Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-06-26 |
Miejsce : | Gliwice |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 845 |
Wystartowało : | 800 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 791 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CIASTOŃ Bartłomiej | 3001 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
2 | MIELCARZ Tomasz | 3002 | Biegowe Dziki OCR | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
3 | CEMPULIK Michał | 3003 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
4 | CEREMUGA Robert | 3004 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
5 | DROGOSZ Damian | 3005 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
6 | SKWAREK Tomasz | 3017 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
7 | SZCZOTOK Wiktor | 3018 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
8 | TROJANOWSKI Artur | 3019 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
9 | WIECZOREK Aleksander | 3020 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
10 | BRZESKI Robert | 3021 | CrossElite | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
11 | FAJFER Michał | 3035 | HYDRO zasapani | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
12 | MAROŃ Tomasz | 3036 | Klono Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
13 | MAZGAJ Konrad | 3042 | OCR WITCHES | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
14 | GRYSIEWICZ Marcin | 3043 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
15 | KOMOROWSKI Mateusz | 3044 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
16 | MIERZICKI Marcel | 3045 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
17 | BURBUL Przemysław | 3046 | PRZEMO_FIZJOCR | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
18 | SZTAJER Bartek | 3060 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
19 | WIENDLOCHA Paweł | 3061 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
20 | MACHURA Marcin | 3062 | SPEC INSTAL RUN | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
21 | GĄSIOROWSKI Karol | 3063 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
22 | GORYCKI Piotr | 3074 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
23 | HOMAN Grzegorz | 3075 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
24 | JUDEK Łukasz | 3076 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
25 | PARAFINIUK Michał | 3084 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
26 | PASTUSZKA Michał | 3085 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
27 | SIMON Adam | 3086 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
28 | STAROSZYŃSKI Dawid | 3087 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
29 | STUDZIŃSKI Maciej | 3088 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
30 | SKUPIEŃ Michał | 3104 | FIT MORE RYBNIK | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
31 | KAMIŃSKI Zbigniew | 3111 | GRUBIORZE LOTAJOM | Open Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
32 | KOWIERSKI Jacek | 3112 | HARPAGAN BEAST | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
33 | GŁAZ Jacek | 3113 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
34 | BARAN Bernard | 3122 | OCR TEAM DĘBICA | Open Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
35 | ZABOROWSKI Filip | 3123 | OSP Team Węglowice | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
36 | KAPICA Wojciech | 3124 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
37 | WOŁOSZYN Tomasz | 3134 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
38 | ZANDER Kamil | 3135 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
39 | KOŚCIELNY Jacek | 3137 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
40 | KNAPCZYK Paweł | 3151 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||||
41 | KUREK Andrzej | 3152 | Open Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||||
42 | SAMOLEWSKI Michał | 3159 | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||||
43 | SKUPIŃSKI Patryk | 3160 | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||||
44 | SZATA Łukasz | 3161 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||||
45 | RYŚ - HANUSIAK Marzena | 3180 | OCR WITCHES | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
46 | PISULA Anna | 3181 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
47 | WAJDA Rafał | 3192 | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||||
48 | WĘGLARZ Waldemar | 3194 | Open Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||||
49 | ZACKOVA Zaneta | 3211 | Barbarian Extreme Team | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
50 | STOBRAWA Michał | 3213 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
51 | KORZUS Paweł | 3221 | Lubię Burpees'y | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
52 | HARASIMOWICZ Kamil | 3224 | Przecinaki | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
53 | PALUCH Wojciech | 3225 | Przecinaki | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
54 | MATYJEWICZ Marcin | 3226 | RATEL | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
55 | BRĄGIEL Katarzyna | 3227 | SRS RATEL | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
56 | NIEMIEC Wojciech | 3228 | SRS RATEL | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
57 | CHROMÝ David | 3239 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
58 | JACKOWSKI Piotr | 3248 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
59 | JAROSZEK Piotr | 3250 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
60 | KADEŘÁBKOVÁ Iva | 3251 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||||
61 | KRÓLIK Dominik | 3259 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
62 | KRÓLIK Mateusz | 3260 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
63 | KUBÁT Ondřej | 3261 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
64 | KURDZIEL Jarosław | 3262 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
65 | PASEK Adrian | 3271 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
66 | PASEK Marta | 3272 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||||
67 | SŁOWIK Marcin | 3278 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
68 | STAŃKO Jerzy | 3279 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
69 | ŚWIERCZEK Marek | 3280 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
70 | TUZ Gabriela | 3297 | Modrzyca Hunters | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
71 | BOGOBOWICZ Marek | 3298 | Normalny Związek | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
72 | WĘCLEWSKI Wojciech | 3299 | Normalny Związek | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
73 | MORTKA Piotr | 3300 | Pożar STOP | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
74 | CIUPKO Andrzej | 3301 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
75 | BILSKI Szymon | 3320 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
76 | DYLĄG Rafał | 3322 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
77 | Broxonn | 3315 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
78 | ADAMOWSKA Aleksandra | 3316 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||||
79 | LABUS Grzegorz | 3338 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
80 | ŁOCHAŃSKI Szymon | 3339 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
81 | MACHNICKI Kamil | 3340 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
82 | MICHALIK Marcin | 3341 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
83 | MORA Elwira | 3342 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||||
84 | ZAKRZEWSKA Edyta | 3353 | Hardcorowe Niedźwiedzie | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
85 | KRETEK Dariusz | 3356 | Łyse Kolano | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
86 | WNUCZEK Marek | 3358 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
87 | MYŚLIWIEC Radosław | 3381 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
88 | SWAT Mateusz | 3386 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
89 | URBANIAK Grzegorz | 3387 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
90 | WINSZCZYK Przemysław | 3388 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
91 | GORALCZYK Piotr | 3438 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
92 | KOZŁOWSKI Paweł | 3446 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
93 | OSTROWSKI Maciej | 3456 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
94 | HVOZDIANCHUK Bohdan | 3481 | TB Sestal Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
95 | BĄK Kamil | 3528 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||||
96 | DOMINIK Marcin | 3529 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||||
97 | CIEŚLIK-ŚLUSAREK Ewa | 3687 | SAMEKONIE | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
98 | GAJDA Agnieszka | 3792 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||||
99 | HERMAN Daria | 3797 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||||
