUNMAGEDDON TEAM2022-06-18 14:05:0701:09:04.70+00:24:016:548,7
41KOŁAKOWSKI Krzysztof 95CIECHANÓWM30-3415M 39RUNMAGEDDON TEAM2022-06-18 13:17:2201:09:41.25+00:24:386:588,6
42WOJTASZCZYK Mateusz 3KALISZM40-444M 402022-06-18 13:07:0001:10:20.45+00:25:177:028,5
43MIZGALSKI Jacek 87BACHORZEWM45-493M 412022-06-18 13:17:2401:11:16.25+00:26:137:078,4
44NOWICKI Marcin 123NIETUSZKOWOM30-3416M 42WOLF TEAM2022-06-18 13:17:2301:11:18.60+00:26:157:078,4
45LEWANDOWSKI Patryk 4PAJĘCZNOM30-3417M 432022-06-18 13:07:0001:11:24.80+00:26:217:088,4
46DUKIEWICZ Dariusz 104PIŁAM25-2912M 44WOLF TEAM2022-06-18 13:17:2201:11:34.75+00:26:317:098,4
47SZYMAŃSKI Bartek 117ŚWIDNICAM30-3418M 452022-06-18 13:17:2301:11:54.85+00:26:517:118,3
48LEWICKI Piotr 17SZCZECINM40-445M 46WOLF TEAM2022-06-18 13:07:0201:11:58.30+00:26:557:118,3
49GOLDA Michał 105MIŁOSZYCEM40-446M 47Mad Runners2022-06-18 13:17:2401:12:49.45+00:27:467:168,2
50BUDZIŃSKI Michał 47SIERADZM35-398M 48RAJSPORT ACTIVE2022-06-18 13:07:0001:13:11.90+00:28:087:198,2
51PIWNIK Bartosz 84KRAKÓWM25-2913M 49Lemon Team2022-06-18 13:17:2301:13:16.95+00:28:137:198,2
52MALCZEWSKI Daniel 11RĄBIEŃM18-241M 50RAJSPORT ACTIVE2022-06-18 13:06:5901:13:33.95+00:28:307:218,2
53TROCKI Patryk 35POZNAŃM30-3419M 51Dirty Sparrows2022-06-18 13:07:0001:14:24.10+00:29:207:268,1
54MADALIŃSKI Michał 98ŁÓDŹM30-3420M 52RAJSPORT ACTIVE2022-06-18 13:17:2301:15:02.85+00:29:597:308,0
55WIECZOREK Mateusz 34GDAŃSKM25-2914M 53xRunners2022-06-18 13:28:5701:15:15.05+00:30:117:318,0
56PIEŁA Szymon 32RYDUŁTOWYM30-3421M 54SOCIOS SILESIA2022-06-18 13:06:5901:15:22.10+00:30:187:328,0
57SZAŁATA Piotr 16NOWA SÓLM30-3422M 55Biegowe dziki ocr2022-06-18 13:07:0301:15:32.95+00:30:297:337,9
58DROP Łukasz 2WROCŁAWM40-447M 56WATAHA2022-06-18 13:07:0001:15:34.85+00:30:317:337,9
59ZIMOŃ Norbert 139M35-399M 572022-06-18 13:28:5601:15:42.20+00:30:397:347,9
60TOMCZAK Dariusz 131M30-3423M 582022-06-18 13:28:5601:15:53.10+00:30:497:357,9
61PAZOŁ Korneliusz 132M35-3910M 592022-06-18 13:28:5601:16:01.00+00:30:577:367,9
62STAWSKI Artur 136M35-3911M 602022-06-18 13:29:4401:16:20.20+00:31:177:387,9
63KAZIMIERCZAK Paweł 51ŁÓDŹM25-2915M 61Warriors Łódź2022-06-18 13:07:0101:16:26.20+00:31:237:387,8
64KALISZ Adrian 30KÓRNIKM35-3912M 622022-06-18 13:17:2201:16:50.15+00:31:467:417,8
65MAŁECKI Adam 40MYSŁOWICEM30-3424M 63CARBON SILESIA SPORT2022-06-18 13:07:0201:17:26.90+00:32:237:447,7
66KOTALA Arkadiusz 67WROCŁAWM25-2916M 64WATAHA2022-06-18 13:07:0001:17:47.45+00:32:447:467,7
67SZCZEPAŃSKI Grzegorz 113CZARNY BÓRM35-3913M 65Mad Runners2022-06-18 13:17:2401:17:55.45+00:32:527:477,7
68DENYSIUK Marek 119WROCŁAWM45-494M 66WATAHA2022-06-18 13:17:2401:18:56.25+00:33:537:537,6
69SERAFIŃSKI Robert 26KONINM50+1M 67RAJSPORT ACTIVE2022-06-18 13:07:0101:19:23.50+00:34:207:567,6
