RUNMAGEDDON REKRUT POLANA JAKUSZYCKA
FINAŁ LIGI RUNMAGEDDONU NA POLANIE JAKUSZYCKIEJ
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2022-10-22
Miejsce : Polana Jakuszycka
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 695
Wystartowało : 695
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 691
Na trasie : 4
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1FABIAN Marcel 60SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn1M 110:0000:00:0000:46:55.4500:46:55.45 7:497,7
2SERAFIŃSKI Maciej 56RUNMAGEDDON TEAMElite Mężczyzn2M 210:0000:00:0000:47:31.9500:47:31.95+00:00:367:557,6
3KRAWIECKI Mateusz 52RUNMAGEDDON TEAMElite Mężczyzn3M 310:0000:00:0000:48:30.1000:48:30.10+00:01:348:057,4
4LIUTKUS Dainius 39OCR Baltic WarriorsElite Mężczyzn4M 410:0000:00:0000:49:02.0500:49:02.05+00:02:068:107,3
5JACIÓW Paweł 67WATAHAElite Mężczyzn5M 510:0000:00:0000:49:19.0000:49:19.00+00:02:238:137,3
6OLICHOWSKI Mateusz 74WOLA TEAMElite Mężczyzn6M 610:0000:00:0000:50:22.7500:50:22.75+00:03:278:237,1
7MARKOWSKI Fabian 70WATAHAElite Mężczyzn7M 710:0000:00:0000:52:17.2000:52:17.20+00:05:218:426,9
8FORMELA Piotr 4Biegun OCR TeamElite Mężczyzn8M 810:0000:00:0000:55:09.3500:55:09.35+00:08:139:116,5
9JAŃCZUK Przemysław 50RUNMAGEDDON TEAMElite Mężczyzn9M 910:0000:00:0000:55:21.4000:55:21.40+00:08:259:136,5
10BUDZISZ Krzysztof 59SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn1M 1010:0000:00:0000:55:22.0000:55:22.00+00:08:269:136,5
11SAŁATA Marcin 55RUNMAGEDDON TEAMElite Mężczyzn10M 1110:0000:00:0000:55:23.4000:55:23.40+00:08:279:136,5
12SELIANIN Dmytro 62SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn11M 1210:0000:00:0000:55:54.9000:55:54.90+00:08:599:196,4
13RYNKIEWICZ Mateusz 54RUNMAGEDDON TEAMElite Mężczyzn12M 1310:0000:00:0000:56:13.6500:56:13.65+00:09:189:226,4
14KALININ Jarosław 49RAJSPORT ACTIVEElite Mężczyzn13M 1410:0000:00:0000:56:13.8000:56:13.80+00:09:189:226,4
15PRYKOWSKI Tomasz 27Gorący Potok TeamElite Mężczyzn14M 1510:0000:00:0000:56:15.3500:56:15.35+00:09:199:226,4
16MOSTKOWSKI Łukasz 72WATAHAElite Mężczyzn15M 1610:0000:00:0000:56:17.1500:56:17.15+00:09:219:226,4
17GOŁĘBIOWSKI Bogdan 13Carbon Silesia SportElite Mężczyzn16M 1710:0000:00:0000:59:05.5000:59:05.50+00:12:109:506,1
18WIERZBICKI Łukasz 170Elite Mężczyzn17M 1810:1500:00:0000:59:12.1000:59:12.10+00:12:169:526,1
19PODGORSKI Marek 53RUNMAGEDDON TEAMElite Masters Mężczyzn2M 1910:0000:00:0000:59:26.7500:59:26.75+00:12:319:546,1
20STROJNY Paweł 33Lemon TeamElite Mężczyzn18M 2010:0000:00:0000:59:28.3000:59:28.30+00:12:329:546,1
21MENZIŃSKI Przemysław 7BSB Barczewo BiegaElite Mężczyzn19M 2110:0000:00:0000:59:48.3000:59:48.30+00:12:529:586,0
22KOTALA Arkadiusz 69WATAHAElite Mężczyzn20M 2210:0000:00:0001:00:27.2501:00:27.25+00:13:3110:046,0
23PIŁAT Michał 302Open Masters Mężczyzn1M 2310:4500:00:0001:00:28.6501:00:28.65+00:13:3310:046,0
24STOKOWSKI Dariusz 57RUNMAGEDDON TEAMElite Mężczyzn21M 2410:0000:00:0001:00:47.0001:00:47.00+00:13:5110:075,9
25ZAWISTOWSKI Jakub 58RUNMAGEDDON TEAMElite Mężczyzn22M 2510:0000:00:0001:00:59.6001:00:59.60+00:14:0410:095,9
26ŁOSIN Marta 173Biegun OCR TeamElite Kobiet1K 110:3000:00:0001:01:59.1501:01:59.15+00:15:0310:195,8
27GORYCKI Piotr 77Elite Mężczyzn23M 2610:0000:00:0001:02:21.2501:02:21.25+00:15:2510:235,8
28BARANAUSKAS Darius 36OCR Baltic WarriorsElite Mężczyzn24M 2710:0000:00:0001:02:25.8001:02:25.80+00:15:3010:245,8
29CIEPIELA Dominik 34Obstacle Center TeamElite Mężczyzn25M 2810:0000:00:0001:02:28.2001:02:28.20+00:15:3210:245,8
30SZKURŁAT Tomasz 48POWER TRAININGElite Mężczyzn26M 2910:0000:00:0001:02:41.0501:02:41.05+00:15:4510:265,7
31JAKUBIK Dawid 78Elite Mężczyzn27M 3010:0000:00:0001:02:50.8001:02:50.80+00:15:5510:285,7
32GOŁĘBIOWSKI Konrad 14Carbon Silesia SportElite Mężczyzn28M 3110:0000:00:0001:02:51.5501:02:51.55+00:15:5610:285,7
33KVEDARAVIČUS Ričards 38OCR Baltic WarriorsElite Masters Mężczyzn3M 3210:0000:00:0001:03:24.6501:03:24.65+00:16:2910:345,7
34BARANOWSKA Katarzyna 177Gorący Potok TeamElite Kobiet2K 210:3000:00:0001:03:29.1501:03:29.15+00:16:3310:345,7
35SZUBA-ŁATA Klaudia 192RUNMAGEDDON TEAMElite Kobiet3K 310:3000:00:0001:03:36.4501:03:36.45+00:16:4110:365,7
36JUDEK Łukasz 79Elite Masters Mężczyzn4M 3310:0000:00:0001:03:42.0501:03:42.05+00:16:4610:375,7
37KĘDZIORA Bogumił 31Koniu SquadElite Mężczyzn29M 3410:0000:00:0001:03:45.6501:03:45.65+00:16:5010:375,6
38MONTVILĖ Sandra 184OCR Baltic WarriorsElite Kobiet4K 410:3000:00:0001:03:54.1501:03:54.15+00:16:5810:395,6
39KONKOL Dominik 17Carbon Silesia SportElite Mężczyzn30M 3510:0000:00:0001:03:54.7501:03:54.75+00:16:5910:395,6
40MIKULEWICZ Przemysław 115MOVE. TEAMElite Mężczyzn31M 3610:1500:00:0001:03:56.7501:03:56.75+00:17:0110:395,6
41CHMIELORZ Józef 9Carbon Silesia SportElite Mężczyzn32M 3710:0000:00:0001:04:07.0501:04:07.05+00:17:1110:415,6
42JUSZKIEWICZ Dominik 68WATAHAElite Mężczyzn33M 3810:0000:00:0001:04:09.8501:04:09.85+00:17:1410:415,6
43RYCHLEWSKI Wojciech 41OSPRO OCRElite Mężczyzn34M 3910:0000:00:0001:04:20.5001:04:20.50+00:17:2510:435,6
44MAŚLANKIEWICZ Dawid 28Husaria Race Team Elite Mężczyzn35M 4010:0000:00:0001:04:20.7001:04:20.70+00:17:2510:435,6
45KASZA Rafał 124RADNY MIASTA ZIELONA GÓRAElite Mężczyzn36M 4110:0000:00:0001:04:21.3501:04:21.35+00:17:2510:435,6
46FILIP Bartosz 128SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn37M 4210:1500:00:0001:04:32.2501:04:32.25+00:17:3610:455,6
47CHŁĄD Aleksander 25Ex TeamElite Mężczyzn38M 4310:0000:00:0001:04:49.5501:04:49.55+00:17:5410:485,6
48BARAN Konrad 65Warriors ŁódźElite Mężczyzn39M 4410:0000:00:0001:04:50.0501:04:50.05+00:17:5410:485,6
49NAKREVIC Zbignev 348OCR Baltic warriorsOpen Mężczyzn1M 4511:0000:00:0001:04:59.7501:04:59.75+00:18:0410:495,5
50STAROSZYŃSKI Dawid 20Carbon Silesia SportElite Mężczyzn40M 4610:0000:00:0001:05:13.8001:05:13.80+00:18:1810:525,5
51MĘDYGRAŁ Krystian 71WATAHAElite Mężczyzn41M 4710:0000:00:0001:05:18.3501:05:18.35+00:18:2210:535,5
52PIWNIK Bartosz 112Lemon TeamElite Mężczyzn42M 4810:1500:00:0001:05:59.4501:05:59.45+00:19:0410:595,5
53JAGODZIŃSKI Karol 43POWER TRAININGElite Mężczyzn43M 4910:0000:00:0001:06:25.4501:06:25.45+00:19:3011:045,4
54SADOWSKI Michał 47POWER TRAININGElite Mężczyzn44M 5010:0000:00:0001:06:28.3501:06:28.35+00:19:3211:045,4
55STANCLIK Krzysztof 19Carbon Silesia SportElite Mężczyzn45M 5110:0000:00:0001:06:30.7001:06:30.70+00:19:3511:055,4
56SZARUGA Małgorzata 193SOCIOS SILESIAElite Kobiet5K 510:3000:00:0001:06:43.4001:06:43.40+00:19:4711:075,4
57MACIEJEWSKI Łukasz 61SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn46M 5210:0000:00:0001:06:48.8501:06:48.85+00:19:5311:085,4
58KUBRYCHT Michal 82Elite Mężczyzn47M 5310:0000:00:0001:06:52.4501:06:52.45+00:19:5711:085,4
59JAŚKO Tomasz 15Carbon Silesia SportElite Mężczyzn48M 5410:0000:00:0001:07:13.5501:07:13.55+00:20:1811:125,4
60MIZGALSKI Jacek 24DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn5M 5510:0000:00:0001:07:37.3501:07:37.35+00:20:4111:165,3
61GORSIAK Jacek 103Husaria Race Team Elite Mężczyzn49M 5610:1500:00:0001:07:47.5501:07:47.55+00:20:5211:175,3
62PACHUCY Grzegorz 45POWER TRAININGElite Mężczyzn50M 5710:0000:00:0001:08:08.3501:08:08.35+00:21:1211:215,3
63GIZAK Michał 129SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn51M 5810:1500:00:0001:08:12.3001:08:12.30+00:21:1611:225,3
64PERKOWSKI Paweł 46POWER TRAININGElite Mężczyzn52M 5910:0000:00:0001:08:35.1001:08:35.10+00:21:3911:255,2
65RAJNIK Daniel 636Open Mężczyzn2M 6011:4500:00:0001:08:35.4001:08:35.40+00:21:3911:255,2
66CEREMUGA Robert 8Carbon Silesia SportElite Mężczyzn53M 6110:0000:00:0001:08:44.5501:08:44.55+00:21:4911:275,2
67MISSALA Magdalena 187POWER TRAININGElite Kobiet6K 610:3000:00:0001:10:02.5501:10:02.55+00:23:0711:405,1
68SEREDA Jakub 168Elite Mężczyzn54M 6210:1500:00:0001:10:30.0501:10:30.05+00:23:3411:455,1
69KRAWCZYK Dawid 156Elite Mężczyzn55M 6310:1500:00:0001:10:30.3501:10:30.35+00:23:3411:455,1
70SZYMAŃSKI Bartłomiej 66Warriors ŁódźElite Mężczyzn56M 6410:0000:00:0001:10:44.7001:10:44.70+00:23:4911:475,1
71OBSZYNSKI Marcin 83Elite Mężczyzn57M 6510:0000:00:0001:11:19.5501:11:19.55+00:24:2411:535,0
72KLEWANIEC Jakub 16Carbon Silesia SportElite Mężczyzn58M 6610:0000:00:0001:11:29.3001:11:29.30+00:24:3311:545,0
73WITULSKI Karol 885Militarni WazównaOpen Mężczyzn3M 6712:1500:00:0001:11:31.0001:11:31.00+00:24:3511:555,0
74GRABOWIEC Arkadiusz 42POWER TRAININGElite Mężczyzn59M 6810:0000:00:0001:12:33.2501:12:33.25+00:25:3712:055,0
75PRZYBYSZ Adrian 304Open Mężczyzn4M 6910:4500:00:0001:12:36.6501:12:36.65+00:25:4112:065,0
76BRAJER Tomasz 100HARPAGAN BEASTElite Masters Mężczyzn6M 7010:1500:00:0001:12:46.5501:12:46.55+00:25:5112:074,9
77MAKOWSKI Marek 89Carbon Silesia SportElite Mężczyzn60M 7110:1500:00:0001:13:27.1501:13:27.15+00:26:3112:144,9
78KANIECKI Paweł 73Wataha OCR PrzemyślElite Masters Mężczyzn7M 7210:0000:00:0001:13:31.0001:13:31.00+00:26:3512:154,9
79PIEŁA Szymon 97Ex TeamElite Mężczyzn61M 7310:1500:00:0001:13:37.0001:13:37.00+00:26:4112:164,9
80PATYK Piotr 90Carbon Silesia SportElite Masters Mężczyzn8M 7410:1500:00:0001:13:48.3501:13:48.35+00:26:5212:184,9
81PABIN Paweł 93Dirty SparrowsElite Mężczyzn62M 7510:1500:00:0001:13:48.4001:13:48.40+00:26:5212:184,9
