Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-10-23 |
Miejsce : | POLANA JAKUSZYCKA |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1477 |
Wystartowało : | 1377 |
Nie ukończyło : | 11 |
Ukończyło : | 1366 |
Na trasie : | 9 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 10:40 | 10:50 | 11:00 | 11:10 | 11:20 | 11:30 | 11:40 | 11:50 | 12:00 | 12:10 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 10:10 | 10:20 | 10:30 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Punkt Rege 6km | Miasteczko 12km | Punkt Rege 18km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FORMELA Piotr | 1001 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:34 | 01:05:48 | 01:34:34 | ||
2 | LORYCH Krystian | 1002 | Biegun OCR Team | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:17 | 01:12:11 | 01:44:11 | ||
3 | MENZIŃSKI Przemysław | 1004 | BSB Barczewo Biega | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:14 | 01:06:05 | 01:35:14 | ||
4 | CEREMUGA Robert | 1005 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:42 | 01:28:41 | 02:07:18 | ||
5 | CHMIELORZ Józef | 1006 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:13 | 01:07:31 | 01:35:38 | ||
6 | GOŁĘBIOWSKI Konrad | 1007 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:39 | 01:13:49 | 01:44:32 | ||
7 | MIZGALSKI Jacek | 1025 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:12 | 01:23:17 | 01:57:59 | ||
8 | BARAN Dawid | 1026 | Dzicy Ogrodnicy | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:10 | 01:20:29 | 01:55:31 | ||
9 | NAPIERALSKI Krzysztof | 1027 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:24 | 01:24:19 | 02:02:50 | ||
10 | KORNAS Szymon | 1029 | FIT MORE RYBNIK | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:51 | 01:20:57 | 02:00:27 | ||
11 | BORYCZKA Mateusz | 1030 | FitPark Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:28:44 | 01:00:08 | 01:26:35 | ||
12 | PRUSAK Piotr | 1031 | Gorący Potok Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:12 | 01:03:50 | 01:31:08 | ||
13 | PRYKOWSKI Tomasz | 1032 | Gorący Potok Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:29:21 | 01:02:22 | 01:29:09 | ||
14 | GĘBARA Łukasz | 1049 | OCR TEAM DĘBICA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:52 | 01:13:12 | 01:45:59 | ||
15 | CIEŚLUKIEWICZ Damian | 1050 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:36:33 | 01:18:07 | 01:52:24 | ||
16 | GRABOWIEC Arkadiusz | 1051 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:29:03 | 01:00:58 | 01:27:33 | ||
17 | ŁUKASIK Łukasz | 1053 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:45:57 | 01:34:55 | 02:17:58 | ||
18 | PERKOWSKI Paweł | 1054 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:29 | 01:18:03 | 01:52:03 | ||
19 | PISKAŁA Daniel | 1055 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:37 | 01:07:26 | 01:36:06 | ||
20 | SZKURŁAT Tomasz | 1056 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:51 | 01:09:20 | 01:39:37 | ||
21 | LANGER Piotr | 1074 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:41:09 | 01:21:32 | 01:58:08 | ||
22 | JACIÓW Paweł | 1075 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:28:23 | 00:58:28 | 01:24:33 | ||
23 | JAKUSZEK Piotr | 1076 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:04 | 01:15:10 | 01:58:55 | ||
24 | JUSZKIEWICZ Dominik | 1077 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:34:28 | 01:11:46 | 01:44:45 | ||
25 | KOTALA Arkadiusz | 1078 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:14 | 01:12:08 | 01:44:43 | ||
26 | MARKOWSKI Fabian | 1079 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:29:55 | 01:03:46 | 01:30:25 | ||
27 | KACZMAREK Marcin | 1080 | WF TEAM | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:54:59 | 02:15:51 | 03:24:38 | ||
28 | DUKIEWICZ Dariusz | 1081 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:16 | 01:17:05 | 01:51:32 | ||
29 | SIKORA Grzegorz | 1098 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:55 | 01:12:45 | 01:45:24 | |||
30 | TRYVASHKEVICH Yauhen | 1099 | OCR Baltic Warriors | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:27:19 | 00:58:01 | 01:23:19 | ||
31 | VEPŘEK Martin | 1100 | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:33:18 | 01:10:41 | 01:41:38 | |||
32 | ZAWADZKI Piotr | 1101 | Active Flow | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:12:49 | 02:19:56 | 03:14:29 | ||
33 | RYBCZYŃSKI Michał | 1102 | ATLAS RUNNING TEAM | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:42:51 | 01:29:29 | 02:11:37 | ||
34 | FILAS Rafał | 1103 | BeFit24Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:28:41 | 02:57:29 | 04:07:04 | ||
35 | KABAJ Przemysław | 1104 | BeFit24Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:36:12 | 01:18:05 | 01:54:27 | ||
36 | MIELCARZ Tomasz | 1105 | Biegowe Dziki OCR | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:46:28 | 01:41:02 | 02:32:22 | ||
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | |||||||||||
37 | GICZAN Mariusz | 1122 | CARDIO Heroes | Open Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:56:08 | 02:10:16 | 03:11:48 | ||
38 | SIDORCZUK Dariusz | 1123 | CARDIO Heroes | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:56:11 | 02:10:15 | 03:51:33 | ||
39 | JUSZCZYK Piotr | 1124 | ĆPAJ_SPORT_WWA | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:33:06 | 01:13:52 | 01:46:35 | ||
40 | KARBOWSKI Sławomir | 1125 | CrossFox OCR | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:38:16 | 01:19:07 | 01:54:13 | ||
41 | CIESLAK Ryszard | 1126 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:43:01 | 01:29:45 | 02:09:01 | ||
42 | KORDIAK Rafał | 1127 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:37:56 | 01:18:49 | 01:52:34 | ||
43 | LORANC Paweł | 1128 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:49:57 | 01:48:58 | 02:46:08 | ||
44 | PAWLICKI Rafał | 1148 | FitPark Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:40:03 | 01:28:56 | 02:06:21 | ||
45 | ROJEWSKI Piotr | 1149 | FitPark Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:42:05 | 01:27:50 | 02:04:04 | ||
46 | WOJAS Michał | 1150 | FitPark Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:42:44 | 01:36:39 | 02:16:50 | ||
47 | BUŁA Mariusz | 1151 | FURIA Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:52:59 | 01:55:24 | 02:44:48 | ||
48 | SZOPA Beniamin | 1152 | FURIA Team | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:59:29 | 02:11:54 | 03:06:51 | ||
49 | KUCZBORSKI Jacek | 1154 | Green Goblins | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:56:24 | 02:25:20 | 03:25:20 | ||
50 | KULINKOWSKI Rafal | 1171 | Kulinkowski Team | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:46:21 | 01:35:05 | 02:16:13 | ||
51 | BIELICKI Wojciech | 1172 | Lacroix Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:04:04 | 02:01:04 | 02:49:59 | ||
52 | ŚLIWA Krzysztof | 1173 | Lacroix Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:04:04 | 02:01:04 | 02:48:58 | ||
53 | IGNACZAK Rajmund | 1174 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:31:43 | 01:05:39 | 01:34:26 | ||
54 | FACISZEWSKI Adam | 1175 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:46:33 | 01:44:09 | 02:29:21 | ||
55 | KNOP Marcin | 1176 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:37:14 | 01:18:16 | 01:51:58 | ||
56 | IMBIERSKI Tobiasz | 1177 | Lumberjacks Cross Garage Koszalin | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:01:44 | 02:12:23 | 03:03:38 | ||
57 | CHODORSKI Łukasz | 1195 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:46:26 | 01:31:22 | 02:14:58 | ||
58 | CZARNECKI Piotr | 1196 | Obstacle Center Team | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:36:20 | 01:14:59 | 01:46:55 | ||
59 | PIETROŃ Łukasz | 1197 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:45:03 | 01:40:10 | 02:29:15 | ||
60 | PIOTROWSKI Jerzy | 1198 | Obstacle Center Team | Open Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:26:34 | 02:58:20 | 04:10:17 | ||
61 | SURMACH Andrei | 1199 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:41:16 | 01:28:06 | 02:07:26 | ||
62 | LAUKUTIS Laurynas | 1200 | OCR Baltic Warriors | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:42 | 01:20:04 | 01:54:15 | ||
63 | MICHALSKI Daniel | 1201 | OCR SHARKS Okuninka Team | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:52:49 | 02:21:09 | 03:28:32 | ||
64 | MIERZICKI Marcel | 1220 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:49:13 | 01:45:21 | 02:31:41 | ||
65 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 1221 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:30:25 | 01:04:29 | 01:33:26 | ||
66 | EHRLICH Przemysław | 1222 | Runmageddonowe Świry | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:55:08 | 02:00:46 | 02:52:18 | ||
67 | ZAWADKA Mariusz | 1223 | SAME KONIE | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:43:13 | 01:29:03 | 02:08:38 | ||
68 | DĄBROWSKI Krzysztof | 1224 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:45:26 | 01:32:42 | 02:17:26 | ||
69 | DOBRZAŃSKI Tomasz | 1225 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:54:47 | 02:13:04 | 03:13:56 | ||
70 | DUROK Przemysław | 1226 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:47:41 | 01:40:30 | 02:24:34 | ||
71 | PAWŁOWSKI Krzysztof | 1244 | United Runners | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:54:15 | 02:06:50 | 03:03:33 | ||
72 | AUGUSTYNIAK Kamil | 1245 | Warchlaki Adelajdy | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:55:36 | 01:56:43 | 02:48:05 | ||
73 | KITALA Radosław | 1246 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:43:04 | 01:34:55 | 02:14:16 | ||
74 | KMIECIAK Grzegorz | 1247 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:42:03 | 01:30:30 | 02:09:40 | ||
75 | WITKOWSKI Arkadiusz | 1248 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:50:32 | 01:48:38 | 02:36:23 | ||
76 | WOCHNIAK Michał | 1249 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:48:05 | 01:43:53 | 02:30:21 | ||
77 | CHROMIŃSKI Stefan | 1250 | WATAHA | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:01:26 | 02:11:02 | 03:19:20 | ||
78 | PAZOŁA Korneliusz | 1251 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:36:05 | 01:16:11 | 01:48:14 | ||
79 | BOGUSKI Adam | 1268 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:43:01 | 01:28:32 | 02:08:08 | |||
80 | BURY Mariusz | 1270 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:39:55 | 01:29:49 | 02:10:34 | |||
81 | CHMIEL Dominik | 1271 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:56:10 | 02:00:42 | 02:50:10 | |||
82 | CIASTOŃ Bartłomiej | 1272 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:40:24 | 01:23:43 | 02:01:48 | |||
83 | DERA Grzegorz | 1273 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:41:20 | 01:26:10 | 02:04:55 | |||
84 | DOBROWOLSKI Piotr | 1274 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:40:40 | 01:25:22 | 02:01:58 | |||
85 | DUNAJ Kamil | 1275 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:37:07 | 01:17:51 | 01:55:06 | |||
86 | MACHAŁA Patryk | 1293 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:46:58 | 01:44:19 | 02:30:00 | |||
87 | MIESZCZANIN Adrian | 1294 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:42:25 | 01:29:09 | 02:07:34 | |||
88 | MORAWSKI Grzegorz | 1295 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:40:51 | 01:27:44 | 02:05:37 | |||
89 | NGUYEN CANH Oskar | 1298 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:56:12 | 02:00:40 | 02:50:11 | |||
90 | NIEWIADOMSKI Marcin | 1299 | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:52:58 | 01:55:24 | 02:45:30 | |||
91 | MICHNA Maciej | 1316 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:51:40 | 01:51:41 | 02:46:14 | |||
92 | SZATA Łukasz | 1317 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:34:23 | 01:11:49 | 01:43:46 | |||
93 | SZATKOWSKI Kamil | 1318 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:48:50 | 01:46:57 | 02:49:29 | |||
94 | SZOT Maksymilian | 1319 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:47:58 | 01:40:33 | 02:22:33 | |||
95 | SZWAJKOWSKI Karol | 1320 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:02:20 | 02:05:03 | 02:55:25 | |||
96 | TARNAWSKI Maciej | 1321 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:01:19 | 02:10:32 | 03:17:19 | |||
97 | TOBIASZ Łukasz | 1322 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:41:25 | 01:29:03 | 02:15:04 | |||
98 | TOKAREK Jan | 1323 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:45:17 | 01:39:44 | 02:29:47 | |||
99 | VÍŠEK Tadeáš | 1324 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:44:41 | 01:29:35 | 02:05:20 | |||
100 | GAŃKO Karolina | 1342 | Obstacle Center Team | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:27 | 01:45:02 | 02:33:41 | ||
101 | MACIEJEWSKA Agnieszka | 1343 | Obstacle Center Team | Elite Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:53 | 01:33:03 | 02:13:38 | ||
102 | MOTYLSKA Aleksa | 1344 | Obstacle Center Team | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:53 | 02:03:03 | 02:59:16 | ||
103 | WNOROWSKA Magdalena | 1345 | Obstacle Center Team | Elite Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:37 | 02:38:22 | 03:49:52 | ||
104 | MONTVILĖ Sandra | 1346 | OCR Baltic Warriors | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:21 | 01:11:28 | 01:44:58 | ||
105 | ZHOLOB Anzhelika | 1347 | Oranzh Team | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:00 | 01:51:02 | 02:46:33 | ||
106 | PALAIKIENE Inga | 1363 | OCR Baltic Warriors | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:43 | 01:58:06 | 02:52:41 | ||
107 | SAVANOVICH Vitali | 1366 | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:29:58 | 01:03:29 | 01:32:49 | |||
108 | PRZYBYTEK Sławomir | 1367 | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:22:26 | 02:46:15 | 03:44:07 | |||
109 | NIKIEL Dariusz | 1368 | SKLEP NIKIEL | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:48:03 | 01:45:04 | 02:28:14 | ||
110 | NAKREVIC Zbignev | 1369 | OCR Baltic Warriors | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:38:35 | 01:20:39 | 01:56:49 | ||
111 | PULŠA Artūr | 1370 | OCR Baltic Warriors | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:40 | 01:04:01 | 01:32:22 | ||
112 | JURCZAK Piotr | 1371 | FitPark Team | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:49:40 | 02:26:15 | 03:17:28 | ||
113 | CIEŚLA Krzysztof | 1372 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:49:09 | 01:47:56 | 02:33:54 | |||
114 | BORYS Mateusz | 1401 | Activity Sport Elbląg | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:58:43 | 02:15:26 | 03:08:10 | ||
115 | KLACZEK Mateusz | 1402 | Bonus2000 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:40:53 | 01:28:04 | 02:12:19 | ||
116 | GAWEŁ Małgorzata | 1403 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 00:58:27 | 02:11:11 | 03:15:14 | ||
117 | JEGLIŃSKI Jarosław | 1404 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:21:31 | 02:56:20 | 04:14:47 | ||
118 | MICHALSKI Sebastian | 1405 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:45:12 | 01:42:37 | 02:35:48 | ||
119 | STOBRAWA Michał | 1406 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:57:47 | 02:11:16 | 03:15:15 | ||
120 | SZAFRANIEC Mateusz | 1407 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:50:28 | 01:51:29 | 02:36:20 | ||
121 | GARLEWICZ Bartosz | 1414 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:14:46 | 02:41:20 | 03:44:57 | ||
122 | ŁOPATKIEWICZ Anna | 1415 | FitPark Team | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:14:46 | 02:41:20 | 03:44:57 | ||
123 | SZCZYGIEŁ Agnieszka | 1416 | FitPark Team | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:14:47 | 02:41:20 | 03:44:56 | ||
124 | SZOSTEK Wojciech | 1417 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:20:57 | 02:19:54 | 03:29:16 | ||
125 | DUBIEL Monika | 1418 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Open Masters Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 00:47:15 | 01:40:36 | 02:26:49 | ||
126 | LEWANDOWSKA Anna | 1419 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Open Masters Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 00:50:59 | 01:46:10 | 02:38:02 | ||
127 | KRAWCZYK Joanna | 1420 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 00:59:30 | 02:10:04 | 03:04:01 | ||
128 | CZERNIKOWSKI Daniel | 1438 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:52:58 | 02:00:39 | 02:52:25 | ||
129 | MORELOWSKA Maria | 1440 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 00:59:27 | 03:04:22 | |||
130 | TOBOR Michał | 1441 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:03:01 | 02:06:20 | 03:04:40 | ||
131 | MACIEJEWSKA Natalia | 1442 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:29:42 | 02:49:25 | 04:05:27 | ||
132 | SADKOWSKA Anna | 1443 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:29:42 | 02:49:27 | 04:05:25 | ||
133 | BRILLOWSKI Karol | 1444 | SRK | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:49:25 | 01:41:14 | 02:23:29 | ||
134 | CHISIŃSKI Marek | 1463 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:17:34 | 02:47:48 | 03:50:32 | |||
135 | CZESNAKOWICZ Łukasz | 1465 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:46:50 | 01:45:33 | 02:29:53 | |||
136 | DYOLOG Sergiy | 1466 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:55:22 | 01:57:16 | 02:47:54 | |||
137 | FRANCZAK Łukasz | 1467 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:06:22 | 02:07:44 | 03:00:43 | |||
138 | FUDALA Damian | 1468 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:52:02 | 01:49:51 | 02:35:19 | |||
139 | FUJAK Aleksandra | 1469 | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:07:56 | 02:24:18 | 03:31:34 | |||
140 | FUJAK Paulina | 1470 | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:01:13 | 02:03:49 | 02:58:14 | |||
141 | KOZIEŁ Jan | 1487 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:06:05 | 02:22:00 | 03:19:29 | |||
142 | KRZYŻANOWSKI Krzysztof | 1488 | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:53:41 | 01:59:11 | 02:47:14 | |||
143 | KUCHARSKI Rafał | 1489 | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:40:39 | 01:27:53 | 02:08:26 | |||
144 | KULIGOWSKA Natalia | 1490 | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:03:50 | 02:19:57 | 03:20:18 | |||
145 | KUZIORA Katarzyna | 1491 | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:13:30 | 02:52:21 | 03:57:49 | |||
146 | KWAŚNIAK Bartłomiej | 1492 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:43:14 | 01:34:38 | 02:19:25 | |||
147 | MĄDRY Mateusz | 1493 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:43:10 | 01:36:00 | 02:19:45 | |||
148 | MATHEWS Kamil | 1494 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:43:08 | 01:38:47 | 02:24:58 | |||
149 | SZWARACKI Paweł | 1511 | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:36:16 | 01:20:33 | 02:04:26 | |||
150 | SZYMAŃSKI Karol | 1512 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:18:14 | 02:35:24 | 03:37:13 | |||
151 | TOMCZYK Radoslaw | 1513 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:20:25 | 02:22:04 | 03:35:05 | |||
152 | URBANIK Zuza | 1514 | Open Masters Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 00:58:59 | 02:06:29 | 03:01:39 | |||
153 | WIŚNIEWSKA Katarzyna | 1515 | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 00:52:51 | 01:51:32 | 02:38:54 | |||
154 | WRÓBLEWSKI Tomasz | 1516 | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:48:43 | 01:49:57 | 02:44:07 | |||
155 | WRUK Agata | 1517 | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:21:25 | 02:49:11 | 03:46:54 | |||
156 | WTULICH Rafał | 1535 | Dębe jest WIELKIE | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:36:46 | 01:20:47 | 02:01:24 | ||
157 | SZYMAŃSKI Adam | 1536 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:57:07 | 02:06:37 | 03:04:35 | ||
158 | DRECZKOWSKI Jan | 1537 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:04:24 | 02:20:08 | 03:14:47 | ||
159 | ŚMIGIELSKA Jagoda | 1539 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:17:42 | 03:01:53 | 04:01:13 | ||
160 | DEPO Wojciech | 1540 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:55:05 | 02:00:23 | 02:50:52 | ||
161 | MATEJKO Mateusz | 1541 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:48:29 | 01:50:37 | 02:32:57 | ||
162 | KRETEK Dariusz | 1542 | GoVaTeAm | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:53:15 | 02:13:08 | 03:02:13 | ||
163 | ŁYKOWSKI Eryk | 1559 | Prymus Team | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:31:30 | 03:06:40 | 04:25:47 | ||
164 | PUŁA Karolina | 1560 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:10:19 | 02:42:36 | 03:47:30 | ||
165 | TRATKOWSKA Brygida | 1562 | SAME KONIE | Open Masters Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:35:18 | 03:01:48 | 04:09:31 | ||
166 | SZEWCZYK Claudia | 1563 | SAMEKONIE | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:35:18 | 03:01:46 | 04:09:33 | ||
167 | PISKORSKA Iwona | 1564 | Strefa Ruchu Rzeszów | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 00:49:38 | 01:44:42 | 02:27:09 | ||
