RUNMAGEDDON REKRUT LESKO
FINAŁ LIGI RUNMAGEDDONU LESKO
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-10-16
Miejsce : LESKO
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 575
Wystartowało : 546
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 544
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu
   
1GŁYK Łukasz 1Carbon Silesia SportElite Mężczyzn10:0000:00:00
2KULAGA Peter 9Dragon RunnersElite Mężczyzn10:0000:00:00
3KURACH Stanisław 10DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn10:0000:00:00
4RESPONDEK Leszek 17Klono TeamElite Masters Mężczyzn10:0000:00:00
5HANUSIAK Leszek 18Koniu SquadElite Mężczyzn10:0000:00:00
6MIERZICKI Marcel 25POWER TRAININGElite Mężczyzn10:0000:00:00
7MISSALA Mateusz 26POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn10:0000:00:00
8POLUS Piotr Peter 27POWER TRAININGElite Mężczyzn10:0000:00:00
9BUDZISZ Krzysztof 37SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn10:0000:00:00
10MACIEJEWSKI Łukasz 43SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn10:0000:00:00
11OŚLIZŁO Tomasz 44SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn10:0000:00:00
12JUDEK Łukasz 51Elite Mężczyzn10:0000:00:00
13KŁYK Łukasz 52Elite Mężczyzn10:0000:00:00
14PŁACZEK Anna 59Carbon Silesia SportElite Kobiet10:2000:00:00
15RYŚ Marzena 66Koniu SquadElite Kobiet10:2000:00:00
16MISSALA Magdalena 71POWER TRAININGElite Kobiet10:2000:00:00
17GRALEC Dariusz 78I NEVER TURN BACKElite Masters Mężczyzn10:0000:00:00
18CHAIEB Sebastian 79Lemon TeamElite Mężczyzn10:0000:00:00
19ŻURAWIK Rafał 80Lemon TeamElite Mężczyzn10:0000:00:00
20PACIOREK Piotr 81Lemon TeamElite Mężczyzn10:0000:00:00
21SIKORA Jarosław 102Open Mężczyzn11:0000:00:00
22TOKARCZYK Hubert 103Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
23JAKUBOWICZ Marta 108Strzyżowski Klub Sportowy MK Team DojoOpen Masters Kobiet11:0000:00:00
24BAZAN Marek 123Open Mężczyzn11:0000:00:00
25POMYKAŁA Grzegorz 127Wesołe LudkiOpen Mężczyzn11:0000:00:00
26MISIEWICZ Paweł 134Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
27PIĘTA Krzysiek 135Open Mężczyzn11:0000:00:00
28HENDZEL Grzegorz 136Open Mężczyzn11:3000:00:00
29ZAHUTA Karol 141Open Mężczyzn11:1500:00:00
30KANIA Jakub 142Open Mężczyzn11:1500:00:00
31SOLIWODA Tomasz 151amatoryOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
32SCHMIDT Karolina 152BeFit24TeamOpen Kobiet10:4500:00:00
33WITKOWSKI Marek 154Biegowe Dziki OCROpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
34DĄBROWSKI Tomasz 156Carpathian RunnersOpen Mężczyzn10:4500:00:00
35DOMAGAŁA Dominik 164Gorący Potok TeamOpen Mężczyzn10:4500:00:00
36SŁABASZEWSKI Kamil 165HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn10:4500:00:00
37NIŹNIK Borys 172Koniu SquadOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
38DENYS Dariusz 173LibheratorzyOpen Mężczyzn10:4500:00:00
39WALCZAK Danuta 182Poznań Race TeamOpen Kobiet10:4500:00:00
40GOŁĄB Jarosław 183RookiesOpen Mężczyzn10:4500:00:00
41GRABARCZYK Marta 184RookiesOpen Masters Kobiet10:4500:00:00
42HEĆMAŃCZUK Katarzyna 185RookiesOpen Kobiet10:4500:00:00
43STOPYRA Patryk 196Wóda Koks Tajski BoksOpen Mężczyzn10:4500:00:00
44BARUD Krystian 197Open Mężczyzn10:4500:00:00
45BEREŚ Krystian 198Open Mężczyzn10:4500:00:00
46GZELA Nikodem 207Open Mężczyzn10:4500:00:00
47HERMA Piotr 208Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
48KRÓL Paulina 213Open Kobiet10:4500:00:00
49KUTERA Kacper 218Open Mężczyzn10:4500:00:00
50LENART Kamil 219Open Mężczyzn10:4500:00:00
51OLEJNIK Konrad 224Open Mężczyzn10:4500:00:00
52PROTASEWICZ Paulina 229Open Kobiet10:4500:00:00
53STEFANIAK Marek 233Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
54STEINKE Gabriel 234Open Mężczyzn10:4500:00:00
55WOJCIECH Wojciak 239Open Mężczyzn10:4500:00:00
56ZAPALA Aldona 244Open Kobiet10:4500:00:00
57ZIEMLIŃSKI Szymon 245Open Mężczyzn10:4500:00:00
58KARLIK Paweł 253Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn11:0000:00:00
59PONIEDZIAŁEK Piotr 262Każdy orze jak możeOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
60PORADA Ewa 267MORDOR LeskoOpen Kobiet11:0000:00:00
61PORADA Tomasz 268MORDOR LeskoOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
62GRYNDZIA Adrianna 277Strzyżowski Klub Sportowy MK Team DojoOpen Kobiet11:0000:00:00