82KARBOWSKI Sławomir 21CrossFox OCRElite Masters Mężczyzn9M 7610:0000:00:0001:13:55.2501:13:55.25+00:26:5912:194,9
83WOROBIEWA Jekatierina 190POWER TRAININGElite Kobiet7K 710:3000:00:0001:14:27.3501:14:27.35+00:27:3112:244,8
84HANUSIAK Leszek 30Koniu SquadElite Mężczyzn63M 7710:0000:00:0001:14:39.6001:14:39.60+00:27:4412:264,8
85ODWROT Mariusz 250Leśna DrużynaOpen Masters Mężczyzn2M 7810:4500:00:0001:15:05.7001:15:05.70+00:28:1012:304,8
86RATAJCZYK Tomasz 305Open Mężczyzn5M 7910:4500:00:0001:15:13.9501:15:13.95+00:28:1812:324,8
87TOKAREK Jan 252Leśna DrużynaOpen Mężczyzn6M 8010:4500:00:0001:15:20.7501:15:20.75+00:28:2512:334,8
88MACIUSZEK Julia 191RUNMAGEDDON TEAMElite Kobiet8K 810:3000:00:0001:15:34.7501:15:34.75+00:28:3912:354,8
89MISSALA Mateusz 44POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn10M 8110:0000:00:0001:15:34.8001:15:34.80+00:28:3912:354,8
90SURUS Artur 107Koniu SquadElite Mężczyzn64M 8210:1500:00:0001:15:37.7001:15:37.70+00:28:4212:364,8
91WITKOWSKI Rafał 135WATAHAElite Mężczyzn65M 8310:1500:00:0001:15:42.3001:15:42.30+00:28:4612:374,8
92PAZOŁA Korneliusz 134WATAHAElite Mężczyzn66M 8410:1500:00:0001:15:45.7501:15:45.75+00:28:5012:374,8
93PIOTROWSKI Kamil 23Dirty SparrowsElite Mężczyzn67M 8510:0000:00:0001:16:29.4001:16:29.40+00:29:3312:444,7
94BERNACKA Katarzyna 195WOLF TEAMElite Kobiet9K 910:3000:00:0001:16:36.0501:16:36.05+00:29:4012:464,7
95RYŚ - HANUSIAK Marzena 178Koniu SquadElite Kobiet10K 1010:3000:00:0001:16:46.8501:16:46.85+00:29:5112:474,7
96MACHURA Marcin 63SPEC INSTAL RUNElite Mężczyzn68M 8610:0000:00:0001:17:00.3001:17:00.30+00:30:0412:504,7
97LATOPOLSKI Piotr 130Team OCR - KwidzynElite Masters Mężczyzn11M 8710:1500:00:0001:17:02.4501:17:02.45+00:30:0712:504,7
98KIEŚ Damian 153Elite Masters Mężczyzn12M 8810:1500:00:0001:17:04.6501:17:04.65+00:30:0912:504,7
99LORYCH Krystian 5Biegun OCR TeamElite Masters Mężczyzn13M 8910:0000:00:0001:17:06.2501:17:06.25+00:30:1012:514,7
100BAĆ Wojciech 608Open Mężczyzn7M 9011:4500:00:0001:17:54.8001:17:54.80+00:30:5912:594,6
101BEM Patryk 684Open Mężczyzn8M 9112:0000:00:0001:17:59.9501:17:59.95+00:31:0412:594,6
102KRACIŃSKI Adrian 155Elite Mężczyzn69M 9210:1500:00:0001:18:04.1001:18:04.10+00:31:0813:004,6
103MORAWSKI Grzegorz 165Elite Mężczyzn70M 9310:1500:00:0001:18:12.3501:18:12.35+00:31:1613:024,6
104GIEMZA Michał 148Elite Mężczyzn71M 9410:1500:00:0001:18:41.5501:18:41.55+00:31:4613:064,6
105RUTKOWSKI Kacper 307Open Mężczyzn9M 9510:4500:00:0001:18:57.7001:18:57.70+00:32:0213:094,6
106SABATOWSKI Krzysztof 419Carbon Silesia SportOpen Masters Mężczyzn3M 9611:1500:00:0001:19:01.7501:19:01.75+00:32:0613:104,6
107GRUDZIŃSKI Tomek 599Team Spirit Nowa SólOpen Masters Mężczyzn4M 9711:4500:00:0001:19:27.6001:19:27.60+00:32:3213:144,5
108TALAREK Jan 109Kosiory z ParafiiElite Mężczyzn72M 9810:1500:00:0001:19:28.2001:19:28.20+00:32:3213:144,5
109HAJEWSKI Michał 84Carbon Silesia SportElite Masters Mężczyzn14M 9910:1500:00:0001:19:36.4001:19:36.40+00:32:4013:164,5
110DĘBICKI Kamil 376Open Mężczyzn10M 10011:0000:00:0001:19:50.0501:19:50.05+00:32:5413:184,5
111SURDEL Amadeusz 642Open Mężczyzn11M 10111:4500:00:0001:20:06.6501:20:06.65+00:33:1113:214,5
112DYKO Bartosz 113Mad RunnersElite Mężczyzn73M 10210:1500:00:0001:20:38.7001:20:38.70+00:33:4313:264,5
113PSUT Kamil 18Carbon Silesia SportElite Mężczyzn74M 10310:0000:00:0001:20:43.4001:20:43.40+00:33:4713:274,5
114KRAWCZYSZYN Kamil 333Legnica Pokonuje PrzeszkodyOpen Mężczyzn12M 10411:0000:00:0001:20:48.1501:20:48.15+00:33:5213:284,5
115ONISK Jarek 631Open Mężczyzn13M 10511:4500:00:0001:20:51.3501:20:51.35+00:33:5513:284,5
116PSIUCH Marcin 739Open Masters Mężczyzn5M 10611:4500:00:0001:20:57.6001:20:57.60+00:34:0213:294,4
117RAKOWSKI Przemysław 114Melvit teamElite Mężczyzn75M 10710:1500:00:0001:21:05.4001:21:05.40+00:34:0913:304,4
118MOKSIK Jan 99FIT MORE RYBNIKElite Masters Mężczyzn15M 10810:1500:00:0001:21:11.1001:21:11.10+00:34:1513:314,4
119JANISZEWSKI Grzegorz 96DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn16M 10910:1500:00:0001:21:46.0501:21:46.05+00:34:5013:374,4
120BIELICKI Wojciech 140Zestaw zegarków marki AdriaticaElite Mężczyzn76M 11010:1500:00:0001:21:47.9501:21:47.95+00:34:5213:374,4
121GROSEL Mateusz 554Open Mężczyzn14M 11111:3000:00:0001:22:03.4001:22:03.40+00:35:0713:404,4
122KONIEC Mariusz 85Carbon Silesia SportElite Mężczyzn77M 11210:1500:00:0001:22:04.7001:22:04.70+00:35:0913:404,4
123GARLACZ Justyna 185POWER TRAININGElite Kobiet11K 1110:3000:00:0001:22:12.6001:22:12.60+00:35:1713:424,4
124LATOSI Adrian 159Elite Masters Mężczyzn17M 11310:1500:00:0001:22:13.6001:22:13.60+00:35:1813:424,4
125WALCZYK Adam 409Open Masters Mężczyzn6M 11411:0000:00:0001:22:29.7001:22:29.70+00:35:3413:444,4
126SKOWRON Bartosz 205Elite Mężczyzn78M 11510:1500:00:0001:22:40.8001:22:40.80+00:35:4513:464,4
127KOWALCZYK Paweł 287Open Mężczyzn15M 11610:4500:00:0001:23:12.4501:23:12.45+00:36:1713:524,3
128PURZYCKI Remigiusz 251Leśna DrużynaOpen Mężczyzn16M 11710:4500:00:0001:23:13.0501:23:13.05+00:36:1713:524,3
129LIBERADZKA Elżbieta 186POWER TRAININGElite Kobiet12K 1210:3000:00:0001:23:34.4501:23:34.45+00:36:3913:554,3
130NIEDZIELA Szymon 715Open Mężczyzn17M 11811:0000:00:0001:23:36.2501:23:36.25+00:36:4013:564,3
131FARGANUS Bartłomiej 551Open Mężczyzn18M 11911:3000:00:0001:24:18.2001:24:18.20+00:37:2214:034,3
132NOWICKI Marcin 75WOLF TEAMElite Mężczyzn79M 12010:0000:00:0001:24:20.3001:24:20.30+00:37:2414:034,3
133PUŚCIAN Kamil 655ELECTRIC_TEAMOpen Mężczyzn19M 12112:0000:00:0001:24:35.9501:24:35.95+00:37:4014:054,3
134WESOŁOWSKI Tomasz 656ELECTRIC_TEAMOpen Mężczyzn20M 12212:0000:00:0001:25:01.3001:25:01.30+00:38:0514:104,2
135LIPIEC Paweł 160Elite Mężczyzn80M 12310:1500:00:0001:25:03.3501:25:03.35+00:38:0714:104,2
136BŁĘDZKI Adam 92Dirty SparrowsElite Mężczyzn81M 12410:1500:00:0001:25:09.5501:25:09.55+00:38:1414:114,2
137NIKIEL Dariusz 664SKLEP NIKIELOpen Masters Mężczyzn7M 12512:0000:00:0001:25:12.6001:25:12.60+00:38:1714:124,2
138ZARZYKA Łukasz 111Kunowo gymElite Mężczyzn82M 12610:1500:00:0001:25:14.0501:25:14.05+00:38:1814:124,2
139ZASADOWSKI Bartosz 2BIEGOWE NYGUSYElite Masters Mężczyzn18M 12710:0000:00:0001:25:39.8001:25:39.80+00:38:4414:164,2
140KRÝSL Miloslav 157Open Mężczyzn21M 12810:1500:00:0001:25:42.6001:25:42.60+00:38:4714:174,2
141GNIEWOSZ Tomasz 460Open Mężczyzn22M 12911:1500:00:0001:25:44.2501:25:44.25+00:38:4814:174,2
142KOŻUCH Sławomir 704Open Masters Mężczyzn8M 13012:0000:00:0001:25:53.0501:25:53.05+00:38:5714:184,2
143SROKA Karolina 194UNIT37Elite Kobiet13K 1310:3000:00:0001:25:55.1001:25:55.10+00:38:5914:194,2
144PIETROŃ Łukasz 116Obstacle Center TeamElite Mężczyzn83M 13110:1500:00:0001:26:12.3501:26:12.35+00:39:1614:224,2
145GRZONKA Marek 695Open Masters Mężczyzn9M 13212:0000:00:0001:26:27.3001:26:27.30+00:39:3114:244,2
146PONTUS Piotr 40OSPRO OCRElite Mężczyzn84M 13310:0000:00:0001:26:45.6501:26:45.65+00:39:5014:274,1
147CAREWICZ Kamil 144Elite Mężczyzn85M 13410:1500:00:0001:27:14.1001:27:14.10+00:40:1814:324,1
148KOWALIK Karol 390Open Mężczyzn23M 13511:0000:00:0001:28:07.6001:28:07.60+00:41:1214:414,1
149ZDANOWICZ Paweł 412Open Mężczyzn24M 13611:0000:00:0001:28:41.3001:28:41.30+00:41:4514:464,1
150MIKOŁAJEK Robert 164Elite Masters Mężczyzn19M 13710:1500:00:0001:28:57.8501:28:57.85+00:42:0214:494,0
151ZMARZLAK Konrad 413Open Mężczyzn25M 13811:0000:00:0001:29:06.0501:29:06.05+00:42:1014:514,0
152SKIBIŃSKI Mateusz 492Open Mężczyzn26M 13911:1500:00:0001:29:33.6501:29:33.65+00:42:3814:554,0
153PASTUSZKA Michał 26Forbet RunnersElite Mężczyzn86M 14010:0000:00:0001:29:53.3001:29:53.30+00:42:5714:584,0
154PÓŹNIAK Kamil 110Kunowo gymElite Mężczyzn87M 14110:1500:00:0001:29:56.7001:29:56.70+00:43:0114:594,0
155VASYLIEV Dmytro 499Open Mężczyzn27M 14211:1500:00:0001:30:05.9001:30:05.90+00:43:1015:004,0
156JASZCZYSZYN Damian 557Open Mężczyzn28M 14311:3000:00:0001:30:09.5501:30:09.55+00:43:1415:014,0
157KUCHARCZYK Piotr 394Open Mężczyzn29M 14411:0000:00:0001:30:27.6001:30:27.60+00:43:3215:044,0
158KOTULSKI Kamil 474Open Mężczyzn30M 14511:1500:00:0001:30:31.3501:30:31.35+00:43:3515:054,0
159SORBIAN Paweł 310Open Masters Mężczyzn10M 14610:4500:00:0001:30:33.5501:30:33.55+00:43:3815:054,0
160MOCZYDLAK Krystian 399Open Mężczyzn31M 14711:0000:00:0001:30:44.9501:30:44.95+00:43:4915:074,0
161PREWYSZ-KWINTO Mateusz 35Obstacle Center TeamElite Mężczyzn88M 14810:0000:00:0001:30:47.7501:30:47.75+00:43:5215:074,0
162TORBIŃSKI Rafał 353PROGRESS TEAM POLKOWICEOpen Mężczyzn32M 14911:0000:00:0001:31:07.0501:31:07.05+00:44:1115:114,0
163NIŹNIK Borys 106Koniu SquadElite Masters Mężczyzn20M 15010:1500:00:0001:31:33.0001:31:33.00+00:44:3715:153,9
164WOŹNIAK Jda Woźniak 254Leśna DrużynaOpen Mężczyzn33M 15110:4500:00:0001:31:34.0001:31:34.00+00:44:3815:153,9
165WOŹNIAK Dariusz 253Leśna DrużynaOpen Mężczyzn34M 15210:4500:00:0001:31:34.3501:31:34.35+00:44:3815:153,9
166WŁODARCZYK Jan 108Koniu SquadElite Mężczyzn89M 15310:1500:00:0001:31:39.9501:31:39.95+00:44:4415:163,9
167PAVLÍKOVÁ Petra 299Open Kobiet1K 1410:4500:00:0001:32:09.0001:32:09.00+00:45:1315:213,9
168WALCZAK Kacper 316Open Mężczyzn35M 15410:4500:00:0001:32:10.0001:32:10.00+00:45:1415:213,9
