RUNMAGEDDON REKRUT LESKO
FINAŁ LIGI RUNMAGEDDONU LESKO
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-10-16
Miejsce : LESKO
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 575
Wystartowało : 546
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 544
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1LIPA Piotr 270OCR Team DębicaOpen Mężczyzn6M 4011:0000:00:0000:50:17.7500:50:17.75 8:227,2
2HUK Mateusz 265Mordercze pielmienoeOpen Mężczyzn16M 7011:0000:00:0000:57:24.7000:57:24.70+00:07:069:346,3
3KARLIK Paweł 253Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn18M 7511:0000:00:0000:58:34.7500:58:34.75+00:08:179:456,1
4KALITA Patrik 303Open Mężczyzn21M 8011:0000:00:0000:59:14.9000:59:14.90+00:08:579:526,1
5FURGAŁA Piotr 294Open Masters Mężczyzn8M 8111:0000:00:0000:59:15.0500:59:15.05+00:08:579:526,1
6KMIECIK Łukasz 305Open Mężczyzn25M 8611:0000:00:0001:00:57.0501:00:57.05+00:10:3910:095,9
7KRASOŃ Marcin 309Open Mężczyzn31M 9211:0000:00:0001:02:28.2501:02:28.25+00:12:1010:245,8
8RAŹNIEWSKI Krystian 169KacperkiOpen Mężczyzn40M 10511:0000:00:0001:04:56.6501:04:56.65+00:14:3810:495,5
9MIĘSOWICZ Mirosław 167Husaria Race Team Open Mężczyzn43M 10811:0000:00:0001:06:33.5001:06:33.50+00:16:1511:055,4
10KANIECKI Paweł 249Blok B PrzemyślOpen Masters Mężczyzn13M 11211:0000:00:0001:07:05.2001:07:05.20+00:16:4711:105,4
11PIĘTA Krzysiek 135Open Mężczyzn49M 11811:0000:00:0001:08:34.0501:08:34.05+00:18:1611:255,3
12BAZAN Marek 123Open Mężczyzn50M 11911:0000:00:0001:09:02.0001:09:02.00+00:18:4411:305,2
13KRENT Karol 310Open Mężczyzn52M 12311:0000:00:0001:09:58.5501:09:58.55+00:19:4011:395,1
14ŚMIERCIAK Łukasz 324Open Mężczyzn58M 13111:0000:00:0001:11:40.0001:11:40.00+00:21:2211:565,0
15KULPIŃSKI Bartosz 250Blok B PrzemyślOpen Mężczyzn60M 13311:0000:00:0001:12:18.0001:12:18.00+00:22:0012:035,0
16OSTROWSKI Adrian 314Open Mężczyzn64M 13811:0000:00:0001:13:14.6501:13:14.65+00:22:5612:124,9
17SŁOWIK Marcin 323Open Mężczyzn69M 14311:0000:00:0001:14:51.1501:14:51.15+00:24:3312:284,8
18KOWALSKI Bartłomiej 308Open Masters Mężczyzn18M 14411:0000:00:0001:14:58.6501:14:58.65+00:24:4012:294,8
19JACZEWSKI Damian 300Open Mężczyzn74M 14911:0000:00:0001:15:53.8501:15:53.85+00:25:3612:384,7
20KĄKOL Piotrek 302Open Mężczyzn80M 15811:0000:00:0001:19:26.4001:19:26.40+00:29:0813:144,5
21TARNOWSKI Paweł 328Open Masters Mężczyzn22M 15911:0000:00:0001:19:45.7001:19:45.70+00:29:2713:174,5
22SZCZYTOWSKI Rafał 257Dwunastka i PrzyjacieleOpen Masters Mężczyzn23M 16311:0000:00:0001:20:17.5001:20:17.50+00:29:5913:224,5
23MISIEWICZ Paweł 134Open Masters Mężczyzn24M 16511:0000:00:0001:20:33.2501:20:33.25+00:30:1513:254,5
24TOKARCZYK Hubert 103Open Masters Mężczyzn25M 16611:0000:00:0001:20:40.2001:20:40.20+00:30:2213:264,5
25MISINIEC Sarah 273Runmageddonowe Świry Open Kobiet6K 2011:0000:00:0001:21:16.0501:21:16.05+00:30:5813:324,4
26KOWALIK Damian 307Open Mężczyzn88M 17311:0000:00:0001:21:23.4001:21:23.40+00:31:0513:334,4
27KICZOROWSKI Rafał 304Open Mężczyzn94M 17911:0000:00:0001:23:08.9001:23:08.90+00:32:5113:514,3
28NERS Wiktor 313Open Mężczyzn95M 18011:0000:00:0001:23:13.5501:23:13.55+00:32:5513:524,3
29CECUŁA Daniel 289Open Mężczyzn99M 18711:0000:00:0001:24:07.8501:24:07.85+00:33:5014:014,3
