SMOCZEK | 19KM
SMOCZY CROSS MARATON
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2022-10-22
Miejsce : BRANDYSÓWKA – DOLINKI PODKRAKOWSKIE
Dystans : 19 km
Zgłoszonych : 99
Wystartowało : 90
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 90
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKobylany
6km
Lasek
13km
Czas
netto
19km
Czas
brutto
19km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1DEL BOSQUE Jorge 1983DUBOIS RUNKRAKÓWSenior Mężczyzn1M 100:00:0001:33:41.4501:33:41.45 4:5512,2
2BUCZYŃSKI Adam 1957NON STOP TRAILKRAKÓWWeteran Mężczyzn1M 200:00:0001:08:4401:36:46.1001:36:46.10+00:03:045:0511,8
3DRABIŃSKI Mariusz 1977JAWORZNOSenior Mężczyzn2M 300:00:0001:08:4801:38:37.4501:38:37.45+00:04:565:1111,6
4BURZYŃSKI Błażej 27KARNIOWICESenior Mężczyzn3M 400:00:0001:14:0501:40:44.8001:40:44.80+00:07:035:1811,3
5JAWOREK Grzegorz 1953BIBICEMaster Mężczyzn1M 500:00:0001:12:0101:40:48.9501:40:48.95+00:07:075:1811,3
6ZIEMIAŃSKI Grzegorz 1902MCP TEAMTARNÓWMaster Mężczyzn2M 600:00:0001:12:0601:41:52.0501:41:52.05+00:08:105:2111,2
7KOPIEĆ Kamil 3089JAJA NA BOK RUNNING TEAMKRAKÓWSenior Mężczyzn4M 700:00:0001:14:4801:46:54.6501:46:54.65+00:13:135:3710,7
8APOSTOLSKI Łukasz 1944ZABIERZÓW BIEGABRZEZINKASenior Mężczyzn5M 800:00:0001:14:2401:50:02.7001:50:02.70+00:16:215:4710,4
9ŚLEPIAK Adam 1984STAJNIA BALONANOWY SĄCZMaster Mężczyzn3M 900:00:0001:19:4601:52:07.8001:52:07.80+00:18:265:5410,2
10KORŻYK Marek 1912CZARNAWeteran Mężczyzn2M 1000:00:0001:21:5701:56:56.3501:56:56.35+00:23:146:099,7
11STACH Jacek 1934OLCHOWAWeteran Mężczyzn3M 1100:00:0001:26:1602:00:31.9002:00:31.90+00:26:506:209,5
12BARNAŚ Marcin 8JERZMANOWICEMaster Mężczyzn4M 1200:00:0001:25:0702:01:17.5502:01:17.55+00:27:366:239,4
13KONOPKA Krystian 1959NOWY SĄCZMaster Mężczyzn5M 1300:00:0001:27:2902:03:02.5002:03:02.50+00:29:216:289,3
14JĘDRZEJCZYK Łukasz 1914COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWMaster Mężczyzn6M 1400:00:0001:29:0102:04:48.1002:04:48.10+00:31:066:349,1
15WOJTAS Łukasz 1938TOMASZKOWICEMaster Mężczyzn7M 1500:00:0001:28:2702:05:31.0002:05:31.00+00:31:496:369,1
16ANTOŃCZAK Justyna 1970RUCH IZBICAŻÓŁKIEWKASenior Kobiet1K 100:00:0001:30:0202:06:02.6002:06:02.60+00:32:216:389,0
17ANTOŃCZAK Marek 1969RUCH IZBICABORÓWEKMaster Mężczyzn8M 1600:00:0001:30:0602:06:04.1502:06:04.15+00:32:226:389,0
18BILSKI Kamil 1929GRODZIECRUNBĘDZINSenior Mężczyzn6M 1700:00:0001:30:1802:06:14.5502:06:14.55+00:32:336:389,0
19MARSZAŁEK Dariusz 1939MCP TEAMRZEZAWAWeteran Mężczyzn4M 1800:00:0001:28:2102:06:21.8002:06:21.80+00:32:406:399,0
20MOLASY Dorota 21AKTYWNIE Z MOLKAMIMALBORKSenior Kobiet2K 200:00:0001:31:4102:07:19.9502:07:19.95+00:33:386:429,0
