Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-10-22 |
Miejsce : | Polana Jakuszycka |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 695 |
Wystartowało : | 695 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 691 |
Na trasie : | 4 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 10:15 | 10:30 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FILAS Rafał | 1 | BeFit24Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
2 | ZASADOWSKI Bartosz | 2 | BIEGOWE NYGUSY | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
3 | FORMELA Piotr | 4 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
4 | LORYCH Krystian | 5 | Biegun OCR Team | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
5 | MENZIŃSKI Przemysław | 7 | BSB Barczewo Biega | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
6 | CEREMUGA Robert | 8 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
7 | PRYKOWSKI Tomasz | 27 | Gorący Potok Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
8 | MAŚLANKIEWICZ Dawid | 28 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
9 | BARANAUSKAS Darius | 36 | OCR Baltic Warriors | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
10 | BUKAUSKAS Vidas | 37 | OCR Baltic Warriors | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
11 | KVEDARAVIČUS Ričards | 38 | OCR Baltic Warriors | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
12 | LIUTKUS Dainius | 39 | OCR Baltic Warriors | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
13 | PONTUS Piotr | 40 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
14 | RYCHLEWSKI Wojciech | 41 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
15 | GRABOWIEC Arkadiusz | 42 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
16 | JAGODZIŃSKI Karol | 43 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
17 | MACIEJEWSKI Łukasz | 61 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
18 | SELIANIN Dmytro | 62 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
19 | MACHURA Marcin | 63 | SPEC INSTAL RUN | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
20 | WITEK Tobiasz | 64 | Studio GTS KATOWICE | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
21 | BARAN Konrad | 65 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
22 | SZYMAŃSKI Bartłomiej | 66 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
23 | JACIÓW Paweł | 67 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
24 | JUSZKIEWICZ Dominik | 68 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
25 | KULICA Tomasz | 87 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
26 | MAKOWSKI Marek | 89 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
27 | PATYK Piotr | 90 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
28 | WOŁCZYK Mariusz | 91 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
29 | BŁĘDZKI Adam | 92 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
30 | PABIN Paweł | 93 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
31 | DYKO Bartosz | 113 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
32 | RAKOWSKI Przemysław | 114 | Melvit team | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
33 | MIKULEWICZ Przemysław | 115 | MOVE. TEAM | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
34 | PIETROŃ Łukasz | 116 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
35 | WEIS Michał | 117 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
36 | WASĄG Dawid | 118 | OCR Team Biłgoraj | Elite Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
37 | SCHUBERT Tomasz | 119 | OSPRO OCR | Elite Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
38 | JULIKOWSKI Karol | 120 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
39 | BIELICKI Wojciech | 140 | Zestaw zegarków marki Adriatica | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
40 | ŚLIWA Krzysztof | 141 | Zestaw zegarków marki Adriatica | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
41 | BOGUSZ Aleksander | 143 | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
42 | CAREWICZ Kamil | 144 | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
43 | CAREWICZ Marek | 145 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
44 | CZARNECKI Daniel | 146 | Elite Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
45 | MORAWSKI Grzegorz | 165 | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
46 | RADZIEJEWSKI Paweł | 166 | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
47 | RATH Andreas | 167 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
48 | SEREDA Jakub | 168 | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
49 | SIMON Adam | 169 | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
50 | WIERZBICKI Łukasz | 170 | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
51 | WOŁYNIEC Wojciech | 171 | Elite Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
52 | ZAJĄCZEK Filip | 172 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
53 | MACIUSZEK Julia | 191 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
54 | SZUBA-ŁATA Klaudia | 192 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
55 | SZARUGA Małgorzata | 193 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
56 | SROKA Karolina | 194 | UNIT37 | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
57 | BERNACKA Katarzyna | 195 | WOLF TEAM | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
58 | PRZYBYTEK Sławomir | 200 | Elite Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
59 | GRALEC Dariusz | 201 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
60 | DĄDELEWSKA Oliwia | 202 | WOLF TEAM | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
61 | ZIMIŃSKI Paweł | 203 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
62 | SKOWRON Bartosz | 205 | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
63 | ZIELIŃSKI Łukasz | 231 | Active Flow | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
64 | STOBRAWA Michał | 232 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
65 | WRZOSEK Karolina | 233 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
66 | KRÓLIKOWSKI Filip | 234 | Ciapy Mniejsza i Większa | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
67 | DOS SANTOS TRINDADE Kamila | 235 | CrossFox OCR | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
68 | ADAMKIEWICZ Izabela | 236 | CUW Power Team | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
69 | BIELECKA Katarzyna | 242 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
70 | SZOSTEK Wojciech | 243 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
71 | KMIECIK Marcin | 245 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
72 | OŻÓG Mateusz | 246 | Jak żółwie w galopie | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
73 | PĘKALA Aleksandra | 247 | Jak żółwie w galopie | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
74 | DYDERSKA Emilia | 248 | Leśna Drużyna | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
75 | KACZMAREK Karolina | 249 | Leśna Drużyna | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
76 | BORYSENKO Dmytro | 268 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
77 | BOUCHNEROVÁ Alena | 269 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
78 | BUDEK Weronika | 270 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
79 | BUSSE Marek | 271 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
80 | CIERNIAK Agata | 272 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
81 | DEMCZUK Marek | 273 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
82 | DOMALEWSKA Paulina | 274 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
83 | DRĄŻEK Grzegorz | 275 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