100 | SCHUELER Constantin | 3824 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
101 | KRAWCZYK Kamil | 3841 | CSP Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
102 | SCHNEEWEIS Julia | 3848 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||||
103 | PETELA Emilia | 3849 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||||
104 | BULA Oliwier | 3850 | Śląska Akademia Sportów Walki | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
105 | SIEWIOREK Paweł | 3853 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
106 | PIECHOTA Szymon | 3854 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
107 | GŁYK Łukasz | 3006 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
108 | HABER Patryk | 3007 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
109 | HAJEWSKI Michał | 3008 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
110 | JASKÓLSKI Szymon | 3009 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
111 | KLEWANIEC Jakub | 3010 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
112 | KONKOL Dominik | 3011 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
113 | KOZIOŁ Kamil | 3012 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
114 | MAŁECKI Adam | 3013 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
115 | MORA Karol | 3014 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
116 | PODSIADŁY Paweł | 3015 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
117 | PASON Tomasz | 3027 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
118 | DOMINEK Grzegorz | 3028 | FIT MORE RYBNIK | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
119 | BORYCZKA Mateusz | 3029 | FitPark Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
120 | PAWLICKI Rafał | 3030 | FitPark Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
121 | SITKO Marcin | 3016 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
122 | TARKOWSKI Dawid | 3022 | CrossElite | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
123 | JANISZEWSKI Grzegorz | 3023 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
124 | BARAN Dawid | 3024 | Dzicy Ogrodnicy | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
125 | GAWOR Mateusz | 3025 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
126 | KUBER Andrzej | 3026 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
127 | BRAJER Tomasz | 3032 | HARPAGAN BEAST | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
128 | JAKUSZEK Piotr | 3033 | Hell's gym OCR Pępowo | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
129 | TOMCZAK Dariusz | 3034 | Hell's gym OCR Pępowo | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
130 | BRZOSKWINIA Wojciech | 3037 | OCR WITCHES | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
131 | LIUTKUS Dainius | 3038 | OCR Baltic Warriors | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
132 | KUDŁA Grzegorz | 3039 | OCR TEAM BYDLAKI | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
133 | ŻUREK Michał | 3040 | OCR TEAM BYDLAKI | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
134 | HANUSIAK Leszek | 3041 | OCR WITCHES | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
135 | MARKOWSKI Fabian | 3047 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
136 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 3048 | RUNMAGEDDON TEAM | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
137 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 3049 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
138 | KRAWIECKI Mateusz | 3050 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
139 | STOKOWSKI Dariusz | 3051 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
140 | DĄBROWSKI Krzysztof | 3052 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
141 | FABIAN Marcel | 3053 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
142 | GIZAK Michał | 3054 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
143 | KEMPNY Paweł | 3055 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
144 | TUTAJ Jakub | 3064 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
145 | WITKOWSKI Arkadiusz | 3065 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
146 | DENYSIUK Marek | 3066 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
147 | DROP Łukasz | 3067 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
148 | WITKOWSKI Rafał | 3068 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
149 | BOROWSKI Michał | 3069 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
150 | MAZUR Damian | 3057 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
151 | OGIERMAN Mariusz | 3058 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
152 | BRZESKI Szczepan | 3070 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
153 | GAWRON Marcin | 3073 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
154 | KOCHANEK Bartosz | 3077 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
155 | FUDALA Damian | 3094 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
156 | TRUBIŁOWICZ Mateusz | 3095 | Biegowe Dziki OCR | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
157 | CHMIELORZ Józef | 3096 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
158 | JEZELA Marcin | 3098 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
159 | KOMAREK Michael | 3078 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
160 | KURYŁO Kamil | 3079 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
161 | MICHALIK Robert | 3080 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
162 | MIESZCZANIN Adrian | 3081 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
163 | MSTOWSKI Karol | 3082 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
164 | PABIAN Karol | 3083 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
165 | SZOT Maksymilian | 3090 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
166 | WASĄG Dawid | 3091 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
167 | WYBRANIEC Dawid | 3092 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
168 | FILAS Rafał | 3093 | BeFit24Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
169 | MAŁYSIAK Jarek | 3101 | Dragon Runners | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
170 | OSETEK Paweł | 3102 | FIT MORE RYBNIK | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
171 | JURCZAK Piotr | 3105 | FitPark Team | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
172 | KUBIESA Jakub | 3099 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
173 | WRZOSEK Patryk | 3100 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
174 | SZOPA Beniamin | 3109 | FURIA Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
175 | PIETROŃ Łukasz | 3120 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
176 | HERÓD Rafał | 3121 | OCR TEAM BYDLAKI | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
177 | POLUS Piotr Peter | 3125 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
178 | ZIÓŁEK Krzysztof | 3126 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
179 | JAŃCZUK Przemysław | 3127 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
180 | CAREWICZ Marek | 3110 | Gladiators Polska | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
181 | GORZEŃ Krzysztof | 3114 | Łowcy pierożków | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
182 | JASIŃSKI Jacek | 3115 | Łowcy pierożków | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
183 | RURAŃSKI Rafal | 3116 | Na Chillu Mordo | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
184 | MITURA Dawid | 3117 | NaChilluMordo | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
185 | DERYŁO Mateusz | 3128 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
186 | ŁUKASIK Tomasz | 3119 | Ninja Elements | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
187 | GRYSKO Jacek | 3129 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
188 | KAFLOWSKI Artur | 3130 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
189 | KOŁODZIEJCZYK Dariusz | 3131 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
190 | KULAWCZUK Maciek | 3132 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
191 | STACHURSKI Bartosz | 3138 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
192 | KITALA Radosław | 3139 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
193 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 3141 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
194 | ANUSZCZYK Mariusz | 3142 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||||
195 | CHMIEL Grzegorz | 3143 | Open Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||||
196 | CHUDEUSZ Łukasz | 3144 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||||
197 | CZECH Kevin | 3145 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||||
198 | DENHAM Justin | 3146 | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||||
199 | GERASEVICH Maksim | 3147 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||||
