RUNAWAY POLSKI UCIEKINIER | OPEN
Runaway Polski Uciekinier Pępowo
Organizator : Runaway - Polski Uciekinier
Data : 2022-06-18
Miejsce : Pępowo
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 163
Wystartowało : 139
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 138
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiet | OPEN Mężczyzn | DRUŻYNOWA
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Moment startuCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MACHONIAK Jakub 508MIĘDZYLESIEDRUŻYNOWA1M 12022-06-18 15:00:0900:45:07.90 7:318,0
2KRACIŃSKI Adrian 507ŚWIEBODZINDRUŻYNOWA2M 22022-06-18 15:00:0901:00:24.75+00:15:1610:046,0
3KOZUBEK Seweryn 479RAJSPORT ACTIVESIERADZDRUŻYNOWA3M 3RAJSPORT ACTIVE2022-06-18 14:45:5601:02:17.55+00:17:0910:225,8
4KALINOWSKI Szymon 485VIKINGS RUN TEAMOPOCZNODRUŻYNOWA4M 4Vikings Run Team2022-06-18 15:15:2401:02:41.85+00:17:3310:265,7
5POCZYNEK Krzysztof 393NO LIMITSWĄSOSZDRUŻYNOWA5M 5No Limits2022-06-18 14:45:5301:06:03.05+00:20:5511:005,5
6USTRZYCKI Przemysław 427DRUŻYNA WU.MAŁA KĘPADRUŻYNOWA6M 6Drużyna Wu2022-06-18 14:29:5701:07:10.00+00:22:0211:115,4
7MAJCHRZAK Bartłomiej 490VIKINGS RUN TEAMWOLBÓRZDRUŻYNOWA7M 7Vikings Run Team2022-06-18 15:15:2301:07:21.75+00:22:1311:135,3
8RATAJSZCZAK Dominik 375KOŚCIANDRUŻYNOWA8M 82022-06-18 14:29:5701:07:37.15+00:22:2911:165,3
9BUDZIŃSKI Michał 480RAJSPORT ACTIVESIERADZDRUŻYNOWA9M 9RAJSPORT ACTIVE2022-06-18 14:45:5401:08:20.35+00:23:1211:235,3
10PORĘBSKI Michał 392BAYWATCHOCRŁÓDŹDRUŻYNOWA10M 102022-06-18 14:29:5601:09:47.05+00:24:3911:375,2
11OŚCIK Krzysztof 487VIKINGS RUN TEAMWOLBÓRZDRUŻYNOWA11M 11Vikings Run Team2022-06-18 15:15:2301:11:38.20+00:26:3011:565,0
12BŁASZCZYK Adam 448ROSZKÓWDRUŻYNOWA12M 122022-06-18 14:29:5701:15:42.60+00:30:3412:374,8
13WOJCIECHOWSKI Kamil 381WARRIOR TEAMGÓRADRUŻYNOWA13M 132022-06-18 15:00:1001:16:38.35+00:31:3012:464,7
14MACHI Łukasz 365ORLA KORZEŃSKOŻMIGRÓDDRUŻYNOWA14M 14Orla Korzeńsko2022-06-18 15:00:1201:18:56.35+00:33:4813:094,6
15MARZĘTA Mateusz 363ŻMIGRÓDDRUŻYNOWA15M 15Orla Korzeńsko2022-06-18 15:00:1201:19:03.95+00:33:5613:104,6
16FRĄTCZAK Dariusz 388JAROCINDRUŻYNOWA16M 162022-06-18 14:29:5901:21:05.45+00:35:5713:304,4
17WINKLER Mateusz 484VIKINGS RUN TEAMTOMASZÓW MAZOWIECKIDRUŻYNOWA17M 17Vikings Run Team2022-06-18 15:15:2301:21:43.75+00:36:3513:374,4
18SOBCZAK Rafał 486RAJSPORT ACTIVEKALISZDRUŻYNOWA18M 18RAJSPORT ACTIVE2022-06-18 14:45:5301:21:44.05+00:36:3613:374,4
