RUNMAGEDDON REKRUT OSTROŁĘKA
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2022-08-06
Miejsce : Ostrołęka
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 750
Wystartowało : 722
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 713
Na trasie : 9
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1LIBERADZKA Elżbieta 111POWER TRAININGWARSZAWAElite Kobiet1K 309:5000:00:0000:52:34.8000:52:34.80 8:456,8
2GARNUSZEK Anita 109POWER TRAININGWARSZAWAElite Kobiet2K 409:5000:00:0000:58:08.3000:58:08.30+00:05:339:416,2
3CIEŚLIŃSKA Karolina 122STG WARSZAWACIECHANÓWOpen Kobiet5K 709:5000:00:0001:00:16.6501:00:16.65+00:07:4110:026,0
4STEFANIAK Katarzyna 117United RunnersTRZCIANKAElite Kobiet3K 1109:5000:00:0001:04:56.0501:04:56.05+00:12:2110:495,5
5MISSALA Joanna 112POWER TRAININGSTARE BABICEOpen Masters Kobiet2K 1209:5000:00:0001:06:12.0501:06:12.05+00:13:3711:025,4
6BEDNAREK Anna 114STG WARSZAWAWARSZAWAOpen Kobiet9K 1409:5000:00:0001:07:18.7501:07:18.75+00:14:4311:135,3
7POLUS Piotr Peter 49POWER TRAINING#KOCHAMPOLUSAOpen Mężczyzn118M 17909:5000:00:0001:07:19.9501:07:19.95+00:14:4511:135,3
8SAMOCIUK Karolina 113POWER TRAININGWARSZAWAElite Kobiet4K 1909:5000:00:0001:09:59.2001:09:59.20+00:17:2411:395,1
9WNOROWSKA Magdalena 107Obstacle Center TeamŁOMIANKIElite Masters Kobiet1K 3909:5000:00:0001:15:52.4501:15:52.45+00:23:1712:384,7
10GOMOŁA-PARADOWSKA Anna 110POWER TRAININGWARSZAWAOpen Kobiet50K 7509:5000:00:0001:22:50.4501:22:50.45+00:30:1513:484,3
11LANGER Marta 119ŁÓDŹOpen Kobiet90K 13109:5000:00:0001:29:58.0501:29:58.05+00:37:2314:594,0
12PREWYSZ-KWINTO Marta 106Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Kobiet5K 13609:5000:00:0001:30:50.4001:30:50.40+00:38:1515:084,0
13GREC Klaudia 115United RunnersWARSZAWAOpen Kobiet97K 13909:5000:00:0001:32:41.9001:32:41.90+00:40:0715:263,9
14MAŁEK Hanna 116United RunnersWARSZAWAOpen Kobiet102K 14509:5000:00:0001:34:18.4501:34:18.45+00:41:4315:433,8
15PŁACZEK Anna 101Carbon Silesia SportCZELADŹOpen Kobiet125K 17109:5000:00:0001:43:21.8001:43:21.80+00:50:4717:133,5
16KOMINEK Anna 104Obstacle Center TeamWARSZAWAOpen Kobiet127K 17309:5000:00:0001:44:22.8001:44:22.80+00:51:4817:233,4
17ŻYŚKO Marta 108Obstacle Center TeamWARSZAWAOpen Kobiet134K 18009:5000:00:0001:48:29.6001:48:29.60+00:55:5418:043,3
18KALINOWSKA Karolina 118IŁAWAElite Kobiet6K 18409:5000:00:0001:50:19.5501:50:19.55+00:57:4418:233,3
19KLIMEK Paulina 103HARPAGAN BEASTLĘDZINYOpen Kobiet141K 18909:5000:00:0001:54:19.3001:54:19.30+01:01:4419:033,1
20STAWOWA Karolina 102DZIKIE DZIKI GORZÓW GORZÓW WIELKOPOLSKIOpen Kobiet143K 19109:5000:00:0002:05:49.0502:05:49.05+01:13:1420:582,9
21SOCHA Alicja 120WARSZAWAOpen Kobiet144K 19209:5000:00:0002:21:03.9002:21:03.90+01:28:2923:302,6
22LEISZNER Izabela 100Carbon Silesia SportBYTOMOpen Kobiet145K 19309:5000:00:0002:24:40.0502:24:40.05+01:32:0524:062,5
23PAKUŁA Ewa 105Obstacle Center TeamWARSZAWAOpen Kobiet146K 19409:5000:00:0002:26:42.3002:26:42.30+01:34:0724:272,5
Znaleziono 23 wynik(ów)