Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2022-10-22 |
Miejsce : | BRANDYSÓWKA – DOLINKI PODKRAKOWSKIE |
Dystans : | 47 km |
Zgłoszonych : | 193 |
Wystartowało : | 172 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 166 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN K | OPEN M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Lasek 13km | Brandysówka 19km | Góra Smoków 27km | Dubie 38km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZEMERYS Piotr | 4838 | RUCH IZBICA | SIENNICA NADOLNA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:22:02 | 01:55:44 | |||
2 | SEWERYN Grzegorz | 4789 | BIEGOWA KUŹNIA | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 02:26:12 | 03:31:54 | |||
3 | BOROWSKI Kamil | 4836 | CHEŁM BIEGA | ŻÓŁTAŃCE KOLONIA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:08:22 | 01:37:00 | 02:40:11 | 03:38:42 | |
4 | RUSEK Marcin | 4863 | BARTOSZ GORCZYCA TEAM | BOCHNIA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:12:33 | 01:42:12 | 02:47:12 | 03:42:08 | |
5 | BERGEL Piotr | 4848 | DUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:16:01 | 01:46:31 | 02:55:29 | 03:53:01 | ||
6 | WYGANOWSKI Konrad | 4868 | RUMIA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:12:46 | 01:43:35 | 02:57:11 | 04:00:12 | ||
7 | KOPEĆ Mateusz | 4747 | CHECHŁO | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:20:09 | 01:53:44 | 03:05:56 | 04:09:17 | ||
8 | WOJTCZAK Mariusz | 4757 | BRZEZINY | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:22:54 | 01:55:59 | 03:09:54 | 04:13:49 | ||
9 | RUMIAN Jakub | 4710 | KW KRAKÓW | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:17:38 | 01:50:33 | 03:08:46 | 04:17:53 | |
10 | WARDZYŃSKI Łukasz | 4796 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:14:14 | 01:45:08 | 03:07:52 | 04:17:21 | ||
11 | JÓZEF Tomasz | 4855 | TOMOBI | DĄBROWA GÓRNICZA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:15:51 | 01:49:39 | 03:08:18 | 04:21:53 | |
12 | KRAWCZYK Karol | 4844 | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:17:11 | 01:50:40 | 03:13:29 | 04:22:56 | ||
13 | WRÓBEL Tomasz | 4845 | ZABIEGANY WOŁOMIN | KLEMBÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:25:49 | 01:59:44 | 03:14:45 | 04:24:06 | |
14 | KOZŁOWSKI Paweł | 4725 | ŁAZY | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:21:25 | 01:56:06 | 03:15:32 | 04:26:05 | ||
15 | WANTULOK Paweł | 4864 | WKURW_TEAM | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:12:42 | 01:42:45 | 03:02:26 | 04:22:14 | |
16 | RUDNICKI Michał | 4777 | ASSECO ACTIVE TEAM | NOWA WIEŚ WIELKA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:22:15 | 01:57:14 | 03:16:09 | 04:28:48 | |
17 | SUCHORA Kacper | 4832 | ***** *** | KRAŚNIK | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:27:18 | 02:03:40 | 03:19:45 | 04:30:53 | |
18 | DRÓŻDŻ Tomasz | 4856 | CZEWARUN TIM | MIEDŹNO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:29:40 | 02:05:58 | 03:27:17 | 04:36:51 | |
19 | WILKOS Kamil | 4751 | NIEMCE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:26:25 | 02:00:14 | 03:22:50 | 04:31:38 | ||
20 | KONOPKA Łukasz | 4769 | SZCZAWNO-ZDRÓJ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:22:25 | 01:59:27 | 03:21:20 | 04:31:08 | ||
21 | MAJEK Krzysztof | 4702 | AUGUSTEAM | KATOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:22:29 | 01:58:13 | 03:20:25 | 04:32:34 | |
22 | SKOTNICZNY Michał | 4805 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:22:11 | 01:57:16 | 03:19:40 | 04:34:03 | ||
23 | KAMIŃSKI Marcin | 4853 | ZAWADÓWKA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:26:32 | 02:00:11 | 03:21:16 | 04:31:44 | ||