19CŁAPKA Piotr 383RAJSPORT ACTIVESIERADZDRUŻYNOWA19M 192022-06-18 14:30:0101:21:45.15+00:36:3713:374,4
20SICIAK Łukasz 364ORLA KORZEŃSKOKORZEŃSKODRUŻYNOWA20M 20Orla Korzeńsko2022-06-18 15:00:1201:22:30.50+00:37:2213:454,4
21JEZIORSKI Marcin 395RAJSPORT ACTIVEBŁASZKIDRUŻYNOWA21M 212022-06-18 14:30:0101:22:40.25+00:37:3213:464,4
22MARCHEWKA Krzysztof 447FACHOWCYSIERADZDRUŻYNOWA22M 222022-06-18 14:30:0301:24:11.95+00:39:0414:014,3
23PAWLAK Piotr 397NO LIMITSRAWICZDRUŻYNOWA23M 23No Limits2022-06-18 14:45:5401:24:12.90+00:39:0514:024,3
24GORYNIA Hubert 401BODZEWODRUŻYNOWA24M 242022-06-18 14:29:5801:24:31.85+00:39:2314:054,3
25POTAPSKI Michał 446FACHOWCYSIERADZDRUŻYNOWA25M 252022-06-18 14:30:0201:25:13.60+00:40:0514:124,2
26KASPROWIAK Oskar 462RYDZYNADRUŻYNOWA26M 262022-06-18 15:30:0901:25:24.35+00:40:1614:144,2
27SOBECKI Igor 466RYDZYNADRUŻYNOWA27M 272022-06-18 15:30:0801:25:25.75+00:40:1714:144,2
28MILASZEWSKI Michał 464LESZNODRUŻYNOWA28M 282022-06-18 15:30:1001:26:01.85+00:40:5314:204,2
29KASPROWIAK Jakub 463RYDZYNADRUŻYNOWA29M 292022-06-18 15:30:0901:26:03.50+00:40:5514:204,2
30SZYMURA Marcin 454ANONIMOWIKOŹMIN WLKPDRUŻYNOWA30M 30anonimowi2022-06-18 14:45:5301:26:19.00+00:41:1114:234,2
31KWARTA Paweł 362GÓRADRUŻYNOWA31M 312022-06-18 15:00:0901:26:26.05+00:41:1814:244,2
32PUZIAK Andrzej 509JUTROSINDRUŻYNOWA32M 322022-06-18 15:15:2501:27:07.40+00:41:5914:314,1
33KACZMAREK Tomasz 457KOBYLINDRUŻYNOWA33M 332022-06-18 14:30:0001:27:14.05+00:42:0614:324,1
34MATYSIAK Tomasz 458MASŁOWODRUŻYNOWA34M 342022-06-18 14:30:0101:27:14.30+00:42:0614:324,1
35WALEŃSKI Marcin 367DRUŻYNA WULESZNODRUŻYNOWA35M 35Drużyna Wu2022-06-18 14:29:5601:27:16.75+00:42:0814:324,1
36SARBINOWSKI Piotr 468MIEJSKA GÓRKADRUŻYNOWA36M 36Szybkie Trampki2022-06-18 15:00:1301:27:31.15+00:42:2314:354,1
37SARBINOWSKI Paweł 467MAGDALENKIDRUŻYNOWA37M 37Szybkie Trampki2022-06-18 15:00:1201:27:36.45+00:42:2814:364,1
38JAMROŻY Adam 471SZYBIE TRAMPKIMAGDALENKIDRUŻYNOWA38M 382022-06-18 15:00:1201:27:42.15+00:42:3414:374,1
39PIOTROWIAK Rafał 470SKORASZEWICEDRUŻYNOWA39M 39Szybkie Trampki2022-06-18 15:00:1301:27:56.40+00:42:4814:394,1
40ŁUKOWIAK Łukasz 374CIESZKÓWDRUŻYNOWA40M 402022-06-18 14:29:5601:28:00.40+00:42:5214:404,1
41KASIŃSKI Marcin 513DRUŻYNOWA41M 412022-06-18 14:29:5701:28:13.65+00:43:0514:424,1
42CHUDZIŃSKI Maciej 465LIPNODRUŻYNOWA42M 422022-06-18 15:30:0901:28:55.20+00:43:4714:494,0
43KRYNICKI Piotr 429MGŁOGÓWDRUŻYNOWA43M 432022-06-18 14:29:5801:29:28.40+00:44:2014:544,0