168 | PISKORSKI Adam | 1565 | Strefa Ruchu Rzeszów | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:46:58 | 01:38:54 | 02:22:39 | ||
169 | WILCZYŃSKA Agata | 1566 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:11:39 | 02:51:36 | 03:51:41 | ||
170 | GŁUSZAK Piotr | 1583 | Open Masters Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:07:31 | 02:11:37 | 03:14:33 | |||
171 | JURCZENIA Michał | 1585 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:09:26 | 02:09:04 | 03:09:21 | |||
172 | JURKITEWICZ Aleksander | 1586 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:58:50 | 02:14:47 | 03:12:12 | |||
173 | KALETA Adrian | 1587 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:15:36 | 02:40:11 | 03:39:56 | |||
174 | KALWARCZYK Mariusz | 1588 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:10:56 | 02:50:35 | 03:55:19 | |||
175 | KAMZOL Bogna | 1589 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:01:49 | 02:21:17 | 03:10:40 | |||
176 | KANCELARZ Rafał | 1590 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:36:29 | 01:17:22 | 01:52:46 | |||
177 | NOWAK Łukasz | 1607 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:17:41 | 02:45:57 | 03:55:25 | |||
178 | OLEJNIK Egidiusz | 1608 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:55:11 | 01:57:23 | 02:44:48 | |||
179 | OLSZEWSKI Alan | 1609 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:24:59 | 02:45:30 | 03:51:58 | |||
180 | PECIAK Kamil | 1611 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:02:06 | 02:15:59 | 03:14:36 | |||
181 | PIOTROWSKA Edyta | 1612 | Open Masters Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 00:54:36 | 01:57:15 | 02:49:34 | |||
181 | PIOTROWSKI Artur | 1613 | Open Masters Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:54:36 | 01:57:15 | 02:49:33 | |||
183 | POPCZYK Sebastian | 1614 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:46:42 | 01:40:48 | 02:25:19 | |||
184 | TOMCZYK Karol | 1631 | Open Masters Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:06:50 | 02:31:43 | 03:31:46 | |||
185 | WARWARKO Łukasz | 1632 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:06:58 | 02:08:43 | 03:03:37 | |||
186 | WOJCIECHOWSKI Marek | 1634 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:54:24 | 01:56:30 | 02:45:10 | |||
187 | ZAGUBIEŃ Ania | 1635 | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:18:22 | 02:45:48 | 03:52:49 | |||
188 | ZAKRZEWSKI Krzysztof | 1636 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:02:08 | 02:15:59 | 03:14:39 | |||
189 | DOBRZELEWSKA Dominika | 1642 | BRYGIERY OCR | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:17:56 | 02:57:25 | 04:27:20 | ||
190 | GAWEŁ Mateusz | 1655 | ORZEŁ 71 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:21:27 | 03:09:12 | 04:15:36 | ||
191 | KAWĘCKI Artur | 1656 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:48 | 02:04:25 | 02:58:05 | ||
192 | MICHALAK Artur | 1657 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:49:22 | 01:51:25 | 02:39:42 | ||
193 | GAZIŃSKI Grzegorz | 1658 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:27:56 | 03:25:18 | 04:35:18 | ||
194 | PACZKOWSKI Tomasz | 1659 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:14:53 | 02:39:13 | 03:41:05 | ||
195 | WIŚNIEWSKA Marta | 1660 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:10:04 | 02:32:34 | 03:31:37 | ||
196 | WIŚNIEWSKI Marek | 1661 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:10:02 | 02:32:34 | 03:31:36 | ||
197 | GWÓŹDŹ Szymon | 1662 | SAMEKONIE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:16 | 02:03:14 | 02:52:26 | ||
198 | DASZCZYK Dawid | 1679 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:55:58 | 02:00:22 | 02:59:19 | |||
199 | DOBOSZ Robert | 1680 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:52 | 02:05:58 | 03:05:23 | |||
200 | FILIPCZAK Kamil | 1681 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:14 | 02:08:07 | 03:00:04 | |||
201 | FILIPOWICZ Natalia | 1682 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:41 | 02:27:16 | 03:32:10 | |||
202 | FLIEGERT Paweł | 1683 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:55:09 | 02:10:12 | 03:06:56 | |||
203 | FLIEGERT Szymon | 1684 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:55:10 | 02:10:13 | 03:06:56 | |||
204 | FRANASZEK Tomasz | 1685 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:48 | 02:15:58 | 03:15:05 | |||
205 | GIRTLER Kacper | 1686 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:06:20 | 02:30:12 | 03:29:30 | |||
206 | KRUPA-BURKIEWICZ Justyna | 1705 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:13:23 | 02:41:24 | 03:39:23 | |||
207 | KRYGIER Przemysław | 1706 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:25:47 | 03:02:53 | 04:28:06 | |||
208 | KRYGIER Witold | 1707 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:25:47 | 03:02:53 | 04:28:06 | |||
209 | KUBICKI Konrad | 1708 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:01 | 02:02:43 | 03:02:50 | |||
210 | KULCZAK Paweł | 1709 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:11:29 | 02:25:55 | 03:19:42 | |||
211 | KUPREWICZ Grzegorz | 1710 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:52:26 | 01:51:44 | 02:35:26 | |||
212 | KWIATKOWSKA Angela | 1711 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:54 | 02:22:47 | 03:17:27 | |||
213 | RAMZA Artur | 1728 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:04:44 | 02:36:30 | 03:38:50 | |||
214 | RUTKOWSKI Paweł | 1729 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:12 | 01:39:02 | 02:22:00 | |||
215 | SAMORAJ Krystian | 1730 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:06:53 | 02:25:30 | 03:33:05 | |||
216 | ŚLIFIŃSKI Patryk | 1731 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:11 | 02:27:10 | 03:26:33 | |||
217 | SŁOWIK Marcin | 1732 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:53:23 | 02:11:19 | 02:52:24 | |||
218 | STEFANIAK Marek | 1733 | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:01:51 | 02:23:36 | 03:27:48 | |||
219 | ŚWIERCZEK Marek | 1734 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:09 | 02:41:34 | 03:48:51 | |||
220 | SZCZECH Tomasz | 1735 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:04:23 | 02:36:31 | 03:38:47 | |||
221 | WYSOCKI Paweł | 1752 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:07:40 | 02:40:01 | 03:37:44 | |||
222 | ŻBIKOWSKA Katarzyna | 1753 | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:08:47 | 02:29:14 | 03:17:59 | |||
223 | ZELL Jacek | 1754 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:31 | 02:19:41 | 03:09:09 | |||
224 | ZIĘBA Maksymilian | 1755 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:26 | 02:45:38 | 03:48:03 | |||
225 | CHORĄŻY Artur | 1756 | #byleprzedjurkiem | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:57:30 | 02:11:19 | 03:03:35 | ||
226 | PALYS Malgorzata | 1757 | 13 ŚBOT | Open Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:03:31 | 02:09:47 | 03:08:21 | ||
227 | ZDAŃSKI Dariusz | 1758 | 13 ŚBOT | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:03:47 | 02:09:49 | 03:08:24 | ||
228 | WALCZAK Grzesiek | 1759 | 365 cheat day | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:17:02 | 02:31:29 | 03:29:38 | ||
229 | ZIMOŃ Adam | 1776 | Błotne świry | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:24:32 | 02:39:32 | 03:51:49 | ||
230 | GROMADZKI Adam | 1777 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:57:28 | 02:24:41 | 03:13:09 | ||
231 | SZINDLER Wojciech | 1779 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:54:51 | 02:24:41 | 03:12:57 | ||
232 | MIELCZAREK Daniel | 1780 | Diagnostyka S.A. | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:44:42 | 01:39:03 | 02:19:32 | ||
233 | ZAWARTKA Dominik | 1781 | Diagnostyka S.A. | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:44:47 | 01:39:02 | 02:19:09 | ||
234 | KAPISZ Michał | 1782 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:19:51 | 02:48:33 | 04:04:51 | ||
235 | BUNIEK Mateusz | 1800 | Patatas Bravas | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:08:14 | 02:22:04 | 03:14:00 | ||
236 | RUSZNICA Klaudia | 1801 | Patatas Bravas | Open Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:08:13 | 02:22:04 | 03:13:59 | ||
237 | BARABANIEC Piotr | 1802 | Pogotowie Medicover | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:58:52 | 02:08:17 | 03:03:48 | ||
238 | PIETRZYKOWSKI Tomasz | 1803 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:03:43 | 02:07:31 | 03:06:44 | ||
239 | ZDUŃSKI Jarosław | 1804 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:04:23 | 02:20:19 | 03:06:44 | ||
240 | KĄDZIELA Karina | 1805 | Pruszkowski Team | Open Masters Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:03:35 | 02:08:39 | 03:10:32 | ||
241 | PODGÓRSKI Michał | 1806 | Psychiatryk Kopernika | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:10:32 | 02:42:36 | 03:47:33 | ||
242 | ZABORSKI Damian | 1825 | Sułtani Fitnessu | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:02:50 | 02:14:07 | 03:04:23 | ||
243 | BARCZYSZYN Aleksandra | 1826 | WATAHA | Open Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 00:56:14 | 01:53:32 | 02:40:52 | ||
244 | KARCZEWSKI Grzegorz | 1827 | WATAHA | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:53:48 | 02:10:21 | 03:08:36 | ||
245 | BAHIR Said | 1828 | Wataha OCR Przemyśl | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:50:44 | 01:55:23 | 02:47:14 | ||
246 | PRENETA Piotr | 1829 | Wataha OCR Przemyśl | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:50:40 | 01:54:23 | 02:47:00 | ||
247 | BARTOSIK Krzysztof | 1830 | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:44:47 | 01:45:05 | 02:27:49 | |||
248 | CHMIELOWIEC Przemysław | 1831 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:03:45 | 02:07:08 | 03:05:41 | |||
249 | CURYŁO Norbert | 1832 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:18:13 | 02:56:05 | 04:06:19 | |||
250 | KOZDROŃ Mateusz | 1849 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:17:26 | 02:55:25 | 04:06:05 | |||
251 | KUCHARCZYK Piotr | 1850 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:52:15 | 02:06:13 | 02:52:18 | |||
252 | KUĆMIERZ Ryszard | 1851 | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:52:06 | 02:10:25 | 02:56:59 | |||
253 | KUKIEŁKA Jarosław | 1852 | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:02:42 | 02:28:55 | 03:10:57 | |||
254 | KUŹNIK Konrad | 1853 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:16:39 | 02:38:22 | 03:51:50 | |||
255 | ŁOWICKI Adrian | 1854 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:24:14 | 02:46:04 | 04:02:55 | |||
256 | WIATROS Kamil | 1867 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:58:53 | 02:06:22 | 02:54:18 | |||
257 | ZAJĄC Ewa | 1873 | Bad Boys VIVE PROFIT | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:09:29 | 02:34:54 | 03:34:53 | ||
258 | BŁACHNIO Maciej | 1874 | BeerForceOne | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:15:29 | 02:30:19 | 03:40:25 | ||
259 | GABARA Aleksander | 1875 | BeerForceOne | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:16:51 | 02:30:17 | 03:41:04 | ||
260 | MIROTA Dominika | 1876 | BeerForceOne | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:17:26 | 02:30:20 | 03:41:03 | ||
261 | GAWROŃSKI Kordian | 1877 | Bez'st Squad | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:21:59 | 03:35:55 | 04:37:50 | ||
262 | BRZOZOWSKA Agnieszka | 1878 | Budżetówka Pałer | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:22:22 | 03:35:57 | 04:37:53 | ||
263 | OKRÓJ Mieszko | 1879 | Climbersi | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:28:49 | 03:12:12 | 04:32:06 | ||
264 | ANTOSIK Bartosz | 1898 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:06:38 | 02:57:22 | 04:02:37 | ||
265 | KOMAR Tomasz | 1899 | Na przypale albo wcale!!! | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:07:04 | 02:57:24 | 04:02:38 | ||
266 | PIASECKI Hubert | 1900 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:06:39 | 02:57:22 | 04:02:40 | ||
267 | PURCHALAK Karolina | 1901 | Nie da rady bez czekolady | Open Masters Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:16:45 | 02:28:28 | 03:37:44 | ||
268 | RYCEK Maciej | 1902 | Psychiatryk Kopernika | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:10:40 | 02:42:37 | 03:47:31 | ||
269 | CIUPKO Andrzej | 1903 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:04:59 | 02:26:52 | 03:25:45 | ||
270 | GĄSIOROWSKI Remigiusz | 1904 | SAME KONIE | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:19:50 | 02:25:12 | 03:29:14 | ||
271 | BĄK Agnieszka | 1922 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:09:31 | 02:17:59 | 03:25:01 | |||
272 | BĄK Marcin | 1923 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:48:55 | 01:43:57 | 02:30:36 | |||
273 | BĄK Paweł | 1924 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:51:18 | 01:46:55 | 02:38:59 | |||
274 | BĄK Piotr | 1925 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:50:48 | 01:46:55 | 02:38:55 | |||
275 | BIELICKI Paweł | 1926 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:04:56 | 02:34:25 | 03:28:18 | |||
276 | BONIAKOWSKA Ilona | 1927 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:09:22 | 02:20:42 | 03:19:19 | |||
277 | CYTERA Barbara | 1928 | Open Masters Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:19:41 | 02:25:13 | 03:29:16 | |||
278 | DOMIDER Piotr | 1932 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:09:18 | 02:38:30 | 03:49:21 | |||
279 | KACPRZAK Olga | 1946 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:17:19 | 02:51:48 | 03:57:33 | |||
280 | KACZYCA Marek | 1947 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:18:40 | 03:52:05 | ||||
281 | KASZEWSKI Dawid | 1948 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:51:58 | 02:19:11 | 03:01:38 | |||
282 | KITA Grzegorz | 1949 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:05:42 | 02:42:18 | 03:51:11 | |||
283 | KNICZ Wioletta | 1950 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 03:52:06 | |||||
284 | KOWALSKI Bartłomiej | 1951 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:11:35 | 02:24:39 | 03:26:36 | |||
285 | KRÓLIKOWSKI Mateusz | 1952 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:11:06 | 02:32:49 | 03:34:40 | |||
286 | KUBATEK Kamil | 1953 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:54:24 | 01:52:04 | 02:33:48 | |||
287 | PAJĄK Michał | 1971 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:12:28 | 02:39:02 | 03:32:59 | |||
288 | PIENIĄŻEK Kamil | 1972 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:56:24 | 01:54:08 | 02:38:16 | |||
289 | PIENIĄŻEK Mateusz | 1973 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:56:25 | 01:54:08 | 02:38:11 | |||
290 | PROCHWICZ Arkadiusz | 1974 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:03:22 | 02:12:35 | 03:02:13 | |||
291 | PTASIŃSKI Piotr | 1975 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:17:02 | 02:31:29 | 03:29:36 | |||
292 | RYBICKI Mateusz | 1976 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:49:24 | 01:52:48 | 02:38:01 | |||
293 | SNARSKI Wojciech | 1977 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:11:09 | 02:41:09 | 03:35:39 | |||
294 | SZEWCZYK Marta | 1978 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 00:57:46 | 02:02:08 | 02:55:58 | |||
295 | FALEJCZYK Marcin | 1995 | 13 ŚBOT | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:52:41 | 02:08:26 | 02:49:11 | ||
296 | POLAK Jarosław | 1996 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:08:46 | 02:28:25 | 03:23:57 | ||
297 | KORZENIOWSKA Karolina | 1997 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:21:27 | 02:56:19 | 04:14:46 | ||
298 | CHYB Daniel | 1998 | Don't follow me! I'm lost too. | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:08:17 | 02:49:30 | 04:05:16 | ||
299 | MICHALIK Paula | 2000 | Don't follow me! I'm lost too. | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:08:31 | 02:49:30 | 04:05:15 | ||
300 | CHOMA Krzysztof | 2001 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:56:58 | 02:39:33 | 03:38:17 | ||
301 | NAGRODZKI Marek | 2002 | Gang Garnuchów | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:31:42 | 03:20:14 | 04:25:10 | ||
302 | WOJTKOWIAK-SCHMIDT Agnieszka | 2019 | Miss Fit | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:10:26 | 02:20:57 | 03:28:53 | ||
303 | ZIĘBA Beata | 2020 | Miss Fit | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:10:26 | 02:20:57 | 03:28:54 | ||
304 | CAŁKA Krzysztof | 2021 | Napędzani Procentem | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:57:51 | 02:12:16 | 03:04:33 | ||
305 | STANIEWICZ Natalia | 2022 | Napędzani Procentem | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:57:59 | 02:12:18 | 03:04:32 | ||
306 | LASKOWSKI Paweł | 2023 | P&M | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:09:00 | 03:05:59 | 04:06:30 | ||
307 | STACHYRA Michal | 2024 | P&M | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:09:02 | 03:04:02 | 04:06:33 | ||
308 | OKUNIEWSKI Krzysztof | 2025 | Pierwiastki z ciastka | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:26:08 | 03:04:48 | 04:06:13 | ||
309 | PYTLIŃSKI Łukasz | 2026 | Pierwiastki z ciastka | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:26:05 | 03:04:49 | 04:06:13 | ||
310 | WIŚNIEWSKA Arleta | 2043 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:00:47 | 02:07:08 | 03:03:28 | ||
311 | GRZEŚKIEWICZ Jarosław | 2044 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:10:30 | 02:29:57 | 03:32:29 | ||
312 | KLICH Bartosz | 2046 | Warany z komodą | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:59:29 | 02:25:31 | 03:26:12 | ||
313 | LANGER Marta | 2047 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:13:32 | 02:31:43 | 03:19:08 | ||
314 | BIAŁY Pawel | 2048 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:54:37 | 01:50:45 | 02:38:44 | |||
315 | BLICHARSKI Michał | 2049 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:49:51 | 02:01:37 | 02:57:49 | |||
316 | DĄBROWSKI Dariusz | 2050 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:07:17 | 02:15:46 | 03:17:11 | |||
317 | KOŁODZIEJ Dominik | 2067 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:04:53 | 02:38:16 | 03:37:56 | |||
318 | KOMORNICKI Krzysiek | 2068 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:56:56 | 01:56:24 | 02:43:47 | |||
319 | KONOPA Kamil | 2069 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:03:37 | 02:21:29 | 03:24:38 | |||
320 | KRÓLAK Kornel | 2070 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:58:14 | 02:06:08 | 02:55:03 | |||
321 | KRUKOWSKI Kamil | 2071 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:54:51 | 02:15:09 | 03:05:22 | |||
322 | MACHNICKI Kamil | 2072 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:02:36 | 02:14:57 | 03:07:51 | |||
323 | MATEUSZ Bajer | 2073 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:51:39 | 01:52:36 | 02:44:05 | |||
324 | MATYSEK Ireneusz | 2074 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:05:13 | 02:40:52 | 03:37:32 | |||
325 | SKWARA Kamil | 2091 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:50 | 02:05:04 | 02:41:12 | |||
326 | SOBONKIEWICZ Leszek | 2092 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:00:25 | 02:14:26 | 03:05:29 | |||
327 | SOLSKI Ernest | 2093 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:11:39 | 02:37:01 | 03:36:10 | |||
328 | STANIEK Jan | 2094 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:04:51 | 02:38:16 | 03:37:32 | |||
329 | SUCHOCKA Monika | 2095 | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 00:59:27 | 02:07:07 | 03:04:20 | |||
330 | ŚWIĄTKOWSKI Michał | 2096 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:02:17 | 02:19:35 | 03:22:17 | |||
331 | SZEGDA Michał | 2097 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:38:53 | 01:28:39 | 02:03:14 | |||
332 | SZUKAŁA Krzysztof | 2098 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:07:17 | 02:13:10 | 02:51:05 | |||
333 | PRZETOCKI Bartłomiej | 2116 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:19 | 01:56:55 | 02:45:33 | ||
334 | SANETRA Bożena | 2117 | FitPark Team | Open Masters Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:13:51 | 02:46:50 | 03:48:22 | ||
335 | SZAFRAŃSKA Oliwia | 2118 | Green Goblins | Open Kobiet | 11:40 | 00:00:00 | 01:20:06 | 02:52:22 | 04:13:37 | ||
336 | BOGDAŁ Krzysztof | 2119 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:09:23 | 02:20:44 | 03:17:49 | ||
337 | CHŁOPEK Karol | 2120 | Łapserdaki | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:02:19 | 02:26:30 | 03:24:49 | ||
338 | CHŁOPEK Norbert | 2121 | Łapserdaki | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:01:49 | 02:26:29 | 03:24:48 | ||
339 | MATERA Łukasz | 2122 | Łapserdaki | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:01:56 | 02:26:29 | 03:24:48 | ||
340 | SOBIES Teresa | 2133 | SAMEKONIE | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:24:56 | 02:51:09 | 03:59:06 | ||