24 | STOLARSKI Maciej | 4837 | STANISŁAWÓW PIERWSZY | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:22:36 | 01:55:43 | 03:22:07 | 04:34:13 | ||
25 | BANASZCZYK Mariusz | 4799 | EDC.TEAM.ACTIVE | KASZEWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:19:56 | 01:53:57 | 03:13:10 | 04:27:49 | |
26 | KORECKI Andrzej | 4843 | MUROWANIEC | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:23:57 | 01:59:57 | 03:23:24 | 04:38:07 | ||
27 | MAGDA Łukasz | 4876 | MIELEC | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:35:38 | 02:11:46 | 03:30:42 | 04:40:35 | ||
27 | MIROSŁAW Albert | 4828 | WW TEAM | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:34:10 | 02:11:08 | 03:30:46 | 04:41:44 | |
29 | NOWAK Marek | 4772 | KARNIOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:20:01 | 01:53:36 | 03:20:16 | 04:39:04 | ||
30 | CHWIŁKA Daniel | 4830 | ASSECO ACTIVE TEAM | ŁOCHOWO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:29:13 | 02:06:04 | 03:31:11 | 04:44:24 | |
31 | SKOWRON Radosław | 4866 | HOMOKOMANDO | BALICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:33:50 | 02:10:11 | 03:32:48 | 04:43:37 | |
32 | SZWAJKA Aneta | 4886 | STAJNIA BALONA | STALOWA WOLA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:27:38 | 02:06:19 | 03:28:53 | 04:41:53 | |
33 | LIPKA Sebastian | 4717 | OGRODZIENIEC | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:21:31 | 01:57:23 | 03:22:04 | 04:41:11 | ||
34 | ZAJĄC Marcin | 4888 | 77CATS | JÓZEFOSŁAW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:29:17 | 02:06:05 | 03:29:02 | 04:44:28 | |
35 | PAŁUBSKI Andrzej | 4761 | TECHGIS | CZAJOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:28:47 | 02:06:17 | 03:34:20 | 04:48:20 | |
36 | SZLENDAK Anna | 23 | MAM WYBIEGANE/WYBIEGAJ SIEBIE | LEGIONOWO | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:27:25 | 02:03:31 | 03:32:00 | 04:48:13 | |
37 | KULCZYŃSKI Mariusz | 4736 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:38:43 | 02:17:38 | 03:41:02 | 04:50:37 | ||
38 | KOZIEŁ Jan | 4834 | JAJA NA BOK! | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:28:37 | 02:08:34 | 03:37:59 | 04:53:48 | |
39 | KAŁUŻA Sławomir | 4701 | ADS MASNA | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:28:52 | 02:09:21 | 03:37:49 | 04:54:53 | |
40 | KONOPKA Sylwia | 30 | SWINIARSKO | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:32:18 | 02:13:27 | 03:41:44 | 04:58:28 | ||
41 | FLOREK Tomasz | 4842 | BIEGANIE SZYDERCÓW | TARNÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:30:07 | 02:09:50 | 03:39:00 | 04:56:19 | |
42 | KANDEFER Beata | 4755 | KB ATHLETIC ZRĘCIN | KORCZYNA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:29:06 | 02:08:33 | 03:37:51 | 04:57:16 | |
43 | JELONEK-WICHTOWSKA Aleksandra | 4770 | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:00 | 01:32:06 | 02:11:44 | 03:45:20 | 05:01:43 | ||
44 | GWIZDAŁA Łukasz | 4732 | KW TRAWERS/SUM(P)T | KRZESZOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:46:12 | 02:25:43 | 03:53:17 | 05:05:50 | |
45 | TALAROWSKI Paweł | 4722 | KRASNYSTAW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:30:22 | 02:07:16 | 03:38:23 | 04:55:32 | ||
46 | CEBRAT Ewa | 4875 | SOSNOWIEC | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:34:45 | 02:14:42 | 03:49:39 | 05:06:17 | ||
47 | SZLIFIŃSKA - NOWAK Anna | 4771 | KARNIOWICE | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:30:45 | 02:09:46 | 03:42:36 | 05:00:58 | ||
48 | ZIELIŃSKI Mateusz | 4825 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:28:14 | 02:07:17 | 03:42:44 | 05:01:23 | ||
