RUNMAGEDDON REKRUT OSTROŁĘKA
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2022-08-06
Miejsce : Ostrołęka
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 750
Wystartowało : 722
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 713
Na trasie : 9
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu
   
1LIBERADZKA Elżbieta 111POWER TRAININGWARSZAWAElite Kobiet09:5000:00:00
2PATYK Karol 581BOBROWNIKIOpen Mężczyzn11:4500:00:00
3MISSALA Mateusz 45POWER TRAININGSTARE BABICEElite Masters Mężczyzn09:4000:00:00
4GRUBKAJTYS Henryk 59Sportowe ZakapioryWARSZAWAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
5DMOCHOWSKI Marcin 452LEGIONOWOOpen Mężczyzn11:1500:00:00
6BRILLOWSKI Karol 60SRKBRODNICA GÓRNAOpen Masters Mężczyzn09:4000:00:00
7DZIAŁOWSKI Michał 40POWER TRAININGWARSZAWAElite Mężczyzn09:4000:00:00
8PACHUCY Grzegorz 46POWER TRAININGWARSZAWAElite Mężczyzn09:4000:00:00
9MARCHEWKA Hubert 530MAŁY PŁOCKOpen Mężczyzn11:3000:00:00
10STAWOWA Karolina 102DZIKIE DZIKI GORZÓW GORZÓW WIELKOPOLSKIOpen Kobiet09:5000:00:00
11ANTONIAK Kamil 24Obstacle Center TeamOKUNIEWOpen Mężczyzn09:4000:00:00
12ZACHAR Wiktor 729WARSZAWAOpen Mężczyzn11:1500:00:00
13OGRODNIK Mateusz 468WYSOKIE MAZOWIECKIEOpen Mężczyzn11:1500:00:00
14PAKUŁA Ewa 105Obstacle Center TeamWARSZAWAOpen Kobiet09:5000:00:00
15WOLF Michał 424WARSZAWAOpen Mężczyzn11:0000:00:00
16ZBLEWSKA Natalia 425WARSZAWAOpen Kobiet11:0000:00:00
17KOŚNIK Radek 276ŚWIETLNA EKIPACZARNOWIECOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
18DZIĘGIELEWSKI Mateusz 273ŚWIETLNA EKIPATROSZYNOpen Mężczyzn10:3000:00:00
19MROZEK Adela 280ŚWIETLNA EKIPAOLSZEWO-BORKIOpen Kobiet10:3000:00:00
20OLĘDZKI Marcin 697ŁÓDŹOpen Mężczyzn12:3000:00:00
21GARLICKI Marek 62STG WARSZAWAWARSZAWAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
22MURZYN Kamil 408MYSZYNIECOpen Mężczyzn11:0000:00:00
23KOLUCH Michał 404KOBYŁKAOpen Mężczyzn11:0000:00:00
24ROMAŃCZUK Tomasz 38OUTDOOR TRAININGKLEPACZEOpen Masters Mężczyzn09:4000:00:00
25MATEJCZYK Artur 36OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKElite Masters Mężczyzn09:4000:00:00
26ŁUSZCZYNA Robert 11EY OCR TeamWARSZAWAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
27JACZEWSKA Maria 298WARSZAWAOpen Kobiet10:3000:00:00
28LEWICKI Nikodem 86LUBAWAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
29FIJAŁKOWSKI Patryk 399LIDZBARK WARMIŃSKIOpen Mężczyzn11:0000:00:00
30TOBISZ Ewelina 419KIWITYOpen Kobiet11:0000:00:00
31MIERZICKI Marcel 44POWER TRAININGWARSZAWAOpen Masters Mężczyzn09:4000:00:00
32KRAWCZAK Emil 51PWPW S.A.WARSZAWAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
33GRYCKO Robert 521OLSZTYNOpen Mężczyzn11:3000:00:00
34GRYCKO Mariusz 520OLSZTYNOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
35CHEŁSTOWSKI Robert 390Team RóżanRÓŻANOpen Mężczyzn11:0000:00:00
36SAMUŚ Bartek 21Natarczywe PelikanyJEDLNIA LETNISKOOpen Mężczyzn09:4000:00:00
37WISZOWATA Marta 346#teamFURIAOSTROŁĘKAOpen Masters Kobiet10:4500:00:00
38BOBIŃSKI Piotr 322#teamFURIALELISOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
39RUDNICKI Marcin 94GODZIANÓWOpen Masters Mężczyzn09:4000:00:00
40KUCZ Wojciech 68United RunnersWARSZAWAElite Mężczyzn09:4000:00:00
41LAUKS Jan 9DZIK KOMANDOPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOpen Mężczyzn09:4000:00:00
42KOZON Emil 39Parafianie RMGROZOGIElite Mężczyzn09:4000:00:00
43KOWALCZYK Artur 459LASKOWIZNAOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
44RUTKOWSKA Anita 342#teamFURIAOSTROŁĘKAOpen Kobiet10:4500:00:00
45MEHRWALD Michał 304GRODZICZNOOpen Mężczyzn10:3000:00:00
46RUTKOWSKI Adsm 343#teamFURIAOSTROŁĘKA Open Mężczyzn10:4500:00:00
47MIERZEJEWSKI Wiktor 305OSTROLEKAOpen Mężczyzn10:3000:00:00
48DEPTUŁA Ewelina 325#teamFURIAOSTROŁĘKAOpen Kobiet10:4500:00:00
49LUBIAK Marek 303DZBENINOpen Mężczyzn10:3000:00:00
50KARPINSKI Adam 328#teamFURIALELISOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
51SMOLAK Jacek 353Atomowe OgórasySIEDLCE Open Mężczyzn10:4500:00:00
52LORENZ Patryk 527OLSZTYNOpen Mężczyzn11:3000:00:00
53SZCZEPKOWSKI Adam 189NIDZICAOpen Mężczyzn10:0000:00:00
54SZCZEPKOWSKA Joanna 188NIDZICA Open Kobiet10:0000:00:00
55KWIATEK Jakub 172WARSZAWAOpen Mężczyzn10:0000:00:00
56STANKIEWICZ Robert 475PISKIOpen Mężczyzn11:1500:00:00
57DŁUGOŁĘCKI Mariusz 398NOWE MIASTOOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
58DŁUGOŁĘCKA Aleksandra 397WARSZAWAOpen Kobiet11:0000:00:00
59JĘDRZEJEWSKI Robert 401WARSZAWAOpen Mężczyzn11:0000:00:00
60DZIEDZICKI Grzegorz 728BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn10:3000:00:00
61DOBRZYŃSKI Tomasz 75xRunnersGDYNIAElite Masters Mężczyzn09:4000:00:00
62JANIKOWSKI Michał 166WARSZAWAOpen Mężczyzn10:0000:00:00
63MOSHECHKOV Daniel 352Atomowe OgórasyWARSZAWAOpen Mężczyzn10:4500:00:00
64WYRZYKOWSKA Martyna 226Harder CiechanówCIECHANÓW Open Kobiet10:1500:00:00
65ROGALSKI Kamil 224Harder CiechanówCIECHANOWOpen Mężczyzn10:1500:00:00
66OBUDZIŃSKI Marcin 221Harder CiechanówCIECHANÓW Open Masters Mężczyzn10:1500:00:00
67CHARZYŃSKI Łukasz 213Harder CiechanówSTRZEGOWOOpen Mężczyzn10:1500:00:00
68MALISZEWSKA Agnieszka 269Outdoor TrainingBIAŁYSTOKOpen Masters Kobiet10:3000:00:00
69STANKIEWICZ Michał 187PIECKIOpen Mężczyzn10:0000:00:00
70GOŁĘBIEWSKA Mariola 216Harder CiechanówOPINOGÓRA GÓRNA Open Kobiet10:1500:00:00
71PAKUSZEWSKA Natalia 222Harder CiechanówWARSZAWAOpen Kobiet10:1500:00:00
72KWIATEK Magdalena 268OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOK Open Masters Kobiet10:3000:00:00
73PIONK Tadeusz 16Kontener FormyRUMIAOpen Masters Mężczyzn09:4000:00:00
74BIEGAJ Marcin 508Runmageddonowe Świry WARSZAWA URSUS Open Masters Mężczyzn11:3000:00:00
75KISIEL Damian 457KADZIDŁOOpen Mężczyzn11:1500:00:00
76GOLMANOWSKI Paweł 296OSTASZEWOOpen Mężczyzn10:3000:00:00
77ZDROJEWSKA Monika 316LUBAWAOpen Kobiet10:3000:00:00
78BRZECZKOWSKI Paweł 270POWER TRAININGWARSZAWAOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
79BASTEK Zuzanna 357PISZOpen Kobiet10:4500:00:00
80KUDŁA Grzegorz 35OCR TEAM BYDLAKIWIELICZKAOpen Masters Mężczyzn09:4000:00:00
81KOWALKOWSKI Filip 572DZIAŁDOWOOpen Mężczyzn11:4500:00:00
82SZOSTEK Wojciech 142HARPAGAN BEASTMIŁOMŁYNOpen Mężczyzn10:0000:00:00
83ZIELIŃSKI Michał 99WARSZAWAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
84KASPRZAK Sebastian 168WARSZAWAOpen Mężczyzn10:0000:00:00
85KOMINEK Anna 104Obstacle Center TeamWARSZAWAOpen Kobiet09:5000:00:00
86YAVORIVSKA Khrystyna 146Obstacle Center TeamWARSZAWAOpen Kobiet10:0000:00:00