341 | TATKO Sebastian | 2140 | SwpRangers | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:54:32 | 01:54:32 | 02:43:00 | ||
342 | PURCHALAK Paweł | 2141 | SYMMETRY GO | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:03:18 | 02:06:00 | 03:14:02 | ||
343 | ZIÓŁKOWSKI Paweł | 2142 | SYMMETRY GO | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:02:59 | 02:06:00 | 03:13:45 | ||
344 | HORA Mateusz | 2144 | TB SESTAL1 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:00:30 | 02:11:07 | 03:06:33 | ||
345 | HVOZDIANCHUK Bohdan | 2145 | TB SESTAL1 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:46:09 | 01:52:54 | 02:27:51 | ||
346 | JASIŃSKI Damian | 2146 | TB SESTAL1 | Open Masters Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:47:53 | 01:53:36 | 02:33:55 | ||
347 | KRAISVITNYI Volodymyr | 2147 | TB SESTAL1 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:45:15 | 01:48:05 | 02:27:59 | ||
348 | GWIAZDA Krzysztof | 2165 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:15:48 | 02:49:54 | 03:54:53 | |||
349 | HORN Rafał | 2166 | Open Masters Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:04:05 | 02:02:52 | 03:00:50 | |||
350 | HUPAJŁO Kamil | 2167 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:59:04 | 02:02:56 | 02:54:11 | |||
351 | JACHYM Maciek | 2168 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:53:08 | 02:09:40 | 03:02:37 | |||
352 | JAKUBOWSKI Michał | 2169 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:04:48 | 02:41:14 | 03:36:29 | |||
353 | KACZOR Dominik | 2170 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:56:47 | 02:24:17 | 03:14:00 | |||
354 | KASPRZAK Jan | 2171 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:04:31 | 02:14:19 | 03:05:01 | |||
355 | KMIECIK Tomasz | 2172 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:23:50 | 02:38:10 | 03:46:14 | |||
356 | POPŁAWSKI Ireneusz | 2189 | Open Masters Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:46:51 | 01:41:20 | 02:23:29 | |||
357 | RAWECKI Patryk | 2190 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:55:29 | 02:23:39 | 03:09:16 | |||
358 | ROSA Karolina | 2191 | Open Kobiet | 11:40 | 00:00:00 | 01:17:08 | 02:45:21 | 03:52:28 | |||
359 | RÓŻYCKI Jakub | 2192 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:59:17 | 02:08:10 | 03:02:14 | |||
360 | RYBARSKI Przemysław | 2193 | Open Masters Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:09:47 | 02:53:28 | 03:55:05 | |||
361 | SATRO Daniel | 2194 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:52:57 | 01:56:04 | 02:49:17 | |||
362 | SIEMIĄTKOWSKI Michał | 2195 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:59:25 | 02:08:09 | 03:02:07 | |||
363 | SIEŃKO Filip | 2196 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:00:00 | 02:04:41 | 02:59:35 | |||
364 | WIECZORKOWSKI Dawid | 2214 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:18:04 | 02:36:12 | 03:52:22 | |||
365 | WÓJCIK Mateusz | 2215 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:03:15 | 02:20:33 | 03:18:28 | |||
366 | WOLNY Krzysztof | 2216 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:17:09 | 02:45:21 | 03:52:27 | |||
367 | ŻYMŁA Maciej | 2217 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:53:19 | 01:56:37 | 02:41:20 | |||
368 | DYZMA Irmina | 2218 | „To siedzi w głowie" | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 00:54:12 | 02:00:38 | 02:51:35 | ||
369 | DYZMA Krzysztof | 2219 | „To siedzi w głowie" | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:51:43 | 02:00:40 | 02:47:53 | ||
370 | MŁYNARCZAK Jakub | 2220 | „To siedzi w głowie” | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:48:14 | 01:55:35 | 02:39:40 | ||
371 | ŠTRAUB David | 2232 | Fenix Plzen | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:34:40 | 01:13:30 | 01:45:57 | ||
372 | GAŃKO Edyta | 2238 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:24:19 | 02:49:24 | 03:54:37 | ||
373 | PFAJFER Dagmara | 2240 | JurkiOgórki | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:08:31 | 02:45:02 | 03:45:57 | ||
374 | WANKE Wojciech | 2241 | Kaskada Team | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:41:59 | 01:46:24 | 02:31:27 | ||
375 | WAJDA Paulina | 2242 | Kasztan Team | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:18:45 | 02:28:09 | 03:31:28 | ||
376 | KALICKI Artur | 2243 | Killy Familly | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:01:30 | 02:14:55 | 03:06:07 | ||
377 | STRUMIŁŁO Rafał | 2245 | Killy Familly | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:01:27 | 02:14:54 | 03:06:07 | ||
378 | GILARSKA Edyta | 2263 | Przybyłki | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:14:12 | 02:49:34 | 04:01:35 | ||
379 | MODZELAN-PRZYBYŁO Jolanta | 2264 | Przybyłki | Open Masters Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:14:03 | 02:49:33 | 04:01:23 | ||
380 | PRZYBYŁO Mateusz | 2265 | Przybyłki | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:14:14 | 02:49:34 | 04:01:27 | ||
381 | SZULC Adam | 2266 | Przybyłki | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:14:05 | 02:49:33 | 04:01:25 | ||
382 | BREJNAK Agnieszka | 2267 | Rossmann | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 00:54:07 | 01:52:07 | 02:40:14 | ||
383 | URBAN Jarosław | 2268 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:47:47 | 02:05:21 | 02:48:41 | ||
384 | CIEŚLIK-ŚLUSAREK Ewa | 2269 | SAME KONIE | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 00:55:00 | 02:23:40 | 03:08:09 | ||
385 | CZARNECKA Barbara | 2280 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:51:00 | 01:59:16 | 02:41:37 | |||
386 | DOMANIAK Michał | 2287 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:00:45 | 02:09:08 | 03:06:30 | |||
387 | GARA Grzegorz | 2288 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:11:45 | 02:53:47 | 03:50:25 | |||
388 | GĄSIOR Michał | 2289 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:04:04 | 02:22:46 | 03:13:10 | |||
389 | GLACEL Robert | 2290 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 01:02:11 | 02:28:26 | 03:28:21 | |||
390 | GÓRZNY Krzysztof | 2291 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:17:16 | 02:41:37 | 03:45:38 | |||
391 | GOŚCINIAK Beata | 2292 | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:16:27 | 02:29:53 | 03:41:35 | |||
392 | GUTKO Miłosz | 2293 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:50:30 | 01:50:40 | 02:39:26 | |||
393 | KUROWSKI Rafał | 2308 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:16:28 | 02:29:53 | 03:41:34 | |||
394 | ŁUCZAK Radosław | 2312 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:04:35 | 02:28:27 | 03:26:54 | |||
395 | MAŃKO Patryk | 2313 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:55:51 | 02:22:48 | 03:14:51 | |||
396 | MATEJA Grzegorz | 2314 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:05:04 | 02:28:27 | 03:23:09 | |||
397 | MIELNICKI Marek | 2315 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:53:44 | 01:58:22 | 02:46:35 | |||
398 | PIĘTKA Grzegorz | 2316 | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:43:31 | 01:41:45 | 02:26:37 | |||
399 | PIETRYGA Jakub | 2317 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:00:54 | 02:08:08 | 03:02:58 | |||
400 | PIETRZAK Konrad | 2318 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:53:06 | 02:04:21 | 02:53:05 | |||
401 | PODLEWSKI Marcin | 2319 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:39:32 | 01:33:30 | 02:19:52 | |||
402 | Pawoł | 2336 | Dobrzeńska Wataha | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:00:14 | 02:08:22 | 02:58:13 | ||
403 | ŚWITAŁA Marek | 2337 | Dobrzeńska Wataha | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:59:54 | 02:08:19 | 02:58:04 | ||
404 | NIEDZIAŁKOWSKI Patryk | 2338 | Familia RMG | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 02:02:44 | ||||
405 | ADÁMEK Jaromír | 2339 | Fenix Plzen | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:42:14 | 01:33:02 | 02:20:52 | ||
406 | KVĚTON Tomáš | 2340 | Fenix Plzen | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:41:16 | 01:36:11 | 02:19:32 | ||
407 | GAŁAN Piotr | 2341 | Hajpirjon | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:12:22 | 02:29:09 | 03:36:45 | ||
408 | WĘGLARZ Kacper | 2342 | Hajpirjon | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:12:54 | 02:29:04 | 03:29:33 | ||
409 | KLIMEK Paulina | 2343 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:16:59 | 02:29:53 | 03:41:36 | ||
410 | BRZEZIŃSKI Marek | 2361 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:48:03 | 01:43:12 | 02:29:13 | |||
411 | CIOŁKOSZ Radosław | 2362 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:51:14 | 01:57:17 | 02:43:28 | |||
412 | CYWINSKI Kamil | 2363 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:52:46 | 02:05:10 | ||||
413 | FIKUS Anna | 2364 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:02:37 | 02:30:45 | 03:40:26 | |||
414 | GIETKO Piotr | 2365 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:02:28 | 02:25:02 | 03:18:53 | |||
415 | GODZINA Agnieszka | 2367 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:15:40 | 02:50:33 | 03:58:16 | |||
416 | KLAS Honza | 2374 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:33:24 | 01:12:13 | 01:42:58 | |||
417 | MICHALSKA Adrianna | 2385 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:01:16 | 02:15:32 | 03:08:55 | |||
418 | NIKOŁAJUK Julia | 2386 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:10:56 | 02:22:10 | 03:27:59 | |||
419 | NOVÁKOVÁ Zuzana | 2387 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:04:57 | 02:33:07 | 03:44:55 | |||
420 | PAWLAK Kamil | 2388 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:07:11 | 02:40:02 | 03:50:05 | |||
421 | PŁACHETA Dariusz | 2389 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:21:50 | 02:41:30 | 03:52:31 | |||
422 | SAK Rafal | 2390 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:03:46 | 02:09:36 | 03:05:29 | |||
423 | BIENCZAK Arek | 2408 | Gladiatorzy_Amatorzy | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:18:24 | 02:30:53 | 03:32:17 | ||
424 | ZAHUTA Dawid | 2409 | Gladiatorzy_Amatorzy | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:18:35 | 02:30:54 | 03:32:42 | ||
425 | ZAHUTA Karol | 2410 | Gladiatorzy_Amatorzy | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:18:30 | 02:30:57 | 03:32:18 | ||
426 | JERZAK Szymon | 2411 | Pozytywnie Pierdolnięci | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:08:43 | 02:19:10 | 03:11:01 | ||
427 | ADAMOWICZ Maciej | 2412 | SGSP Czyżykowo | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 00:49:30 | 01:54:58 | 02:39:04 | ||
428 | GIBAS Jacek | 2413 | SGSP Czyżykowo | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 00:49:35 | 01:54:58 | 02:39:01 | ||
429 | RUTKOWSKI Kacper | 2415 | SGSP Czyżykowo | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 00:49:25 | 01:54:58 | 02:39:05 | ||
430 | MIELNICKI Kamil | 2416 | Szadoki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:24:14 | 02:49:07 | 04:03:10 | ||
431 | MIELNICKI Krystian | 2417 | Szadoki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:23:52 | 02:49:04 | 04:03:27 | ||
432 | RYZNAR Magdalena | 2449 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:10:03 | 02:16:24 | 03:07:49 | ||
433 | LIBERADZKI Marcin | 2451 | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:18:57 | 02:33:01 | 03:58:04 | |||
434 | WALENCIK Michał | 2452 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:18:56 | 02:33:00 | 03:58:15 | |||
435 | FIEDLER Franziska | 2453 | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:07:40 | 02:10:05 | 03:04:07 | |||
436 | KARBOWY Mateusz | 2454 | Biegun Ninja Team | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:57:19 | 02:19:09 | 03:06:50 | ||
437 | KAMUT Tomasz | 2455 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:14:03 | 02:56:18 | 04:08:14 | |||
438 | BOCZKOWSKI Patryk | 2456 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 01:00:08 | 02:08:33 | 03:08:26 | |||
439 | WYPYCH Bogdan | 2459 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 00:53:45 | 01:54:40 | 02:47:51 | |||
440 | DORS Grzegorz | 2460 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:54:49 | 01:56:06 | 02:42:10 | |||
441 | MIKULSKI Mateusz | 2462 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:14:45 | 02:28:02 | 03:36:12 | |||
442 | KOSMALA Grzmot Grzegorz | 2463 | GRZMOT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:49:50 | 02:01:37 | 02:57:48 | ||
443 | JEDYNAK Mateusz | 2464 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:57:16 | 02:15:04 | 03:06:29 | |||
444 | PARFIAN Karol | 2465 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:55:07 | 02:30:59 | 03:16:53 | |||
445 | WYROBEK Katarzyna | 2466 | SAMEKONIE | Open Kobiet | 11:40 | 00:00:00 | 01:11:55 | 02:37:29 | 03:36:39 | ||
446 | ŚRUBAS Adam | 2467 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:51:42 | 02:08:14 | 03:10:33 | ||
447 | CHELEPIS Vitalii | 2468 | TB SESTAL1 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:49:36 | 01:54:24 | 02:39:29 | ||
448 | MARACHOWSKI Mateusz | 2469 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:55:36 | 02:11:34 | 03:01:51 | |||
449 | - Damian | 2472 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 00:46:55 | 01:50:21 | 02:30:35 | |||
450 | JAŚKO Tomasz | 1008 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:38:01 | 01:21:35 | 01:54:57 | ||
451 | KLEWANIEC Jakub | 1009 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:57 | 01:14:36 | 01:48:14 | ||
452 | KMIEĆ Adam | 1010 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:18 | 01:10:02 | 01:41:39 | ||
453 | KONKOL Dominik | 1011 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:01 | 01:06:56 | 01:35:45 | ||
454 | KUBIESA Jakub | 1012 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:26 | 01:19:44 | 01:54:50 | ||
455 | MAŁYJUREK Rafał | 1013 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:23 | 01:02:58 | 01:30:36 | ||
456 | MORA Karol | 1014 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:36:17 | 01:17:34 | 01:54:30 | ||
457 | STANCLIK Krzysztof | 1016 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:39 | 01:14:28 | 01:44:07 | ||
458 | STAROSZYŃSKI Dawid | 1017 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:36:20 | 01:15:41 | 01:49:21 | ||
459 | TROJANOWSKI Artur | 1018 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:04 | 01:13:40 | 01:45:50 | ||
460 | BRZESKI Robert | 1019 | CrossElite | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:37:21 | 01:20:13 | 01:55:36 | ||
461 | GAGON Denis | 1020 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:35 | 01:13:19 | 01:47:12 | ||
462 | HANDZLIK Tomasz | 1021 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:19 | 02:04:58 | 03:01:55 | ||
463 | HANDZLIK Wojciech | 1022 | Denisteam | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:54 | 01:11:55 | 01:44:35 | ||
464 | GÓRKA Marcin | 1023 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:46:00 | 01:38:14 | 02:19:33 | ||
465 | ZAWILIŃSKI Mateusz | 1024 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:36:12 | 01:49:39 | |||
466 | RACZEK Radosław | 1033 | Gorący Potok Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:48 | 01:06:50 | 01:36:03 | ||
467 | KARCZEWSKI Adam | 1034 | HOLDTHELINE | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:57 | 01:23:42 | 02:02:01 | ||
468 | GŁAZ Jacek | 1035 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:38 | 01:56:03 | 02:49:42 | ||
469 | RYBAK Dawid | 1036 | K.S. CROSS SPORT Wodzisław Śląski | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:28 | 01:10:59 | 01:42:17 | ||
470 | HANUSIAK Leszek | 1037 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:59 | 01:15:34 | 01:48:44 | ||
471 | KĘDZIORA Bogumił | 1038 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:08 | 01:11:33 | 01:42:30 | ||
472 | SIKORA Adam | 1040 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:01 | 01:02:51 | 01:31:16 | ||
473 | ANOWSKI Adrian | 1041 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:46:02 | 01:32:42 | 02:16:53 | ||
474 | CIEPIELA Dominik | 1042 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:55 | 01:06:29 | 01:34:47 | ||
475 | JANUSZEWSKI Bartosz | 1043 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:28:57 | 01:01:10 | 01:28:15 | ||
476 | MŁYŃSKI Mariusz | 1044 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:04 | 01:06:54 | 01:36:03 | ||
477 | PREWYSZ-KWINTO Mateusz | 1045 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:46:03 | 01:32:55 | 02:09:01 | ||
478 | BARANAUSKAS Darius | 1046 | OCR Baltic Warriors | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:36 | 01:18:16 | 01:53:48 | ||
479 | BUKAUSKAS Vidas | 1047 | OCR Baltic Warriors | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:51 | 01:19:31 | 01:52:58 | ||
480 | LIUTKUS Dainius | 1048 | OCR Baltic Warriors | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:28:35 | 00:59:17 | 01:25:47 | ||
481 | JAŃCZUK Przemysław | 1058 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:45 | 01:06:46 | 01:35:57 | ||
482 | KALINOWSKI Krystian | 1059 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:29:01 | 01:00:39 | |||
483 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 1060 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:24 | 01:13:45 | 01:48:18 | ||
484 | KRAWIECKI Mateusz | 1061 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:28:45 | 01:01:26 | 01:30:00 | ||
485 | PODGORSKI Marek | 1062 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:01 | 01:08:04 | 01:38:34 | ||
486 | SAŁATA Marcin | 1064 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:17 | 01:03:48 | 01:31:21 | ||
487 | SERAFIŃSKI Maciej | 1065 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:27:56 | 00:57:51 | 01:23:12 | ||
488 | STOKOWSKI Dariusz | 1066 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:13 | 01:03:00 | 01:30:20 | ||
489 | BUDZISZ Krzysztof | 1067 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:32:14 | 01:06:26 | 01:36:23 | ||
490 | CHOMICZ Krzysztof | 1068 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:00 | 01:15:09 | 01:47:29 | ||
491 | FABIAN Marcel | 1069 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:27:13 | 00:56:47 | 01:21:47 | ||
492 | KEMPNY Paweł | 1070 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:42 | 01:06:27 | 01:36:13 | ||
493 | KRÓL Piotr | 1071 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:27:44 | 00:58:06 | 01:23:52 | ||
494 | MACIEJEWSKI Łukasz | 1072 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:23 | 01:10:21 | 01:41:45 | ||
495 | WIENDLOCHA Paweł | 1073 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:56 | 01:06:17 | 01:34:06 | ||
496 | LORENC Łukasz | 1082 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:39 | 01:04:35 | 01:33:24 | ||
497 | OLICHOWSKI Mateusz | 1083 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:28:28 | 00:59:05 | 01:25:58 | ||
498 | BOROWSKI Michał | 1084 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:29:07 | 00:59:44 | 01:25:33 | |||
499 | BORUŃ Kamil | 1085 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:10 | 01:11:41 | 01:43:53 | |||
500 | DOMAGAŁA Dominik | 1087 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:04 | 01:14:04 | 01:47:38 | |||
501 | FRĄCZEK Janusz | 1088 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:40:16 | 01:28:42 | 02:06:47 | |||
502 | GORYCKI Piotr | 1089 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:41 | 01:11:10 | 01:41:40 | |||
503 | JAKUBIK Dawid | 1090 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:28 | 01:21:50 | 01:58:04 | |||
504 | JUDEK Łukasz | 1091 | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:36:22 | 01:17:04 | 01:53:16 | |||
505 | KACZMAREK Andrzej | 1092 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:48:54 | 01:41:53 | 02:28:14 | |||
506 | MAZUR Michał | 1093 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:16:19 | 02:33:20 | 03:36:28 | |||
507 | OBSZYNSKI Marcin | 1094 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:22 | 01:07:49 | 01:37:44 | |||
508 | PASTUSZKA Kamil | 1095 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:50:17 | 01:53:11 | 03:27:24 | |||
509 | PASTUSZKA Michał | 1096 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:43 | 01:11:22 | 01:42:27 | |||
510 | RUDNICKI Marcin | 1097 | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:22 | 01:20:30 | 01:59:05 | |||
511 | TRUBIŁOWICZ Mateusz | 1106 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:46:34 | 01:41:00 | 02:33:02 | ||
512 | ALEKSANDROWICZ Daniel | 1107 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:41:08 | 01:26:32 | 02:05:12 | ||
513 | CEMPULIK Michał | 1108 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:45:21 | 01:34:10 | 02:16:55 | ||
514 | GAJOCHA Michał | 1109 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:46:48 | 01:43:04 | 02:24:02 | ||
515 | GĄSIOR Tomasz | 1110 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:01:03 | 02:13:41 | 03:09:53 | ||
516 | GERSTNER Tomasz | 1111 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:50:22 | 01:40:52 | 02:24:51 | ||