49 | STANEK Wojciech | 4808 | WKURW_TEAM | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:30:40 | 02:10:03 | 03:42:40 | 05:03:22 | |
50 | SZPONDER Artur | 4812 | KBKS RADOMSKO | RADOMSKO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:38:11 | 02:18:31 | 03:50:32 | 05:05:47 | |
51 | SZLACHTA Dawid | 4720 | JERZMANOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:43:57 | 02:21:38 | 03:50:55 | 05:06:21 | ||
52 | WYSOCKI Tomasz | 4883 | BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW | CZECHOWICE-DZIEDZICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:30:15 | 02:11:30 | 03:43:32 | 05:05:11 | |
52 | WYSOCKA Agnieszka | 4869 | BIEGAM BY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW | CZECHOWICE-DZIEDZICE | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:30:19 | 02:11:30 | 03:43:28 | 05:05:08 | |
54 | BĄK Artur | 4795 | FATBOYS SPRINT | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:38:39 | 02:19:07 | 03:49:31 | 05:05:41 | |
55 | HOŁDA Jerzy | 4884 | DŻRT / HOLDASY | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:29:01 | 02:08:33 | 03:42:42 | ||
56 | NOWOROLNIK Paweł | 4754 | GLIWICE/TYLMANOWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:33:12 | 02:11:30 | 03:42:55 | 05:05:28 | ||
57 | MIŁKOWSKI Dawid | 4880 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:33:09 | 02:11:06 | 03:42:32 | 05:05:21 | ||
58 | PILCH Patryk | 4850 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:33:04 | 02:11:04 | 03:42:27 | 05:05:15 | ||
59 | CZUPKIEWICZ Michał | 4791 | TRUCHT TEAM OPOLE | OPOLE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:22:41 | 01:58:23 | 03:32:05 | 04:59:48 | |
60 | STUDNICKI Paweł | 4794 | WOLA FILIPOWSKA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:31:31 | 02:09:57 | 03:43:36 | 05:08:05 | ||
61 | WINDLOCH Emilia | 4822 | ZABIEGANY WOŁOMIN | KOBYŁKA | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:46:01 | 02:25:49 | 03:58:41 | 05:17:11 | |
62 | RENKIEL Tomasz | 4865 | RACHOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:44:46 | 02:27:40 | 03:59:47 | 05:20:27 | ||
63 | GOLONKA Łukasz | 4728 | ELEKTROGOL | PASIERBIEC | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:24:04 | 01:59:53 | 03:36:53 | 05:10:40 | |
64 | KORAL Jakub | 4798 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:35:18 | 02:14:43 | 03:44:56 | 05:14:25 | ||
65 | PODODEMSKA-ZABDYR Izabela | 4861 | CHYLICE | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:39:35 | 02:24:10 | 03:56:20 | 05:18:32 | ||
66 | PINDEL Piotr | 4867 | ŁOWCY PIEROŻKÓW | BIELSKO-BIAŁA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:37:28 | 02:18:55 | 05:25:46 | ||
67 | MUCHA Robert | 4705 | OLKUSZ/JERZMANOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:38:46 | 02:19:01 | 03:57:23 | 05:17:56 | ||
68 | JAROCKA Agata | 4766 | BESTIE OCR LEGIONOWO | LEGIONOWO | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:41:44 | 02:24:07 | 03:59:55 | 05:20:05 | |
69 | PIOTROWSKI Karol | 4707 | ŁOCHOWO TRIAL TEAM | DRZEWCE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:46:38 | 02:25:41 | 03:58:46 | 05:16:13 | |
70 | DZIERŻEŃSKA Monika | 4734 | STAJNIA BALONA | GDAŃSK | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:35:34 | 02:20:56 | 04:00:25 | 05:24:43 | |
71 | SZMAJDOWICZ Paweł | 4746 | FACHDOM TEAM | KONSTANCIN JEZIORNA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:38:49 | 02:19:12 | 04:00:21 | 05:26:19 | |
72 | LITWINEK Marek | 4882 | AKM PROMILEK | LUBARTÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:41:41 | 02:25:45 | 04:08:03 | 05:05:18 | |
73 | LINNERT Marek | 4765 | NUTREND BIEGA | BIELSKO-BIAŁA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:35:56 | 02:16:39 | 03:55:17 | 05:20:42 | |