87OBOJSKI Paweł 306SZCZUKIOpen Mężczyzn10:3000:00:00
88MARCZUK Kamil 176WARSZAWAOpen Mężczyzn10:0000:00:00
89TOMKIEWICZ Dorian 447PREDATOR MMA MYSZYNIECKADZIDŁOOpen Mężczyzn11:1500:00:00
90KUCZBORSKI Jacek 12Green GoblinsKAŁĘCZYNOpen Mężczyzn09:4000:00:00
91 Iwanek 290WARSZAWAOpen Kobiet10:3000:00:00
92KITALA Radosław 71Warriors ŁódźBŁONIEOpen Mężczyzn09:4000:00:00
93OSTROWSKI Rafał 374Akademia Sportowa Lelis LELISOpen Mężczyzn11:0000:00:00
94NALEWAJK Marcin 382Pac Boxing GymLELISOpen Mężczyzn11:0000:00:00
95WOJEWÓDKO Maciej 423BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn11:0000:00:00
96MATUSIAK Patryk 381Pac Boxing GymLELISOpen Mężczyzn11:0000:00:00
97DZIEŁAK Daniel 163KADZIDŁOOpen Mężczyzn10:0000:00:00
98ZAKRZEWSKI Grzegorz 150STG WARSZAWAWARSZAWAOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:00
99JURKUN Przemysław 139Gang Dutch'a van der LindeSEJNYOpen Mężczyzn10:0000:00:00
100MODZELEWSKA Paulina 141Gang Dutch'a van der LindeSIEDLCEOpen Kobiet10:0000:00:00
101LASZUK Michał 140Gang Dutch'a van der LindeSIEDLCEOpen Mężczyzn10:0000:00:00
102TEJWAN Leszek 65STG WARSZAWAWARSZAWAOpen Masters Mężczyzn09:4000:00:00
103ROSIŃSKI Damian 93BRAŃSZCZYKOpen Mężczyzn09:4000:00:00
104BOBOŃ Jarosław 137Gang Dutch'a van der LindeSIEDLCEOpen Mężczyzn10:0000:00:00
105KRÓLICKI Konrad 149STG WARSZAWAWARSZAWAOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:00
106ŻYŁOWSKI Wojciech 248STARY LUBOTYŃOpen Mężczyzn10:1500:00:00
107JAŚKIEWICZ Daniel 167PRZASNYSZOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:00
108RATAJCZAK Agata 148Runmageddonowe Świry WARSZAWAOpen Kobiet10:0000:00:00
109ŻYŚKO Marta 108Obstacle Center TeamWARSZAWAOpen Kobiet09:5000:00:00
110PREWYSZ-KWINTO Marta 106Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Kobiet09:5000:00:00
111KOBIELSKI Mateusz 571WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn11:4500:00:00
112KOWALIK Karol 605ŁÓDŹOpen Mężczyzn10:0000:00:00
113DOBROWOLSKA Agnieszka 446OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKOpen Masters Kobiet10:3000:00:00
114KALINOWSKA Monika 455PRUSZKÓWOpen Kobiet11:1500:00:00
115SKIERKOWSKI Kacper 473OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn11:1500:00:00
116MAJEWSKI Szymon 579OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn11:4500:00:00
117KOWALCZYK Grzegorz 277ŚWIETLNA EKIPARZEKUŃOpen Mężczyzn10:3000:00:00
118LANGER Piotr 85ŁÓDŹElite Mężczyzn09:4000:00:00
119LANGER Marta 119ŁÓDŹOpen Kobiet09:5000:00:00
120ZYSKOWSKA Aneta 428AUGUSTÓWOpen Kobiet11:0000:00:00
121ŻEBROWSKI Daniel 318OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn10:3000:00:00
122FALKOWSKI Krystian 294GRUDZIĄDZOpen Mężczyzn10:3000:00:00
123BIEDRZYCKI Marek 320#teamFURIAOSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
124MODZELEWSKA Martyna 255AKADEMIA SPORTU MEDYKNOWOGRÓDOpen Kobiet10:3000:00:00
124GRYGO Olga 253AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Kobiet10:3000:00:00
126GOTKOWSKI Daniel 453PRZYJMY K. PORĘBYOpen Mężczyzn11:1500:00:00
127KISIEL Mariola 331#teamFURIAOSTROŁĘKAOpen Kobiet10:4500:00:00
128ZAŁUSKA Piotr 348#teamFURIAOSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
129WĄSOWICZ Konrad 379BK STEP TeamŁOMŻAOpen Mężczyzn11:0000:00:00
130KLUCZEK Łukasz 20Natarczywe PelikanyGÓRA KALWARIAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
131BOGDAŃSKI Patryk 291KADZIDŁOOpen Mężczyzn10:3000:00:00
132ŁADA Przemysław 239OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn10:1500:00:00
133SZCZEPAŃSKI Adam 345#teamFURIAOSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
134ZACHAR Paulina 329#teamFURIAOSTROŁĘKAOpen Masters Kobiet11:1500:00:00
135WRÓBLEWSKA Anna 347#teamFURIAOSTROŁĘKAOpen Kobiet10:4500:00:00
136BALCERAK Adam 319#teamFURIAOSTROŁĘKAOpen Mężczyzn10:4500:00:00
137PROSIŃSKA Magda 341#teamFURIAOSTROŁĘKAOpen Kobiet10:4500:00:00
138SUBDA Patryk 478OSTRÓW MAZOWIECKAOpen Mężczyzn11:1500:00:00
139WNOROWSKA Magdalena 107Obstacle Center TeamŁOMIANKIElite Masters Kobiet09:5000:00:00
140MALICKI Michał 203CrossBox OKAOSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
141SZTACHAŃSKA Karolina 377BK STEP TeamŁOMŻAOpen Kobiet11:0000:00:00
142BACZEWSKI Andrzej 356PIĄTNICA PODUCHOWNAOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
143ZAŁĘSKI Michał 246OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn10:1500:00:00
144KRYSIŃSKI Wojciech 199CrossBox OKAOSTROŁĘKAOpen Mężczyzn10:1500:00:00
145DĄBROWSKI Adam 396BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn11:0000:00:00
146CHOJNICKA Joanna 251AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Masters Kobiet10:3000:00:00
147WIŚNIEWSKI Arkadiusz 73Warriors ŁódźŁÓDŹOpen Mężczyzn09:4000:00:00
148ZGLEJC Katarzyna 194KADZIDŁOOpen Kobiet10:0000:00:00
149ADAMKOWSKI Krzysztof 393CIECHANÓWOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
150ŻEBROWSKA Gabriela 317BIAŁYSTOKOpen Kobiet10:3000:00:00
151MIŁOŃSKI Rafał 220Harder CiechanówSOŃSKOpen Mężczyzn10:1500:00:00
152WEJS Wiktoria 225Harder CiechanówCIECHANÓWOpen Kobiet10:1500:00:00
153TRACIKOWSKI Karol 421ŁUBIN KOŚCIELNYOpen Mężczyzn11:0000:00:00
154MAŁKOWSKI Oskar 175OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn10:0000:00:00
155WÓJCIK Paweł 192OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn10:0000:00:00
156PIĘTA Łukasz 70United RunnersWARSZAWAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
157WIKTORZAK Magdalena 380BK STEP TeamKONARZYCEOpen Kobiet11:0000:00:00
158BEDNAREK Remigiusz 61STG WARSZAWAWARSZAWAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
159ROGALSKI Piotr 37OUTDOOR TRAININGOLMONTYOpen Mężczyzn09:4000:00:00
160ŁUBA Jacek 443Miasto OstrołękaOSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
161TARASIEWICZ Kamil 391Team RóżanRÓŻANOpen Mężczyzn11:0000:00:00
162MALICKA Jola 202CrossBox OKAOSTROŁĘKAOpen Masters Kobiet10:1500:00:00
163GROSZYK Sylwia 297OSTROŁĘKAOpen Kobiet10:3000:00:00
164TOMASZEWSKI Adrian 190SZELKÓWOpen Mężczyzn10:0000:00:00
165WOJCIECHOWSKI Bartosz 191OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn10:0000:00:00
166OKOŃ Patryk 533NOWY DWÓR MAZOWIECKIOpen Mężczyzn11:3000:00:00
167CZOCHAŃSKI Adam 395BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn11:0000:00:00
168OSZCZEPALSKI Krzysztof 90PIASTÓWOpen Mężczyzn09:4000:00:00
169ŁĘPICKI Mateusz 18Lemon TeamKRAKÓWOpen Mężczyzn09:4000:00:00
170MAŁEK Hanna 116United RunnersWARSZAWAOpen Kobiet09:5000:00:00
171LEN Kirył 351Atomowe OgórasyWARSZAWAOpen Mężczyzn10:4500:00:00
172STEFANSKI Mateusz 477ZŁOTNIKIOpen Mężczyzn11:1500:00:00