63HAWROT Łukasz 278Strzyżowski Klub Sportowy MK Team DojoOpen Mężczyzn11:0000:00:00
64POMYKAŁA Paulina 284Wesołe LudkiOpen Kobiet11:0000:00:00
65DOŁŻYCKI Paweł 292Open Mężczyzn11:0000:00:00
66HAFTEK Patryk 296Open Mężczyzn11:0000:00:00
67HAFTEK Piotr 297Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
68KALITA Patrik 303Open Mężczyzn11:0000:00:00
69KICZOROWSKI Rafał 304Open Mężczyzn11:0000:00:00
70KRENT Karol 310Open Mężczyzn11:0000:00:00
71PAWLAK Izabela 315Open Kobiet11:0000:00:00
72PAWLAK Urszula 316Open Masters Kobiet11:0000:00:00
73ŚLIWA Kamil 322Open Mężczyzn11:0000:00:00
74SZYPUŁA Konrad 327Open Mężczyzn11:0000:00:00
75TARNOWSKI Paweł 328Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
76MAROŃ Tomasz 344Klono TeamOpen Mężczyzn11:1500:00:00
77FILIPIAK Krzysztof 348Mr.TeamOpen Mężczyzn11:1500:00:00
78CIACIEK Tomasz 349OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn11:1500:00:00
79PLUTA Dariusz 360Winko SkładOpen Mężczyzn11:1500:00:00
80BRZOZOWSKI Marcin 365Open Masters Mężczyzn11:1500:00:00
81DOLIŃSKA Joanna 368Open Kobiet11:1500:00:00
82GAZDA Patryk 372Open Mężczyzn11:1500:00:00
83GOŁĘBIEWSKI Andrzej 373Open Mężczyzn11:1500:00:00
84MUSIAŁ Patrycja 386Open Kobiet11:1500:00:00
85PODKALICKI Adrian 393Open Mężczyzn11:1500:00:00
86SEGENIEC Sebastian 398Open Mężczyzn11:1500:00:00
87STAROSZYŃSKI Dawid 403Open Mężczyzn11:1500:00:00
88STRZĘPKA Mateusz 404Open Mężczyzn11:1500:00:00
89KWIATKOWSKA Joanna 466Golden Power TeamOpen Kobiet10:4500:00:00
90LUBAŚ Bartek 501Niezniszczalni MielecOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
91GOŁĘBIOWSKI Bogdan 2Carbon Silesia SportElite Mężczyzn10:0000:00:00
92GOŁĘBIOWSKI Konrad 3Carbon Silesia SportElite Mężczyzn10:0000:00:00
93KMIEĆ Adam 4Carbon Silesia SportElite Mężczyzn10:0000:00:00
94KOZIOŁ Kamil 5Carbon Silesia SportElite Mężczyzn10:0000:00:00
95SKWAREK Tomasz 6Carbon Silesia SportElite Mężczyzn10:0000:00:00
96KARWOWSKI Paweł 7CF ŁukówElite Mężczyzn10:0000:00:00
97HANDZLIK Tomasz 8DENISTEAMElite Masters Mężczyzn10:0000:00:00
98MIZGALSKI Jacek 11DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn10:0000:00:00
99CHŁĄD Aleksander 12Ex TeamElite Mężczyzn10:0000:00:00
100SŁADEK Patryk 13Ex TeamElite Mężczyzn10:0000:00:00
101ANDRZEJEWSKI Jakub 14Husaria Race Team Elite Mężczyzn10:0000:00:00
102MAŚLANKIEWICZ Dawid 15Husaria Race Team Elite Mężczyzn10:0000:00:00
103RYBAK Dawid 16K.S. CROSS SPORT Wodzisław ŚląskiElite Mężczyzn10:0000:00:00
104KĘDZIORA Bogumił 19Koniu SquadElite Mężczyzn10:0000:00:00
105BRZOSKWINIA Wojciech 20Lemon TeamElite Mężczyzn10:0000:00:00
106PIWNIK Bartosz 21Lemon TeamElite Mężczyzn10:0000:00:00
107SKRZECZYŃSKI Sławomir 22Lemon TeamElite Masters Mężczyzn10:0000:00:00
108PSUT Kamil 23Melvit teamElite Mężczyzn10:0000:00:00
109JULIKOWSKI Karol 24POWER TRAININGElite Mężczyzn10:0000:00:00
110SADOWSKI Michał 28POWER TRAININGElite Mężczyzn10:0000:00:00
111SALAMON Mateusz 29POWER TRAININGElite Mężczyzn10:0000:00:00
112SZKURŁAT Tomasz 30POWER TRAININGElite Mężczyzn10:0000:00:00
113KALININ Jarosław 31RAJSPORT ACTIVEElite Mężczyzn10:0000:00:00
114KRAWIECKI Mateusz 32RUNMAGEDDONElite Mężczyzn10:0000:00:00
115PODGORSKI Marek 33RUNMAGEDDONElite Masters Mężczyzn10:0000:00:00
116RYNKIEWICZ Mateusz 34RUNMAGEDDONElite Mężczyzn10:0000:00:00
117ZAWISTOWSKI Jakub 35RUNMAGEDDONElite Mężczyzn10:0000:00:00
118SOBANSKI Maciej 36Obstacle Center TeamElite Mężczyzn10:0000:00:00
119DĄBROWSKI Krzysztof 38SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn10:0000:00:00
120FABIAN Marcel 39SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn10:0000:00:00
121GIZAK Michał 40SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn10:0000:00:00
122JASTRZĘBSKI Piotr 41SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn10:0000:00:00
123LISOWSKI Grzegorz 42SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn10:0000:00:00
124SELIANIN Dmytro 45SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn10:0000:00:00
125SZTAJER Bartek 46SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn10:0000:00:00
126JACIÓW Paweł 47WATAHAElite Mężczyzn10:0000:00:00
127BIELICKI Wojciech 48Wóda Koks Tajski BoksElite Mężczyzn10:0000:00:00
128JACHIMOWSKI Jarosław 49Wóda Koks Tajski BoksElite Mężczyzn10:0000:00:00