74 | KURZYDLAK Jakub | 4802 | EDC.TEAM.ACTIVE | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:31:17 | 02:10:16 | 03:48:36 | 05:23:59 | |
75 | MAŁKOWSKI Bogdan | 4781 | SPARTANIE DZIECIOM | MURÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:32:53 | 02:20:55 | 04:04:42 | 05:31:17 | |
76 | SYGIET Andrzej | 4748 | HEDONIŚCI | GLIWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:34:14 | 02:19:15 | 03:57:27 | 05:25:10 | |
76 | BERGIER Paweł | 16 | BIEGAMBOMUSZĘ XFIT ULTRA | GLIWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:44:38 | 02:24:26 | 03:57:29 | 05:25:13 | |
78 | KOZERA Bartłomiej | 4718 | ZABIERZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:40:55 | 02:22:22 | 04:01:25 | 05:30:00 | ||
79 | GAŁWA Dawid | 4784 | ŁÓDŹ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:31:22 | 02:11:38 | 03:52:16 | 05:24:04 | ||
80 | KUBISZYN Paweł | 3 | WAŁBRZYCH | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:37:07 | 02:21:41 | 03:57:32 | 05:25:18 | ||
81 | KOZIŃSKI Paweł | 4758 | BIEGAM BO LUBIĘ | KŁOBUCK | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:38:02 | 02:19:00 | 03:59:10 | 05:29:16 | |
82 | KOZINSKI Mariusz | 4813 | KLOBUCK | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:35:11 | 02:17:09 | 03:59:03 | 05:29:28 | ||
83 | MARGAS Grzegorz | 4804 | PROSZOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 02:30:16 | 04:04:50 | 05:29:56 | |||
84 | GROMEK Edyta | 4721 | SZYBCIEJ NIE DAM RADY | LUBLIN | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:45:28 | 02:27:45 | 04:06:19 | 05:30:26 | |
85 | WÓJCIK Łukasz | 4724 | SZYBCIEJ NIE DAM RADY | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:45:32 | 02:27:45 | 04:06:23 | 05:30:23 | |
86 | WOJCIECHOWSKA Milena | 4738 | SILESIA MARATHON CLUB | BĘDZIN | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:43:17 | 02:27:33 | 04:04:55 | 05:31:55 | |
87 | MOTULEWSKI Tomasz | 4841 | PAINTRUN | OKUNIOWIEC | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:56:37 | 02:39:28 | 04:09:19 | 05:32:37 | |
88 | ADAMCZYK Jan | 4708 | GORLICKA GRUPA BIEGOWA | GORLICE | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:00 | 01:40:58 | 02:22:49 | 03:59:39 | 05:26:57 | |
89 | WALAS Krzysztof | 24 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:44:26 | 02:30:44 | 04:05:10 | 05:33:12 | ||
90 | WYBRANIEC Michał | 4703 | WAŁBRZYCH | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:44:24 | 02:30:43 | 04:05:14 | 05:33:10 | ||
91 | PALKIJ Aleksandra | 15 | KS FORREST LIMANOWA | DOBRA | Senior Kobiet | 00:00:00 | 01:44:34 | 02:30:46 | 04:05:08 | 05:34:45 | |
92 | PODLESNY Marcin | 25 | NOWA IWICZNA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:43:53 | 02:24:27 | 04:01:55 | 05:32:32 | ||
93 | BOGUSZ Bartosz | 4859 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:40:40 | 02:25:11 | 04:03:46 | 05:32:30 | ||
94 | KENIG Jakub | 4797 | KRZESZOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:51:53 | 02:39:22 | 04:12:24 | 05:39:54 | ||
95 | LUBELCZYK Grzegorz | 4810 | MIĘKINIA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:54:33 | 02:36:41 | 05:36:22 | |||
96 | MATYSZKIEWICZ Paweł | 14 | W POGONI ZA DUCHEM | CZELADŹ | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:44:15 | 02:27:34 | 04:11:31 | 05:35:51 | |
97 | WAŚKO Rafał | 4846 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:58:39 | 02:42:56 | 04:23:09 | 05:44:01 | ||
98 | CHOŁOTA Marek | 4783 | PIŁA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:30:11 | 02:12:37 | 03:58:57 | 05:34:19 | ||
99 | KOWALIK Anna | 4741 | UMCS BIEGA | LUBLIN | Master Kobiet | 00:00:00 | 02:46:59 | 04:28:19 | 05:46:24 | ||