200 | JAKOUBEK Jakub | 3148 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||||
201 | OCZKO Adam | 3154 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||||
202 | PATYK Piotr | 3155 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||||
203 | PĘKALA Rafał | 3156 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||||
204 | PIZOŃ Daniel | 3157 | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||||
205 | POMIANEK Michał | 3158 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||||
206 | GAWEŁ Małgorzata | 3163 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
207 | LEISZNER Izabela | 3191 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
208 | NAPIERAJ Katarzyna | 3165 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
209 | PIETRAS Mariola | 3166 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
210 | WIELGAT-KOJDECKA Magdalena | 3167 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
211 | WIERZBOWSKA Magdalena | 3168 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
212 | HANDZLIK Agnieszka | 3169 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
213 | KONIECZNA Żaneta | 3170 | Dragon Runners | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
214 | KULIGOWSKA Małgorzata | 3171 | FIT MORE RYBNIK | Elite Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
215 | WNOROWSKA Magdalena | 3174 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
216 | MONTVILĖ Sandra | 3175 | OCR Baltic Warriors | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
217 | BAJSAROWICZ Marta | 3176 | OCR WITCHES | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
218 | KALETA Anna | 3177 | OCR WITCHES | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
219 | KOŁODZIEJ Agata | 3178 | OCR WITCHES | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
220 | KRÓLIKOWSKA Anna | 3179 | OCR WITCHES | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
221 | SZKUDLAREK Agata | 3183 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
222 | MACIUSZEK Julia | 3184 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
223 | JAROSZ Agnieszka | 3186 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
224 | SZARUGA Małgorzata | 3188 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
225 | BOŚ Mateusz | 3216 | Dziwne, u mnie działa | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
226 | BAJOREK Monika | 3217 | FIT MORE RYBNIK | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
227 | DANIEL Kumala | 3218 | FURIA Team | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
228 | KASPERCZYK Damian | 3222 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
229 | SERAFIN Urszula | 3223 | OCR TEAM DĘBICA | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
230 | POLAK Michał | 3232 | Wolny Proton | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
231 | ŚWIATOWIEC Adrian | 3229 | SRS RATEL | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
232 | ATACHIM Łukasz | 3230 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
233 | POLAK Rafał | 3233 | Wolny Proton | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
234 | BAŃKA Bartłomiej | 3234 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
235 | BIELESZ Maciej | 3235 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
236 | BLUMA Piotr | 3236 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
237 | BRZOSTEK Tomasz | 3237 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
238 | CYMERYS Michał | 3241 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
239 | DRAPA Rafał | 3243 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
240 | DYOLOG Sergiy | 3244 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
241 | GARBACZ Damian | 3246 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
242 | KALAŠOVÁ Veronika | 3252 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||||
243 | KITA Sławomir | 3255 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
244 | KONOPELSKI Wiktor | 3256 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
245 | KOWALSKI Tomek | 3257 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
246 | LEBEK Łukasz | 3263 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
247 | MACHAŁA Patryk | 3264 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
248 | MACHERA Rafał | 3265 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
249 | MAKOTA Paweł | 3266 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
250 | MICHALSKI Sebastian | 3268 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
251 | NOWAK Łukasz | 3270 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
252 | PLUCIK Rafał | 3273 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
253 | PRZYBYŁA Marcin | 3274 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
254 | SKOWRON Bartosz | 3276 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
255 | ŠKRABAL Petr | 3277 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
256 | WIECHOWSKI Patryk | 3282 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
257 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 3283 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
258 | WITKOWSKI Bartosz | 3284 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
259 | WODECKI Tomasz | 3285 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
260 | JUSZCZYK Piotr | 3287 | ĆPAJ_SPORT_WWA | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
261 | GÓRSKI Tomasz | 3293 | Modrzyca Hunters | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
262 | M Sławek Slawek | 3294 | Modrzyca Hunters | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
263 | MIKÓŁKO Paulina | 3295 | Modrzyca Hunters | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
264 | TUZ Bartosz | 3296 | Modrzyca Hunters | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
265 | GROS Dawid | 3302 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
266 | SUCHOCKA Monika | 3304 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
267 | ŚWIĘTEK Agnieszka | 3305 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
268 | CZEKAŁA Rafał | 3851 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
269 | DĄBROWSKA Alicja | 3307 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
270 | DYLĄG Sebastian | 3323 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
271 | FILUSZ Dawid | 3308 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
272 | FLAK Tomasz | 3309 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
273 | PODLEŚNY Michał | 3310 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
274 | SKRABEL Artur | 3311 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
275 | TROCHA Malwina | 3312 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
276 | WIŚNIEWSKA Arleta | 3313 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
277 | BOĆKO Jakub | 3314 | Wściekłe Bobry | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
278 | GRZYB Patryk | 3330 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
279 | ADAMOWSKA Agata | 3331 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||||
280 | KIJAK Damian | 3333 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
281 | KOTOWSKI Mikołaj | 3334 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
282 | KRÓL Damian | 3335 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
283 | NIEWIEDZIOŁ Damian | 3343 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
284 | NIZIOŁEK Damian | 3344 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
285 | STACHOWICZ Błażej | 3346 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
286 | SUROWIEC Konrad | 3347 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
287 | WALDA Dawid | 3348 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
288 | WITCZAK Marcin | 3350 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
289 | WOJAS Michał | 3351 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
290 | GRZYBOWSKI Piotr | 3360 | RoletyAlu Bobrowniki: www.roletyalu.pl | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
291 | KALA Piotr | 3361 | RoletyAlu Bobrowniki: www.roletyalu.pl | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
292 | KUC Dawid | 3362 | RoletyAlu Bobrowniki: www.roletyalu.pl | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
293 | BRYŚ Wojciech | 3363 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
294 | DYKAS Adam | 3367 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
295 | DYKAS Piotr | 3368 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
296 | GROMOTKA Janusz | 3372 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
297 | JAGIELSKI Michał | 3373 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
298 | KUDŁACIK Krzysztof | 3378 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
299 | SIEKIERA Rafał | 3383 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
300 | BANAŚ Krzysztof | 3431 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
301 | BORYCZKA Szymon | 3433 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