44KASPROWIAK Pawel 461RYDZYNADRUŻYNOWA44M 442022-06-18 15:30:0801:31:05.55+00:45:5715:104,0
45WÓJCICKI Kamil 512EX TEAMLISIECICEDRUŻYNOWA45M 452022-06-18 14:29:5601:31:42.60+00:46:3415:173,9
46ZAWADA Radosław 399KROTOSZYNDRUŻYNOWA46M 462022-06-18 15:00:1201:32:21.50+00:47:1315:233,9
47BIERNAT Przemysław 394KROTOSZYNDRUŻYNOWA47M 472022-06-18 14:29:5701:32:41.40+00:47:3315:263,9
48ADAMCZAK Tomasz 503PAWŁOWICEDRUŻYNOWA48M 482022-06-18 14:45:5501:32:55.50+00:47:4715:293,9
49SZCZURNA Agnieszka 459KROTOSZYNDRUŻYNOWA49K 12022-06-18 14:45:5201:33:03.90+00:47:5615:303,9
50MŁYNARZ Anna 460KROTOSZYNDRUŻYNOWA50K 22022-06-18 14:45:5201:33:03.95+00:47:5615:303,9
51SITAREK Filip 366DRUŻYNA WUZIELONKADRUŻYNOWA51M 49Drużyna Wu2022-06-18 14:29:5801:33:09.80+00:48:0115:313,9
52TURBAŃSKI Piotr 450ANONIMOWIKOŹMIN WLKPDRUŻYNOWA52M 50anonimowi2022-06-18 14:45:5101:33:21.40+00:48:1315:333,9
53BARTOSZ Michał 396KROTOSZYNDRUŻYNOWA53M 512022-06-18 14:29:5701:33:36.40+00:48:2815:363,8
54NOWAK Marcin 376KRZYSZKOWODRUŻYNOWA54M 522022-06-18 14:30:0101:34:51.70+00:49:4315:483,8
55GARSZTKA Hubert 378KRZYSZKOWODRUŻYNOWA55M 532022-06-18 14:30:0101:34:51.80+00:49:4315:483,8
56PIENIAK Piotr 473TRANSFORMERSSICINYDRUŻYNOWA56M 542022-06-18 15:00:1301:35:31.95+00:50:2415:553,8
57BAJONCZAK Adam 476WROCŁAWDRUŻYNOWA57M 552022-06-18 15:00:1101:35:35.00+00:50:2715:553,8
58ROZWALKA Leszek 504PAWŁOWICEDRUŻYNOWA58M 562022-06-18 14:45:5501:35:43.60+00:50:3515:573,8
59SZYMAŃSKI Michał 469DOBRZEŃ WIELKIDRUŻYNOWA59M 572022-06-18 14:45:5501:36:48.05+00:51:4016:083,7
60WĄSOWICZ Magdalena 435HUSARIA RACE TEAMOPOLEDRUŻYNOWA60K 32022-06-18 14:45:5501:36:48.20+00:51:4016:083,7
61STACHURSKA Justyna 488VIKINGS RUN TEAMTOMASZÓW MAZOWIECKIDRUŻYNOWA61K 4Vikings Run Team2022-06-18 15:15:2401:37:03.15+00:51:5516:103,7
62POKAROWSKI Paweł 354MIĘDZYRZECZDRUŻYNOWA62M 582022-06-18 14:29:5801:38:03.45+00:52:5516:203,7
63BRYLEWSKI Michal 422KROTOSZYNDRUŻYNOWA63M 59KrotoWarriors2022-06-18 15:00:1101:38:38.35+00:53:3016:263,6
64ORWAT Adam 421KROTOWARRIORSKROTOSZYNDRUŻYNOWA64M 60KrotoWarriors2022-06-18 15:00:1101:38:40.35+00:53:3216:263,6
65KOZUBEK Sebastian 478RAJSPORT ACTIVESIERADZDRUŻYNOWA65M 61RAJSPORT ACTIVE2022-06-18 14:45:5601:39:59.05+00:54:5116:393,6
66RYCHLEWSKI Marcin 493WĘGIERKIDRUŻYNOWA66M 622022-06-18 14:45:5301:40:41.10+00:55:3316:463,6
67STĘPNIAK Marlena 477RAJSPORT ACTIVEBŁASZKIDRUŻYNOWA67K 5RAJSPORT ACTIVE2022-06-18 14:45:5601:41:03.90+00:55:5616:503,6