84 | MARSZAŁEK Magdalena | 294 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
85 | NESTOROWSKA Joanna | 295 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
86 | NIEDOPYTALSKA Edyta | 296 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
87 | NIEDOPYTALSKI Marcel | 297 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
88 | PARADECKI Konrad | 298 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
89 | PAVLÍKOVÁ Petra | 299 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
90 | PERAHUD Yahor | 300 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
91 | PERWENIS Krzysztof | 301 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
92 | WOŹNICA Mateusz | 319 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
93 | WROŃSKA Dorota | 320 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
94 | ZIÓŁKOWSKI Paweł | 321 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
95 | SPADLO Michal | 323 | Biedaszyby | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
96 | BOROWSKI Maciej | 324 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
97 | MUSIALSKA Anita | 325 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
98 | WOJTKOWIAK Jacek | 326 | dRUNk | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
99 | KUJAWA Łukasz | 344 | Lider Rostarzewo | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
100 | LEŚNIEWSKI Jakub | 345 | Lider Rostarzewo | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
101 | KLUSEK Marcin | 346 | Marcin, szykuj flache | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
102 | SOSNOWSKI Mariusz | 347 | Marcin, szykuj flache | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
103 | NAKREVIC Zbignev | 348 | OCR Baltic warriors | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
104 | GAWEŁ Mateusz | 349 | ORZEŁ 71 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
105 | KOPYTO Jakub | 350 | ORZEŁ 71 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
106 | KALBARCZYK Beata | 351 | Pierwiastki z ciastka | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
107 | BASIAGA Anita | 371 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
108 | BECKER Sylwia | 372 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
109 | BOLESZCZUK Dawid | 373 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
110 | BROSŁAWSKI Mariusz | 374 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
111 | BRYCZKOWSKA Małgorzata | 375 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
112 | DĘBICKI Kamil | 376 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
113 | DZIEWANOWSKI Mateusz | 377 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
114 | LEŚNIEWSKI Jakub | 396 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
115 | MAJCHRZAK Krzysztof | 398 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
116 | MOCZYDLAK Krystian | 399 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
117 | MULKA Agnieszka | 400 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
118 | NIEBRZYDOWSKI Maciej | 401 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
119 | NOWAKOWSKI Daniel | 402 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
120 | POKAROWSKI Paweł | 403 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
121 | ZAMILSKI Kamil | 422 | Dwie marudy z Jeleniej Góry | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
122 | WIEWIÓRA Katarzyna | 423 | FitPark Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
123 | KRAJEWSKA Anna | 424 | Fun & Run | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
124 | LEWANDOWSKI Michal | 425 | Fun & Run | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
125 | SOBOLSKA Anna | 426 | Gladiators Polska | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
126 | NOSAL Szymon | 427 | GTB | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
127 | BRZOZOWSKI Łukasz | 428 | HagerRun | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
128 | GABARA Maciej | 429 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
129 | BABSKA-KOZAK Nastazja | 447 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
130 | BŁĄD Wojciech | 448 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
131 | BOLEJKO Jaroslaw | 449 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
132 | BOROWSKA Jadwiga | 450 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
133 | CHARĘZA Klaudia | 451 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
134 | CHYZA Mateusz | 452 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
135 | CUDEK Albert | 453 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
136 | CZEPŁOWSKI Bartosz | 454 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
137 | KOSTRZEWA Hubert | 473 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
138 | KOTULSKI Kamil | 474 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
139 | KUBIAK Anna | 476 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
140 | ŁOŚ Bartosz Przemysław | 477 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
141 | ŁUKASZCZYKIEWICZ Andrzej | 478 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
142 | MAŁOTA Piotr | 479 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
143 | MARCHEWKA Monika | 480 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
144 | TOMCZAK Weronika | 498 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
145 | VASYLIEV Dmytro | 499 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
146 | WAWAK Dominik | 500 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
147 | WIECZOREK Łukasz | 501 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
148 | ZABORNY Łukasz | 502 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
149 | ZAJDA Grzegorz | 503 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
150 | ZALAS Anna | 504 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
151 | ZBRZYZNA Katarzyna | 505 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
152 | KOZAKIEWICZ Daniel | 525 | Lubańskie Dziki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
153 | KOŻUSZYN Adam | 526 | Lubańskie Dziki | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
154 | LUBIKOWSKI Grzegorz | 528 | Lubańskie Dziki | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
155 | MANDŻEJEWSKI Konrad | 529 | Lubańskie Dziki | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
156 | GĄSIOROWSKI Remigiusz | 530 | SAME KONIE | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
157 | GASIOROWSKI Ryszard | 531 | SAME KONIE | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
158 | DYK Marcin | 550 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
159 | FARGANUS Bartłomiej | 551 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
160 | FIGAS Jarosław | 552 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
161 | GOLA Marek | 553 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
162 | GROSEL Mateusz | 554 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
163 | JASIONOWSKA Katarzyna | 556 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
164 | JASZCZYSZYN Damian | 557 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
165 | ŁATA Artur | 576 | DPIN | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
166 | MOCZARSKI Mariusz | 577 | DPIN | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
167 | WAŚ Rafał | 578 | DPIN | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
168 | TABAKA Rafał | 579 | Kd Koleje dolnośląskie | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
169 | WAGIEL Małgorzata | 580 | Kd Koleje dolnośląskie | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
170 | WIELCZYK Magdalena | 581 | Kd Koleje dolnośląskie | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
