RUNAWAY POLSKI UCIEKINIER | MISTRZOSTWA POWIATU GOSTYŃSKIEGO
Runaway Polski Uciekinier Pępowo
Organizator : Runaway - Polski Uciekinier
Data : 2022-06-18
Miejsce : Pępowo
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 53
Wystartowało : 47
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 46
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyzni | DRUŻYNOWA
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Moment startuCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DURAK Jakub 299PĘPOWOMężczyzni1M 12022-06-18 14:19:5300:52:28.80 5:1411,4
2MAJCHRZAK Andrzej 284PIASKIMężczyzni2M 2Drużyna Wu2022-06-18 14:19:5000:58:39.90+00:06:115:5110,2
3MAJCHRZAK Jakub 285PIASKIMężczyzni3M 3Drużyna Wu2022-06-18 14:19:5101:06:00.85+00:13:326:369,1
4WALEŃSKI Michał 286PIASKIMężczyzni4M 4Drużyna Wu2022-06-18 14:19:5001:06:09.65+00:13:406:369,1
5SZYMAŃSKI Marek 325GOSTYŃMężczyzni5M 5Hell`s gym OCR Pępowo2022-06-18 14:19:4901:07:02.00+00:14:336:429,0
6ROSZAK Hubert 336Mężczyzni6M 62022-06-18 14:19:5101:07:37.60+00:15:086:458,9
7GRUETZMACHER Katarzyna 330Kobiety1K 12022-06-18 14:19:4901:12:24.85+00:19:567:148,3
8RYBARCZYK Jakub 301GOSTYŃMężczyzni7M 7Drużyna Wu2022-06-18 14:19:5101:15:36.35+00:23:077:337,9
9WOJTKOWIAK Kazimierz 323GOSTYŃMężczyzni8M 82022-06-18 14:19:5301:16:35.60+00:24:067:397,8
10BUJAK Marcin 309KROBIAMężczyzni9M 92022-06-18 14:19:5201:19:38.40+00:27:097:577,5
11GMUR Bartosz 310GOSTYŃMężczyzni10M 102022-06-18 14:19:5101:20:07.35+00:27:388:007,5
12LISIECKI Wojciech 327GOSTYŃMężczyzni11M 112022-06-18 14:19:5201:20:14.65+00:27:458:017,5
13KĘDZIORA Szymon 293GOSTYŃMężczyzni12M 122022-06-18 14:19:5201:20:17.45+00:27:488:017,5
14JAROŻEK Orfeusz 292GOSTYŃMężczyzni13M 132022-06-18 14:19:5201:20:18.45+00:27:498:017,5
15GIEZEK Dominik 318GOSTYŃMężczyzni14M 14Drużyna Wu2022-06-18 14:19:5101:20:29.25+00:28:008:027,5
16RADOJEWSKI Karol 300PĘPOWOMężczyzni15M 152022-06-18 14:19:5101:21:25.25+00:28:568:087,4
17MAJCHRZAK Agnieszka 283PIASKIKobiety2K 2Drużyna Wu2022-06-18 14:19:5201:22:25.00+00:29:568:147,3
18SZPURKA Maciej 324PĘPOWOMężczyzni16M 162022-06-18 14:19:5101:22:26.60+00:29:578:147,3
19RATAJCZAK Jakub 312PĘPOWOMężczyzni17M 172022-06-18 14:19:5101:23:45.70+00:31:168:227,2
20ŁUCZAK Dariusz 317GOSTYŃMężczyzni18M 182022-06-18 14:19:5401:28:03.85+00:35:358:486,8
21HARASIM Maciej 315GOSTYŃMężczyzni19M 192022-06-18 14:19:5301:28:04.85+00:35:368:486,8