302 | DASZCZYK Dawid | 3436 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
303 | GASZKA Tomasz | 3437 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
304 | GRZESIK Piotr | 3440 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
305 | MIKODA Artur | 3451 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
306 | RUDOVICH Alexandr | 3459 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
307 | RYBIŃSKI Kamil | 3460 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
308 | STASIAK Jakub | 3463 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
309 | KRAISVITNYI Volodymyr | 3483 | TB Sestal Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
310 | MOLA Ryszard | 3486 | Valeo-Siemens | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
311 | LANNOY Igor | 3496 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
312 | POPŁAWSKI Ireneusz | 3498 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
313 | ROLNIK Tomasz | 3499 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
314 | SZWAJA Bartosz | 3502 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
315 | ZDAŃKOWSKI Mateusz | 3517 | My tu tylko po medale | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
316 | MALCHIKHINA Marina | 3558 | SAME KONIE | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
317 | ZIEMBICKI Maciej | 3719 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
318 | PYTEL Michał | 3819 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
319 | RYGIELSKI Karol | 3822 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
320 | GOŁĘBIOWSKI Konrad | 3097 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
321 | LEBIODA Marcin | 3056 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
322 | CHRAPEK Szymon | 3434 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
323 | MAZGAJSKI Jarosław | 3153 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||||
324 | BIEGAŃSKA Joanna | 3173 | Kuźnia Damiana | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
325 | GÓRAL Kacper | 3426 | TI Fluid Systems | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
326 | GÓRAL Sławomir | 3427 | TI Fluid Systems | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
327 | GWÓŹDŹ Szymon | 3559 | SAMEKONIE | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
328 | WIŚNIEWSKI Leszek | 3550 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||||
329 | SZOSTEK Wojciech | 3219 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
330 | BECKER Sylwia | 3319 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||||
331 | BUDEK Weronika | 3238 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||||
332 | JEZUSEK Magdalena | 3442 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||||
333 | DENDRA Marcin | 3392 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
334 | BECKER Bartosz | 3318 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
335 | JASIŃSKI Damian | 3482 | TB Sestal Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
336 | LECH Marzena | 3352 | Hardcorowe Niedźwiedzie | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
337 | GADZIAŁA Sylwester | 3326 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
338 | BAGIŃSKI Jerzy | 3364 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
339 | SKUDLIK Tomasz | 3385 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
340 | SKUDLIK Magdalena | 3384 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||||
341 | SKUDLIK Joanna | 3843 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||||
342 | KOZŁOWSKA Martyna | 3258 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||||
343 | BARCIK Kamil | 3106 | FURIA Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
344 | DAWID Żaneta | 3231 | Viking Training Center | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
345 | SZWEDER Aleksander | 3503 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
346 | KOBLUK Jakub | 3391 | Biały_Miś | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
347 | JAGIELSKI Andrzej | 3390 | Biały_Miś | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
348 | KULIK Krzysztof | 3379 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
349 | KOWALIK Joanna | 3212 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
350 | OLSZAR Andrzej | 3345 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
351 | KAMIŃSKI Maciej | 3852 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
352 | DOLIBÓG Michał | 3842 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
353 | GIL Beata | 3328 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||||
354 | TARNOWSKI Adrian | 3620 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
355 | BARBASZA Jakub | 3317 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
356 | PATON Iwona | 3382 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||||
357 | WIECZOREK Szymon | 3349 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
358 | TARNOWSKA Agnieszka | 3664 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||||
359 | KUKIEŁKA Jarosław | 3495 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
360 | ŁUKASZCZYKIEWICZ Andrzej | 3031 | Gladiators Polska | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
361 | SAMOCIUK Karolina | 3182 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
362 | ŚNIEŻKO-BŁOCKI Błażej | 3118 | NaChilluMordo | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
363 | GĄSIOREK Tomasz | 3327 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
364 | MARKOWICZ Ewelina | 3164 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
365 | BUŁA Mariusz | 3107 | FURIA Team | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
366 | GIL Radosław | 3329 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
367 | GOŁDYN Mariusz | 3637 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
368 | KWIATKOWSKA Ewa | 3337 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||||
369 | KWIATKOWSKI Bogusław | 3303 | SensoWarsztat | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
370 | LIS Tomasz | 3409 | li-sy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
371 | MOSZ Michał | 3487 | Valeo-Siemens | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
372 | SZABLA Przemysław | 3548 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||||
373 | GUZIK Mateusz | 3490 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
374 | NOWAK Tadeusz | 3455 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
375 | WLAZŁOWSKI Rafał | 3672 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
376 | WASIEWICZ Michał | 3668 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
376 | KOCHAŃSKI Artur | 3640 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
378 | MARUSZCZYK Adam | 3425 | Spartan Team Kalety | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
379 | KONIEC Marcel | 3493 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
380 | WOJTCZAK Jakub | 3133 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
381 | PORĘBA-GAJDA Beata | 3290 | Daj mi respirator | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
382 | WALCZAK Kinga | 3291 | Daj mi respirator | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
383 | KAŁUŻA Robert | 3476 | PARTACZE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
384 | GŁOGOWSKA Sandra | 3489 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||||
385 | KUŚ Tomek | 3418 | RUN MAD REGION | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
386 | KIEŚ Michał | 3416 | RUN MAD REGION | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
387 | SZUŚCIK Michał | 3419 | RUN MAD REGION | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
388 | KOLARCZYK Dawid | 3375 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
389 | KAŹMIERCZAK Daniel | 3374 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
390 | CIEŚLA Andrzej | 3435 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
391 | CHELEPIS Vitalii | 3479 | TB Sestal Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
392 | RYBA Mariusz | 3616 | Paralitycy po rehabilitacji | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
393 | HORA Mateusz | 3480 | TB Sestal Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
394 | FRANIA Krzysztof | 3370 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
395 | WIELGOSIŃSKI Przemysław | 3505 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
396 | ZŁOTY Piotr | 3400 | Dziki z Raciborza | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
397 | KSZUK Tomasz | 3396 | Dziki z Raciborza | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
398 | RZESZOTARSKI Krzysztof | 3399 | Dziki z Raciborza | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
399 | ŁUKASZCZYK Michał | 3398 | Dziki z Raciborza | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
400 | FIELHAUER Mateusz | 3394 | Dziki z Raciborza | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
