RUNMAGEDDON REKRUT OSTROŁĘKA
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2022-08-06
Miejsce : Ostrołęka
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 750
Wystartowało : 722
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 713
Na trasie : 9
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas łączny
1#TEAMFURIATomasz Mierzejewski
Wojciech  Kultys 
Grzegorz Rykowski
Adam Szczepański
Adam Zebrowski
00:50:50.20
00:52:19.80
00:53:38.05
00:54:57.60
00:59:17.75
04:31:01.000
2CROSSBOX OKAWeronika  Lenkiewicz 
Łukasz Dobkowski
Marcin Mróz
Natalia Owczarska
Wojciech Krysiński
00:49:51.10
00:53:43.70
00:56:58.65
00:58:46.20
00:59:07.75
04:38:25.000
3PAC BOXING GYMAngelika  Ostrowska 
Leszek Brzózka
Andrzej Wodeńko
Marcin Nalewajk
Patryk Matusiak
00:50:24.35
00:55:08.00
00:58:17.45
01:04:15.35
01:05:10.90
04:53:14.000
4ŚWIETLNA EKIPAMarcin Niedźwiecki
Emil Nałęcz
Marius Milevskis
Radek Kośnik
Grzegorz Kowalczyk
00:59:56.75
00:59:58.75
01:03:21.65
01:15:40.15
01:17:17.90
05:36:12.000
5MIASTO OSTROŁĘKAMariusz Tworkowski
Małgorzata Tworkowska
Adam Kurpiewski
Ewa Kurpiewska
Grzegorz Szymański
01:06:40.55
01:06:41.15
01:09:25.80
01:09:26.00
01:10:37.30
05:42:49.000
6HARDER CIECHANÓWArtur Pakuszewski
Damian Losz
Damian Dąbkowski
Natalia Kalinowska
Łukasz Charzyński
01:06:05.15
01:06:05.20
01:07:05.30
01:12:14.05
01:12:14.15
05:43:43.000
7RUNMAGEDDONOWE ŚWIRYMarcin Biegaj 
Łukasz Łuba
Daniel Czernikowski
Magdalena  Matracka
Natalia Stachura
00:49:45.90
00:52:58.35
01:17:11.80
01:17:11.80
01:29:00.95
05:46:05.000
8STG WARSZAWAKarolina Cieślińska
Konrad Królicki
Anna Bednarek
Marek Garlicki
Łukasz Waniewski
01:00:16.65
01:01:52.95
01:07:18.75
01:19:22.65
01:20:08.75
05:48:56.000
9POWER TRAININGTomasz Szkurłat
Joanna Missala
Piotr Peter Polus
Marcin Kot
Marcel Mierzicki
01:05:17.75
01:06:12.05
01:07:19.95
01:15:21.05
01:17:37.20
05:51:46.000
10OUTDOOR TRAININGAgnieszka Maliszewska
Piotr Rogalski
Adam Uszyński
Tomasz Romańczuk
Agnieszka Dobrowolska
01:28:07.80
00:54:15.40
00:56:32.00
01:10:46.75
01:28:07.85
05:57:47.000
11MPK PURE HOME SP. Z O.O.Patrycjusz Kielak
TOMASZ POCHMARA
Beata Andruszewska-Kielak
Hubert Parzych
Tomasz Tryniszewski
00:56:45.00
01:09:16.55
01:09:16.75
01:21:58.15
01:25:44.45
06:02:59.000
12AKADEMIA SPORTU MEDYKArtur Smiarowski
Michał  Wesołowski 
Paweł Borkowski
Ewa Staniurska
JOANNA Chojnicka
01:10:45.85
01:10:53.45
01:18:25.55
01:18:25.75
01:18:27.00
06:16:55.000
13OBSTACLE CENTER TEAMAdrian Wójcik
MARIUSZ MŁYŃSKI
Paweł Butryn
Kamil Antoniak
Mateusz Prewysz-Kwinto
00:56:11.00
01:18:26.40
01:20:56.75
01:20:59.15
01:22:53.40
06:19:25.000
14JUNIOR TEAMUrszula Nowińska
Karolina Skuza
Marta Święcicka
Marta Tumiłowicz 
Monika Mroczka
01:18:46.85
01:18:47.90
01:18:48.10
01:18:48.40
01:18:49.30
06:33:58.000
15PREDATOR MMA MYSZYNIECDorian Tomkiewicz
Rafał Gnatkowski
Anna Śniadach
Katarzyna Brzózka
iwona gawryś
01:19:14.45
01:21:00.60
01:21:21.55
01:21:22.05
01:21:23.05
06:44:20.000
16GANG DUTCH'A VAN DER LINDEMichał Laszuk
Magdalena Boboń
Paulina Modzelewska 
Jarosław Boboń
Przemysław Jurkun
01:24:46.05
01:30:18.05
01:30:19.05
01:30:24.90
01:30:35.10
07:26:22.000
17BK STEP TEAMKonrad Wąsowicz
Dariusz Tercjak
Łukasz Sierociuk
Karolina Sztachańska
Magdalena Wiktorzak
01:41:21.75
01:41:22.65
01:41:22.65
01:41:28.15
01:41:29.10
08:27:02.000
18CARBON SILESIA SPORTKamil Psut
Marcin Jezela
Anna Płaczek
Michał Gajocha
Izabela Leiszner
01:17:38.20
01:42:05.95
01:43:21.80
01:52:04.85
02:24:40.05
08:59:48.000
Znaleziono 18 wynik(ów)