129ZIMIŃSKI Paweł 50WOLF TEAMElite Mężczyzn10:0000:00:00
130STAMATEL Sebastian 53Elite Mężczyzn10:0000:00:00
131WĘGLARZ Waldemar 54SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn10:0000:00:00
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
132MARKOWICZ Ewelina 56Carbon Silesia SportElite Kobiet10:2000:00:00
133NAPIERAJ Katarzyna 57Carbon Silesia SportElite Kobiet10:2000:00:00
134STACHOWICZ Monika 60DENISTEAMOpen Masters Kobiet10:2000:00:00
135KONIECZNA Żaneta 61Dragon RunnersElite Kobiet10:2000:00:00
136KULIGOWSKA Małgorzata 63FIT MORE RYBNIKElite Masters Kobiet10:2000:00:00
137RYNKIEWICZ Agnieszka 64Gorący Potok TeamElite Kobiet10:2000:00:00
138STALMACH Justyna 65Klono TeamElite Kobiet10:2000:00:00
139MACIEJEWSKA Agnieszka 67Obstacle Center TeamElite Masters Kobiet10:2000:00:00
140PREWYSZ-KWINTO Marta 68Obstacle Center TeamElite Kobiet10:2000:00:00
141ANTOLIK Aneta 69POWER TRAININGElite Kobiet10:2000:00:00
142GARLACZ Justyna 70POWER TRAININGElite Kobiet10:2000:00:00
143MACIUSZEK Julia 72RUNMAGEDDONElite Kobiet10:2000:00:00
144LOWE Kinga 73UNIT37Elite Masters Kobiet10:2000:00:00
145SROKA Karolina 74UNIT37Elite Kobiet10:2000:00:00
146PODDĘBNIAK Małgorzata 75Warriors ŁódźElite Kobiet10:2000:00:00
147WOJTASIK Marta 76Elite Kobiet10:2000:00:00
148WYSŁUCH Iza 77Elite Kobiet10:2000:00:00
149SCHMIDT Paweł 153BeFit24TeamOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
150GRYSZTAR Jakub 157CzeluśnicaOpen Mężczyzn10:4500:00:00
151MISIOR Daniel 158CzeluśnicaOpen Mężczyzn10:4500:00:00
152SANOCKI Paweł 159CzeluśnicaOpen Mężczyzn10:4500:00:00
153GRZESIK Marek 160Dariusz tak się nie robiOpen Mężczyzn10:4500:00:00
154SKRZEKUT Karol 161Dariusz tak się nie robiOpen Mężczyzn10:4500:00:00
155KARPIŃSKA Małgorzata 162Drużyna Pana MichałaOpen Kobiet10:4500:00:00
156KRÓL Grzegorz 163Golden Power TeamOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
157SZOSTEK Wojciech 166HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn10:4500:00:00
158DUSZEL Artur 170Klono TeamOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
159TOMASZEWICZ Adam 171Klono TeamOpen Mężczyzn10:4500:00:00
160DENYS Justyna 174LibheratorzyOpen Kobiet10:4500:00:00
161MISIŃSKI Paweł 175LibheratorzyOpen Mężczyzn10:4500:00:00
162ŁUKA Paweł 176OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn10:4500:00:00
163RADOŃ Arkadiusz 177Padre TeamOpen Mężczyzn10:4500:00:00
164MOROŃ Bartłomiej 178POWER TRAININGOpen Mężczyzn10:4500:00:00
165ŁOWIGUS Łukasz 179Poznań Race TeamOpen Mężczyzn10:4500:00:00
166SZAŁA Jan 180Poznań Race TeamOpen Mężczyzn10:4500:00:00
167TYLMAN Oskar 181Poznań Race TeamOpen Mężczyzn10:4500:00:00
168KAMIŃSKI Mikołaj 186Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:4500:00:00
169SZCZĘCH Anna 187Runmageddonowe Świry Open Kobiet10:4500:00:00
170WILCZEK Lukasz 189SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn10:4500:00:00
171RODEHAU Klaudia 190Sportowa BandaOpen Kobiet10:4500:00:00
172MOSKWA Piotr 191Squadron303 Racing TeamOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
173BRILLOWSKI Karol 192SRKOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
174MIĘKINA Edyta 194UNIT37Open Kobiet10:4500:00:00
175JANICKA Marta 195Wilk Trenuje Family (WTF)Open Kobiet10:4500:00:00
176BORYCZKA Szymon 199Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
177BRZĘK Łukasz 200Open Mężczyzn10:4500:00:00
178CYNAR Mateusz 202Open Mężczyzn10:4500:00:00
179CZEKALSKA Renata 203Open Kobiet10:4500:00:00
180DEC Katarzyna 204Open Kobiet10:4500:00:00
181FILA Rafał 205Open Mężczyzn10:4500:00:00
182GĄSIOR Michał 206Open Mężczyzn10:4500:00:00
183HOROSZKO Maria 209Open Kobiet10:4500:00:00
184JEDYNAK Mateusz 210Open Mężczyzn10:4500:00:00
185JURCZENIA Michał 211Open Mężczyzn10:4500:00:00
186KIEŚ Damian 212Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
187KRÓLIKOWSKI Karol 214Open Mężczyzn10:4500:00:00
188KRÓLIKOWSKI Waldemar 215Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
189KULESZA Aneta 217Open Kobiet10:4500:00:00
190ŁUKAWSKI Cezary 220Open Mężczyzn10:4500:00:00
191MAZUREK Rafał 221Open Mężczyzn10:4500:00:00
192OSIPOWICZ Marcin 225Open Mężczyzn10:4500:00:00
193PACANA Marcin 226Open Mężczyzn10:4500:00:00
194PASTUSZKA Michał 227Open Mężczyzn10:4500:00:00
195PIETRUSZEWSKI Andrzej 228Open Mężczyzn10:4500:00:00
