RUNMAGEDDON KIDS ELITE
Runmageddon Gdynia Kolibki
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2022-06-12
Miejsce : Gdynia
Dystans : 1 km
Zgłoszonych : 74
Wystartowało : 70
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 70
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaMoment startuCzas
netto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KRĘGIELSKI Filip 60ELITE 9-11 lat chłopcy1M 1niedziela, 15:152022-06-12 15:16:5900:08:49.05 8:496,8
2MIŁOŚ Iza 28Active FlowELITE 9-11 lat dziewczynki1K 1niedziela, 15:002022-06-12 14:59:3100:09:14.20+00:00:259:146,5
3BURDEŃSKA Alicja 26Active FlowELITE 9-11 lat dziewczynki2K 2niedziela, 15:002022-06-12 14:59:0000:09:21.10+00:00:329:216,4
4KWAPISZ Antonina 37ELITE 9-11 lat dziewczynki3K 3niedziela, 15:002022-06-12 15:01:3900:09:23.90+00:00:349:236,4
5GAŁUSZYŃSKA Nina 25Active FlowELITE 9-11 lat dziewczynki4K 4niedziela, 15:002022-06-12 14:58:4500:09:26.00+00:00:369:266,4
6DYBOWSKA Weronika 36ELITE 9-11 lat dziewczynki5K 5niedziela, 15:002022-06-12 15:01:2500:09:26.85+00:00:379:266,4
7TESKA Martyna 29Active FlowELITE 9-11 lat dziewczynki6K 6niedziela, 15:002022-06-12 14:59:4400:09:35.65+00:00:469:356,3
8ZIELIŃSKI Jakub 71ELITE 9-11 lat chłopcy2M 2niedziela, 15:152022-06-12 15:20:2600:09:35.85+00:00:469:356,3
9MUSZAŁ Maja 41ELITE 9-11 lat dziewczynki7K 7niedziela, 15:002022-06-12 15:03:0800:09:42.80+00:00:539:426,2
10GRZEGORZYCA Franciszek 56ELITE 9-11 lat chłopcy3M 3niedziela, 15:152022-06-12 15:15:2300:09:52.65+00:01:039:526,1
11MAJEWSKA Konstancja 27Active FlowELITE 9-11 lat dziewczynki8K 8niedziela, 15:002022-06-12 14:59:1700:10:02.45+00:01:1310:026,0
12BAGDZIŃSKA Zuzanna 31MOVE. TEAMELITE 9-11 lat dziewczynki9K 9niedziela, 15:002022-06-12 15:00:1700:10:29.85+00:01:4010:295,7
13BACHURA Błażej 55ELITE 9-11 lat chłopcy4M 4niedziela, 15:152022-06-12 15:14:5400:10:35.15+00:01:4610:355,7
14WANAGOS Julia 45ELITE 9-11 lat dziewczynki10K 10niedziela, 15:002022-06-12 15:04:2300:10:45.80+00:01:5610:455,6
15ANTONIAK Wojciech 11Obstacle Center TeamELITE 6-8 lat chłopcy1M 5niedziela, 14:452022-06-12 14:43:3600:10:48.90+00:01:5910:485,6
16ZALEJASZ Rozalia 3xRunnersELITE 6-8 lat dziewczynki1K 11niedziela, 14:302022-06-12 14:27:1400:10:51.75+00:02:0210:515,5
17GRABOWSKI Kacper 47Active FlowELITE 9-11 lat chłopcy5M 6niedziela, 15:152022-06-12 15:12:5500:11:01.10+00:02:1211:015,4
18MIŁOŚ Michał 10Active FlowELITE 6-8 lat chłopcy2M 7niedziela, 14:452022-06-12 14:43:1100:11:15.95+00:02:2611:155,3
19ZIELIŃSKI Kornel 72ELITE 9-11 lat chłopcy6M 8niedziela, 15:152022-06-12 15:20:4400:11:18.75+00:02:2911:185,3
20ZYDOREK Bartłomiej 73ELITE 9-11 lat chłopcy7M 9niedziela, 15:152022-06-12 15:21:0000:11:31.60+00:02:4211:315,2
21ZIELIŃSKI Adrian 24ELITE 6-8 lat chłopcy3M 10niedziela, 14:452022-06-12 14:47:5900:11:33.20+00:02:4411:335,2