171 | WIELGUS Paweł | 582 | Kd Koleje dolnośląskie | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
172 | WOLSKI Marcin | 583 | Kd Koleje dolnośląskie | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
173 | FEDOROWICZ Maciej | 601 | WrocLove | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
174 | PAJĄK Piotr | 603 | WrocLove | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
175 | ŻAK Ernest | 604 | WrocLove | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
176 | ZALEWSKI Bartosz | 605 | WrocLove | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
177 | SZYMANSKA Milena | 606 | Żagańskie Dziki | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
178 | ANTOSZEWSKA Katarzyna | 607 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
179 | BAĆ Wojciech | 608 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
180 | NAWROT Kamil | 627 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
181 | NOVÁKOVÁ Kristýna | 628 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
182 | NOWAKOWSKI Jarek | 630 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
183 | ONISK Jarek | 631 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
184 | PAWLAK Ewelina | 633 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
185 | PIETRZYKOWSKI Piotr | 634 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
186 | DUL Krzysztof | 653 | CHOJNIK TEAM | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
187 | LECH Rafał | 654 | CSS SZAFA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
188 | PUŚCIAN Kamil | 655 | ELECTRIC_TEAM | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
189 | WESOŁOWSKI Tomasz | 656 | ELECTRIC_TEAM | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
190 | MAZURKIEWICZ Michał | 657 | EXCELLENT BODY STUDIO Rzeszów | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
191 | BURKIEWICZ Izabela | 658 | MatkaSyn | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
192 | KORDUBA Kamil | 659 | MatkaSyn | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
193 | HAMERA Henryk | 660 | Młodzi Emeryci | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
194 | STACHNIAK Kornelia | 679 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
195 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 680 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
196 | Roksana | 681 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
197 | BARAŃSKI Maciej | 682 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
198 | BECKHAUS Krzysztof | 683 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
199 | BEM Patryk | 684 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
200 | BULAVA Kamil | 685 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
201 | CIOCHOŃ Damian | 686 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
202 | KOŻUCH Sławomir | 704 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
203 | KRAWCZYŃSKI Mateusz | 705 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
204 | ŁABENDA Arkadiusz | 706 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
205 | LEPIANKA Piotr | 707 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
206 | LESZCZUK Tomasz | 708 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
207 | LEWANDOWSKA Aleksandra | 709 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
208 | MARKOWSKA Katarzyna | 710 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
209 | MATYSIUK Magdalena | 711 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
210 | ZBROJA Krzysztof | 730 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
211 | ZIELIŃSKI Przemysław | 731 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
212 | ŻMUDA-FIK Agata | 732 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
213 | CHROSTOWSKI Marek | 733 | Centrum Ratownictwa | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
214 | KUTYCKA Małgorzata | 734 | Centrum Ratownictwa | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
215 | SAHAJ Danuta | 736 | Centrum Ratownictwa | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
216 | STAWSKI Piotr | 737 | Centrum Ratownictwa | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
217 | PSIUCH Marcin | 739 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
218 | SKWIERAWSKA Katarzyna | 740 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
219 | JANASIK Michał | 741 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
220 | KOŁODZIEJ Artur | 742 | Biedaszyby | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
221 | MOT Ewa | 743 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
222 | Sid | 744 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
223 | BARTKOWIAK Szymon | 745 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
224 | ADAM Piotr | 746 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
225 | KOZAK Michal | 747 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
226 | BEDNARZ Piotr | 880 | Centrum Ratownictwa | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
227 | Barix | 886 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
228 | MRÓWKA Mariusz | 887 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
229 | GAJOCHA Michał | 11 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
230 | GERSTNER Tomasz | 12 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
231 | GOŁĘBIOWSKI Bogdan | 13 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
232 | CHMIELORZ Józef | 9 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
233 | GOŁĘBIOWSKI Konrad | 14 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
234 | JAŚKO Tomasz | 15 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
235 | DITRICH Adrian | 10 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
236 | KLEWANIEC Jakub | 16 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
237 | STAROSZYŃSKI Dawid | 20 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
238 | KARBOWSKI Sławomir | 21 | CrossFox OCR | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
239 | KONKOL Dominik | 17 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
240 | PSUT Kamil | 18 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
241 | STANCLIK Krzysztof | 19 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
242 | MIZGALSKI Jacek | 24 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
243 | CHŁĄD Aleksander | 25 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
244 | PASTUSZKA Michał | 26 | Forbet Runners | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
245 | WIECZOREK Krzysztof | 29 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
246 | HANUSIAK Leszek | 30 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
247 | KĘDZIORA Bogumił | 31 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
248 | KACZMARCZYK Mateusz | 32 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
249 | STROJNY Paweł | 33 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
250 | CIEPIELA Dominik | 34 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
251 | PREWYSZ-KWINTO Mateusz | 35 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
252 | MISSALA Mateusz | 44 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
253 | PACHUCY Grzegorz | 45 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
254 | PERKOWSKI Paweł | 46 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
255 | SADOWSKI Michał | 47 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
256 | SZKURŁAT Tomasz | 48 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
257 | PODGORSKI Marek | 53 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
258 | RYNKIEWICZ Mateusz | 54 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