21OLEJNICZAK Dominik 1985JAWORZNOMaster Mężczyzn9M 1900:00:0001:29:0902:08:10.3002:08:10.30+00:34:286:448,9
22STOCKI Tomasz 1974KRZESZOWICEMaster Mężczyzn10M 2000:00:0001:31:2102:08:10.4002:08:10.40+00:34:286:448,9
23KUZIOŁA Iwona 1909#NOLIMITSLUBLINWeteran Kobiet1K 300:00:0001:31:3402:09:19.8502:09:19.85+00:35:386:488,8
24PAWIŃSKI Artur 1918ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAMaster Mężczyzn11M 2100:00:0001:31:3802:10:08.1502:10:08.15+00:36:266:508,8
25WILCZYŃSKI Marcin 1930RESHAPE RUNNERSZABRZEWeteran Mężczyzn5M 2200:00:0001:32:3802:10:29.8502:10:29.85+00:36:486:528,7
26NIZIOŁEK Jakub 6KRAKÓWSenior Mężczyzn7M 2300:00:0001:32:5802:13:07.8002:13:07.80+00:39:267:008,6
27ŻARNICKI Kamil 1956BANDA GRUDNIALUBLINMaster Mężczyzn12M 2400:00:0001:36:0702:13:45.6002:13:45.60+00:40:047:028,5
28GILAS Michał 1917BIŁGORUNBIŁGORAJMaster Mężczyzn13M 2500:00:0001:31:5902:14:03.7502:14:03.75+00:40:227:038,5
29APOSTOLSKI Przemysław 1943ZABIERZÓW BIEGAKRAKÓWSenior Mężczyzn8M 2600:00:0001:31:2902:14:08.1002:14:08.10+00:40:267:038,5
30POLEC Tomasz 1942GDANSKMaster Mężczyzn14M 2700:00:0001:34:2802:18:20.8002:18:20.80+00:44:397:168,2
31PRAŁAT Dawid 1928PZU SPORT TEAMZELÓWMaster Mężczyzn15M 2800:00:0001:37:4202:19:10.0002:19:10.00+00:45:287:198,2
32STELMACH-TOFIL Ewa 1907#NOLIMITSTURKAWeteran Kobiet2K 400:00:0001:35:0702:19:20.4502:19:20.45+00:45:397:208,2
33KOPEĆ Krystian 1922RYCZÓWEKSenior Mężczyzn9M 2900:00:0001:37:5302:19:37.5502:19:37.55+00:45:567:208,2
34KRUKOWSKI Robert 1923PLATINIUM ZAMOŚĆZAMOŚĆSenior Mężczyzn10M 3000:00:0001:39:1002:19:38.8502:19:38.85+00:45:577:208,2
35RACZYŃSKA Gosia 1913COCA-COLA RUNNERSMYSŁOWICEWeteran Kobiet3K 500:00:0001:39:2402:20:21.7502:20:21.75+00:46:407:238,1
36SOCHAJ Anna 4711FUKUNDAKRAKÓWMaster Kobiet1K 600:00:0001:40:0702:21:05.6502:21:05.65+00:47:247:258,1
37ZAWÓŁ Paweł 1932BIKE EQUIPA SANDOMIERZSTALOWA WOLAMaster Mężczyzn16M 3100:00:0001:39:2002:21:24.2002:21:24.20+00:47:427:268,1
38BALON Adam 1975NORDTREATKROSNOSenior Mężczyzn11M 3200:00:0001:42:4902:22:00.2502:22:00.25+00:48:187:288,0
39SAMOLAK Łukasz 1950POMYŁKA TEAMLĄDEK ZDRÓJMaster Mężczyzn17M 3300:00:0001:43:4902:22:07.5002:22:07.50+00:48:267:288,0
40CARDUCCI Mattia 1945KRAOWSenior Mężczyzn12M 3400:00:0001:44:0602:23:13.5502:23:13.55+00:49:327:328,0
41STANEK Paweł 1954ŁAPSZE NIŻNEWeteran Mężczyzn6M 3500:00:0001:38:0102:24:18.1002:24:18.10+00:50:367:357,9
42DAJTROWSKI Łukasz 1949SAMOTNY WILKWIELICZKAMaster Mężczyzn18M 3600:00:0001:43:5602:25:15.4002:25:15.40+00:51:337:387,8
43GAJDA Mateusz 1951BŁAŻKOWASenior Mężczyzn13M 3700:00:0001:41:5902:25:39.6502:25:39.65+00:51:587:397,8
44MARSZAŁEK Mariola 1940MCP TEAMRZEZAWAWeteran Kobiet4K 700:00:0001:43:3402:26:53.1502:26:53.15+00:53:117:437,8