100 | OLESZEK Magdalena | 4793 | W POGONI ZA DUCHEM | CZELADŹ | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:43:08 | 02:27:14 | 04:08:01 | 05:34:16 | |
101 | ERENBERG Rafał | 4800 | FUDU&CO. SPORT TEAM/EDC.TEAM.ACTIVE/DZIKI NA HAMAKACH | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:39:15 | 02:19:43 | 04:03:04 | 05:33:08 | |
102 | MARĆ Artur | 4872 | DĘBICA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:51:57 | 02:37:05 | 04:25:56 | 05:45:56 | ||
103 | HADAM Przemek | 4854 | TYCHY | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:54:47 | 02:36:10 | 04:14:42 | 05:44:45 | ||
104 | MAĆKOWSKI Mateusz | 4878 | NATURAL BORN COFFEE RUNNERS | POZNAŃ | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:49:49 | 02:36:25 | 04:16:06 | 05:49:40 | |
105 | OLBRYŚ Stanisław | 26 | KB Legionowo | NASIELSK | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 02:00:36 | 02:48:01 | 04:27:30 | 05:51:21 | |
106 | GNIADKOWSKI Paweł | 4826 | SYGNECZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:47:02 | 02:27:46 | 04:03:21 | 05:29:43 | ||
107 | SZKAMRUK Alicja | 4807 | EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIE | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:00 | 01:56:30 | 02:45:14 | 04:27:17 | 05:52:19 | |
108 | WILGAT Adam | 4815 | ZĄBKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:44:50 | 02:29:54 | 04:15:37 | 05:49:51 | ||
109 | NIZIOŁEK Karol | 4879 | ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW KAROL NIZIOŁEK | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:47:36 | 02:31:22 | 04:05:51 | 05:42:23 | |
110 | KĘDZIORA Marta | 17 | ŻUBRY RACE TEAM | WOLA BATORSKA | Senior Kobiet | 00:00:00 | 01:48:59 | 02:33:12 | 04:18:51 | 05:47:47 | |
111 | PODKÓWKA Zbigniew | 4714 | PODGÓRZ TORUŃ | BYDGOSZCZ | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:00 | 01:59:15 | 02:41:38 | 04:26:25 | 05:53:41 | |
112 | ANDRZEJEWSKI Paweł | 1 | NOWA WIEŚ WIELKA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:48:14 | 02:36:05 | 04:27:35 | 05:58:36 | ||
113 | POTĘGA Izabela | 4727 | ZABIERZÓW BIEGA | NIEGOISZOWICE | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:50:11 | 02:36:25 | 04:22:39 | 05:55:57 | |
114 | ŁAWNIK Piotr | 4885 | RUDA ŚLĄSKA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:45:15 | 02:26:26 | 04:10:19 | 05:52:37 | ||
115 | MINIAK Lidia | 2 | WYBIEG SIEBIE | JABŁONNA | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:45:54 | 02:33:24 | 04:20:37 | 05:56:51 | |
116 | ŚWIERCZYŃSKI Tomasz | 4871 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:55:05 | 02:41:24 | 04:27:10 | 06:03:18 | ||
117 | HALASTRA Anna | 4790 | WOLA FILIPOWSKA | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:56:19 | 02:39:18 | 04:28:28 | 06:01:02 | ||
118 | ŻYNDA Jan | 4839 | SUWAŁKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:57:36 | 02:37:54 | 04:28:57 | 06:03:00 | ||
119 | KORZENIOWSKA Joanna | 4740 | UMCS BIEGA | LUBLIN | Master Kobiet | 00:00:00 | 02:47:00 | 04:37:42 | 06:06:25 | ||
120 | GORCZYCA Dariusz | 4847 | KRAKOW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:57:47 | 02:44:11 | 04:31:14 | 06:09:15 | ||
121 | KORDYS Krzysztof | 4780 | ZABIERZÓW BIEGA | ZABIERZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:50:14 | 02:36:35 | 04:22:44 | 05:58:33 | |
122 | GRADOWSKI Piotrek | 4816 | BLUE GRADERS | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 02:04:24 | 02:55:32 | 04:49:43 | 06:13:46 | |
123 | TRZEPIZUR Dominik | 4887 | NGB | WRĘCZYCA WIELKA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:47:59 | 02:47:59 | 04:43:28 | 06:16:41 | |