517 | HAJEWSKI Michał | 1112 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:42:42 | 01:30:33 | 02:09:15 | ||
518 | KOWALSKI Dominik | 1113 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:38:02 | 01:22:13 | 01:58:26 | ||
519 | KOZIOŁ Kamil | 1114 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:36:22 | 01:17:17 | 01:51:31 | ||
520 | KULICA Tomasz | 1115 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:40:17 | 01:23:36 | 02:02:24 | ||
521 | PATYK Piotr | 1116 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:41:38 | 01:26:13 | 02:04:33 | ||
522 | PETELCZYC Piotr | 1117 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:36:37 | 01:16:03 | 01:50:09 | ||
523 | PODSIADŁY Paweł | 1118 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:37:58 | 01:21:10 | 01:59:09 | ||
524 | SZKLARSKI Przemysław | 1119 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:38:25 | 01:20:55 | 01:57:35 | ||
525 | WRZOSEK Patryk | 1120 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:50:20 | 01:44:39 | 02:31:25 | ||
526 | WYLĘŻEK Mateusz | 1121 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:36:07 | 01:19:29 | 01:53:31 | ||
527 | SARAPATA Dawid | 1129 | DENISTEAM | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:53:51 | 01:54:32 | 02:46:08 | ||
528 | KOLASIŃSKI Jakub | 1131 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:44:23 | 01:34:06 | 02:17:07 | ||
529 | PABIN Paweł | 1132 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:38:07 | 01:21:56 | 01:58:10 | ||
530 | PIOTROWSKI Kamil | 1133 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:37:32 | 01:18:23 | 01:54:01 | ||
531 | SIEKIERSKI Paweł | 1134 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:34:48 | 01:15:40 | 01:46:52 | ||
532 | NOWIŃSKI Marcin | 1135 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:38:19 | 01:19:27 | 01:53:35 | ||
533 | PLUCIŃSKI Jakub | 1136 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:18:41 | 02:28:09 | 03:31:28 | ||
534 | JURKIEWICZ Krzysztof | 1137 | dRUNk | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:59:51 | 02:16:02 | 03:14:02 | ||
535 | WOJTKOWIAK Jacek | 1138 | dRUNk | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:01:24 | 02:16:03 | 03:14:37 | ||
536 | JANISZEWSKI Grzegorz | 1139 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:43:11 | 01:31:13 | 02:09:39 | ||
537 | TKACZYK Przemysław | 1140 | EDC Runners | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:46:38 | 01:42:35 | 02:30:56 | ||
538 | GÓRNIAK Robert | 1141 | Ex Team | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:49:18 | 01:42:16 | 02:26:52 | ||
539 | GREGOR Adam | 1142 | EY OCR Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:47:03 | 01:36:30 | 02:23:38 | ||
540 | KURTYKA Przemysław | 1143 | FIT MORE RYBNIK | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:40:58 | 01:27:50 | 02:03:24 | ||
541 | SKUPIEŃ Michał | 1144 | FIT MORE RYBNIK | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:39:45 | 01:22:52 | 01:58:32 | ||
542 | ZIARKOWSKI Mirosław | 1145 | FIT MORE RYBNIK | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:38:44 | 01:22:57 | 01:59:59 | ||
543 | KAMIŃSKI Zbigniew | 1155 | GRUBIORZE LOTAJOM | Open Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:52:48 | 02:04:54 | 02:58:09 | ||
544 | SŁODKOWSKI Marek | 1156 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:50:37 | 01:44:04 | 02:28:54 | ||
545 | KNIAŹ Tomasz | 1157 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:40:03 | 01:27:55 | 02:09:58 | ||
546 | WISNIEWSKI Daniel | 1158 | Hells heaven ocr szczecin | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:41:46 | 01:31:25 | 02:13:48 | ||
547 | FETLIŃSKI Grzegorz | 1159 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:51:26 | 01:51:49 | 02:43:08 | ||
548 | GORSIAK Jacek | 1160 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:38:33 | 01:23:28 | 02:00:00 | ||
549 | SIENKIEWICZ Kamil | 1161 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:39:31 | 01:24:23 | 02:04:31 | ||
550 | WIECZOREK Krzysztof | 1162 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:51:26 | 01:51:49 | 02:43:09 | ||
551 | OŻÓG Mateusz | 1164 | Jak żółwie w galopie | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:00:21 | 02:17:21 | 03:20:28 | ||
552 | MAROŃ Tomasz | 1165 | Klono Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:38:46 | 01:23:53 | 02:02:54 | ||
553 | MAZGAJ Konrad | 1166 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:47:21 | 01:40:20 | 02:23:53 | ||
554 | MYRLAK Maciej | 1167 | Koniu Squad | Open Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:48:40 | 01:49:38 | 02:39:11 | ||
555 | RADNY Michał | 1168 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:40:39 | 01:24:48 | 02:00:33 | ||
556 | WŁODARCZYK Jan | 1169 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:41:38 | 01:25:19 | 02:00:23 | ||
557 | PIONK Tadeusz | 1170 | Kontener Formy | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:40:24 | 01:22:43 | 01:59:47 | ||
558 | KARCZ Oskar | 1039 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:34:00 | 01:10:37 | 01:43:22 | ||
559 | GORZEŃ Krzysztof | 1178 | Łowcy pierożków | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:52:36 | 01:50:12 | 02:39:23 | ||
560 | RAKOWSKI Przemysław | 1179 | Melvit team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:40:48 | 01:27:44 | 02:04:05 | ||
561 | ADAMCZEWSKI Arkadiusz | 1181 | MOVE. TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:44:24 | 01:35:22 | 02:17:58 | ||
562 | BAGDZIŃSKI Daniel | 1182 | MOVE. TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:44:25 | 01:33:50 | 02:12:54 | ||
563 | MIKULEWICZ Przemysław | 1183 | MOVE. TEAM | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:44:25 | 01:33:41 | 02:12:50 | ||
564 | BATURA Adrian | 1184 | Mr.Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:06:26 | 02:09:18 | 02:55:49 | ||
565 | FERDYNAND Mateusz | 1185 | Mr.Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:06:23 | 02:09:17 | 02:55:55 | ||
566 | FILIPIAK Krzysztof | 1186 | Mr.Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:06:25 | 02:09:19 | 02:55:53 | ||
567 | WACHOWIAK Krzysztof | 1187 | Mr.Team | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:06:25 | 02:09:08 | 02:55:50 | ||
568 | BEDNARSKI Paweł | 1188 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:01:56 | 03:58:59 | 05:01:49 | ||
569 | ROGUSKI Rafał | 1189 | Ninja Elements | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:56:38 | 02:26:45 | 03:24:24 | ||
570 | POLIT Bartłomiej | 1191 | Ninja team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:52:36 | 01:50:12 | 02:39:24 | ||
571 | FALKOWSKI Łukasz | 1192 | NNJL | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:41:10 | 01:30:19 | 03:13:39 | ||
572 | BOGOBOWICZ Marek | 1193 | Normalny Związek | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:46:50 | 01:37:25 | 02:28:10 | ||
573 | MISIURA Wiktor | 1202 | OCR SHARKS Okuninka Team | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:45:15 | 02:31:03 | 03:15:24 | ||
574 | WEJKNIS Krzysztof | 1203 | OCR SPORT GRIP KRZYSZTOF WEJKNIS | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:49:17 | 01:43:43 | 02:30:30 | ||
575 | WASĄG Dawid | 1204 | OCR Team Biłgoraj | Open Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:45:27 | 01:34:33 | 02:17:00 | ||
576 | WOŁOSZYN Tomasz | 1205 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:48:36 | 01:36:59 | 02:15:53 | ||
577 | MOSTOWSKI Radosław | 1206 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:42:46 | 01:35:06 | 02:14:25 | ||
578 | OGIŃSKI Szymon | 1207 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:41:28 | 01:26:44 | 02:01:28 | ||
579 | KANIECKI Paweł | 1208 | Wataha OCR Przemyśl | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:36:20 | 01:15:51 | 01:47:58 | ||
580 | DOMAŃSKI Karol | 1210 | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:43:15 | 01:30:30 | 02:11:01 | |||
581 | KOZON Emil | 1211 | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:28:41 | 03:32:43 | 04:40:07 | |||
582 | KUBRYCHT Michal | 1212 | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:34:02 | 01:12:25 | 01:45:58 | |||
583 | MACHURA Marcin | 1213 | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:39:01 | 01:24:36 | 02:02:52 | |||
584 | WALICKI Michał | 1214 | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:41:25 | 01:32:13 | 02:11:22 | |||
585 | HERÓD Rafał | 1215 | OCR TEAM BYDLAKI | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:53:45 | 02:34:42 | 03:48:36 | ||
586 | SIEWIERSKI Maciej | 1216 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:50:19 | 01:43:45 | 02:28:17 | ||
587 | SYPOSZ Marcin | 1217 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:48:20 | 01:43:58 | 02:29:34 | ||
588 | JESSWEIN Filip | 1218 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:49:21 | 01:48:57 | 02:36:15 | ||
589 | DZINDZIO Jakub | 1227 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:58:42 | 02:14:28 | 03:17:45 | ||
590 | OGIERMAN Mariusz | 1229 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:50:38 | 02:04:53 | 02:56:10 | ||
591 | WOJTCZAK Jakub | 1230 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:59:57 | 02:13:04 | 03:19:05 | ||
592 | ZANDER Kamil | 1231 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:47:35 | 02:11:07 | 03:09:31 | ||
593 | JASTRZĘBSKI Rafał | 1232 | Sportowe Dusze | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:55:20 | 02:10:55 | 03:12:13 | ||
594 | GRUBKAJTYS Henryk | 1233 | Sportowe Zakapiory | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:46:02 | 01:38:09 | 02:26:56 | ||
595 | MECHTA Sebastian | 1234 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:41:18 | 01:26:17 | 02:05:56 | ||
596 | LATOPOLSKI Piotr | 1235 | Team OCR - Kwidzyn | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:44:36 | 01:32:16 | 02:11:34 | ||
597 | DUDZIK Sebastian | 1236 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:45:59 | 01:41:24 | 02:25:44 | ||
598 | KOŁPA Łukasz | 1237 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:45:30 | 01:43:17 | 02:53:09 | ||
599 | KOŚCIELNY Jacek | 1238 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:48:46 | 01:50:21 | 02:40:18 | ||
600 | RYNDAK Rafał | 1239 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:49:38 | 01:50:23 | 02:46:51 | ||
601 | STACHURSKI Bartosz | 1240 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:48:46 | 01:50:24 | 02:40:16 | ||
602 | TUTAJ Jakub | 1241 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:47:57 | 01:40:31 | 02:24:37 | ||
603 | BUDZYŃSKI Adam | 1242 | United Runners | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:44:15 | 01:31:47 | 02:15:27 | ||
604 | KRYSZTOFIAK Damian | 1243 | United Runners | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:39:08 | 01:23:02 | 02:01:40 | ||
605 | WITKOWSKI Rafał | 1253 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:39:18 | 01:24:36 | 02:03:57 | ||
606 | KULPIŃSKI Bartosz | 1254 | Wataha OCR Przemyśl | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:00:30 | 02:48:14 | 03:49:20 | ||
607 | PAWLIKOWSKI Piotrek | 1255 | Wataha OCR Przemyśl | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:45:11 | 01:31:25 | 02:13:36 | ||
608 | PELC Hubert | 1256 | Wataha OCR Przemyśl | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:45:19 | 01:31:25 | 02:13:44 | ||
609 | MILKA Radosław | 1257 | WF TEAM | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:57:25 | 02:08:44 | 03:06:37 | ||
610 | PIECZONKA Jakub | 1258 | WF TEAM | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:54:43 | 02:03:51 | 02:58:30 | ||
611 | ROLNIK Tomasz | 1259 | Wieluń Biega | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:50:47 | 01:51:41 | 02:39:07 | ||
612 | POGRZEBSKI Roman | 1260 | WOLF TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:55:31 | 01:59:31 | 02:50:58 | ||
613 | ZIMIŃSKI Paweł | 1261 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:38:09 | 01:19:48 | 01:54:44 | ||
614 | SZULIMOWICZ Maciej | 1262 | xRunners | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:55:04 | 02:14:57 | 03:11:46 | ||
615 | TAŃSKI Michał | 1263 | xRunners | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:55:04 | 02:14:59 | 03:12:02 | ||
616 | GIEMZA Michał | 1264 | Zestaw zegarków marki Adriatica | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:52:33 | 01:49:19 | 02:38:14 | ||
617 | ANUSZCZYK Mariusz | 1265 | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:50:12 | 01:57:30 | 02:57:15 | |||
618 | BACHURA Grzegorz | 1266 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:46:31 | 01:36:03 | 02:22:03 | |||
619 | BŁASIŃSKI Piotr | 1267 | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:03:41 | 02:37:08 | 03:38:30 | |||
620 | FLUDER Andrzej | 1276 | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:49:55 | 01:52:58 | 02:36:44 | |||
621 | GĄSZCZ Krzysztof | 1278 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:39:55 | 01:25:12 | 02:06:24 | |||
622 | GRZANECKI Marcin | 1279 | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:48:52 | 02:05:39 | 02:53:18 | |||
623 | GUMNY Maciej | 1280 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:46:11 | 01:43:12 | 02:27:45 | |||
624 | GUTOWICZ Marcin | 1281 | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:38:40 | 01:19:33 | 01:53:30 | |||
625 | JANISZEWSKI Dariusz | 1282 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:43:42 | 01:33:19 | 02:10:27 | |||
626 | JEZIORSKI Marcin | 1283 | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:44:07 | 01:31:48 | 02:15:01 | |||
627 | KARWOWSKI Paweł | 1284 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:51:11 | 01:58:08 | 02:48:18 | |||
628 | KĘSIK Michał | 1285 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:42:08 | 01:28:00 | 02:08:23 | |||
629 | KIEŚ Damian | 1286 | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:47:05 | 01:41:17 | 02:25:15 | |||
630 | KIEŚ Mateusz | 1287 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:47:15 | 01:41:39 | 02:25:36 | |||
631 | KŁOS Cezary | 1288 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:38:02 | 01:25:24 | 02:03:07 | |||
632 | KOVAL Vasyl | 1289 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:42:52 | 01:25:52 | 01:59:55 | |||
633 | KRAWCZAK Emil | 1290 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:48:26 | 01:45:53 | 02:33:51 | |||
634 | KURYŁO Kamil | 1291 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:50:07 | 01:40:35 | 02:23:05 | |||
635 | OSZCZEPALSKI Krzysztof | 1302 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:46:56 | 01:38:41 | 02:23:45 | |||
636 | PABIAN Karol | 1303 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:41:22 | 01:30:31 | 02:09:57 | |||
637 | PAWŁOWSKI Piotr | 1304 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:41:54 | 01:25:43 | 02:04:20 | |||
638 | POLUS Piotr Peter | 1305 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:21:38 | 02:38:25 | 03:43:47 | |||
639 | POMIANEK Michał | 1306 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:50:26 | 01:46:52 | 02:32:43 | |||
640 | POPIOŁEK Piotr | 1307 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:02:22 | 02:05:04 | 02:54:36 | |||
641 | PORKUSZEWSKI Konrad | 1308 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:47:41 | 01:40:07 | 02:36:06 | |||
642 | PURZYCKI Remigiusz | 1309 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:45:08 | 01:37:55 | 02:23:20 | |||
643 | RAJNIK Daniel | 1310 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:41:55 | 02:11:35 | ||||
644 | RATH Andreas | 1311 | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:56:16 | 01:58:36 | 02:47:05 | |||
645 | RUCKI Bartosz | 1312 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:53:09 | 01:58:59 | 02:53:56 | |||
646 | RYBSZLEGER Piotr | 1313 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:37:23 | 01:18:12 | 01:54:14 | |||
647 | SIMON Adam | 1314 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:09:39 | 02:17:27 | 03:14:49 | |||
648 | SOLARCZYK Maciej | 1315 | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:43:50 | 01:29:27 | 02:11:35 | |||
649 | WIETESKA Łukasz | 1325 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:55:06 | 02:04:26 | 03:00:33 | |||
650 | ZACHAREK Piotr | 1326 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:39:27 | 01:22:26 | 01:58:11 | |||
651 | GAŁUSZYŃSKA Katarzyna | 1327 | Active Flow | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:38:45 | 01:19:45 | 01:56:49 | ||
652 | ZAWADZKA Monika | 1328 | Active Flow | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:05 | 02:00:04 | 02:54:53 | ||
653 | MARKOWICZ Ewelina | 1330 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:32 | 02:03:57 | 03:59:53 | ||
654 | NAPIERAJ Katarzyna | 1331 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:38:17 | 01:17:44 | 01:52:11 | ||
655 | PASTERKA Faustyna | 1332 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:13 | 01:58:10 | 02:52:34 | ||
656 | PIETRAS Mariola | 1333 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:25 | 01:35:49 | 02:14:46 | ||
657 | WIERZBOWSKA Magdalena | 1334 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:32 | 02:03:57 | 03:31:49 | ||
658 | STACHOWICZ Monika | 1335 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:23:20 | 02:59:41 | 04:33:09 | ||
659 | KULIGOWSKA Małgorzata | 1336 | FIT MORE RYBNIK | Elite Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:44:22 | 01:35:21 | 02:12:40 | ||
660 | KOŚCIELNIAK Barbara | 1337 | FitPark Team | Elite Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:18 | 01:37:26 | 02:23:28 | ||
661 | BARANOWSKA Katarzyna | 1338 | Gorący Potok Team | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:33:51 | 01:09:54 | 01:42:20 | ||
662 | GŁAZ Magdalena | 1339 | Koniu Squad | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:07:39 | 02:15:59 | 03:17:34 | ||
663 | RYŚ - HANUSIAK Marzena | 1340 | Koniu Squad | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:40:11 | 01:21:30 | 01:58:05 | ||
664 | LOBA Anna | 1341 | Lemon Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:58:27 | 02:37:42 | 03:41:21 | ||
665 | DĄDELEWSKA Joanna | 1348 | Piękni i Bestie | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:07:34 | 03:35:36 | 04:33:08 | ||
666 | GARNUSZEK Anita | 1349 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:42:56 | 01:28:36 | 02:09:09 | ||
667 | SAMOCIUK Karolina | 1351 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:54 | 01:47:45 | 02:33:35 | ||
668 | MACIUSZEK Julia | 1352 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:36:34 | 01:16:03 | 01:50:01 | ||
669 | SZUBA-ŁATA Klaudia | 1353 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:04 | 01:11:04 | 01:45:20 | ||
670 | METELSKA Karolina | 1354 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:33 | 01:25:00 | 02:05:20 | ||
671 | SZARUGA Małgorzata | 1355 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:42 | 01:10:22 | 01:43:41 | ||
672 | PAWLIKOWSKA-ŚLĘCZKOWSKA Zuzanna | 1356 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:04 | 01:56:54 | 02:51:48 | ||
673 | PODDĘBNIAK Małgorzata | 1357 | Warriors Łódź | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:34:37 | 03:14:06 | 04:44:01 | ||
674 | KACZMAREK Monika | 1358 | WF TEAM | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:30 | 01:46:10 | 02:34:19 | ||
675 | DĄDELEWSKA Oliwia | 1359 | WOLF TEAM | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:07:56 | 03:35:25 | 04:33:08 | ||
676 | GÓRA Aleksandra | 1360 | WOLF TEAM | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:07:38 | 02:32:06 | 03:25:23 | ||
677 | ŁAWNICZAK Justyna | 1361 | WOLF TEAM | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:41:42 | 01:25:38 | 02:03:07 | ||
678 | LEHMANN Jystyna | 1362 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:52 | 01:37:45 | ||||
679 | SZAŁKOWSKA Agnieszka | 1364 | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:22 | 02:01:40 | 02:53:44 | |||
680 | SZOSTEK Patrycja | 1365 | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:20 | 01:34:53 | 02:17:50 | |||
681 | KOMOROWSKA Karolina | 1409 | CrossElite | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:11:31 | 02:32:00 | 03:34:50 | ||
682 | KOMOROWSKI Maciej | 1410 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:11:36 | 02:32:00 | 03:34:50 | ||
683 | HANDZLIK Agnieszka | 1411 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:06:39 | 02:43:00 | 04:16:28 | ||
684 | SKOKOWSKA Anna | 1412 | Dynamic Strong Gniezno | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:12:30 | 02:30:23 | 03:27:11 | ||
685 | WITKOWSKI Marek | 1413 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:55:48 | 01:55:15 | 02:47:23 | ||
686 | DOLIBÓG Ewa | 1421 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:43:09 | 03:28:11 | 04:44:16 | ||
687 | KASPERCZYK Damian | 1422 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:03:39 | 02:19:56 | 03:20:17 | ||
688 | MICHALCZYK Patryk | 1423 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:43:19 | 04:43:55 | |||
689 | OSTROWSKA Martyna | 1424 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:43:14 | 03:27:35 | 04:43:55 | ||