70KNOP Marcin 79KRAKÓWM30-3425M 68Lemon Team2022-06-18 13:07:0001:19:37.95+00:34:347:577,5
71ZABOROWSKI Łukasz 133M35-3914M 69RAJSPORT ACTIVE2022-06-18 13:28:5601:19:39.40+00:34:367:577,5
72PONTUS Piotr 5WARSZAWAM35-3915M 70OSPRO OCR2022-06-18 13:07:0001:19:44.10+00:34:407:587,5
73BAJSAROWICZ Marta 214KRAKÓWK35-392K 3OCR Witches2022-06-18 14:05:0701:20:59.95+00:35:568:057,4
74STERNAL Mateusz 56GRANOWOM35-3916M 712022-06-18 13:17:2501:21:02.60+00:35:598:067,4
75DUL Dariusz 126WAŁBRZYCHM50+2M 72Mad Runners2022-06-18 13:17:2401:21:24.95+00:36:218:087,4
76MATYSIAK Przemysław 74KOBYLINM13-172M 732022-06-18 13:28:5601:22:16.10+00:37:128:137,3
77KOWALSKI Mateusz 19MOSINAM35-3917M 74Dirty Sparrows2022-06-18 13:07:0101:22:25.35+00:37:228:147,3
78KURYŁO Kamil 21PIEKARY ŚLĄSKIEM30-3426M 752022-06-18 13:07:0201:22:32.20+00:37:298:157,3
79KAMIŃSKA Justyna 226GNIEZNOK30-341K 42022-06-18 14:05:0801:22:51.85+00:37:488:177,2
80MACHOWSKI Marek 114ZDUNYM45-495M 762022-06-18 13:17:2301:22:57.80+00:37:548:177,2
81BOIŃSKI Grzegorz 12064-920M13-173M 77WOLF TEAM2022-06-18 13:17:2301:23:04.10+00:38:008:187,2
82ŁUSZCZAK Anna 222KRAKÓWK30-342K 5Lemon Team2022-06-18 14:05:0701:24:00.65+00:38:578:247,1
83WIŚNIEWSKI Norbert 127NOWE MIASTO LUBAWSKIEM45-496M 782022-06-18 13:17:2501:24:30.55+00:39:278:277,1
84NAJDEREK Michał 60CHODZIEŻM35-3918M 792022-06-18 13:07:0101:24:38.80+00:39:358:277,1
85BERNACKA Katarzyna 215CZARNKÓWK35-393K 6WOLF TEAM2022-06-18 14:05:0701:25:21.65+00:40:188:327,0
86KORZENNY Wojciech 80KRAKÓWM35-3919M 802022-06-18 13:07:0001:25:39.05+00:40:358:337,0
87KOLASIŃSKI Jakub 75POZNAŃM35-3920M 81Dirty Sparrows2022-06-18 13:07:0101:25:47.60+00:40:448:347,0
88MALICKI Dawid 53ŁÓDŹM30-3427M 82Warriors Łódź2022-06-18 13:07:0101:25:48.60+00:40:458:347,0
89KACZMAR Kornelia 239K25-292K 72022-06-18 14:05:0701:27:05.80+00:42:028:426,9
90ELLMANN Leszek 39SKÓRZEWOM30-3428M 83Dirty Sparrows2022-06-18 13:17:2401:27:28.05+00:42:248:446,9
91SOLIWODA Tomasz 24WROCŁAWM40-448M 842022-06-18 13:07:0301:28:07.90+00:43:048:486,8
92SOBAŃSKI Paweł 316PASIERBYM18-242M 85Hell`s gym OCR Pępowo2022-06-18 13:28:5601:29:54.55+00:44:518:596,7
93MIROWSKI Jacek 33KSAWERÓWM35-3921M 862022-06-18 13:07:0201:29:55.90+00:44:528:596,7
94DARGA Marcin 112STARZYNOM30-3429M 87WOLF TEAM2022-06-18 13:17:2201:30:06.10+00:45:029:006,7
95JUSZCZYK Jarosław 78WODZISŁAW ŚLĄSKIM40-449M 882022-06-18 13:07:0201:30:10.55+00:45:079:016,7
96JUSZKIEWICZ Oliwia 240K13-171K 8RAJSPORT ACTIVE2022-06-18 14:05:0701:30:15.60+00:45:129:016,6
97KMIECIAK Grzegorz 50OZORKÓWM35-3922M 892022-06-18 13:07:0201:30:15.70+00:45:129:016,6
98KRUK Michał 8ŻYRARDÓWM25-2917M 90OSPRO OCR2022-06-18 13:07:0001:31:59.00+00:46:559:116,5