169SROCZYŃSKI Igor 570Open Mężczyzn36M 15511:3000:00:0001:32:10.1501:32:10.15+00:45:1415:213,9
170KOZIOŁ Kamil 86Carbon Silesia SportElite Mężczyzn90M 15610:1500:00:0001:32:12.5001:32:12.50+00:45:1715:223,9
171JULIKOWSKI Karol 120POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn21M 15710:1500:00:0001:32:19.6001:32:19.60+00:45:2415:233,9
172STASIAK Mateusz 125RATEL TEAMElite Mężczyzn91M 15810:1500:00:0001:32:19.8001:32:19.80+00:45:2415:233,9
173KULICA Tomasz 87Carbon Silesia SportElite Mężczyzn92M 15910:1500:00:0001:32:22.0501:32:22.05+00:45:2615:233,9
174WOŁCZYK Mariusz 91Carbon Silesia SportElite Masters Mężczyzn22M 16010:1500:00:0001:32:46.5501:32:46.55+00:45:5115:273,9
175GOŁASZEWSKI Jacek 149Elite Mężczyzn93M 16110:1500:00:0001:33:07.2001:33:07.20+00:46:1115:313,9
176TURSKI Tomasz 646Open Mężczyzn37M 16211:4500:00:0001:33:07.7001:33:07.70+00:46:1215:313,9
177DITRICH Adrian 10Carbon Silesia SportElite Mężczyzn94M 16310:0000:00:0001:33:58.6001:33:58.60+00:47:0315:393,8
178KARWOWSKI Paweł 152Elite Mężczyzn95M 16410:1500:00:0001:34:02.8001:34:02.80+00:47:0715:403,8
179KACZMAREK Karolina 249Leśna DrużynaOpen Kobiet2K 1510:4500:00:0001:34:03.8501:34:03.85+00:47:0815:403,8
180WOŹNIAK Marta 255Leśna DrużynaOpen Kobiet3K 1610:4500:00:0001:34:03.9001:34:03.90+00:47:0815:403,8
181WOŁYNIEC Wojciech 171Elite Masters Mężczyzn23M 16510:1500:00:0001:34:49.3501:34:49.35+00:47:5315:483,8
182GERSTNER Tomasz 12Carbon Silesia SportElite Mężczyzn96M 16610:0000:00:0001:34:52.2501:34:52.25+00:47:5615:483,8
183ŚLIWA Krzysztof 141Zestaw zegarków marki AdriaticaElite Mężczyzn97M 16710:1500:00:0001:35:06.5501:35:06.55+00:48:1115:513,8
184KACZMAREK Andrzej 80Elite Mężczyzn98M 16810:0000:00:0001:35:23.0001:35:23.00+00:48:2715:533,8
185RATH Andreas 167Open Masters Mężczyzn11M 16910:1500:00:0001:35:42.3001:35:42.30+00:48:4615:573,8
186BUDZYŃSKI Adam 132United RunnersElite Masters Mężczyzn24M 17010:1500:00:0001:35:55.3001:35:55.30+00:48:5915:593,8
187JURKIEWICZ Krzysztof 95dRUNkElite Mężczyzn99M 17110:1500:00:0001:36:04.2501:36:04.25+00:49:0816:003,7
188ŚCIBOR Cezary 536Torstar 2020Open Mężczyzn38M 17211:3000:00:0001:36:12.9501:36:12.95+00:49:1716:023,7
189ZAJDA Grzegorz 503Open Mężczyzn39M 17311:1500:00:0001:36:15.3501:36:15.35+00:49:1916:023,7
190ZBRZYZNA Katarzyna 505Open Kobiet4K 1711:1500:00:0001:36:21.7501:36:21.75+00:49:2616:033,7
191WIENER Szymon 368WBO OCROpen Mężczyzn40M 17411:0000:00:0001:36:33.1501:36:33.15+00:49:3716:053,7
192SZEWCZYK Marta 315Open Kobiet5K 1810:4500:00:0001:36:36.9501:36:36.95+00:49:4116:063,7
193WASĄG Dawid 118OCR Team BiłgorajElite Masters Mężczyzn25M 17510:1500:00:0001:36:37.7001:36:37.70+00:49:4216:063,7
194ANTONIEWICZ Agnieszka 445Open Kobiet6K 1911:1500:00:0001:36:39.3501:36:39.35+00:49:4316:063,7
195DUCH Paweł 459Open Mężczyzn41M 17611:1500:00:0001:36:39.6501:36:39.65+00:49:4416:063,7
196PLUCIŃSKI Jakub 94Dragon RunnersElite Mężczyzn100M 17710:1500:00:0001:37:06.0001:37:06.00+00:50:1016:113,7
197POKAROWSKI Paweł 403Open Mężczyzn42M 17811:0000:00:0001:37:18.2501:37:18.25+00:50:2216:133,7
198WAWAK Dominik 500Open Mężczyzn43M 17911:1500:00:0001:37:20.0001:37:20.00+00:50:2416:133,7
199PRUSKO Paulina 443WATAHAOpen Kobiet7K 2011:1500:00:0001:37:22.8001:37:22.80+00:50:2716:133,7
200KALINOWSKA Karolina 196Elite Kobiet14K 2110:3000:00:0001:37:50.2001:37:50.20+00:50:5416:183,7
201MRÓWKA Mariusz 887Open Mężczyzn44M 18012:1500:00:0001:37:58.1501:37:58.15+00:51:0216:193,7
202PISULA Anna 188POWER TRAININGElite Kobiet15K 2210:3000:00:0001:38:00.4001:38:00.40+00:51:0416:203,7
203KUŚNIERSKI Andrzej 884Crosstrening RacibórzOpen Masters Mężczyzn12M 18112:1500:00:0001:38:05.0501:38:05.05+00:51:0916:203,7
204MOCZARSKI Mariusz 577DPINOpen Masters Mężczyzn13M 18211:4500:00:0001:38:07.0501:38:07.05+00:51:1116:213,7
205NOWAKOWSKI Mariusz 434JelonyOpen Masters Mężczyzn14M 18311:1500:00:0001:38:17.2501:38:17.25+00:51:2116:223,7
206ZALAS Anna 504Open Kobiet8K 2311:1500:00:0001:38:30.3001:38:30.30+00:51:3416:253,7
207MIERZICKI Marcel 122POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn26M 18410:1500:00:0001:38:35.6501:38:35.65+00:51:4016:253,7
208ZACKOVA Zaneta 414Barbarian Extreme TeamOpen Kobiet9K 2411:1500:00:0001:38:45.0501:38:45.05+00:51:4916:273,6
209KOŁODZIEJ Mateusz 702Open Mężczyzn45M 18512:0000:00:0001:38:47.9501:38:47.95+00:51:5216:273,6
210KOWIERSKI Jacek 101HARPAGAN BEASTElite Mężczyzn101M 18610:1500:00:0001:39:36.3501:39:36.35+00:52:4016:363,6
211MAŁOTA Piotr 479Open Mężczyzn46M 18711:1500:00:0001:39:57.8001:39:57.80+00:53:0216:393,6
212LEWEK Marcin 360SAMEKONIE Open Mężczyzn47M 18810:4500:00:0001:39:58.5501:39:58.55+00:53:0316:393,6
213KORNAŚ Marcelina 179Lemon TeamElite Kobiet16K 2510:3000:00:0001:40:25.4501:40:25.45+00:53:3016:443,6
214ROLNIK Tomasz 138Wieluń BiegaElite Mężczyzn102M 18910:1500:00:0001:40:39.2001:40:39.20+00:53:4316:463,6
215ZIMNY Adam 506Open Mężczyzn48M 19011:1500:00:0001:41:06.9501:41:06.95+00:54:1116:513,6
216ŁOPACIŃSKI Damian 334Legnica Pokonuje PrzeszkodyOpen Mężczyzn49M 19111:0000:00:0001:41:07.5001:41:07.50+00:54:1216:513,6
217NOSAL Szymon 427GTBOpen Mężczyzn50M 19211:1500:00:0001:41:14.0501:41:14.05+00:54:1816:523,6
218NIEBRZYDOWSKI Maciej 401Open Masters Mężczyzn15M 19311:0000:00:0001:41:29.7501:41:29.75+00:54:3416:543,5
219KURYŁO Kamil 158Elite Mężczyzn103M 19410:1500:00:0001:41:41.0501:41:41.05+00:54:4516:563,5
220MOSKA Tadeusz 882Centrum RatownictwaOpen Mężczyzn51M 19512:1500:00:0001:41:42.6501:41:42.65+00:54:4716:573,5
221MARTYNIUK Katarzyna 262SAME KONIEOpen Kobiet10K 2610:4500:00:0001:41:53.5001:41:53.50+00:54:5816:583,5
222KOWALEWSKI Zbigniew 517KRATOS TRZEBNICAOpen Mężczyzn52M 19611:3000:00:0001:42:04.0001:42:04.00+00:55:0817:003,5
223WOJCIECHOWSKI Marek 647Open Mężczyzn53M 19711:4500:00:0001:42:07.5001:42:07.50+00:55:1217:013,5
224KRUPA Hanna 518KRATOS TRZEBNICAOpen Masters Kobiet1K 2711:3000:00:0001:42:19.9001:42:19.90+00:55:2417:033,5
225WALKIEWICZ Michał 521KRATOS TRZEBNICAOpen Mężczyzn54M 19811:3000:00:0001:42:20.5501:42:20.55+00:55:2517:033,5
226WITEK Tobiasz 64Studio GTS KATOWICEElite Mężczyzn104M 19910:0000:00:0001:42:23.8001:42:23.80+00:55:2817:033,5
227GULARSKI Piotr 433JelonyOpen Masters Mężczyzn16M 20011:1500:00:0001:42:32.9001:42:32.90+00:55:3717:053,5
228KOWALEWSKA Ewa 516KRATOS TRZEBNICAOpen Masters Kobiet2K 2811:3000:00:0001:42:36.4001:42:36.40+00:55:4017:063,5
229WITKOWSKI Marek 238DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn17M 20110:4500:00:0001:42:57.1001:42:57.10+00:56:0117:093,5
230SCHUBERT Tomasz 119OSPRO OCRElite Masters Mężczyzn27M 20210:1500:00:0001:42:58.4501:42:58.45+00:56:0317:093,5
231MACIEJEWSKA Agnieszka 181Obstacle Center TeamElite Masters Kobiet1K 2910:3000:00:0001:43:06.5501:43:06.55+00:56:1117:113,5
232LEWANDOWSKA Joanna 520KRATOS TRZEBNICAOpen Masters Kobiet3K 3011:3000:00:0001:43:14.5001:43:14.50+00:56:1917:123,5
233DYDERSKA Emilia 248Leśna DrużynaOpen Kobiet11K 3110:4500:00:0001:43:23.0501:43:23.05+00:56:2717:133,5
234BEDNARZ Piotr 880Centrum RatownictwaOpen Mężczyzn55M 20312:1500:00:0001:43:34.3001:43:34.30+00:56:3817:153,5
235GROCHOWSKI Michał 463Open Mężczyzn56M 20411:4500:00:0001:43:39.3501:43:39.35+00:56:4317:163,5
236BŁĄD Wojciech 448Open Mężczyzn57M 20511:4500:00:0001:43:39.5001:43:39.50+00:56:4417:163,5
237LEŚNIEWSKI Jakub 396Open Mężczyzn58M 20611:0000:00:0001:43:55.6001:43:55.60+00:57:0017:193,5
238BRZOZOWSKI Łukasz 428HagerRunOpen Mężczyzn59M 20711:1500:00:0001:44:15.4501:44:15.45+00:57:2017:223,5
239SERWATKA Mateusz 359SAME KONIEOpen Mężczyzn60M 20811:0000:00:0001:44:20.9501:44:20.95+00:57:2517:233,5
240NOWAKOWSKI Jarek 630Open Masters Mężczyzn18M 20911:4500:00:0001:44:25.6501:44:25.65+00:57:3017:243,4
241BOGUSZ Aleksander 143Elite Mężczyzn105M 21010:1500:00:0001:44:44.0001:44:44.00+00:57:4817:273,4
242GOLA Marek 553Open Mężczyzn61M 21111:3000:00:0001:44:44.2001:44:44.20+00:57:4817:273,4
243LIPIEC Kinga 292Open Kobiet12K 3210:4500:00:0001:45:16.8501:45:16.85+00:58:2117:323,4
244JAKUBOWSKI Michał 384Open Mężczyzn62M 21211:0000:00:0001:45:20.4501:45:20.45+00:58:2517:333,4
245KALITA Michał 388Open Mężczyzn63M 21311:0000:00:0001:45:23.1001:45:23.10+00:58:2717:333,4
246CHYZA Mateusz 452Open Mężczyzn64M 21411:1500:00:0001:45:24.1501:45:24.15+00:58:2817:343,4
247BOROWSKI Maciej 324Biegowe Dziki OCROpen Mężczyzn65M 21511:0000:00:0001:45:25.9501:45:25.95+00:58:3017:343,4
248PAWŁOWICZ Kinga 720Open Kobiet13K 3312:0000:00:0001:45:26.0001:45:26.00+00:58:3017:343,4
249CZEPŁOWSKI Krzysztof 455Open Masters Mężczyzn19M 21611:1500:00:0001:45:29.0501:45:29.05+00:58:3317:343,4
250GRZYBOWSKI Grzegorz 514KRATOS TRZEBNICAOpen Mężczyzn66M 21711:3000:00:0001:45:53.4001:45:53.40+00:58:5717:383,4
251CUDEK Albert 453Open Mężczyzn67M 21811:1500:00:0001:46:06.2501:46:06.25+00:59:1017:413,4
252BUCZYNSKI Dariusz 610Open Mężczyzn68M 21911:4500:00:0001:46:10.6001:46:10.60+00:59:1517:413,4
253KONECKA Klaudia 440Outdoor TrainingOpen Kobiet14K 3411:1500:00:0001:46:11.1001:46:11.10+00:59:1517:413,4
254BORYSENKO Dmytro 268Open Mężczyzn69M 22010:4500:00:0001:46:20.2501:46:20.25+00:59:2417:433,4
255ADAMUS Kamil 364WBO OCROpen Mężczyzn70M 22111:0000:00:0001:46:25.0501:46:25.05+00:59:2917:443,4