690 | SEKUŁA Katarzyna | 1425 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:43:13 | 03:27:12 | 04:44:09 | ||
691 | TOMCZEWSKA Anna | 1426 | Miłośnicy | Open Masters Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:05:46 | 02:19:03 | 03:26:03 | ||
692 | TOMCZEWSKI Rafał | 1427 | Miłośnicy | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:05:46 | 02:19:02 | 03:26:03 | ||
693 | TWOREK Przemysław | 1428 | My tu tylko po medale | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:03:45 | 02:19:58 | 03:20:17 | ||
694 | ANTONIAK Kamil | 1429 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:37:52 | 01:28:48 | 02:09:21 | ||
695 | KUREK Mateusz | 1430 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:02:41 | 02:15:02 | 03:14:10 | ||
696 | PAKUŁA Bartosz | 1431 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:49:33 | 01:47:01 | 02:32:09 | ||
697 | KOC Bartłomiej | 1432 | Ohana Znaczy Rodzina | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:31:48 | 03:01:15 | 04:06:36 | ||
698 | KRÓLIKOWSKI Filip | 1433 | Ohana Znaczy Rodzina | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:31:42 | 03:01:16 | 04:05:51 | ||
699 | CIEŚLUKIEWICZ Aneta | 1434 | OSPRO OCR | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 00:47:42 | 01:43:12 | 02:29:48 | ||
700 | MORTKA Piotr | 1436 | Pożar STOP | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:11:18 | 02:28:46 | 03:33:17 | ||
701 | BIEGAJ Marcin | 1437 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:43:24 | 01:37:49 | 02:26:10 | ||
702 | CZUBAK Zbigniew | 1445 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:40:50 | 01:27:55 | 02:08:28 | ||
703 | LORENOWICZ Agnieszka | 1446 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:10:55 | 02:29:57 | 03:32:29 | ||
704 | DAWID Żaneta | 1447 | Viking Training Center | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:00:51 | 02:07:04 | 03:03:29 | ||
705 | GACEK Aleksandra | 1448 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:13:30 | 02:52:02 | 03:57:57 | ||
706 | KOWALSKI Artur | 1449 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:13:31 | 02:31:44 | 03:19:07 | ||
707 | ŚLĘCZKOWSKI Błażej | 1450 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:13:27 | 02:52:01 | 03:57:44 | ||
708 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 1451 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:13:33 | 02:52:17 | 04:05:08 | ||
709 | WÓJT Kamil | 1452 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:59:24 | 02:06:45 | 02:59:56 | ||
710 | ŻUK Wiktoria | 1453 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:13:34 | 02:52:11 | 03:57:58 | ||
711 | TAŃSKA Marzena | 1454 | xRunners | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:21:25 | 02:49:12 | 03:46:24 | ||
712 | MATERNA Wojciech | 1455 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:03:26 | 02:22:58 | 03:32:41 | ||
713 | BŁACHUT Janusz | 1459 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:01:52 | 02:04:10 | 02:58:32 | |||
714 | BUDEK Weronika | 1460 | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:20:57 | 02:20:52 | 03:29:45 | |||
715 | BURY Adrian | 1461 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:01:42 | 02:04:16 | 02:58:20 | |||
716 | CHAPANIONEK Krzysztof | 1462 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:07:00 | 02:29:30 | 03:28:54 | |||
717 | GALL Kacper | 1471 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:48:54 | 01:45:24 | 02:35:50 | |||
718 | GOLMANOWSKI Michał | 1472 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:47:48 | 01:51:51 | 02:36:33 | |||
719 | GOLMANOWSKI Paweł | 1473 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:47:48 | 01:51:51 | 02:36:31 | |||
720 | GREIBIG Michaela | 1474 | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:07:41 | 02:10:05 | 03:04:12 | |||
721 | HOMAN Grzegorz | 1475 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:43:58 | 01:38:33 | 02:20:56 | |||
722 | JACKOWSKI Piotr | 1476 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:56:46 | 02:05:02 | 03:00:56 | |||
723 | KAŁAS Mateusz | 1477 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:04:25 | 02:29:16 | 03:40:20 | |||
724 | KAMIŃSKI Robert | 1478 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:57:56 | 02:16:33 | 03:15:35 | |||
725 | KARCZEWSKI Maciej | 1479 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:57:59 | 02:16:33 | 03:12:24 | |||
726 | KEMPSKI Paweł | 1480 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:07:56 | 02:24:17 | 03:31:33 | |||
727 | KMIECIAK Małgorzata | 1481 | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 00:59:24 | 02:06:46 | 02:59:57 | |||
728 | KOŁAKOWSKI Rafał | 1482 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:46:44 | 01:41:58 | 02:32:36 | |||
729 | KOWALCZYK Tomasz | 1484 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:21:03 | 02:51:35 | 03:55:39 | |||
730 | KOZIEŁ Adam | 1485 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:06:06 | 02:22:01 | 03:20:11 | |||
731 | KOZIEŁ Ewa | 1486 | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:06:05 | 02:21:48 | 03:20:13 | |||
732 | NOWAK Maciej | 1495 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:58:53 | 02:17:23 | 03:16:23 | |||
733 | OKOŃ Patryk | 1496 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:53:43 | 01:59:11 | 02:47:14 | |||
734 | PABISEK Izabela | 1497 | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 00:59:03 | 02:13:14 | 03:09:04 | |||
735 | PIELUŻEK Aleksandra | 1498 | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:08:30 | 02:35:10 | 03:39:40 | |||
736 | PŁAZA Artur | 1499 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:09:36 | 02:12:25 | 03:06:16 | |||
737 | PLUTA Piotr | 1500 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:58:03 | 02:03:55 | 03:01:30 | |||
738 | PONSKI Cezary | 1501 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:20:18 | 02:22:05 | 03:35:04 | |||
739 | PRZYBYŁA Marcin | 1503 | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:39:38 | 01:31:52 | 02:17:45 | |||
740 | RATAJCZAK Grzegorz | 1504 | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:59:02 | 02:13:15 | 03:09:02 | |||
741 | ROMAN Piotr | 1505 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:06:08 | 02:22:02 | 03:20:04 | |||
742 | ROSŁON Rafał | 1506 | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:01:49 | 02:14:40 | 03:15:40 | |||
743 | SKIBINSKI Łukasz | 1508 | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:56:42 | 01:58:56 | 02:51:32 | |||
744 | ŚLIWOWSKI Adrian | 1509 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:56:50 | 01:58:56 | 02:51:42 | |||
745 | STAŃKO Jerzy | 1510 | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:54:27 | 01:59:25 | 02:55:29 | |||
746 | ZAWADZKI Jakub | 1518 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:48:58 | 01:48:42 | 02:42:58 | |||
747 | ZBRZYZNA Katarzyna | 1519 | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:17:33 | 02:47:48 | 03:49:58 | |||
748 | ZDANUCZYK Mateusz | 1520 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:56:42 | 01:58:56 | 02:51:32 | |||
749 | ZDUNSKI Maciej | 1521 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:49:23 | 01:41:14 | 02:23:27 | |||
750 | CIUPEK Paweł | 1522 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:19:36 | 02:59:16 | 04:14:50 | ||
751 | MARKOWSKI Artur | 1523 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:19:35 | 02:59:17 | 04:14:47 | ||
752 | KOBLUK Jakub | 1525 | Biały_Miś | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:59:25 | 01:54:41 | 02:45:54 | ||
753 | BIAŁOBŁOCKI Kacper | 1526 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:26:14 | 03:06:37 | 04:10:07 | ||
754 | JANIAK Łukasz | 1527 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:26:14 | 03:06:36 | 04:10:06 | ||
755 | KSIĄŻEK Anna | 1528 | Biegające Chlory | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:26:02 | 03:06:36 | 04:08:57 | ||
756 | ZWIERZ Jakub | 1529 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:26:02 | 03:06:36 | 04:10:05 | ||
757 | BOROWSKI Maciej | 1530 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:01:49 | 02:21:17 | 03:10:52 | ||
758 | BŁĘDOWSKI Artur | 1531 | Błędowscy Team | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:07:33 | 02:28:19 | 03:24:08 | ||
759 | BŁĘDOWSKI Michał | 1532 | Błędowscy Team | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:08:03 | 02:28:20 | 03:24:05 | ||
760 | WAGSTYL Mirela | 1533 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:02:00 | 02:17:50 | 03:33:15 | ||
761 | MIERNIK Przemysław | 1534 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:04:35 | 02:17:50 | 03:09:37 | ||
762 | KOŁOMYJSKI Damian | 1544 | Helpdeski | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:51:38 | 01:58:40 | 02:45:17 | ||
763 | POHULAJEWSKI Kamil | 1545 | Helpdeski | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:51:37 | 01:58:40 | 02:45:17 | ||
764 | MACIERZYŃSKI Adam | 1546 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:13:20 | 02:46:25 | 03:43:58 | ||
765 | MISIUKIEWICZ Arkadiusz | 1547 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:59:39 | 02:10:02 | 03:11:04 | ||
766 | PORC Mateusz | 1548 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:13:22 | 02:46:25 | 03:43:59 | ||
767 | ANDRZEJEWSKI Jakub | 1549 | Koniu Squad | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:50:59 | 01:59:18 | 03:00:52 | ||
768 | DENYS Dariusz | 1550 | Libheratorzy | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:10:37 | 02:42:46 | 03:46:24 | ||
769 | MISIŃSKI Paweł | 1551 | Libheratorzy | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:10:37 | 02:42:45 | 03:46:24 | ||
770 | GŁOWACKI Marcin | 1552 | Mi i Dz | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:46:15 | 01:47:07 | 02:31:24 | ||
771 | WIECZORKIEWICZ Lech | 1554 | Nie W Szczepionkę Team | Open Masters Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:58:15 | 02:20:19 | 03:36:24 | ||
772 | KALNIUK Tomasz | 1555 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:07:39 | 02:11:04 | 03:15:12 | ||
773 | STAWOWA Karolina | 1567 | WF TEAM | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:18:00 | 02:45:46 | 03:52:20 | ||
774 | ĶAMRAD Żaneta | 1568 | Winko Skład | Open Masters Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:21:31 | 02:57:41 | 04:03:47 | ||
775 | LEWICKA Katarzyna | 1569 | Winko Skład | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:21:57 | 02:49:52 | 04:03:28 | ||
776 | MURDZEK Aleksandra | 1570 | Winko Skład | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:19:51 | 02:58:18 | 04:03:48 | ||
777 | NAPORA Joanna | 1571 | Winko Skład | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:16:17 | 02:45:07 | 03:47:19 | ||
778 | OZGA Patrycja | 1572 | Winko Skład | Open Masters Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:20:21 | 02:57:40 | 04:03:56 | ||
779 | PATON Iwona | 1573 | Winko Skład | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:19:49 | 02:57:41 | 04:03:35 | ||
780 | WOJTAL Marta | 1574 | Winko Skład | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:19:52 | 02:57:41 | 04:03:35 | ||
781 | ABRAMCZYK Bernard | 1575 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:17:41 | 03:01:53 | 04:01:13 | |||
782 | BIEDALAK Krzysztof | 1576 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:03:31 | 02:24:10 | 03:27:49 | |||
783 | BUDEK Maciek | 1577 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:04:38 | 02:17:56 | 03:22:20 | |||
784 | CHROSTOWSKI Krzysztof | 1578 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:42:44 | 01:34:53 | 02:14:25 | |||
785 | DYKAS Adam | 1579 | Open Masters Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:43:06 | 01:39:05 | 02:24:23 | |||
786 | DYKAS Piotr | 1580 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:43:07 | 01:39:05 | 02:24:20 | |||
787 | GAJDAMOWICZ Beata | 1581 | Open Masters Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:13:32 | 02:21:40 | 03:24:46 | |||
788 | GIMLIK Krzysztof | 1582 | Open Masters Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:25:00 | 02:45:29 | 03:51:54 | |||
789 | KLĘK Jarosław | 1592 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:06:20 | 02:19:59 | 03:14:59 | |||
790 | KOGUT Sebastian | 1593 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:17:43 | 02:45:58 | 03:55:27 | |||
791 | KOŹMIŃSKA Aleksandra | 1594 | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:10:14 | 02:08:37 | 03:09:01 | |||
792 | KRAUSE Krzysztof | 1595 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:31:53 | 03:06:42 | ||||
793 | KRÓL Paulina | 1596 | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:10:13 | 02:08:40 | 03:09:03 | |||
794 | KUREK Marcin | 1597 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:41:12 | 01:35:39 | 02:19:29 | |||
795 | KYSILKA Vit | 1598 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:48:14 | 01:45:02 | 02:28:01 | |||
796 | LANGOWSKA Oliwia | 1599 | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:16:56 | 02:41:39 | 03:45:46 | |||
797 | LEŚNIAK Natalia | 1601 | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:27:22 | 03:03:16 | 04:19:51 | |||
798 | LEŚNICZAK Barbara | 1602 | Open Masters Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 00:58:47 | 02:07:55 | 03:08:12 | |||
799 | ŁUKIEWICZ Dominik | 1603 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:16:56 | 02:41:39 | 03:45:49 | |||
800 | MALINOWSKI Daniel | 1604 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:58:40 | 02:10:50 | 02:58:36 | |||
801 | MROWIEC Witold | 1605 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:51:07 | 01:53:57 | 02:51:33 | |||
802 | NIEDOPYTALSKI Marcel | 1606 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:16:06 | 03:03:32 | 04:07:04 | |||
803 | POZORSKI Mateusz | 1615 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:26:52 | 02:49:36 | 04:03:45 | |||
804 | RATAJCZYK Tomasz | 1616 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:49:06 | 01:41:06 | 02:23:19 | |||
805 | REGULSKA Ewa | 1617 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:40 | 02:27:16 | 03:32:10 | |||
806 | RUDNICKA Anna | 1618 | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:11:39 | 02:51:36 | 03:51:42 | |||
807 | RYZNAR Piotr | 1619 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:06:49 | 02:31:43 | 03:31:13 | |||
808 | SASINOWSKI Krzysztof | 1620 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:01:58 | 02:19:35 | 03:22:12 | |||
809 | SCHWAKOPF Joanna | 1621 | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:10:14 | 02:08:37 | 03:09:03 | |||
810 | SIKORSKI Marcin | 1622 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:17:37 | 02:35:34 | 03:43:01 | |||
811 | SKARUPIŃSKI Mariusz | 1623 | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:01:29 | 02:08:30 | 03:11:37 | |||
812 | SKOTNICKI Bartosz | 1624 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:05:50 | 02:37:35 | 03:34:32 | |||
813 | SŁOWIK Tomasz | 1625 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:27:29 | 03:03:54 | 04:19:52 | |||
814 | STASIAK Jakub | 1626 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:48:50 | 01:47:00 | 02:32:46 | |||
815 | STELMACH Artur | 1627 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:22:05 | 02:33:56 | 03:36:47 | |||
816 | STOPKA Karolina | 1628 | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:10:21 | 02:08:48 | 03:09:02 | |||
817 | SZLĘZAK Mateusz | 1630 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 03:24:58 | |||||
818 | FRYDRYCH Bartłomiej | 1637 | Ananas Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:27 | 02:08:54 | 03:02:35 | ||
819 | WITEK Małgorzata | 1638 | Auuuuu | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:13:58 | 02:32:40 | 03:38:06 | ||
820 | WITEK Sławomir | 1639 | Auuuuu | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:13:59 | 02:32:43 | 03:38:04 | ||
821 | KAPUSTA Joanna | 1643 | BRYGIERY OCR | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:08 | 02:46:22 | 03:49:40 | ||
822 | WSUŁ Monika | 1644 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:55:24 | 01:58:14 | 02:48:06 | ||
823 | KRIL Patryk | 1645 | Elo dla Damiana | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:38 | 02:19:45 | 03:14:38 | ||
824 | WIADERNY Łukasz | 1648 | Elo dla Damiana | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:40 | 02:19:46 | 03:14:26 | ||
825 | ZAKRZEWSKA Edyta | 1649 | Hardcorowe Niedźwiedzie | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:59:32 | 02:08:54 | 02:58:41 | ||
826 | MOŻDŻONEK Bartosz | 1646 | Elo dla Damiana | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:46 | 02:19:45 | 03:14:22 | ||
827 | PANASIUK Bartosz | 1647 | Elo dla Damiana | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:33 | 02:19:45 | 03:14:30 | ||
828 | SŁABASZEWSKI Kamil | 1650 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:20:59 | 02:19:45 | 03:29:39 | ||
829 | WITKOWSKI Mateusz | 1651 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:09 | 02:00:26 | 02:47:08 | ||
830 | MASTEJ Jakub | 1652 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:56:56 | 02:19:23 | 03:14:33 | ||
831 | OSTROWSKA Martyna | 1653 | Movement Arena Suwałki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:17:30 | 02:52:00 | 04:14:14 | ||
832 | ŻYŚKO Marta | 1654 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:23:44 | 02:49:22 | 03:54:20 | ||
833 | DYLEWSKI Sławomir | 1663 | Team Spirit Nowa Sól | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:47:13 | 01:41:54 | 02:29:46 | ||
834 | BEŃKO Kamil | 1664 | Turbo Mietki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:30 | 02:37:12 | 03:35:20 | ||
835 | POPIELA-KUKUŚ Katarzyna | 1667 | WATAHA | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:21 | 02:11:18 | 03:02:24 | ||
836 | SKOCZEK Anna | 1668 | WATAHA | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:19 | 02:11:17 | 03:02:09 | ||
837 | BABAYAN Eryk | 1669 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:27 | 02:45:37 | 03:46:41 | |||
838 | BARABASZ Kamil | 1670 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:56:35 | 02:05:41 | 02:55:33 | |||
839 | BECKER Bartosz | 1671 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:59:42 | 02:12:29 | 03:07:19 | |||
840 | BUDEK Adrian | 1672 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:21:11 | 03:09:47 | 04:15:21 | |||
841 | BUKOWSKI Marek | 1673 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:15:02 | 02:20:31 | 03:22:14 | |||
842 | CHECHELSKI Michał | 1674 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:49 | 01:39:58 | 02:20:37 | |||
843 | CHODKOWSKA Patrycja | 1675 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:24 | 02:08:09 | 03:00:04 | |||
844 | CHROMIK Łukasz | 1676 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:32 | 02:18:48 | 03:13:18 | |||
845 | CZAPLIŃSKI Marek | 1677 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:08 | 02:46:23 | 03:48:42 | |||
846 | DĄBROWA Piotr | 1678 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:42 | 02:16:20 | 03:19:54 | |||
847 | GRABOWSKI Bartosz | 1687 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:24 | 02:45:32 | 03:48:03 | |||
848 | GROMOTKA Janusz | 1688 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:53:16 | 01:49:14 | 02:37:26 | |||
849 | GRZYB Patryk | 1689 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:55 | 01:44:11 | 02:28:10 | |||
850 | GUDOWSKI Robert | 1690 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:15:17 | 02:25:11 | 03:32:07 | |||
851 | HOLA Artur | 1691 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:27 | 02:14:35 | 03:12:17 | |||
852 | HOŁOWACZ-PYT Weronika | 1692 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:20:10 | 03:00:15 | 04:15:01 | |||
853 | JAROSZEK Grzegorz | 1693 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:36 | 02:16:34 | 03:12:44 | |||
854 | JAWORSKA Martyna | 1694 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:36 | 02:05:13 | 02:58:35 | |||
855 | JÓZEFACIUK Maciej | 1696 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:01:40 | 02:16:35 | 03:16:23 | |||
856 | KALINOWSKI Adam | 1697 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:38 | 01:40:06 | 02:21:27 | |||
857 | KAMIŃSKI Artur | 1698 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:04:17 | 02:36:30 | 03:38:47 | |||
858 | KANAFA Piotr | 1699 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:16 | 01:27:21 | 02:04:18 | |||
859 | KŁYCHO Tristan | 1700 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:19:39 | 02:53:57 | 03:49:12 | |||
860 | KNAPCZYK Paweł | 1701 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:37 | 01:41:18 | 02:27:28 | |||
861 | KOWALIK Karol | 1702 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:53:18 | 01:59:29 | 02:47:52 | |||
862 | KRAJEWSKI Kamil | 1703 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:29 | 01:36:24 | 02:20:18 | |||
863 | ŁUKASZCZYK Szymon | 1712 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:59:27 | 02:05:55 | 03:00:19 | |||
864 | MACHERA Rafał | 1713 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:47:09 | 01:41:21 | 02:21:38 | |||
