SADZIMY KROKI 2.0
Organizator : Gdański Business Center
Data : 2022-09-01
Miejsce : Polska
Dystans : 10000 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 264
Wystartowało : 233
Nie ukończyło : 233
Ukończyło : 0
Na trasie : 233
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Klasyfikacja drużynowa
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Czas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1TATARCZAK Agnieszka 96WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa1K 1przeemenemsy069:11:17.029d 00:46:581 298,912988950,0003:1118,8
2ZŁOTOPOLSKI Michał 16WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa2M 1Habazie383:41:01.028d 12:00:001 275,61275630-23,26518:023,3
3WIĄCEK Marek 217MROZYKlasyfikacja drużynowa3M 2Habazie224:57:01.029d 12:00:001 131,31131300-167,59511:555,0
4MĄKA Mariola 171SULEJÓWEKKlasyfikacja drużynowa4K 21. Tikitaki sadzimykrzaki068:14:37.029d 02:21:211 089,91089898-208,9973:4516,0
5BABACZ Aleksander 36WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa5M 3Szybkie Bobry392:51:01.028d 00:33:15987,0987040-311,85523:522,5
6SZUSTKIEWICZ Szymon 34WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa6M 4Szybkie Bobry092:24:06.033d 10:42:16838,5838528-460,3676:369,1
7HAJDUKIEWICZ Hubert 115LEGIONOWOKlasyfikacja drużynowa7M 5Tuptusie051:28:19.028d 01:50:49803,3803275-495,6203:5015,6
8PACZYŃSKI Piotr 31WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa8M 6Szczęśliwe Kopytka058:52:54.027d 00:48:20784,1784113-514,7824:3013,3
9KOSIERADZKA Aleksandra 7WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa9K 3Szopy440:16:00.029d 16:18:58711,2711201-587,69437:081,6
10PAKULSKA Martyna 63WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa10K 4Running Forrest075:41:20.029d 01:40:21707,8707831-591,0646:249,4
11SMOLEŃSKI Piotr 206WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa11M 7ARUP Kill-o-Meters 2.0035:10:06.029d 02:21:03642,4642370-656,5253:1718,3
12KARBOWA Natalia 62WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa12K 5Leśne Dreptaki053:07:39.029d 00:34:49622,8622754-676,1415:0711,7
13ZDUNEK Agnieszka 48WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa13K 6Leniuszki270:10:01.028d 02:51:54616,2616226-682,66926:182,3
14EURONET Aleksandra 14WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa14K 7Habazie259:01:00.028d 15:00:00606,4606400-692,49525:372,3
15MAZUR Alicja 149WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa15K 8Turbo Pączki058:43:52.054d 00:34:00588,5588450-710,4455:5910,0
16FINFANDO Artur 116PRUSZKÓWKlasyfikacja drużynowa16M 8Aniołki Charliego071:18:10.028d 02:14:00555,5555510-743,3857:427,8
17LEWANDOWSKA Martyna 161WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa17K 9Aniołki Charliego031:33:58.022d 06:48:37551,1551050-747,8453:2617,5
18CIOK Angelika 81WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa18K 10Running Forrest150:09:00.029d 00:49:16518,1518104-780,79117:233,5
19CZARNECKI Dominik 37WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa19M 9Szybkie Bobry224:42:02.029d 18:00:00517,8517760-781,13526:022,3
20KASIŃSKA Wioletta 80WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa20K 11EBS PL Dream Team085:57:00.029d 02:50:00511,2511210-787,68510:055,9
21JAKUBOWSKA Joanna 33WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa21K 12Szybkie Bobry070:39:00.029d 00:24:00473,6473550-825,3458:576,7
22EURONET Robert 13WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa22M 10Habazie300:00:00.029d 12:00:00472,8472770-826,12538:041,6
23GAŁĄZKA Łukasz 97CHOTOMÓWKlasyfikacja drużynowa23M 11KMD OpusVagtplan219:09:01.029d 00:28:10460,3460269-838,62628:342,1
24SZYDŁOWSKI Rafał 66WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa24M 12Szczęśliwe Kopytka336:37:03.026d 12:00:00452,9452850-846,04544:351,3
25MACHALSKA Kaja 98WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa25K 13KMD OpusVagtplan045:56:31.029d 02:12:50427,1427080-871,8156:279,3
26KARPINSKA Joanna 135GDANSKKlasyfikacja drużynowa26K 14BPH Cyclist Team 1073:09:32.029d 00:18:03426,0425977-872,91810:185,8
27BRZOSTEK Piotr 175WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa27M 13KZKZ – Karkołomny Zryw Karykaturalnych Zabytków051:46:26.029d 00:29:12424,3424283-874,6127:198,2