401 | JARMUŻ Sylwia | 3249 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||||
402 | CIERNIAK Agata | 3240 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||||
403 | MIODUNKA Tomasz | 3704 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
404 | RUTYNA Marcin | 3707 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
405 | KEMPSKI Paweł | 3332 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
406 | FUJAK Aleksandra | 3324 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||||
407 | RUTYNA Dominik | 3706 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
408 | ZAZAŁOWSKI Janusz | 3467 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
409 | FUJAK Paulina | 3325 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||||
410 | BŁACHUT Janusz | 3321 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
411 | KUREK Paweł | 3336 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
412 | WIEJAK Michał | 3504 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
413 | WIŚNIEWSKI Adam | 3506 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
414 | WRUK Agata | 3286 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||||
415 | FALEJCZYK Marcin | 3599 | 13 ŚBOT | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
416 | DROST Małgorzata | 3477 | R&G | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
416 | DROST Rafał | 3478 | R&G | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
418 | JASICKA Ewa | 3526 | Viking Training Center | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
419 | ZADARNOWSKI Wojtek | 3527 | Viking Training Center | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
420 | HERZYK Jarosław | 3587 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
421 | SWĘDZIOŁ Dariusz | 3608 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
422 | KAŁUŻA Mateusz | 3485 | Valeo-Siemens | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
423 | SIERECKI Zbigniew | 3275 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
424 | POLIS Paweł | 3415 | Pachoły | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
425 | HELUSZKA Jakub | 3413 | Pachoły | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
426 | LEŚNIAK Marek | 3414 | Pachoły | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
427 | WALCZYK Adam | 3667 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
428 | GODEK Patryk | 3585 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
429 | PIASECKI Rafał | 3474 | Parówy WWA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
430 | SŁOWIK Paweł | 3475 | Parówy WWA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
431 | CHRUŚCIK Kamil | 3631 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
432 | HANKUS Przemysław | 3586 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
433 | PLAZA Dionizy | 3571 | Zmarzluchy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
434 | ZIELIŃSKI Mikołaj | 3551 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||||
435 | GŁAZ Magdalena | 3172 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
436 | BARTNIK Patryk | 3472 | Huta Sylwetki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
437 | KRZONKALLA-BARTNIK Katarzyna | 3473 | Huta Sylwetki | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
438 | KROMPIEWSKI Adam | 3447 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
439 | MACHERZYŃSKI Piotr | 3647 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
440 | OKRZOS Wiktor | 3540 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||||
441 | MIKULSKI Mateusz | 3108 | FURIA Team | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
442 | RZEŹNICZEK Klaudia | 3357 | Łyse Kolano | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
443 | LENCZNAR Dawid | 3401 | Garbate Rumuny | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
444 | LENCZNAR Mateusz | 3402 | Garbate Rumuny | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
445 | MIKOŚ Sławomir | 3288 | Daj mi respirator | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
446 | MUSZALIK Daniel | 3289 | Daj mi respirator | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
447 | KOSIŃSKI Tomasz | 3601 | EXTREME WAYS | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
448 | SZYJKA Krzysztof | 3679 | Mes-projekt | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
449 | MAJERSKI Michał | 3649 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
450 | OSIADŁY Dawid | 3653 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
451 | ŚLEDŹ Rafał | 3661 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
452 | GRYT Artur | 3530 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||||
453 | KUBIENIEC Łukasz | 3536 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||||
454 | ŁASKAWSKI Michał | 3471 | BeFit24Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
455 | WRĘCZYCKI Kewin | 3717 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
456 | Matewkrate | 3629 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
457 | MROCZEK Sandra | 3380 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||||
458 | GOSTOMSKI Bartosz | 3371 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
459 | ZARZYCKI Konrad | 3136 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
460 | WOROTNICKI Michał | 3513 | Latające Szynszyle | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
461 | FRĄCZEK Janusz | 3072 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
462 | SZPARA Szymon | 3162 | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||||
463 | HANUSEK Piotr | 3103 | FIT MORE RYBNIK | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
464 | JANCEWICZ Rafał | 3149 | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||||
465 | KUPIEC Michał | 3448 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
466 | SITKO Krystyna | 3187 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
467 | NOWAK Rafał | 3454 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
468 | PRZYWARA Paweł | 3757 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
469 | CUBER Adrian | 3509 | Grubo albo wcale | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
470 | ŻMUDA Jakub | 3512 | Grubo albo wcale | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
471 | ZARZYCKA Magdalena | 3306 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
472 | POGODAŁA Radosław | 3458 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
473 | GRAD Dariusz | 3439 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
474 | KALETA Adrian | 3492 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
475 | ROMAŃSKA Agnieszka | 3596 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||||
476 | RYBARSKI Przemysław | 3545 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||||
477 | MAŁOTA Piotr | 3600 | 4PARTNERS GROUP | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
478 | CYRIS Przemysław | 3555 | FIZJO_W_TERENIE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
479 | FRĄCKOWIAK Kinga | 3556 | FIZJO_W_TERENIE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
480 | SOKOŁOWSKI Sebastian | 3520 | Śle-DZIKI | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
481 | BĄK Anna | 3519 | Śle-DZIKI | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
482 | TKACZYK Aneta | 3521 | Śle-DZIKI | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
483 | LANGOŚ Łukasz | 3751 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
484 | SZADYKO Monika | 3575 | Zmarzluchy | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
485 | KOPCZA Krzysztof | 3532 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||||
486 | KOSTEK- CEBULA Agnieszka | 3535 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||||
487 | KASPRZIK Roland | 3444 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
488 | MÓL Grzegorz | 3652 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
489 | BARCZYSZYN Aleksandra | 3189 | WATAHA | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
490 | TEICHGRÄBER Damian | 3407 | Gatner CNC | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
491 | OLEKSY Adam | 3404 | Gatner CNC | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
492 | DYNGOSZ Paweł | 3403 | Gatner CNC | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
493 | REMPEGA Grzegorz | 3705 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
494 | SKÓRNIEWSKA Izabela | 3406 | Gatner CNC | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
495 | ZABORSKA Gosia | 3408 | Gatner CNC | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
496 | PROMNY Maciej | 3405 | Gatner CNC | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
497 | JARYCH Tomasz | 3150 | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||||
498 | DRASZAWKA Łukasz | 3619 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
499 | ZYCH Zbyszek | 3193 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