173ROGOWSKI Damian 92RADZIŁÓW Open Mężczyzn09:4000:00:00
174MOKSA-ZASZCZUDLOWICZ Kaja 532KRAKÓWOpen Masters Kobiet10:0000:00:00
175BUDEK Artur 552Wściekłe wengoszeWEJHEROWOOpen Mężczyzn11:4500:00:00
176DOMAGALSKI Artur 229Latające walenie śmierciKRASICZYNOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
177SIEROCIUK Łukasz 375BK STEP TeamJEDWABNEOpen Mężczyzn11:0000:00:00
178LUBIAK Aneta 302DZBENINOpen Kobiet10:3000:00:00
179ZEJER Igor 542PISZOpen Mężczyzn11:3000:00:00
180ZAKRZEWSKI Paweł 245TOBOLICEOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
181SUCHCICKI Wojciech 445nie chcę mieć STEMIOSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
182SKOCZYLAS -KUJAWA Joanna 418WYSZKÓWOpen Masters Kobiet11:0000:00:00
183BOCHOMULSKI Szymon 272ŚWIETLNA EKIPAKADZIDŁOOpen Mężczyzn10:3000:00:00
184BRICHACEK Małgorzata 323#teamFURIAOSTROŁĘKA Open Masters Kobiet10:4500:00:00
185ZABIELSKI Karol 244PIĄTNICA WŁOŚCIAŃSKAOpen Mężczyzn10:1500:00:00
186MRÓZ Marcin 204CrossBox OKAOSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
187MADRAK Jarosław 608OSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:00
188ŻUKOWSKI Tomasz 427BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn11:0000:00:00
189 Jerzy 392BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn11:0000:00:00
190BOBOŃ Magdalena 138Gang Dutch'a van der LindeŁUKÓWOpen Kobiet10:0000:00:00
191STOLARCZYK Mariusz 98OSTROŁĘKAElite Mężczyzn09:4000:00:00
192DĄBKOWSKI Damian 215Harder CiechanówCIECHANÓWOpen Mężczyzn10:1500:00:00
193MAZUR Michał 433FURIA TeamŁOMŻAOpen Mężczyzn11:1500:00:00
194ZYSKOWSKI Artur 249OSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
195TERCJAK Dariusz 378BK STEP TeamŁOMŻAOpen Mężczyzn11:0000:00:00
196ZIMIŃSKI Rafał 228Harder CiechanówOJRZEŃOpen Mężczyzn10:1500:00:00
197SIEROCIUK Marcin 376BK STEP TeamJEDWABNEOpen Mężczyzn11:0000:00:00
198BEDNAREK Anna 114STG WARSZAWAWARSZAWAOpen Kobiet09:5000:00:00
199KURPIEWSKI Adam 441Miasto OstrołękaOSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
200KALINOWSKI Adam 456PRUSZKÓWOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
201PSUT Kamil 7Carbon Silesia SportWROCŁAWOpen Mężczyzn09:4000:00:00
202JANISZEWSKI Grzegorz 8DZIADY OCRWARSZAWAOpen Masters Mężczyzn09:4000:00:00
203WASZCZAK Arkadiusz 1#teamFURIAOSTROŁĘKAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
204FILAS Rafał 2BeFit24Team@R.A.F.A.L_KRKOpen Mężczyzn09:4000:00:00
205CEREMUGA Robert 3Carbon Silesia SportŻORYElite Mężczyzn09:4000:00:00
206GAJOCHA Michał 4Carbon Silesia SportSOSNOWIECOpen Masters Mężczyzn09:4000:00:00
207JEZELA Marcin 5Carbon Silesia SportKATOWICEOpen Mężczyzn09:4000:00:00
208KLEWANIEC Jakub 6Carbon Silesia SportTARNOWSKIE GÓRYElite Mężczyzn09:4000:00:00
209GAWLAK Damian 26Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Mężczyzn09:4000:00:00
210LUTEREK Michał 27Obstacle Center TeamWARSZAWAOpen Masters Mężczyzn09:4000:00:00
211MŁYŃSKI Mariusz 28Obstacle Center TeamWARSZAWAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
212PIETROŃ Łukasz 29Obstacle Center TeamKRAKÓWOpen Mężczyzn09:4000:00:00
213PREWYSZ-KWINTO Mateusz 30Obstacle Center TeamWARSZAWAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
214SEWERYNOWICZ Michał 31Obstacle Center TeamOTWOCKOpen Mężczyzn09:4000:00:00
215URZYKOWSKI Artur 32Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Mężczyzn09:4000:00:00
216MARUSZEWSKI Marcin 52RAJSPORT ACTIVEBRWILNOElite Masters Mężczyzn09:4000:00:00
217KALINOWSKI Krystian 54RUNMAGEDDON TEAMIŁAWAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
218KRAWIECKI Mateusz 55RUNMAGEDDON TEAMIŁAWAElite Mężczyzn09:4000:00:00
219MACIEJEWSKI Łukasz 58SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
220BOLC Patryk 77OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
221BRZEZICHA Dawid 78WARSZAWA Open Mężczyzn09:4000:00:00
222CABAN Maciej 79LUBAWAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
223JACZEWSKI Patryk 80ŁOCHÓWOpen Mężczyzn09:4000:00:00
224KMITA Patryk 82GRABÓWKAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
225KOWALEWSKI Filip 83Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Mężczyzn09:4000:00:00
226KRÓLAK Mariusz 84OTWOCKOpen Mężczyzn09:4000:00:00
227CIEŚLIŃSKA Karolina 122STG WARSZAWACIECHANÓWOpen Kobiet09:5000:00:00
228GICZAN Mariusz 123CARDIO HeroesBIAŁYSTOKOpen Masters Mężczyzn09:4000:00:00
229KLIMEK Paulina 103HARPAGAN BEASTLĘDZINYOpen Kobiet09:5000:00:00
230GARNUSZEK Anita 109POWER TRAININGWARSZAWAElite Kobiet09:5000:00:00
231GOMOŁA-PARADOWSKA Anna 110POWER TRAININGWARSZAWAOpen Kobiet09:5000:00:00
232DZIURDA Adam 121POWER TRAININGWARSZAWAOpen Masters Mężczyzn09:4000:00:00
233GICZAN Wiktor 124BIAŁYSTOKElite Mężczyzn09:4000:00:00
234MAJKOWSKI Artur 125OLSZEWO-BORKI Open Mężczyzn09:4000:00:00
235MARKOWICZ Robert 130BUT BarczewoRUSZAJNYOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:00
236DOBKOWSKA Małgorzata 131CrossBox OKATROSZYNOpen Kobiet10:0000:00:00
237DOBKOWSKI Łukasz 132CrossBox OKATROSZYNOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:00
238KOSIŃSKI Tomasz 133EXTREME WAYSWARSZAWAOpen Mężczyzn10:0000:00:00
239SZPAKOWSKI Jacek 134EXTREME WAYSCHOTOMÓWOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:00
240KAJEWSKI Milosz 129Open Mężczyzn11:0000:00:00
241DYBOWSKA Monika 154Żółwie i ślimakiIMIELINOpen Masters Kobiet10:0000:00:00
242DYBOWSKI Marcin 155Żółwie i ślimakiIMIELINOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:00
243ABRAMCZYK Kinga 156MYSZYNIECOpen Kobiet10:0000:00:00
244BIEŃKOWSKI Arkadiusz 157MIASTKOWOOpen Mężczyzn10:0000:00:00
245BUDEK Weronika 158CATCHMOUSEOpen Kobiet10:0000:00:00
246DĘBOWIAK Kamil 159PROSTYŃOpen Mężczyzn10:0000:00:00
247DYKAS Adam 160ŁĘŻYNYOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:00
248DYKAS Piotr 161ŁĘŻYNYOpen Mężczyzn10:0000:00:00
249SOBOTKA Mateusz 186PROSTYŃOpen Mężczyzn10:0000:00:00
250PIEŃKOS Michał 179Open Mężczyzn10:0000:00:00
251PONSKI Cezary 180PRZYŁĘK DUŻYOpen Mężczyzn10:0000:00:00
252PRZYBYTEK Sławomir 181WARSZAWAOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:00
253REGULSKA Ewa 182WARSZAWAOpen Kobiet10:1500:00:00
254RYDEL Dominik 183OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn10:0000:00:00
255SKIBICKI Błażej 184MOŃKIOpen Mężczyzn10:0000:00:00
256SMAKOSZ Marek 185OSTROŁĘKA Open Mężczyzn10:0000:00:00
257ORLICKA Katarzyna 205CrossBox OKAOSTROŁĘKAOpen Masters Kobiet10:1500:00:00
258OWCZARSKA Natalia 206CrossBox OKAOSTROŁĘKAOpen Kobiet10:1500:00:00