68WOŹNIAK Olek 439KALISZDRUŻYNOWA68M 632022-06-18 14:29:5801:41:13.80+00:56:0516:523,6
69METZ Piotr 372LUBINDRUŻYNOWA69M 642022-06-18 14:29:5901:41:20.85+00:56:1216:533,6
70JARUS-KORALEWSKA Anna 497JUTROSINDRUŻYNOWA70K 62022-06-18 14:45:5401:42:36.20+00:57:2817:063,5
71SZYMCZAK Wojciech 382KOŹMIN WLKPDRUŻYNOWA71M 652022-06-18 14:45:5501:42:37.10+00:57:2917:063,5
72GĘSTWA Maciej 409RAF ACADEMY CROSSFITKOŹMIN WLKPDRUŻYNOWA72M 662022-06-18 14:45:5601:42:38.25+00:57:3017:063,5
73NOWAK Sandra 514DRUŻYNOWA73K 72022-06-18 14:45:5501:42:42.30+00:57:3417:073,5
74PATEREK Bartosz 452ANONIMOWIKOŹMIN WLKPDRUŻYNOWA74M 67anonimowi2022-06-18 14:45:5401:42:47.65+00:57:3917:073,5
75WAŁĘSIAK Dawid 455ANONIMOWIJAROCINDRUŻYNOWA75M 68anonimowi2022-06-18 14:45:5401:42:49.00+00:57:4117:083,5
76CZYŻEWSKI Bartłomiej 359ŁÓDŹDRUŻYNOWA76M 692022-06-18 14:30:0101:42:51.15+00:57:4317:083,5
77WILCZEK Łukasz 482LOWCY PIEROZKOWCIESZYNDRUŻYNOWA77M 702022-06-18 14:45:5301:43:49.60+00:58:4117:183,5
78KOKOT Krzysztof 368WROCLAWDRUŻYNOWA78M 712022-06-18 14:29:5901:45:45.10+01:00:3717:373,4
79TATERSKA Małgorzata 442KALISZDRUŻYNOWA79K 82022-06-18 15:15:2601:46:15.30+01:01:0717:423,4
80TATERSKI Marcin 441KOŚCIELNA WIEŚDRUŻYNOWA80M 722022-06-18 15:15:2601:46:17.60+01:01:0917:423,4
81BILEWICZ Kacper 373LUBINDRUŻYNOWA81M 732022-06-18 14:29:5901:46:58.45+01:01:5017:493,4
82MACHOWSKA Marta 511ZDUNYDRUŻYNOWA82K 92022-06-18 14:29:5701:49:10.55+01:04:0218:113,3
82MACHOWSKA Agnieszka 510ZDUNYDRUŻYNOWA82K 92022-06-18 14:29:5701:49:10.55+01:04:0218:113,3
84CIERNIAK Agata 370DBOT162KOTLADRUŻYNOWA84K 112022-06-18 14:29:5801:49:38.60+01:04:3018:163,3
85SMOLIŃSKA Maria 398OSTRÓW WIELKOPOLSKIDRUŻYNOWA85K 122022-06-18 14:29:5901:51:02.65+01:05:5418:303,2
86URBAŃSKA Aleksandra 415POZNAŃDRUŻYNOWA86K 13OSP Murowana2022-06-18 14:45:5201:51:29.40+01:06:2118:343,2
87KARASIEWICZ Monika 417OSP MUROWANAMUROWANA GOSLINADRUŻYNOWA87K 14OSP Murowana2022-06-18 14:45:5201:51:33.10+01:06:2518:353,2
88KARASIEWICZ Kamil 416OSP MUROWANAMUROWANA GOSLINADRUŻYNOWA88M 74OSP Murowana2022-06-18 14:45:5201:51:35.55+01:06:2718:353,2
89KUDLIŃSKI Marcin 413OSP MUROWANAMUROWANA GOŚLINADRUŻYNOWA89M 75OSP Murowana2022-06-18 14:45:5301:51:37.20+01:06:2918:363,2
90KUDLIŃSKI Artur 414OSP MUROWANAMUROWANA GOŚLINADRUŻYNOWA90M 76OSP Murowana2022-06-18 14:45:5301:51:39.25+01:06:3118:363,2
91PATEREK Kacper 451ANONIMOWIKROTOSZYNDRUŻYNOWA91M 77anonimowi2022-06-18 14:45:5401:52:34.00+01:07:2618:453,2
