RZEŹNICKI MARSZ Z WALKING LOVERS
VIII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-06-16
Miejsce : Cisna
Dystans : 16 km
Zgłoszonych : 63
Wystartowało : 58
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 58
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M Czas startuCzas
netto
16km
Czas
brutto
16km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1JEDLIŃSKI Norbert 5027BRZEŹNICAM201M 100:00:0601:58:46.3501:58:53.00 7:258,1
2LORENC Joanna 5022ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZK401K 100:00:0502:01:30.1002:01:36.00+00:02:437:357,9
3LORENC Paweł 5026ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZM301M 200:00:0702:01:29.7002:01:37.05+00:02:447:357,9
4PAWELEC Filip 5035KRAKÓWM202M 300:00:0602:02:20.0002:02:26.10+00:03:337:387,8
5WRÓBEL Bartłomiej 5046CISNA GÓRĄCISNAM401M 400:00:0302:05:03.4002:05:07.10+00:06:147:487,7
6TATKA Marcin 5057WOJBÓRZM402M 500:00:0902:06:41.0502:06:50.30+00:07:577:557,6
7MARCINOWSKI Paweł 5029KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMI KŁODZKIEJBYSTRZYCA KŁODZKAM302M 600:00:0802:06:54.4502:07:02.85+00:08:097:557,6
8ZAWADZKI Rafał 5038KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKAGORZANÓWM403M 700:00:0602:07:05.0502:07:12.00+00:08:197:567,6
9JAGNIĄTKOWSKI Jacek 5064KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKAOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM404M 800:00:0602:07:06.2502:07:12.45+00:08:197:567,6
10KRUSZEWSKA Emilia 5044GDAŃSKK301K 200:00:0202:07:12.1502:07:14.90+00:08:217:577,5
11JAGÓRA Krzysztof 5045ŁÓDŹM405M 900:00:0702:07:26.9002:07:34.05+00:08:417:577,5
12KINAL Piotr 5021KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKAKŁODZKOM406M 1000:00:0702:08:25.8002:08:33.35+00:09:408:017,5
13HAWROT Bartłomiej 5017ODRZYKOŃM303M 1100:00:0202:10:59.9002:11:02.80+00:12:098:117,3
14PACIOREK Hubert 5013GÓRA KALWARIAM304M 1200:00:0802:14:00.5502:14:09.35+00:15:168:227,2
15BARAN Anna 5005KLUB SPORTOWY ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZK402K 300:00:0502:14:31.3502:14:36.95+00:15:438:247,1
16MARCINKOWSKA Jadwiga 5007ROZGARTYK501K 400:00:0402:15:09.6502:15:14.55+00:16:218:267,1
17PAWLUCZUK Ela 5060EŁKK403K 500:00:0202:16:45.2502:16:47.50+00:17:548:327,0
18FLISIKOWSKA-WOJCIECHOWSKA Magdalena 5012BIEGACZE JUNIORA NORDIC TEAMKICINK404K 600:00:0302:17:01.0502:17:04.95+00:18:118:337,0
19KRYSIAK Marzena 5002ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK502K 700:00:0302:17:03.4502:17:06.65+00:18:138:337,0
20KOKOWSKA-SMOK Dagmara 5058GRUPA JURA PL ZAWIERCIEMORSKOK405K 800:00:0602:17:02.9002:17:09.25+00:18:168:337,0
21PRZYDZIAŁ Marta 5018ZAWADZKA TEAMRUDNA MAŁAK406K 900:00:0302:17:43.9502:17:47.55+00:18:548:367,0
22RYBORZ Magdalena 5036PRZEWÓZK302K 1000:00:0802:19:17.3002:19:25.40+00:20:328:426,9
23KORZENIOWSKA Justyna 5009RK ATHLETICSWARSZAWAK407K 1100:00:0102:19:27.9502:19:29.75+00:20:368:426,9
24KORZENIOWSKI Robert 5008RK ATHLETICSWARSZAWAM501M 1300:00:0202:19:27.8502:19:29.90+00:20:368:426,9
25DĄBROWSKA Beata 5028GRUDZIĄDZK408K 1200:00:0402:27:04.1502:27:08.80+00:28:159:116,5
26WSZELAK Ilona 5030ŁUBUDUBUPIEŃKI KRÓLEWSKIEK409K 1300:00:0402:27:04.8002:27:09.40+00:28:169:116,5