500 | JASTRZĘBSKA Monika | 3515 | My tu tylko po medale | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
501 | PTASIŃSKI Piotr | 3469 | 365 cheat day | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
502 | WALCZAK Grzesiek | 3470 | 365 cheat day | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
503 | KRAWCZYK Bartosz | 3468 | 365 cheat day | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
504 | KUBICA Paweł | 3686 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
505 | KUŚ Paweł | 3417 | RUN MAD REGION | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
506 | KOSSOWSKI Jarek | 3533 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||||
507 | KOSSOWSKI Paweł | 3534 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||||
508 | CIMIENGA Krzysztof | 3738 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
509 | TWOREK Przemysław | 3516 | My tu tylko po medale | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
510 | IMBIORSKI Dawid | 3514 | My tu tylko po medale | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
511 | APEL Bartosz | 3580 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
512 | KOCJAN Tomasz | 3803 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
513 | LEŚNIAK Patryk | 3538 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||||
514 | WOLIŃSKI Zbigniew | 3857 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
515 | MULARSKI Mariusz | 3497 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
516 | SHOVKOPLIAS Kateryna | 3462 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||||
517 | FOLEK Grzegorz | 3488 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
518 | MYRCIK Pawel | 3754 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
519 | KUCZBORSKI Jacek | 3537 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||||
520 | KOZIOL Arkadiusz | 3702 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
521 | BARCEWICZ Adam | 3844 | Potężny OTWUR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
522 | RYBAK Tomasz | 3501 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
523 | KASPRZYK Rafał | 3254 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
524 | RYBAK Remigiusz | 3500 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
525 | DEPO Wojciech | 3633 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
525 | MATEJKO Mateusz | 3650 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
527 | MAZUR Michał | 3539 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||||
528 | FURDYNA Rafał | 3739 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
529 | SITKOWSKI Tomasz | 3507 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
530 | WITASZEWSKI Łukasz Konstantynów | 3389 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
531 | KRYGIER Witold | 3377 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
532 | KRYGIER Przemysław | 3376 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
533 | PROCHWICZ Arkadiusz | 3543 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||||
534 | PADEWSKA Patrycja | 3541 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||||
535 | BULANDA Martyna | 3858 | Viking Training Center | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
536 | RENTFLEJSZ Mateusz | 3544 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||||
537 | FRANIELCZYK Rafał | 3612 | Night Runners and Friends | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
538 | KRZEP Mateusz | 3643 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
539 | POPIK Szymon | 3628 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
540 | RYBA Marcin | 3615 | Paralitycy po rehabilitacji | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
541 | MACURA-TARGOSZ Sylwia | 3703 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||||
542 | MIKUSEK Jaroslaw | 3452 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
543 | DOS SANTOS TRINDADE Kamila | 3552 | CrossFox OCR | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
544 | KARWAT Robert | 3609 | Klono Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
545 | SIKORSKI Paweł | 3708 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
546 | TARGOSZ Wojciech | 3712 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
547 | SAWICKI Bartosz | 3547 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||||
548 | SAWICKA Angelika | 3546 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||||
549 | CHODZIDŁO Rafał | 3581 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
550 | BIAŁAS Damian | 3522 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
551 | SZYSZKA Natalia | 3464 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||||
552 | JANCEWICZ Adam | 3441 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
553 | JURECKI Jakub | 3588 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
554 | ŁASZCZYCH Paweł | 3593 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
555 | MOŁDRZYK Kinga | 3623 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
556 | REGUŁA Zbigniew | 3624 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
557 | TOBOR Michał | 3430 | Zmarzluchy | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
558 | ŁASZCZYCH Krzysztof | 3592 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
559 | GALL Kacper | 3740 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
560 | SZŁAPKA Patryk | 3424 | Solnik | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
561 | SURY Kamil | 3423 | Solnik | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
562 | HAJDUK Krzysztof | 3695 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
563 | GAJOCHA Michał | 3793 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
564 | BUJAK Jessica | 3365 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||||
565 | DRĄG Tomasz | 3366 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
566 | SKROBOL Wojtek | 3710 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
567 | WOJTAL Marta | 3422 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
568 | PIOTROWIAK Przemysław | 3457 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
569 | OZGA Patrycja | 3421 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
570 | KMIECIAK Krystian | 3639 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
571 | SZNURA Wojciech | 3549 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||||
572 | KUŹNICKI Bartosz | 3591 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
573 | SIKORSKI Marcin | 3597 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
574 | KUREK Michał | 3644 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
575 | KOŁODZIEJ Mirosław | 3641 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
576 | SHNAIDER Volodynyr | 3461 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
577 | NOWACKA Karolina | 3453 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||||
578 | WIDUCH Ryszard | 3671 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
579 | GORCZYCA Krzysztof | 3861 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
580 | KLACZEK Mateusz | 3674 | Bonus2000 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
581 | BREJNAK Agnieszka | 3557 | Rossmann | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
582 | LOCH Miroslaw | 3626 | Takich 2ch jak nas 3ech nie ma ani jednego | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
583 | LOCH Rafał | 3627 | Takich 2ch jak nas 3ech nie ma ani jednego | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
583 | LOCH Dawid | 3625 | Takich 2ch jak nas 3ech nie ma ani jednego | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
585 | MURDZEK Aleksandra | 3420 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
586 | KRAJEWSKI Kamil | 3748 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
587 | WIETRZYCKI Marcin | 3621 | Rebellion Of Free Runners | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
588 | KOZIK Krzysztof | 3642 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
589 | Piotrfcb | 3630 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
590 | RACLAWSKI Adam | 3820 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
591 | KOWALCZYK Daniel | 3747 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
592 | BLICHARSKI Michał | 3694 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
593 | STOPYRA Mariusz | 3675 | Bonus2000 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
594 | NOWIŃSKI Mateusz | 3814 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
595 | SZYMAŃSKI Karol | 3663 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
596 | WASILEWSKI Piotr | 3766 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
597 | TURKOT Justyna | 3510 | Grubo albo wcale | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
598 | WYCICHOWSKA Lucyna | 3511 | Grubo albo wcale | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
599 | KOLASINSKI Przemek | 3746 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