99DROZD Dariusz 97SZCZECINM35-3923M 912022-06-18 13:28:5601:32:47.00+00:47:439:166,5
100ZIELIŃSKI Michał 130DRUŻYNOWA1M 922022-06-18 13:07:0201:33:50.65+00:48:479:236,4
101PINDEL Piotr 20BIELSKO-BIAŁAM30-3430M 932022-06-18 13:07:0101:34:08.45+00:49:059:246,4
102WÓJT Kamil 86ŁÓDŹM30-3431M 94Warriors Łódź2022-06-18 13:17:2501:35:23.40+00:50:209:326,3
103DYKO Bartosz 116ŚWIDNICAM35-3924M 95Mad Runners2022-06-18 13:17:2301:35:58.65+00:50:559:356,3
104PILARCZYK Kaśka 236NOWOGRÓDEK POMORSKIK35-394K 92022-06-18 14:05:0801:36:20.20+00:51:179:386,2
105ŁAPACZ Tomasz 41LEGIONOWOM45-497M 962022-06-18 13:17:2301:36:39.30+00:51:369:396,2
106KACZMAREK Monika 220DĘBNOK35-395K 10WF TEAM2022-06-18 14:05:0801:37:12.95+00:52:099:436,2
107WOCHNIAK Michał 52ŁÓDŹM30-3432M 97Warriors Łódź2022-06-18 13:07:0101:37:46.05+00:52:429:466,1
108SKRĘTY Patryk 69POZNAŃM25-2918M 982022-06-18 13:17:2501:38:58.75+00:53:559:536,1
109KOŁODZIEJEK Robert 12ŁÓDŹM45-498M 99RAJSPORT ACTIVE2022-06-18 13:07:0101:38:59.70+00:53:569:536,1
110DEGOEVA Lyana 227WOLA GRZYMKOWAK30-343K 11Warriors Łódź2022-06-18 14:05:0901:39:02.40+00:53:599:546,1
111KORALEWSKI Pawel 38JUTROSINM35-3925M 100WATAHA2022-06-18 13:07:0101:40:16.15+00:55:1210:016,0
112WITKOWSKI Rafał 9CHRZĄSTAWA MAŁAM30-3433M 101WATAHA2022-06-18 13:07:0101:42:06.10+00:57:0210:125,9
113KACZMAREK Marcin 90DĘBNOM35-3926M 102WF TEAM2022-06-18 13:28:5701:43:04.05+00:58:0010:185,8
114WEIS Michał 85ŚREMM35-3927M 103Obstacle Center Team2022-06-18 13:28:5601:44:01.95+00:58:5810:245,8
115ŁAPACZ Adam 23LEGIONOWOM13-174M 1042022-06-18 13:06:5901:44:26.60+00:59:2310:265,7
116SZOJDA Ola 234TYCHYK13-172K 122022-06-18 14:05:0801:46:38.90+01:01:3510:395,6
117PIĘTKA Grzegorz 1SZCZECINM45-499M 1052022-06-18 13:07:0401:47:15.15+01:02:1110:435,6
118MOSTOWSKI Radek 89ŁÓDŹM35-3928M 106Warriors Łódź2022-06-18 13:17:2501:47:40.85+01:02:3710:465,6
119WIŚNIEWSKI Arkadiusz 62ŁÓDŹM30-3434M 107Warriors Łódź2022-06-18 13:17:2501:47:41.75+01:02:3810:465,6
120ŚLIZ Arkadiusz 28TRZCIANKAM40-4410M 108WOLF TEAM2022-06-18 13:07:0201:47:53.25+01:02:5010:475,6
121SZUFLICKI Tymon 108NOWA WOLAM13-175M 1092022-06-18 13:17:2401:48:37.80+01:03:3410:515,5
122SZWAŁEK Dawid 64KOBYLINM30-3435M 1102022-06-18 13:17:2601:50:43.90+01:05:4011:045,4
123ROBAKOWSKI Slawomir 63KROTOSZYNM35-3929M 1112022-06-18 13:17:2601:50:44.25+01:05:4111:045,4
124NAWROT Michał 107WIERZBICZANYM35-3930M 1122022-06-18 13:17:2601:51:08.60+01:06:0511:065,4
125MARKOWSKA Nikola 221GARZYNK13-173K 13RAJSPORT ACTIVE2022-06-18 14:05:0701:51:17.45+01:06:1411:075,4
126GAŃKO Karolina 238DĘBE WIELKIEK25-293K 14Obstacle Center Team2022-06-18 14:05:0701:51:45.90+01:06:4211:105,4
127TOMCZAK Marcin 43SZCZODREM35-3931M 113WATAHA2022-06-18 13:07:0001:52:02.40+01:06:5911:125,4