28HORAK Peter 168WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa28M 14REcykliści104:00:00.029d 03:30:00422,0422000-876,89514:474,1
29EURONET Jakub 15WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa29M 15Habazie529:07:01.029d 17:00:00412,0412010-886,88577:030,8
30JĘDRZEJCZAK Iga 45WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa30K 15Turbo Groszki048:53:49.029d 01:03:32404,6404599-894,2967:158,3
31RSM POLAND Michał 1MVGM POLSKAWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa31M 16Tuptusie478:14:03.022d 23:00:00404,4404404-894,49170:570,8
32TRYBUCH Małgorzata 72WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa32K 16Fin-go-to-win066:22:00.029d 00:35:00400,7400650-898,2459:566,0
33PARCHETA Michał 60BŁONIEKlasyfikacja drużynowa33M 17REcykliści078:09:31.028d 00:53:00396,5396520-902,37511:495,1
34SMYCZYŃSKI Tomasz 9WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa34M 18Szopy051:10:09.029d 01:17:29394,1394105-904,7907:477,7
35WITKOWSKA Anna 146WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa35K 17ProviActive184:04:00.028d 00:54:59391,1391090-907,80528:142,1
36NAZARUK Bartosz 201WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa36M 19KMD DIMA487:59:05.029d 23:59:59390,7390700-908,19574:560,8
37BORUCH Tomasz 70WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa37M 20mix&match016:16:03.020d 00:35:08388,2388208-910,6872:3023,9
38NORAS Alina 10IMIELINKlasyfikacja drużynowa38K 18Szopy066:41:15.028d 01:07:57380,4380400-918,49510:315,7
39BRZUSZKIEWICZ Michał 111WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa39M 21Świeży krok126:00:00.029d 04:00:00374,5374500-924,39520:113,0
40DZIURZYŃSKI Mateusz 27WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa40M 22Szopy063:25:34.058d 01:58:00371,6371610-927,28510:145,9
41JANKOWSKI Marcin 247BOBREK KOLONIAKlasyfikacja drużynowa41M 23Szybka Stópka161:32:03.023d 23:59:59364,1364120-934,77526:372,3
42DERNAŁOWICZ Ilona 184WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa42K 19Aniołki Charliego045:00:00.029d 01:00:00359,2359160-939,7357:318,0
43WĘGLAREK Kewin 42WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa43M 24Turbo Groszki055:11:00.029d 02:44:00358,7358710-940,1859:136,5
44DUDA Joanna 35WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa44K 20Szybkie Bobry070:25:00.029d 14:29:00356,3356330-942,56511:515,1
45GOŁĘBIEWSKI Łukasz 210WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa45M 25KMD DIMA019:26:56.026d 00:52:47355,2355189-943,7063:1718,3
46BIŃCZYK Monika 30WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa46K 21Szczęśliwe Kopytka110:15:03.059d 01:16:03353,3353261-945,63418:433,2
47WIND Tomasz 67CHRZANÓWKlasyfikacja drużynowa47M 26mix&match065:30:13.029d 01:54:09350,1350129-948,76611:135,3
48BARTYSKA Mateusz 142WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa48M 27ProviActive038:03:57.029d 08:00:00345,1345100-953,7956:379,1
49BANAŚ Marcin 32WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa49M 28Szczęśliwe Kopytka076:02:00.028d 01:50:00341,0341000-957,89513:224,5
50GOŁOŚ Artur 100WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa50M 29313k7r0ny044:03:53.027d 01:58:50331,6331586-967,3097:587,5
51OLESZEK Andrzej 61WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa51M 30mix&match022:29:19.028d 00:57:39328,3328294-970,6014:0614,6
52ZAWARSKA-RIVERA Anna 52WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa52K 22Leśne Dreptaki036:33:44.029d 03:21:00327,3327309-971,5866:429,0
53KOKOT Anna 8WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa53K 23Szopy037:53:41.029d 00:49:29325,5325489-973,4066:598,6
54SZTURO Jarosław 150GDAŃSKKlasyfikacja drużynowa54M 31BPH Cyclist Team 1023:34:15.029d 00:19:55322,5322454-976,4414:2313,7
55KAVALEUSKI Anton 133WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa55M 32Turbo Pączki061:23:00.028d 12:00:00319,3319280-979,61511:325,2
56DZIKOWSKA-OWCZAREK Paulina 145ZYRARDOWKlasyfikacja drużynowa56K 24Gazele063:30:11.028d 00:48:08313,2313164-985,73112:104,9
57GRZYB Regina 231PSZCZÓŁKIKlasyfikacja drużynowa57K 25BPH Drużyna 2029:20:20.028d 01:38:56305,4305390-993,5055:4510,4
58OSTOLSKA Magdalena 136WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa58K 26Leśne Dreptaki064:28:02.029d 03:32:37300,3300266-998,62912:524,7