259ŚCIBEK Joanna 207CrossBox OKAOSTROŁĘKAOpen Kobiet10:1500:00:00
260ŚCIBEK Zbigniew 208CrossBox OKAOSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
261ABRAMCZYK Bernard 209EY OCR TeamWARSZAWAOpen Mężczyzn10:1500:00:00
262BODYTKA Michał 210FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKAGOWOROWOOpen Mężczyzn10:1500:00:00
263KOZŁOWSKA Iwona 211FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKAOSTROŁĘKA Open Kobiet10:1500:00:00
264ANDRZEJAK Agnieszka 212Harder CiechanówCIECHANÓW Open Kobiet10:1500:00:00
265MACIEJEWSKA Natalia 230SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAOpen Kobiet10:1500:00:00
266BONIECKI Jakub 231CHROSTKOWOOpen Mężczyzn10:1500:00:00
267BRYLAK Grzegorz 232WĄSEWOOpen Mężczyzn10:1500:00:00
268BURKACKA Agata 233JEDNOROŻECOpen Kobiet10:1500:00:00
269DUNAJSKI Przemysław 234CIECHANÓWOpen Mężczyzn10:1500:00:00
270FABISZEWSKI Krzysztof 235ŁOMŻAOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
271FILIPOWICZ Natalia 236WARSZAWAOpen Kobiet10:1500:00:00
272JECHNA Milena 237DŁUGOSIODŁO Open Kobiet10:1500:00:00
273NOWIŃSKA Urszula 262JUNIOR TEAMBARTĄŻEKOpen Masters Kobiet10:3000:00:00
274SKUZA Karolina 263JUNIOR TEAMLIDZBARKOpen Kobiet10:3000:00:00
275OLENDER Joanna 256AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Kobiet10:3000:00:00
276STANIURSKA Ewa 257AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Masters Kobiet10:3000:00:00
277WESOŁOWSKI Michał 258AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Mężczyzn10:3000:00:00
278WŁODKOWSKI Grzegorz 259AKADEMIA SPORTU MEDYKNOWOGRÓD Open Mężczyzn10:3000:00:00
279PALIŃSKA Żaneta 260AKADEMIA SPORTU MEDYK ŁOMŻALOMZAOpen Kobiet10:3000:00:00
280MROCZKA Monika 261JUNIOR TEAMOLSZTYNOpen Kobiet10:3000:00:00
281NIEDŹWIECKI Marcin 282ŚWIETLNA EKIPALELISOpen Mężczyzn10:3000:00:00
282NOWAK Grzegorz 283ŚWIETLNA EKIPAOSTROŁĘKAOpen Mężczyzn10:3000:00:00
283ORZOLEK Wojtek 284ŚWIETLNA EKIPAOSTROŁĘKA Open Mężczyzn10:3000:00:00
284PIERSA Marcel 285ŚWIETLNA EKIPAOSTROLEKAOpen Mężczyzn10:3000:00:00
285PRZERADZKI Paweł 286ŚWIETLNA EKIPALELISOpen Mężczyzn10:3000:00:00
286RUDNICKI Marek 287ŚWIETLNA EKIPAOSTROŁĘKAOpen Mężczyzn10:3000:00:00
287NAŁĘCZ Emil 281ŚWIETLNA EKIPALELISOpen Mężczyzn10:3000:00:00
288PARYS Marcin 307OSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
289RUCIŃSKA Kinga 308DZIAŁDOWO Open Kobiet10:3000:00:00
290SMOLIÑSKA Iwona 309WARSZAWAOpen Kobiet10:3000:00:00
291ŚWIĘCICKA Gabriela 310KRAKÓWOpen Kobiet10:4500:00:00
292ŚWIĘCICKI Mateusz 311KRAKÓWOpen Mężczyzn10:4500:00:00
293SZYDŁOWSKI Marcin 312OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn10:3000:00:00
294WASZKIEWICZ Edyta 313OŁDAKIOpen Kobiet10:3000:00:00
295WIEPRZEC Maciej 314RUDAOpen Mężczyzn10:3000:00:00
296KOZON Marta 332#teamFURIAOSTROŁĘKAOpen Masters Kobiet10:4500:00:00
297KRASKA Tomasz 333#teamFURIAOSTROŁĘKA Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
298KULTYS Wojciech 334#teamFURIAOSTROŁĘKA Open Mężczyzn10:4500:00:00
299L. Paweł 335#teamFURIAOSTROŁĘKAOpen Mężczyzn10:4500:00:00
300MARKOWSKA Monika 336#teamFURIAOSTROŁĘKA Open Kobiet10:4500:00:00
301MIERZEJEWSKA Magdalena 337#teamFURIAOSTROŁĘKAOpen Masters Kobiet10:4500:00:00
302MIERZEJEWSKI Tomasz 338#teamFURIAOSTROŁĘKAOpen Mężczyzn10:4500:00:00
303MOSZCZYŃSKI Maciej 339#teamFURIARZEKUŃOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
304FRYMUS Michalina 359WARSZAWAOpen Kobiet10:4500:00:00
305HOLC Piotr 360WARSZAWAOpen Mężczyzn10:4500:00:00
306JACZEWSKI Damian 361ŁOCHÓWOpen Mężczyzn10:4500:00:00
307JUSTYŃSKA Małgorzata 362WARSZAWAOpen Masters Kobiet10:4500:00:00
308KOZŁOWSKA Elwira 363ŁOMŻAOpen Kobiet10:4500:00:00
309KRZYŻANOWSKI Krzysztof 364NOWY DWÓR MAZOWIECKIOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
310KURKOWSKI Adam 365NOWE MIASTOOpen Mężczyzn10:4500:00:00
311BURZYNSKA Katarzyna 358NOWY DWÓR MAZOWIECKIOpen Masters Kobiet10:4500:00:00
312OSTROWSKA Angelika 383Pac Boxing GymLELIS Open Kobiet11:0000:00:00
313SZYMCZYK Sandra 384Pac Boxing GymLELISOpen Kobiet11:0000:00:00
314WODEŃKO Andrzej 385Pac Boxing GymLELISOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
315SZATANEK Bogdan 386Różan BiegaRÓŻANOpen Mężczyzn11:0000:00:00
316CZERNIKOWSKI Daniel 387Runmageddonowe Świry WARSZAWAOpen Mężczyzn11:0000:00:00
316MATRACKA Magdalena 388Runmageddonowe Świry WARSZAWAOpen Kobiet11:0000:00:00
318SZWAJCAK Maciej 389Ryjogłowe GadyCZARTKIOpen Mężczyzn11:0000:00:00
319NERĆ Karolina 409NASIELSKOpen Kobiet11:0000:00:00
320NICEWICZ Dominika 410ŁYSEOpen Kobiet11:0000:00:00
321NICEWICZ Hubert 411ŁOMŻAOpen Mężczyzn11:0000:00:00
322NURKIEWICZ Mateusz 412WOŁOMIN Open Mężczyzn11:0000:00:00
323POLISZUK Paweł 413WROCŁAWOpen Mężczyzn11:0000:00:00
324RUTKOWSKI Michał 415LIDZBARK WARMIŃSKIOpen Mężczyzn11:0000:00:00
325SADLAK Damian 416NOWA WIEŚOpen Mężczyzn11:0000:00:00
326OŻÓG Mateusz 435Jak żółwie w galopieRZESZÓW ==PANDA==Open Mężczyzn11:1500:00:00
327PIECHOWSKI Piotr 436Karol TeamTCZEWOpen Mężczyzn11:1500:00:00
328GŁOSEK Mariusz 438Miasto OstrołękaOSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
329GŁOSEK Marta 439Miasto OstrołękaOSTROŁĘKAOpen Kobiet11:1500:00:00
330KURPIEWSKA Ewa 440Miasto OstrołękaOSTROŁĘKAOpen Masters Kobiet11:1500:00:00
331MURACH Bartosz 467WARSZAWAOpen Mężczyzn11:1500:00:00
332KOZŁOWSKI Artur 460LELISOpen Mężczyzn11:1500:00:00
333LISIEWSKI Filip 462KADZIDŁOOpen Mężczyzn11:1500:00:00
334MĄKOSA Monika 464MARKIOpen Masters Kobiet11:1500:00:00
335MARCHEWKA Monika 465MARKIOpen Masters Kobiet11:1500:00:00
336MATYSIAK Mariusz 466PRZYJMY K.POREBYOpen Mężczyzn11:1500:00:00
337KULINKOWSKI Piotr 488Kulinkowski TeamBAKAŁARZEWOOpen Mężczyzn10:4500:00:00
338FRYDRYK Jakub 489Miasto OstrołękaOSTROŁĘKAOpen Mężczyzn11:1500:00:00
339SUMARA Anna 490Miasto OstrołękaOSTROŁĘKAOpen Masters Kobiet11:1500:00:00
340SZYMAŃSKI Grzegorz 491Miasto OstrołękaOSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
341BAKUŁA Marta 512DZBENINOpen Masters Kobiet10:1500:00:00
342BRZOZOWSKI Daniel 514PIECKIOpen Mężczyzn11:3000:00:00
343DAWIDZIUK Bartosz 516BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn11:3000:00:00
344FOLEK Grzegorz 517CHYBIEOpen Mężczyzn11:3000:00:00
345GLEBA Jacek 518KAŁUSZYNOpen Mężczyzn11:3000:00:00
346SUCHECKI Błażej 540DZBENINOpen Mężczyzn11:3000:00:00
347ŚWIERCZEWSKI Jaromir 541TORUŃOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
348TWORKOWSKA Małgorzata 546Miasto OstrołękaOSTROŁEKAOpen Kobiet11:1500:00:00
349TWORKOWSKI Mariusz 547Miasto OstrołękaOSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