124 | GUMIELA Piotr | 4814 | GUMISIOLANDIA | GDAŃSK | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:56:56 | 02:42:56 | 04:33:15 | 06:11:17 | |
125 | SZYSZKOWSKI Włodzimierz | 4788 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 02:02:19 | 02:49:10 | 04:39:28 | 06:11:32 | ||
126 | BONDARCZUK Sylwia | 4824 | ULTRA BESKID SPORT | BIELSKO-BIAŁA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:50:20 | 02:39:27 | 04:34:50 | 06:10:26 | |
127 | GUTOWSKI Dariusz | 4723 | NGB KŁOBUCK | KŁOBUCK | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:52:06 | 02:39:19 | 04:32:16 | 06:11:12 | |
128 | TARNOWSKI Michał | 4775 | TURKA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:57:39 | 02:43:46 | 04:28:51 | 06:09:02 | ||
129 | MRÓWCZYŃSKI Tomasz | 4787 | SARBINOWO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:57:41 | 02:43:47 | 04:28:54 | 06:09:41 | ||
130 | PIÓRKOWSKI Marek | 4782 | BIEGOWA KUŹNIA | BĘDZIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 02:27:33 | 06:11:50 | |||
131 | INDRASZAK Adam | 4744 | SILESIA MARATON CLUB | KATOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:52:16 | 02:36:24 | 04:23:34 | 06:03:42 | |
132 | RACIBORSKI Grzegorz | 4829 | ASSECO ACTIVE TEAM | BYDGOSZCZ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:55:58 | 02:39:28 | 04:33:50 | 06:15:34 | |
133 | KOS Paweł | 4873 | EAZYMUT.PL | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 02:02:09 | 02:52:58 | 04:48:47 | 06:17:45 | |
134 | JAZUKIEWICZ Ewa | 4874 | EAZYMUT.PL | WARSZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 02:02:15 | 02:53:04 | 04:48:53 | 06:17:54 | |
135 | POCIĘGIEL Michał | 4749 | SKAWINA BIEGA | RADZISZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:59:30 | 02:43:45 | 04:37:02 | 06:17:41 | |
136 | BARAN Joanna | 4735 | DĄBROWA GÓRNICZA | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:56:16 | 02:48:11 | 04:44:15 | 06:22:49 | ||
137 | BARAN Roman | 4731 | DĄBROWA GÓRNICZA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:56:24 | 02:48:11 | 04:44:04 | 06:23:01 | ||
138 | REKOWSKI Kacper | 4811 | HAJDAAA | BYDGOSZCZ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:56:33 | 02:44:30 | 04:39:38 | 06:25:06 | |
139 | LISZKOWSKI Artur | 4809 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:56:46 | 02:41:07 | 04:46:09 | 06:28:36 | ||
140 | CHRUŚCIEL Lesław | 4823 | NOWY SĄCZ | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:40:52 | 02:28:38 | 04:39:44 | 06:24:27 | ||
141 | ŚWIACKI Marcin | 4840 | SUWAŁKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:57:51 | 02:37:55 | 04:39:19 | 06:27:23 | ||
142 | SZCZĘŚNIAK Krzysztof | 4858 | HEL66 | CISOWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 02:18:41 | 03:00:55 | 04:55:52 | 06:39:39 | |
143 | ZYWERT Agnieszka | 4870 | SPARTANIE DZIECIOM | BORÓWKO 6 | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:57:57 | 02:48:08 | 04:48:43 | 06:28:32 | |
144 | MASTALSKI Bartosz | 4857 | PARKRUN CHRZANÓW | CHRZANÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 02:18:45 | 03:00:55 | 04:55:57 | 06:39:32 | |
145 | LORENS Krzysztof | 4821 | WOŁOMIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:58:57 | 02:49:55 | 04:49:20 | 06:35:42 | ||
146 | HOŁUJ Andrzej | 4709 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:47:56 | 02:36:16 | 04:50:07 | 06:40:01 | ||
147 | WOJCIECHOWSKI Paweł | 4729 | SILESIA MARATHON CLUB | BĘDZIN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:57:44 | 02:50:29 | 04:49:25 | 06:42:28 | |
148 | ŻBIKOWSKA Mama Marynarza | 4852 | TORUŃ | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 02:04:32 | 02:59:09 | 05:09:54 | 06:54:38 | ||