59RUDNICKA Ula 53WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa59K 27Leśne Dreptaki037:26:00.029d 01:37:00299,2299220-999,6757:308,0
60KRASUSKI Tomasz 173WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa60M 33REcykliści155:49:00.029d 00:51:28296,4296420-1 002,47531:321,9
61ŚLIŻEWSKI Agnieszka 41GRODZISK MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa61K 28Turbo Groszki080:26:00.028d 02:31:00293,0293020-1 005,87516:283,6
62KMD POLAND SP. Z O.O. Jakub Radyk 219PRZEMYŚLKlasyfikacja drużynowa62M 34KMD Przemyślanie029:32:02.028d 05:18:47292,9292857-1 006,0386:039,9
63SZUBAN Radosław 20PRZEMYŚLKlasyfikacja drużynowa63M 35KMD Przemyślanie049:59:26.029d 05:45:32291,4291422-1 007,47310:175,8
64MIKOLAJCZYK Jakub 69WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa64M 36Running Forrest045:15:24.027d 15:53:11283,3283333-1 015,5629:356,3
65KOWAL Weronika 102WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa65K 29przeemenemsy169:13:04.029d 23:59:59278,8278777-1 020,11836:251,6
66EURONET Marta 49WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa66K 30Leniuszki040:02:33.029d 01:35:09275,6275580-1 023,3158:436,9
67SAS-MALARCZYK Agnieszka 19PRZEMYŚLKlasyfikacja drużynowa67K 31KMD Przemyślanie025:24:06.029d 01:15:14273,2273198-1 025,6975:3410,8
68SABAT-LEŻOŃ Marta 130WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa68K 32Turbo Pączki048:28:44.021d 02:07:00268,0268010-1 030,88510:515,5
69OLSZEWSKA-PRAGA Sylwia 91WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa69K 33Running Forrest030:48:29.024d 01:30:00267,8267833-1 031,0626:548,7
70PALCZEWSKI Mateusz 46WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa70M 37Dziki Sprzedaży128:00:00.029d 04:00:00267,7267700-1 031,19528:412,1
71PROVIDENT POLSKA S.A. Adam 120WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa71M 38KKAEM Provident176:00:00.021d 08:00:00266,5266500-1 032,39539:371,5
72ZAŁOGA Gabriela 103WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa72K 34KMD OpusVagtplan043:00:00.021d 22:00:00261,9261900-1 036,9959:516,1
73ROGOWSKI Arek 87WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa73M 39313k7r0ny461:45:00.027d 23:32:00261,3261250-1 037,645106:020,6
74SADLIK Izabela 162WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa74K 35Nawiedzone Pawiany083:25:03.017d 01:49:00259,0259000-1 039,89519:193,1
75KULICKA Agata 93SKIERNIEWICEKlasyfikacja drużynowa75K 36BPH Drużyna 2033:33:29.021d 00:43:56248,5248487-1 050,4088:067,4
76JĘDRZEJCZYK Sebastian 25WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa76M 40Turbo Ptysie134:12:00.029d 10:00:00248,4248390-1 050,50532:251,9
77SIWIŃSKA Aleksandra 78WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa77K 37EBS PL Dream Team644:00:00.028d 23:00:00247,6247570-1 051,325156:040,4
78KĘDZIERSKA-WOŹNIAK Izabela 137WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa78K 38ProviActive071:38:05.029d 03:09:26245,4245375-1 053,52017:303,4
79NIEDŹWIEDZKI Konrad 99WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa79M 41KMD OpusVagtplan719:59:03.029d 23:59:59244,4244440-1 054,455176:430,3
80MĄKA Hanna 170SULEJÓWEKKlasyfikacja drużynowa80K 391. Tikitaki sadzimykrzaki033:23:51.028d 01:12:11240,9240855-1 058,0408:197,2
81GAJDA Maciek 232ZĄBKIKlasyfikacja drużynowa81M 42Piping Rocketeers057:13:00.027d 01:48:00239,0238980-1 059,91514:214,2
82KARZEŁEK Nina 238WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa82K 40Piping Rocketeers019:15:21.022d 15:32:55236,8236799-1 062,0964:5212,3
83KAROLAK Anna 140WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa83K 41ProviActive062:56:00.029d 03:04:00236,1236110-1 062,78515:593,8
84NOWAK Maria 79WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa84K 42EBS PL Dream Team049:51:54.028d 17:01:45234,0234033-1 064,86212:474,7
85KRĘCISZEWSKA Karolina 83WARSZWAKlasyfikacja drużynowa85K 43313k7r0ny445:22:00.028d 23:59:00233,1233080-1 065,815114:380,5
86GAWROŃSKI Mariusz 215WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa86M 43KMD DIMA291:51:05.028d 23:59:59231,1231080-1 067,81575:460,8
87BRANDT Marek 181WARSZAWKlasyfikacja drużynowa87M 44Aniołki Charliego017:42:48.024d 00:45:10229,8229845-1 069,0504:3713,0
