RUNMAGEDDON REKRUT OSTROŁĘKA
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2022-08-06
Miejsce : Ostrołęka
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 750
Wystartowało : 722
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 713
Na trasie : 9
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GRABOWIEC Arkadiusz 41POWER TRAININGWARSZAWAElite Mężczyzn1M 109:4000:00:0000:36:48.0000:36:48.00 6:089,8
2KRAWIECKI Mateusz 55RUNMAGEDDON TEAMIŁAWAElite Mężczyzn2M 209:4000:00:0000:38:32.8500:38:32.85+00:01:446:259,3
3PISKAŁA Daniel 48POWER TRAININGWARSZAWAElite Masters Mężczyzn1M 409:4000:00:0000:40:32.9500:40:32.95+00:03:446:458,9
4MARUSZEWSKI Marcin 52RAJSPORT ACTIVEBRWILNOElite Masters Mężczyzn2M 609:4000:00:0000:41:23.8500:41:23.85+00:04:356:538,7
5STROJNY Paweł 19Lemon TeamKRAKÓWElite Mężczyzn3M 709:4000:00:0000:42:19.6000:42:19.60+00:05:317:038,5
6PERKOWSKI Paweł 47POWER TRAININGWARSZAWAElite Mężczyzn4M 809:4000:00:0000:42:23.3500:42:23.35+00:05:357:038,5
7MISSALA Mateusz 45POWER TRAININGSTARE BABICEElite Masters Mężczyzn3M 909:4000:00:0000:42:36.4000:42:36.40+00:05:487:068,5
8PACHUCY Grzegorz 46POWER TRAININGWARSZAWAElite Mężczyzn5M 1009:4000:00:0000:43:58.0000:43:58.00+00:07:107:198,2
9KUCZ Wojciech 68United RunnersWARSZAWAElite Mężczyzn6M 1109:4000:00:0000:43:59.9000:43:59.90+00:07:117:198,2
10KLEWANIEC Jakub 6Carbon Silesia SportTARNOWSKIE GÓRYElite Mężczyzn7M 1309:4000:00:0000:45:20.1000:45:20.10+00:08:327:337,9
11KARCZEWSKI Adam 13HOLDTHELINECHMIELNOElite Mężczyzn8M 1609:4000:00:0000:47:16.9500:47:16.95+00:10:287:527,6
12ANOWSKI Adrian 23Obstacle Center TeamDROCHOWOElite Mężczyzn9M 2409:4000:00:0000:50:31.8500:50:31.85+00:13:438:257,1
13LANGER Piotr 85ŁÓDŹElite Mężczyzn10M 3209:4000:00:0000:51:33.7000:51:33.70+00:14:458:357,0
14GAWLAK Damian 26Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Mężczyzn11M 4509:4000:00:0000:53:54.9500:53:54.95+00:17:068:596,7
15MATEJCZYK Artur 36OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKElite Masters Mężczyzn4M 4909:4000:00:0000:54:13.9500:54:13.95+00:17:259:026,6
16KOWALEWSKI Filip 83Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Mężczyzn12M 6009:4000:00:0000:56:08.1500:56:08.15+00:19:209:216,4
17CEREMUGA Robert 3Carbon Silesia SportŻORYElite Mężczyzn13M 6509:4000:00:0000:56:26.4500:56:26.45+00:19:389:246,4
18KRYSZTOFIAK Damian 67United RunnersNOWY DWÓR MAZOWIECKI Elite Masters Mężczyzn5M 7809:4000:00:0000:57:45.8000:57:45.80+00:20:579:376,2
19URZYKOWSKI Artur 32Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Mężczyzn14M 8409:4000:00:0000:58:40.7000:58:40.70+00:21:529:466,1
20KUBER Andrzej 10Ex TeamOLSZTYNElite Mężczyzn15M 9609:4000:00:0000:59:34.6500:59:34.65+00:22:469:556,0
21STOLARCZYK Mariusz 98OSTROŁĘKAElite Mężczyzn16M 12209:4000:00:0001:02:24.8501:02:24.85+00:25:3610:245,8
22KOZON Emil 39Parafianie RMGROZOGIElite Mężczyzn17M 18509:4000:00:0001:07:42.0501:07:42.05+00:30:5411:175,3
23DZIAŁOWSKI Michał 40POWER TRAININGWARSZAWAElite Mężczyzn18M 18909:4000:00:0001:08:09.1501:08:09.15+00:31:2111:215,3
24OGIŃSKI Szymon 72Warriors ŁódźŁÓDŹElite Mężczyzn19M 19609:4000:00:0001:08:29.5001:08:29.50+00:31:4111:245,3
25DOBRZYŃSKI Tomasz 75xRunnersGDYNIAElite Masters Mężczyzn6M 20909:4000:00:0001:10:06.6501:10:06.65+00:33:1811:415,1
26OLBRYŚ Adam 69United RunnersWARSZAWAElite Mężczyzn20M 24609:4000:00:0001:12:48.7501:12:48.75+00:36:0012:084,9
27GICZAN Wiktor 124BIAŁYSTOKElite Mężczyzn21M 47709:4000:00:0001:39:14.4501:39:14.45+01:02:2616:323,6
28SOBOLEWSKI Bartłomiej 96RADOMElite Mężczyzn22M 50609:4000:00:0001:49:55.9501:49:55.95+01:13:0718:193,3
Znaleziono 28 wynik(ów)