196SIEKIERA Rafał 230Open Mężczyzn10:4500:00:00
197STASZKIEWICZ Sebastian 232Open Mężczyzn10:4500:00:00
198TRZECIAK Adrian 235Open Mężczyzn10:4500:00:00
199WALCZAK Damian 236Open Mężczyzn10:4500:00:00
200WINIARSKI Eryk 238Open Mężczyzn10:4500:00:00
201WOŁCZYK Mariusz 241Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
202ZAKRZEWSKA Edyta 243Open Kobiet10:4500:00:00
203NESTOROWICZ Maksymilian 246Bieszczadzka Wataha MTBOpen Mężczyzn11:0000:00:00
204PADO Michał 247Bieszczadzka Wataha MTBOpen Mężczyzn11:0000:00:00
205KANIECKA Beata 248Blok B PrzemyślOpen Masters Kobiet11:0000:00:00
206KANIECKI Paweł 249Blok B PrzemyślOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
207KULPIŃSKI Bartosz 250Blok B PrzemyślOpen Mężczyzn11:0000:00:00
208RUCZAK Witold 251Blok B PrzemyślOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
209RYBAK Remigiusz 252BOOT CAMP POLSKAOpen Mężczyzn11:0000:00:00
210SIKORA Grzegorz 255Dwunastka i PrzyjacieleOpen Mężczyzn11:0000:00:00
211SZCZYTOWSKI Paweł 256Dwunastka i PrzyjacieleOpen Mężczyzn11:0000:00:00
212SZCZYTOWSKI Rafał 257Dwunastka i PrzyjacieleOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
213KMIECIK Justyna 258Husaria Race Team Open Masters Kobiet10:4500:00:00
214KMIECIK Marcin 259Husaria Race Team Open Mężczyzn10:4500:00:00
215JAMRÓZ Kamil 264Lubię Burpees’yOpen Mężczyzn11:0000:00:00
216HUK Mateusz 265Mordercze pielmienoeOpen Mężczyzn11:0000:00:00
217PILECKA Kamila 266MORDOR LeskoOpen Kobiet11:0000:00:00
218TARNAWSKI Mateusz 269MORDOR LeskoOpen Mężczyzn11:0000:00:00
219LIPA Piotr 270OCR Team DębicaOpen Mężczyzn11:0000:00:00
220DOMAŃSKI Karol 271POWER TRAININGOpen Mężczyzn11:0000:00:00
221LIPIEC Kinga 272POWER TRAININGOpen Kobiet11:0000:00:00
222MISINIEC Sarah 273Runmageddonowe Świry Open Kobiet11:0000:00:00
223SAWICKA - WERS Urszula 274SAR-BSR KOŁOBRZEGOpen Kobiet11:0000:00:00
224FLAGA Łukasz 275Strzyżowski Klub Sportowy MK Team DojoOpen Mężczyzn11:0000:00:00
225GNATEK Dominik 276Strzyżowski Klub Sportowy MK Team DojoOpen Mężczyzn11:0000:00:00
226KOCUREK Mariusz 279Strzyżowski Klub Sportowy MK Team DojoOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
227KOPYCIŃSKI Miłosz 280Strzyżowski Klub Sportowy MK Team DojoOpen Mężczyzn11:0000:00:00
228KWIETNIEWSKI Krystian 281Strzyżowski Klub Sportowy MK Team DojoOpen Mężczyzn11:0000:00:00
229PASZEK Sławomir 282Strzyżowski Klub Sportowy MK Team DojoOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
230ŻURAWSKI Adam 283Strzyżowski Klub Sportowy MK Team DojoOpen Mężczyzn11:0000:00:00
231BIERNACKI Maciej 286Open Mężczyzn11:1500:00:00
232BŁĄD Wojciech 287Open Mężczyzn11:0000:00:00
233BŁAŻEWICZ Piotr 288Open Mężczyzn11:0000:00:00
234CECUŁA Daniel 289Open Mężczyzn11:0000:00:00
235CZAJA Magdalena 290Open Kobiet11:0000:00:00
236DEPTA Grzegorz 291Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
237FURGAŁA Piotr 294Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
238GROCHOWSKI Michał 295Open Mężczyzn11:0000:00:00
239HOŁOWATY Renata 298Open Kobiet11:0000:00:00
240JACZEWSKI Damian 300Open Mężczyzn11:0000:00:00
241JASKULSKI Konrad 301Open Mężczyzn11:0000:00:00
242KĄKOL Piotrek 302Open Mężczyzn11:0000:00:00
243KMIECIK Łukasz 305Open Mężczyzn11:0000:00:00
244KOŚMIŃSKI Paweł 306Open Mężczyzn11:0000:00:00
245KOWALIK Damian 307Open Mężczyzn11:0000:00:00
246KOWALSKI Bartłomiej 308Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
247KRASOŃ Marcin 309Open Mężczyzn11:0000:00:00
248KUCHARSKA Barbara 311Open Kobiet11:0000:00:00
249KUCHYT Konrad 312Open Mężczyzn11:0000:00:00
250OSTROWSKI Adrian 314Open Mężczyzn11:0000:00:00
251POSŁUSZNY Wojciech 317Open Mężczyzn11:0000:00:00
252POZNAŃSKI Jakub 318Open Mężczyzn11:0000:00:00
253PRENETA Piotr 319Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
254RYBAK Tomasz 320Open Mężczyzn11:0000:00:00
255SADKOWSKA Anna 321Open Kobiet11:0000:00:00
256SŁOWIK Marcin 323Open Mężczyzn11:0000:00:00
257ŚMIERCIAK Łukasz 324Open Mężczyzn11:0000:00:00
258STELMACH-BŁAŻEWICZ Aneta 326Open Kobiet11:0000:00:00
259TOMCZYK Radoslaw 329Open Mężczyzn11:0000:00:00
260WIJAS Dominika 331Open Kobiet11:0000:00:00
261WYLĘŻEK Mateusz 337Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn11:1500:00:00
262KORZENNY Wojciech 338Dwie-dyszki-znizkiOpen Mężczyzn11:1500:00:00