259 | SAŁATA Marcin | 55 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
260 | SERAFIŃSKI Maciej | 56 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
261 | STOKOWSKI Dariusz | 57 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
262 | KRAWIECKI Mateusz | 52 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
263 | ZAWISTOWSKI Jakub | 58 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
264 | BUDZISZ Krzysztof | 59 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
265 | FABIAN Marcel | 60 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
266 | KOTALA Arkadiusz | 69 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
267 | MARKOWSKI Fabian | 70 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
268 | MĘDYGRAŁ Krystian | 71 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
269 | MOSTKOWSKI Łukasz | 72 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
270 | KANIECKI Paweł | 73 | Wataha OCR Przemyśl | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
271 | OLICHOWSKI Mateusz | 74 | WOLA TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
272 | NOWICKI Marcin | 75 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
273 | WIECZOREK Mateusz | 76 | xRunners | Elite Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
274 | GORYCKI Piotr | 77 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
275 | JAKUBIK Dawid | 78 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
276 | JUDEK Łukasz | 79 | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
277 | KACZMAREK Andrzej | 80 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
278 | KOZON Emil | 81 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
279 | PIEŁA Szymon | 97 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
280 | OBSZYNSKI Marcin | 83 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
281 | HAJEWSKI Michał | 84 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
282 | KONIEC Mariusz | 85 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
283 | KOZIOŁ Kamil | 86 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
284 | PLUCIŃSKI Jakub | 94 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
285 | CYNAR Mateusz | 98 | EXCELLENT BODY STUDIO Rzeszów | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
286 | MOKSIK Jan | 99 | FIT MORE RYBNIK | Elite Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
287 | BRAJER Tomasz | 100 | HARPAGAN BEAST | Elite Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
288 | KOWIERSKI Jacek | 101 | HARPAGAN BEAST | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
289 | GORSIAK Jacek | 103 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
290 | RESPONDEK Leszek | 104 | Klono Team | Elite Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
291 | TOMASZEWICZ Adam | 105 | Klono Team | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
292 | NIŹNIK Borys | 106 | Koniu Squad | Elite Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
293 | SURUS Artur | 107 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
294 | WŁODARCZYK Jan | 108 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
295 | TALAREK Jan | 109 | Kosiory z Parafii | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
296 | PÓŹNIAK Kamil | 110 | Kunowo gym | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
297 | ZARZYKA Łukasz | 111 | Kunowo gym | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
298 | PIWNIK Bartosz | 112 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
299 | POLUS Piotr Peter | 123 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
300 | KASZA Rafał | 124 | RADNY MIASTA ZIELONA GÓRA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
301 | STASIAK Mateusz | 125 | RATEL TEAM | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
302 | FILOZOF Kamil | 126 | SAME KONIE | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
303 | KUBIN Marcin | 127 | SAME KONIE | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
304 | FILIP Bartosz | 128 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
305 | GIZAK Michał | 129 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
306 | LATOPOLSKI Piotr | 130 | Team OCR - Kwidzyn | Elite Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
307 | JACHIMOWICZ Jarosław | 131 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
308 | BUDZYŃSKI Adam | 132 | United Runners | Elite Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
309 | KITALA Radosław | 133 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
310 | PAZOŁA Korneliusz | 134 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
311 | WITKOWSKI Rafał | 135 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
312 | KULPIŃSKI Bartosz | 136 | Wataha OCR Przemyśl | Elite Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
313 | PIECZONKA Jakub | 137 | WF TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
314 | ROLNIK Tomasz | 138 | Wieluń Biega | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
315 | FRĄCZYK Jędrzej | 147 | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
316 | GIEMZA Michał | 148 | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
317 | GOŁASZEWSKI Jacek | 149 | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
318 | JĘDRASZCZYK Tomasz | 150 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
319 | KAROLCZAK Damian | 151 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
320 | KARWOWSKI Paweł | 152 | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
321 | KIEŚ Damian | 153 | Elite Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
322 | KOWALSKI Tomek | 154 | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
323 | KRACIŃSKI Adrian | 155 | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
324 | KRAWCZYK Dawid | 156 | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
325 | KRÝSL Miloslav | 157 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
326 | KURYŁO Kamil | 158 | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
327 | LATOSI Adrian | 159 | Elite Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
328 | LIPIEC Paweł | 160 | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
329 | ŁUKASZEWSKI Bartosz | 161 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
330 | MACHONIAK Jakub | 162 | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
331 | MANOILO Oleksandr | 163 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
332 | MIKOŁAJEK Robert | 164 | Elite Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
333 | ŁOSIN Marta | 173 | Biegun OCR Team | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
334 | LEISZNER Izabela | 174 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
335 | PIETRAS Mariola | 176 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
336 | BARANOWSKA Katarzyna | 177 | Gorący Potok Team | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
337 | RYŚ - HANUSIAK Marzena | 178 | Koniu Squad | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
338 | KORNAŚ Marcelina | 179 | Lemon Team | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
339 | GAŃKO Karolina | 180 | Obstacle Center Team | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
340 | MACIEJEWSKA Agnieszka | 181 | Obstacle Center Team | Elite Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
341 | SIERPIŃSKA Monika | 182 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
342 | WNOROWSKA Magdalena | 183 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
343 | MONTVILĖ Sandra | 184 | OCR Baltic Warriors | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
344 | GARLACZ Justyna | 185 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