256KOŁODZIEJ Artur 742Biedaszyby Open Mężczyzn71M 22211:0000:00:0001:47:01.2501:47:01.25+01:00:0517:503,4
257TURKO Marcin 340Legnica Pokonuje PrzeszkodyOpen Masters Mężczyzn20M 22311:0000:00:0001:47:05.2501:47:05.25+01:00:0917:503,4
258ŚWIERSZCZ Paweł 439Legnica Pokonuje PrzeszkodyOpen Mężczyzn72M 22411:0000:00:0001:47:06.1501:47:06.15+01:00:1017:513,4
259GAJEWSKI Tomasz 330Legnica Pokonuje PrzeszkodyOpen Mężczyzn73M 22511:0000:00:0001:47:06.6501:47:06.65+01:00:1117:513,4
259SUSZEK Mateusz 339Legnica Pokonuje PrzeszkodyOpen Mężczyzn73M 22511:0000:00:0001:47:06.6501:47:06.65+01:00:1117:513,4
261KOKOWICZ Patryk 286Open Mężczyzn75M 22710:4500:00:0001:47:20.6501:47:20.65+01:00:2517:533,4
262KUJAWA Łukasz 344Lider RostarzewoOpen Mężczyzn76M 22811:0000:00:0001:47:21.0501:47:21.05+01:00:2517:533,4
263BROSŁAWSKI Mariusz 374Open Mężczyzn77M 22911:0000:00:0001:47:22.2501:47:22.25+01:00:2617:533,4
264JAGLIŃSKI Rafał 597Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn78M 23011:4500:00:0001:47:22.9501:47:22.95+01:00:2717:533,4
265BIEŁOWICZ Przemysław 541Open Mężczyzn79M 23111:3000:00:0001:47:25.5001:47:25.50+01:00:3017:543,4
266KURGAN Mariusz 519KRATOS TRZEBNICAOpen Masters Mężczyzn21M 23211:3000:00:0001:47:30.3501:47:30.35+01:00:3417:553,3
267KOŻUSZYN Adam 526Lubańskie DzikiOpen Masters Mężczyzn22M 23311:3000:00:0001:47:31.8501:47:31.85+01:00:3617:553,3
268ANDRUCHÓW Sebastian 522Lubańskie DzikiOpen Mężczyzn80M 23411:3000:00:0001:47:32.3501:47:32.35+01:00:3617:553,3
269LEWANDOWSKI Dariusz 561Open Mężczyzn81M 23511:3000:00:0001:47:33.7001:47:33.70+01:00:3817:553,3
270SPADLO Michal 323BiedaszybyOpen Mężczyzn82M 23611:0000:00:0001:47:36.1501:47:36.15+01:00:4017:563,3
271KOZAKIEWICZ Daniel 525Lubańskie DzikiOpen Mężczyzn83M 23711:3000:00:0001:47:39.2001:47:39.20+01:00:4317:563,3
272DZIEWANOWSKI Mateusz 377Open Mężczyzn84M 23811:0000:00:0001:47:45.1501:47:45.15+01:00:4917:573,3
273STERNICZUK Jarosław 725Open Mężczyzn85M 23912:0000:00:0001:47:53.9001:47:53.90+01:00:5817:583,3
274ILOWSKA-REMBARZ Karolina 354REMBARZ_TEAMOpen Kobiet15K 3510:4500:00:0001:48:03.9501:48:03.95+01:01:0818:003,3
274WINCASZEK Marek 358REMBARZ_TEAMOpen Masters Mężczyzn23M 24010:4500:00:0001:48:03.9501:48:03.95+01:01:0818:003,3
276WINCASZEK Karolina 357REMBARZ_TEAMOpen Masters Kobiet4K 3610:4500:00:0001:48:04.1001:48:04.10+01:01:0818:003,3
277KACZMAREK Maciej 355REMBARZ_TEAMOpen Masters Mężczyzn24M 24110:4500:00:0001:48:04.2501:48:04.25+01:01:0818:003,3
278REMBARZ Łukasz 356REMBARZ_TEAMOpen Masters Mężczyzn25M 24210:4500:00:0001:48:04.3501:48:04.35+01:01:0818:003,3
279BECKER Sylwia 372Open Kobiet16K 3711:0000:00:0001:48:22.0001:48:22.00+01:01:2618:033,3
280KRAWCZYK Marcin 391Open Mężczyzn86M 24311:0000:00:0001:48:25.6501:48:25.65+01:01:3018:043,3
281FRĄCZEK Janusz 693Open Masters Mężczyzn26M 24412:0000:00:0001:48:27.3501:48:27.35+01:01:3118:043,3
282RESPONDEK Leszek 104Klono TeamElite Masters Mężczyzn28M 24510:1500:00:0001:48:37.0001:48:37.00+01:01:4118:063,3
283LUBIKOWSKI Grzegorz 528Lubańskie DzikiOpen Masters Mężczyzn27M 24611:3000:00:0001:48:38.5501:48:38.55+01:01:4318:063,3
284MICEK Jan 343Lemon TeamOpen Masters Mężczyzn28M 24711:0000:00:0001:48:39.6501:48:39.65+01:01:4418:063,3
285HANDZLIK Tomasz 22DENISTEAMElite Masters Mężczyzn29M 24810:0000:00:0001:48:46.8001:48:46.80+01:01:5118:073,3
286KULESZEWICZ Zuzanna 560Open Kobiet17K 3811:3000:00:0001:48:51.9501:48:51.95+01:01:5618:083,3
287CYNAR Mateusz 98EXCELLENT BODY STUDIO RzeszówElite Mężczyzn106M 24910:1500:00:0001:48:52.7001:48:52.70+01:01:5718:083,3
288LEISZNER Izabela 174Carbon Silesia SportElite Kobiet17K 3910:3000:00:0001:49:06.6501:49:06.65+01:02:1118:113,3
289MRUGAŁA Andrzej 483Open Mężczyzn87M 25011:1500:00:0001:49:21.0501:49:21.05+01:02:2518:133,3
290KMIECIK Marcin 245Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn29M 25110:4500:00:0001:49:35.4001:49:35.40+01:02:3918:153,3
291SZEGDA Michał 314Open Mężczyzn88M 25210:4500:00:0001:49:35.6001:49:35.60+01:02:4018:153,3
292REKS Grzegorz 405Open Mężczyzn89M 25311:0000:00:0001:49:51.4501:49:51.45+01:02:5618:183,3
292REKS Stanisław 406Open Mężczyzn89M 25311:0000:00:0001:49:51.4501:49:51.45+01:02:5618:183,3
294ŁUKASZEWSKI Bartosz 161Open Mężczyzn91M 25510:1500:00:0001:49:55.9001:49:55.90+01:03:0018:193,3
295DEMBCZAK Roman 688Open Mężczyzn92M 25612:0000:00:0001:49:59.9501:49:59.95+01:03:0418:193,3
296KAMECKI Krystian 595Rossmann Open Mężczyzn93M 25711:3000:00:0001:50:18.8001:50:18.80+01:03:2318:233,3
297WRONKOWSKI Damian 596Rossmann Open Mężczyzn94M 25811:3000:00:0001:50:19.3001:50:19.30+01:03:2318:233,3
298OSOWSKA Magdalena 717Open Kobiet18K 4012:0000:00:0001:50:19.6501:50:19.65+01:03:2418:233,3
299OSOWSKI Marcin 718Open Mężczyzn95M 25912:0000:00:0001:50:21.2501:50:21.25+01:03:2518:233,3
300NOWAK Łukasz 367WBO OCROpen Mężczyzn96M 26011:0000:00:0001:50:35.1501:50:35.15+01:03:3918:253,3
301GREBER Jarek 365WBO OCROpen Masters Mężczyzn30M 26111:0000:00:0001:50:35.5501:50:35.55+01:03:4018:253,3
302ILNICKA Monika 366WBO OCROpen Kobiet19K 4111:0000:00:0001:50:35.6501:50:35.65+01:03:4018:253,3
303HAMERA Henryk 660Młodzi EmeryciOpen Masters Mężczyzn31M 26212:0000:00:0001:50:39.8501:50:39.85+01:03:4418:263,3
304HAMERA Mateusz 661Młodzi EmeryciOpen Mężczyzn97M 26312:0000:00:0001:50:42.6001:50:42.60+01:03:4718:273,3
305DAŁKOWSKI Paweł 458Open Masters Mężczyzn32M 26411:1500:00:0001:50:48.7501:50:48.75+01:03:5318:283,2
306PROŃKO Kamil 336Legnica Pokonuje PrzeszkodyOpen Mężczyzn98M 26511:0000:00:0001:51:01.0001:51:01.00+01:04:0518:303,2
307WOŹNICA Mateusz 319Open Mężczyzn99M 26610:4500:00:0001:51:07.1501:51:07.15+01:04:1118:313,2
308KIERCZAK Krzysztof 699Open Masters Mężczyzn33M 26712:0000:00:0001:51:08.4501:51:08.45+01:04:1318:313,2
309PAWLAK Ewelina 633Open Masters Kobiet5K 4211:4500:00:0001:51:28.0501:51:28.05+01:04:3218:343,2
310STĘPNIEWSKA Emilia 639Open Kobiet20K 4311:4500:00:0001:51:28.2001:51:28.20+01:04:3218:343,2
311SIMON Adam 169Elite Mężczyzn107M 26810:1500:00:0001:51:41.5001:51:41.50+01:04:4618:363,2
312KACZMARCZYK Mateusz 32Lemon TeamElite Mężczyzn108M 26910:0000:00:0001:51:59.0501:51:59.05+01:05:0318:393,2
313KORCZEWSKI Tomasz 625Open Mężczyzn100M 27011:4500:00:0001:52:08.5001:52:08.50+01:05:1318:413,2
314CZOPOR Artur 613Open Mężczyzn101M 27111:4500:00:0001:52:08.8001:52:08.80+01:05:1318:413,2
315CZOPOR Przemysław 614Open Mężczyzn102M 27211:4500:00:0001:52:12.1501:52:12.15+01:05:1618:423,2
316NOVÁKOVÁ Kristýna 628Open Kobiet21K 4411:4500:00:0001:52:28.6501:52:28.65+01:05:3318:443,2
317CHLASTA Paweł 546Open Mężczyzn103M 27311:0000:00:0001:52:51.2001:52:51.20+01:05:5518:483,2
318DOS SANTOS TRINDADE Kamila 235CrossFox OCROpen Kobiet22K 4510:4500:00:0001:53:07.2501:53:07.25+01:06:1118:513,2
319GABARA Maciej 429Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn34M 27411:1500:00:0001:53:18.7001:53:18.70+01:06:2318:533,2
319KURTA Dominik 431Husaria Race Team Open Mężczyzn104M 27411:1500:00:0001:53:18.7001:53:18.70+01:06:2318:533,2
321KURTA Damian 430Husaria Race Team Open Mężczyzn105M 27611:1500:00:0001:53:19.7501:53:19.75+01:06:2418:533,2
322URYNOWICZ Piotrek 432Husaria Race Team Open Mężczyzn106M 27711:1500:00:0001:53:19.8001:53:19.80+01:06:2418:533,2
323HATAMNEJAD Ramin 515KRATOS TRZEBNICAOpen Mężczyzn107M 27811:3000:00:0001:53:29.3501:53:29.35+01:06:3318:543,2
324SZUBSKI Marcin 496Open Mężczyzn108M 27911:1500:00:0001:53:30.2001:53:30.20+01:06:3418:553,2
325JACHIMOWICZ Jarosław 131UNIT37Elite Mężczyzn109M 28010:1500:00:0001:53:48.3501:53:48.35+01:06:5218:583,2
326REDEK Damian 489Open Mężczyzn109M 28111:0000:00:0001:53:59.7501:53:59.75+01:07:0418:593,2
327KOZIK Mateusz 288Open Mężczyzn110M 28210:4500:00:0001:54:08.7001:54:08.70+01:07:1319:013,2
328BIEN Tomasz 542Open Masters Mężczyzn35M 28311:3000:00:0001:54:16.2001:54:16.20+01:07:2019:023,2
329JASIONOWSKA Katarzyna 556Open Kobiet23K 4611:3000:00:0001:54:40.4501:54:40.45+01:07:4519:063,1
330WIDUCH Ryszard 318Open Masters Mężczyzn36M 28410:4500:00:0001:54:47.7501:54:47.75+01:07:5219:073,1
331WIEWIÓRA Katarzyna 423FitPark TeamOpen Kobiet24K 4711:1500:00:0001:54:54.5001:54:54.50+01:07:5919:093,1
332RUDOLF Arkadiusz 306Open Mężczyzn111M 28510:4500:00:0001:55:03.0501:55:03.05+01:08:0719:103,1
333DOBROWOLSKI Piotr 690Open Mężczyzn112M 28612:0000:00:0001:55:05.5001:55:05.50+01:08:1019:103,1
334WILCZEK Marta 663ReckittRunnersOpen Kobiet25K 4812:0000:00:0001:55:06.4001:55:06.40+01:08:1019:113,1
335BOLEJKO Jaroslaw 449Open Mężczyzn113M 28711:1500:00:0001:55:13.0501:55:13.05+01:08:1719:123,1
336WRZOSEK Karolina 233Carbon Silesia SportOpen Kobiet26K 4910:4500:00:0001:55:19.3001:55:19.30+01:08:2319:133,1
337SUSLA Oksana 643Open Kobiet27K 5011:4500:00:0001:55:25.2001:55:25.20+01:08:2919:143,1
338JUNDZIŁŁ Jakub 620Open Masters Mężczyzn37M 28811:4500:00:0001:55:29.1001:55:29.10+01:08:3319:143,1
339SZYMANSKI Jacek 507Bilko SquadOpen Masters Mężczyzn38M 28911:3000:00:0001:55:29.1501:55:29.15+01:08:3319:143,1
340SYLWANOWICZ Tomasz 644Open Masters Mężczyzn39M 29011:4500:00:0001:55:30.5501:55:30.55+01:08:3519:153,1
341ZIELINSKA Paulina 589ONE MORE!Open Kobiet28K 5111:4500:00:0001:55:31.3501:55:31.35+01:08:3519:153,1