128BOIŃSKA Agnieszka 21664-920K40-441K 152022-06-18 14:05:0801:52:10.30+01:07:0711:135,3
129MOJAK Joanna 230POGORZELAK30-344K 162022-06-18 14:05:0801:53:13.40+01:08:1011:195,3
130OŹMINKOWSKA Aleksandra 224POZNAŃK30-345K 172022-06-18 14:05:0801:55:02.20+01:09:5911:305,2
131DROZD Anna 228SZCZECINK30-346K 182022-06-18 14:05:0801:57:32.15+01:12:2811:455,1
132WYSOCZAŃSKI Mikołaj 37POZNAŃM35-3932M 1142022-06-18 13:17:2301:59:42.30+01:14:3911:585,0
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
133ŁACINIK Damian 22RAWICZM40-4411M 1152022-06-18 13:07:0002:00:26.35+01:15:2312:025,0
134RYDLEWICZ Daria 233GNIEZNOK25-294K 19DYNAMIC STRONG GNIEZNO2022-06-18 14:05:0802:01:20.50+01:16:1712:084,9
135KURAN Halina 219ŁÓDŹK18-241K 20WATAHA2022-06-18 14:05:0802:03:04.70+01:18:0112:184,9
136JÓŹWIAK Dominika 213ZGIERZK18-242K 212022-06-18 14:05:0902:03:14.80+01:18:1112:194,9
137ZACHARA Katarzyna 223KRAKÓWK35-396K 22Lemon Team2022-06-18 14:05:1002:06:03.15+01:20:5912:364,8
138ROPELA Monika 212KACZKOWO 19BK30-347K 23WOLF TEAM2022-06-18 14:05:0902:09:53.30+01:24:5012:594,6
139SZAŁKOWSKA Agnieszka 211BYDGOSZCZK35-397K 242022-06-18 14:05:0902:11:22.50+01:26:1913:084,6
140DRZEWIECKA Sylwia 232WAŁBRZYCHK40-442K 25Mad Runners2022-06-18 14:05:0802:13:43.70+01:28:4013:224,5
141SIERPIŃSKA Monika 225JÓZEFÓWK25-295K 26Obstacle Center Team2022-06-18 14:05:0802:14:31.70+01:29:2813:274,5
142GANDURSKA Magdalena 231GNIEZNOK30-348K 27DYNAMIC STRONG GNIEZNO2022-06-18 14:05:0902:16:05.75+01:31:0213:364,4
Niesklasyfikowani
DNCGRABOWIEC Arkadiusz 7WARSZAWAM18-24POWER TRAINING2022-06-18 13:06:5900:59:35.850:0010,1
DNCROPELA Radosław 18KACZKOWO 19BM40-44WOLF TEAM2022-06-18 13:06:5801:02:51.850:009,5
DNCSIEKIERSKI Paweł 15POZNAŃM30-34Dirty Sparrows2022-06-18 13:07:0001:13:52.450:008,1
DNCKWAŚNIAK Emil 99ŁÓDŹM35-392022-06-18 13:07:0201:14:57.350:008,0
DNCTROJANOWSKI Artur 6RUDA ŚLĄSKAM35-39CARBON SILESIA SPORT2022-06-18 13:06:5901:19:05.800:007,6
DNCŻYTO Grzegorz 48ŻMIGRÓDM35-392022-06-18 13:07:0101:26:26.650:006,9
DNCSKONIECZKO Adam 93ŁÓDŹM35-392022-06-18 13:17:2401:27:30.400:006,9
DNCPILAWSKI Ryszard 36CZARNKÓWM45-492022-06-18 13:06:5901:27:59.650:006,8
DNCOGIŃSKI Szymon 72ŁÓDŹM35-39Warriors Łódź2022-06-18 13:17:2401:29:12.200:006,7
DNCSZUKAŁA Krzysztof 94DROŻYNA 22M18-242022-06-18 13:28:5601:33:28.550:006,4
DNCANDRZEJCZAK Filip 54OSTRZESZÓWM35-392022-06-18 13:17:2601:34:29.250:006,4
DNCPIECZONKA Jakub 128KOSTRZYN NAD ODRĄM25-29WF TEAM2022-06-18 13:28:5601:40:19.500:006,0
DNCKARCZEWSKI Patryk 65ŁÓDŹM30-34Warriors Łódź2022-06-18 13:17:2501:42:39.150:005,8
DNCPIETRZAK Wojciech 88NOWIECZEKM18-242022-06-18 13:17:2501:53:55.050:005,3
DNCPAWLIKOWSKA Zuzanna 218ŁÓDŹK25-29Warriors Łódź2022-06-18 14:05:0802:17:52.400:004,4
Znaleziono 157 wynik(ów)