45ŁĄCKA Małgorzata 1982WARSZAWAMaster Kobiet2K 800:00:0001:44:3602:26:56.4002:26:56.40+00:53:147:447,8
46NASTAZIAK Andrzej 1979ZABIEGANY WOŁOMINKOBYŁKAWeteran Mężczyzn7M 3800:00:0001:44:1202:27:25.1002:27:25.10+00:53:437:457,7
47SZAWARA-ZIÓŁKOWSKA Ewelina 3075KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOŁAWAMaster Kobiet3K 900:00:0001:47:0802:29:40.5002:29:40.50+00:55:597:527,6
48NOWAK Jacek 1936STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ WIELICZANKIWIELICZKAWeteran Mężczyzn8M 3900:00:0001:43:1802:29:54.6502:29:54.65+00:56:137:537,6
49WOLNY Michał 1968WARSZAWAWeteran Mężczyzn9M 4000:00:0001:46:4802:32:16.5502:32:16.55+00:58:358:007,5
50WOLNA Karolina 1966NOWA IWICZNASenior Kobiet3K 1000:00:0001:46:3902:32:16.7002:32:16.70+00:58:358:007,5
51WOLNY Jan 1965NOWA IWICZNAWeteran Mężczyzn10M 4100:00:0001:46:5402:32:33.6502:32:33.65+00:58:528:017,5
52STANOSZEK Robert 1924MYSŁOWICEWeteran Mężczyzn11M 4200:00:0001:52:1202:34:30.8002:34:30.80+01:00:498:077,4
53ZAJĄC Aga 198677CATSJÓZEFOSŁAWWeteran Kobiet5K 1100:00:0001:55:3702:34:31.4002:34:31.40+01:00:498:077,4
54ZDUNEK Małgorzata 1910LUBLINWeteran Kobiet6K 1200:00:0001:47:2702:35:11.6502:35:11.65+01:01:308:107,3
55STANOSZEK Agnieszka 1908MYSŁOWICEWeteran Kobiet7K 1300:00:0001:50:1602:35:45.9502:35:45.95+01:02:048:117,3
56ZABOROWSKI Łukasz 30208BALL CROSS GYMCHEŁMSenior Mężczyzn14M 4300:00:0001:44:2402:35:59.4502:35:59.45+01:02:188:127,3
57PUDŁOWSKI Adam 3028CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn19M 4400:00:0001:44:5002:35:59.6002:35:59.60+01:02:188:127,3
58BRZĘCZEK Izabela 1946JÓZEFOSŁAWWeteran Kobiet8K 1400:00:0001:51:2702:38:20.6502:38:20.65+01:04:398:207,2
59SZCZYPKOWSKI Krzysztof 1973ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINMaster Mężczyzn20M 4500:00:0001:54:2902:40:43.1002:40:43.10+01:07:018:277,1
60SERWIK Agnieszka 1976BEMOWO BIEGABLIZNE ŁASZCZYŃSKIEGOMaster Kobiet4K 1500:00:0001:48:1802:40:50.1002:40:50.10+01:07:088:277,1
61KOCZARA Marta Koczara 1981WARSZAWAMaster Kobiet5K 1600:00:0001:48:2102:40:52.7002:40:52.70+01:07:118:287,1
62POLAKÓW Sławomir 1978Z GÓRKI I POD GÓRKĘNAKŁO NAD NOTECIĄWeteran Mężczyzn12M 4600:00:0001:50:0502:41:23.5502:41:23.55+01:07:428:297,1
63GILAS Szymon 1916CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn21M 4700:00:0001:50:0802:42:09.4502:42:09.45+01:08:288:327,0
64SIWEK Ola 1926MYSŁOWICEWeteran Kobiet9K 1700:00:0001:52:2302:42:42.1502:42:42.15+01:09:008:337,0
65DRABIK Jacek 39KRAKÓWWeteran Mężczyzn13M 4800:00:0001:53:0902:42:52.5502:42:52.55+01:09:118:347,0
66TURECKA Katarzyna 20ZAMOŚĆSenior Kobiet4K 1800:00:0002:43:00.8502:43:00.85+01:09:198:347,0
67SZCZYPKOWSKA Kinga 1972ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINMaster Kobiet6K 1900:00:0001:55:2102:45:32.7002:45:32.70+01:11:518:426,9