22KOZAKIEWICZ Miłosz 48Active FlowELITE 9-11 lat chłopcy8M 11niedziela, 15:152022-06-12 15:13:1800:11:41.10+00:02:5211:415,1
23ANTONIAK Alicja 32Obstacle Center TeamELITE 9-11 lat dziewczynki11K 12niedziela, 15:002022-06-12 15:00:3700:11:47.80+00:02:5811:475,1
24MIOTKE Kornelia 2Active FlowELITE 6-8 lat dziewczynki2K 13niedziela, 14:302022-06-12 14:27:0500:11:53.35+00:03:0411:535,0
25JABŁOŃSKI Dominik 50Active FlowELITE 9-11 lat chłopcy9M 12niedziela, 15:152022-06-12 15:13:4600:11:54.55+00:03:0511:545,0
26MIŁOŚ Karol 49Active FlowELITE 9-11 lat chłopcy10M 13niedziela, 15:152022-06-12 15:13:3200:11:54.80+00:03:0511:545,0
27JUSZKIEWICZ Hania 4ELITE 9-11 lat dziewczynki12K 14niedziela, 15:002022-06-12 15:02:1700:12:00.90+00:03:1112:005,0
28SENGER Antoni 65ELITE 9-11 lat chłopcy11M 14niedziela, 15:152022-06-12 15:18:3300:12:04.75+00:03:1512:045,0
29KOŁPA Franciszek 16ELITE 6-8 lat chłopcy4M 15niedziela, 14:452022-06-12 14:45:2200:12:09.70+00:03:2012:094,9
30WOLAŃSKA Lena 7ELITE 6-8 lat dziewczynki3K 15niedziela, 14:302022-06-12 14:27:4200:12:24.85+00:03:3512:244,8
31MARKOWSKA Nadia 40ELITE 9-11 lat dziewczynki13K 16niedziela, 15:002022-06-12 15:02:5100:12:29.35+00:03:4012:294,8
32PLEBANEK Oliwia 43ELITE 9-11 lat dziewczynki14K 17niedziela, 15:002022-06-12 15:03:4100:12:43.60+00:03:5412:434,7
33OLBRYŚ Gustaw 21ELITE 6-8 lat chłopcy5M 16niedziela, 14:452022-06-12 14:47:0300:12:44.80+00:03:5512:444,7
34ZIÓŁEK Jagoda 8ELITE 6-8 lat dziewczynki4K 18niedziela, 14:302022-06-12 14:27:5200:13:28.95+00:04:3913:284,5
35GORSIAK Gabriela 38ELITE 9-11 lat dziewczynki15K 19niedziela, 15:002022-06-12 15:01:5900:13:44.45+00:04:5513:444,4
36TOBOR Ignacy 68ELITE 9-11 lat chłopcy12M 17niedziela, 15:152022-06-12 15:19:3900:14:33.55+00:05:4414:334,1
37TOBOR Andrzej 69ELITE 9-11 lat chłopcy13M 18niedziela, 15:152022-06-12 15:19:5500:14:47.65+00:05:5814:474,1
38MORA Liwia 30Carbon Silesia SportELITE 9-11 lat dziewczynki16K 20niedziela, 15:002022-06-12 15:00:0300:15:14.55+00:06:2515:143,9
39ADAMKIEWICZ Lena Alicja 33ELITE 9-11 lat dziewczynki17K 21niedziela, 15:002022-06-12 15:00:5200:15:29.85+00:06:4015:293,9
40SOLECKI Filip 22ELITE 6-8 lat chłopcy6M 19niedziela, 14:452022-06-12 14:47:1900:16:07.00+00:07:1716:073,7
41BERNAT Filip 67ELITE 9-11 lat chłopcy14M 20niedziela, 15:152022-06-12 15:19:1000:16:38.30+00:07:4916:383,6
42KALINOWSKI Wiktor 15ELITE 6-8 lat chłopcy7M 21niedziela, 14:452022-06-12 14:45:0200:17:12.50+00:08:2317:123,5
43ZALEJASZ Mieszko 12xRunnersELITE 6-8 lat chłopcy8M 22niedziela, 14:452022-06-12 14:44:0000:17:38.55+00:08:4917:383,4
44LEWIŃSKI Franciszek 62ELITE 9-11 lat chłopcy15M 23niedziela, 15:152022-06-12 15:17:4100:18:04.45+00:09:1518:043,3
45ROZALEWSKA Julia 39ELITE 9-11 lat dziewczynki18K 22niedziela, 15:002022-06-12 15:02:3600:19:01.30+00:10:1219:013,2