263KOSIŃSKI Tomasz 339EXTREME WAYSOpen Mężczyzn11:1500:00:00
264SZPAKOWSKI Jacek 340EXTREME WAYSOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
265BIENCZAK Arek 341Gladiatorzy_AmatorzyOpen Mężczyzn11:1500:00:00
266MATUSIK Jolanta 345Klono TeamOpen Masters Kobiet11:1500:00:00
267REDLIN Radosław 346Klono TeamOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
268FERDYNAND Mateusz 347Mr.TeamOpen Mężczyzn11:1500:00:00
269ĶAWA Rafał 350OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn11:1500:00:00
270PODKANOWICZ Marcin 351Ogrody MęskościOpen Mężczyzn11:1500:00:00
271LIPIEC Paweł 352POWER TRAININGOpen Mężczyzn11:1500:00:00
272JÓZEFOWSKI Tobiasz 355PustakiOpen Mężczyzn11:1500:00:00
273MIKOŚ Łukasz 356PustakiOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
274BRYŚ Wojciech 357SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
275JASKÓLSKI Marek 359Winko SkładOpen Mężczyzn11:1500:00:00
276BĄK Anna 361Open Kobiet11:1500:00:00
277BARŁÓG Damian 362Open Mężczyzn11:1500:00:00
278BRZOSTEK Tomasz 363Open Mężczyzn11:1500:00:00
279BRZOSTEK Wiesław 364Open Masters Mężczyzn11:1500:00:00
280CYTERA Barbara 367Open Masters Kobiet11:1500:00:00
281DOLIŃSKI Jacek 369Open Mężczyzn11:1500:00:00
282DZIEWIRSKA Anna 370Open Kobiet11:1500:00:00
283FERSZTEROWSKI Szymon 371Open Mężczyzn11:1500:00:00
284GRZESIUK Adam 374Open Mężczyzn11:1500:00:00
285GRZESIUK Wojciech 375Open Mężczyzn11:1500:00:00
286HYRA Katarzyna 376Open Kobiet11:1500:00:00
287ILASZ-SZUBA Monika 377Open Kobiet11:1500:00:00
288KĘDRA Marcin 381Open Masters Mężczyzn11:1500:00:00
289KŁOBUS Daniel 382Open Mężczyzn11:1500:00:00
290NIEDZIŃSKI Paweł 387Open Mężczyzn11:1500:00:00
291PIEKARZ Ewelina 391Open Kobiet11:1500:00:00
292PŁAZA Łukasz 392Open Mężczyzn11:1500:00:00
293ROJEWSKI Piotr 396Open Mężczyzn11:1500:00:00
294RYBKA Kacper 397Open Mężczyzn11:1500:00:00
295SIEDLAREK Dominika 399Open Kobiet11:1500:00:00
296SOKOŁOWSKI Sebastian 401Open Masters Mężczyzn11:1500:00:00
297SREBNIAK Jakub 402Open Mężczyzn11:1500:00:00
298WIĘCEK Urszula 405Open Masters Kobiet11:1500:00:00
299WIEWIÓRA Katarzyna 406Open Kobiet11:1500:00:00
300ZAJĄC Tadeusz 407Open Mężczyzn11:1500:00:00
301ŻOŁOBOWICZ Przemysław 408Open Mężczyzn11:1500:00:00
302ZYM Patrycja 409Open Kobiet11:1500:00:00
303KUŚNIERSKI Andrzej 414Crosstrening RacibórzOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
304JUSZCZYK Rafał 422Wojownicy Wódy Open Mężczyzn11:3000:00:00
305BAGROWSKI Przemysław 424Open Mężczyzn11:3000:00:00
306BEDNARCZYK Piotr 425Open Mężczyzn11:3000:00:00
307OSIECKA Sylwia 437Open Kobiet11:3000:00:00
308BAŁĘCZNY Tomasz 500Niezniszczalni MielecOpen Mężczyzn11:1500:00:00
309KORZENIOWSKI Wojciech 543Open Masters Mężczyzn11:3000:00:00
310MIDURA Paulina 551Open Kobiet12:0000:00:00
311ULANOWSKI Krzysiek 572#WojownicyWódyOpen Mężczyzn11:3000:00:00
312KRUK Patryk 216Open Mężczyzn10:4500:00:00
313MICHROWSKI Sławomir 222Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
314MURAWSKI Paweł 223Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
315MARIUSZ Wróbel 384Open Mężczyzn11:1500:00:00
316MOJAK Joanna 62Ex TeamElite Kobiet10:2000:00:00
317KONIECZNA Adrianna 465Golden Power TeamOpen Kobiet10:4500:00:00
318MIĘSOWICZ Mirosław 167Husaria Race Team Open Mężczyzn11:0000:00:00
319RAŹNIEWSKI Krystian 169KacperkiOpen Mężczyzn11:0000:00:00
320BUCH Krzysiek 201Open Mężczyzn10:4500:00:00
321WAWRZYNIAK Damian 237Open Mężczyzn10:4500:00:00
322NERS Wiktor 313Open Mężczyzn11:0000:00:00
323PROBOLA Mateusz 460CUNA TeamOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:00
324WOLF Weronika 336Bieszczadzka HusariaOpen Masters Kobiet11:1500:00:00
325KARDASZ Marek 334Bieszczadzka HusariaOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
326WAŁACHOWSKA Urszula 155Bieszczadzka HusariaOpen Kobiet11:1500:00:00
327MIERZWIŃSKI Konrad 385Open Mężczyzn11:1500:00:00
327PRĘDKI Krzysztof 395Open Mężczyzn11:1500:00:00
329SKUBISZ-KAMINSKA Barbara 400Open Kobiet11:1500:00:00
330BERNADY Magdalena 592UNIT37Open Kobiet11:1500:00:00
330KOŁPA Łukasz 358UNIT37Open Mężczyzn11:1500:00:00
332GRZEŚKIEWICZ Marcin 483Open Mężczyzn11:1500:00:00
333OCHYRA Karolina 388Open Kobiet11:1500:00:00
334OCHYRA Krzysztof 389Open Masters Mężczyzn11:1500:00:00