865 | MAJCHERKIEWICZ Grzegorz | 1714 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:49 | 01:39:58 | 02:20:37 | |||
866 | MIKULSKI Patryk | 1718 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:05:54 | 02:30:12 | 03:29:13 | |||
867 | MISZTAL Wojciech | 1719 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:51:23 | 01:53:38 | 02:36:08 | |||
868 | MUGDA Sebastian | 1720 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:23 | 01:26:13 | 02:02:14 | |||
869 | NERĆ Karolina | 1721 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:19:59 | 02:36:25 | 03:46:05 | |||
870 | NESTOROWICZ Adam | 1722 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:57:16 | 02:15:05 | 03:06:31 | |||
871 | OGRODOWCZYK Karol | 1723 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:14:39 | 02:41:25 | 03:39:24 | |||
872 | OLSZAR Andrzej | 1724 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:15:55 | 02:41:30 | 03:48:21 | |||
873 | PACYGON Łukasz | 1725 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:53 | 01:40:04 | 02:21:21 | |||
874 | POGORZELSKA Barbara | 1726 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:17:10 | 02:35:53 | 03:46:02 | |||
875 | POGORZELSKI Andrzej | 1727 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:17:12 | 02:35:51 | 03:46:07 | |||
876 | SZCZUR Bartłomiej | 1736 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:22:19 | 03:05:25 | ||||
877 | SZKODZIŃSKI Łukasz | 1737 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:13:02 | 02:43:11 | 03:57:14 | |||
878 | SZLADEWSKI Oskar | 1738 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:51 | 02:40:22 | 03:50:10 | |||
879 | SZOPIŃSKI Sławomir | 1739 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:08:40 | 02:40:05 | 03:37:49 | |||
880 | SZWED Sebastian | 1740 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:28 | 02:14:36 | 03:12:19 | |||
881 | SZYSZKOWSKA Ada | 1741 | Open Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:21:31 | 02:44:35 | 04:06:28 | |||
882 | TOMYS Wieslaw | 1743 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:54 | 02:05:57 | 03:05:28 | |||
883 | TUCHOWSKI Jan | 1744 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:07:58 | 02:40:03 | 03:37:45 | |||
884 | URBAŃSKI Dariusz | 1745 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:44 | 02:16:36 | 03:11:18 | |||
885 | WEINERT Mateusz | 1746 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:08 | 02:02:26 | 02:52:19 | |||
886 | WIŚNIEWSKI Leszek | 1747 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:04:27 | 02:36:30 | 03:38:53 | |||
887 | WITASZEWSKI Łukasz Konstantynów | 1748 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:25:47 | 03:02:52 | 04:26:52 | |||
888 | WITKOWSKI Eryk | 1749 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:56:43 | 02:05:41 | 02:52:53 | |||
889 | WITKOWSKI Maciej | 1750 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:04:31 | 02:28:29 | 03:26:19 | |||
890 | WODECKI Tomasz | 1751 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:15:55 | 02:41:35 | 03:48:21 | |||
891 | WALCZAK Krzysiek | 1760 | 365 cheat day | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:17:04 | 02:31:29 | 03:29:32 | ||
892 | BERGMANN Karina | 1761 | Activity Sport Elbląg | Open Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:14:30 | 02:35:31 | 03:42:11 | ||
893 | KARPIŃSKA Marzena | 1762 | Activity Sport Elbląg | Open Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:17:54 | 02:51:02 | 03:57:56 | ||
894 | KLEWEK Karolina | 1763 | Activity Sport Elbląg | Open Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:17:56 | 02:51:03 | 03:57:55 | ||
895 | LENART Krzysztof | 1764 | Activity Sport Elbląg | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:17:55 | 02:51:03 | 03:57:56 | ||
896 | MARKOWSKI Łukasz | 1765 | Activity Sport Elbląg | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:14:16 | 02:35:34 | 03:42:09 | ||
897 | MAGDALIŃSKA Żaneta | 1768 | BASTION | Open Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:24:49 | 02:50:29 | 04:09:47 | ||
898 | MIKICKA Anna | 1769 | BASTION | Open Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:24:46 | 02:50:28 | 04:09:44 | ||
899 | ZAWIDZKA Katarzyna | 1770 | BASTION | Open Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:24:55 | 02:50:29 | 04:09:45 | ||
900 | PORĘBSKA Katarzyna | 1771 | BaywatchOCR | Open Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 00:49:38 | 01:49:35 | 02:33:41 | ||
901 | PORĘBSKI Michał | 1772 | BaywatchOCR | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:49:41 | 01:49:38 | 02:33:54 | ||
902 | BARAN Przemysław | 1773 | Bieg dla Hani | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:48:30 | 01:47:23 | 02:35:09 | ||
903 | WODZYŃSKI Adam | 1774 | Bieg dla Hani | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:48:42 | 01:47:25 | 02:35:09 | ||
904 | STOBIERSKA Wiktoria | 1775 | Błotne świry | Open Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:24:33 | 02:39:32 | 03:51:50 | ||
905 | SĘK Paweł | 1783 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:19:49 | 02:48:33 | 04:04:48 | ||
906 | WILCZYŃSKA Dorota | 1784 | Lacroix Team | Open Masters Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:13:50 | 02:19:44 | 03:19:07 | ||
907 | SAJA Jacek | 1785 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:10:15 | 02:47:39 | 03:56:01 | ||
908 | SAJA Martyna | 1786 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:09:39 | 02:38:21 | 03:28:59 | ||
909 | TOMASZEWSKI Sławomir | 1787 | MAXIMUS SMT | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:22:23 | 03:09:12 | 04:15:34 | ||
910 | HUK Mateusz | 1788 | Mordercze pielmienoe | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:06:58 | 02:44:00 | 03:51:21 | ||
911 | PATYRA Piotr | 1789 | Mordercze pielmienoe | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:08:10 | 02:44:01 | 03:51:23 | ||
912 | OSIŃSKI Artur | 1792 | Morsy z głową | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:22:18 | 02:53:38 | 03:59:03 | ||
913 | SARECKI Bartlomiej | 1793 | Morsy z głową | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:22:16 | 02:53:38 | 03:59:02 | ||
914 | STANIENDA Grzegorz | 1794 | Morsy z głową | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:22:19 | 02:53:43 | 04:00:22 | ||
915 | BUTRYN Paweł | 1795 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:52:27 | 01:57:41 | 02:47:31 | ||
916 | WEIS Michał | 1796 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:37:27 | 01:21:02 | 02:01:20 | ||
917 | KUCHARSKA Sylwia | 1797 | PACZKOŚWIRY | Open Masters Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:19:51 | 02:24:55 | 03:31:13 | ||
918 | STANIUK Natalia | 1798 | PACZKOŚWIRY | Open Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:19:51 | 02:24:54 | 03:31:13 | ||
919 | DROST Małgorzata | 1807 | R&G | Open Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:01:17 | 01:58:44 | 02:50:21 | ||
920 | BE Lukasz | 1809 | RATEL TEAM | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:49:50 | 01:56:48 | 02:36:38 | ||
921 | STASIAK Mateusz | 1810 | RATEL TEAM | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:49:53 | 01:56:40 | 02:38:37 | ||
922 | WOLIŃSKI Błażej | 1811 | RATEL TEAM | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:54:23 | 02:13:30 | 02:59:29 | ||
923 | WOLIŃSKI Jędrzej | 1812 | RATEL TEAM | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:54:33 | 02:13:30 | 02:59:36 | ||
924 | ŻOŁĄDEK Paweł | 1813 | RmG_STG_Kociewie | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:47:46 | 01:53:33 | 02:36:30 | ||
925 | KOWALSKA Maja | 1816 | STC | Open Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:23:13 | 02:40:20 | 03:50:55 | ||
926 | KOWALSKA Monika | 1817 | STC | Open Masters Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:22:39 | 02:40:00 | 03:50:54 | ||
927 | PIĘTKA Dariusz | 1818 | STC | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:22:36 | 02:39:58 | 03:39:17 | ||
928 | WYSOCKI Marek | 1819 | STC | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:23:37 | 02:39:59 | 03:50:46 | ||
929 | JANIK Roman | 1820 | Sułtani Fitnessu | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:03:37 | 02:14:07 | 03:04:24 | ||
930 | JĘCZMYK Łukasz | 1821 | Sułtani Fitnessu | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:03:40 | 02:32:38 | 03:24:57 | ||
931 | MROŻEK Michał | 1822 | Sułtani Fitnessu | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:02:33 | 02:11:06 | 02:56:35 | ||
932 | SOBCZYK Dariusz | 1823 | Sułtani Fitnessu | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:02:45 | 02:14:10 | 03:04:28 | ||
933 | STANIASZEK Michał | 1824 | Sułtani Fitnessu | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:02:27 | 02:11:06 | 02:56:21 | ||
934 | CYRANA Jakub | 1833 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:23:30 | 02:38:21 | 03:52:15 | |||
935 | CYRANA Monika | 1834 | Open Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:23:29 | 02:38:20 | 03:52:14 | |||
936 | DŁUGOSZ Daniel | 1835 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:03:27 | 02:10:40 | 03:04:56 | |||
937 | DUŹ Dominik | 1836 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:18:11 | 02:56:04 | 04:06:51 | |||
938 | F Adam | 1837 | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:55:19 | |||||
939 | FURCA Jarosław | 1838 | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:03:40 | 02:08:38 | 03:10:31 | |||
940 | GAŁECKA Dagmara | 1839 | Open Masters Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:01:48 | 02:05:27 | 02:58:46 | |||
941 | GRABIEC Hubert | 1842 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:53:11 | 02:05:10 | 02:48:58 | |||
942 | JABCZYŃSKA Marta | 1843 | Open Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:10:11 | 02:35:17 | 03:32:20 | |||
943 | JĘDRZEJEK Krzysztof | 1844 | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:55:39 | 01:54:47 | 02:48:24 | |||
944 | KARCZYŃSKI Tomasz | 1845 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:49:28 | 01:49:40 | 02:34:34 | |||
945 | KASPRZYCKI Wojciech | 1846 | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:57:27 | 02:11:20 | 03:03:32 | |||
946 | KOKOTEK Alicja | 1847 | Open Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:14:09 | 02:19:43 | 03:19:21 | |||
947 | KOWNACKA Ewelina | 1848 | Open Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:07:47 | 02:11:04 | 03:03:23 | |||
948 | ŁYŻWA Stanisław | 1856 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:10:33 | 02:18:03 | 03:15:45 | |||
949 | MENDŘICKÝ Jan | 1857 | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:56:43 | 02:17:14 | 03:05:24 | |||
950 | MICHALSKA Nikola | 1858 | Open Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:18:11 | 02:55:25 | 04:06:01 | |||
951 | MIELCZAREK Magda | 1859 | Open Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:10:14 | 02:35:17 | 03:32:19 | |||
952 | PAPAZISIS Jerzy | 1860 | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:57:30 | 02:11:21 | 03:03:34 | |||
953 | PODLEŚNY Marcin | 1862 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:06:34 | 02:33:07 | 03:23:21 | |||
954 | STANKIEWICZ Witek | 1863 | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:48:24 | 01:38:00 | 02:16:02 | |||
955 | TERCJAK Dariusz | 1864 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:51:11 | 01:56:57 | 02:47:02 | |||
956 | WIELICZKO Paweł | 1868 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:07:04 | 02:14:33 | 03:09:10 | |||
957 | WILCZYŃSKI Artur | 1869 | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:13:56 | 02:19:44 | 03:19:19 | |||
958 | WARDAK Arek | 1870 | (A)d(A)sie | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:04:20 | 02:30:52 | 03:25:10 | ||
959 | WARDAK Jakub | 1871 | (A)d(A)sie | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:03:20 | 02:30:53 | 03:24:15 | ||
960 | KRAWCZYK Bartosz | 1872 | 365 cheat day | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:17:06 | 02:31:28 | 03:29:29 | ||
961 | ZABŁOCKA Małgorzata | 1880 | Climbersi | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:28:49 | 03:12:12 | 04:32:06 | ||
962 | GNIADEK Kora | 1881 | FitPark Team | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:13:25 | 02:46:24 | 03:48:10 | ||
963 | WASIK Aleksandra | 1882 | FitPark Team | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:13:28 | 02:46:51 | 03:48:11 | ||
964 | PAWŁOWSKI Tomasz | 1883 | Furteca | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:05:18 | 02:26:21 | 03:23:57 | ||
965 | SZPAKOWSKI Jacek | 1884 | GERIATRIC MADNESS | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:54:51 | 02:13:11 | 03:04:11 | ||
966 | DENHAM Justin | 1885 | Green Goblins | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:47:30 | 01:46:00 | 02:33:48 | ||
967 | BŁOŃSKI Maciej | 1886 | Huragan Ligota | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:51:06 | 01:53:55 | 02:46:16 | ||
968 | PLOCKI Jakub | 1887 | JTCNWWW | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:09:30 | 02:33:51 | 03:41:57 | ||
969 | CHODKIEWICZ Adam | 1892 | Młode wilki byd. | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:06:33 | 02:18:53 | 03:15:05 | ||
970 | FELINIAK Daniel | 1893 | Młode wilki byd. | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:04:48 | 02:18:06 | 03:03:28 | ||
971 | ROSZAK Bartłomiej | 1894 | Młode wilki byd. | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:04:49 | 02:24:50 | 03:15:05 | ||
972 | SIWIAK Łukasz | 1895 | Młode wilki byd. | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:04:48 | 02:24:50 | 03:15:05 | ||
973 | TRACZ Jarosław | 1896 | Młode wilki byd. | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:06:34 | 02:15:36 | 03:06:42 | ||
974 | WARLIKOWSKI Łukasz | 1897 | Młode wilki byd. | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:02:14 | 02:15:23 | 03:03:27 | ||
975 | WIĘCEK Urszula | 1905 | SAME KONIE | Open Masters Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:19:40 | 02:25:11 | 03:29:13 | ||
976 | KRÓLICKI Konrad | 1906 | STG WARSZAWA | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:03:47 | 02:32:15 | 03:31:34 | ||
977 | ZIÓŁKOWSKA Aleksandra | 1907 | SYMMETRY GO | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:14:27 | 02:28:26 | 03:36:12 | ||
978 | FILIŃSKA-FLOREK Iwona | 1908 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:32:34 | 03:24:44 | 04:42:23 | ||
979 | FLOREK Piotr | 1909 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:32:31 | 03:24:45 | 04:42:49 | ||
980 | KMIEĆ Natalia | 1910 | UNIT37 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:32:28 | 03:21:10 | 04:42:17 | ||
981 | KUZARA Joanna | 1911 | UNIT37 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:32:26 | 03:24:44 | 04:42:26 | ||
982 | KUZARA Rafał | 1912 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:32:25 | 03:24:44 | 04:42:31 | ||
983 | ORLIŃSKI Artur | 1917 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:32:32 | 03:24:49 | 04:42:06 | ||
984 | PAWLIK Grzegorz | 1918 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:27:08 | 03:16:01 | 04:14:13 | ||
985 | PRUCHNICKA Klaudia | 1919 | UNIT37 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:32:37 | 03:21:09 | 04:43:00 | ||
986 | BOUCHER Alexandre | 1920 | WITC | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:47:36 | 01:46:01 | 02:34:15 | ||
987 | ARCIPOWSKI Damian | 1921 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:17:19 | 02:51:48 | 03:57:32 | |||
988 | CZEPŁOWSKI Krzysztof | 1929 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:05:25 | 02:02:51 | 02:51:07 | |||
989 | CZYŻEWSKI Dominik | 1930 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:55:21 | 02:17:34 | 03:04:43 | |||
990 | DĄBROWSKI Kamil | 1931 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:57:22 | 02:02:14 | 02:55:58 | |||
991 | DORUCH Kamil | 1933 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:14:02 | 02:46:44 | 03:50:15 | |||
992 | DROZD Dominik | 1934 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:49:46 | 01:43:35 | 02:26:07 | |||
993 | FISCHER Filip | 1935 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:54:49 | 02:06:02 | 02:55:03 | |||
994 | GADZINA Kamil | 1936 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:09:33 | 02:34:51 | 03:34:52 | |||
995 | GROCHALA Maciek | 1937 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:04:06 | 02:32:08 | 03:31:51 | |||
996 | GROS Dawid | 1938 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:04:56 | 02:26:50 | 03:25:55 | |||
997 | GRUSZKA Marcin | 1939 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:50:33 | 01:47:16 | 02:30:56 | |||
998 | HAŁAS Rafał | 1941 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:03:52 | 02:25:24 | 03:18:13 | |||
999 | ISHCHUK Aliaksandr | 1943 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:43:34 | 01:38:51 | 02:17:33 | |||
1000 | JANECZEK Konrad | 1944 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:36:41 | 03:25:02 | 04:39:29 | |||
1001 | JASZCZYSZYN Damian | 1945 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:00:03 | 02:16:24 | 03:05:18 | |||
1002 | KUBIAK Michał | 1954 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:55:37 | 02:11:35 | 03:01:52 | |||
1003 | KUKUCKI Michał | 1955 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:06:42 | 02:17:06 | 03:09:36 | |||
1004 | KURZAWA Tomasz | 1956 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:00:02 | 02:02:13 | 02:47:20 | |||
1005 | KUŹNICKI Bartosz | 1957 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:13:40 | 02:26:42 | 03:30:08 | |||
1006 | KWIATKOWSKI Arkadiusz | 1958 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:47:54 | 01:43:09 | 02:29:58 | |||
1007 | ŁABĘCKI Daniel | 1959 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:53:23 | 02:06:02 | 02:54:33 | |||
1008 | LECH Arkadiusz | 1960 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:58:54 | 02:10:10 | 03:04:31 | |||
1009 | MACIEJOWSKI Dawid | 1961 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:55:17 | 02:01:03 | 02:50:01 | |||
1010 | MALINOWSKA Dominika | 1962 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:36:41 | 03:25:00 | 04:39:31 | |||
1011 | MIELCARZ Marcin | 1964 | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:53:38 | 01:51:17 | 02:39:44 | |||
1012 | MIŚKIEWICZ Konrad | 1965 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:08:33 | 02:20:40 | 03:19:17 | |||
1013 | MORAWSKI Bartosz | 1966 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:06:40 | 02:17:04 | 03:09:58 | |||
1014 | OBRZUT Krzysztof | 1968 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:09:32 | 02:34:52 | 03:34:51 | |||
1015 | OSTROWSKA Patrycja | 1970 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:02:52 | 02:31:44 | 03:27:48 | |||
1016 | SZEWCZYK Tomasz | 1979 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:04:22 | 02:19:27 | 03:19:27 | |||
1017 | TARNAWSKI Bartosz | 1980 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:09:04 | 02:42:14 | 03:45:35 | |||
1018 | TOMYS Beata | 1981 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:05:39 | 02:15:22 | 03:06:43 | |||
1019 | TYSZKO Maciej | 1982 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:09:23 | 02:33:51 | 03:41:56 | |||
1020 | WESOŁOWSKI Jerzy | 1983 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:52:57 | 01:57:00 | 02:45:13 | |||
1021 | WOJCIECHOWSKI Paweł | 1984 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:11:02 | 02:40:00 | 03:46:56 | |||
1022 | ZAWADZIŃSKI Artur | 1985 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:03:54 | 02:32:14 | 03:31:53 | |||
1023 | DYŚKO Wojciech | 1986 | #doPorzygu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:08:37 | 02:22:47 | 03:23:06 | ||
1024 | SZCZUPAKOWSKI Arkadiusz | 1987 | #doPorzygu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:08:49 | 02:22:48 | 03:23:17 | ||
1025 | L. Paweł | 1988 | #teamFURIA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:06:57 | 02:40:10 | 03:40:06 | ||
1026 | MARKOWSKA Monika | 1989 | #teamFURIA | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:07:12 | 02:40:10 | 03:38:19 | ||
1027 | MIERZEJEWSKA Magdalena | 1990 | #teamFURIA | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:06:46 | 02:40:07 | 03:38:10 | ||
1028 | MIERZEJEWSKI Tomasz | 1991 | #teamFURIA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:06:41 | 02:40:06 | 03:39:53 | ||
1029 | ZAŁUSKA Piotr | 1993 | #teamFURIA | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:06:43 | 02:40:09 | 03:37:55 | ||
1029 | ŻUBER Mateusz | 1994 | #teamFURIA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:06:46 | 02:40:06 | 03:38:00 | ||
1031 | NAGRODZKI Michał | 2003 | Gang Garnuchów | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:31:41 | 03:20:14 | 04:25:13 | ||
1032 | WALUSZKO Cezary | 2004 | Gang Garnuchów | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:31:41 | 03:20:13 | 04:25:06 | ||
1033 | JĘDRZEJCZYK Adrian | 2005 | Garmin - Drużyna Sportowo-Alkoholowa | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:24:05 | 02:38:47 | 03:41:46 | ||
1034 | MACIĄG Karolina | 2006 | Garmin - Drużyna Sportowo-Alkoholowa | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:23:25 | 02:38:37 | 03:41:51 | ||
