Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2022-10-22 |
Miejsce : | BRANDYSÓWKA – DOLINKI PODKRAKOWSKIE |
Dystans : | 19 km |
Zgłoszonych : | 99 |
Wystartowało : | 90 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 90 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN K | OPEN M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Kobylany 6km | Lasek 13km | Czas netto 19km | Czas brutto 19km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JAWOREK Grzegorz | 1953 | BIBICE | Master Mężczyzn | 1 | M 5 | 00:00:00 | 01:12:01 | 01:40:48.95 | 01:40:48.95 | 5:18 | 11.3 (100%) | ||||
2 | ZIEMIAŃSKI Grzegorz | 1902 | MCP TEAM | TARNÓW | Master Mężczyzn | 2 | M 6 | 00:00:00 | 01:12:06 | 01:41:52.05 | 01:41:52.05 | +00:01:03 (1.0%) | 5:21 | 11.2 (99.1%) | ||
3 | ŚLEPIAK Adam | 1984 | STAJNIA BALONA | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 3 | M 9 | 00:00:00 | 01:19:46 | 01:52:07.80 | 01:52:07.80 | +00:11:18 (10.1%) | 5:54 | 10.2 (90.3%) | ||
4 | BARNAŚ Marcin | 8 | JERZMANOWICE | Master Mężczyzn | 4 | M 12 | 00:00:00 | 01:25:07 | 02:01:17.55 | 02:01:17.55 | +00:20:28 (16.9%) | 6:23 | 9.4 (83.2%) | |||
5 | KONOPKA Krystian | 1959 | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 5 | M 13 | 00:00:00 | 01:27:29 | 02:03:02.50 | 02:03:02.50 | +00:22:13 (18.1%) | 6:28 | 9.3 (82.3%) | |||
6 | JĘDRZEJCZYK Łukasz | 1914 | COCA COLA RUNNERS | MIKOŁÓW | Master Mężczyzn | 6 | M 14 | 00:00:00 | 01:29:01 | 02:04:48.10 | 02:04:48.10 | +00:23:59 (19.2%) | 6:34 | 9.1 (80.5%) | ||
7 | WOJTAS Łukasz | 1938 | TOMASZKOWICE | Master Mężczyzn | 7 | M 15 | 00:00:00 | 01:28:27 | 02:05:31.00 | 02:05:31.00 | +00:24:42 (19.7%) | 6:36 | 9.1 (80.5%) | |||
8 | ANTOŃCZAK Marek | 1969 | RUCH IZBICA | BORÓWEK | Master Mężczyzn | 8 | M 16 | 00:00:00 | 01:30:06 | 02:06:04.15 | 02:06:04.15 | +00:25:15 (20.0%) | 6:38 | 9 (79.6%) | ||
9 | OLEJNICZAK Dominik | 1985 | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 9 | M 19 | 00:00:00 | 01:29:09 | 02:08:10.30 | 02:08:10.30 | +00:27:21 (21.3%) | 6:44 | 8.9 (78.8%) | |||
10 | STOCKI Tomasz | 1974 | KRZESZOWICE | Master Mężczyzn | 10 | M 20 | 00:00:00 | 01:31:21 | 02:08:10.40 | 02:08:10.40 | +00:27:21 (21.3%) | 6:44 | 8.9 (78.8%) | |||
11 | PAWIŃSKI Artur | 1918 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 11 | M 21 | 00:00:00 | 01:31:38 | 02:10:08.15 | 02:10:08.15 | +00:29:19 (22.5%) | 6:50 | 8.8 (77.9%) | ||
12 | ŻARNICKI Kamil | 1956 | BANDA GRUDNIA | LUBLIN | Master Mężczyzn | 12 | M 24 | 00:00:00 | 01:36:07 | 02:13:45.60 | 02:13:45.60 | +00:32:56 (24.6%) | 7:02 | 8.5 (75.2%) | ||
13 | GILAS Michał | 1917 | BIŁGORUN | BIŁGORAJ | Master Mężczyzn | 13 | M 25 | 00:00:00 | 01:31:59 | 02:14:03.75 | 02:14:03.75 | +00:33:14 (24.8%) | 7:03 | 8.5 (75.2%) | ||
14 | POLEC Tomasz | 1942 | GDANSK | Master Mężczyzn | 14 | M 27 | 00:00:00 | 01:34:28 | 02:18:20.80 | 02:18:20.80 | +00:37:31 (27.1%) | 7:16 | 8.2 (72.6%) | |||
15 | PRAŁAT Dawid | 1928 | PZU SPORT TEAM | ZELÓW | Master Mężczyzn | 15 | M 28 | 00:00:00 | 01:37:42 | 02:19:10.00 | 02:19:10.00 | +00:38:21 (27.6%) | 7:19 | 8.2 (72.6%) | ||
16 | ZAWÓŁ Paweł | 1932 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | STALOWA WOLA | Master Mężczyzn | 16 | M 31 | 00:00:00 | 01:39:20 | 02:21:24.20 | 02:21:24.20 | +00:40:35 (28.7%) | 7:26 | 8.1 (71.7%) | ||
17 | SAMOLAK Łukasz | 1950 | POMYŁKA TEAM | LĄDEK ZDRÓJ | Master Mężczyzn | 17 | M 33 | 00:00:00 | 01:43:49 | 02:22:07.50 | 02:22:07.50 | +00:41:18 (29.1%) | 7:28 | 8 (70.8%) | ||
18 | DAJTROWSKI Łukasz | 1949 | SAMOTNY WILK | WIELICZKA | Master Mężczyzn | 18 | M 36 | 00:00:00 | 01:43:56 | 02:25:15.40 | 02:25:15.40 | +00:44:26 (30.6%) | 7:38 | 7.8 (69.0%) | ||
19 | PUDŁOWSKI Adam | 3028 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Master Mężczyzn | 19 | M 44 | 00:00:00 | 01:44:50 | 02:35:59.60 | 02:35:59.60 | +00:55:10 (35.4%) | 8:12 | 7.3 (64.6%) | ||
20 | SZCZYPKOWSKI Krzysztof | 1973 | ZABIEGANY WOŁOMIN | WOŁOMIN | Master Mężczyzn | 20 | M 45 | 00:00:00 | 01:54:29 | 02:40:43.10 | 02:40:43.10 | +00:59:54 (37.3%) | 8:27 | 7.1 (62.8%) | ||
21 | GILAS Szymon | 1916 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Master Mężczyzn | 21 | M 47 | 00:00:00 | 01:50:08 | 02:42:09.45 | 02:42:09.45 | +01:01:20 (37.8%) | 8:32 | 7 (61.9%) | ||
22 | LIPIŃSKI Piotr | 1919 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 22 | M 52 | 00:00:00 | 02:04:54 | 02:59:17.30 | 02:59:17.30 | +01:18:28 (43.8%) | 9:26 | 6.4 (56.6%) | |||
23 | ZIUBIŃSKI Paweł | 1935 | WARSAW | Master Mężczyzn | 23 | M 53 | 00:00:00 | 02:04:58 | 02:59:17.70 | 02:59:17.70 | +01:18:28 (43.8%) | 9:26 | 6.4 (56.6%) | |||
24 | WOLENTARSKI Przemysław | 4820 | ZABIEGANY WOŁOMIN | KOBYŁKA | Master Mężczyzn | 24 | M 55 | 00:00:00 | 02:31:04 | 03:39:25.75 | 03:39:25.75 | +01:58:36 (54.1%) | 11:32 | 5.2 (46.0%) |
Znaleziono 24 wynik(ów)