RUNMAGEDDON REKRUT LESKO
FINAŁ LIGI RUNMAGEDDONU LESKO
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-10-16
Miejsce : LESKO
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 575
Wystartowało : 546
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 544
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas łączny
1STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKDawid Filusz
Artur Skrabel
Tomasz Flak
Arleta Wiśniewska
Malwina Trocha
01:01:46.15
01:13:31.75
01:15:12.25
01:15:42.10
01:23:47.95
06:09:58.000
2TB SESTAL TEAMBohdan Hvozdianchuk
Mateusz Hora
Justyna Ibrom-Jasińska
Damian Jasiński
Jarosław  Jasiński
00:54:09.10
01:19:50.90
01:20:18.35
01:23:26.75
01:24:47.85
06:22:30.000
3CUNA TEAMMateusz Probola
Tomasz Dudziński
Łukasz Bochenek
Adam Pokrywka
Ireneusz Pokrywka
01:07:54.15
01:16:47.40
01:16:47.90
01:26:04.75
01:26:53.15
06:34:25.000
4RUNMAGEDDONOWE ŚWIRYMikołaj Kamiński
Sarah Misiniec
Bartłomiej Szostek
Krzysztof Lew
Dawid Helwin
00:58:40.00
01:21:16.05
01:30:05.05
01:32:01.60
01:32:09.40
06:54:11.000
5KLONO TEAMTomasz Maroń
Artur Duszel
Adam Tomaszewicz
Jolanta Matusik
Radosław Redlin
00:55:18.85
01:29:02.90
01:29:29.50
01:34:11.45
01:35:55.90
07:03:55.000
6HUSARIA RACE TEAMMirosław Mięsowicz
Faustyna Pasterka
Damian Redek
Marcin  Kmiecik 
Justyna Kmiecik
01:06:33.50
01:20:52.65
01:25:28.05
01:39:43.05
01:39:43.45
07:12:19.000
7POWER TRAININGBartłomiej Moroń
Paweł Lipiec
Kinga Lipiec
Karol Domański
Aleksandra Struszkiewicz
00:49:57.15
01:10:08.65
01:33:13.10
01:33:13.50
02:27:05.90
07:33:36.000
8STRZYŻOWSKI KLUB SPORTOWY MK TEAM DOJOKrystian Kwietniewski
Miłosz Kopyciński
Sławomir Paszek
Łukasz Flaga
Dominik Gnatek
01:29:35.20
01:31:29.75
01:31:32.60
01:32:12.05
01:32:41.85
07:37:29.000
9ARASH RUSHDominik Wójcik
Łukasz Śmitek
Agnieszka Armatys
Szymon Rowicki
Kamil Rowicki
01:10:25.50
01:37:49.65
01:39:27.60
01:39:27.60
01:43:20.25
07:50:28.000
10STUDIO TRENINGOWE JASŁOMirek Czekański
Maria Gorgosz
Karolina Buś
Ewa Wyszatycka
Przemyslaw Dobosz
01:21:17.40
01:38:38.45
01:38:38.55
01:38:38.65
01:49:31.75
08:06:42.000
11BIESZCZADZKA HUSARIAMarek Kardasz
Weronika Wolf
Urszula Wałachowska
Piotr Banasiewicz
Maria Preisner
01:48:11.55
01:48:47.95
01:48:50.70
01:50:17.60
01:50:17.85
09:06:22.000
12#WOJOWNICYWÓDYKrzysiek Ulanowski
Dżordan Jaźwiecki
Julia Soszyńska
Sylwester Mocur
Wiktoria Kochanowicz
01:22:03.10
02:07:17.95
02:07:18.50
02:07:19.35
02:07:19.60
09:51:16.000
Znaleziono 12 wynik(ów)