1035 | MACIĄG Krzysztof | 2007 | Garmin - Drużyna Sportowo-Alkoholowa | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:24:06 | 02:38:46 | 03:41:45 | ||
1036 | NALEWAJKO Izabela | 2008 | Garmin - Drużyna Sportowo-Alkoholowa | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:23:57 | 02:38:47 | 03:41:48 | ||
1037 | DYNGOSZ Paweł | 2009 | Gatner CNC | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:13:48 | 02:38:49 | 03:46:47 | ||
1038 | OLEKSY Adam | 2010 | Gatner CNC | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:13:48 | 02:38:52 | 03:46:43 | ||
1039 | PROMNY Maciej | 2011 | Gatner CNC | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:13:49 | 02:38:55 | 03:46:47 | ||
1040 | SKÓRNIEWSKA Izabela | 2012 | Gatner CNC | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:13:40 | 02:38:54 | 03:46:46 | ||
1041 | ZABORSKA Gosia | 2013 | Gatner CNC | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:13:42 | 02:38:54 | 03:46:46 | ||
1042 | ZIAJA Marek | 2014 | Gatner CNC | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:13:41 | 02:38:59 | 03:46:48 | ||
1043 | DOBEK Marcin | 2015 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:58:15 | 02:06:08 | 02:55:05 | ||
1044 | DOMAGALSKI Marek | 2017 | Latające walenie śmierci | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:00:37 | 02:26:37 | 03:19:02 | ||
1045 | KOWALCZYK Kamila | 2018 | Miss Fit | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:10:27 | 02:20:57 | 03:28:54 | ||
1046 | TRADOWSKA Katarzyna | 2027 | Pierwiastki z ciastka | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:26:09 | 03:04:49 | 04:08:38 | ||
1047 | JAROSZEWICZ Łukasz | 2028 | SensoWarsztat | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:17:35 | 02:31:59 | 03:42:30 | ||
1048 | KWIATKOWSKA Ewa | 2029 | SensoWarsztat | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:11:08 | 02:28:38 | 03:30:07 | ||
1049 | KWIATKOWSKI Bogusław | 2030 | SensoWarsztat | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:11:09 | 02:28:38 | 03:30:18 | ||
1050 | MORAWSKI Michal | 2031 | SensoWarsztat | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:08:42 | 02:28:36 | 03:31:16 | ||
1051 | WISIŃSKA-JAROSZEWICZ Aleksandra | 2032 | SensoWarsztat | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:17:28 | 02:31:59 | 03:42:22 | ||
1052 | PISZCZYK Leszek | 2033 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:58:14 | 02:12:18 | 03:04:45 | ||
1053 | WILCZEK Lukasz | 2034 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:02:38 | 02:09:37 | 03:05:27 | ||
1054 | FLAK Tomasz | 2035 | Studio Energia Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:00:49 | 02:06:11 | 03:03:57 | ||
1055 | ADAMCZYK Małgorzata | 2036 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:01:35 | 02:07:13 | 03:04:11 | ||
1056 | ADAMCZYK Tomasz | 2037 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:01:30 | 02:07:14 | 03:04:07 | ||
1057 | FILUSZ Dawid | 2038 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:49 | 01:39:46 | 02:22:02 | ||
1058 | KUBOŃ Mateusz | 2039 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:32 | 01:39:46 | 02:25:39 | ||
1059 | RZONSIK Katarzyna | 2041 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:00:42 | 02:07:07 | 03:03:58 | ||
1060 | SKRABEL Artur | 2042 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:00:50 | 02:06:11 | 03:03:13 | ||
1061 | FIGURA Jakub | 2051 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:49:41 | 02:29:38 | ||||
1062 | FUCHS Bartosz | 2052 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:58:15 | 02:06:08 | 02:55:01 | |||
1063 | GODZIEBA Izabela | 2053 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:09:11 | 02:16:25 | 03:08:04 | |||
1064 | GÓRKA Krzysztof | 2054 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:54:02 | 01:55:51 | 02:44:03 | |||
1065 | GOTNER Oskar | 2055 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:15:29 | 02:14:14 | 03:02:23 | |||
1066 | GRALA Michał | 2056 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:10:18 | 02:23:37 | 03:27:56 | |||
1067 | HUDASZEK Przemysław | 2057 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:02:26 | 02:29:20 | 03:30:00 | |||
1068 | JABŁOŃSKA Sylwia | 2058 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:23:11 | 02:38:39 | 03:38:30 | |||
1069 | JAKUBOWSKI Emil | 2059 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:19:58 | 02:39:52 | 03:49:47 | |||
1070 | JAŃCZUK Marcin | 2060 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:03:19 | 02:27:53 | 03:28:35 | |||
1071 | JUSZCZYK Mateusz | 2061 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:11:59 | 02:37:02 | 03:36:17 | |||
1072 | KACZWIŃSKI Paweł | 2062 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:52:43 | 01:56:00 | 02:43:46 | |||
1073 | KARWAT Dawid | 2063 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:15:41 | 02:28:16 | 03:29:59 | |||
1074 | KLICH Wojciech | 2064 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:59:29 | 02:25:32 | 03:26:12 | |||
1075 | KOLEŚNIK Sławomir | 2066 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:59:09 | 02:20:44 | 03:15:13 | |||
1076 | MROWIEC Miriam | 2075 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:20:01 | 02:39:51 | 03:49:30 | |||
1077 | NURKIEWICZ Mateusz | 2076 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:59:40 | 02:28:40 | 03:24:43 | |||
1078 | ORZECH Bartosz | 2077 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:02:25 | 02:36:11 | 03:33:09 | |||
1079 | PIETRZAK Julia | 2080 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:12:30 | 02:46:29 | 03:48:15 | |||
1080 | PIETRZAK Sebastian | 2081 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:12:31 | 02:46:29 | 03:48:15 | |||
1081 | PAROWICZ Szymon | 2078 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:07:03 | 02:15:46 | 03:17:20 | |||
1082 | PIASECKI Norbert | 2079 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:26 | 01:52:54 | 02:33:33 | |||
1083 | PRZYBYSZ Michał | 2083 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:15:48 | 02:36:41 | 03:49:05 | |||
1084 | PUSHKAROV Yevhen | 2084 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:03:20 | 02:27:53 | 03:28:56 | |||
1085 | PYTELEWSKI Radosław | 2085 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:43:23 | 01:48:24 | 02:31:12 | |||
1086 | SAKOSIK Janina | 2089 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:05:13 | 02:40:53 | 03:37:32 | |||
1087 | SKUPIŃSKI Patryk | 2090 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:57:55 | 02:07:39 | 02:53:31 | |||
1088 | URBAŃSKI Dawid | 2099 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:15:41 | 02:28:16 | 03:30:00 | |||
1089 | WOJCIECHOWSKI Adam | 2100 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:51:27 | 02:05:32 | 02:43:28 | |||
1090 | WÓJTOWICZ Paweł | 2101 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:11:40 | 02:37:07 | 03:37:26 | |||
1091 | DWÓRZNIK Mateusz | 2102 | 3P | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:56:41 | 02:06:13 | 02:57:00 | ||
1092 | NOWAKOWSKI Błażej | 2103 | 3P | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:15:53 | 02:49:23 | 03:51:33 | ||
1093 | ZAROŚLIŃSKA Patrycja | 2104 | 3P | Open Kobiet | 11:40 | 00:00:00 | 01:15:53 | 02:49:23 | 03:51:40 | ||
1094 | SKOWROŃSKI Andrzej | 2105 | Activity Sport Elbląg | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:47:35 | 02:09:06 | 02:53:51 | ||
1095 | MARKOWICZ Robert | 2106 | BUT Barczewo | Open Masters Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:42:36 | 01:32:09 | 02:13:19 | ||
1096 | CZECHOWSKI Wojciech | 2107 | Cracow Warriors | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:02:22 | 02:30:19 | 03:29:12 | ||
1097 | DOS SANTOS TRINDADE Kamila | 2108 | CrossFox OCR | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:35:12 | 03:06:03 | 04:02:49 | ||
1098 | KARBOWSKA Emilia | 2109 | CrossFox OCR | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:35:13 | 03:04:49 | 04:21:42 | ||
1099 | WOJCIECHOWSKA Magdalena | 2110 | CrossFox OCR | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:35:12 | 03:04:48 | 04:21:41 | ||
1100 | BROŻEK Michał | 2111 | Diagnostyka S.A. | Open Masters Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:09:39 | 02:16:03 | 03:17:01 | ||
1101 | WOJTASIEWICZ Beata | 2113 | Diagnostyka S.A. | Open Masters Kobiet | 11:40 | 00:00:00 | 01:08:49 | 02:16:03 | 03:16:59 | ||
1102 | GAWIN Michał | 2114 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:04:07 | 02:37:52 | 03:32:59 | ||
1103 | BURKIEWICZ Izabela | 2123 | MatkaSyn | Open Masters Kobiet | 11:40 | 00:00:00 | 01:11:13 | 02:24:28 | 03:37:37 | ||
1104 | KORDUBA Kamil | 2124 | MatkaSyn | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:11:09 | 02:24:28 | 03:37:37 | ||
1105 | TURZYŃSKI Maciek | 2125 | Melvit team | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:08:00 | 02:12:57 | 03:08:02 | ||
1106 | LEWALSKI Paweł | 2126 | Modrzyca Hunters | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:58:15 | 02:21:18 | 03:21:09 | ||
1107 | HOMEL Joanna | 2127 | Profi Pato Team | Open Masters Kobiet | 11:40 | 00:00:00 | 01:09:32 | 02:37:17 | 03:36:44 | ||
1108 | TREFON Beniamin | 2128 | Profi Pato Team | Open Masters Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:08:55 | 02:37:15 | 03:36:09 | ||
1109 | WALCZAK Erik | 2129 | Profi Pato Team | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:09:01 | 02:37:17 | 03:36:42 | ||
1110 | HARASIMOWICZ Kamil | 2130 | Przecinaki | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:13:29 | 03:01:54 | 04:06:51 | ||
1111 | PALUCH Wojciech | 2131 | Przecinaki | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:13:29 | 03:01:54 | 04:06:50 | ||
1112 | KRÓL Przemysław | 2132 | SAMEKONIE | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:49:33 | 01:42:55 | 02:27:09 | ||
1113 | WYROBEK Michał | 2135 | SAMEKONIE | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:11:56 | 02:37:30 | 03:36:47 | ||
1114 | ZAŁĘCKI Damian | 2136 | Skrzydłowi | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:56:44 | 02:16:30 | 03:06:34 | ||
1115 | NOWAK Łukasz | 2138 | Sportowe Jeziorzany | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:02:22 | 02:30:18 | 03:29:10 | ||
1116 | ADAMCZEWSKI Filip | 2139 | SwpRangers | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:54:21 | 01:54:29 | 02:43:49 | ||
1117 | WIECZOREK Łukasz | 2148 | TB SESTAL1 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:06:24 | 02:32:13 | 03:28:44 | ||
1118 | GÓRSKI Przemysław | 2149 | team Agusi i Laury | Open Masters Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | |||||
1119 | JASKÓLSKI Marek | 2150 | Winko Skład | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:43:21 | 01:35:07 | 02:15:15 | ||
1120 | PLUTA Dariusz | 2151 | Winko Skład | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:43:08 | 01:35:10 | 02:14:13 | ||
1121 | BATOR Norbert | 2152 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:18:58 | 02:48:33 | 03:47:23 | |||
1122 | BEDNARCZYK Michal | 2153 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:57:24 | 02:05:56 | 02:54:47 | |||
1123 | BILSKI Kamil | 2154 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:59:59 | 02:04:41 | 02:59:35 | |||
1124 | BLASZCZYK Wojciech | 2155 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:18:35 | 02:54:33 | 03:56:58 | |||
1125 | BŁAZIAK Dawid | 2156 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:59:23 | 02:06:22 | 02:59:49 | |||
1126 | BOSENKO Oleksii | 2157 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:51:43 | 01:45:58 | 02:31:21 | |||
1127 | CHROMÝ David | 2158 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:56:21 | 02:02:43 | 02:50:47 | |||
1128 | CIĄGŁO Danuta | 2159 | Open Masters Kobiet | 11:40 | 00:00:00 | 01:11:17 | 02:38:50 | 03:38:01 | |||
1129 | CZOP Paweł | 2160 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:59:19 | 02:07:31 | 03:02:01 | |||
1130 | DABRYNEUSKI Dzmitry | 2161 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:11:52 | 02:41:40 | 03:51:13 | |||
1131 | DRĄŻKOWSKI Piotr | 2162 | Open Masters Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:47:43 | 01:35:41 | 02:15:49 | |||
1132 | GUMIELA Adam | 2164 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:14:00 | 02:56:19 | 04:08:12 | |||
1133 | KOWALCZYK Daniel | 2173 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:50:25 | 01:54:26 | 02:53:58 | |||
1134 | KOZŁOWSKA Martyna | 2174 | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:14:48 | 02:27:52 | 03:36:12 | |||
1135 | KRYSTOŃ Łukasz | 2175 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:01:07 | 02:16:46 | 03:06:54 | |||
1136 | KURDZIEL Jarosław | 2176 | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:14:57 | 02:28:02 | 03:35:38 | |||
1137 | ŁUNIESKI Piotr | 2177 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:50:32 | 02:03:21 | 02:57:58 | |||
1138 | MAJSNEROWSKI Krystian | 2178 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:18:37 | 02:54:34 | 03:57:00 | |||
1139 | MALARCZYK Maciej | 2179 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:08:09 | 02:12:57 | 03:08:10 | |||
1140 | MANTHAJ Michał | 2180 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:51:04 | 01:55:16 | 02:43:46 | |||
1141 | MARKOWSKI Robert | 2181 | Open Masters Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:01:59 | 02:01:40 | 02:51:48 | |||
1142 | MODZOLEWSKI Wojciech | 2182 | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:59:18 | 02:06:22 | 02:59:47 | |||
1143 | MRÓWKA Mariusz | 2183 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:07:16 | 02:14:19 | 03:04:51 | |||
1144 | MUSZYŃSKI Maciej | 2184 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:54:19 | 02:18:15 | 03:06:36 | |||
1145 | NIEMIEC Tomasz | 2186 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:53:47 | 01:59:54 | 02:45:57 | |||
1146 | OGRODNIK Mateusz | 2187 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:06:25 | 02:37:12 | 03:28:24 | |||
1147 | SKIBA Łukasz | 2197 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:03:14 | 02:20:33 | 03:18:28 | |||
1148 | SKOWRON Mariusz | 2198 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:18:58 | 02:48:33 | 03:47:31 | |||
1149 | SKRZYPEK Krzysztof | 2199 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:46:30 | 01:40:23 | 02:21:03 | |||
1150 | SOBOLEWSKI Robert | 2200 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:02:47 | 02:43:32 | 03:31:10 | |||
1151 | STANKIEWICZ Krzysztof | 2201 | Open Masters Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:56:16 | 01:58:06 | 02:46:48 | |||
1152 | STAWINOGA Sebastian | 2202 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:50:53 | 01:56:12 | 02:38:15 | |||
1153 | STĘPNIEWSKI Marcin | 2203 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:04:08 | 02:37:52 | 03:33:51 | |||
1154 | SUCHOCKI Kamil | 2204 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:09:26 | 02:19:46 | 03:21:24 | |||
1155 | SZPAKOWSKI Arkadiusz | 2206 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:58:21 | 02:22:14 | 03:15:14 | |||
1156 | SZUPLEWSKI Janusz | 2207 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:04:59 | 02:44:00 | 03:33:48 | |||
1157 | TRZECIAK Mateusz | 2210 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:52:55 | 01:56:03 | 02:49:16 | |||
1158 | TURSKI Szymon | 2211 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:49:43 | 02:20:28 | 03:10:19 | |||
1159 | LEMIROWSKI Maciej | 2222 | AKS Promil | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:08:34 | 02:51:47 | 03:53:43 | ||
1160 | PASZEK Paweł | 2223 | AKS Promil | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:08:32 | 02:51:45 | 03:53:41 | ||
1161 | GRYLEWICZ Mikołaj | 2224 | BIEGUN OCR | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:00:43 | 02:09:00 | 03:03:35 | ||
1162 | MITKA Piotr | 2225 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:01:55 | 02:14:31 | 03:18:13 | ||
1163 | CECH-CUBER Patrycja | 2226 | CityFit Fighters | Open Masters Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:05:31 | ||||
1164 | WARSZEWSKI Łukasz | 2227 | CityFit Fighters | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:05:31 | 02:18:23 | 03:12:05 | ||
1165 | PIGLA Bartłomiej | 2228 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:59:18 | 02:24:05 | 03:08:48 | ||
1166 | CHMURA-SKERCZYŃSKA Natalia | 2229 | EXTREME WAYS | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:08:43 | 02:44:08 | 03:45:31 | ||
1167 | KOSIŃSKI Tomasz | 2230 | EXTREME WAYS | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:08:48 | 02:44:08 | 03:45:42 | ||
1168 | RYSZCZUK Krystian | 2231 | EXTREME WAYS | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:08:51 | 02:44:07 | 03:45:42 | ||
1169 | CYRIS Przemysław | 2234 | FIZJO_W_TERENIE | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:56:42 | 02:01:10 | 02:49:55 | ||
1170 | FRĄCKOWIAK Kinga | 2235 | FIZJO_W_TERENIE | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 00:56:43 | 02:01:10 | 02:49:54 | ||
1171 | JAROSINSKI Jakub | 2236 | FizjoSportJawor | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:55:51 | 01:55:33 | 02:52:13 | ||
1172 | ZAPAŚNIK Milosz | 2237 | FizjoSportJawor | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:55:48 | 01:55:32 | 02:52:11 | ||
1173 | ADAMCZYK Paweł | 2246 | Klono Team | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:10:53 | 02:22:46 | 03:26:02 | ||
1174 | HABRASZKA Mateusz | 2248 | Klono Team | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:11:18 | 02:22:22 | 03:26:05 | ||
1175 | KARWAT Robert | 2249 | Klono Team | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:12:00 | 02:24:15 | 03:14:09 | ||
1176 | KLUSKA Zuzanna | 2250 | Klono Team | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:10:57 | 02:22:25 | 03:18:51 | ||
1177 | KURZEJA Andrzej | 2251 | Klono Team | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:04:16 | 02:17:21 | 03:14:09 | ||
1178 | LUBERT Grzegorz | 2252 | Klono Team | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:04:16 | 02:17:21 | 03:14:08 | ||
1179 | MALCHARCZYK Damian | 2253 | Klono Team | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:11:13 | 02:22:28 | 03:20:51 | ||
1180 | MATUSIK Jolanta | 2254 | Klono Team | Open Masters Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:11:20 | 02:22:24 | 03:21:04 | ||
1181 | PRZECHRZTA Jacek | 2255 | Klono Team | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:10:58 | 02:22:45 | 03:18:51 | ||
1182 | PUENTE-BARTŁOMIEJCZYK Michał | 2256 | Klono Team | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:11:19 | 02:22:26 | 03:20:47 | ||
1183 | STALMACH Justyna | 2257 | Klono Team | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:10:54 | 02:22:24 | 03:18:51 | ||
1184 | BARCIKOWSKI Jarosław | 2258 | LOTTE WEDEL | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:53:28 | 01:41:20 | 02:28:39 | ||
1185 | KLUKOWSKI Mariusz | 2259 | Maały | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:50:30 | 01:46:42 | 02:35:57 | ||
1186 | BUBACZ Arkadiusz | 2260 | Magdusia kocha Arusia | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:18:07 | 02:47:11 | 04:03:03 | ||
1187 | DALECKA Magdalena | 2261 | Magdusia kocha Arusia | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:18:07 | 02:47:08 | 04:02:59 | ||
1188 | MAŃKOWSKI Michał | 2262 | naTemat | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:04:15 | 03:18:01 | |||
1189 | PELCZAR Damian | 2271 | SanOK Biega | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:13:42 | 02:28:15 | 03:27:03 | ||
1190 | KĘSKIEWICZ Kamil | 2272 | Sudeccy transformersi | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:00:05 | 02:03:01 | 03:04:04 | ||
1191 | KORALEWSKI Paweł | 2273 | WATAHA | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:06:46 | 02:38:46 | 03:41:32 | ||
1192 | SZABAT Adrianna | 2274 | WATAHA | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:06:40 | 02:37:21 | 03:41:35 | ||
1193 | ŻYTO Grzegorz | 2275 | WATAHA | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:06:39 | 02:37:20 | 03:41:34 | ||
1194 | BAGIŃSKI Radosław | 2276 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:53:48 | 01:57:13 | 02:50:48 | |||
1195 | BESSER Olga | 2277 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:06:30 | 02:26:37 | 03:27:47 | |||
1196 | BIELAWSKI Paweł | 2278 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:57:20 | 01:55:15 | 02:46:02 | |||
1197 | BOMBOLEWSKI Cezary | 2279 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:04:37 | 02:10:30 | 03:05:59 | |||
1198 | CZERWONKA Dawid | 2281 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:04:38 | 02:23:08 | 03:13:09 | |||
1199 | DANIELAK Krzysiek | 2282 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:04:51 | 02:28:27 | 03:23:07 | |||
1200 | DĘBSKI Robert | 2283 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:01:58 | 02:19:10 | 03:01:47 | |||
1201 | DOBROWOLSKI Jan | 2284 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:56:05 | 02:33:38 | 03:25:38 | |||
1202 | DOMANIAK Łukasz | 2285 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:56:18 | 01:57:42 | 02:45:33 | |||
1203 | DOMANIAK Marcin | 2286 | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:00:44 | 02:09:03 | 03:06:37 | |||