345 | LIBERADZKA Elżbieta | 186 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
346 | MISSALA Magdalena | 187 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
347 | PISULA Anna | 188 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
348 | SAMOCIUK Karolina | 189 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
349 | WOROBIEWA Jekatierina | 190 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
350 | KALINOWSKA Karolina | 196 | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
351 | PALAIKIENE Inga | 197 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
352 | SOCHA Alicja | 198 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
353 | STEFANIAK Katarzyna | 199 | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
354 | KACZANOWSKA Urszula | 241 | FitPark Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
355 | ODWROT Mariusz | 250 | Leśna Drużyna | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
356 | PURZYCKI Remigiusz | 251 | Leśna Drużyna | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
357 | TOKAREK Jan | 252 | Leśna Drużyna | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
358 | WOŹNIAK Dariusz | 253 | Leśna Drużyna | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
359 | WOŹNIAK Jda Woźniak | 254 | Leśna Drużyna | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
360 | WOŹNIAK Marta | 255 | Leśna Drużyna | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
361 | BJÖRKLUND Kim | 256 | Lyngby BK | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
362 | DABROWSKI Dawid | 257 | Lyngby BK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
363 | ŚWIDRAK Bartosz | 258 | Lyngby BK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
364 | BUŃKO Roksana | 259 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
365 | GOSŁAWSKA Sylwia | 260 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
366 | STĘPIEŃ Krystian | 261 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
367 | MARTYNIUK Katarzyna | 262 | SAME KONIE | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
368 | MALCHIKHINA Marina | 263 | SAMEKONIE | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
369 | KONIK Eliza | 264 | SYMMETRY GO | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
370 | ASTRAMOWICZ Izabela | 265 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
371 | BOCZULA Michał | 266 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
372 | BOGUSZ Jarosław | 267 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
373 | DUCH Wojciech | 276 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
374 | FALKOWSKI Igor | 277 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
375 | FRYMUS Michalina | 278 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
376 | GODUN Adrian | 280 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
377 | GROBELNY Roger | 283 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
378 | HANAS Patryk | 284 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
379 | JARMUŻ Sylwia | 285 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
380 | KOKOWICZ Patryk | 286 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
381 | KOWALCZYK Paweł | 287 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
382 | KOZIK Mateusz | 288 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
383 | KWIECIŃSKA Joanna | 291 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
384 | LIPIEC Kinga | 292 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
385 | ŁOBODA Alicja | 293 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
386 | PIŁAT Michał | 302 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
387 | POLIKOWSKI Krzysztof | 303 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
388 | PRZYBYSZ Adrian | 304 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
389 | RATAJCZYK Tomasz | 305 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
390 | RUDOLF Arkadiusz | 306 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
391 | RUTKOWSKI Kacper | 307 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
392 | SADOCHA Mikołaj | 308 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
393 | SKIBINSKI Łukasz | 309 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
394 | SORBIAN Paweł | 310 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
395 | STACHOŃ Karol | 311 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
396 | ŚWIĄTKOWSKI Marcin | 312 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
397 | ŚWIERKOT-POLIKOWSKA Edyta | 313 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
398 | WALCZAK Kacper | 316 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
399 | WALCZAK Tomasz | 317 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
400 | WIDUCH Ryszard | 318 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
401 | BIERNAT Joanna | 328 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
402 | DĘBICKA Aleksandra | 329 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
403 | GAJEWSKI Tomasz | 330 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
404 | IGNARSKA Emilia | 331 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
405 | KONOPSKA Ania | 332 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
406 | KRAWCZYSZYN Kamil | 333 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
407 | ŁOPACIŃSKI Damian | 334 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
408 | PACZYŃSKI Łukasz | 335 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
409 | PROŃKO Kamil | 336 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
410 | ROKITA Radoslaw | 337 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
411 | SAJA Martyna | 338 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
412 | SUSZEK Mateusz | 339 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
413 | WAWRZYNIAK Iga | 341 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
414 | ZGLEJSZEWSKA Wiktoria | 342 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
415 | MICEK Jan | 343 | Lemon Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
416 | OKUNIEWSKI Krzysztof | 352 | Pierwiastki z ciastka | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
417 | TORBIŃSKI Rafał | 353 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
418 | ILOWSKA-REMBARZ Karolina | 354 | REMBARZ_TEAM | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
419 | KACZMAREK Maciej | 355 | REMBARZ_TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
420 | REMBARZ Łukasz | 356 | REMBARZ_TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
421 | WINCASZEK Karolina | 357 | REMBARZ_TEAM | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
422 | WINCASZEK Marek | 358 | REMBARZ_TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
423 | SERWATKA Mateusz | 359 | SAME KONIE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
424 | LEWEK Marcin | 360 | SAMEKONIE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
425 | WOŹNICKA Lucyna | 361 | SAMEKONIE | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
426 | PRZYCHODNA Aleksandra | 362 | TRÓJMIEJSKIE KAPIBARY | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
427 | STRZELCZYK Dominik | 363 | TRÓJMIEJSKIE KAPIBARY | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
428 | GREBER Jarek | 365 | WBO OCR | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
429 | ILNICKA Monika | 366 | WBO OCR | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
430 | NOWAK Łukasz | 367 | WBO OCR | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
431 | WIENER Szymon | 368 | WBO OCR | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
432 | GAURA Sylwia | 378 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