88CZUMAJ Przemysław 95WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa88M 45przeemenemsy135:22:05.029d 15:34:33228,9228943-1 069,95235:281,7
89MIRZEJEWSKA Gabriela 242WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa89K 44REcykliści382:52:04.024d 15:00:00228,2228180-1 070,715100:400,6
90PIETRZAK Sylwia 44SOCHACZEWKlasyfikacja drużynowa90K 45Turbo Groszki059:13:00.029d 01:53:00225,5225520-1 073,37515:453,8
91BOGDANIUK Rafał 214WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa91M 46Nawiedzone Pawiany012:59:57.026d 16:17:04223,4223441-1 075,4543:2917,2
92MARCINIAK Kacper 29WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa92M 47Szczęśliwe Kopytka045:17:30.029d 00:30:48223,2223185-1 075,71012:104,9
93KMD Oskar 114WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa93M 48Świeży krok019:00:00.028d 01:00:00222,4222440-1 076,4555:0711,7
94BŁASZCZYK Karolina 191MIŃSK MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa94K 46Sprinterki071:27:27.029d 16:47:00221,8221840-1 077,05519:193,1
95REJENT Jakub 73WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa95M 49Bautyk058:42:00.029d 01:35:00219,6219560-1 079,33516:023,7
96SAJECKA Anna 141WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa96K 47Gazele044:10:00.029d 01:00:00216,6216600-1 082,29512:144,9
97BUŁDO Magda 118WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa97K 48Turbo Ptysie073:15:00.028d 16:00:00215,0214980-1 083,91520:262,9
98LATKOWSKI Paweł 54WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa98M 50Bautyk061:54:28.029d 00:36:53214,0214006-1 084,88917:213,5
99JÓZEFOWICZ Bartosz 90KOBYŁKAKlasyfikacja drużynowa99M 51Leśne Dreptaki033:40:19.028d 01:01:30211,8211790-1 087,1059:326,3
100SZCZYPIORSKI Rafał 12WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa100M 52mix&match016:11:38.019d 01:35:09211,1211118-1 087,7774:3613,0
101STARCZEWSKA Jola 43WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa101K 49Turbo Groszki035:00:00.021d 10:00:00208,9208900-1 089,99510:036,0
102PAWELEC Ewa 143WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa102K 50Gazele038:56:55.029d 01:01:01206,1206104-1 092,79111:205,3
103OLSZEWSKI Kamil 64WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa103M 53REcykliści435:00:00.028d 15:00:00200,6200570-1 098,325130:070,5
104ZUCHNIEWICZ Agata 128WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa104K 51ARUP Kill-o-Meters 2.0086:30:00.029d 02:00:00200,1200100-1 098,79525:562,3
105SMAGA Monika 4WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa105K 52Tuptusie030:37:35.029d 00:58:12197,4197391-1 101,5049:186,4
106JOACHIMIAK Marzena 38WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa106K 53Fin-go-to-win070:15:00.028d 02:00:00191,8191800-1 107,09521:582,7
107GRZEBALSKI Kamil 156WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa107M 54przeemenemsy067:11:16.058d 01:31:00190,2190164-1 108,73121:112,8
108KONCMAN Maciej 222WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa108M 55ProviLas052:58:27.031d 08:26:36189,8189824-1 109,07116:443,6
109PROVIDENT POLSKA S.A. Katarzyna 119WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa109K 54KKAEM Provident017:33:31.029d 00:31:26188,5188498-1 110,3975:3510,7
110SZYMCZAK Bartosz 240WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa110M 56Dziki Sprzedaży020:53:12.013d 01:00:00188,2188240-1 110,6556:399,0
111JAWORSKA Katarzyna 254WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa111K 55Stokrotki020:59:49.012d 19:45:15187,4187380-1 111,5156:438,9
112MAJEWSKI Michał 132WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa112M 57KZKZ – Karkołomny Zryw Karykaturalnych Zabytków050:29:14.029d 00:59:40186,6186590-1 112,30516:143,7
113CIUK Dariusz 227CHORZÓWKlasyfikacja drużynowa113M 58ProviLas400:00:00.024d 08:00:00183,3183270-1 115,625130:570,5
114DUDZIŃSKA Marta 23WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa114K 56Turbo Ptysie046:38:00.027d 01:05:00180,5180460-1 118,43515:303,9
115BADUREK Katarzyna 104WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa115K 57Jesteśmy w lesie013:57:00.025d 00:47:13179,3179320-1 119,5754:4012,9
116ŚMIECIUCH Ewelina 186WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa116K 58EBOla Team104:54:00.029d 02:30:00177,8177800-1 121,09535:231,7