350SAMSEL Dominik 665MartkiiDomcieOSTROŁĘKAOpen Mężczyzn12:3000:00:00
351PAWŁOWSKA Marta 664MartkiiDomcieWARSZAWAOpen Kobiet12:3000:00:00
352WOJSZEL Juliusz 708BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn10:3000:00:00
353STACHURSKI Mariusz 709OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn11:1500:00:00
354ANDRUSZEWSKA-KIELAK Beata 711MPK Pure Home Sp. z o.o.OSTROŁĘKAOpen Masters Kobiet11:3000:00:00
355LENDA Natalia 717KADZIDŁOOpen Kobiet10:1500:00:00
356SARBIEWSKA Wanda 722JANOWOOpen Masters Kobiet10:0000:00:00
357SARBIEWSKI Mariusz 723JANOWOOpen Mężczyzn10:0000:00:00
358JECHNA Ilona 724DŁUGOSIODŁO Open Kobiet10:1500:00:00
359JECHNA Karol 725DŁUGOSIODŁOOpen Mężczyzn10:1500:00:00
360NIEDŹWIECKI Rafał 726ŚWIETLNA EKIPAOSTROŁĘKAOpen Mężczyzn10:3000:00:00
361SZYMAŃSKA Magdalena 727ŚWIETLNA EKIPAOSTROŁĘKAOpen Masters Kobiet10:3000:00:00
362PIERSA Mateusz 738ŚWIETLNA EKIPAOSTROŁĘKAOpen Mężczyzn10:3000:00:00
363JABŁOŃSKI Tomasz 745Green GoblinsWARSZAWAOpen Mężczyzn10:0000:00:00
364BORKOWSKI Paweł 750AKADEMIA SPORTU MEDYKLOMZAOpen Mężczyzn10:3000:00:00
365KOMSTA Jarosław 740ABRAMÓWOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
366ANZULEWICZ Tomasz 741OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn11:0000:00:00
367KUBEŁ Mateusz 742OSTROŁĘKA Open Mężczyzn11:0000:00:00
368SZAFRAŃSKA Oliwia 744WARSZAWAOpen Kobiet10:0000:00:00
369KARCZEWSKI Adam 13HOLDTHELINECHMIELNOElite Mężczyzn09:4000:00:00
370GORSIAK Jacek 14Husaria Race Team BIAŁAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
371GRALEC Dariusz 15I NEVER TURN BACKALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOpen Masters Mężczyzn09:4000:00:00
372TRZCIŃSKI Kamil 17Ksiądz ProboszczROZOGIOpen Mężczyzn09:4000:00:00
373KUBER Andrzej 10Ex TeamOLSZTYNElite Mężczyzn09:4000:00:00
374STROJNY Paweł 19Lemon TeamKRAKÓWElite Mężczyzn09:4000:00:00
375RUTKOWSKI Tomasz 22Ninja ElementsWARSZAWAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
376ANOWSKI Adrian 23Obstacle Center TeamDROCHOWOElite Mężczyzn09:4000:00:00
377BUTRYN Paweł 25Obstacle Center TeamOSTRÓWEKOpen Mężczyzn09:4000:00:00
378WÓJCIK Adrian 33Obstacle Center TeamWYSZKÓWOpen Mężczyzn09:4000:00:00
379WEJKNIS Krzysztof 34OCR SPORT GRIP KRZYSZTOF WEJKNISŁUKTAOpen Masters Mężczyzn09:4000:00:00
380GRABOWIEC Arkadiusz 41POWER TRAININGWARSZAWAElite Mężczyzn09:4000:00:00
381KOT Marcin 42POWER TRAININGWARSZAWAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
382ŁĄCZYKOWSKI Sylwester 43POWER TRAININGWARSZAWAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
383PERKOWSKI Paweł 47POWER TRAININGWARSZAWAElite Mężczyzn09:4000:00:00
384PISKAŁA Daniel 48POWER TRAININGWARSZAWAElite Masters Mężczyzn09:4000:00:00
385POLUS Piotr Peter 49POWER TRAINING#KOCHAMPOLUSAOpen Mężczyzn09:5000:00:00
386SZKURŁAT Tomasz 50POWER TRAININGWARSZAWAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
387OGIŃSKI Szymon 72Warriors ŁódźŁÓDŹElite Mężczyzn09:4000:00:00
388ŚWIDERSKI Jakub 74Wilk Trenuje Family (WTF)MŁAWAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
389BIELECKI Jakub 76WARSZAWAOpen Mężczyzn10:1500:00:00
390JÓZWIAK Mikołaj 63STG WARSZAWAWARSZAWAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
391SKIBIŃSKI Sławomir 64STG WARSZAWACIECHANÓWOpen Mężczyzn09:4000:00:00
392WANIEWSKI Łukasz 66STG WARSZAWARUTKI KOSSAKIOpen Mężczyzn09:4000:00:00
393KRYSZTOFIAK Damian 67United RunnersNOWY DWÓR MAZOWIECKI Elite Masters Mężczyzn09:4000:00:00
394OLBRYŚ Adam 69United RunnersWARSZAWAElite Mężczyzn09:4000:00:00
395OCIEPA Piotr 88SZCZYTNOOpen Mężczyzn09:4000:00:00
396OŁTARZEWSKI Paweł 89SZELKÓW Open Mężczyzn09:4000:00:00
397PAPROCKI Maciej 91LUBAWAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
398SEKŚCIŃSKI Krzysztof 95RAJGRÓDOpen Mężczyzn09:4000:00:00
399STAWIARSKI Łukasz 97LUBAWAOpen Mężczyzn09:4000:00:00
400LEISZNER Izabela 100Carbon Silesia SportBYTOMOpen Kobiet09:5000:00:00
401PŁACZEK Anna 101Carbon Silesia SportCZELADŹOpen Kobiet09:5000:00:00
402MISSALA Joanna 112POWER TRAININGSTARE BABICEOpen Masters Kobiet09:5000:00:00
403SAMOCIUK Karolina 113POWER TRAININGWARSZAWAElite Kobiet09:5000:00:00
404GREC Klaudia 115United RunnersWARSZAWAOpen Kobiet09:5000:00:00
405STEFANIAK Katarzyna 117United RunnersTRZCIANKAElite Kobiet09:5000:00:00
406KALINOWSKA Karolina 118IŁAWAElite Kobiet09:5000:00:00
407SOCHA Alicja 120WARSZAWAOpen Kobiet09:5000:00:00
408LIPIŃSKI Michał 153WATAHAPOSZOpen Mężczyzn10:0000:00:00
409CZUBA Arkadiusz 143Long Live UndergroundWARSZAWAOpen Mężczyzn10:0000:00:00
410JURKITEWICZ Aleksander 144Long Live UndergroundBIAŁA PODLASKAOpen Mężczyzn10:0000:00:00
411JAWORSKA Anna 145Obstacle Center TeamMARKIOpen Kobiet10:0000:00:00
412USZYŃSKI Adam 147OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:00
413BRODACZEWSKI Artur 151Szwagier to nie rodzina!URSZULINOpen Mężczyzn10:0000:00:00
414SZAFRANEK Damian 152Szwagier to nie rodzina!URSZULINOpen Mężczyzn10:0000:00:00
415MAKOWIECKI Kamil 174WARSZAWAOpen Mężczyzn10:0000:00:00
416NIEMCZYK Magda 177MYSZYNIEC Open Kobiet10:0000:00:00
417GENCZA Damian 164MRĄGOWOOpen Mężczyzn10:0000:00:00
418HOŁOWACZ-PYT Weronika 165RYBNIKOpen Kobiet10:0000:00:00
419KORZEB Pawel 169OSTROW MAZOWIECKAOpen Mężczyzn10:0000:00:00
420KOWALCZYK Tomasz 170GŁUCHÓWOpen Mężczyzn10:0000:00:00
421KRYSIAK Konrad 171OSTRÓW MAZOWIECKA Open Mężczyzn10:0000:00:00
422KŁOS Sebastian 198CrossBox OKADRĘŻEWOOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
423LENKIEWICZ Weronika 200CrossBox OKAOSTROŁĘKAOpen Kobiet10:1500:00:00
424WRÓBLEWSKI Tomasz 193STARGARDOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:00
425KORZYŃSKI Cezary 195CROSS BOXŁĘG PRZEDMIEJSKIOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
426GODLEWSKA - KOŚNIK Anna 196CrossBox OKATRISZYNOpen Kobiet10:1500:00:00
427JABŁOŃSKA Dorota 197CrossBox OKAOSTROŁĘKAOpen Kobiet10:1500:00:00
428MACKO Mariusz 201CrossBox OKABIAŁOBIELOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
429CHRZANOWSKI Artur 214Harder CiechanówCIECHANÓWOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
430KALINOWSKA Natalia 217Harder CiechanówCIECHANÓWOpen Kobiet10:1500:00:00
431LOSZ Damian 218Harder CiechanówCIECHANÓW Open Mężczyzn10:1500:00:00
432MATRAS Łukasz 219Harder CiechanówGRUDUSKOpen Mężczyzn10:1500:00:00
433ZADROŻNA Olga 227Harder CiechanówCIECHANÓWOpen Kobiet10:1500:00:00
434PAKUSZEWSKI Artur 223Harder CiechanówCIECHANÓWOpen Mężczyzn10:1500:00:00
435MIELCARZ Marcin 240HALINÓWOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:00