433 | GONTARCZYK Łukasz | 380 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
434 | GÓRECKA Sabina | 381 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
435 | GUŚTAK Wojciech | 382 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
436 | JABŁOŃSKI Martin | 383 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
437 | JAKUBOWSKI Michał | 384 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
438 | JANKOWSKI Adam | 385 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
439 | JEZIONEK Daniel | 386 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
440 | JUSZCZYK Mateusz | 387 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
441 | KALITA Michał | 388 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
442 | KROCZAK Marta | 392 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
443 | KUBATEK Kamil | 393 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
444 | KUCHARCZYK Piotr | 394 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
445 | KUROWSKA Edyta | 395 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
446 | REKS Grzegorz | 405 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
446 | REKS Stanisław | 406 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
448 | SOUREK David | 407 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
449 | URBAN Piotr | 408 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
450 | WALCZYK Adam | 409 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
451 | WAWRZONKOWSKI Mateusz | 410 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
452 | WÓJCIK Artur | 411 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
453 | ZDANOWICZ Paweł | 412 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
454 | ZMARZLAK Konrad | 413 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
455 | ZACKOVA Zaneta | 414 | Barbarian Extreme Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
456 | BURACZEWSKI Mariusz | 415 | Błotne szarki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
457 | KOWALIK Joanna | 418 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
458 | SABATOWSKI Krzysztof | 419 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
459 | CHODOROWICZ Konrad | 420 | Chodorki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
460 | CHODOROWICZ Patrycja | 421 | Chodorki | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
461 | KURTA Damian | 430 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
462 | KURTA Dominik | 431 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
463 | URYNOWICZ Piotrek | 432 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
464 | GULARSKI Piotr | 433 | Jelony | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
465 | NOWAKOWSKI Mariusz | 434 | Jelony | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
466 | BAŁYS Aleksander | 435 | Każdy orze jak może | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
467 | HRUSHCHENKO Viacheslav | 436 | Każdy orze jak może | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
468 | PONIEDZIAŁEK Henryk | 437 | Każdy orze jak może | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
469 | PONIEDZIAŁEK Piotr | 438 | Każdy orze jak może | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
470 | ŚWIERSZCZ Paweł | 439 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
471 | KONECKA Klaudia | 440 | Outdoor Training | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
472 | OSTROWSKI Mateusz | 442 | Placki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
473 | PRUSKO Paulina | 443 | WATAHA | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
474 | ANDRES Katarzyna | 444 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
475 | ANTONIEWICZ Agnieszka | 445 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
476 | BABSKA Magda | 446 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
477 | CZEPŁOWSKI Krzysztof | 455 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
478 | CZERWIAK Robert | 456 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
479 | DĄBROWSKI Przemek | 457 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
480 | DAŁKOWSKI Paweł | 458 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
481 | DUCH Paweł | 459 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
482 | GNIEWOSZ Tomasz | 460 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
483 | GOŁĘBIOWSKA Daria | 461 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
484 | GRABIŃSKI Robert | 462 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
485 | GROCHOWSKI Michał | 463 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
486 | GROMOTKA Janusz | 464 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
487 | JADACH Aneta | 468 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
488 | JANOSZEK Krzysztof | 469 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
489 | KAMASINSKI Krzysztof | 470 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
490 | KILAR Przemysław | 471 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
491 | KLOSE Marcin | 472 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
492 | MILLER Tomasz | 481 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
493 | MŁODZIK Dawid | 482 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
494 | MRUGAŁA Andrzej | 483 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
495 | NOWAK Arkadiusz | 484 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
496 | NOWAKOWSKI Patryk | 485 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
497 | OLESZKIEWICZ Kamil | 486 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
498 | PAWLIKOWSKI Piotr | 487 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
499 | POKORNÁ Eva | 488 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
500 | REDEK Damian | 489 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
501 | ROMANIUK Artur | 490 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
502 | SUCHAR Sara | 494 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
503 | ŚWIĄTKOWSKI Michał | 495 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
504 | SZUBSKI Marcin | 496 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
505 | THIEL Aleksandra | 497 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
506 | ZIMNY Adam | 506 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
507 | SZYMANSKI Jacek | 507 | Bilko Squad | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
508 | GABRYLEWICZ Alina | 508 | Edualy.com | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
509 | GABRYLEWICZ Szymon | 509 | Edualy.com | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
510 | JANECKA Monika | 512 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
511 | JANECKI Jerzy | 513 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
512 | GRZYBOWSKI Grzegorz | 514 | KRATOS TRZEBNICA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
513 | HATAMNEJAD Ramin | 515 | KRATOS TRZEBNICA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
514 | KOWALEWSKA Ewa | 516 | KRATOS TRZEBNICA | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
515 | KURGAN Mariusz | 519 | KRATOS TRZEBNICA | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
516 | LEWANDOWSKA Joanna | 520 | KRATOS TRZEBNICA | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
517 | WALKIEWICZ Michał | 521 | KRATOS TRZEBNICA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
518 | ANDRUCHÓW Sebastian | 522 | Lubańskie Dziki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
519 | ANDRUCHÓW Sławomir | 523 | Lubańskie Dziki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
520 | WIĘCEK Urszula | 532 | SAME KONIE | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