22WALEŃSKI Szymon 298PĘPOWOMężczyzni20M 202022-06-18 14:19:5201:28:07.35+00:35:388:486,8
23WOJCIECHOWSKI Dawid 313GOSTYŃMężczyzni21M 212022-06-18 14:19:5301:28:08.85+00:35:408:486,8
24KUBIAK Daniel 308GOSTYŃMężczyzni22M 222022-06-18 14:19:5201:28:09.45+00:35:408:486,8
25FRYCZ Filip 320GOSTYŃMężczyzni23M 232022-06-18 14:19:5201:31:48.50+00:39:199:106,5
26WAJSZCZAK Lidia 288PIASKIKobiety3K 32022-06-18 14:19:5001:32:00.90+00:39:329:126,5
27KRZYŻOSTANIAK Dawid 291GOSTYŃMężczyzni24M 242022-06-18 14:19:4901:32:03.60+00:39:349:126,5
28PAZOŁA Aleksandra 305PĘPOWOKobiety4K 4Hell`s gym OCR Pępowo2022-06-18 14:19:5001:32:04.85+00:39:369:126,5
29KOKOT Karolina 307PĘPOWOKobiety5K 5Hell`s gym OCR Pępowo2022-06-18 14:19:5001:32:05.05+00:39:369:126,5
30ZIMNA Katarzyna 328Kobiety6K 62022-06-18 14:19:5101:33:45.00+00:41:169:226,4
31ADAMCZAK Mateusz 290GOSTYŃMężczyzni25M 252022-06-18 14:19:5001:33:59.20+00:41:309:236,4
32ŁABUSIŃSKI Miłosz 289KROBIAMężczyzni26M 262022-06-18 14:19:5001:34:00.15+00:41:319:246,4
33PAWLEWSKI Mikołaj 282PĘPOWOMężczyzni27M 272022-06-18 14:19:5001:34:27.10+00:41:589:266,4
34STANISŁAWSKI Hubert 303PĘPOWOMężczyzni28M 282022-06-18 14:19:5101:34:33.60+00:42:049:276,3
35SZCZEPANIAK Klaudia 302GOSTYŃKobiety7K 72022-06-18 14:19:5001:34:33.90+00:42:059:276,3
36ZIMNY Paweł 304Mężczyzni29M 29Hell`s gym OCR Pępowo2022-06-18 14:19:5101:36:34.20+00:44:059:396,2
37BINIASZ Weronika 306GOSTYŃKobiety8K 82022-06-18 14:19:4901:54:25.90+01:01:5711:265,2
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
38MIKOŁAJCZAK Jakub 332Mężczyzni30M 302022-06-18 14:19:5302:01:36.10+01:09:0712:094,9
39BIEL Tomasz 295GOSTYNMężczyzni31M 31(PdP) Running Team2022-06-18 14:19:5402:01:37.20+01:09:0812:094,9
40DOLATOWSKI Mateusz 296PIASKIMężczyzni32M 32(PdP) Running Team2022-06-18 14:19:5302:01:37.45+01:09:0812:094,9
41MIKOŁAJCZAK Martyna 333Kobiety9K 92022-06-18 14:19:5402:01:37.85+01:09:0912:094,9
42WOJCIECHOWSKI Bartłomiej 287GOSTYŃMężczyzni33M 332022-06-18 14:19:5402:01:44.75+01:09:1512:104,9
43HOFFMANN Bartosz 326GOSTYŃMężczyzni34M 342022-06-18 14:19:5302:09:11.70+01:16:4212:554,6
44SZAJDA Ada 331Kobiety10K 102022-06-18 14:19:52   
Niesklasyfikowani
DNCMAMAGAŁA Piotr 335Mężczyzni2022-06-18 14:19:5201:00:13.150:0010,0
DNCKRAWIEC Wojciech 334Mężczyzni2022-06-18 14:19:5201:21:14.150:007,4
DNCNAGLAK Hubert 329Mężczyzni2022-06-18 14:19:5001:32:02.100:006,5
Znaleziono 47 wynik(ów)