436NIEBRZYDOWSKI Maciej 241ZGIERZOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
437PSZONAK Krzysztof 242OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn10:1500:00:00
438WASILEWSKI Rafał 243KOLNOOpen Mężczyzn10:1500:00:00
439KAR-KOW Lu 238OSTROŁĘKAOpen Kobiet10:1500:00:00
440SMIAROWSKI Artur 250AKADEMIA SPORTU MEDYKOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
441ŚWIDERSKA Karina 264JUNIOR TEAMOLSZTYNOpen Masters Kobiet10:3000:00:00
442ŚWIĘCICKA Marta 265JUNIOR TEAMBARTĄGOpen Kobiet10:3000:00:00
443SZWARC Robert 266JUNIOR TEAMOLSZTYN Open Mężczyzn10:3000:00:00
444GRYGO Jakub 252AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Mężczyzn10:3000:00:00
445TUMIŁOWICZ Marta 267JUNIOR TEAMOLSZTYN Open Kobiet10:3000:00:00
446ŁUNIEWSKA Sandra 254AKADEMIA SPORTU MEDYKGDYNIAOpen Kobiet10:3000:00:00
447FILOCHOWSKI Karol 274ŚWIETLNA EKIPATROSZYNOpen Mężczyzn10:3000:00:00
448KILIMONIS Artūras 275ŚWIETLNA EKIPAKAUNASOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
449MILEVSKIS Marius 279ŚWIETLNA EKIPAKAUNASOpen Mężczyzn10:3000:00:00
450 KRYŽEVIČIUS Arminas 271ŚWIETLNA EKIPAKAUNASOpen Mężczyzn10:3000:00:00
451TUŁOWIECKI Michał 288ŚWIETLNA EKIPAOLSZEWO-BORKIOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
452WIELGAT Wiktoria 289ŚWIETLNA EKIPASADOWNE Open Kobiet10:3000:00:00
453BOROWSKA Aleksandra 292DZIAŁDOWOOpen Kobiet10:3000:00:00
454BOŻEK Dominika 293KRAKÓWOpen Kobiet10:4500:00:00
455FYDRYCHEWICZ Joanna 295OLSZTYNOpen Masters Kobiet10:3000:00:00
456JASNOCH Marcin 300NOWOGRÓDOpen Mężczyzn10:3000:00:00
457KRAIŃSKA Anna 736BIAŁYSTOKOpen Kobiet10:3000:00:00
458WINIEWSKA Violetta 315LUBAWAOpen Kobiet10:3000:00:00
459BIEŻUŃSKI Kacper 321#teamFURIACZERWINOpen Mężczyzn10:4500:00:00
460ORZOŁ-DŁUGOŁĘCKA Magda 340#teamFURIABARANOWOOpen Kobiet10:4500:00:00
461CHRZANOWSKI Tomasz 324#teamFURIARZEKUŃOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
462GRABOWSKI Radek 326#teamFURIACZERWINOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
463GWARA Robert 327#teamFURIAANTONIEOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
464KILIAŃSKI Robert 330#teamFURIAOSTROLEKAOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
465RYKOWSKI Grzegorz 344#teamFURIAOSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
466ZEBROWSKI Adam 349#teamFURIAOSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
467ŻUBER Mateusz 350#teamFURIAOSTROŁĘKAOpen Mężczyzn10:4500:00:00
468OSTROWSKA Martyna 354Movement Arena SuwałkiSUWAŁKIOpen Kobiet10:4500:00:00
468STACHURA Natalia 355Runmageddonowe Świry KRAKÓWOpen Kobiet10:4500:00:00
470DULISZEWSKI Piotr 718Open Mężczyzn10:4500:00:00
471MAZUREK Julita 366WARSZAWAOpen Kobiet10:4500:00:00
472NIESŁUCHOWSKI Łukasz 367WARSZAWAOpen Mężczyzn10:4500:00:00
473OFMAŃSKI Kamil 368WARSZAWAOpen Mężczyzn10:4500:00:00
474BRZÓZKA Leszek 739Pac Boxing GymKADZIDŁOOpen Mężczyzn11:0000:00:00
475PIETRZAK Michał 719OLSZTYNOpen Mężczyzn10:4500:00:00
476ROSIŃSKI Piotr 369DŁUGOSIODLO Open Mężczyzn10:4500:00:00
477RUDOWSKI Tomasz 370OLSZTYNOpen Mężczyzn10:4500:00:00
478SOWA Maciej 371PIĄTNICAOpen Mężczyzn10:4500:00:00
479STWORZYJAN Stanisław 372OSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
480ZDANUCZYK Mateusz 373ZABŁUDÓWOpen Mężczyzn10:4500:00:00
481JABŁOŃSKI Kamil 400JABŁOŃ KOŚCIELNAOpen Mężczyzn11:0000:00:00
482KACZMARCZYK Albert 402OLSZTYNOpen Mężczyzn11:0000:00:00
483KOBRZYŃSKA Kasia 403WARSZAWA Open Kobiet11:0000:00:00
484KRUSZEWSKI Grzegorz 405NOWE PIEKUTYOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
485KURTIAK Wioleta 406OLSZTYNOpen Kobiet11:0000:00:00
486MARUSA Kamila 407BIAŁYSTOKOpen Kobiet11:0000:00:00
487CZARKOWSKI Mariusz 394NOWE PIEKUTYOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
488ŻERAŃSKA Julia 426OSTROŁĘKA Open Kobiet11:0000:00:00
489BEZPALKO Gabriel 429COMFORTOLSZEWO-BORKI Open Mężczyzn11:1500:00:00
490OLECH Łukasz 430COMFORTOSTROŁĘKAOpen Mężczyzn11:1500:00:00
491PLISZKA Kamil 431COMFORTGNATYOpen Mężczyzn11:1500:00:00
492SIÓDEMAK Marcin 417WARSZAWAOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
493TRACIKOWSKI Adam 420BIELSK PODLASKIOpen Mężczyzn11:0000:00:00
494WIELICZKO Paweł 422MOŃKIOpen Mężczyzn11:0000:00:00
495PLISZKA Marcin 432COMFORTGNATYOpen Mężczyzn11:1500:00:00
496JABŁOŃSKI Adrian 454JABŁOŃ JANKOWCEOpen Mężczyzn11:1500:00:00
497ŁUBA Ewa 442Miasto OstrołękaOSTROŁĘKAOpen Kobiet11:1500:00:00
498KUŹNIK Konrad 448Wściekłe bombelkiPRZYWORYOpen Mężczyzn11:1500:00:00
499ŚWIATŁOWSKA Zuzanna 449Wściekłe bombelkiKĘPNOOpen Kobiet11:1500:00:00
500BEDNARCZYK Michal 450OSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
501BRONIEK Rafał 451JABŁOŃ KOŚCIELNAOpen Mężczyzn11:1500:00:00
502SEROCKI Michał 472JAGATOWOOpen Mężczyzn11:1500:00:00
502PIECZEWSKI Karol 469TCZEWOpen Mężczyzn11:1500:00:00
504SZOSTEK Patrycja 480WARSZAWAOpen Kobiet10:0000:00:00
505ULASZEWSKI Piotr 481WARSZAWAOpen Mężczyzn11:1500:00:00
506KIELAK Patrycjusz 496MPK Pure Home Sp. z o.o.RZEKUŃOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
507POCHMARA Tomasz 500MPK Pure Home Sp. z o.o.KARNIEWOOpen Mężczyzn11:3000:00:00
508PODKANOWICZ Marcin 506Ogrody MęskościKRAKÓWOpen Mężczyzn10:0000:00:00
509SAWCZYŃSKI Adam 507Rossmann HAJNÓWKAOpen Mężczyzn11:3000:00:00
510KLUKACZYŃSKI Paweł 523WARSZAWAOpen Mężczyzn11:3000:00:00
511ŁUNIESKI Piotr 528ŁOCHÓWOpen Mężczyzn11:3000:00:00
512MALINOWSKI Dawid 529MAŁY PŁOCK Open Mężczyzn11:3000:00:00
513KUTWIN Cezary 525SUCHEDNIÓWOpen Mężczyzn11:3000:00:00
514PIETRZAK Konrad 534WARSZAWAOpen Mężczyzn11:3000:00:00
515KOŁAKOWSKI Patryk 544Mały, gruby i resztaWARSZAWAOpen Mężczyzn11:4500:00:00
516ZIAJKIEWICZ Rafał 555Zig zig Cosi gdziesiTYLMANOWA Open Mężczyzn11:4500:00:00
517KACWIN Michał 553Zig zig Cosi gdziesiKROŚCIENKO NAD DUNAJCEMOpen Mężczyzn11:4500:00:00
518KRZYŻAK Tomasz 573WARSZAWAOpen Mężczyzn11:4500:00:00
519LEWANDOWSKI Mariusz 575MRĄGOWOOpen Mężczyzn11:4500:00:00
520MOSTOWSKI Radosław 675Warriors ŁódźŁÓDŹOpen Mężczyzn12:3000:00:00
521KULIK Dariusz 730BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn12:3000:00:00
522BORKOWSKI Damian 560NOWY DWÓR MAZOWIECKIOpen Mężczyzn11:4500:00:00
523GRZELAK Adam 566NOWY DWÓR MAZOWIECKIOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:00
524MATUSZAK Dariusz 580OSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:00
525WASNIEWSKI Damian 621MARKIOpen Mężczyzn12:0000:00:00
526LISIEWSKA Katarzyna 461KADZIDŁOOpen Kobiet11:1500:00:00
527LISIEWSKI Mirosław 463KADZIDŁOOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
528PUCZYŃSKI Maciej 536WARSZAWAOpen Mężczyzn11:3000:00:00
