Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-10-17 |
Miejsce : | LESKO |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1034 |
Wystartowało : | 983 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 978 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Seria | Czas startu | Ściana z Opon 12km | Czas netto 21km | Czas brutto 21km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZUBA-ŁATA Klaudia | 1091 | Enjoy by sport | Elite Kobiet | 1 | K 1 | 08:00 | 00:00:00 | 01:20:47 | 03:06:11.05 | 03:06:11.05 | 8:51 | 6.8 (100%) | |||
2 | SZARUGA Małgorzata | 1102 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 2 | K 2 | 08:00 | 00:00:00 | 01:24:58 | 03:21:39.85 | 03:21:39.85 | +00:15:28 (7.7%) | 9:36 | 6.2 (91.2%) | ||
3 | RYŚ Marzena | 1096 | Koniu Squad | Elite Kobiet | 3 | K 4 | 08:00 | 00:00:00 | 01:37:42 | 03:42:28.80 | 03:42:28.80 | +00:36:17 (16.3%) | 10:35 | 5.7 (83.8%) | ||
4 | TOMAN Karolina | 1111 | Elite Kobiet | 4 | K 12 | 08:00 | 00:00:00 | 01:28:46 | 04:09:23.40 | 04:09:23.40 | +01:03:12 (25.3%) | 11:52 | 5.1 (75.0%) | |||
5 | MAŁYJUREK Ola | 1094 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10 | K 18 | 08:00 | 00:00:00 | 01:58:04 | 04:19:37.65 | 04:19:37.65 | +01:13:26 (28.3%) | 12:21 | 4.9 (72.1%) | ||
6 | ŁAWNICZAK Justyna | 1108 | WOLF TEAM | Open Kobiet | 12 | K 20 | 08:00 | 00:00:00 | 01:44:21 | 04:27:56.50 | 04:27:56.50 | +01:21:45 (30.5%) | 12:45 | 4.7 (69.1%) | ||
7 | MACIEJEWSKA Agnieszka | 1097 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 6 | K 24 | 08:00 | 00:00:00 | 01:44:17 | 04:33:17.70 | 04:33:17.70 | +01:27:06 (31.9%) | 13:00 | 4.6 (67.6%) | ||
8 | TROJAN Anna | 1127 | BeFit24Team | Open Masters Kobiet | 10 | K 40 | 08:00 | 00:00:00 | 02:02:14 | 04:50:37.55 | 04:50:37.55 | +01:44:26 (35.9%) | 13:50 | 4.3 (63.2%) | ||
9 | MARKOWICZ Ewelina | 1090 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 35 | K 49 | 08:00 | 00:00:00 | 02:23:39 | 05:00:06.10 | 05:00:06.10 | +01:53:55 (38.0%) | 14:17 | 4.2 (61.8%) | ||
10 | KULIGOWSKA Małgorzata | 1092 | FIT MORE RYBNIK | Open Masters Kobiet | 16 | K 61 | 08:00 | 00:00:00 | 01:43:35 | 05:06:04.50 | 05:06:04.50 | +01:59:53 (39.2%) | 14:34 | 4.1 (60.3%) | ||
11 | WOJTASIK Marta | 1112 | Open Kobiet | 66 | K 91 | 08:00 | 00:00:00 | 02:30:36 | 05:32:57.25 | 05:32:57.25 | +02:26:46 (44.1%) | 15:51 | 3.8 (55.9%) | |||
12 | LEONIAK Łucja | 1103 | Tsunami Szczecinek | Open Kobiet | 78 | K 106 | 08:00 | 00:00:00 | 02:31:16 | 05:40:41.95 | 05:40:41.95 | +02:34:30 (45.4%) | 16:13 | 3.7 (54.4%) | ||
13 | NAPIERAJ Katarzyna | 1117 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 83 | K 111 | 08:00 | 00:00:00 | 01:58:04 | 05:45:10.15 | 05:45:10.15 | +02:38:59 (46.1%) | 16:26 | 3.7 (54.4%) | ||
14 | PISULA Anna | 1100 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 5 | K 123 | 08:00 | 00:00:00 | 02:21:31 | 05:50:47.95 | 05:50:47.95 | +02:44:36 (46.9%) | 16:42 | 3.6 (52.9%) | ||
15 | KALETA Anna | 1098 | OCR WITCHES | Open Kobiet | 92 | K 124 | 08:00 | 00:00:00 | 02:24:39 | 05:52:50.10 | 05:52:50.10 | +02:46:39 (47.2%) | 16:48 | 3.6 (52.9%) | ||
16 | STEFANIAK Katarzyna | 1109 | Open Kobiet | 97 | K 132 | 08:00 | 00:00:00 | 02:47:16 | 05:55:44.50 | 05:55:44.50 | +02:49:33 (47.7%) | 16:56 | 3.5 (51.5%) | |||
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | ||||||||||||||||
17 | SZYMAŃSKA Kinga | 1106 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 108 | K 144 | 08:00 | 00:00:00 | 02:11:34 | 06:03:51.05 | 06:03:51.05 | +02:57:40 (48.8%) | 17:19 | 3.5 (51.5%) | ||
18 | PAWLIKOWSKA Zuzanna | 1105 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 109 | K 145 | 08:00 | 00:00:00 | 02:27:48 | 06:04:45.85 | 06:04:45.85 | +02:58:34 (49.0%) | 17:22 | 3.5 (51.5%) | ||
19 | DĄDELEWSKA Oliwia | 1107 | WOLF TEAM | Elite Kobiet | 6 | K 158 | 08:00 | 00:00:00 | 02:30:36 | 06:12:17.55 | 06:12:17.55 | +03:06:06 (50.0%) | 17:43 | 3.4 (50.0%) | ||
20 | SZOSTEK Patrycja | 1110 | B4SPORT Future of OCR 2022 | Open Kobiet | 120 | K 163 | 08:00 | 00:00:00 | 02:03:43 | 06:23:50.75 | 06:23:50.75 | +03:17:39 (51.5%) | 18:16 | 3.3 (48.5%) | ||
21 | ŁABUZ Sabina | 1104 | UNIT37 | Open Kobiet | 136 | K 183 | 08:00 | 00:00:00 | 02:10:02 | 07:20:31.95 | 07:20:31.95 | +04:14:20 (57.7%) | 20:58 | 2.9 (42.6%) | ||
22 | WYSŁUCH Iza | 1113 | Open Kobiet | 139 | K 186 | 08:00 | 00:00:00 | 01:22:14 | +00:01:26 | 6:51 | 8.8 (129.4%) | |||||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||
MACIUSZEK Julia | 1101 | RUNMAGEDDON | Open Kobiet | 08:00 | DNF | 01:23:55 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 23 wynik(ów)