46ANTOSIK Sebastian 52ELITE 9-11 lat chłopcy16M 24niedziela, 15:152022-06-12 15:14:2300:19:05.45+00:10:1619:053,1
47KOZIEJ Sławomir 58ELITE 9-11 lat chłopcy17M 25niedziela, 15:152022-06-12 15:16:0200:19:05.75+00:10:1619:053,1
48KOZIEJ Dariusz 17ELITE 6-8 lat chłopcy9M 26niedziela, 14:452022-06-12 14:45:4100:19:20.05+00:10:3119:203,1
49MARCINKOWSKI Błażej 19ELITE 6-8 lat chłopcy10M 27niedziela, 14:452022-06-12 14:46:2800:19:39.35+00:10:5019:393,1
50SZCZOT Jan 66ELITE 9-11 lat chłopcy18M 28niedziela, 15:152022-06-12 15:18:5400:19:41.00+00:10:5119:413,0
51ANTOSIK Adrian 51ELITE 9-11 lat chłopcy19M 29niedziela, 15:152022-06-12 15:14:0200:20:03.15+00:11:1420:033,0
52GAŁUSZYŃSKA Maja 1Active FlowELITE 6-8 lat dziewczynki5K 23niedziela, 14:302022-06-12 14:26:5700:20:09.10+00:11:2020:093,0
53KUCZBORSKI Kacper 18ELITE 6-8 lat chłopcy11M 30niedziela, 14:452022-06-12 14:46:0400:20:52.40+00:12:0320:522,9
54PIŁAT Kornelia 42ELITE 9-11 lat dziewczynki19K 24niedziela, 15:002022-06-12 15:03:2200:21:09.80+00:12:2021:092,8
55ZIÓŁEK Ada 9ELITE 6-8 lat dziewczynki6K 25niedziela, 14:302022-06-12 14:28:0500:21:14.80+00:12:2521:142,8
56TACZAŁA Oskar 13ELITE 6-8 lat chłopcy12M 31niedziela, 14:452022-06-12 14:44:2700:23:04.40+00:14:1523:042,6
57CHMIEL Weronika 35ELITE 9-11 lat dziewczynki20K 26niedziela, 15:002022-06-12 15:01:0600:23:17.10+00:14:2823:172,6
58GAJEK Szymon 74ELITE 9-11 lat chłopcy20M 32niedziela, 15:152022-06-12 15:15:1000:24:30.05+00:15:4124:302,4
59WANAGOS Tymon 23ELITE 6-8 lat chłopcy13M 33niedziela, 14:452022-06-12 14:47:4200:25:07.70+00:16:1825:072,4
60JATCZAK Olaf 61ELITE 9-11 lat chłopcy21M 34niedziela, 15:152022-06-12 15:17:1400:25:13.65+00:16:2425:132,4
61WISTUBA Mikołaj 70ELITE 9-11 lat chłopcy22M 35niedziela, 15:152022-06-12 15:20:1000:26:01.70+00:17:1226:012,3
62KAMIŃSKA Klara 5ELITE 6-8 lat dziewczynki7K 27niedziela, 14:302022-06-12 14:27:2800:28:17.50+00:19:2828:172,1
63PIONK Mikołaj 20ELITE 6-8 lat chłopcy14M 36niedziela, 14:452022-06-12 14:46:4300:31:02.45+00:22:1331:021,9
64WOLAŃSKA Julia 46ELITE 9-11 lat dziewczynki21K 28niedziela, 15:002022-06-12 15:04:4000:31:09.55+00:22:2031:091,9
65RUCIŃSKA Małgorzata 44ELITE 9-11 lat dziewczynki22K 29niedziela, 15:002022-06-12 15:03:5900:32:08.50+00:23:1932:081,9
66ROZALEWSKI Oskar 59ELITE 9-11 lat chłopcy23M 37niedziela, 15:152022-06-12 15:16:3000:42:12.05+00:33:2342:121,4
67GORSIAK Natan 14ELITE 6-8 lat chłopcy15M 38niedziela, 14:452022-06-12 14:44:4600:42:41.15+00:33:5242:411,4
68POLKOWSKI Nikodem 63ELITE 9-11 lat chłopcy24M 39niedziela, 15:152022-06-12 15:17:5800:45:48.00+00:36:5845:481,3
69JĘDRASZCZYK Ignacy 57ELITE 9-11 lat chłopcy25M 40niedziela, 15:152022-06-12 15:15:4500:55:05.45+00:46:1655:051,1
70RUCIŃSKI Mikołaj 64ELITE 9-11 lat chłopcy26M 41niedziela, 15:152022-06-12 15:18:1800:56:30.40+00:47:4156:301,1
Znaleziono 70 wynik(ów)