335KACPRZAK Olga 379Open Kobiet11:1500:00:00
336BANASIEWICZ Piotr 333Bieszczadzka HusariaOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
337PREISNER Maria 335Bieszczadzka HusariaOpen Kobiet11:1500:00:00
338PODSIADŁY Paweł 556Open Mężczyzn12:0000:00:00
339BIELEC Sylwester 138Open Masters Mężczyzn11:1500:00:00
340WÓJCIK Dominik 454ARASH RUSHOpen Mężczyzn11:4500:00:00
341MALARSKA Janina 143Open Kobiet11:3000:00:00
342POGODA Wojciech 394Open Mężczyzn11:1500:00:00
343LUBERT Grzegorz 343Klono TeamOpen Mężczyzn11:1500:00:00
344BUGNO-POGODA Anna 366Open Kobiet11:1500:00:00
345KOZOK Michalina 342Klono TeamOpen Kobiet11:1500:00:00
346HVOZDIANCHUK Bohdan 521TB Sestal TeamOpen Mężczyzn12:0000:00:00
347KUCZEK Kasia 417Gang Zakręconych MastersówOpen Kobiet11:3000:00:00
348STOCHEL Michał 418Gang Zakręconych MastersówOpen Mężczyzn11:3000:00:00
349ZIARKOWSKI Mirosław 494FIT MORE RYBNIKOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:00
350WANAT Mariusz 447Open Mężczyzn11:3000:00:00
351GRZENIA Rafał 482Open Mężczyzn11:4500:00:00
352PONIEDZIAŁEK Piotr 263Każdy orze jak możeOpen Mężczyzn11:0000:00:00
353KLIMEK Paulina 137Śląskie Misie Open Kobiet11:0000:00:00
354STEFANIAK Maciej 325Open Mężczyzn11:0000:00:00
355OŻÓG Mateusz 260Jak żółwie w galopieOpen Mężczyzn11:3000:00:00
356ŁACINA Joanna 139Open Kobiet11:3000:00:00
357WOZNIAK Jaroslaw 140Open Masters Mężczyzn11:3000:00:00
358PONIEDZIAŁEK Henryk 261Każdy orze jak możeOpen Mężczyzn11:0000:00:00
359MACHOWSKI Artur 432Open Mężczyzn11:3000:00:00
360MASIO Grzegorz 353Progres TeamOpen Mężczyzn11:3000:00:00
361BURDZIAK Pamela 354PROGRESS TEAMOpen Kobiet11:3000:00:00
362DUDZIŃSKI Tomasz 457CUNA TeamOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:00
363BOCHENEK Łukasz 456CUNA TeamOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:00
364SUCHY Tomasz 442Open Mężczyzn11:3000:00:00
365MAZURKIEWICZ Kamil 436Open Mężczyzn11:3000:00:00
366JURECZKO Artur 428Open Mężczyzn11:3000:00:00
367KUSIOR Patrycja 383Open Kobiet11:1500:00:00
368ZUBER Sebastian 448Open Mężczyzn11:3000:00:00
369MARKOWSKA Katarzyna 435Open Masters Kobiet11:3000:00:00
370KASZYCKI Jarosław 380Open Mężczyzn11:1500:00:00
371PSONAK Mateusz 558Open Mężczyzn12:0000:00:00
372FILUSZ Dawid 513STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn12:0000:00:00
373MARĆ-WOJAK Anna 434Open Kobiet11:3000:00:00
374ZDRZALIK Paweł 569Open Mężczyzn12:0000:00:00
375DYKAS Adam 535Open Masters Mężczyzn12:0000:00:00
376DYKAS Piotr 536Open Mężczyzn12:0000:00:00
377SUŁEK Hubert 443Open Mężczyzn11:3000:00:00
378BOGUSZ Aleksander 426Open Mężczyzn11:3000:00:00
379TOBOŁA Gabriela 446Open Kobiet11:3000:00:00
380SURMIAK Zofia 444Open Kobiet11:3000:00:00
381CIEMAŁA Szczepan 427Open Mężczyzn11:3000:00:00
382RYSZCZYK Adam 193Team ŚwiniaOpen Mężczyzn11:3000:00:00
383POKRYWKA Adam 458CUNA TeamOpen Mężczyzn11:4500:00:00
384ŻUCHOWSKA Aleksandra 416Flying RunnersOpen Kobiet11:3000:00:00
385POKRYWKA Ireneusz 459CUNA TeamOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:00
386MATYSZKIEWICZ Agnieszka 415Flying RunnersOpen Masters Kobiet11:3000:00:00
387ŻEBRACKI Mateusz 570Open Mężczyzn12:0000:00:00
388MIKODA Artur 488Open Mężczyzn11:4500:00:00
389AUGUSTYN Grzegorz 455CUNA TeamOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:00
390ASENDRYCH Konrad 423Open Mężczyzn11:3000:00:00
391ŁUSZCZEWSKA Weronika 431Open Kobiet11:3000:00:00
392FRYMUS Michalina 293Open Kobiet11:0000:00:00
393KOWALCZYK Bartłomiej 545Open Mężczyzn12:0000:00:00
394BARANOWSKI Maciej 146Open Mężczyzn11:4500:00:00
395LIPKA Daniel 548Open Mężczyzn12:0000:00:00
396ALBIGOWSKI Marek 421Wilki z WerlasuOpen Mężczyzn11:3000:00:00
397ALBIGOWSKA Kinga 420Wilki z WerlasuOpen Kobiet11:3000:00:00
398SKRABEL Artur 517STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn12:0000:00:00
399RUDNICKA Jagoda 491Open Kobiet11:4500:00:00
400ODYJAS Daniel 489Open Mężczyzn11:4500:00:00
401RUDNICKA Anna 490Open Kobiet11:4500:00:00
402WILCZYŃSKA Agata 492Open Kobiet11:4500:00:00
403FLAK Tomasz 514STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn12:0000:00:00
404BACHURA Malwina 478Open Kobiet11:4500:00:00
405MACIEJOWSKA Anita 433Open Kobiet11:3000:00:00
406FOLEK Grzegorz 480Open Mężczyzn11:4500:00:00
407WIŚNIEWSKA Arleta 519STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Kobiet12:0000:00:00