30BŁĄD Wojciech 287Open Mężczyzn107M 19511:0000:00:0001:26:06.9001:26:06.90+00:35:4914:214,2
31GROCHOWSKI Michał 295Open Mężczyzn112M 20411:0000:00:0001:27:22.3001:27:22.30+00:37:0414:334,1
32JAMRÓZ Kamil 264Lubię Burpees’yOpen Mężczyzn115M 20811:0000:00:0001:27:49.5501:27:49.55+00:37:3114:384,1
33ŚLIWA Kamil 322Open Mężczyzn119M 21211:0000:00:0001:28:45.8001:28:45.80+00:38:2814:474,1
34KUCHYT Konrad 312Open Mężczyzn120M 21311:0000:00:0001:28:48.7001:28:48.70+00:38:3014:484,1
35SZYPUŁA Konrad 327Open Mężczyzn121M 21411:0000:00:0001:28:49.4001:28:49.40+00:38:3114:484,1
36CZAJA Magdalena 290Open Kobiet15K 3211:0000:00:0001:29:10.6501:29:10.65+00:38:5214:514,0
37SAWICKA - WERS Urszula 274SAR-BSR KOŁOBRZEGOpen Kobiet16K 3311:0000:00:0001:29:11.0501:29:11.05+00:38:5314:514,0
38KWIETNIEWSKI Krystian 281Strzyżowski Klub Sportowy MK Team DojoOpen Mężczyzn125M 21911:0000:00:0001:29:35.2001:29:35.20+00:39:1714:554,0
39RYBAK Remigiusz 252BOOT CAMP POLSKAOpen Mężczyzn128M 22211:0000:00:0001:29:59.7501:29:59.75+00:39:4214:594,0
40RYBAK Tomasz 320Open Mężczyzn135M 23211:0000:00:0001:31:28.0501:31:28.05+00:41:1015:143,9
41KOPYCIŃSKI Miłosz 280Strzyżowski Klub Sportowy MK Team DojoOpen Mężczyzn136M 23311:0000:00:0001:31:29.7501:31:29.75+00:41:1215:143,9
42PASZEK Sławomir 282Strzyżowski Klub Sportowy MK Team DojoOpen Masters Mężczyzn40M 23411:0000:00:0001:31:32.6001:31:32.60+00:41:1415:153,9
43FLAGA Łukasz 275Strzyżowski Klub Sportowy MK Team DojoOpen Mężczyzn142M 24011:0000:00:0001:32:12.0501:32:12.05+00:41:5415:223,9
44HAFTEK Piotr 297Open Masters Mężczyzn41M 24311:0000:00:0001:32:33.7501:32:33.75+00:42:1615:253,9
45GNATEK Dominik 276Strzyżowski Klub Sportowy MK Team DojoOpen Mężczyzn146M 24511:0000:00:0001:32:41.8501:32:41.85+00:42:2415:263,9
46ŻURAWSKI Adam 283Strzyżowski Klub Sportowy MK Team DojoOpen Mężczyzn148M 24711:0000:00:0001:33:09.5501:33:09.55+00:42:5115:313,9
47LIPIEC Kinga 272POWER TRAININGOpen Kobiet31K 5011:0000:00:0001:33:13.1001:33:13.10+00:42:5515:323,9
48DOMAŃSKI Karol 271POWER TRAININGOpen Mężczyzn149M 24811:0000:00:0001:33:13.5001:33:13.50+00:42:5515:323,9
49HAWROT Łukasz 278Strzyżowski Klub Sportowy MK Team DojoOpen Mężczyzn150M 24911:0000:00:0001:33:14.7001:33:14.70+00:42:5615:323,9
50JAKUBOWICZ Marta 108Strzyżowski Klub Sportowy MK Team DojoOpen Masters Kobiet3K 5111:0000:00:0001:33:16.0001:33:16.00+00:42:5815:323,9
51KOŚMIŃSKI Paweł 306Open Mężczyzn151M 25011:0000:00:0001:33:30.1501:33:30.15+00:43:1215:353,9
52HAFTEK Patryk 296Open Mężczyzn152M 25111:0000:00:0001:33:43.5501:33:43.55+00:43:2515:373,8
53SADKOWSKA Anna 321Open Kobiet33K 5411:0000:00:0001:34:14.4501:34:14.45+00:43:5615:423,8
54GRYNDZIA Adrianna 277Strzyżowski Klub Sportowy MK Team DojoOpen Kobiet34K 5511:0000:00:0001:34:16.2001:34:16.20+00:43:5815:423,8
55KOCUREK Mariusz 279Strzyżowski Klub Sportowy MK Team DojoOpen Masters Mężczyzn43M 25611:0000:00:0001:34:16.9001:34:16.90+00:43:5915:423,8
56DEPTA Grzegorz 291Open Masters Mężczyzn45M 26411:0000:00:0001:34:32.4501:34:32.45+00:44:1415:453,8
57HOŁOWATY Renata 298Open Kobiet42K 6411:0000:00:0001:36:26.4001:36:26.40+00:46:0816:043,7
58PADO Michał 247Bieszczadzka Wataha MTBOpen Mężczyzn172M 27711:0000:00:0001:36:26.7001:36:26.70+00:46:0816:043,7