117MAZUR Dawid 202ŻANĘCINKlasyfikacja drużynowa117M 59KMD DIMA171:41:04.020d 00:52:00177,7177660-1 121,23557:581,0
118PROVIDENT POLSKA S.A. Monika 123WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa118K 59KKAEM Provident024:57:06.028d 00:32:53177,2177170-1 121,7258:277,1
119GAŁKOWSKA Paulina 110WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa119K 60TalentRun040:03:10.016d 01:16:09176,8176824-1 122,07113:354,4
120JURKIEWICZ Dariusz 223GULCZEWOKlasyfikacja drużynowa120M 60ProviLas553:57:02.027d 23:59:00176,8176750-1 122,145188:020,3
121CZAPLA Anna 117WARSAWAKlasyfikacja drużynowa121K 61Turbo Ptysie024:47:13.021d 01:30:00175,1175090-1 123,8058:297,1
122GÓRSKA Kamila 163WYSZKÓWKlasyfikacja drużynowa122M 61Leśne skrzaty038:35:48.018d 01:28:00172,1172080-1 126,81513:274,5
123BORUCH Błażej 225WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa123M 62Piping Rocketeers173:32:02.023d 16:00:00169,7169670-1 129,22561:211,0
124ZABOST Maria 65WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa124K 62Running Forrest059:53:26.029d 00:43:26168,6168570-1 130,32521:192,8
125MEJER Marta 71WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa125K 63Bautyk255:06:05.029d 01:15:01168,5168500-1 130,39590:500,7
126POŻARYCKA Magdalena 139WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa126K 64Gazele033:53:54.028d 00:57:39168,4168357-1 130,53812:045,0
127KRAWIEC Sylwia 164ZĄBKIKlasyfikacja drużynowa127K 65Leśne skrzaty044:15:00.029d 01:55:00165,0164950-1 133,94516:053,7
128NAKIELSKA Zuzanna 197WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa128K 66Turbo Pączki095:05:00.057d 08:00:00164,3164310-1 134,58534:431,7
129STEPNOWSKA Anita 204BIALYSTOKKlasyfikacja drużynowa129K 67ItechMedia Sadzi Las032:04:35.026d 02:20:00160,7160720-1 138,17511:585,0
130ŚLUSARCZYK Ewa 183MIŃSK MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa130K 68GREEN036:21:02.029d 01:33:21159,9159860-1 139,03513:384,4
131SAMSEL-NIEMIRKA Martyna 165NIEMIRKIKlasyfikacja drużynowa131K 69Leśne skrzaty250:16:03.021d 23:00:00155,4155432-1 143,46396:360,6
132KANCLERZ Dominika 228WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa132K 70EBOla Team252:00:00.020d 12:00:00152,7152680-1 146,21599:010,6
133WOJTAK Jakub 260ŁÓDŹKlasyfikacja drużynowa133M 63Tygryski013:43:40.017d 01:05:20152,6152613-1 146,2825:2311,1
134PROVIDENT POLSKA S.A. Karolina 122WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa134K 71KKAEM Provident041:10:00.021d 01:53:00152,3152340-1 146,55516:123,7
135LASOTA Joanna 77WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa135K 72EBS PL Dream Team038:36:06.029d 01:25:00151,2151200-1 147,69515:193,9
136JAROCKA Małgorzata 220ODRANO WOLAKlasyfikacja drużynowa136K 731. Tikitaki sadzimykrzaki018:35:51.027d 03:31:07145,9145870-1 153,0257:387,8
137ŻEBROWSKI Krzysztof 252WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa137M 64Świeży krok460:00:00.020d 23:00:00143,4143420-1 155,475192:260,3
138GASOWSKI Miroslaw 108WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa138M 65313k7r0ny305:00:00.015d 23:00:00143,2143170-1 155,725127:490,5
139LAJTER Karina 187WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa139K 74EBOla Team143:10:00.023d 01:31:00141,4141380-1 157,51560:451,0
140DUKOWSKA Iwona 167WIELISZEWKlasyfikacja drużynowa140K 75Leśne skrzaty032:24:00.027d 01:21:00141,4141350-1 157,54513:454,4
141ŁAPUSZEK Krzysztof 57WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa141M 66Dziki Sprzedaży359:59:04.014d 23:59:59140,8140800-1 158,095153:240,4
142ROTUSKA Edyta 205WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa142K 761. Tikitaki sadzimykrzaki033:10:20.028d 01:16:09139,1139060-1 159,83514:184,2
143SIELEWICZ Eliza 155WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa143K 77Szybka Stópka022:06:32.025d 01:19:07137,8137750-1 161,1459:376,2
144WRÓBLEWSKA Karolina 239WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa144K 78Bautyk017:30:38.023d 00:54:24137,4137440-1 161,4557:387,8
145CZARKOWSKA Kasia 226WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa145K 79ProviLas221:00:00.027d 09:00:00136,7136710-1 162,18596:590,6