521 | BOBYK Paweł | 533 | SanOK Biega | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
522 | PELCZAR Damian | 534 | SanOK Biega | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
523 | JANISZEWSKI Paweł | 535 | Torstar 2020 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
524 | ŚCIBOR Cezary | 536 | Torstar 2020 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
525 | KULS Łukasz | 537 | Zieleniecka13teaM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
526 | PAWLICKA Żaneta | 538 | Zieleniecka13teaM | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
527 | BALEJKO Maciej | 539 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
528 | BIEŁOWICZ Przemysław | 541 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
529 | BIEN Tomasz | 542 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
530 | BLAK Sylwia | 543 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
531 | BRZOSTEK Tomasz | 544 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
532 | BRZOZAN Klaudia | 545 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
533 | CHLASTA Paweł | 546 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
534 | DŁUGOSZ Daniel | 547 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
535 | DOCZEKALSKI Mateusz | 548 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
536 | DOOREN Paulina | 549 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
537 | KACZOROWSKI Przemyslaw | 558 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
538 | KRACÍK Petr | 559 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
539 | KULESZEWICZ Zuzanna | 560 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
540 | LEWANDOWSKI Dariusz | 561 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
541 | MACHOWIAK Monika | 562 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
542 | MIROWSKI Adam | 563 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
543 | MŁODZIEJEWSKA Olga | 564 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
544 | PIETRZAK Damian | 565 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
545 | ROSKIEWICZ Wojciech | 566 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
546 | SAK Michał | 567 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
547 | SOBOTA Kamila | 568 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
548 | SOWIŃSKI Piotr | 569 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
549 | SROCZYŃSKI Igor | 570 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
550 | URBANOWICZ Jarek | 571 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
551 | URBANOWICZ Krystian | 572 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
552 | ZAJĄC Łukasz | 573 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
553 | ŻURAWSKI Robert | 574 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
554 | JANICKA Agata | 575 | DPIN | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
555 | BORECKI Piotr | 584 | ONE MORE! | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
556 | KUCHARCZYK Hubert | 585 | ONE MORE! | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
557 | SZYMAŃSKA Anna | 588 | ONE MORE! | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
558 | ZIELINSKA Paulina | 589 | ONE MORE! | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
559 | KOLASA Daniel | 590 | Orki z Majorki TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
560 | RAINCZUK Przemek | 591 | Orki z Majorki TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
561 | ROMANOWSKI Krystian | 592 | Orki z Majorki TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
562 | WAWRZYNIAK Adam | 593 | Orki z Majorki Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
563 | KAMECKI Krystian | 595 | Rossmann | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
564 | WRONKOWSKI Damian | 596 | Rossmann | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
565 | JAGLIŃSKI Rafał | 597 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
566 | WILCZEK Lukasz | 598 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
567 | GRUDZIŃSKI Tomek | 599 | Team Spirit Nowa Sól | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
568 | KRUCZEK Łukasz | 600 | Team4Home & VictoriaJG | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
569 | BATOR Norbert | 609 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
570 | BUCZYNSKI Dariusz | 610 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
571 | CWIELONG Karolina | 612 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
572 | CZOPOR Artur | 613 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
573 | CZOPOR Przemysław | 614 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
574 | DUŚ Aleksandra | 615 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
575 | GAŁĘZIOK Marcel | 616 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
576 | GRZELAK Mariusz | 617 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
577 | JANAS Daniel | 619 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
578 | JUNDZIŁŁ Jakub | 620 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
579 | KAN Stefan | 621 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
580 | KASZYCA Radosław | 622 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
581 | KLOCEK Grzegorz | 623 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
582 | KOŁODZIEJSKI Tomasz | 624 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
583 | KORCZEWSKI Tomasz | 625 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
584 | POGŁODZIŃSKA Anna | 635 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
585 | RAJNIK Daniel | 636 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
586 | RYCHLIK Maciej | 637 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
587 | SKOWRON Mariusz | 638 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
588 | STĘPNIEWSKA Emilia | 639 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
589 | STRATYŃSKI Patryk | 640 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
590 | STYPA Piotr | 641 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
591 | SURDEL Amadeusz | 642 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
592 | SYLWANOWICZ Tomasz | 644 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
593 | SZUMOWSKI Seweryn | 645 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
594 | TURSKI Tomasz | 646 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
595 | WOJCIECHOWSKI Marek | 647 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
596 | FELIKSIK Dawid | 648 | 40 to za mało | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
597 | FILIPEK Weronika | 649 | 40 to za mało | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
598 | KĘSKIEWICZ Agnieszka | 651 | 40 to za mało | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
599 | ZIEMIECKI Wojciech | 652 | 40 to za mało | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
600 | HAMERA Mateusz | 661 | Młodzi Emeryci | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
601 | KOWALCZYK Joanna | 662 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
602 | WILCZEK Marta | 663 | ReckittRunners | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
603 | NIKIEL Dariusz | 664 | SKLEP NIKIEL | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
604 | ĆWIKŁA Agnieszka | 665 | Stalowe Żylety | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
605 | FIUT Iza | 666 | Stalowe Żylety | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
606 | KOŁODZIEJ Mateusz | 669 | Stalowe Żylety | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
607 | KRUPA Adam | 670 | Stalowe Żylety | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