342KOWALCZYK Joanna 662Obstacle Center TeamOpen Kobiet29K 5212:0000:00:0001:55:32.4501:55:32.45+01:08:3719:153,1
343GRZELAK Mariusz 617Open Mężczyzn114M 29111:4500:00:0001:55:32.8501:55:32.85+01:08:3719:153,1
344KUBATEK Kamil 393Open Mężczyzn115M 29211:0000:00:0001:55:58.9501:55:58.95+01:09:0319:193,1
345GAURA Sylwia 378Open Kobiet30K 5311:0000:00:0001:55:59.2001:55:59.20+01:09:0319:193,1
346KUCHARCZYK Hubert 585ONE MORE!Open Mężczyzn116M 29311:4500:00:0001:56:10.3001:56:10.30+01:09:1419:213,1
347SZOSTEK Wojciech 243HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn117M 29410:4500:00:0001:56:18.6501:56:18.65+01:09:2319:233,1
348MALCHIKHINA Marina 263SAMEKONIEOpen Masters Kobiet6K 5410:4500:00:0001:56:23.5501:56:23.55+01:09:2819:233,1
349BOUCHNEROVÁ Alena 269Open Masters Kobiet7K 5510:4500:00:0001:56:32.4501:56:32.45+01:09:3719:253,1
350ŚWIĄTKOWSKI Michał 495Open Mężczyzn118M 29511:0000:00:0001:56:37.4001:56:37.40+01:09:4119:263,1
351BOBYK Paweł 533SanOK BiegaOpen Masters Mężczyzn40M 29611:3000:00:0001:56:45.8501:56:45.85+01:09:5019:273,1
352JUSZCZYK Mateusz 387Open Mężczyzn119M 29711:1500:00:0001:56:53.3001:56:53.30+01:09:5719:283,1
353NOWAKOWSKI Daniel 402Open Mężczyzn120M 29811:0000:00:0001:56:53.6001:56:53.60+01:09:5819:283,1
354ŁOBODA Alicja 293Open Kobiet31K 5610:4500:00:0001:57:02.3001:57:02.30+01:10:0619:303,1
355BUSSE Marek 271Open Mężczyzn121M 29910:4500:00:0001:57:03.1501:57:03.15+01:10:0719:303,1
356SZYMANSKA Milena 606Żagańskie DzikiOpen Kobiet32K 5711:4500:00:0001:57:05.6501:57:05.65+01:10:1019:303,1
357PELCZAR Damian 534SanOK BiegaOpen Mężczyzn122M 30011:3000:00:0001:57:06.9001:57:06.90+01:10:1119:313,1
358WOŹNICKA Lucyna 361SAMEKONIEOpen Masters Kobiet8K 5811:3000:00:0001:57:23.4001:57:23.40+01:10:2719:333,1
359BOCZULA Michał 266Open Mężczyzn123M 30110:4500:00:0001:57:32.8501:57:32.85+01:10:3719:353,1
360BUDEK Weronika 270Open Kobiet33K 5910:4500:00:0001:57:32.9501:57:32.95+01:10:3719:353,1
361WEIS Michał 117Obstacle Center TeamElite Mężczyzn110M 30210:1500:00:0001:57:43.8001:57:43.80+01:10:4819:373,1
362DRĄŻEK Grzegorz 275Open Mężczyzn124M 30310:4500:00:0001:57:49.0001:57:49.00+01:10:5319:383,1
363MULKA Agnieszka 400Open Masters Kobiet9K 6010:4500:00:0001:58:01.8501:58:01.85+01:11:0619:403,1
364ŁOŚ Bartosz Przemysław 477Open Mężczyzn125M 30411:1500:00:0001:58:22.2501:58:22.25+01:11:2619:433,0
365MANDŻEJEWSKI Konrad 529Lubańskie DzikiOpen Masters Mężczyzn41M 30511:3000:00:0001:58:23.2001:58:23.20+01:11:2719:433,0
366PAWLICKA Żaneta 538Zieleniecka13teaMOpen Masters Kobiet10K 6111:3000:00:0001:58:23.3001:58:23.30+01:11:2719:433,0
367KULS Łukasz 537Zieleniecka13teaMOpen Mężczyzn126M 30611:3000:00:0001:58:23.4501:58:23.45+01:11:2819:433,0
368 Roksana 681Open Kobiet34K 6212:0000:00:0001:58:37.2001:58:37.20+01:11:4119:463,0
369GROBELNY Roger 283Open Mężczyzn127M 30710:4500:00:0001:58:37.3001:58:37.30+01:11:4119:463,0
370WIECZOREK Krzysztof 29Husaria Race Team Elite Mężczyzn111M 30810:0000:00:0001:58:46.1001:58:46.10+01:11:5019:473,0
371WIECZOREK Łukasz 501Open Mężczyzn128M 30911:1500:00:0001:58:46.4501:58:46.45+01:11:5119:473,0
372WOJTKOWIAK Jacek 326dRUNkOpen Mężczyzn129M 31011:0000:00:0001:59:02.0501:59:02.05+01:12:0619:503,0
373ZIELIŃSKI Łukasz 231Active FlowOpen Mężczyzn130M 31110:4500:00:0001:59:18.9501:59:18.95+01:12:2319:533,0
374MOT Ewa 743Open Kobiet35K 6312:0000:00:0001:59:23.9501:59:23.95+01:12:2819:533,0
375PAWLIKOWSKI Piotr 487Open Mężczyzn131M 31211:1500:00:0001:59:25.5501:59:25.55+01:12:3019:543,0
376MARCHEWKA Monika 480Open Masters Kobiet11K 6411:1500:00:0001:59:26.3001:59:26.30+01:12:3019:543,0
377OLESZKIEWICZ Kamil 486Open Mężczyzn132M 31311:1500:00:0001:59:27.2501:59:27.25+01:12:3119:543,0
378ŻMUDA-FIK Agata 732Open Kobiet36K 6512:0000:00:0001:59:28.5501:59:28.55+01:12:3319:543,0
379KULCZAK Paweł 289Open Masters Mężczyzn42M 31410:4500:00:0001:59:32.6501:59:32.65+01:12:3719:553,0
380ANDRUCHÓW Sławomir 523Lubańskie DzikiOpen Mężczyzn133M 31511:3000:00:0001:59:35.5001:59:35.50+01:12:4019:553,0
381FRĄCZYK Jędrzej 147Elite Mężczyzn112M 31610:1500:00:0001:59:36.3001:59:36.30+01:12:4019:563,0
382KAROLCZAK Damian 151Open Mężczyzn134M 31710:1500:00:0001:59:40.2501:59:40.25+01:12:4419:563,0
383 Sid 744Open Mężczyzn135M 31811:0000:00:0001:59:43.9001:59:43.90+01:12:4819:573,0
384JANECKI Jerzy 513Husaria Race Team Open Mężczyzn136M 31911:3000:00:0001:59:53.8001:59:53.80+01:12:5819:583,0
385JANECKA Monika 512Husaria Race Team Open Kobiet37K 6611:3000:00:0001:59:54.3001:59:54.30+01:12:5819:593,0
386HANAS Patryk 284Open Mężczyzn137M 32010:4500:00:0002:00:03.1002:00:03.10+01:13:0720:003,0
387SAMOCIUK Karolina 189POWER TRAININGOpen Kobiet38K 6710:3000:00:0002:00:05.4002:00:05.40+01:13:0920:003,0
388MURAŃKA Mateusz 713Open Mężczyzn138M 32112:0000:00:0002:00:26.5502:00:26.55+01:13:3120:043,0
389RZONCA Wojciech 748Open Mężczyzn139M 32212:0000:00:0002:00:29.2502:00:29.25+01:13:3320:043,0
390BULAVA Kamil 685Open Mężczyzn140M 32312:0000:00:0002:00:32.2002:00:32.20+01:13:3620:053,0
391MACHONIAK Jakub 162Elite Mężczyzn113M 32410:1500:00:0002:00:34.2502:00:34.25+01:13:3820:053,0
392MILLER Tomasz 481Open Masters Mężczyzn43M 32511:1500:00:0002:01:00.2502:01:00.25+01:14:0420:103,0
393WROŃSKA Dorota 320Open Masters Kobiet12K 6810:4500:00:0002:01:03.4502:01:03.45+01:14:0820:103,0
394PERWENIS Krzysztof 301Open Masters Mężczyzn44M 32610:4500:00:0002:01:05.1502:01:05.15+01:14:0920:103,0
395GOSCINIAK Anna 694Open Masters Kobiet13K 6912:0000:00:0002:01:08.8502:01:08.85+01:14:1320:113,0
396KUSZTAL Radosław 290Open Mężczyzn141M 32710:4500:00:0002:01:28.3502:01:28.35+01:14:3220:143,0
397RADZIEJEWSKI Paweł 166Elite Mężczyzn114M 32810:1500:00:0002:01:35.3502:01:35.35+01:14:3920:153,0
398ROSALSKI Paweł Łukasz 752PR ContactOpen Masters Mężczyzn45M 32911:4500:00:0002:01:47.3502:01:47.35+01:14:5120:173,0
399POGŁODZIŃSKA Anna 635Open Masters Kobiet14K 7011:4500:00:0002:01:52.0502:01:52.05+01:14:5620:183,0
400DABROWSKI Dawid 257Lyngby BKOpen Mężczyzn142M 33010:4500:00:0002:02:13.1502:02:13.15+01:15:1720:222,9
401KRACÍK Petr 559Open Masters Mężczyzn46M 33111:3000:00:0002:02:20.7002:02:20.70+01:15:2520:232,9
402SKIBINSKI Łukasz 309Open Masters Mężczyzn47M 33210:4500:00:0002:02:23.9502:02:23.95+01:15:2820:232,9
403ŚWIDRAK Bartosz 258Lyngby BKOpen Mężczyzn143M 33310:4500:00:0002:03:07.1002:03:07.10+01:16:1120:312,9
404BOGUSZ Jarosław 267Open Masters Mężczyzn48M 33410:4500:00:0002:03:13.4502:03:13.45+01:16:1820:322,9
405SUCHAR Sara 494Open Kobiet39K 7111:1500:00:0002:03:15.3002:03:15.30+01:16:1920:322,9
406KILAR Przemysław 471Open Mężczyzn144M 33511:1500:00:0002:03:15.4502:03:15.45+01:16:2020:322,9
407LEŚNIEWSKI Jakub 345Lider RostarzewoOpen Mężczyzn145M 33611:0000:00:0002:03:18.2502:03:18.25+01:16:2220:332,9
408HOBERNIK-MOSKAL Daria 696Open Kobiet40K 7212:0000:00:0002:03:33.8002:03:33.80+01:16:3820:352,9
409FILAS Rafał 1BeFit24TeamElite Mężczyzn115M 33710:0000:00:0002:03:34.4502:03:34.45+01:16:3920:352,9
410MUSIALSKA Anita 325Dirty SparrowsOpen Kobiet41K 7311:0000:00:0002:03:48.7502:03:48.75+01:16:5320:382,9
411ANDRES Katarzyna 444Open Masters Kobiet15K 7411:1500:00:0002:03:49.4002:03:49.40+01:16:5320:382,9
412BOROWSKA Jadwiga 450Open Kobiet42K 7511:1500:00:0002:03:49.6002:03:49.60+01:16:5420:382,9
413STASIAK Dawid 493Open Mężczyzn146M 33811:1500:00:0002:03:50.0002:03:50.00+01:16:5420:382,9
414ŁABENDA Arkadiusz 706Open Mężczyzn147M 33912:0000:00:0002:03:51.3502:03:51.35+01:16:5520:382,9
415DYMALSKI Jacek 692Open Mężczyzn148M 34012:0000:00:0002:03:51.8502:03:51.85+01:16:5620:382,9
416WALCZAK Tomasz 317Open Masters Mężczyzn49M 34110:4500:00:0002:04:37.5502:04:37.55+01:17:4220:462,9
417KACZOROWSKI Przemyslaw 558Open Masters Mężczyzn50M 34211:3000:00:0002:04:38.8502:04:38.85+01:17:4320:462,9
418SZYMAŃSKA Anna 588ONE MORE!Open Masters Kobiet16K 7611:4500:00:0002:04:48.8002:04:48.80+01:17:5320:482,9
419KAMASINSKI Krzysztof 470Open Mężczyzn149M 34311:1500:00:0002:04:55.0002:04:55.00+01:17:5920:492,9
420BURKIEWICZ Izabela 658MatkaSynOpen Masters Kobiet17K 7712:0000:00:0002:05:13.6002:05:13.60+01:18:1820:522,9
421KORDUBA Kamil 659MatkaSynOpen Mężczyzn150M 34412:0000:00:0002:05:14.7002:05:14.70+01:18:1920:522,9
422SEROCKA Basia 722Open Kobiet43K 7811:3000:00:0002:05:23.9502:05:23.95+01:18:2820:532,9
423LECH Rafał 654CSS SZAFAOpen Mężczyzn151M 34511:3000:00:0002:05:24.7502:05:24.75+01:18:2920:542,9
424BORECKI Piotr 584ONE MORE!Open Mężczyzn152M 34611:4500:00:0002:05:37.6002:05:37.60+01:18:4220:562,9
425SZUMILAS Krzysztof 726Open Mężczyzn153M 34712:0000:00:0002:05:43.3502:05:43.35+01:18:4720:572,9
426DUCH Wojciech 276Open Mężczyzn154M 34810:4500:00:0002:05:46.8002:05:46.80+01:18:5120:572,9
427ŻURAWSKI Robert 574Open Mężczyzn155M 34911:3000:00:0002:05:54.2502:05:54.25+01:18:5820:592,9
428BOLESZCZUK Dawid 373Open Mężczyzn156M 35011:0000:00:0002:06:03.1502:06:03.15+01:19:0721:002,9
429URBANOWICZ Jarek 571Open Mężczyzn157M 35111:3000:00:0002:06:17.2002:06:17.20+01:19:2121:022,9
430ZABORNY Łukasz 502Open Mężczyzn158M 35211:1500:00:0002:06:25.4002:06:25.40+01:19:2921:042,8
431WAWRZYNIAK Adam 593Orki z Majorki TeamOpen Masters Mężczyzn51M 35311:4500:00:0002:06:26.3002:06:26.30+01:19:3021:042,8