146ŚLĄZEK Marzena 256WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa146K 80Stokrotki010:01:10.017d 23:57:24136,6136555-1 162,3404:2413,6
147PRAJSNAR Magda 195WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa147K 81RSM - Radośnie Sadzimy Modrzewie032:47:00.027d 00:53:00134,5134460-1 164,43514:374,1
148RUSAK Magdalena 40WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa148K 82Fin-go-to-win041:59:00.029d 01:49:00133,2133160-1 165,73518:553,2
149CHRAPOWICKA Oliwia 22WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa149K 83Świeży krok275:00:00.023d 16:00:00131,2131200-1 167,695125:450,5
150BARYŁA Zofia 105WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa150K 84Jesteśmy w lesie050:30:34.021d 05:15:24131,0130951-1 167,94423:082,6
151PROVIDENT Wioleta 151WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa151K 85GREEN047:48:19.025d 01:20:44130,9130900-1 167,99521:542,7
152WERNER Aleksandra 147PIASECZNOKlasyfikacja drużynowa152K 86Haliny Razem026:52:13.021d 00:49:49129,8129830-1 169,06512:254,8
153LAZAROWICZ Patryk 169WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa153M 67Dziki Sprzedaży140:22:01.014d 01:01:05128,3128300-1 170,59565:380,9
154HASSA Agnieszka 5WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa154K 87LasProvidentas029:08:00.024d 01:02:00127,2127180-1 171,71513:444,4
155CHRUŚCIK Patrycja 129WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa155K 88Turbo Pączki036:29:00.029d 00:26:00126,6126560-1 172,33517:173,5
156PŁUDOWSKI Jakub 109WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa156M 68TalentRun180:02:05.028d 14:00:00125,4125391-1 173,50486:080,7
157PUCHAŁA Dominik 74RZESZÓWKlasyfikacja drużynowa157M 69Kremówkowe bękarty012:00:00.014d 01:00:00124,9124900-1 173,9955:4510,4
158JARZYMOWSKA Wioletta 134GDAŃSKKlasyfikacja drużynowa158K 89BPH Cyclist Team 1023:14:51.028d 00:13:03124,8124769-1 174,12611:105,4
159RSM POLAND Ela 196WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa159K 90RSM - Radośnie Sadzimy Modrzewie009:20:11.020d 00:36:09123,3123330-1 175,5654:3213,2
160MIKOŁAJCZYK Dorota 229WYSZKÓWKlasyfikacja drużynowa160K 91GREEN026:00:03.026d 00:51:04122,0121993-1 176,90212:474,7
161CICHOŃSKA Anna 131WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa161K 92ARUP Kill-o-Meters 2.0131:30:00.022d 09:00:00119,6119580-1 179,31565:580,9
162BLASZCZYK Izabela 207WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa162K 93ItechMedia Sadzi Las056:28:24.07d 06:00:00117,8117770-1 181,12528:462,1
163PODOLEC Michał 86WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa163M 70Kremówkowe bękarty005:28:54.07d 01:56:48117,0116957-1 181,9382:4821,3
164LUSZTYK Kinga 255WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa164K 94Stokrotki017:34:00.017d 00:40:07116,2116249-1 182,6469:046,6
165PUŹNIAK Andrzej 82WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa165M 71313k7r0ny225:00:00.013d 16:00:00112,2112200-1 186,695120:190,5
166RAWSKI Piotr 106WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa166M 72Leniuszki035:26:00.021d 01:42:00110,9110860-1 188,03519:103,1
167GRÓDECKA Kamila 158WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa167K 95Gazele018:55:49.026d 00:53:08109,6109600-1 189,29510:215,8
168LASKOWSKI Lukasz 185DZIEKANOW LESNYKlasyfikacja drużynowa168M 73Spacerowo_Rowerowo006:42:00.014d 02:15:00108,8108800-1 190,0953:4116,2
169GRYNCZEL Iwona 192LEGIONOWAKlasyfikacja drużynowa169K 96RSM - Radośnie Sadzimy Modrzewie019:33:25.020d 18:22:08108,4108411-1 190,48410:495,5
170DOBROWOLSKA Agnieszka 174WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa170K 97Jesteśmy w lesie034:43:00.021d 01:55:00107,6107620-1 191,27519:213,1
171LEMAŃSKA Joanna 153ODRANO WOLAKlasyfikacja drużynowa171K 98Szybka Stópka013:02:54.024d 00:56:27105,6105590-1 193,3057:248,1
172PIOTROWICZ Justyna 154WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa172K 99Szybka Stópka084:00:00.028d 04:00:00105,2105170-1 193,72547:551,3
173IWANIUK Joanna 233WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa173K 100Piping Rocketeers025:00:25.025d 02:57:59104,8104810-1 194,08514:184,2
174NOWAKOWSKI Rafał 244WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa174M 74LasProvidentas023:36:00.018d 01:57:00104,7104680-1 194,21513:314,4