59NESTOROWICZ Maksymilian 246Bieszczadzka Wataha MTBOpen Mężczyzn173M 27811:0000:00:0001:36:26.8501:36:26.85+00:46:0916:043,7
60DOŁŻYCKI Paweł 292Open Mężczyzn174M 27911:0000:00:0001:36:27.3501:36:27.35+00:46:0916:043,7
61POSŁUSZNY Wojciech 317Open Mężczyzn186M 29411:0000:00:0001:39:29.5501:39:29.55+00:49:1116:343,6
62RUCZAK Witold 251Blok B PrzemyślOpen Masters Mężczyzn61M 34311:0000:00:0001:50:13.4501:50:13.45+00:59:5518:223,3
62PRENETA Piotr 319Open Masters Mężczyzn61M 34311:0000:00:0001:50:13.4501:50:13.45+00:59:5518:223,3
64KANIECKA Beata 248Blok B PrzemyślOpen Masters Kobiet15K 11411:0000:00:0001:50:13.6501:50:13.65+00:59:5518:223,3
65TOMCZYK Radoslaw 329Open Mężczyzn238M 36411:0000:00:0001:59:03.7501:59:03.75+01:08:4619:503,0
66WIJAS Dominika 331Open Kobiet94K 13311:0000:00:0001:59:06.2001:59:06.20+01:08:4819:513,0
67POZNAŃSKI Jakub 318Open Mężczyzn239M 36511:0000:00:0001:59:06.3501:59:06.35+01:08:4819:513,0
68POMYKAŁA Paulina 284Wesołe LudkiOpen Kobiet96K 13511:0000:00:0002:00:34.0002:00:34.00+01:10:1620:053,0
69KUCHARSKA Barbara 311Open Kobiet97K 13611:0000:00:0002:00:34.7502:00:34.75+01:10:1720:053,0
70POMYKAŁA Grzegorz 127Wesołe LudkiOpen Mężczyzn245M 37111:0000:00:0002:01:36.3502:01:36.35+01:11:1820:163,0
71SIKORA Jarosław 102Open Mężczyzn246M 37211:0000:00:0002:03:15.2502:03:15.25+01:12:5720:322,9
72SIKORA Grzegorz 255Dwunastka i PrzyjacieleOpen Mężczyzn247M 37311:0000:00:0002:03:15.3502:03:15.35+01:12:5720:322,9
73SZCZYTOWSKI Paweł 256Dwunastka i PrzyjacieleOpen Mężczyzn248M 37411:0000:00:0002:03:15.9502:03:15.95+01:12:5820:322,9
74STELMACH-BŁAŻEWICZ Aneta 326Open Kobiet101K 14111:0000:00:0002:05:25.0502:05:25.05+01:15:0720:542,9
75BŁAŻEWICZ Piotr 288Open Mężczyzn251M 37711:0000:00:0002:05:25.2502:05:25.25+01:15:0720:542,9
76PAWLAK Urszula 316Open Masters Kobiet22K 14211:0000:00:0002:05:33.9502:05:33.95+01:15:1620:552,9
77PAWLAK Izabela 315Open Kobiet102K 14311:0000:00:0002:05:34.1502:05:34.15+01:15:1620:552,9
78JASKULSKI Konrad 301Open Mężczyzn252M 37811:0000:00:0002:05:34.2502:05:34.25+01:15:1620:552,9
79PILECKA Kamila 266MORDOR LeskoOpen Kobiet105K 14611:0000:00:0002:08:26.4002:08:26.40+01:18:0821:242,8
80TARNAWSKI Mateusz 269MORDOR LeskoOpen Mężczyzn257M 38311:0000:00:0002:08:27.0002:08:27.00+01:18:0921:242,8
81PORADA Ewa 267MORDOR LeskoOpen Kobiet106K 14711:0000:00:0002:10:15.1002:10:15.10+01:19:5721:422,8
82PORADA Tomasz 268MORDOR LeskoOpen Masters Mężczyzn69M 38411:0000:00:0002:10:15.7502:10:15.75+01:19:5821:422,8
83PONIEDZIAŁEK Piotr 263Każdy orze jak możeOpen Mężczyzn259M 38611:0000:00:0002:17:35.1002:17:35.10+01:27:1722:552,6
84KLIMEK Paulina 137Śląskie Misie Open Kobiet110K 15211:0000:00:0002:18:45.8502:18:45.85+01:28:2823:072,6
85STEFANIAK Maciej 325Open Mężczyzn260M 38711:0000:00:0002:18:46.1502:18:46.15+01:28:2823:072,6
86PONIEDZIAŁEK Henryk 261Każdy orze jak możeOpen Mężczyzn261M 38811:0000:00:0002:19:28.4502:19:28.45+01:29:1023:142,6
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
87FRYMUS Michalina 293Open Kobiet112K 15411:0000:00:0002:31:44.7502:31:44.75+01:41:2725:172,4
88PONIEDZIAŁEK Piotr 262Każdy orze jak możeOpen Masters Mężczyzn70M 38911:0000:00:00   
Znaleziono 88 wynik(ów)