432RAINCZUK Przemek 591Orki z Majorki TEAMOpen Masters Mężczyzn52M 35411:4500:00:0002:06:26.3502:06:26.35+01:19:3021:042,8
433KOLASA Daniel 590Orki z Majorki TEAMOpen Mężczyzn159M 35511:4500:00:0002:06:26.5002:06:26.50+01:19:3121:042,8
434ROMANOWSKI Krystian 592Orki z Majorki TEAMOpen Mężczyzn160M 35611:4500:00:0002:06:27.1502:06:27.15+01:19:3121:042,8
435URBANOWICZ Krystian 572Open Mężczyzn161M 35711:3000:00:0002:06:28.2002:06:28.20+01:19:3221:042,8
436KAN Stefan 621Open Masters Mężczyzn53M 35811:4500:00:0002:06:34.9002:06:34.90+01:19:3921:052,8
437CIOCHOŃ Damian 686Open Mężczyzn162M 35912:0000:00:0002:06:50.5002:06:50.50+01:19:5521:082,8
438GROMOTKA Maja 465Open Kobiet44K 7911:1500:00:0002:06:55.2502:06:55.25+01:19:5921:092,8
439GROMOTKA Janusz 464Open Masters Mężczyzn54M 36011:1500:00:0002:06:55.5502:06:55.55+01:20:0021:092,8
440BRZOZAN Klaudia 545Open Kobiet45K 8011:3000:00:0002:07:03.1502:07:03.15+01:20:0721:102,8
441MIROWSKI Adam 563Open Mężczyzn163M 36111:3000:00:0002:07:05.1502:07:05.15+01:20:0921:102,8
442ŚWIĄTKOWSKI Marcin 312Open Mężczyzn164M 36210:4500:00:0002:07:15.5002:07:15.50+01:20:2021:122,8
443PARADECKI Konrad 298Open Mężczyzn165M 36310:4500:00:0002:07:17.3002:07:17.30+01:20:2121:122,8
444KOWALSKI Tomek 154Elite Mężczyzn116M 36410:1500:00:0002:08:02.3002:08:02.30+01:21:0621:202,8
445SŁOWIŃSKA Daria 723Open Masters Kobiet18K 8112:0000:00:0002:08:22.2502:08:22.25+01:21:2621:232,8
446KWIECIŃSKA Joanna 291Open Masters Kobiet19K 8210:4500:00:0002:08:31.5002:08:31.50+01:21:3621:252,8
447ASTRAMOWICZ Izabela 265Open Kobiet46K 8310:4500:00:0002:08:31.9502:08:31.95+01:21:3621:252,8
448KLOCEK Grzegorz 623Open Masters Mężczyzn55M 36511:4500:00:0002:08:51.0002:08:51.00+01:21:5521:282,8
449NAROLSKI Bartosz 714Open Mężczyzn166M 36612:0000:00:0002:08:53.8502:08:53.85+01:21:5821:282,8
450KUTYCKA Małgorzata 734Centrum RatownictwaOpen Masters Kobiet20K 8412:1500:00:0002:09:04.9002:09:04.90+01:22:0921:302,8
451KOWALIK Joanna 418Carbon Silesia SportOpen Kobiet47K 8511:1500:00:0002:09:05.5002:09:05.50+01:22:1021:302,8
452SAHAJ Danuta 736Centrum RatownictwaOpen Kobiet48K 8612:1500:00:0002:09:06.3502:09:06.35+01:22:1021:312,8
453KMIECIK Łukasz 700Open Mężczyzn167M 36712:0000:00:0002:09:32.6502:09:32.65+01:22:3721:352,8
454ROSKIEWICZ Wojciech 566Open Masters Mężczyzn56M 36811:1500:00:0002:09:37.9502:09:37.95+01:22:4221:362,8
455HNATÓW Łukasz 467Open Mężczyzn168M 36911:1500:00:0002:09:40.6002:09:40.60+01:22:4521:362,8
456JANAS Daniel 619Open Masters Mężczyzn57M 37011:4500:00:0002:09:55.1002:09:55.10+01:22:5921:392,8
457STAWSKI Piotr 737Centrum RatownictwaOpen Mężczyzn169M 37112:1500:00:0002:10:01.7502:10:01.75+01:23:0621:402,8
458OLSZYNA Kuba 883Centrum RatownictwaOpen Mężczyzn170M 37212:1500:00:0002:10:17.5502:10:17.55+01:23:2221:422,8
459WIECZOREK Mateusz 76xRunnersElite Mężczyzn117M 37310:3000:00:0002:10:33.9002:10:33.90+01:23:3821:452,8
460WIŚNIEWSKI Mateusz 728Open Mężczyzn171M 37412:0000:00:0002:10:36.1002:10:36.10+01:23:4021:462,8
461FIGAS Jarosław 552Open Masters Mężczyzn58M 37511:3000:00:0002:10:37.2002:10:37.20+01:23:4121:462,8
462 Barix 886Open Mężczyzn172M 37612:1500:00:0002:10:45.8502:10:45.85+01:23:5021:472,8
463KOŁODZIEJ Artur 701Open Masters Mężczyzn59M 37712:0000:00:0002:10:51.7002:10:51.70+01:23:5621:482,8
464GUŚTAK Wojciech 382Open Mężczyzn173M 37811:0000:00:0002:10:53.4002:10:53.40+01:23:5721:482,8
465SOWIŃSKI Piotr 569Open Mężczyzn174M 37911:3000:00:0002:11:04.7002:11:04.70+01:24:0921:502,7
466PALAIKIENE Inga 197Open Kobiet49K 8710:3000:00:0002:11:05.3502:11:05.35+01:24:0921:502,7
467KASZYCA Radosław 622Open Mężczyzn175M 38011:4500:00:0002:11:14.0002:11:14.00+01:24:1821:522,7
468PIECZONKA Jakub 137WF TEAMOpen Mężczyzn176M 38110:1500:00:0002:11:14.9002:11:14.90+01:24:1921:522,7
469GĄSIOROWSKI Remigiusz 530SAME KONIEOpen Masters Mężczyzn60M 38211:3000:00:0002:11:16.9502:11:16.95+01:24:2121:522,7
470BASIAGA Anita 371Open Kobiet50K 8811:0000:00:0002:11:18.6502:11:18.65+01:24:2321:532,7
471JABŁOŃSKI Martin 383Open Mężczyzn177M 38311:0000:00:0002:11:22.4502:11:22.45+01:24:2721:532,7
472BARAŃSKI Maciej 682Open Mężczyzn178M 38412:0000:00:0002:11:37.2502:11:37.25+01:24:4121:562,7
473BJÖRKLUND Kim 256Lyngby BKOpen Masters Mężczyzn61M 38510:4500:00:0002:11:39.6502:11:39.65+01:24:4421:562,7
474SOBOTA Kamila 568Open Kobiet51K 8911:3000:00:0002:11:49.1502:11:49.15+01:24:5321:582,7
475DŁUGOSZ Daniel 547Open Mężczyzn179M 38611:3000:00:0002:11:49.2502:11:49.25+01:24:5321:582,7
476GAŃKO Karolina 180Obstacle Center TeamElite Kobiet18K 9010:3000:00:0002:11:52.7502:11:52.75+01:24:5721:582,7
477JANISZEWSKI Paweł 535Torstar 2020Open Masters Mężczyzn62M 38711:3000:00:0002:11:57.2502:11:57.25+01:25:0121:592,7
478WIĘCEK Urszula 532SAME KONIEOpen Masters Kobiet21K 9111:3000:00:0002:12:00.2002:12:00.20+01:25:0422:002,7
479GASIOROWSKI Ryszard 531SAME KONIEOpen Mężczyzn180M 38811:3000:00:0002:12:01.0502:12:01.05+01:25:0522:002,7
480BECKHAUS Krzysztof 683Open Mężczyzn181M 38912:0000:00:0002:12:03.6002:12:03.60+01:25:0822:002,7
481ZALEWSKI Bartosz 605WrocLoveOpen Mężczyzn182M 39011:4500:00:0002:12:09.8002:12:09.80+01:25:1422:012,7
482GÓRECKA Sabina 381Open Kobiet52K 9211:0000:00:0002:12:39.3002:12:39.30+01:25:4322:062,7
483WÓJCIK Artur 411Open Mężczyzn183M 39111:0000:00:0002:12:40.2002:12:40.20+01:25:4422:062,7
484MARKOWSKA Katarzyna 710Open Masters Kobiet22K 9312:0000:00:0002:12:45.8502:12:45.85+01:25:5022:072,7
485THIEL Aleksandra 497Open Kobiet53K 9411:1500:00:0002:13:01.1502:13:01.15+01:26:0522:102,7
486JADACH Aneta 468Open Kobiet54K 9511:1500:00:0002:13:01.6002:13:01.60+01:26:0622:102,7
487ROMANIUK Artur 490Open Mężczyzn184M 39211:1500:00:0002:13:01.6502:13:01.65+01:26:0622:102,7
488KULPIŃSKI Bartosz 136Wataha OCR PrzemyślElite Masters Mężczyzn30M 39310:1500:00:0002:13:02.1502:13:02.15+01:26:0622:102,7
489PYSZNY Patryk 676STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn185M 39412:0000:00:0002:13:32.1502:13:32.15+01:26:3622:152,7
490PAWLAK Natalia 719Open Kobiet55K 9612:0000:00:0002:13:39.5502:13:39.55+01:26:4422:162,7
491HARASIMOWICZ Maciej 618Open Mężczyzn186M 39511:4500:00:0002:13:42.5502:13:42.55+01:26:4722:172,7
492BALEJKO Maciej 539Open Mężczyzn187M 39611:3000:00:0002:13:51.7002:13:51.70+01:26:5622:182,7
493LEWANDOWSKA Aleksandra 709Open Masters Kobiet23K 9712:0000:00:0002:13:59.8502:13:59.85+01:27:0422:192,7
494ŻAK Łukasz 729Open Mężczyzn188M 39712:0000:00:0002:14:00.6002:14:00.60+01:27:0522:202,7
495ZIELIŃSKI Przemysław 731Open Masters Mężczyzn63M 39812:0000:00:0002:14:04.7002:14:04.70+01:27:0922:202,7
496TABAKA Rafał 579Kd Koleje dolnośląskieOpen Mężczyzn189M 39911:4500:00:0002:14:12.3502:14:12.35+01:27:1622:222,7
497MACHOWIAK Monika 562Open Kobiet56K 9811:3000:00:0002:14:15.9502:14:15.95+01:27:2022:222,7
498GIEMZA Tomasz 749Open Mężczyzn190M 40011:3000:00:0002:14:17.4002:14:17.40+01:27:2122:222,7
499MOKSIK Agnieszka 240FIT MORE RYBNIKOpen Masters Kobiet24K 9910:4500:00:0002:14:25.3502:14:25.35+01:27:2922:242,7
500ROKITA Radoslaw 337Legnica Pokonuje PrzeszkodyOpen Mężczyzn191M 40111:0000:00:0002:14:39.8002:14:39.80+01:27:4422:262,7
501MOSKAL Adrian 712Open Mężczyzn192M 40212:0000:00:0002:14:50.7502:14:50.75+01:27:5522:282,7
502SZUMOWSKI Seweryn 645Open Mężczyzn193M 40311:4500:00:0002:15:02.8502:15:02.85+01:28:0722:302,7
503LESZCZUK Tomasz 708Open Mężczyzn194M 40412:0000:00:0002:15:10.4502:15:10.45+01:28:1522:312,7
504DOLIŃSKI Kamil 691Open Mężczyzn195M 40512:0000:00:0002:15:11.3502:15:11.35+01:28:1522:312,7
505BURACZEWSKI Mariusz 415Błotne szarkiOpen Mężczyzn196M 40611:1500:00:0002:15:19.6502:15:19.65+01:28:2422:332,7
506SZKATUŁA Jadwiga 417Błotne szarkiOpen Kobiet57K 10011:1500:00:0002:15:20.0502:15:20.05+01:28:2422:332,7
507GAJOCHA Michał 11Carbon Silesia SportElite Masters Mężczyzn31M 40710:0000:00:0002:15:33.5502:15:33.55+01:28:3822:352,7
508WIELCZYK Magdalena 581Kd Koleje dolnośląskieOpen Kobiet58K 10111:4500:00:0002:15:33.9002:15:33.90+01:28:3822:352,7
509DZEDZEJ Paweł 416Błotne szarkiOpen Mężczyzn197M 40811:1500:00:0002:15:34.4502:15:34.45+01:28:3922:352,7
510WOLSKI Marcin 583Kd Koleje dolnośląskieOpen Mężczyzn198M 40911:4500:00:0002:15:37.2002:15:37.20+01:28:4122:362,7
511JANICKA Agata 575DPINOpen Masters Kobiet25K 10211:4500:00:0002:16:05.3002:16:05.30+01:29:0922:402,6
512ŁATA Artur 576DPINOpen Mężczyzn199M 41011:4500:00:0002:16:11.0502:16:11.05+01:29:1522:412,6
513WAŚ Rafał 578DPINOpen Mężczyzn200M 41111:4500:00:0002:16:11.7502:16:11.75+01:29:1622:412,6
514PAJĄK Piotr 603WrocLoveOpen Mężczyzn201M 41211:4500:00:0002:16:22.6502:16:22.65+01:29:2722:432,6
515JARMUŻ Sylwia 285Open Kobiet59K 10310:4500:00:0002:16:23.0002:16:23.00+01:29:2722:432,6
516CIERNIAK Agata 272Open Masters Kobiet26K 10410:4500:00:0002:16:23.2002:16:23.20+01:29:2722:432,6
517NOWAKOWSKI Patryk 485Open Mężczyzn202M 41311:1500:00:0002:16:26.1502:16:26.15+01:29:3022:442,6
518ZAJĄCZEK Filip 172Open Mężczyzn203M 41410:1500:00:0002:16:26.6002:16:26.60+01:29:3122:442,6
519FEDOROWICZ Maciej 601WrocLoveOpen Mężczyzn204M 41511:4500:00:0002:16:39.6502:16:39.65+01:29:4422:462,6
520WIELGUS Paweł 582Kd Koleje dolnośląskieOpen Mężczyzn205M 41611:4500:00:0002:16:45.7502:16:45.75+01:29:5022:472,6