175HYRYCZ Iza 193WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa175K 101RSM - Radośnie Sadzimy Modrzewie012:35:10.030d 00:31:53104,5104529-1 194,3667:138,3
176KWIATKOWSKA Ewa 194WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa176K 102RSM - Radośnie Sadzimy Modrzewie024:52:33.014d 01:23:00104,3104300-1 194,59514:184,2
177ŻURAKOWSKI Paweł 84WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa177M 75Bautyk111:33:02.023d 11:00:00100,8100810-1 198,08566:230,9
178MUSIAŁ-ŻUCHOWSKA Roksana 159ROTMANKAKlasyfikacja drużynowa178K 103BPH Cyclist Team 1033:07:39.029d 00:34:2999,699640-1 199,25519:563,0
179KLAMCZYŃSKI Klaudiusz 264WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa179M 76GREEN006:30:36.012d 01:23:0099,499358-1 199,5373:5515,3
180CHETNICKA-KOS Karolina 51NIEPORETKlasyfikacja drużynowa180K 104Walking Dead016:31:00.014d 01:36:0098,198130-1 200,76510:055,9
181OGRODOWCZYK Magdalena 94WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa181K 105przeemenemsy383:40:05.024d 23:59:0097,497420-1 201,475236:170,3
182ZALEWSKI Wojciech 112WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa182M 77TalentRun044:52:38.013d 01:11:1795,995895-1 203,00028:042,1
183PANCIC Filip 138WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa183M 78ARUP Kill-o-Meters 2.0018:20:00.013d 02:00:0094,694630-1 204,26511:375,2
184ARUP Anna 127WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa184K 106ARUP Kill-o-Meters 2.0084:00:00.05d 14:00:0092,292190-1 206,70554:401,1
185JANUŁA Michał 166WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa185M 79Jesteśmy w lesie016:48:48.028d 01:00:2892,192110-1 206,78510:575,5
186WOŹNIAK Bartosz 152WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa186M 80Szybka Stópka007:25:22.029d 00:47:5090,490430-1 208,4654:5512,2
187ROMANOWSKI Andrzej 47WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa187M 81Leniuszki013:58:00.014d 01:11:0088,388320-1 210,5759:296,3
188SZYBISTY Jakub 177WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa188M 82Aniołki Charliego009:07:00.07d 00:40:0087,087000-1 211,8956:179,5
189ROSOCHA Jacek 24WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa189M 83Turbo Ptysie018:44:00.015d 00:35:0086,886830-1 212,06512:564,6
190WOŁCZYŃSKA Joanna 85WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa190K 107ProviActive016:12:00.023d 01:10:0083,483440-1 215,45511:385,2
191POŁOWNIAK Wojciech 148WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa191M 84ItechMedia Las Sadzi019:08:00.05d 02:25:0081,181100-1 217,79514:094,2
192KELM Rafał 212WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa192M 85KMD DIMA507:46:05.024d 23:59:5978,278220-1 220,675389:290,2
193PROVIDENT Arkadiusz 224WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa193M 86ProviLas305:58:00.012d 23:59:5974,174050-1 224,845247:540,2
194MUSZYŃSKI Miłosz 209WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa194M 87ItechMedia Las Sadzi006:49:58.013d 01:43:4473,873762-1 225,1335:3310,8
195TOMASIAK Paulina 50WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa195K 108Walking Dead020:54:35.07d 03:13:0872,272200-1 226,69517:223,5
196SKIBA Sławek 21WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa196M 88KMD Przemyślanie004:00:38.06d 00:46:2571,971927-1 226,9683:2017,9
197KARLIŃSKA Ewelina 3MVGMPOLSKAWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa197K 109Tuptusie100:13:05.013d 01:00:0068,968940-1 229,95587:130,7
198RÓŻYCKI Jakub 248WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa198M 89LasProvidentas045:00:01.020d 12:00:0067,367260-1 231,63540:081,5
199ŚWIDEREK Jolanta 203MAKÓWKlasyfikacja drużynowa199K 1101. Tikitaki sadzimykrzaki005:28:40.016d 00:40:4465,565462-1 233,4335:0112,0
200RADZISZEWSKA Joanna 237GDAŃSKKlasyfikacja drużynowa200K 111BPH Drużyna 2013:40:08.010d 00:30:4464,564490-1 234,40512:434,7
201PALUCH Iwona 56WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa201K 112Fin-go-to-win006:44:14.021d 01:06:0064,264237-1 234,6586:179,5
202BODZIŃSKA Weronika 178WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa202K 113Leniuszki022:50:00.09d 03:20:0061,961890-1 237,00522:082,7
203ZIELINSKI Michal 234POLSKA PÓŁNOCNAKlasyfikacja drużynowa203M 90BPH Drużyna 2005:53:36.026d 04:22:2258,258243-1 240,6526:049,9