1204 | JAWORSKI Sebastian | 2297 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:57:56 | 02:24:09 | 03:20:42 | |||
1205 | KADULA Konrad | 2299 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:56:08 | 02:09:08 | 02:58:16 | |||
1206 | KIERYK Maciej | 2300 | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:53:41 | 02:10:12 | 02:56:41 | |||
1207 | KILKA Dorota | 2301 | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:13:47 | 02:28:14 | 03:27:07 | |||
1208 | KOCHAŃSKI Artur | 2302 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:06:28 | 02:26:37 | 03:27:52 | |||
1209 | KORZENIOWSKI Wojciech | 2303 | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:57:26 | 01:56:39 | 02:44:51 | |||
1210 | KRASOŃ Marcin | 2304 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:44:46 | 01:54:55 | 02:35:17 | |||
1211 | KRZYŻAK Tomasz | 2305 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:43:46 | 01:31:24 | 02:10:22 | |||
1212 | KUCHARCZYK Piotr | 2306 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:55:42 | 02:22:49 | 03:15:03 | |||
1213 | KUKLIS Marek | 2307 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:11:44 | 02:53:47 | 03:50:19 | |||
1214 | KURPIEWSKI Piotr | 2309 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:52:00 | 01:56:19 | 02:38:59 | |||
1215 | KUŚMIERCZYK Łukasz | 2310 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:57:47 | 02:24:03 | 03:19:50 | |||
1216 | LICHOTA Kacper | 2311 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | ||||||
1217 | PRZYWARA Paweł | 2320 | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:43:38 | 01:36:07 | 02:17:01 | |||
1218 | PSONAK Mateusz | 2321 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:49:51 | 02:00:03 | 02:47:52 | |||
1219 | ŠKRABAL Petr | 2323 | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:40:07 | 01:33:34 | 02:12:32 | |||
1220 | STANIAK Adam | 2324 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:49:59 | 01:46:41 | 02:35:48 | |||
1221 | STANULA Karol | 2325 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:56:05 | 01:56:36 | 02:39:08 | |||
1222 | STARAK Sylwia | 2326 | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 00:59:07 | 02:24:05 | 03:08:33 | |||
1223 | URBAN Michał | 2327 | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:48:21 | 02:05:20 | 02:49:03 | |||
1224 | WOROTNICKI Michał | 2328 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:07:18 | 02:41:58 | 03:34:18 | |||
1225 | ZYM Patrycja | 2330 | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:02:15 | 01:52:00 | 02:36:37 | |||
1226 | ДЕМ'ЯНЕНКО Дмитро | 2331 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:00:00 | 02:09:42 | 02:54:45 | |||
1227 | SOLIWODA Tomasz | 2332 | amatory | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:55:46 | 01:54:20 | 02:46:55 | ||
1228 | KRUPA Marcin | 2333 | Chwila przed tragedią | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:52:53 | 01:46:10 | 02:37:18 | ||
1229 | LOMBARDO Mateusz | 2334 | Chwila przed tragedią | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:52:55 | 01:46:13 | 02:37:16 | ||
1230 | ROMANIUK Artur | 2335 | Chwila przed tragedią | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:49:12 | 01:45:00 | 02:25:11 | ||
1231 | PĘKALA Aleksandra | 2344 | Jak żółwie w galopie | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:15:03 | 02:28:24 | 03:36:23 | ||
1232 | WITKOWICZ Bartłomiej | 2348 | MaJuBa | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:00:58 | 02:28:24 | 03:26:11 | ||
1233 | GROCHLA Matthias | 2349 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:02:52 | 02:30:10 | 03:23:00 | ||
1234 | WLOCZYK Lukasz | 2350 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:02:52 | 02:30:00 | 03:19:15 | ||
1235 | WLOCZYK Michal | 2351 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:02:52 | 02:30:01 | 03:19:15 | ||
1236 | JÓZEFOWSKI Tobiasz | 2352 | Pustaki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:59:08 | 02:32:37 | 03:36:46 | ||
1237 | MIKOŚ Łukasz | 2353 | Pustaki | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:59:07 | 02:32:37 | 03:36:46 | ||
1238 | WILCZEK Marta | 2354 | ReckittRunners | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:10:54 | 02:22:10 | 03:27:34 | ||
1239 | GODZINA Krzysztof | 2355 | Rossmann | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:15:41 | 02:50:33 | 03:58:17 | ||
1240 | KUCHARZ Robert | 2356 | Rossmann | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:04:55 | 02:35:10 | 03:35:58 | ||
1241 | ZAWISTOWSKA Katarzyna | 2357 | RUNMAGEDDON TEAM | Open Kobiet | 10:40 | 00:00:00 | 01:09:17 | 02:33:45 | |||
1242 | ZAWISTOWSKI Jakub | 2358 | RUNMAGEDDON TEAM | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:08:48 | 02:32:17 | |||
1243 | BARTOŠ Jan | 2360 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:04:56 | 02:33:06 | 03:44:55 | |||
1244 | GORCZYCA Rafał | 2368 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:01:16 | 02:15:32 | 03:08:55 | |||
1245 | JARNICKA Joanna | 2369 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:14:50 | 02:39:52 | 03:48:46 | |||
1246 | KAMIŃSKA Natalia | 2370 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:08:28 | 02:18:54 | 03:25:51 | |||
1247 | KARWATA Karol | 2373 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:59:36 | 02:20:57 | 03:11:01 | |||
1248 | KŁODARSKI Adam | 2375 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:08:28 | 02:18:54 | 03:25:46 | |||
1249 | KRÓLIK Dominik | 2378 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:52:38 | 01:52:15 | 02:45:40 | |||
1250 | LECH Rafał | 2379 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:04:38 | 02:16:40 | 03:13:37 | |||
1251 | LEWANDOWICZ Paweł | 2380 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:00:09 | 02:18:13 | 03:17:44 | |||
1252 | MALICKI Tomasz | 2381 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:52:05 | 02:03:09 | 02:47:56 | |||
1253 | MALINOWSKI Andrzej | 2382 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:14:50 | 02:39:52 | 03:48:46 | |||
1254 | MAŁOLEPSZY Mateusz | 2383 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:21:48 | 02:41:30 | 03:52:32 | |||
1255 | MENDYKA Piotr | 2384 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:02:29 | 02:05:54 | 03:00:28 | |||
1256 | SĘK Dariusz | 2391 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:02:20 | 02:25:00 | 03:18:53 | |||
1257 | SEROCKA Basia | 2392 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:04:53 | 02:16:40 | 03:13:52 | |||
1258 | STEFANIUK Bartosz | 2393 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:02:58 | 02:25:25 | 03:22:45 | |||
1259 | SZADZIUL Dawid | 2394 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:02:29 | 02:05:53 | 03:00:36 | |||
1260 | SZYMKOWIAK Eryk | 2395 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:14:13 | 02:47:38 | 03:59:08 | |||
1261 | URBANOWICZ Jarek | 2396 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:12:30 | 02:36:12 | 03:47:52 | |||
1262 | URBANOWICZ Krystian | 2397 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:12:28 | 02:36:11 | 03:47:51 | |||
1263 | WŁUDYKA Kornel | 2399 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:10:24 | 02:26:20 | 03:32:26 | |||
1264 | WUDKOWSKI Filip | 2400 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:50:12 | 01:46:52 | 02:35:20 | |||
1265 | ZIELIŃSKA Justyna | 2402 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:22:02 | 02:42:03 | 03:52:33 | |||
1266 | ŚLĘZAK Mikołaj | 2403 | CSG | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 01:04:53 | 02:37:00 | 03:44:41 | ||
1267 | SUŁUJA Jakub | 2404 | CSG | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 01:04:52 | 02:36:58 | 03:43:44 | ||
1268 | DĚKANOVSKÝ Petr | 2405 | Dark Side Workout | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 01:00:11 | 02:27:29 | 03:27:04 | ||
1268 | DVOŘÁKOVÁ Veronika | 2406 | Dark Side Workout | Open Kobiet | 12:10 | 00:00:00 | 01:00:13 | 02:27:29 | 03:27:03 | ||
1270 | HIMAL Jiří | 2407 | Dark Side Workout | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 01:00:31 | 02:27:30 | 03:27:23 | ||
1271 | WIERCIOCH Piotr | 2418 | Szadoki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:23:52 | 02:49:07 | 04:03:09 | ||
1272 | Paweł | 2419 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:12:22 | 02:48:51 | 04:05:14 | |||
1273 | DYCFELD Szymon | 2420 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 00:51:42 | 02:06:07 | 02:56:53 | |||
1274 | DZIERGWA Szymon | 2421 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:46:12 | 01:56:52 | 02:39:16 | |||
1275 | FRĄCKOWIAK Maciek | 2422 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 01:07:25 | 02:29:54 | 03:39:25 | |||
1276 | KĄKOL Piotrek | 2424 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:05:36 | 02:52:00 | 04:07:25 | |||
1277 | KAWALIR Michał | 2425 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 00:59:54 | 02:18:26 | 03:19:47 | |||
1278 | KAŹMIERAK Ignacy | 2426 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 01:10:59 | 02:34:14 | 03:39:21 | |||
1279 | KIELISZEWSKI Cezary | 2450 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 01:00:46 | 02:17:51 | 03:19:46 | |||
1280 | KOŚCIAK Maciej | 2427 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 00:45:18 | 01:55:52 | 02:36:23 | |||
1281 | KOWALIK Kamil | 2428 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:54:45 | 01:54:29 | 02:43:54 | |||
1282 | KRENT Maciej | 2429 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:56:14 | 02:26:43 | 03:16:18 | |||
1283 | KWIECIEŃ Jakub | 2457 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 00:53:58 | 01:54:40 | 02:47:51 | |||
1284 | ŁADYKO Dawid | 2430 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 01:07:40 | 02:29:27 | 03:40:25 | |||
1285 | ŁADYKO Kamil | 2431 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 01:08:03 | 02:29:32 | 03:40:27 | |||
1286 | MAJERSKI Michał | 2432 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 00:54:02 | 02:02:59 | 02:57:48 | |||
1287 | MERGALSKI Patryk | 2433 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 01:04:50 | 02:36:55 | 03:43:46 | |||
1288 | MRUGACZ Jacek | 2434 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 00:58:10 | 02:15:57 | 03:06:38 | |||
1289 | MUSIOŁ Patryk | 2435 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 00:58:21 | 02:24:55 | 03:17:46 | |||
1290 | NOVOTNÁ Jana | 2436 | Open Kobiet | 12:10 | 00:00:00 | 01:04:53 | 02:30:15 | 03:34:19 | |||
1291 | NOWAK Arkadiusz | 2437 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 00:51:30 | 02:06:01 | 02:56:47 | |||
1292 | OLCHAWA Jacek | 2439 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 00:50:35 | 02:20:39 | 03:03:04 | |||
1293 | OPALSKI Kacper | 2440 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 00:51:50 | 02:06:02 | 02:56:50 | |||
1294 | ORDA Marcin | 2458 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 00:50:21 | 01:54:40 | 02:47:57 | |||
1295 | OSIADŁY Dawid | 2441 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 00:54:02 | 02:03:00 | 02:57:49 | |||
1296 | RACLAWSKI Adam | 2442 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 00:58:04 | 02:04:32 | 02:58:49 | |||
1297 | SOSNOWSKI Arkadiusz | 2443 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 00:59:48 | 02:18:26 | 03:19:46 | |||
1298 | STACHOWICZ Dawid | 2444 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 00:50:37 | 01:55:35 | 02:42:57 | |||
1299 | SZWAB Joanna | 2445 | Open Kobiet | 12:10 | 00:00:00 | 00:58:03 | 02:04:32 | 02:58:48 | |||
1300 | SZYMCZYK Rafał | 2446 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 00:49:47 | 02:12:27 | 03:01:05 | |||
1301 | TANIUKIEWICZ Krzysztof | 2447 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 02:29:00 | |||||
1302 | KLIK Paweł | 2065 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:57:25 | 02:39:34 | 03:38:30 | |||
1303 | DYMIŃSKI Konrad | 2163 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:06:26 | 02:37:12 | 03:28:25 | |||
1304 | BOBYK Paweł | 2270 | SanOK Biega | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:12:51 | 02:28:11 | 03:27:28 | ||
1305 | KALININ Jarosław | 1057 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:16 | 01:06:12 | 01:37:30 | ||
1306 | CIOCH Krzysztof | 1146 | Fit_zołza przybij piątkę | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:01:59 | 03:58:59 | 05:01:47 | ||
1307 | WĘCLEWSKI Wojciech | 1194 | Normalny Związek | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:46:49 | 01:39:00 | 02:27:52 | ||
1308 | ŁĄCZYKOWSKI Sylwester | 1219 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:50:45 | 02:00:13 | 02:52:27 | ||
1309 | GIZAK Michał | 1228 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:36:32 | 01:16:29 | 01:51:42 | ||
1310 | LIPIEC Paweł | 1292 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:41:18 | 01:25:24 | 02:02:23 | |||
1311 | ODWROT Mariusz | 1301 | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:39:12 | 01:21:15 | 01:57:55 | |||
1312 | KOSMALA Tomasz | 1483 | Open Masters Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:47:16 | 01:42:07 | 02:36:06 | |||
1313 | NOWAK Aleksandra | 1915 | UNIT37 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:32:30 | 03:21:09 | 04:42:36 | ||
1314 | NOWAK Natalia | 1916 | UNIT37 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:32:32 | 03:24:48 | 04:42:42 | ||
1315 | PLUCHA Grzegorz | 2082 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:13:04 | 02:23:25 | 03:24:08 | |||
1316 | RUDNICKI Jakub | 2087 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:51:50 | 02:04:26 | 02:52:08 | |||
1317 | SĘKOWSKI Jan | 2322 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 01:02:12 | 02:28:27 | 03:29:03 | |||
1318 | JANICKI Grzegorz | 2423 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 01:10:58 | 02:34:13 | 03:39:21 | |||
1319 | PISULA Anna | 1350 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:07 | 01:49:23 | 02:38:14 | ||
1320 | MIŠÁK Vojtěch | 2470 | Open Masters Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 01:04:52 | 02:30:16 | 03:34:19 | |||
1321 | POPIK Szymon | 1456 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:03:23 | 02:22:58 | 03:32:41 | ||
1322 | Mariusfreestyle | 1457 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:43:17 | 01:44:07 | 02:36:14 | |||
1323 | BAŃKA Bartłomiej | 1458 | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 00:38:08 | 01:24:09 | 02:04:18 | |||
1324 | KAŹMIERCZAK Daniel | 1591 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:05:38 | 02:18:50 | 03:19:49 | |||
1325 | MALISZ Paweł | 1715 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:24 | 02:45:36 | 03:46:41 | |||
1326 | MICHALSKI Bartłomiej | 1716 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:07 | 02:12:48 | 03:05:22 | |||
1327 | MICHNIK Damian | 1717 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:11 | 02:13:18 | 03:04:54 | |||
1328 | HAJDUK Krzysztof | 1940 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:59:59 | 02:11:28 | 03:05:29 | |||
1329 | SZYMANOWSKA Agnieszka | 2112 | Diagnostyka S.A. | Open Masters Kobiet | 11:40 | 00:00:00 | 01:09:45 | 02:16:05 | 03:16:59 | ||
1330 | JACHOWSKI Andrzej | 2137 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 00:48:36 | 01:41:21 | 02:30:23 | ||
1331 | VEČEŘA Jan | 2212 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:13:23 | 02:19:45 | 03:19:09 | |||
1332 | WIDUCH Ryszard | 2213 | Open Masters Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:07:34 | 02:24:04 | 03:29:20 | |||
1333 | MŁYNARCZAK Karolina | 2221 | „To siedzi w głowie” | Open Masters Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:01:55 | 02:22:35 | 03:14:51 | ||
1334 | SMOLIŃSKI Bartłomiej | 1790 | Mordercze pielmienoe | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:08:10 | 02:44:01 | 03:51:22 | ||
1335 | KARCZ Paweł | 1791 | Morsy z głową | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:22:47 | 04:00:22 | |||
1336 | GAŁECKI Igor | 1840 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:04:36 | 02:16:22 | 03:05:10 | |||
1337 | GAŁECKI Marcin | 1841 | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:01:50 | 02:05:27 | 02:58:44 | |||
1338 | WASIOŁKA Bartosz | 1866 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:10:50 | 02:43:07 | 03:35:50 | |||
1339 | SZCZEPAŃSKI Adam | 1992 | #teamFURIA | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:07:11 | 02:40:09 | 03:39:58 | ||
1340 | DOMAGALSKI Artur | 2016 | Latające walenie śmierci | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:00:37 | 02:26:37 | 03:19:01 | ||
1341 | JESKA Tomasz | 1130 | Dirty Sparrows | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:38:08 | 01:22:13 | 01:56:38 | ||
1342 | TYCZYNO Wojciech | 1252 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:36:12 | 01:16:04 | 01:48:41 | ||
1343 | HELUSZKA Jakub | 1556 | Pachoły | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:05:49 | 02:37:35 | 03:34:34 | ||
1344 | WOJTYNOWSKI Oskar | 1557 | Pozdrogeddon | Open Mężczyzn | 10:40 | 00:00:00 | 01:14:59 | 02:19:24 | 03:16:20 | ||
1345 | BAŁA Maciej | 1558 | Prymus Team | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:32:04 | 03:06:42 | 04:25:46 | ||
1346 | PTAK Marcin | 1640 | Błotem nas nie wezmą | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:00:40 | 02:23:41 | 03:22:04 | ||
1347 | CZAJA Łukasz | 1665 | Turbo Mietki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:29 | 02:37:11 | 03:35:33 | ||
1348 | PORĘBSKI Robert | 1666 | Turbo Mietki | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:30 | 02:37:12 | 03:35:32 | ||
1349 | TASARZ Kamil | 1742 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:51:26 | 01:53:16 | 02:38:36 | |||
1350 | NESTOROWICZ Grzegorz | 1766 | Activity Sport Elbląg | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:16:16 | 02:51:02 | 03:57:55 | ||
1351 | KRÓL Klaudia | 1767 | BASTION | Open Kobiet | 11:10 | 00:00:00 | 01:24:50 | 02:50:28 | 04:09:46 | ||
1352 | CZERNIK Artur | 1815 | STC | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 01:23:35 | 02:40:21 | 03:50:48 | ||
1353 | WALICHNOWSKI Konrad | 1865 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | 00:57:29 | 02:25:52 | 03:21:19 | |||
1354 | KANIK Tomasz | 1889 | Młode Konie | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:12:52 | 02:40:27 | 03:50:06 | ||
1355 | KASZA Kacper | 1890 | Młode Konie | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:13:59 | 02:40:34 | 03:50:39 | ||
1356 | WOJEWODA Grzegorz | 1891 | Młode Konie | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:13:40 | 02:40:28 | 03:50:05 | ||
1357 | HARETSKI Aleksander | 1942 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:43:25 | 01:38:46 | 02:17:34 | |||
1358 | NIEWIŃSKA Sylwia | 1967 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:14:04 | 02:46:45 | 03:50:16 | |||
1359 | PODLEŚNY Michał | 2040 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:01:36 | 02:07:03 | 03:04:08 | ||
1360 | GROBORZ Beata | 2247 | Klono Team | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:11:20 | 02:22:25 | 03:21:03 | ||
1361 | ILAVSKÝ Roman | 2294 | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:52:15 | 01:53:40 | 02:41:12 | |||
1362 | JAGODZKI Paweł | 2295 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:56:05 | 01:56:36 | 02:39:08 | |||
1363 | JARUS-KORALEWSKA Anna | 2296 | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:06:47 | 02:38:47 | 03:41:33 | |||
1364 | GOLAŃSKI Piotr | 2346 | MaJuBa | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:00:53 | 02:28:25 | 03:26:12 | ||
1365 | KOZIOŁ Konrad | 2347 | MaJuBa | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:00:48 | 02:28:24 | 03:26:09 | ||
1366 | KARWASZ Kacper | 2371 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:03:32 | 02:05:53 | 03:00:26 | |||
1367 | KARWASZ Krzysztof | 2372 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:05:57 | 02:19:06 | 03:18:45 | |||
1368 | OGIŃSKI Artur | 2438 | Open Mężczyzn | 12:10 | 00:00:00 | 00:54:39 | 01:48:45 | 02:45:11 | |||
1369 | PASZKOWSKI Przemysław | 2188 | Open Mężczyzn | 11:40 | 00:00:00 | 01:06:48 | 02:21:55 | 03:21:22 | |||
1370 | KRZYSTYNIAK Robert | 1153 | Gorący Potok Team | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:18 | 00:29:04 | 01:01:09 | 01:28:37 | ||
1371 | GAJDUSZEWSKA Patrycja | 1641 | BRYGIERY | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:25 | 01:15:54 | 02:45:58 | 03:49:15 | ||
1372 | BUCZYNSKI Dariusz | 1269 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:09:04 | 00:49:50 | 01:48:41 | 02:32:54 | |||
1373 | WIECZOREK Mateusz | 1373 | xRunners | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:11:49 | 00:42:09 | 01:28:38 | 02:09:16 | ||
1374 | 1808 | 01:22:07 | 01:06:52 | 02:04:18 | 02:55:55 | ||||||
1375 | 2471 | 01:57:51 | 01:24:18 | 02:56:40 | 04:18:10 | ||||||
Niesklasyfikowani | |||||||||||
ŁANOCHA Michał | 1913 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 11:20 | DNF | 01:27:06 DNF | DNF | DNF | |||
NIDECKI Grzegorz | 1914 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | DNF | 01:27:20 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 1377 wynik(ów)