408GĘSIOR Stanisław 481Open Mężczyzn11:4500:00:00
409BUDEK Weronika 530Open Kobiet11:4500:00:00
410FILAS Rafał 538Open Mężczyzn11:4500:00:00
411NIEDZIELA Szymon 553Open Mężczyzn12:0000:00:00
412JANUSZCZAK Michał 485Open Mężczyzn11:4500:00:00
413HOFFMAN Bartłomiej 484Open Mężczyzn11:4500:00:00
414ŚWIERCZYNSKI Mariusz 563Open Mężczyzn12:0000:00:00
415HORA Mateusz 520TB Sestal TeamOpen Mężczyzn12:0000:00:00
416WÓJCIK Grzegorz 493Open Masters Mężczyzn11:4500:00:00
417IBROM-JASIŃSKA Justyna 522TB Sestal TeamOpen Masters Kobiet12:0000:00:00
418ROSENBAJGER Bartosz 559Open Mężczyzn12:0000:00:00
419ARMATYS Agnieszka 450ARASH RUSHOpen Kobiet11:4500:00:00
420ŚMITEK Łukasz 453ARASH RUSHOpen Mężczyzn11:4500:00:00
421SZPURKA Damian 445Open Mężczyzn11:3000:00:00
422DEROŃ Diana 472Tacho LogOpen Kobiet11:4500:00:00
423DEROŃ Aneta 471Tacho LogOpen Masters Kobiet11:4500:00:00
424TROCHA Malwina 518STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet12:0000:00:00
425MARUSZCZAK Joanna 474Tacho LogOpen Kobiet11:4500:00:00
426MARUSZCZAK Damian 473Tacho LogOpen Mężczyzn11:4500:00:00
427PYSZNY Patryk 516STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn12:0000:00:00
428DYBOWSKA Julia 475Żółwie i ślimakiOpen Kobiet11:4500:00:00
428DYBOWSKI Marcin 477Żółwie i ślimakiOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:00
430DYBOWSKA Monika 476Żółwie i ślimakiOpen Masters Kobiet11:4500:00:00
431PODLEŚNY Michał 515STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn12:0000:00:00
432JASIŃSKI Damian 523TB Sestal TeamOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:00
433JASIŃSKI Jarosław 524TB Sestal TeamOpen Mężczyzn12:0000:00:00
434ROWICKI Szymon 452ARASH RUSHOpen Mężczyzn11:4500:00:00
435ROWICKI Kamil 451ARASH RUSHOpen Mężczyzn11:4500:00:00
436BUCZYNSKI Dariusz 529Open Mężczyzn11:4500:00:00
437BUCZYNSKA Katarzyna 479Open Kobiet11:4500:00:00
438MAKSIMKO Viktor 525TB Sestal TeamOpen Mężczyzn12:0000:00:00
439LENCZNAR Mateusz 497Garbate RumunyOpen Mężczyzn12:0000:00:00
440LENCZNAR Dawid 496Garbate RumunyOpen Mężczyzn12:0000:00:00
441ŁUKASZCZYK Szymon 487Open Mężczyzn11:4500:00:00
442SZOSTEK Bartłomiej 510Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn12:0000:00:00
443PRUCNAL Marcin 440Open Mężczyzn11:3000:00:00
444OŻÓG Paweł 438Open Mężczyzn11:3000:00:00
445JAŹWIECKI Dżordan 410#WojownicyWódyOpen Mężczyzn11:3000:00:00
446SOSZYŃSKA Julia 413#WojownicyWódyOpen Kobiet11:3000:00:00
447MOCUR Sylwester 412#WojownicyWódyOpen Mężczyzn11:3000:00:00
448KOCHANOWICZ Wiktoria 411#WojownicyWódyOpen Kobiet11:3000:00:00
449ŁOJAS Paweł 486Open Mężczyzn11:4500:00:00
450CZECHOWICZ Michał 495Garbate RumunyOpen Mężczyzn12:0000:00:00
451LEW Krzysztof 507Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn12:0000:00:00
452HELWIN Dawid 506Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn12:0000:00:00
453RYGLEWICZ Patryk 560Open Mężczyzn12:0000:00:00
454MIREK Izabela 498Latające SzynszyleOpen Kobiet12:0000:00:00
455MIREK Karol 499Latające SzynszyleOpen Mężczyzn12:0000:00:00
456STEC Tomasz 509Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn12:0000:00:00
457KOŚCIANEK Marek 125Open Masters Mężczyzn12:1500:00:00
458BUGNO Jolanta 467Safanduły TeamOpen Kobiet11:4500:00:00
459TOCKI Gabriel 565Open Mężczyzn12:0000:00:00
460KOŚCIANEK Izabela 124Open Kobiet12:1500:00:00
461MISIECZKO Miłosz 552Open Mężczyzn12:0000:00:00
462KOPCZYK Jakub 429Open Mężczyzn11:3000:00:00
463SYKTA Szymon 470Safanduły TeamOpen Mężczyzn11:4500:00:00
464CYGNAR Jakub 468Safanduły TeamOpen Mężczyzn11:4500:00:00
465KIEŁTYKA Barbara 469Safanduły TeamOpen Kobiet11:4500:00:00
466GARBACIAK Marek 101Open Mężczyzn12:1500:00:00
467ŚWINIARSKI Adam 564Open Mężczyzn12:0000:00:00
468MICHALIK Dominik 549Open Mężczyzn12:0000:00:00
469PASTERKA Faustyna 576Husaria Race Team Open Kobiet12:1500:00:00
470MAŁYJUREK Rafał 113Open Mężczyzn12:1500:00:00
471CZEKAŃSKI Mirek 584Studio Treningowe JasłoOpen Masters Mężczyzn12:1500:00:00
472PROROK Adriana 557Open Kobiet12:0000:00:00
473STOKLOSA Katarzyna 562Open Kobiet12:0000:00:00
474OCZKOWICZ Marcin 554Open Mężczyzn12:0000:00:00
475GIEFERT Dariusz 540Open Mężczyzn12:0000:00:00
476GABRYCHOWICZ Dominik 539Open Mężczyzn12:0000:00:00
477MICHTA Łukasz 550Open Masters Mężczyzn12:0000:00:00