204PROVIDENT POLSKA S.A Ela 125WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa204K 114KKAEM Provident051:13:58.024d 00:55:4057,657633-1 241,26253:201,1
205KIEŁBASA Paulina 121CHOJNICEKlasyfikacja drużynowa205K 115Walking Dead006:55:00.07d 01:45:0057,657610-1 241,2857:128,3
206KARCZMARCZUK Ewelina 179SOCHACZEWKlasyfikacja drużynowa206K 116KZKZ – Karkołomny Zryw Karykaturalnych Zabytków006:04:31.019d 00:58:4857,557490-1 241,4056:209,5
207ŁOŚ Edyta 55WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa207K 117Fin-go-to-win014:51:00.027d 01:30:0054,354260-1 244,63516:253,7
208MICHALAK Marlena 257WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa208K 118Stokrotki009:11:48.014d 23:34:3551,651572-1 247,32310:415,6
209BABULA Kasia 11WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa209K 119BPH Cyclist Team 1010:27:40.024d 00:27:1448,148080-1 250,81513:034,6
210PODCZASKI Jerzy 92KOŁOBRZEGKlasyfikacja drużynowa210M 91mix&match005:44:31.04d 00:35:3347,647560-1 251,3357:148,3
211JAKUBIAK Milena 189ZĄBKIKlasyfikacja drużynowa211K 120Sprinterki010:22:10.08d 00:40:1046,046040-1 252,85513:304,4
212ORLIŃSKI Jarosław 216BOŻA WOLAKlasyfikacja drużynowa212M 92KZKZ – Karkołomny Zryw Karykaturalnych Zabytków009:24:28.04d 00:52:5941,741700-1 257,19513:324,4
213KRAJEWSKA Aleksandra 182WATSZAWAKlasyfikacja drużynowa213K 121TalentRun008:02:16.07d 01:43:0041,341331-1 257,56411:405,1
214MASNA Aleksandra 126WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa214K 122Walking Dead003:11:23.08d 00:15:0041,241210-1 257,6854:3812,9
215PACIOREK Paulina 124WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa215K 123Walking Dead010:40:44.06d 01:19:5039,339261-1 259,63416:193,7
216WROŃSKA Izabela 262WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa216K 124Stokrotki011:00:16.06d 02:03:3238,138116-1 260,77917:193,5
217KWATERCZAK Monika 190WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa217K 125Sprinterki008:46:00.05d 01:21:0034,834780-1 264,11515:074,0
218NAORNIAKOWSKI Tomasz 200WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa218M 93ItechMedia Sadzi Las001:43:12.00d 23:55:4131,131067-1 267,8283:1918,1
219BARTOL Szymon 107POZNAŃKlasyfikacja drużynowa219M 94TalentRun006:29:27.02d 10:52:2530,029998-1 268,89712:584,6
220KIMICKA Agnieszka 17WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa220K 126Dziki Sprzedaży002:39:44.07d 00:52:0329,529502-1 269,3935:2411,1
221PAPROTA Jarek 221JÓZEFÓWKlasyfikacja drużynowa221M 95Nawiedzone Pawiany002:45:00.01d 00:36:0029,028980-1 269,9155:4110,5
222KOSSEK Joanna 157JELCZ-LASKOWICEKlasyfikacja drużynowa222K 127Haliny Razem004:20:00.07d 00:54:5624,824810-1 274,08510:285,7
223WRÓBLEWSKA Ewa 199BŁONIEKlasyfikacja drużynowa223K 128Sprinterki161:00:00.06d 23:00:0022,222200-1 276,695435:080,1
224WOJCIECHOWSKA Agnieszka 243WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa224K 129Jesteśmy w lesie008:00:00.03d 02:30:0020,120090-1 278,80523:532,5
225HOJNOR Przemysław 58WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa225M 96EBOla Team071:59:57.07d 23:59:5918,618620-1 280,275232:000,3
226MACIASZEK Antoni 101WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa226M 97KMD OpusVagtplan006:17:00.00d 06:17:0017,917920-1 280,97521:022,9
227PAWLUK Ewa 160IŁOWO OSADAKlasyfikacja drużynowa227K 130KZKZ – Karkołomny Zryw Karykaturalnych Zabytków018:35:55.016d 01:29:0517,117140-1 281,75565:060,9
228JAŃCZUK Magdalena 263WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa228K 131GREEN022:28:36.010d 00:53:1115,515450-1 283,44587:170,7
229BILSKA Wiktoria 88KRAKÓWKlasyfikacja drużynowa229K 132Kremówkowe bękarty046:00:00.04d 23:00:0012,412400-1 286,495222:340,3
230SKUBIJ Magda 144LEGIONOWOKlasyfikacja drużynowa230K 133Haliny Razem001:03:52.00d 00:32:1812,412360-1 286,5355:1011,6
231KOBUS Grzegorz 235WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa231M 98Piping Rocketeers000:51:08.00d 00:25:4711,111130-1 287,7654:3513,1
232NIKISZ Izabella 180WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa232K 134Leśne skrzaty071:57:59.02d 23:59:5910,410350-1 288,545417:110,1
233PURZYCKA Joanna 241KALNICAKlasyfikacja drużynowa233K 135LasProvidentas001:23:28.00d 00:50:585,75737-1 293,15814:324,1
Znaleziono 233 wynik(ów)