529PARZYCH Hubert 499MPK Pure Home Sp. z o.o.ŁĘG PRZEDMIEJSKIOpen Mężczyzn11:3000:00:00
530RUDNICKA Anna 537GODZIANÓWOpen Kobiet11:3000:00:00
531OLSZEWSKI Szymon 613PIERZCHAŁYOpen Mężczyzn12:0000:00:00
532ŻEBROWSKI Bartosz 587OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn11:4500:00:00
533PISANKO Krzysztof 535LIDZBARKOpen Mężczyzn11:3000:00:00
534STAŚKIEWICZ Jakub 550PROJEKT RADOMIRŁĘG STAROŚCIŃSKIOpen Mężczyzn11:4500:00:00
535KOWALEWSKI Kamil 604AUGUSTÓWOpen Mężczyzn12:0000:00:00
536GRODZKI Daniel 710MPK Pure HomeOSTROŁĘKAOpen Mężczyzn11:3000:00:00
537TOMCZYK Radoslaw 584GNIEZNO Open Mężczyzn11:4500:00:00
538LECH Arkadiusz 574WARSZAWAOpen Mężczyzn11:4500:00:00
539BIAŁOBRZEWSKI Mirek 434GOLDEN SERWISZIELONKAOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:00
540TRYNISZEWSKI Tomasz 504MPK Pure Home Sp. z o.o.OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn11:3000:00:00
541WILCZYŃSKA Agata 511Warriors ŁódźROSANÓWOpen Kobiet11:3000:00:00
542GRZELECKA Anna 493MPK Pure Home Sp. z o.o.OSTROŁĘKAOpen Masters Kobiet11:3000:00:00
543SASIM Gracjan 501MPK Pure Home Sp. z o.o.OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn11:3000:00:00
544ZIEMCZYK Marta 505MPK Pure Home Sp. z o.o.OSTROŁĘKAOpen Kobiet11:3000:00:00
545KORCZAKOWSKI Paweł 498MPK Pure Home Sp. z o.o.OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn11:3000:00:00
546FIJAŁKOWSKI Hubert 492MPK Pure Home Sp. z o.o.WYSZKÓWOpen Mężczyzn11:3000:00:00
547KLECZKOWSKA Monika 497MPK Pure Home Sp. z o.o.OSTROŁĘKAOpen Masters Kobiet11:3000:00:00
548KAROLEWSKI Kamil 495MPK Pure Home Sp. z o.o.WYSZKÓWOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
549NASIADKA Mateusz 509Śnieżne Koczkodany OSTRÓW MAZOWIECKAOpen Mężczyzn11:3000:00:00
550KREFT Marta 524MAŁKOWOOpen Kobiet11:3000:00:00
551TYSZKA Dominik 510Śnieżne Koczkodany OSTRÓW MAZOWIECKAOpen Mężczyzn11:3000:00:00
552ŚWIDERSKA Nina 503MPK Pure Home Sp. z o.o.GOWOROWOOpen Kobiet11:3000:00:00
553SZCZAPA Agnieszka 748NIDZICAOpen Masters Kobiet11:3000:00:00
554PIETRZAK Sebastian 471GDAŃSKOpen Mężczyzn11:1500:00:00
554PIETRZAK Julia 470GDAŃSKOpen Kobiet11:1500:00:00
556LISEK Marcin 526NIDZICAOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
557KISIEL Katarzyna 522IŁOWO-OSADAOpen Masters Kobiet11:3000:00:00
558CESARCZYK Anna 515NAPIERKIOpen Masters Kobiet11:3000:00:00
559KANDRATSYEU Ruslan 569BOGATYREVAOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:00
560JAKÓBCZAK Marta 494MPK Pure Home Sp. z o.o.OSTROŁĘKAOpen Kobiet11:3000:00:00
561NIEDZWIECKA Justyna 549PROJEKT RADOMIROBIERWIAOpen Masters Kobiet11:4500:00:00
562RUDNICKI Kamil 538GOSTYNINOpen Mężczyzn11:3000:00:00
563KOBIELSKI Dawid 570WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn11:4500:00:00
564BYWALD Agata 485JUKLELISOpen Kobiet11:3000:00:00
565BYWALD Konrad 486JUKLELISOpen Mężczyzn11:3000:00:00
566JÓZEFACIUK Maciej 567ŁASKOpen Mężczyzn11:4500:00:00
567ROSIŃSKI Maciej 548My BiegaczeWARSZAWAOpen Mężczyzn11:4500:00:00
568KULA Marcin 713WARSZAWAOpen Mężczyzn11:4500:00:00
569DORS Grzegorz 629HammerJobsKATOWICEOpen Mężczyzn12:1500:00:00
570DUMAŁA Kacper 732OSTROLEKAOpen Mężczyzn12:0000:00:00
571GARDOCKI Kamil 564BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn11:4500:00:00
572WOLANOWSKA Katarzyna 624KOLNOOpen Kobiet12:0000:00:00
573WOLANOWSKI Alan 625KOLNOOpen Mężczyzn12:0000:00:00
574SMUNIEWSKI Szymon 652LEGIONOWOOpen Mężczyzn12:0000:00:00
575DEPTUŁA Jakub 633MICHAŁÓW REGINÓWOpen Mężczyzn12:0000:00:00
576OLSZEWSKI Szymon 128Open Mężczyzn12:0000:00:00
577SZOPIŃSKI Sławomir 619KRAKÓWOpen Mężczyzn12:0000:00:00
578TUCHOWSKI Jan 620WARSZAWAOpen Mężczyzn12:0000:00:00
579KURZAWA Mateusz 642ŁÓDŹOpen Mężczyzn12:1500:00:00
580ANDRUSZEWSKI Robert 712OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn11:3000:00:00
581BOROWSKA Justyna 513ŁAPYOpen Kobiet11:3000:00:00
582RUSINKIEWICZ Łukasz 539OLSZTYNOpen Mężczyzn11:3000:00:00
583GÓLCZYŃSKA Paulina 519OSTRODAOpen Kobiet11:3000:00:00
584KOŁAKOWSKI Rafał 545Mały, gruby i resztaWARSZAWAOpen Mężczyzn11:4500:00:00
585KOŁAKOWSKI Łukasz 543Mały, gruby i resztaCHORZELEOpen Mężczyzn11:4500:00:00
586ŁUBA Łukasz 630Runmageddonowe Świry TROSZYNOpen Mężczyzn12:1500:00:00
587KOŁAKOWSKI Patryk 126Mały, gruby i resztaOpen Mężczyzn11:4500:00:00
588WUDKOWSKI Filip 659ELBLĄGOpen Mężczyzn12:1500:00:00
589ULATOWSKI Tomasz 655STARE GARNOWOOpen Mężczyzn12:1500:00:00
590POTURALSKI Jakub 649SILNOOpen Mężczyzn12:1500:00:00
591ŚLEPOWROŃSKI Marcin 651BORAWEOpen Mężczyzn12:1500:00:00
592WĘGLEWSKI Arkadiusz 658CHOJNICEOpen Mężczyzn12:1500:00:00
593ŁUKASZEWSKI Cyprian 576KADZIDŁOOpen Mężczyzn11:4500:00:00
594ZALEWSKI Robert 626ZĄBKIOpen Mężczyzn12:0000:00:00
595BIDA Katarzyna 558POZEZDRZEOpen Kobiet11:4500:00:00
596BIDA Ireneusz 557POZEZDRZEOpen Mężczyzn11:4500:00:00
597GODZINA Agnieszka 565SKARŻYSKO-KAMIENNAOpen Kobiet11:4500:00:00
598GODZINA Krzysztof 551Rossmann SKARŻYSKO-KAMIENNAOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:00
599KRYWIETSKI Mikołaj 689SUWAŁKIOpen Mężczyzn12:3000:00:00
600JÓZEFACIUK Wiesław 568ŁÓDZOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:00
601CAMLET Katarzyna 561WARSZAWAOpen Kobiet11:4500:00:00
602PIERZCHAŁA Igor 582OSTROŁĘKA Open Mężczyzn11:4500:00:00
603RUTKOWSKI Jan 583DRĘŻEWOOpen Mężczyzn11:4500:00:00
604BELEĆ Anna 556SOKOLNIKIOpen Kobiet11:4500:00:00
605MADEJ Adrian 577NIEGOWAOpen Mężczyzn11:4500:00:00
606ZABŁOCKI Michał 585SOKÓŁKAOpen Mężczyzn11:4500:00:00
607NGUYEN Ba Toan 593Wyspa Totalnej PorażkiWARSZAWAOpen Mężczyzn12:0000:00:00
608ZAGRODZKA Katarzyna 586OTWOCKOpen Kobiet11:4500:00:00
609FIEDOROWICZ Marcin 563RUNCORNOpen Mężczyzn11:4500:00:00
610CHILOŃSKI Grzegorz 562GRABNOOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:00
611KULIK Lukasz 592Wyspa Totalnej PorażkiWARSZAWAOpen Mężczyzn12:0000:00:00
612KAMIŃSKI Maciej 487JUKBARTĄGOpen Mężczyzn11:3000:00:00
613ASZTEMBORSKI Jakub 484JUKOLSZTYNOpen Mężczyzn11:3000:00:00
614MŁYNARSKI Jakub 81GDAŃSKOpen Mężczyzn12:3000:00:00
615MIERZEJEWSKA Olga 531OSTROŁĘKAOpen Kobiet11:3000:00:00
616KOWALCZYK Sylwia 603WARSZAWAOpen Kobiet12:0000:00:00
616LUDWA - SZYMAŃSKA Monika 607ALEKSANDRÓWOpen Kobiet12:0000:00:00
618GRABOWSKI Mateusz 474OLSZTYNOpen Mężczyzn12:3000:00:00
619ŻURAWSKI Tomasz 627KONSTANCIN-JEZIORMAOpen Mężczyzn12:0000:00:00
620PODOLAK Michal 628BBL OstrołękaOSTROŁEKAOpen Mężczyzn12:1500:00:00
621RUDNICKI Andrzej 616OSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:00
622KRAJZA Kasia 606OSTRÓW MAZOWIECKAOpen Kobiet12:0000:00:00