608 | KUŁAGA-CHYŁA Alicja | 671 | Stalowe Żylety | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
609 | LEWANDOWSKI Jarosław | 672 | Stalowe Żylety | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
610 | PTASZNIK Kamil | 673 | Stalowe Żylety | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
611 | SZYMASZEK Paweł | 674 | Stalowe Żylety | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
612 | WUCZKO Dariusz | 675 | Stalowe Żylety | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
613 | PYSZNY Patryk | 676 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
614 | MOSTOWSKI Radosław | 677 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
615 | OPASIŃSKA Martyna | 678 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
616 | DĄBROWSKI Andrzej | 687 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
617 | DEMBCZAK Roman | 688 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
618 | DESZERT-KŁOSOWSKI Mateusz | 689 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
619 | DOBROWOLSKI Piotr | 690 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
620 | FRĄCZEK Janusz | 693 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
621 | GOSCINIAK Anna | 694 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
622 | GRZONKA Marek | 695 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
623 | HOBERNIK-MOSKAL Daria | 696 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
624 | ILKÓW Natalia | 697 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
625 | JABŁONOWSKI Paweł | 698 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
626 | KIERCZAK Krzysztof | 699 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
627 | KMIECIK Łukasz | 700 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
628 | KOŁODZIEJ Artur | 701 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
629 | KOŁODZIEJ Mateusz | 702 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
630 | KOZAK Adam | 703 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
631 | MOSKAL Adrian | 712 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
632 | MURAŃKA Mateusz | 713 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
633 | NAROLSKI Bartosz | 714 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
634 | NIEDZIELA Szymon | 715 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
635 | NOJEK Arkadiusz | 716 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
636 | PONSKI Cezary | 721 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
637 | SEROCKA Basia | 722 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
638 | OSOWSKI Marcin | 718 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
639 | SŁOWIŃSKA Daria | 723 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
640 | PAWLAK Natalia | 719 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
641 | SOKÓŁ Marek | 724 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
642 | PAWŁOWICZ Kinga | 720 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
643 | SZUMILAS Krzysztof | 726 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
644 | WĄCHAŁA Szymon | 727 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
645 | WIŚNIEWSKI Mateusz | 728 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
646 | ŻAK Łukasz | 729 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
647 | GIEMZA Tomasz | 749 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
648 | DRĄŻKIEWICZ Agata | 750 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
649 | JABŁOŃSKI Mateusz | 751 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
650 | ROSALSKI Paweł Łukasz | 752 | PR Contact | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
651 | SKIBIŃSKI Mateusz | 492 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
652 | STASIAK Dawid | 493 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
653 | DOLIŃSKI Kamil | 691 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
654 | DYMALSKI Jacek | 692 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
655 | OSOWSKA Magdalena | 717 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
656 | STERNICZUK Jarosław | 725 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
657 | KUBRYCHT Michal | 82 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
658 | HANDZLIK Tomasz | 22 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
659 | PIOTROWSKI Kamil | 23 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
660 | JANISZEWSKI Grzegorz | 96 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
661 | RZONCA Wojciech | 748 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
662 | KALININ Jarosław | 49 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
663 | JAŃCZUK Przemysław | 50 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
664 | OSEŁKA Grażyna | 237 | CUW Power Team | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
665 | WITKOWSKI Marek | 238 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
666 | GRZYBEK Łukasz | 881 | Centrum Ratownictwa | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
667 | MOSKA Tadeusz | 882 | Centrum Ratownictwa | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
668 | LITNIEWSKI Maciej | 121 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
669 | MIERZICKI Marcel | 122 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
670 | KULCZAK Paweł | 289 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
671 | OLSZYNA Kuba | 883 | Centrum Ratownictwa | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
672 | KUŚNIERSKI Andrzej | 884 | Crosstrening Racibórz | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
673 | WITULSKI Karol | 885 | Militarni Wazówna | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
674 | MOKSIK Agnieszka | 240 | FIT MORE RYBNIK | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
675 | SZEGDA Michał | 314 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
676 | SZEWCZYK Marta | 315 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
677 | TURKO Marcin | 340 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
678 | ADAMUS Kamil | 364 | WBO OCR | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
679 | KRUPA Hanna | 518 | KRATOS TRZEBNICA | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
680 | GRABOWSKA Anna | 667 | Stalowe Żylety | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
681 | KOŁODZIEJ Estera | 668 | Stalowe Żylety | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
682 | JURKIEWICZ Krzysztof | 95 | dRUNk | Elite Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
683 | DZEDZEJ Paweł | 416 | Błotne szarki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
684 | SZKATUŁA Jadwiga | 417 | Błotne szarki | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
685 | OSTROWSKA Alicja | 441 | Placki | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
686 | GROMOTKA Maja | 465 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
687 | GRZESZEK Hanna | 466 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
688 | HNATÓW Łukasz | 467 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
689 | SUSLA Oksana | 643 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
690 | KUSZTAL Radosław | 290 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
691 | KOWALIK Karol | 390 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
692 | KRAWCZYK Marcin | 391 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
693 | HARASIMOWICZ Maciej | 618 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
694 | RYBKA Damian | 491 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
695 | KOWALEWSKI Zbigniew | 517 | KRATOS TRZEBNICA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 695 wynik(ów)