67SZCZYBELSKA Elwira 1964ZABIEGANY WOŁOMINKOBYŁKAMaster Kobiet6K 1900:00:0001:55:1502:45:32.7002:45:32.70+01:11:518:426,9
69CYGAS Ewa 1961ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINMaster Kobiet8K 2100:00:0001:55:1102:45:32.8002:45:32.80+01:11:518:426,9
70SOTNIK Katarzyna 1952ZABIEGANY WOLOMINSTARE LIPINYSenior Kobiet5K 2200:00:0001:55:5802:45:33.1502:45:33.15+01:11:518:426,9
71KOZIŃSKA Wiktoria 1925KŁOBUCKSenior Kobiet6K 2300:00:0001:54:3602:45:49.3502:45:49.35+01:12:078:436,9
72WADAS Katarzyna 1906NOWA HUTA TEAMKRAKÓWWeteran Kobiet10K 2400:00:0001:54:1902:45:53.2502:45:53.25+01:12:118:436,9
73KRUKOWSKA Ewa 1921PLATINIUM ZAMOŚĆZAMOŚĆMaster Kobiet9K 2500:00:0001:52:1702:47:39.3002:47:39.30+01:13:578:496,8
74ZIARKO Agnieszka 1920CZARNA TĘCZAJAWORZNOWeteran Kobiet11K 2600:00:0001:55:2402:48:30.6002:48:30.60+01:14:498:526,8
75KANIA Aleksandra 4762KRAKÓWMaster Kobiet10K 2700:00:0002:01:4502:55:59.6502:55:59.65+01:22:189:156,5
76PECYNA Kasia 4753PIASEKMaster Kobiet11K 2800:00:0002:01:5002:56:00.1002:56:00.10+01:22:189:156,5
77BALCERZAK Cezary 1980ZĄBKIWeteran Mężczyzn14M 4900:00:0002:00:2702:56:00.6002:56:00.60+01:22:199:156,5
78SURY Bartłomiej 1967KRAKÓWSenior Mężczyzn15M 5000:00:0002:02:4102:57:05.3502:57:05.35+01:23:239:196,4
79BOJANOWSKI Jakub 1948ZIELONKAWeteran Mężczyzn15M 5100:00:0001:59:2802:57:33.1502:57:33.15+01:23:519:206,4
80MALICKA Kasia 1915LUBOŃMaster Kobiet12K 2900:00:0002:05:2102:57:36.9002:57:36.90+01:23:559:206,4
81BRYDNIAK Sylwia 1904KRAKÓWMaster Kobiet13K 3000:00:0002:02:4502:57:37.6002:57:37.60+01:23:569:206,4
82LIPIŃSKI Piotr 1919WARSZAWAMaster Mężczyzn22M 5200:00:0002:04:5402:59:17.3002:59:17.30+01:25:359:266,4
83ZIUBIŃSKI Paweł 1935WARSAWMaster Mężczyzn23M 5300:00:0002:04:5802:59:17.7002:59:17.70+01:25:369:266,4
84MACIĄG Alina 1933BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Kobiet12K 3100:00:0001:06:2003:00:56.1503:00:56.15+01:27:149:316,3
85LITKE Andżelika 1963EAZYMUT.PLWARSZAWASenior Kobiet7K 3200:00:0002:05:5503:02:20.8003:02:20.80+01:28:399:356,3
86NOWOSAD Kamil 1927HREDKÓWSenior Mężczyzn16M 5400:00:0002:09:1703:07:38.5503:07:38.55+01:33:579:526,1
87WOLENTARSKA Żaneta 1962KOBYŁKAMaster Kobiet14K 3300:00:0002:31:1003:39:25.0003:39:25.00+02:05:4311:325,2
88WOLENTARSKI Przemysław 4820ZABIEGANY WOŁOMINKOBYŁKAMaster Mężczyzn24M 5500:00:0002:31:0403:39:25.7503:39:25.75+02:05:4411:325,2
89MILER Lidia 1937ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWMaster Kobiet15K 3400:00:0002:31:3703:45:26.4503:45:26.45+02:11:4511:515,1
90SZKAMRUK Bogusława 1955EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIEGLIWICEDinozaur Kobiet1K 3500:00:0002:36:2903:48:11.9003:48:11.90+02:14:3012:005,0
Znaleziono 90 wynik(ów)