623KOWALCZYK Renata 602OSTRÓW MAZOWIECKAOpen Kobiet12:0000:00:00
624WARCHULSKI Dariusz 657KIELCEOpen Mężczyzn12:1500:00:00
625LIS Dariusz 643OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn12:1500:00:00
626ZAŁĘSKA-RUTKOWSKA Marzena 721ŁAZYOpen Masters Kobiet12:0000:00:00
627RUTKOWSKI Jacek 590APAP RACE TEAMŁAZYOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:00
628BIALOBRZESKI Emil 588APAP RACE TEAMLELISOpen Mężczyzn12:0000:00:00
629MAJEWSKI Michał 578OSTROŁĘKA Open Mężczyzn11:4500:00:00
630STOKOWSKI Dariusz 57RUNMAGEDDON TEAMCIECHANÓWOpen Mężczyzn12:3000:00:00
631KULIGOWSKA Oliwia 714OSTROŁĘKAOpen Kobiet12:1500:00:00
632JANCZEWSKI Jakub 636RZEKUŃ Open Mężczyzn12:1500:00:00
633HOLZ-KALIŃSKA Justyna 597BANIOCHAOpen Kobiet12:0000:00:00
634KUCIEJCZYK Krzysztof 690BARANOWOOpen Mężczyzn12:3000:00:00
635WOŁOSIAK Mateusz 706HOŁUBLAOpen Mężczyzn12:3000:00:00
636NATOŃSKI Piotr 53RUNMAGEDDON TEAMBUKOWIECOpen Mężczyzn12:1500:00:00
637PATRYK Patryk 614KOWALOpen Mężczyzn12:0000:00:00
638ROBERT Robert 615WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn12:0000:00:00
639KOWALSKI Bartłomiej 641ŻABIA WOLAOpen Masters Mężczyzn12:1500:00:00
640NOWOCIN Tomasz 612ELBLĄG Open Mężczyzn12:0000:00:00
641GALOR Aaron 135FrontendowcySYPNIEWOOpen Mężczyzn12:3000:00:00
642GULSKI Grzegorz 595MILEJEWOOpen Mężczyzn12:0000:00:00
643BEJNAROWICZ Anna 746ELBLĄGOpen Kobiet12:0000:00:00
644WISŁAWSKI Mariusz 623JASTRZĘBIEOpen Mężczyzn12:0000:00:00
645MARKIEWICZ Marcin 609KRUKIOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:00
646SUL Grzegorz 618LELISOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:00
647CZUNKIEWICZ Marek 136FrontendowcyOLSZTYNOpen Mężczyzn12:3000:00:00
648NIETUPSKI Mateusz 646PŁONIAWYOpen Mężczyzn12:1500:00:00
649JEDYNAK Maciej 638PISZOpen Mężczyzn12:1500:00:00
650KOSSAKOWSKI Łukasz 600OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn12:0000:00:00
651GÓRECKI Tobiasz 685OSTRÓW WIELKOPOLSKIOpen Mężczyzn12:3000:00:00
652OLAK Mateusz 87LUBAWAOpen Mężczyzn12:3000:00:00
653KORBA Bartosz 599MRĄGOWO Open Mężczyzn12:0000:00:00
654KOTARSKI Błażej 601MRĄGOWOOpen Mężczyzn12:0000:00:00
655SMYK Agnieszka 617SZEPIETOWOOpen Kobiet12:0000:00:00
656HAJDUCZYK Kamil 596SZEPIETOWOOpen Mężczyzn12:0000:00:00
657BRZEZICKI Mateusz 301BIAŁYSTOKOpen Masters Mężczyzn12:3000:00:00
658POŁOM Patryk 700ŚLIWICEOpen Mężczyzn12:3000:00:00
659BALEJKO Maciej 632NOWOGARDOpen Mężczyzn12:1500:00:00
660WALENTYNOWICZ Nikola 656ELBLĄGOpen Kobiet12:1500:00:00
661SZYMKOWIAK Eryk 653WILKOWICEOpen Mężczyzn12:1500:00:00
662ZYŚK Marcin 707SZCZYTNOOpen Mężczyzn12:3000:00:00
663PAŃCZUK Robert 647ELBLĄGOpen Masters Mężczyzn12:1500:00:00
664KIERDOL Kondrad 640ELBLĄGOpen Mężczyzn12:1500:00:00
665TYBIELEWICZ Adrian 654ELBLĄGOpen Mężczyzn12:1500:00:00
666JARMOCH Jakub 173WARSZAWAOpen Mężczyzn12:3000:00:00
667KANTORSKA Anna 639BIELANY WROCŁAWSKIEOpen Kobiet12:1500:00:00
667MULTAŃSKI Sebastian 644WROCŁAWOpen Mężczyzn12:1500:00:00
669RYFA Tomasz 650GŁOGÓWOpen Masters Mężczyzn12:1500:00:00
670MULTAŃSKI Tomasz 645WROCŁAWOpen Masters Mężczyzn12:1500:00:00
671ANIOŁCZYK Agnieszka 631WROCŁAWOpen Masters Kobiet12:1500:00:00
672PANICZUK Wiktoria 648ELBLĄGOpen Kobiet12:1500:00:00
673JANECKI Michał 676Żółwie i ślimakiSOSNOWIECOpen Masters Mężczyzn12:3000:00:00
674STEFAŃSKA - SZEWCZAK Lena 720NOWA WIEŚ WSCHODNIAOpen Kobiet12:0000:00:00
675PILAS Szymon 591EY OCR TeamWARSZAWAOpen Mężczyzn12:3000:00:00
676WŁODARSKI Kamil 704SIERPCOpen Mężczyzn12:3000:00:00
677PACUSZKA Dominik 715WIŚNIEWOOpen Mężczyzn12:3000:00:00
678KOZŁOWSKI Michał 688WIŚNIEWOOpen Mężczyzn12:3000:00:00
679GUTOWSKI Maciej 635OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn12:1500:00:00
680BOGUCKI Robert 559ŁAWYOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:00
681MAZUR Dariusz 695SEROCK POMORSKIOpen Mężczyzn12:3000:00:00
682KSIĄŻEK Adam 663Drużyna RKS HuwduZĄBKIOpen Mężczyzn12:3000:00:00
683DEMBOWSKA Aleksandra 683POZNAŃOpen Kobiet12:3000:00:00
684BIEGALSKA Natalia 678DORUCHÓWOpen Kobiet12:3000:00:00
685JANKOWSKI Filip 637OSTRÓDAOpen Mężczyzn12:1500:00:00
686DYBIEC Paweł 634OLSZTYNOpen Mężczyzn12:1500:00:00
687WÓJCIK Agnieszka 705OZIMEKOpen Kobiet12:3000:00:00
688SZUMNARSKI Bartosz 299WARSZAWAOpen Mężczyzn12:3000:00:00
689BAKUŁA Wiesław 677WACHOpen Masters Mężczyzn12:3000:00:00
690FRĄDCZYK Bartosz 671Team ŁysyOSTRÓW MAZOWIECKAOpen Mężczyzn12:3000:00:00
691MORAWSKI Jacek 696RZEWNIEOpen Mężczyzn12:3000:00:00
692SARNOWSKI Artur 178IŁAWAOpen Mężczyzn12:3000:00:00
693STACHURA Łukasz 162KWIDZYNOpen Mężczyzn12:3000:00:00
694SKARZYŃSKA Anna 674Team ŁysyZAMBRÓWOpen Kobiet12:3000:00:00
695NOWACKI Piotr 673Team ŁysyOSTRÓW MAZOWIECKAOpen Mężczyzn12:3000:00:00
696SKOWRON Mariusz 702BIELSKO-BIAŁAOpen Mężczyzn12:3000:00:00
697PŁÓCIENNIK Lena 698ZDUŃSKA WOLAOpen Kobiet12:3000:00:00
698JABŁOŃSKI Jakub 598WLOCLAWEKOpen Mężczyzn12:0000:00:00
699CIEŚLEWICZ Maria 594WŁOCŁAWEKOpen Kobiet12:0000:00:00
700GNATKOWSKI Rafał 670PREDATOR MMA MYSZYNIECSIARCZA ŁĄKAOpen Mężczyzn12:3000:00:00
701ŚNIADACH Anna 737PREDATOR MMA MYSZYNIECKADZIDŁOOpen Masters Kobiet12:3000:00:00
702BRZÓZKA Katarzyna 667PREDATOR MMA MYSZYNIECKADZIDŁOOpen Masters Kobiet12:3000:00:00
703GAWRYŚ Iwona 669PREDATOR MMA MYSZYNIECKADZIDŁOOpen Kobiet12:3000:00:00
704DRĘŻEK Teresa 668PREDATOR MMA MYSZYNIECMYSZYNIECOpen Masters Kobiet12:3000:00:00
705KUCZMAJA Monika 692CHODECZOpen Kobiet12:3000:00:00
706KUCZMAJA Jan 691CHODECZOpen Mężczyzn12:3000:00:00
707KUSZPIT Krzysztof 694KARCZEWOpen Mężczyzn12:3000:00:00
708DŁUGOŁĘCKA Aneta 684OSTRÓW MAZOWIECKAOpen Kobiet12:3000:00:00
709BUCZYNSKA Katarzyna 680SZCZECINOpen Kobiet12:3000:00:00
710BUCZYNSKI Dariusz 681SZCZECINOpen Mężczyzn12:3000:00:00
711PIEŃKOWSKI Michał 747MYSZYNIECOpen Mężczyzn12:3000:00:00
712PIEŃKOWSKI Maciej 749KOMOROWOOpen Mężczyzn12:3000:00:00
713RYBIŃSKI Marcin 701WARSZAWAOpen Mężczyzn12:3000:00:00
714SOŁGAŁA Andrzej 661Czarne Owce TeamNADARZYNOpen Mężczyzn12:3000:00:00
715ZARĘBA Mateusz 662Czarne Owce TeamWARSZAWAOpen Mężczyzn12:3000:00:00
716DELUGA Tomasz 682BROKOpen Mężczyzn12:3000:00:00
717KOBUSZEWSKI Marcin 687NOWY DWÓR MAZOWIECKIOpen Mężczyzn12:3000:00:00
718BONTE Izabela 56RUNMAGEDDON TEAMBIAŁYSTOKOpen Masters Kobiet12:3000:00:00
719KULIK Dimitri 693BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn12:3000:00:00
720SOBOLEWSKI Bartłomiej 96RADOMElite Mężczyzn09:4000:00:00
721FETLIŃSKI Grzegorz 127Open Masters Mężczyzn12:0000:00:26
722POETRZAK Ady 699OSTROŁĘKA Open Mężczyzn12:3000:03:08
Znaleziono 722 wynik(ów)