478BUCZARSKA Judyta 528Open Kobiet12:0000:00:00
479DACKO Gilbert 532Open Mężczyzn12:0000:00:00
480COX Amelia 531Open Kobiet12:0000:00:00
481BOBYK Paweł 462Dzikie ŻbikiOpen Mężczyzn11:4500:00:00
482SZYDŁO Damian 464Dzikie ŻbikiOpen Mężczyzn11:4500:00:00
483PELCZAR Damian 463Dzikie ŻbikiOpen Mężczyzn11:4500:00:00
484KULIK Wojciech 122Open Mężczyzn12:1500:00:00
485REDEK Damian 577Husaria Race Team Open Mężczyzn12:1500:00:00
486WZOREK Daniel 568Open Masters Mężczyzn12:0000:00:00
487KITALA Radosław 130Open Mężczyzn12:1500:00:00
488ANNA Czarna 461Dzikie ŻbikiOpen Kobiet11:4500:00:00
489ŻUK Wiktoria 132Open Kobiet12:1500:00:00
490DACKO Oskar 533Open Mężczyzn12:0000:00:00
491ZIELIŃSKI Przemysław 120Open Masters Mężczyzn12:1500:00:00
492LEPIANKA Piotr 121Open Masters Mężczyzn12:1500:00:00
493GŁOWA Ewa 541Open Kobiet12:0000:00:00
494KOSIŃSKA Katarzyna 544Open Kobiet12:0000:00:00
495CZAJKOWSKA Agnieszka 114Open Kobiet12:1500:00:00
496STRUSZKIEWICZ Aleksandra 419POWER TRAININGOpen Kobiet11:3000:00:00
497MICHALIK Paula 573Don't follow me! I'm lost too.Open Kobiet12:1500:00:00
498BARTNIK Sylwia 133Open Kobiet12:1500:00:00
499BARTNIK-MATYJA Agnieszka 131Open Kobiet12:1500:00:00
500RADWAŃSKI Marek 126Open Mężczyzn12:1500:00:00
501KOWALSKA Magda 144Open Masters Kobiet12:0000:00:00
502KRAWCZYŃSKI Jarosław 117Open Masters Mężczyzn12:1500:00:00
503GORGOSZ Maria 586Studio Treningowe JasłoOpen Kobiet12:1500:00:00
504BUŚ Karolina 583Studio Treningowe JasłoOpen Kobiet12:1500:00:00
505WYSZATYCKA Ewa 591Studio Treningowe JasłoOpen Masters Kobiet12:1500:00:00
506RYGIEL Sławek 119Open Mężczyzn12:1500:00:00
507RYGIEL Agnieszka 118Open Kobiet12:1500:00:00
508KUCHARSKI Kamil 547Open Masters Mężczyzn12:0000:00:00
509KUCHARSKA Lila 546Open Masters Kobiet12:0000:00:00
510BIAŁEK Sławomir 503Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn12:0000:00:00
511KAPUŚCIŃSKI Piotr 129Open Mężczyzn12:1500:00:00
512MATYSZOK Adrianna 145Open Kobiet12:1500:00:00
513BORKOWSKI Marcin 504Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn12:0000:00:00
514WŁODARSKA Malwina 115Open Kobiet12:1500:00:00
515WŁODARSKI Marcin 112Open Mężczyzn12:1500:00:00
516SIEDLACZEK Łukasz 561Open Mężczyzn12:0000:00:00
517BILSKA Magdalena 527Open Kobiet12:0000:00:00
518DOBEK Krzysztof 574Dwie-dyszki-znizkiOpen Mężczyzn12:1500:00:00
519DOMINO Marcin 575Dwie-dyszki-znizkiOpen Mężczyzn12:1500:00:00
520KRZYŻOWSKI Jarosław 110Open Mężczyzn12:1500:00:00
521KUMOREK Agnieszka 111Open Kobiet12:1500:00:00
522 Mrkamilpucylo 502Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn12:0000:00:00
523PIĘKNA Magda 508Runmageddonowe Świry Open Kobiet12:0000:00:00
524HARTMANIS-KARWACKA Agnieszka 505Runmageddonowe Świry Open Masters Kobiet12:0000:00:00
525PRZYBYTEK Sławomir 109Open Masters Mężczyzn12:1500:00:00
526ZIELINSKA Paulina 511Runmageddonowe Świry Open Kobiet12:0000:00:00
527ZIELIŃSKI Albert 512Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn12:0000:00:00
528DOBOSZ Przemyslaw 585Studio Treningowe JasłoOpen Masters Mężczyzn12:1500:00:00
529TRZEBIŃCZYK Marcin 589Studio Treningowe JasłoOpen Masters Mężczyzn12:1500:00:00
530BRĄGIEL Marlena 580Studio Treningowe JasłoOpen Kobiet12:1500:00:00
531GRANDUS Agnieszka 587Studio Treningowe JasłoOpen Masters Kobiet12:1500:00:00
532RAK Wojciech 588Studio Treningowe JasłoOpen Masters Mężczyzn12:1500:00:00
533BUKOWSKI Konrad 582Studio Treningowe JasłoOpen Mężczyzn12:1500:00:00
534BENICKI Waldemar 579Studio Treningowe JasłoOpen Masters Mężczyzn12:1500:00:00
535SULKOWSKI Damian 104Open Mężczyzn12:1500:00:00
536BUKOWSKA Iwona 581Studio Treningowe JasłoOpen Kobiet12:1500:00:00
537PARCZEWSKI Radek 105Open Mężczyzn12:1500:00:00
538WĘGRZYN-GRASELA Magdalena 590Studio Treningowe JasłoOpen Kobiet12:1500:00:00
539TURKOT Justyna 566Open Masters Kobiet12:0000:00:00
540KASZA Joanna 542Open Kobiet12:0000:00:00
541ZYGMONT Agata 571Open Kobiet12:0000:00:00
541WYCICHOWSKA Lucyna 567Open Kobiet12:0000:00:00
543WIŚNIEWSKI Arkadiusz 595Warriors ŁódźOpen Mężczyzn12:1500:00:00
543MOSTOWSKI Radosław 594Warriors ŁódźOpen Mężczyzn12:1500:00:00
545DAMPS Katarzyna 55Biegun OCR TeamOpen Masters Kobiet10:2000:00:00
546PIETRAS Mariola 58Carbon Silesia SportOpen Masters Kobiet10:2000:00:00
Znaleziono 546 wynik(ów)