Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-09-25 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 1 km |
Zgłoszonych : | 48 |
Wystartowało : | 44 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 44 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | ELITE 6-8 lat dziewczynki | ELITE 9-11 lat dziewczynki | ELITE 6-8 lat chłopcy | ELITE 9-11 lat chłopcy
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Moment startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JASIOŁEK Natalia | 69 | ELITE 6-8 lat dziewczynki | 2022-09-25 13:37:17 | |||
2 | CZEMERYŃSKA Laura | 68 | ELITE 6-8 lat dziewczynki | 2022-09-25 13:37:45 | |||
3 | ADAMCZYK Alicja | 67 | ELITE 6-8 lat dziewczynki | 2022-09-25 13:38:13 | |||
4 | DOBRZAŃSKA Milena | 1 | ELITE 6-8 lat dziewczynki | 2022-09-25 13:38:49 | |||
5 | DYBOWSKA Weronika | 2 | ELITE 6-8 lat dziewczynki | 2022-09-25 13:39:23 | |||
6 | STEFANIAK Bernard | 64 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 2022-09-25 13:51:58 | |||
7 | KUROWSKI Mikołaj | 75 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 2022-09-25 13:52:26 | |||
8 | OLBRYŚ Gustaw | 8 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 2022-09-25 13:52:50 | |||
9 | JÓZEFOWSKI Tymoteusz | 6 | Pustaki | ELITE 6-8 lat chłopcy | 2022-09-25 13:53:16 | ||
10 | DRYJA Alan | 74 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 2022-09-25 13:53:48 | |||
11 | ANTONIAK Wojciech | 5 | Obstacle Center Team | ELITE 6-8 lat chłopcy | 2022-09-25 13:54:15 | ||
12 | PRUSAK Tymon | 4 | Gorący Potok Team | ELITE 6-8 lat chłopcy | 2022-09-25 13:54:52 | ||
13 | FRANCZYK Gabriel | 3 | Dragon Runners | ELITE 6-8 lat chłopcy | 2022-09-25 13:55:26 | ||
14 | KORZENNY Marcel | 7 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 2022-09-25 13:55:44 | |||
15 | KUCIEL Jakub | 63 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 2022-09-25 13:56:15 | |||
16 | MIESZCZAK Aleksandra | 9 | DENISTEAM | ELITE 9-11 lat dziewczynki | 2022-09-25 14:07:57 | ||
17 | JUSZKIEWICZ Hania | 12 | SWG Gostyń, Młode orły | ELITE 9-11 lat dziewczynki | 2022-09-25 14:08:27 | ||
18 | MARKOWSKA Nadia | 16 | ELITE 9-11 lat dziewczynki | 2022-09-25 14:09:02 | |||
19 | ADAMKIEWICZ Lena Alicja | 13 | ELITE 9-11 lat dziewczynki | 2022-09-25 14:09:35 | |||
20 | GOŚCINIAK Oliwia | 15 | ELITE 9-11 lat dziewczynki | 2022-09-25 14:10:02 | |||
21 | ANTONIAK Alicja | 11 | Obstacle Center Team | ELITE 9-11 lat dziewczynki | 2022-09-25 14:10:32 | ||
22 | RONGIERS Amelia | 18 | ELITE 9-11 lat dziewczynki | 2022-09-25 14:10:57 | |||
23 | SAVANOVICH Maria | 19 | ELITE 9-11 lat dziewczynki | 2022-09-25 14:11:25 | |||
24 | ALCER Elena | 14 | ELITE 9-11 lat dziewczynki | 2022-09-25 14:11:49 | |||
25 | MUSZAŁ Maja | 17 | ELITE 9-11 lat dziewczynki | 2022-09-25 14:12:20 | |||
26 | MIŁOŚ Iza | 71 | ELITE 9-11 lat dziewczynki | 2022-09-25 14:12:53 | |||
27 | BAGDZIŃSKA Zuzanna | 10 | MOVE. TEAM | ELITE 9-11 lat dziewczynki | 2022-09-25 14:13:20 | ||
28 | STEFANIAK Borys | 65 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 2022-09-25 14:28:38 | |||
29 | KUŚNIERSKI Jakub | 70 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 2022-09-25 14:29:07 | |||
30 | SIKORA Bartosz | 24 | SIKOR TEAM OPOLE | ELITE 9-11 lat chłopcy | 2022-09-25 14:29:33 | ||
31 | BERNAT Filip | 31 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 2022-09-25 14:29:57 | |||
32 | JABŁOŃSKI Dominik | 20 | Active Flow | ELITE 9-11 lat chłopcy | 2022-09-25 14:30:21 | ||
33 | TOBOR Andrzej | 32 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 2022-09-25 14:30:56 | |||
34 | KALINOWSKI Wiktor | 27 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 2022-09-25 14:31:27 | |||
35 | PRUSAK Nikodem | 23 | Gorący Potok Team | ELITE 9-11 lat chłopcy | 2022-09-25 14:32:00 | ||
36 | KORZENNY Igor | 28 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 2022-09-25 14:32:24 | |||
37 | DOBRZAŃSKI Krzysztof | 26 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 2022-09-25 14:32:54 | |||
38 | ZIELIŃSKI Adrian | 33 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 2022-09-25 14:33:42 | |||
39 | KANIA Maciej | 72 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 2022-09-25 14:34:01 | |||
40 | KOZŁOWSKI Kacper | 29 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 2022-09-25 14:34:24 | |||
41 | KOŁPA Franciszek | 25 | UNIT37 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 2022-09-25 14:34:51 | ||
42 | JATCZAK Olaf | 30 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 2022-09-25 14:35:12 | |||
43 | KUŚ Nikodem | 21 | BeFit24Team | ELITE 9-11 lat chłopcy | 2022-09-25 14:35:42 | ||
44 | CHOJECKI Sebastian | 73 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 2022-09-25 14:36:01 |
Znaleziono 44 wynik(ów)