600 | WIJATA Celina | 3412 | Mud Lovers | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
601 | SIUDA Małgorzata | 3411 | Mud Lovers | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
602 | PIOTROWSKI Mateszu | 3410 | Mud Lovers | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
603 | WACH Weronika | 3611 | KUCHARSKI TEAM | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
604 | KUCHARSKA Monika | 3610 | KUCHARSKI TEAM | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
605 | PSONAK Mateusz | 3758 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
606 | KITA Grzegorz | 3700 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
607 | BUTURLA Sławomir | 3523 | Viking Training Center | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
608 | GRABIAŃSKA Katarzyna | 3524 | Viking Training Center | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
609 | TOMCZYK Krzysztof | 3665 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
610 | LUBAŚ Bartek | 3449 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
611 | SEREBROWSKI Marcin | 3659 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
612 | WĄS Grzegorz | 3716 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
613 | WALIGÓRA Julia | 3715 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||||
614 | SAMBORSKA Anna | 3685 | Rossmann | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
615 | KUCHARZ Robert | 3684 | Rossmann | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
616 | JANIK Kamil | 3800 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
617 | WĄTROBA Adrian | 3670 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
618 | PAW Dawid | 3816 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
619 | KRASOŃ Marcin | 3806 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
620 | MAJKOWSKI Konrad | 3812 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
621 | KASPRZYK Dawid | 3253 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||||
622 | PIECUCH Andrzej | 3569 | Zmarzluchy | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
623 | KNAPIK Karolina | 3531 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||||
624 | POLOGOVSKIY Zakhar | 3542 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||||
625 | KAMIŃSKI Robert | 3699 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
626 | ZACHARJASZ Hubert | 3723 | Dragon SQUAD | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
627 | WĄSIK Karol | 3669 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
628 | GAJDA Dawid | 3245 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
629 | HYSKI Tomasz | 3778 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
630 | WLOCZYK Lukasz | 3780 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
631 | GROCHLA Matthias | 3777 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
632 | MNISZEK Małgorzata | 3651 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||||
633 | KISIELEWSKI Krystian | 3638 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
634 | PRZYBYSZ Tomasz | 3573 | Zmarzluchy | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
635 | SZINDLER Wojciech | 3614 | Noga | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
636 | HERMAN Krzysztof | 3247 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
637 | BATOR Norbert | 3693 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
638 | SKOWRON Mariusz | 3709 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
639 | LINDENBERG Jarek | 3622 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
640 | TOMICZEK Martyna | 3713 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||||
641 | TOMICZEK Miłosz | 3714 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
642 | GROMADZKI Adam | 3613 | Noga | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
643 | SZCZUKOWSKI Michał | 3089 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
644 | MORAWSKI Bartosz | 3753 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
645 | PEPLIŃSKI Jakub | 3655 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
646 | KUKUCKI Michał | 3750 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
647 | CIUPAK Paweł | 3583 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
648 | CIUPAK Maciej | 3582 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
649 | GINALSKI Aleksander | 3795 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
650 | GINALSKI Igor | 3772 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
651 | DRABICKI Dawid | 3584 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
652 | ANTOSIK Anna | 3602 | Galantynki | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
653 | RUDNICKA Ada | 3603 | Galantynki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
654 | WROŻYNA Edyta | 3673 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||||
655 | RAK Kamil | 3574 | Zmarzluchy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
656 | ZIELIŃSKI Dawid | 3429 | Wyznawcy Kotomyszy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
657 | PRANDZIOCH Aleksandra | 3428 | Wyznawcy Kotomyszy | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
658 | WILIM Kacper | 3767 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
659 | STAWICKI Jakub | 3598 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
660 | WILCZEK Lukasz | 3678 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
661 | GĄDEK-SERWIN Karolina | 3561 | Tomb Raiders | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
662 | BARAŃSKA Ania | 3560 | Tomb Raiders | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
663 | KOŁODZIEJ Artur | 3590 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
664 | BUKOWSKI Marek | 3737 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
665 | SKRUCHA Malwina | 3847 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
666 | RYGIELSKI Łukasz | 3823 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
667 | ZAPAŚNIK Milosz | 3775 | FizjoSportJawor | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
668 | JAROSINSKI Jakub | 3774 | FizjoSportJawor | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
669 | SĘK Paweł | 3677 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
670 | KAPISZ Michał | 3676 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
671 | KRUSZEWSKA-OLIZAROWICZ Iwona | 3565 | Zmarzluchy | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
672 | DYLUS Artur | 3720 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
673 | KALNIUK Tomasz | 3725 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
674 | ZAKRZACKI Adam | 3718 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
675 | ZIELIŃSKI Krzysztof | 3692 | Wykwintaski | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
676 | HENDZEL Tomasz | 3697 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
677 | SMOLAREK Agata | 3711 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||||
678 | ŁUKASZEWSKA Diana | 3691 | Wykwintaski | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
679 | NIERADZIK Julia | 3568 | Zmarzluchy | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
680 | BŁAZIAK Dawid | 3562 | Zmarzluchy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
681 | POTEMPA Beata | 3572 | Zmarzluchy | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
682 | DUBANIEWICZ Michał | 3790 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
683 | MODZOLEWSKI Wojciech | 3567 | Zmarzluchy | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
684 | LASOK - CHWIEDORUK Sabina | 3566 | Zmarzluchy | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
685 | GODZISZ Iwona | 3563 | Zmarzluchy | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
686 | ZYMELA Damian | 3579 | Zmarzluchy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
687 | STRZELCZYK Patryk | 3832 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
688 | PRZECISZOWSKI Marcin | 3818 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
689 | SZKOLAK Grzegorz | 3576 | Zmarzluchy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
690 | BUKOWIEC Piotr | 3845 | Zmarzluchy | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
691 | ZYMELA Aleksandra | 3578 | Zmarzluchy | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
692 | NOWAK Mateusz | 3755 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
693 | SKIBA Łukasz | 3761 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
694 | JERSCH Wojciech | 3860 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
695 | WÓJCIK Mateusz | 3768 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
696 | ŁOZOWSKA Małgorzata | 3393 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
697 | GAJO Natalia | 3728 | ORTHOSPORT SZCZECIN | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
698 | KALWARCZYK Mariusz | 3744 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
699 | RYGOŁ Sylwia | 3658 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||||
700 | RYGOŁ Janusz | 3657 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