521LEPIANKA Piotr 707Open Masters Mężczyzn64M 41712:0000:00:0002:16:50.9002:16:50.90+01:29:5522:482,6
522WAGIEL Małgorzata 580Kd Koleje dolnośląskieOpen Kobiet60K 10511:4500:00:0002:16:59.8502:16:59.85+01:30:0422:492,6
523JABŁONOWSKI Paweł 698Open Mężczyzn206M 41812:0000:00:0002:17:30.9502:17:30.95+01:30:3522:552,6
524DEMCZUK Marek 273Open Mężczyzn207M 41910:4500:00:0002:17:32.4002:17:32.40+01:30:3622:552,6
525CZEPŁOWSKI Bartosz 454Open Mężczyzn208M 42011:1500:00:0002:18:54.0002:18:54.00+01:31:5823:092,6
526SOKÓŁ Marek 724Open Mężczyzn209M 42112:0000:00:0002:18:58.1502:18:58.15+01:32:0223:092,6
527POLUS Piotr Peter 123POWER TRAININGElite Mężczyzn118M 42210:1500:00:0002:19:05.2502:19:05.25+01:32:0923:102,6
528ŻAK Ernest 604WrocLoveOpen Mężczyzn210M 42311:4500:00:0002:19:10.4502:19:10.45+01:32:1523:112,6
529CWIELONG Karolina 612Open Kobiet61K 10611:4500:00:0002:19:27.2002:19:27.20+01:32:3123:142,6
530GAŁĘZIOK Marcel 616Open Mężczyzn211M 42411:4500:00:0002:19:27.2502:19:27.25+01:32:3123:142,6
531DUŚ Aleksandra 615Open Kobiet62K 10711:4500:00:0002:19:28.4502:19:28.45+01:32:3323:142,6
532GRABIŃSKI Robert 462Open Mężczyzn212M 42511:1500:00:0002:19:31.0002:19:31.00+01:32:3523:152,6
533KROCZAK Marta 392Open Kobiet63K 10811:0000:00:0002:20:16.6002:20:16.60+01:33:2123:222,6
534MAJCHRZAK Krzysztof 398Open Mężczyzn213M 42611:0000:00:0002:20:17.5502:20:17.55+01:33:2223:222,6
535KACZANOWSKA Urszula 241FitPark TeamOpen Kobiet64K 10910:4500:00:0002:20:33.7002:20:33.70+01:33:3823:252,6
536RYCHLIK Maciej 637Open Mężczyzn214M 42711:4500:00:0002:20:42.4502:20:42.45+01:33:4723:272,6
537TOMASZEWICZ Adam 105Klono TeamElite Mężczyzn119M 42810:1500:00:0002:20:48.5002:20:48.50+01:33:5323:282,6
538STRZELCZYK Dominik 363TRÓJMIEJSKIE KAPIBARYOpen Mężczyzn215M 42911:0000:00:0002:20:54.2502:20:54.25+01:33:5823:292,6
539PRZYCHODNA Aleksandra 362TRÓJMIEJSKIE KAPIBARYOpen Kobiet65K 11011:0000:00:0002:20:54.5002:20:54.50+01:33:5923:292,6
540DRĄŻKIEWICZ Agata 750Open Kobiet66K 11111:4500:00:0002:20:58.5502:20:58.55+01:34:0323:292,6
541JABŁOŃSKI Mateusz 751Open Mężczyzn216M 43011:4500:00:0002:20:59.0002:20:59.00+01:34:0323:292,6
542ŁUKASZCZYKIEWICZ Andrzej 478Open Mężczyzn217M 43111:1500:00:0002:21:00.8502:21:00.85+01:34:0523:302,6
543STRATYŃSKI Patryk 640Open Mężczyzn218M 43211:4500:00:0002:21:03.1002:21:03.10+01:34:0723:302,6
544NAWROT Kamil 627Open Mężczyzn219M 43311:4500:00:0002:21:04.6502:21:04.65+01:34:0923:302,6
545PIETRAS Mariola 176Carbon Silesia SportOpen Masters Kobiet27K 11210:3000:00:0002:21:18.4502:21:18.45+01:34:2323:332,5
546CHODOROWICZ Konrad 420ChodorkiOpen Mężczyzn220M 43411:1500:00:0002:21:41.0002:21:41.00+01:34:4523:362,5
547CHODOROWICZ Patrycja 421ChodorkiOpen Kobiet67K 11311:1500:00:0002:21:41.8502:21:41.85+01:34:4623:362,5
548POLIKOWSKI Krzysztof 303Open Mężczyzn221M 43510:4500:00:0002:21:50.1002:21:50.10+01:34:5423:382,5
549ŚWIERKOT-POLIKOWSKA Edyta 313Open Kobiet68K 11410:4500:00:0002:21:50.1502:21:50.15+01:34:5423:382,5
550JANKOWSKI Adam 385Open Mężczyzn222M 43611:0000:00:0002:21:53.4502:21:53.45+01:34:5823:382,5
551KRAJEWSKA Anna 424Fun & RunOpen Kobiet69K 11511:1500:00:0002:21:55.3002:21:55.30+01:34:5923:392,5
552LEWANDOWSKI Michal 425Fun & RunOpen Masters Mężczyzn65M 43711:1500:00:0002:22:00.9502:22:00.95+01:35:0523:402,5
553KONIK Eliza 264SYMMETRY GOOpen Kobiet70K 11610:4500:00:0002:22:05.4002:22:05.40+01:35:0923:402,5
554ZIÓŁKOWSKI Paweł 321Open Mężczyzn223M 43810:4500:00:0002:22:07.0502:22:07.05+01:35:1123:412,5
555STOBRAWA Michał 232Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn224M 43910:4500:00:0002:22:13.5502:22:13.55+01:35:1823:422,5
556NOWAK Arkadiusz 484Open Masters Mężczyzn66M 44011:1500:00:0002:22:14.8502:22:14.85+01:35:1923:422,5
557FILIPEK Weronika 64940 to za małoOpen Kobiet71K 11712:0000:00:0002:22:16.9002:22:16.90+01:35:2123:422,5
558FELIKSIK Dawid 64840 to za małoOpen Masters Mężczyzn67M 44112:0000:00:0002:22:17.1002:22:17.10+01:35:2123:422,5
559ZIEMIECKI Wojciech 65240 to za małoOpen Masters Mężczyzn68M 44212:0000:00:0002:22:17.7002:22:17.70+01:35:2223:422,5
560KĘSKIEWICZ Agnieszka 65140 to za małoOpen Masters Kobiet28K 11812:0000:00:0002:22:18.0502:22:18.05+01:35:2223:432,5
561BIELECKA Katarzyna 242HARPAGAN BEASTOpen Kobiet72K 11910:4500:00:0002:22:21.1002:22:21.10+01:35:2523:432,5
562KRÓLIKOWSKI Filip 234Ciapy Mniejsza i WiększaOpen Mężczyzn225M 44310:4500:00:0002:22:32.3502:22:32.35+01:35:3623:452,5
563DOMALEWSKA Paulina 274Open Kobiet73K 12010:4500:00:0002:22:33.2502:22:33.25+01:35:3723:452,5
564SADOCHA Mikołaj 308Open Mężczyzn226M 44410:4500:00:0002:22:35.6502:22:35.65+01:35:4023:452,5
565STEFANIAK Katarzyna 199Elite Kobiet19K 12110:3000:00:0002:22:49.4002:22:49.40+01:35:5323:482,5
566NOJEK Arkadiusz 716Open Mężczyzn227M 44512:0000:00:0002:22:52.8502:22:52.85+01:35:5723:482,5
567WĄCHAŁA Szymon 727Open Mężczyzn228M 44612:0000:00:0002:22:54.5502:22:54.55+01:35:5923:492,5
568DUL Krzysztof 653CHOJNIK TEAMOpen Mężczyzn229M 44712:0000:00:0002:22:54.8002:22:54.80+01:35:5923:492,5
569PRZYBYTEK Sławomir 200Elite Masters Mężczyzn32M 44810:1500:00:0002:22:56.4502:22:56.45+01:36:0123:492,5
570CAREWICZ Marek 145Open Masters Mężczyzn69M 44910:1500:00:0002:23:22.0502:23:22.05+01:36:2623:532,5
571GODUN Adrian 280Open Mężczyzn230M 45010:4500:00:0002:23:22.8002:23:22.80+01:36:2723:532,5
572STACHOŃ Karol 311Open Mężczyzn231M 45110:4500:00:0002:23:32.7002:23:32.70+01:36:3723:552,5
573ZBROJA Krzysztof 730Open Mężczyzn232M 45212:0000:00:0002:23:37.1502:23:37.15+01:36:4123:562,5
574JANOSZEK Krzysztof 469Open Masters Mężczyzn70M 45311:1500:00:0002:23:40.9002:23:40.90+01:36:4523:562,5
575BRZOSTEK Tomasz 544Open Mężczyzn233M 45411:3000:00:0002:23:44.2502:23:44.25+01:36:4823:572,5
576DOOREN Paulina 549Open Kobiet74K 12211:3000:00:0002:23:45.4002:23:45.40+01:36:4923:572,5
577BLAK Sylwia 543Open Kobiet75K 12311:3000:00:0002:23:52.6002:23:52.60+01:36:5723:582,5
578SAJA Martyna 338Legnica Pokonuje PrzeszkodyOpen Kobiet76K 12411:0000:00:0002:23:55.5002:23:55.50+01:37:0023:592,5
579WIŚNIEWSKI Arkadiusz 680Warriors ŁódźOpen Mężczyzn234M 45512:0000:00:0002:24:04.4502:24:04.45+01:37:0924:002,5
580OPASIŃSKA Martyna 678Warriors ŁódźOpen Kobiet77K 12512:0000:00:0002:24:05.3002:24:05.30+01:37:0924:002,5
581ILKÓW Natalia 697Open Kobiet78K 12612:0000:00:0002:24:40.1502:24:40.15+01:37:4424:062,5
582MOSTOWSKI Radosław 677Warriors ŁódźOpen Mężczyzn235M 45612:0000:00:0002:24:40.5502:24:40.55+01:37:4524:062,5
583MAZURKIEWICZ Michał 657EXCELLENT BODY STUDIO RzeszówOpen Mężczyzn236M 45712:0000:00:0002:24:43.2002:24:43.20+01:37:4724:072,5
584SIERPIŃSKA Monika 182Obstacle Center TeamOpen Kobiet79K 12710:3000:00:0002:25:24.7002:25:24.70+01:38:2924:142,5
585WNOROWSKA Magdalena 183Obstacle Center TeamOpen Masters Kobiet29K 12810:3000:00:0002:25:28.6502:25:28.65+01:38:3324:142,5
586ZGLEJSZEWSKA Wiktoria 342Legnica Pokonuje PrzeszkodyOpen Masters Kobiet30K 12911:0000:00:0002:25:32.2002:25:32.20+01:38:3624:152,5
587KUBIN Marcin 127SAME KONIEElite Mężczyzn120M 45810:1500:00:0002:25:44.2502:25:44.25+01:38:4824:172,5
588KOŁODZIEJSKI Tomasz 624Open Mężczyzn237M 45911:4500:00:0002:25:59.7002:25:59.70+01:39:0424:192,5
589KRUCZEK Łukasz 600Team4Home & VictoriaJGOpen Mężczyzn238M 46011:4500:00:0002:25:59.9502:25:59.95+01:39:0424:192,5
590DĘBICKA Aleksandra 329Legnica Pokonuje PrzeszkodyOpen Kobiet80K 13011:0000:00:0002:26:16.2002:26:16.20+01:39:2024:222,5
591OSEŁKA Grażyna 237CUW Power Team Open Masters Kobiet31K 13110:4500:00:0002:26:38.7002:26:38.70+01:39:4324:262,5
592ADAMKIEWICZ Izabela 236CUW Power Team Open Masters Kobiet32K 13210:4500:00:0002:26:39.2002:26:39.20+01:39:4324:262,5
593OKUNIEWSKI Krzysztof 352Pierwiastki z ciastkaOpen Mężczyzn239M 46111:0000:00:0002:27:20.3502:27:20.35+01:40:2424:332,4
594KALBARCZYK Beata 351Pierwiastki z ciastkaOpen Kobiet81K 13311:0000:00:0002:27:20.5002:27:20.50+01:40:2524:332,4
595KLOSE Marcin 472Open Mężczyzn240M 46211:1500:00:0002:28:18.5502:28:18.55+01:41:2324:432,4
596POKORNÁ Eva 488Open Masters Kobiet33K 13411:1500:00:0002:28:21.0002:28:21.00+01:41:2524:432,4
597SOSNOWSKI Mariusz 347Marcin, szykuj flacheOpen Mężczyzn241M 46311:0000:00:0002:29:03.9502:29:03.95+01:42:0824:502,4
598KLUSEK Marcin 346Marcin, szykuj flacheOpen Mężczyzn242M 46411:0000:00:0002:29:05.2502:29:05.25+01:42:0924:502,4
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
599CHROSTOWSKI Marek 733Centrum RatownictwaOpen Mężczyzn243M 46512:1500:00:0002:30:01.3502:30:01.35+01:43:0525:002,4
600ĆWIKŁA Agnieszka 665Stalowe ŻyletyOpen Masters Kobiet34K 13512:0000:00:0002:30:07.1002:30:07.10+01:43:1125:012,4
601KITALA Radosław 133Warriors ŁódźOpen Mężczyzn244M 46610:1500:00:0002:30:26.3502:30:26.35+01:43:3025:042,4
602GRZYBEK Łukasz 881Centrum RatownictwaOpen Mężczyzn245M 46712:1500:00:0002:30:33.9002:30:33.90+01:43:3825:052,4
603JEZIONEK Daniel 386Open Mężczyzn246M 46811:0000:00:0002:30:53.1502:30:53.15+01:43:5725:082,4
604PTASZNIK Kamil 673Stalowe ŻyletyOpen Mężczyzn247M 46912:0000:00:0002:31:00.8002:31:00.80+01:44:0525:102,4
605SOUREK David 407Open Masters Mężczyzn71M 47011:0000:00:0002:31:26.0002:31:26.00+01:44:3025:142,4
606ZAJĄC Łukasz 573Open Mężczyzn248M 47111:3000:00:0002:31:28.1502:31:28.15+01:44:3225:142,4