149 | JUKIEWICZ Krzysztof | 4719 | KOZIOROŻEC | LEGIONOWO | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 02:03:01 | 02:57:36 | 05:01:02 | 06:54:00 | |
150 | PLISZCZYŃSKA Justyna | 4768 | LUBLIN | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 02:09:05 | 03:04:23 | 05:13:35 | 07:02:22 | ||
151 | JATA Marta | 4764 | MROZEK TRI TEAM/ UMCS BIEGA | LUBLIN | Master Kobiet | 00:00:00 | 02:09:02 | 03:04:22 | 05:13:53 | 07:02:25 | |
152 | RUTKOWSKA Małgorzata | 4712 | GOLUB-DOBRZYŃ | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 02:09:36 | 03:04:25 | 05:09:57 | 06:57:44 | ||
153 | FRANKOWSKA Dorota | 4737 | ŚWIDNIK | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 02:14:06 | 03:10:33 | 05:20:23 | 07:09:47 | ||
154 | PAWLUS Marek | 4877 | MAKE MARO FIT AGAIN! | WROCŁAW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 02:09:07 | 03:04:26 | 05:12:23 | 07:12:58 | |
155 | ZAKRZEWSKA Anna | 4827 | JÓZEFOSŁAW | Master Kobiet | 00:00:00 | 02:06:43 | 03:00:35 | 05:17:46 | 07:08:47 | ||
156 | ADAMUS Katarzyna | 4713 | ULTRA BESKID SPORT | MIKOŁÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 02:15:05 | 03:17:56 | 05:34:16 | 07:35:27 | |
156 | MASTEK Beata | 4774 | ULTRA BESKID SPORT | BIELSKO-BIAŁA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 02:15:11 | 03:17:56 | 05:34:19 | 07:33:55 | |
156 | KRZEMPEK Bogusława | 4726 | BIELSKO-BIAŁA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 02:15:08 | 03:17:55 | 05:34:31 | 07:33:59 | ||
159 | CAŁUS Jolanta | 4801 | BIELSKO-BIAŁA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 02:15:15 | 03:17:55 | 05:34:24 | 07:34:02 | ||
160 | DĄBROWSKI Adrian | 4778 | POWER TRAINING | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 02:04:27 | 03:00:45 | 05:26:49 | 07:30:21 | |
161 | MAŁACHOWSKA Izabela | 4773 | RUNNERS TEAM QUIBL | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 02:02:30 | 03:00:25 | 05:26:44 | 07:32:02 | |
162 | GWOŹDZIOWSKI Marcin | 4819 | TARNOBRZEG | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 02:13:58 | 03:10:35 | 05:27:23 | 07:30:28 | ||
163 | WÓJTOWICZ Paweł | 4743 | LUBLIN BIEGA | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 02:19:04 | 03:19:11 | 05:40:27 | 07:44:48 | |
164 | SOKOŁOWSKI Artur | 4860 | TEAM ZABIEGANEDNI | OTWOCK | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 02:19:53 | 03:22:19 | 05:45:28 | 07:42:30 | |
165 | SYPNIEWSKA Hanna | 4835 | SPARTANIE DZIECIOM/ ULTRAWAY TEAM | GDYNIA | Dinozaur Kobiet | 00:00:00 | 02:23:22 | 03:26:40 | 05:41:06 | 07:42:23 | |
166 | SZKAMRUK Małgorzata | 4776 | EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIE | GLIWICE | Master Kobiet | 00:00:00 | 02:18:38 | 03:21:45 | 05:42:06 | 07:55:45 | |
167 | BALNER Sebastian | 4750 | JAWORZNO | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 02:12:48 | 03:17:13 | 05:43:54 | 07:56:22 | ||
168 | AL-JEABORY Mahdi | 4779 | CZARNA TĘCZA | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 02:12:52 | 03:17:16 | 05:43:57 | 07:56:18 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||||
STRĄCZEK Urszula | 4786 | GISZOWIEC BIEGA RAZEM | KATOWICE | Master Kobiet | DNF | 02:26:16 DNF | 03:31:54 DNF | DNF | DNF | ||
MAKAREWICZ Wiktor | 4752 | GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM / KUDŁATE MAKARONY | WARSZAWA | Master Mężczyzn | DNF | 01:44:30 DNF | 02:25:43 DNF | 04:04:04 DNF | DNF | ||
CIUPEK Jerzy | 4704 | RĄCZE GAZELE | RUDAWA | Dinozaur Mężczyzn | DNF | 01:47:33 DNF | 02:31:42 DNF | 04:22:03 DNF | 05:30:55 DNF | ||
TONIARZ Dymitr | 4715 | BOCHNIA | Senior Mężczyzn | DNF | 01:40:23 DNF | 02:24:32 DNF | 04:07:01 DNF | DNF |
Znaleziono 172 wynik(ów)