701 | GĄSIOR Natalia | 3636 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||||
702 | TIAHNYBOK Paweł | 3577 | Zmarzluchy | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
703 | DOBOSZ Robert | 3634 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
704 | TRZYNA Angelina | 3666 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||||
705 | FRYC Jerzy | 3791 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
706 | STRAMA Bogdan | 3831 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
707 | WARCHOL Stanisław | 3837 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
708 | WIŚNIEWSKI Piotr | 3771 | BOCIAN TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
709 | CIEŚLAR Paweł | 3632 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
710 | PIEKLIK Łukasz | 3570 | Zmarzluchy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
711 | JEZIORSKI Marcin | 3564 | Zmarzluchy | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
712 | KURIATA Karol | 3810 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
713 | SIEDLIK Rafał | 3760 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
714 | PIETRASZEK Andre | 3756 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
715 | ROSKIEWICZ Wojciech | 3759 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
716 | OSTASZEWSKA Karolina | 3595 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||||
717 | KIELC Hanna | 3688 | WESOŁA Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
718 | WĄTOR Szymon | 3689 | WESOŁA Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
719 | LISZAJ Piotr | 3646 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
720 | KOTYRBA Aleksandra | 3805 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
721 | SZPADA Arkadiusz | 3835 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
722 | KOŚCIELNIAK Konrad | 3804 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
723 | WITKOWSKI Marek | 3773 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
724 | KUTYŁO Karolina | 3605 | Grupa Grzmot | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
725 | KUTYŁO Marlena | 3606 | Grupa Grzmot | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
726 | KUTYŁO Justyna | 3604 | Grupa Grzmot | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
727 | OSOWSKI Robert | 3607 | Grupa Grzmot | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
728 | BOCZ Mariusz | 3432 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
729 | GRABOWSKI Robert | 3741 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
730 | KMIECIK Tomasz | 3745 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
731 | HANISAK Michał | 3770 | "TRZEŹWE" JEDNOROŻCE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
732 | GAJEWSKA Joanna | 3769 | "TRZEŹWE" JEDNOROŻCE | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
733 | KIRPLUK Marcin | 3776 | LECH FREE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
734 | PRZYBYŁA Karol | 3732 | Trza Siec | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
735 | KOCZOR Kamil | 3731 | Trza Siec | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
736 | SEROCKA Basia | 3846 | CSS SZAFA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
737 | LECH Rafał | 3721 | CSS SZAFA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
738 | KARBOWSKI Sławomir | 3554 | CrossFox OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
739 | KARBOWSKA Emilia | 3553 | CrossFox OCR | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
740 | MATEJA Patryk | 3779 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
741 | ŚLIWIŃSKI Robert | 3827 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
742 | BACIK Dżastin | 3354 | Łyse Kolano | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
743 | LELEK Piotr | 3220 | Konsylium | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
744 | KURIATA Mateusz | 3811 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
745 | SKOŁUBA Tomasz | 3826 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
746 | ZARĘBA Sławomir | 3736 | Vodka Terminators | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
747 | CHOROŚ Paweł | 3787 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
748 | NANDZIK Tomasz | 3734 | Vodka Terminators | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
749 | MILEWSKI Kamil | 3733 | Vodka Terminators | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
750 | SKOŁUBA Paweł | 3825 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
751 | HELIŃSKI Jakub | 3696 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
752 | SYGIDUS Jarosław | 3735 | Vodka Terminators | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
753 | PIESIURA Eugeniusz | 3817 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
754 | ŁUKASIK Marta | 3726 | Oranzh Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
755 | LESZCZYŃSKI Piotr | 3752 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
756 | ZHOLOB Anzhelika | 3727 | Oranzh Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
757 | STOPKA Karolina | 3830 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
758 | JURCZENIA Michał | 3802 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
759 | KRÓL Paulina | 3808 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
760 | SCHWAKOPF Joanna | 3785 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
761 | WAJDA Paulina | 3764 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||||
762 | PLUCIŃSKI Jakub | 3722 | Dragon Runners | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
763 | NIZIOŁ Daniel | 3813 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
764 | GILARSKA Edyta | 3680 | Przybyłki | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
765 | PRZYBYŁO Mateusz | 3682 | Przybyłki | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
766 | MODZELAN-PRZYBYŁO Jolanta | 3681 | Przybyłki | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
767 | SZULC Adam | 3683 | Przybyłki | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
768 | KAZUCH Wojciech | 3355 | Łyse Kolano | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
769 | STAŃSKA Danuta | 3829 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
770 | SZKOPEK Marcin | 3834 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
771 | KIERCZEK Justyna | 3781 | Svienty | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
772 | SVIENTY Michal | 3782 | Svienty | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
773 | LIS Piotr | 3617 | polska gurom | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
774 | URBANIEC Mateusz | 3859 | polska gurom | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
775 | POPOWICZ Angelika | 3656 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
776 | MAGDZIARZ Olga | 3648 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||||
777 | KUZA Daniel | 3645 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
778 | PALEC Przemysław | 3654 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
779 | PANICZ Grzegorz | 3815 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
780 | JAGIEŁŁO Marcel | 3799 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
781 | STRZYŻ Dominik | 3833 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
782 | WDOWIKOWSKI Jarosław | 3838 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
783 | KNICZ Wioletta | 3701 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||||
784 | JÓZEFACIUK Wiesław | 3743 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
785 | KUCAŁA Adrian | 3749 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
786 | JÓZEFACIUK Maciej | 3742 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
787 | SZYMAŃSKI Rafał | 3836 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
788 | WĘGOREK Piotr | 3839 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
789 | BARŁOWSKI Paweł | 3786 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
790 | GALUSEK Piotr | 3794 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
791 | NIEDZIAŁKOWSKI Patryk | 3508 | Familia RMG | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
792 | REKUS Błażej | 3821 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
793 | DEPTUŁA Sandra | 3729 | Royal | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
794 | RYK Rafał | 3730 | Royal | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
795 | SZYMKOWIAK Eryk | 3763 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
796 | KRECZMAN Aleksandra | 3807 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
797 | GONTARZ Agnieszka | 3796 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
798 | OŻÓG Mateusz | 3195 | Jak żółwie w galopie | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
799 | MOSTOWSKI Radosław | 3140 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
KRZEMIEŃ Łukasz | 3494 | Open Mężczyzn | 09:15 | DNF | DNF |
Znaleziono 800 wynik(ów)