RUNMAGEDDON REKRUT OSTROŁĘKA
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2022-08-06
Miejsce : Ostrołęka
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 750
Wystartowało : 722
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 713
Na trasie : 9
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BIEGAJ Marcin 508Runmageddonowe Świry WARSZAWA URSUS Open Masters Mężczyzn2M 2011:3000:00:0000:49:45.9000:49:45.90 8:177,2
2BRZOZOWSKI Daniel 514PIECKIOpen Mężczyzn11M 2611:3000:00:0000:50:50.5000:50:50.50+00:01:048:287,1
3PIETRZAK Konrad 534WARSZAWAOpen Mężczyzn13M 2811:3000:00:0000:50:57.7500:50:57.75+00:01:118:297,1
4OKOŃ Patryk 533NOWY DWÓR MAZOWIECKIOpen Mężczyzn15M 3011:3000:00:0000:51:26.1500:51:26.15+00:01:408:347,0
5ŁUNIESKI Piotr 528ŁOCHÓWOpen Mężczyzn22M 3911:3000:00:0000:53:35.4000:53:35.40+00:03:498:556,7
6ŚWIERCZEWSKI Jaromir 541TORUŃOpen Masters Mężczyzn5M 4011:3000:00:0000:53:37.9000:53:37.90+00:03:528:566,7
7KIELAK Patrycjusz 496MPK Pure Home Sp. z o.o.RZEKUŃOpen Masters Mężczyzn11M 6711:3000:00:0000:56:45.0000:56:45.00+00:06:599:276,3
8SAWCZYŃSKI Adam 507Rossmann HAJNÓWKAOpen Mężczyzn78M 12711:3000:00:0001:02:43.2501:02:43.25+00:12:5710:275,7
9DAWIDZIUK Bartosz 516BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn79M 12811:3000:00:0001:02:43.5501:02:43.55+00:12:5710:275,7
10MARCHEWKA Hubert 530MAŁY PŁOCKOpen Mężczyzn80M 13211:3000:00:0001:03:05.0001:03:05.00+00:13:1910:305,7
11MALINOWSKI Dawid 529MAŁY PŁOCK Open Mężczyzn81M 13311:3000:00:0001:03:05.8501:03:05.85+00:13:1910:305,7
12GRYCKO Mariusz 520OLSZTYNOpen Masters Mężczyzn33M 14411:3000:00:0001:04:05.6501:04:05.65+00:14:1910:405,6
13GRYCKO Robert 521OLSZTYNOpen Mężczyzn98M 15311:3000:00:0001:04:53.0501:04:53.05+00:15:0710:485,5
14KLUKACZYŃSKI Paweł 523WARSZAWAOpen Mężczyzn103M 15811:3000:00:0001:05:32.3001:05:32.30+00:15:4610:555,5
15KUTWIN Cezary 525SUCHEDNIÓWOpen Mężczyzn104M 15911:3000:00:0001:05:32.5001:05:32.50+00:15:4610:555,5
16GLEBA Jacek 518KAŁUSZYNOpen Mężczyzn110M 16611:3000:00:0001:06:06.8501:06:06.85+00:16:2011:015,4
17LORENZ Patryk 527OLSZTYNOpen Mężczyzn116M 17611:3000:00:0001:07:08.8501:07:08.85+00:17:2211:115,4
18ZEJER Igor 542PISZOpen Mężczyzn117M 17711:3000:00:0001:07:11.4001:07:11.40+00:17:2511:115,4
19POCHMARA Tomasz 500MPK Pure Home Sp. z o.o.KARNIEWOOpen Mężczyzn133M 20011:3000:00:0001:09:16.5501:09:16.55+00:19:3011:325,2
20ANDRUSZEWSKA-KIELAK Beata 711MPK Pure Home Sp. z o.o.OSTROŁĘKAOpen Masters Kobiet4K 1611:3000:00:0001:09:16.7501:09:16.75+00:19:3011:325,2
21FOLEK Grzegorz 517CHYBIEOpen Mężczyzn140M 21011:3000:00:0001:10:09.1501:10:09.15+00:20:2311:415,1
22SZYMAŃSKI Grzegorz 491Miasto OstrołękaOSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn46M 21411:3000:00:0001:10:37.3001:10:37.30+00:20:5111:465,1
23SMIAROWSKI Artur 250AKADEMIA SPORTU MEDYKOpen Masters Mężczyzn47M 21511:3000:00:0001:10:45.8501:10:45.85+00:20:5911:475,1
24SUCHECKI Błażej 540DZBENINOpen Mężczyzn156M 22911:3000:00:0001:11:09.1001:11:09.10+00:21:2311:515,1
25PUCZYŃSKI Maciej 536WARSZAWAOpen Mężczyzn233M 32511:3000:00:0001:21:53.3001:21:53.30+00:32:0713:384,4
26PARZYCH Hubert 499MPK Pure Home Sp. z o.o.ŁĘG PRZEDMIEJSKIOpen Mężczyzn236M 32811:3000:00:0001:21:58.1501:21:58.15+00:32:1213:394,4
27RUDNICKA Anna 537GODZIANÓWOpen Kobiet49K 7311:3000:00:0001:22:41.5001:22:41.50+00:32:5513:464,4
28PISANKO Krzysztof 535LIDZBARKOpen Mężczyzn248M 34311:3000:00:0001:24:17.2501:24:17.25+00:34:3114:024,3