92SZYCHOWIAK Zuzanna 453ANONIMOWIKOŹMIN WLKPDRUŻYNOWA92K 15anonimowi2022-06-18 14:45:5401:52:40.65+01:07:3218:463,2
93VAKHNII Kateryna 412OSP MUROWANAKRKDRUŻYNOWA93K 16OSP Murowana2022-06-18 14:45:5201:53:14.95+01:08:0718:523,2
94KACZMAREK Anna 428NO LIMITSRAWICZDRUŻYNOWA94K 172022-06-18 14:45:5501:53:22.75+01:08:1418:533,2
95HUPA Magdalena 391NO LIMITSRAWICZDRUŻYNOWA95K 182022-06-18 14:45:5501:53:25.95+01:08:1818:543,2
96MINTA Karol 411OSP MUROWANAKRKDRUŻYNOWA96M 782022-06-18 14:45:5201:53:29.65+01:08:2118:543,2
97JANICKI Kamil 515DRUŻYNOWA97M 792022-06-18 14:45:5201:53:29.80+01:08:2118:543,2
98SZYMKOWIAK Marta 390NO LIMITSRAWICZDRUŻYNOWA98K 192022-06-18 14:45:5401:53:40.95+01:08:3318:563,2
99WOŹNIAK Agnieszka 418NO LIMITSRAWICZDRUŻYNOWA99K 202022-06-18 14:45:5501:53:42.05+01:08:3418:573,2
100JEZIERSKA Liliana 431KROTOSZYNDRUŻYNOWA100M 80Teomina2022-06-18 14:29:5901:54:56.40+01:09:4819:093,1
101BAŁA Katarzyna 432TEOMINAKROTOSZYNDRUŻYNOWA101K 21Teomina2022-06-18 14:29:5901:54:56.75+01:09:4819:093,1
102KRAJEWSKI Mariusz 445KROTOSZYNDRUŻYNOWA102M 81Teomina2022-06-18 14:29:5901:54:57.80+01:09:4919:093,1
102SIKORA Szymon 483KOŹMIN WIELKOPOLSKIDRUŻYNOWA102M 81Teomina2022-06-18 14:29:5901:54:57.80+01:09:4919:093,1
104STASIAK Dominika 434TEOMINAKROTOSZYNDRUŻYNOWA104K 22Teomina2022-06-18 14:29:5901:54:58.90+01:09:5119:093,1
105ZMYŚLONA Daria 436TEOMINAKROTOSZYNDRUŻYNOWA105K 23Teomina2022-06-18 14:29:5901:54:59.10+01:09:5119:093,1
106BACHÓRZ Patrycja 430TEOMINAKROTOSZYNDRUŻYNOWA106K 24Teomina2022-06-18 14:29:5901:55:05.85+01:09:5719:103,1
107TOMPOROWSKI Ariel 406BAYWATCHLUBOŃDRUŻYNOWA107M 83Baywatch2022-06-18 14:45:5801:56:36.05+01:11:2819:263,1
108WŁODARSKI Michał 456BAYWATCHPOZNAŃDRUŻYNOWA108M 84Baywatch2022-06-18 14:45:5701:56:36.30+01:11:2819:263,1
109IDCZAK Paulina 408BAYWATCHPOZNAŃDRUŻYNOWA109K 25Baywatch2022-06-18 14:45:5601:56:36.50+01:11:2819:263,1
110BOBROWSKI Mieszko 405BAY WATCHPOZNAŃDRUŻYNOWA110M 85Baywatch2022-06-18 14:45:5801:56:37.25+01:11:2919:263,1
111TOMPOROWSKA Sylwia 407BAYWATCHLUBOŃDRUŻYNOWA111K 26Baywatch2022-06-18 14:45:5601:56:37.45+01:11:2919:263,1
112TOMCZAK Andrzej 419BAYWATCHSWARZĘDZDRUŻYNOWA112M 86Baywatch2022-06-18 14:45:5701:56:38.35+01:11:3019:263,1
113MAJEWSKA Ania 475POZNAŃDRUŻYNOWA113K 27Baywatch2022-06-18 14:45:5601:56:38.40+01:11:3019:263,1
114TOMCZAK Martyna 420BAYWATCHPOZNAŃDRUŻYNOWA114K 28Baywatch2022-06-18 14:45:5701:56:38.45+01:11:3019:263,1