607KUŁAGA-CHYŁA Alicja 671Stalowe ŻyletyOpen Masters Kobiet35K 13612:0000:00:0002:31:37.1502:31:37.15+01:44:4125:162,4
608FRYMUS Michalina 278Open Kobiet82K 13710:4500:00:0002:32:21.7502:32:21.75+01:45:2625:232,4
609URBAN Piotr 408Open Mężczyzn249M 47211:0000:00:0002:32:32.4502:32:32.45+01:45:3725:252,4
610KOSTRZEWA Hubert 473Open Mężczyzn250M 47311:0000:00:0002:32:33.2502:32:33.25+01:45:3725:252,4
611WAWRZONKOWSKI Mateusz 410Open Mężczyzn251M 47411:0000:00:0002:32:36.0002:32:36.00+01:45:4025:262,4
612GRABOWSKA Anna 667Stalowe ŻyletyOpen Kobiet83K 13812:0000:00:0002:32:49.0502:32:49.05+01:45:5325:282,4
613KOŁODZIEJ Estera 668Stalowe ŻyletyOpen Kobiet84K 13912:0000:00:0002:32:49.2002:32:49.20+01:45:5325:282,4
614KOŁODZIEJ Mateusz 669Stalowe ŻyletyOpen Mężczyzn252M 47512:0000:00:0002:32:50.7502:32:50.75+01:45:5525:282,4
615GAWEŁ Mateusz 349ORZEŁ 71Open Mężczyzn253M 47611:0000:00:0002:33:00.7502:33:00.75+01:46:0525:302,4
616WUCZKO Dariusz 675Stalowe ŻyletyOpen Mężczyzn254M 47712:0000:00:0002:33:02.4502:33:02.45+01:46:0725:302,4
617KUROWSKA Edyta 395Open Masters Kobiet36K 14011:0000:00:0002:33:02.7502:33:02.75+01:46:0725:302,4
618LEWANDOWSKI Jarosław 672Stalowe ŻyletyOpen Mężczyzn255M 47812:0000:00:0002:33:10.7002:33:10.70+01:46:1525:312,4
619KOPYTO Jakub 350ORZEŁ 71Open Mężczyzn256M 47911:0000:00:0002:33:21.2502:33:21.25+01:46:2525:332,3
620KRAWCZYŃSKI Mateusz 705Open Mężczyzn257M 48012:0000:00:0002:33:22.3502:33:22.35+01:46:2625:332,3
621WAWRZYNIAK Iga 341Legnica Pokonuje PrzeszkodyOpen Kobiet85K 14111:0000:00:0002:33:24.5002:33:24.50+01:46:2925:342,3
622IGNARSKA Emilia 331Legnica Pokonuje PrzeszkodyOpen Kobiet86K 14211:0000:00:0002:33:29.9502:33:29.95+01:46:3425:342,3
623BIERNAT Joanna 328Legnica Pokonuje PrzeszkodyOpen Masters Kobiet37K 14311:0000:00:0002:33:41.1002:33:41.10+01:46:4525:362,3
624GRZESZEK Hanna 466Open Kobiet87K 14411:1500:00:0002:33:52.1002:33:52.10+01:46:5625:382,3
625KONOPSKA Ania 332Legnica Pokonuje PrzeszkodyOpen Kobiet88K 14511:0000:00:0002:33:57.3002:33:57.30+01:47:0125:392,3
626PACZYŃSKI Łukasz 335Legnica Pokonuje PrzeszkodyOpen Mężczyzn258M 48111:0000:00:0002:34:39.0002:34:39.00+01:47:4325:462,3
627STACHNIAK Kornelia 679Warriors ŁódźOpen Kobiet89K 14612:0000:00:0002:34:50.2502:34:50.25+01:47:5425:482,3
628PONSKI Cezary 721Open Mężczyzn259M 48212:0000:00:0002:34:51.8002:34:51.80+01:47:5625:482,3
629BUŃKO Roksana 259Obstacle Center TeamOpen Kobiet90K 14710:4500:00:0002:34:56.8502:34:56.85+01:48:0125:492,3
630GOSŁAWSKA Sylwia 260Obstacle Center TeamOpen Kobiet91K 14810:4500:00:0002:34:57.0502:34:57.05+01:48:0125:492,3
631SZYMASZEK Paweł 674Stalowe ŻyletyOpen Mężczyzn260M 48312:0000:00:0002:35:28.0502:35:28.05+01:48:3225:542,3
632BUKAUSKAS Vidas 37OCR Baltic WarriorsOpen Masters Mężczyzn72M 48410:0000:00:0002:35:36.2502:35:36.25+01:48:4025:562,3
633BABSKA Magda 446Open Kobiet92K 14911:1500:00:0002:35:59.4002:35:59.40+01:49:0325:592,3
634BABSKA-KOZAK Nastazja 447Open Kobiet93K 15011:1500:00:0002:36:04.7502:36:04.75+01:49:0926:002,3
635KOZAK Adam 703Open Mężczyzn261M 48511:4500:00:0002:36:05.2502:36:05.25+01:49:0926:002,3
636OSTROWSKI Mateusz 442PlackiOpen Mężczyzn262M 48611:1500:00:0002:36:12.1502:36:12.15+01:49:1626:022,3
637OSTROWSKA Alicja 441PlackiOpen Kobiet94K 15111:1500:00:0002:36:23.4002:36:23.40+01:49:2726:032,3
638MATYSIUK Magdalena 711Open Kobiet95K 15211:4500:00:0002:36:26.5502:36:26.55+01:49:3126:042,3
639SKWIERAWSKA Katarzyna 740Open Kobiet96K 15311:4500:00:0002:36:27.7502:36:27.75+01:49:3226:042,3
640KOZAK Michal 747Open Mężczyzn263M 48711:1500:00:0002:36:29.9502:36:29.95+01:49:3426:042,3
641ZAMILSKI Kamil 422Dwie marudy z Jeleniej GóryOpen Mężczyzn264M 48811:1500:00:0002:36:39.6002:36:39.60+01:49:4426:062,3
642WILCZEK Lukasz 598SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn265M 48911:4500:00:0002:37:26.9502:37:26.95+01:50:3126:142,3
643SKOWRON Mariusz 638Open Mężczyzn266M 49011:4500:00:0002:37:28.7502:37:28.75+01:50:3326:142,3
644BATOR Norbert 609Open Mężczyzn267M 49111:4500:00:0002:37:29.0502:37:29.05+01:50:3326:142,3
645DYK Marcin 550Open Mężczyzn268M 49211:3000:00:0002:37:30.3002:37:30.30+01:50:3426:152,3
646ADAM Piotr 746Open Mężczyzn269M 49311:0000:00:0002:37:31.3002:37:31.30+01:50:3526:152,3
647SAK Michał 567Open Mężczyzn270M 49411:3000:00:0002:37:48.4502:37:48.45+01:50:5326:182,3
648GABRYLEWICZ Szymon 509Edualy.comOpen Mężczyzn271M 49511:3000:00:0002:37:48.7502:37:48.75+01:50:5326:182,3
649GABRYLEWICZ Alina 508Edualy.comOpen Kobiet97K 15411:3000:00:0002:37:49.5002:37:49.50+01:50:5426:182,3
650STĘPIEŃ Krystian 261Obstacle Center TeamOpen Mężczyzn272M 49610:4500:00:0002:37:52.8002:37:52.80+01:50:5726:182,3
651FALKOWSKI Igor 277Open Mężczyzn273M 49710:4500:00:0002:38:25.6502:38:25.65+01:51:3026:242,3
652BARTKOWIAK Szymon 745Open Mężczyzn274M 49811:0000:00:0002:38:32.3502:38:32.35+01:51:3626:252,3
653DĄBROWSKI Przemek 457Open Mężczyzn275M 49911:1500:00:0002:40:02.9502:40:02.95+01:53:0726:402,2
654KUBIAK Anna 476Open Kobiet98K 15511:1500:00:0002:40:05.5502:40:05.55+01:53:1026:402,2
655TOMCZAK Weronika 498Open Kobiet99K 15611:1500:00:0002:40:17.0502:40:17.05+01:53:2126:422,2
656GOŁĘBIOWSKA Daria 461Open Kobiet100K 15711:1500:00:0002:40:17.3502:40:17.35+01:53:2126:422,2
657RYBKA Damian 491Open Mężczyzn276M 50011:1500:00:0002:40:17.4502:40:17.45+01:53:2226:422,2
658CHARĘZA Klaudia 451Open Kobiet101K 15811:1500:00:0002:40:18.6502:40:18.65+01:53:2326:432,2
659GONTARCZYK Łukasz 380Open Mężczyzn277M 50111:0000:00:0002:41:25.4502:41:25.45+01:54:3026:542,2
660ANTOSZEWSKA Katarzyna 607Open Masters Kobiet38K 15911:4500:00:0002:41:33.2502:41:33.25+01:54:3726:552,2
661STYPA Piotr 641Open Masters Mężczyzn73M 50211:4500:00:0002:41:33.6002:41:33.60+01:54:3826:552,2
662PIETRZYKOWSKI Piotr 634Open Masters Mężczyzn74M 50311:4500:00:0002:42:12.1002:42:12.10+01:55:1627:022,2
663SOBOLSKA Anna 426Gladiators PolskaOpen Masters Kobiet39K 16011:1500:00:0002:45:58.1502:45:58.15+01:59:0227:392,2
664JĘDRASZCZYK Tomasz 150Open Masters Mężczyzn75M 50410:1500:00:0002:46:54.5502:46:54.55+01:59:5927:492,2
665NIEDOPYTALSKA Edyta 296Open Masters Kobiet40K 16110:4500:00:0002:47:01.6002:47:01.60+02:00:0627:502,2
666NIEDOPYTALSKI Marcel 297Open Mężczyzn278M 50510:4500:00:0002:47:04.3502:47:04.35+02:00:0827:502,2
667KOZON Emil 81Open Mężczyzn279M 50610:0000:00:0002:47:09.5502:47:09.55+02:00:1427:512,2
668BRYCZKOWSKA Małgorzata 375Open Kobiet102K 16210:4500:00:0002:48:01.1502:48:01.15+02:01:0528:002,1
669DESZERT-KŁOSOWSKI Mateusz 689Open Mężczyzn280M 50712:0000:00:0002:49:31.4502:49:31.45+02:02:3628:152,1
670KRUPA Adam 670Stalowe ŻyletyOpen Masters Mężczyzn76M 50812:0000:00:0002:49:32.3502:49:32.35+02:02:3628:152,1
671OŻÓG Mateusz 246Jak żółwie w galopieOpen Mężczyzn281M 50912:0000:00:0002:49:35.7502:49:35.75+02:02:4028:152,1
672MARSZAŁEK Magdalena 294Open Kobiet103K 16310:4500:00:0002:52:02.1002:52:02.10+02:05:0628:402,1
673NESTOROWSKA Joanna 295Open Kobiet104K 16410:4500:00:0002:52:02.1502:52:02.15+02:05:0628:402,1
674HRUSHCHENKO Viacheslav 436Każdy orze jak możeOpen Mężczyzn282M 51011:1500:00:0002:52:13.3002:52:13.30+02:05:1728:422,1
675CZERWIAK Robert 456Open Mężczyzn283M 51111:1500:00:0002:52:36.6002:52:36.60+02:05:4128:462,1
676PONIEDZIAŁEK Piotr 438Każdy orze jak możeOpen Mężczyzn284M 51211:1500:00:0002:52:59.6502:52:59.65+02:06:0428:492,1
677PONIEDZIAŁEK Henryk 437Każdy orze jak możeOpen Mężczyzn285M 51311:1500:00:0002:53:07.7002:53:07.70+02:06:1228:512,1
678BAŁYS Aleksander 435Każdy orze jak możeOpen Masters Mężczyzn77M 51411:1500:00:0002:53:07.8502:53:07.85+02:06:1228:512,1
679FILOZOF Kamil 126SAME KONIEOpen Mężczyzn286M 51510:1500:00:0002:53:42.4002:53:42.40+02:06:4628:572,1
680LITNIEWSKI Maciej 121POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn78M 51610:1500:00:0002:56:34.8502:56:34.85+02:09:3929:252,0
681DOCZEKALSKI Mateusz 548Open Mężczyzn287M 51711:3000:00:0002:57:23.3002:57:23.30+02:10:2729:332,0
682ZIMIŃSKI Paweł 203WOLF TEAMElite Mężczyzn121M 51810:1500:00:0003:18:00.4503:18:00.45+02:31:0533:001,8
683CZARNECKI Daniel 146Elite Masters Mężczyzn33M 51910:1500:00:0003:23:02.9003:23:02.90+02:36:0733:501,8
684JANASIK Michał 741Open Mężczyzn288M 52011:0000:00:0003:24:04.3503:24:04.35+02:37:0834:001,8
685PIETRZAK Damian 565Open Mężczyzn289M 52111:0000:00:0003:24:04.5503:24:04.55+02:37:0934:001,8
686MŁODZIEJEWSKA Olga 564Open Kobiet105K 16511:0000:00:0003:24:06.1003:24:06.10+02:37:1034:011,8
687SOCHA Alicja 198Open Kobiet106K 16610:3000:00:0003:51:18.9503:51:18.95+03:04:2338:331,6
688MANOILO Oleksandr 163Open Mężczyzn290M 52210:1500:00:0004:07:28.6504:07:28.65+03:20:3341:141,5
689PĘKALA Aleksandra 247Jak żółwie w galopieOpen Kobiet107K 16710:4500:00:0004:13:29.4004:13:29.40+03:26:3342:141,4
690DĄDELEWSKA Oliwia 202WOLF TEAMOpen Kobiet108K 16810:3000:00:0004:18:55.0504:18:55.05+03:31:5943:091,4
691GRALEC Dariusz 201Open Masters Mężczyzn79M 52310:1500:00:0005:21:36.1505:21:36.15+04:34:4053:361,1
692DĄBROWSKI Andrzej 687Open Mężczyzn291M 52412:0000:00:00   
693MŁODZIK Dawid 482Open Mężczyzn292M 52511:1500:00:00   
694FIUT Iza 666Stalowe ŻyletyOpen Kobiet109K 16912:0000:00:00   
695PERAHUD Yahor 300Open Mężczyzn293M 52610:4500:00:00   
Znaleziono 695 wynik(ów)