29WILCZYŃSKA Agata 511Warriors ŁódźROSANÓWOpen Kobiet58K 8411:3000:00:0001:24:57.8501:24:57.85+00:35:1114:094,2
30GRODZKI Daniel 710MPK Pure HomeOSTROŁĘKAOpen Mężczyzn253M 34811:3000:00:0001:25:05.2001:25:05.20+00:35:1914:104,2
31TRYNISZEWSKI Tomasz 504MPK Pure Home Sp. z o.o.OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn257M 35311:3000:00:0001:25:44.4501:25:44.45+00:35:5814:174,2
32GRZELECKA Anna 493MPK Pure Home Sp. z o.o.OSTROŁĘKAOpen Masters Kobiet22K 9011:3000:00:0001:25:47.1501:25:47.15+00:36:0114:174,2
33SASIM Gracjan 501MPK Pure Home Sp. z o.o.OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn260M 35711:3000:00:0001:25:48.3001:25:48.30+00:36:0214:184,2
34KORCZAKOWSKI Paweł 498MPK Pure Home Sp. z o.o.OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn266M 36511:3000:00:0001:26:11.0001:26:11.00+00:36:2514:214,2
35KLECZKOWSKA Monika 497MPK Pure Home Sp. z o.o.OSTROŁĘKAOpen Masters Kobiet24K 9311:3000:00:0001:26:13.7001:26:13.70+00:36:2714:224,2
36JAKÓBCZAK Marta 494MPK Pure Home Sp. z o.o.OSTROŁĘKAOpen Kobiet65K 9411:3000:00:0001:26:19.5501:26:19.55+00:36:3314:234,2
37ZIEMCZYK Marta 505MPK Pure Home Sp. z o.o.OSTROŁĘKAOpen Kobiet67K 9711:3000:00:0001:26:21.0001:26:21.00+00:36:3514:234,2
38ŚWIDERSKA Nina 503MPK Pure Home Sp. z o.o.GOWOROWOOpen Kobiet69K 9911:3000:00:0001:26:21.9001:26:21.90+00:36:3614:234,2
39FIJAŁKOWSKI Hubert 492MPK Pure Home Sp. z o.o.WYSZKÓWOpen Mężczyzn269M 36911:3000:00:0001:26:21.9501:26:21.95+00:36:3614:234,2
40KAROLEWSKI Kamil 495MPK Pure Home Sp. z o.o.WYSZKÓWOpen Masters Mężczyzn76M 37111:3000:00:0001:26:22.5501:26:22.55+00:36:3614:234,2
41NASIADKA Mateusz 509Śnieżne Koczkodany OSTRÓW MAZOWIECKAOpen Mężczyzn275M 37711:3000:00:0001:26:57.1001:26:57.10+00:37:1114:294,1
42KREFT Marta 524MAŁKOWOOpen Kobiet72K 10311:3000:00:0001:26:57.4001:26:57.40+00:37:1114:294,1
43TYSZKA Dominik 510Śnieżne Koczkodany OSTRÓW MAZOWIECKAOpen Mężczyzn276M 37811:3000:00:0001:26:59.0001:26:59.00+00:37:1314:294,1
44SZCZAPA Agnieszka 748NIDZICAOpen Masters Kobiet27K 10511:3000:00:0001:27:09.6501:27:09.65+00:37:2314:314,1
45LISEK Marcin 526NIDZICAOpen Masters Mężczyzn77M 38111:3000:00:0001:27:11.7501:27:11.75+00:37:2514:314,1
46KISIEL Katarzyna 522IŁOWO-OSADAOpen Masters Kobiet28K 10611:3000:00:0001:27:12.5501:27:12.55+00:37:2614:324,1
47CESARCZYK Anna 515NAPIERKIOpen Masters Kobiet29K 10711:3000:00:0001:27:12.7001:27:12.70+00:37:2614:324,1
48RUDNICKI Kamil 538GOSTYNINOpen Mężczyzn312M 42611:3000:00:0001:30:20.4001:30:20.40+00:40:3415:034,0
49BYWALD Agata 485JUKLELISOpen Kobiet94K 13511:3000:00:0001:30:50.1501:30:50.15+00:41:0415:084,0
50BYWALD Konrad 486JUKLELISOpen Mężczyzn321M 43511:3000:00:0001:30:51.8501:30:51.85+00:41:0515:084,0
51GÓLCZYŃSKA Paulina 519OSTRODAOpen Kobiet103K 14611:3000:00:0001:35:11.7501:35:11.75+00:45:2515:513,8
52RUSINKIEWICZ Łukasz 539OLSZTYNOpen Mężczyzn336M 45511:3000:00:0001:35:12.8001:35:12.80+00:45:2615:523,8
53ANDRUSZEWSKI Robert 712OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn341M 46011:3000:00:0001:36:49.6001:36:49.60+00:47:0316:083,7
54BOROWSKA Justyna 513ŁAPYOpen Kobiet107K 15011:3000:00:0001:36:50.6501:36:50.65+00:47:0416:083,7
55KAMIŃSKI Maciej 487JUKBARTĄGOpen Mężczyzn372M 50111:3000:00:0001:47:07.7001:47:07.70+00:57:2117:513,4
56ASZTEMBORSKI Jakub 484JUKOLSZTYNOpen Mężczyzn373M 50211:3000:00:0001:47:07.7501:47:07.75+00:57:2117:513,4
57MIERZEJEWSKA Olga 531OSTROŁĘKAOpen Kobiet135K 18111:3000:00:0001:49:07.0001:49:07.00+00:59:2118:113,3
Znaleziono 57 wynik(ów)