115TOMCZAK Adam 424POZNAŃDRUŻYNOWA115M 87Baywatch2022-06-18 14:45:5602:00:04.95+01:14:5720:003,0
116GŁOWACKI Łukasz 423BAYWATCHPOZNAŃDRUŻYNOWA116M 88Baywatch2022-06-18 14:45:5602:00:12.90+01:15:0520:023,0
117TARNAWSKI Maciej 361POZNAŃDRUŻYNOWA117M 892022-06-18 14:30:0202:04:08.65+01:19:0020:412,9
118TARNAWSKI Bartosz 360ŚREMDRUŻYNOWA118M 902022-06-18 14:30:0102:04:18.90+01:19:1120:432,9
119SKROBAŁA Natalia 425RYDZYNADRUŻYNOWA119K 292022-06-18 14:29:5902:04:31.20+01:19:2320:452,9
120SKROBAŁA Marek 426RYDZYNADRUŻYNOWA120M 912022-06-18 14:29:5902:04:31.65+01:19:2320:452,9
121PTAK Anita 380WROCŁAWDRUŻYNOWA121K 302022-06-18 14:29:5802:05:07.50+01:19:5920:512,9
122PTAK Marcin 379WROCŁAWDRUŻYNOWA122M 922022-06-18 14:29:5802:05:07.70+01:19:5920:512,9
123ŻURAWSKA Joanna 499DIRTY SPARROWPOZNAŃDRUŻYNOWA123K 312022-06-18 14:45:5602:08:51.80+01:23:4321:282,8
124ŻURAWSKI Dariusz 500DIRTY SPARROWSPOZNANDRUŻYNOWA124M 932022-06-18 14:45:5602:08:52.30+01:23:4421:282,8
125ADAMCZAK Joanna 502PAWŁOWICEDRUŻYNOWA125K 322022-06-18 14:45:5402:16:57.65+01:31:4922:492,6
126ROZWALKA Anna 501PAWŁOWICEDRUŻYNOWA126K 332022-06-18 14:45:5502:16:57.75+01:31:4922:492,6
127LIS Anna 489SAMEKONIEWROCŁAWDRUŻYNOWA127K 342022-06-18 15:00:1302:22:15.80+01:37:0723:422,5
128GĄSIOROWSKI Remigiusz 495WROCŁAWDRUŻYNOWA128M 942022-06-18 15:00:1202:22:17.00+01:37:0923:422,5
129GĄSIOROWSKI Ryszard 496WROCŁAWDRUŻYNOWA129M 952022-06-18 15:00:1202:22:17.15+01:37:0923:422,5
130WIĘCEK Urszula 494SAME KONIEWROCŁAWDRUŻYNOWA130K 35SAMEKONIE2022-06-18 15:00:1102:22:18.65+01:37:1023:432,5
131CYTERA Barbara 505SAMEKONIEBIAŁADRUŻYNOWA131K 36SAMEKONIE2022-06-18 15:00:1102:22:21.00+01:37:1323:432,5
132WYROBEK Katarzyna 506WROCŁAWDRUŻYNOWA132K 37SAMEKONIE2022-06-18 15:00:1302:22:40.00+01:37:3223:462,5
133FILOZOF Kamil 481SAMEKONIEKORFANTOWDRUŻYNOWA133M 962022-06-18 15:00:1202:22:40.10+01:37:3223:462,5
134WYROBEK Michal 491WROCŁAWDRUŻYNOWA134M 97SAMEKONIE2022-06-18 15:00:1302:22:40.50+01:37:3223:462,5
135STASZAK Paweł 385PRZYGODZICEDRUŻYNOWA135M 982022-06-18 14:30:0002:28:06.75+01:42:5824:412,4
136STASZAK Anna 386PRZYGODZICEDRUŻYNOWA136K 382022-06-18 14:30:0002:28:06.80+01:42:5824:412,4
137DĘBOWSKI Dominik 384BEŁCHATÓWDRUŻYNOWA137M 992022-06-18 14:30:0002:28:06.90+01:42:5924:412,4
138STASZAK Helena 387PRZYGODZICEDRUŻYNOWA138K 392022-06-18 14:30:0002:28:07.65+01:42:5924:412,4
139SMOLIŃSKI Miłosz 400OSTRÓW WIELKOPOLSKIDRUŻYNOWA139M 1002022-06-18 14:29:59   
Znaleziono 139 wynik(ów)