27LIPIŃSKA Eliza 5032WARSZAWAK4010K 1400:00:0502:31:10.2002:31:16.15+00:32:239:266,4
28WEREMKO Anna 5011MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYK503K 1500:00:0402:31:20.0502:31:24.10+00:32:319:276,3
29KUCZBORSKA Marta 5037HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECK4011K 1600:00:0302:31:25.4002:31:29.10+00:32:369:276,3
30KASPAROW Marta 5033WARSZAWAK303K 1700:00:0602:32:49.1002:32:55.20+00:34:029:336,3
31WRÓBEL Barbara 5051CISNA GÓRĄCISNAK201K 1800:00:0302:32:54.3502:32:57.95+00:34:049:336,3
32DUDKIEWICZ Anna 5055EKO-OKNA RUNNERSKATOWICEK4012K 1900:00:0902:32:57.8502:33:07.55+00:34:149:336,3
33KLARECKA Joanna 5040ASTMA TEAMREDAK4013K 2000:00:0202:33:38.4502:33:41.20+00:34:489:366,2
33KRÓL Katarzyna 5048WIRAN TEAMREDAK4013K 2000:00:0202:33:38.3002:33:41.20+00:34:489:366,2
35MIĘŻAŁ Agnieszka 5001MOSINAK504K 2200:00:0402:34:02.3002:34:06.95+00:35:139:376,2
36PINTSCHER Paulina 5049HEJ JAK TA SARNA!!!RABKA ZDRÓJK304K 2300:00:0402:34:51.3502:34:55.70+00:36:029:406,2
37PINTSCHER Marta 5050ŚWIĘCIECHOWAK305K 2400:00:0402:34:55.0002:34:59.10+00:36:069:406,2
38WOJTKOWIAK Dorota 5062RADONIEK505K 2500:00:1002:35:18.3002:35:28.50+00:36:359:426,2
39WILOWSKI Jowita 5059BIEG SZYDERCÓWTARNOWIECK306K 2600:00:1102:38:28.8002:38:40.05+00:39:479:546,1
40KAJMOWICZ Katarzyna 5031TARNÓWK307K 2700:00:1102:38:28.3502:38:40.20+00:39:479:546,1
41ROŻKO Ela 5024BRWINÓWK4015K 2800:00:0502:40:45.1502:40:50.30+00:41:5710:026,0
42ROŻKO Krzysztof 5025BRWINÓWM407M 1400:00:0402:40:47.1502:40:52.00+00:41:5910:026,0
43GÓRSKA Agnieszka 5014WARSZAWAK4016K 2900:00:0902:44:10.1502:44:20.05+00:45:2710:155,8
43GIŻYŃSKA Elżbieta 5015WARSZAWAK4016K 2900:00:1002:44:10.0002:44:20.05+00:45:2710:155,8
45SOKOŁOWSKA Agnieszka 5042RZESZÓWK308K 3100:00:0802:45:17.8502:45:26.40+00:46:3310:195,8
46KOLASA Anna 5003SII RUNNING TEAMJAROSŁAWK309K 3200:00:0802:45:18.1002:45:27.00+00:46:3410:195,8
47PANEK Kinga 5010JAROSŁAWK202K 3300:00:1002:45:17.1002:45:27.45+00:46:3410:195,8
48MARCINKOWSKI Piotr 5006ROZGARTYM502M 1500:00:0502:49:48.2502:49:54.00+00:51:0110:365,7
49DĄBEK Joanna 5004WARSZAWAK203K 3400:00:0702:51:48.9502:51:56.80+00:53:0310:445,6
50DĄBEK Bartłomiej 5039GRĘBÓWM203M 1600:00:0802:51:48.6502:51:56.95+00:53:0310:445,6
51DĄBEK Irena 5023GRĘBÓWK506K 3500:00:0702:51:50.1502:51:57.30+00:53:0410:445,6
52GRABARCZYK Marta 5063FABRYKA DZIKAPABIANICEK4018K 3600:00:1202:55:15.8502:55:28.10+00:56:3510:575,5
53ZAJĄC Beata 5061JEDNOOSOBOWY KLUB SPORTOWYPABIANICEK507K 3700:00:1502:55:12.5002:55:28.35+00:56:3510:575,5
54PASIŃSKA Anna 5054FABRYKA DZIKAPABIANICEK4019K 3800:00:1402:55:14.8502:55:28.85+00:56:3510:575,5
55TKACZ Bartłomiej 5052BIELSKO-BIAŁAM408M 1700:00:0703:09:51.9003:09:59.20+01:11:0611:515,1
56KORWEK Michał 5053KIELANÓWKAM503M 1800:00:0603:09:54.8003:10:01.60+01:11:0811:525,1
57JAGODA Małgorzata 5034FUCHS OIL TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK204K 3900:00:1203:33:20.7003:33:33.35+01:34:4013:204,5
58HENSEL-JAGODA Mirella 5016FUCHS OIL TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK508K 4000:00:1203:33:22.4503:33:35.00+01:34:4213:204,5
Znaleziono 58 wynik(ów)